Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-06, 17:28   #4261
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A w ogóle Bunny dzisiaj byłam na zakupach i zerknęłam na Excellkę Loreala tą 10 minutową - tą która ma kolor Lodowy blond - i tam jest oznaczenie 9.13.. Jak to możliwe? 1 to popiel, a 3 to złotawy połysk? A przecież ani na testerze ten kolor nie miał złotawego odcienia ani u Kitkulki nie widze tam nigdzie złotego :/
Może skoro chcę taki kolor to też powinnam wziąć 9.13?
a zerknij sobie na palete majirela i na zimne beze tam bedzie 9.13.
pasi ci?
jesli tak to wez go zamiast 9.1.
sa beze cieple i zimne choc maja oznaczenia podobne.
Stary 2011-03-06, 17:31   #4262
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no dobry dobry ale samsung już go mocno goni modelem galaxy S

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

o właśnie przypomniałaś mi o goglach a widziałam wczoraj takie śliczne w H&M
no ja jeszcze nigdzie nie widziałam fajnych dla siebie ale skoro mówisz że w H&M a nie byłam tam to zajrzę

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ołłł
mojemu w ogóle się nie zdarza, zresztą nie mam nic do ukrycia, smsy wszystkie kasuję od razu, nie lubię zbierać i mieć zapchanej skrzynki, a po co mi one? i tak ich nie czytam drugi raz a w gg archiwum nie działa mi już od dawna i nie mogę go w ogóle włączyć
też nie mam nic do ukrycia ale Tż zawsze znajdzie powód jakiś do zazdrości my czasami sami sobie znjadujemy problemy mówi oczywiście że to ja je sama stwarzam chyba z nudów no zwariował mi już on
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:31   #4263
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wyszłam z domu przed tym jak zobaczył i ochłonął jak wróciłam na drugi dzień
wkurzył się bo ogólnie wtedy przyszło pamiętam 342, 58 zł

nie pogubiłam bo ładnie oznakowałam sobie kropką czy tam inną pierdółką
heheh
nie moge mi by taki pomysł do głowy nie wpadł

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:34   #4264
xLADYx
Zakorzenienie

prezentu nie dostałam jeszcze na dzień kobiet jednak będziemy świętować we wtorek
wczoraj sobie poszłam na imprezkę potańcować z koleżankami ale Tż po mnie o 3 przyjechał żeby sprawdzić mój stan
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:36   #4265
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
mnie szkoli kolega w pracy chcąc nie chcąc muszę go słuchać bo to straszna gaduła jest
i też jestem w play
mnie nie ma kto szkolić jeszcze kiedyś jak była era ceglastych telefonów to się ogarniało każdy ale teraz tyle ich jest, że nawet nie znam wszystkich marek
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:41   #4266
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
no ja jeszcze nigdzie nie widziałam fajnych dla siebie ale skoro mówisz że w H&M a nie byłam tam to zajrzę

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

też nie mam nic do ukrycia ale Tż zawsze znajdzie powód jakiś do zazdrości my czasami sami sobie znjadujemy problemy mówi oczywiście że to ja je sama stwarzam chyba z nudów no zwariował mi już on
tzn nie wiem jakich szukasz ja upatrzyłam tam sobie takie "policyjne" w cienkiej pozłacanej oprawce

Cytat:
mnie nie ma kto szkolić jeszcze kiedyś jak była era ceglastych telefonów to się ogarniało każdy ale teraz tyle ich jest, że nawet nie znam wszystkich marek
heheh oj tak teraz to nawymyślali tych telefonów, czego to one nie mają zresztą co się dziwić jak już błyszczyk z latarką można kupic

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:42   #4267
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
heheh oj tak teraz to nawymyślali tych telefonów, czego to one nie mają zresztą co się dziwić jak już błyszczyk z latarką można kupic
o to nawet nie wiedziałam, zacofana jestem zatrzymałam się na etapie błyszczyków-zawieszek do telefonu
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:47   #4268
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
tzn nie wiem jakich szukasz ja upatrzyłam tam sobie takie "policyjne" w cienkiej pozłacanej oprawce

błyszczyk z latarką to jest gadżecik

no to ja mam troszkę już oklularków białe czarne brązowe i lustrzanki w srebrnej oprawce takie właśnie jakby policyjne ale wszystkich znajomych wkurzają bo nie mogą się skupić na rozmowie ze mną jak je mam tylko na swoim odbiciu szukam czarnych i brązowych jakiś teraz też muszek w takich najlepiej się czuję w ogóle myślałam nad tym żeby zainwestować w dobre firmówki ale to się u mnie nie sprawdzi bo ja okulary psuję jak nie nadepnę to w nie siądę albo zgubię
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:52   #4269
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
błyszczyk z latarką to jest gadżecik

no to ja mam troszkę już oklularków białe czarne brązowe i lustrzanki w srebrnej oprawce takie właśnie jakby policyjne ale wszystkich znajomych wkurzają bo nie mogą się skupić na rozmowie ze mną jak je mam tylko na swoim odbiciu szukam czarnych i brązowych jakiś teraz też muszek w takich najlepiej się czuję w ogóle myślałam nad tym żeby zainwestować w dobre firmówki ale to się u mnie nie sprawdzi bo ja okulary psuję jak nie nadepnę to w nie siądę albo zgubię
a ja w zeszłym roku kupiłam dwie pary w Reserved za ok 40 zł (para) i są super, bo mają wszystkie te filtry więc są dobre w góry, nad morze i na śnieg
a aviatory też mam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:54   #4270
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
a ja w zeszłym roku kupiłam dwie pary w Reserved za ok 40 zł (para) i są super, bo mają wszystkie te filtry więc są dobre w góry, nad morze i na śnieg
a aviatory też mam
a ja mam tylko jedną parę z new look i właśnie mało coś muszę to zmienic

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:56   #4271
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
uważaj, bo to wciąga
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:00   #4272
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
a aviatory też mam
Cytat:
no ja właśnie też mam z Reserved ale myślałam o takich z wyższej półki, Tata mi kiedyś kupił Gucci jak pracował zagranicą ale sprzedałam je na all zostawiłam sobie tylko etui bo fajne duże i skórzane musiałam je sprzedać bo były jakieś dla mnie nietwarzowe a szkoda

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
uważaj, bo to wciąga
wciąga wciąga choć chciałabym te jedne porządne gdybym miała pewność że nie zrobię im kuku
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:01   #4273
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
no ja właśnie też mam z Reserved ale myślałam o takich z wyższej półki, Tata mi kiedyś kupił Gucci jak pracował zagranicą ale sprzedałam je na all zostawiłam sobie tylko etui bo fajne duże i skórzane musiałam je sprzedać bo były jakieś dla mnie nietwarzowe a szkoda
atam mnie na takich nie zależy, zawsze są jakieś wydziwione i ze szpanerskim znaczkiem zboku, co wg mnie wygląda niezbyt a jakbym wydała na okulary 300 zł albo więcej to bym się pochlastała, gdybym zgubiła, połamała czy cokolwiek no i moda się zmienia, co chwile są modne nowe, więc wolę kupić takie za 50 zł i mieć kilka par

ja często łamię okulary, kiedy mam założone na głowie i wsiadam do samochodu, zawsze stuknę się łbem w sufit i po okularach, chyba ze 3 pary tak załatwiłam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:05   #4274
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czekoladowoo ja mialam dużo Sony Ericssonów i bateria trzyma nawet tydzień (przy pisaniu smsów,dzwonieniu,wlazeniu w internet) i mialam wlasnie ten muzyczny
A teraz mam Avile i ja lubie jakos mi przypasowal ten telefon,chociaz to juz moja 3 avila
ja ogolnie czesto zmieniam telefony,bo mi sie nudzą

A wogole dziewczynki chyba sie wylamie i dzis pofarbuje wloski
jak TŻ podlaczy mi kompa to wrzuce fotki ( i jak znajde gdzies karte pamieci do aparatu)
teraz jestesmy jeszcze u TŻta bo przyjechalismy po rzeczy
Mi sie właśnie Avila rozwaliła Nie znosze jej A miałam ja w sumie pól roku. Pierwszy raz kupiłam nie Nokie i o

Kurde no ciezki wybór z tym telefonem

A farbowac farbuj jak cie kusi
Cytat:
no ta dla kochanków muszę przyznać że zdarzyło mi się kolegów zapisać imionami kobiet
a no taki bajer czaje czaje
ja pamiętam jak miałam dwa i byłam w przychodni i dzwoni mi tel szukam w torebce wiadomo bałagan był wyjęłam nie ten co trzeba potem szukam drugiego wzrok ludzi bezcenny patrzyli jak na kosmitkę jakąś
Hihi ja zawsze robiłam tak że mówiłam "a chcesz to se patrz". Momentalnie mu sie odechciewało przegladac

Kurde poprzeglądałam te opinie i ogólnie z LG i tą baterią niektórzy pisza ze 3-4 dni, inni że słabizna. Ale tak generalnie to on jest solidnie wykonany, wyświetlacza sie zarysować nie da, no i ma lepszy aparat co sie do sciag przydaje

Sony Ericsson na pewno lepsza bateria, systemowo podejrzewam tez lepiej, ale pewnie szybciej sie niszczy wizualnie.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:14   #4275
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
atam mnie na takich nie zależy, zawsze są jakieś wydziwione i ze szpanerskim znaczkiem zboku, co wg mnie wygląda niezbyt a jakbym wydała na okulary 300 zł albo więcej to bym się pochlastała, gdybym zgubiła, połamała czy cokolwiek no i moda się zmienia, co chwile są modne nowe, więc wolę kupić takie za 50 zł i mieć kilka par

ja często łamię okulary, kiedy mam założone na głowie i wsiadam do samochodu, zawsze stuknę się łbem w sufit i po okularach, chyba ze 3 pary tak załatwiłam
nie wszystkie są szpanerskie są też po prostu ładne zwykłe albo tandetne i brzydkie

dlatego mówię że gdybym miała pewność że nie zrobię im krzywdy to bym w takie zainwestowała no ja 4 pary to w tamte lato załatwiłam na jedne stanęłam na 2 siadłam 3 zostawiałam a 4 mi spadły

mi np bardzo się podobają te marki bvlgari ale wiem że nigdy sobie takich nie kupię ale pomarzyć można
skoro mnie nie stać to poszukam sobie coś w ich stylu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-06 o 18:12
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:16   #4276
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
nie wszystkie są szpanerskie są też po prostu ładne zwykłe albo tandetne i brzydkie

dlatego mówię że gdybym miała pewność że nie zrobię im krzywdy to bym w takie zainwestowała no ja 4 pary to w tamte lato załatwiłam na jedne stanęłam na 2 siadłam 3 zostawiałam a 4 mi spadły

mi np bardzo się podobają te marki bvlgari ale wiem że nigdy sobie takich nie kupię ale pomarzyć można
skoro mnie nie stać to poszukam sobie coś w ich stylu
ja tam jeszcze nie widziałam jakichś super hiper o których bym marzyła może na szczęście bo zwykle jest tak, że jak już się na co napalę to muszę to mieć

a teraz chyba spadam napisać sobie pracę licencjacką
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:20   #4277
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja tam jeszcze nie widziałam jakichś super hiper o których bym marzyła może na szczęście bo zwykle jest tak, że jak już się na co napalę to muszę to mieć

mi się podobają ale jeszcze nie zwariowałam żeby tyle kasy wydać i nie mowa tu o 3 stówkach niewarte tej ceny poszukam sobie jak zwykle w sieciówkach czegoś

wena naszła to powodzenia
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:23   #4278
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
takich cudów nie widziałam
jedyne co to długopis z latarką

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurde poprzeglądałam te opinie i ogólnie z LG i tą baterią niektórzy pisza ze 3-4 dni, inni że słabizna. Ale tak generalnie to on jest solidnie wykonany, wyświetlacza sie zarysować nie da, no i ma lepszy aparat co sie do sciag przydaje

Sony Ericsson na pewno lepsza bateria, systemowo podejrzewam tez lepiej, ale pewnie szybciej sie niszczy wizualnie.
Ten SE miała moja kuzynka kiedyś, ale nie pytałam jej o odczucia.

A widziałaś je na żywo?
Ja bym chyba bardziej się skłaniała ku Sony ale to oczywiście Twoja decyzja

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:23   #4279
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
mi się podobają ale jeszcze nie zwariowałam żeby tyle kasy wydać i nie mowa tu o 3 stówkach niewarte tej ceny poszukam sobie jak zwykle w sieciówkach czegoś

wena naszła to powodzenia
mnie też nie poryło, żeby tyle wydać jakbym zarabiała kokosy to może i bym kupiła

wena nie naszła, ale postanowiłam spiąć tyłek i napisać napiszę ją w tydzień, góra dwa trzymajcie kciuki
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:25   #4280
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Przyjemnego pisania

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:28   #4281
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
mnie też nie poryło, żeby tyle wydać jakbym zarabiała kokosy to może i bym kupiła

wena nie naszła, ale postanowiłam spiąć tyłek i napisać napiszę ją w tydzień, góra dwa trzymajcie kciuki
gdybym kokosy zarabiała to bym kupiła ale za całą pensje okulary to w życiu
wtedy na pewno rodzice i Tż by mi kazali się leczyć i zapisali na wizytę u psychiatry
trzymam kciuki

przeglądam all i tyle śmiesznych butów dziwacznych a ceny niektóre to kosmos
tych to nawet za 1 zł bym nie wzięła paskudne wg. mnie futerko panterka skóra i cyrkonie co jeszcze? http://moda.allegro.pl/wenecja-sexy-nieziemskie-botki-futerko-white-38-i1490269113.html

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-06 o 18:33
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:31   #4282
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
tych to nawet za 1 zł bym nie wzięła paskudne wg. mnie http://moda.allegro.pl/wenecja-sexy-...490269113.html
omg jakie kociaki

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:32   #4283
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
takich cudów nie widziałam
jedyne co to długopis z latarką

Ten SE miała moja kuzynka kiedyś, ale nie pytałam jej o odczucia.

A widziałaś je na żywo?
Ja bym chyba bardziej się skłaniała ku Sony ale to oczywiście Twoja decyzja
LG miałam w łapkach u kumpeli i sie taki solidny a jednoczesnie delikatny wydaje. Tylko jedno mnie jeszcze martwi ze on ma wyswietlacz taki półdotykowy. Funkcyjne klawisze ma dotykowe i jak mi to padnie to bede mogla sie w tylek pocalowac. Na naprawde wydam wiecej niz na telefon. A tej kumpeli podswietlenie bodajże padło od tego...

Tego Sony'ego nie miałam w rękach, podobny model jedynie jak kupowałam tą Avile. Ale chyba też sie skłaniam ku niemu bo jednak to Sony A te LG moze i teraz sa wszystkie lepiej wykonane niz kiedys ale to jest w sumie 3 letni model jednak...
Stary 2011-03-06, 18:39   #4284
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
LG miałam w łapkach u kumpeli i sie taki solidny a jednoczesnie delikatny wydaje. Tylko jedno mnie jeszcze martwi ze on ma wyswietlacz taki półdotykowy. Funkcyjne klawisze ma dotykowe i jak mi to padnie to bede mogla sie w tylek pocalowac. Na naprawde wydam wiecej niz na telefon. A tej kumpeli podswietlenie bodajże padło od tego...

Tego Sony'ego nie miałam w rękach, podobny model jedynie jak kupowałam tą Avile. Ale chyba też sie skłaniam ku niemu bo jednak to Sony A te LG moze i teraz sa wszystkie lepiej wykonane niz kiedys ale to jest w sumie 3 letni model jednak...
no ja chyba zainwestuję w Sony Ericssona następnym razem Mama ma zadowolona jest z niego ja mam laptopa sony i cyfrówkę oba różowe taką fazkę miałam na róż cyfrówka była już raz na wyciecze w Wawie tzn. w serwisie bo upadła mi z włączonym obiektywem i nie chował się ale naprawili mi za darmo - wymienili obiektyw, odesłali stary wklęśnięty i nowy założony już - dobra firma jestem wdzięczna bo już mnie straszyli że nie opłaca się naprawiać bo to wartość aparatu i faktycznie wyceniono usterkę na 500-600zł czyli jakoś 60% ceny którą za niego zapłaciłam parę latek temu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-06 o 18:41
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:40   #4285
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:

Mój TŻ teraz wziął sobie LG KP500 dotykowy. W sumie fajny jest, ale bateria nie powala wytrzymałością.. Na razie (tfutfu) nic się z nim niepokojącego nie dzieje. Ma go krótko, ponad miesiąc.
Mnie dotykowe w dłuższym użytkowaniu denerwują, więc pewnie i dlatego wzięłabym SE wole zwyczajne przyciski

A tylko między tymi dwoma się wahasz, tak?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:41   #4286
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
gdybym kokosy zarabiała to bym kupiła ale za całą pensje okulary to w życiu
wtedy na pewno rodzice i Tż by mi kazali się leczyć i zapisali na wizytę u psychiatry
trzymam kciuki

tych to nawet za 1 zł bym nie wzięła paskudne wg. mnie futerko panterka skóra i cyrkonie co jeszcze? http://moda.allegro.pl/wenecja-sexy-nieziemskie-botki-futerko-white-38-i1490269113.html
te są straszne, podróby Louboutina Tundra i mówcie co chcecie, ale oryginał mnie się podoba i bym śmigała w takich z dumą :P
http://mrfake.pinger.pl/m/4817219
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1394643123_1.jpg (49,6 KB, 48 załadowań)
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:44   #4287
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
te są straszne, podróby Louboutina Tundra i mówcie co chcecie, ale oryginał mnie się podoba i bym śmigała w takich z dumą :P
no te ładne ale nie są takie tandetne jak te co wkleiłam
i jeszcze w bardzo ładnym kolorku na który teraz choruję
mi się strasznie niektóre Louboutiny podobają

miałaś pisać a jednak na wizażyk ciągnie a ty a ty
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:45   #4288
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
no te ładne ale nie są takie tandetne jak te co wkleiłam
i jeszcze w bardzo ładnym kolorku na który teraz choruję
mi się strasznie niektóre Louboutiny podobają

miałaś pisać a jednak na wizażyk ciągnie a ty a ty
piszę piszę, naprawdę
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:46   #4289
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Mój TŻ teraz wziął sobie LG KP500 dotykowy. W sumie fajny jest, ale bateria nie powala wytrzymałością.. Na razie (tfutfu) nic się z nim niepokojącego nie dzieje. Ma go krótko, ponad miesiąc.
Mnie dotykowe w dłuższym użytkowaniu denerwują, więc pewnie i dlatego wzięłabym SE wole zwyczajne przyciski

A tylko między tymi dwoma się wahasz, tak?
Hmm no mnie Avila do szału tez doprowadzała i tez takiego pełnodotykowego nigdy wiecej

A waham sie raczej miedzy tymi dwoma. Musze miec telefon co by mi 1,5 roku wytrwał, a finansów raczej zbyt duzych nie mam. Bo tak około 160 zł max :/ I na allegro chce coś używanego na licytacji wyrwać
Ale jakieś inne propozycje chetnie rozważe
Bede jeszcze szukać. NArazie mi te 2 wpadły Miałam jeszcze 2 inne podobne ale z tych 3 SE to ten jest najlepszy.
Stary 2011-03-06, 18:48   #4290
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Te są świetne Ale tamte białe co Lady wklejała
ciekawe czy ktoś je zalicytuje

_eNchaNted_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, kolor, odrosty, rudy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości