Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-12, 13:23   #511
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kochane ja dzis mam zabiegany dzien bo tz ma urodzinki dzisiaj wiec latam i wszystko robie tort juz zalatwilam teraz pare dan zrobic bo wieczorkiem bedziemy swietowac wkoncu 32 bedzie mial
teraz juz jestem w domciu zaraz nadrobie o czym pisalyscie
udanego świętowania i 100lat dla TŻ

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No pewnie tak
Najgorzej mnie ta grzywka denerwuje kurcze... bede podpinac najwyzej przez ten czas hihihi
Farbowac bede pewnie za miesiąc - 1,5. Zalezy jak mi włoski urosna wiec jeszcze czas Poogladam palety itd i bedzie ok Chociaz bedzie kusiło wcześniej Ale wole pochodzić we włosach w ciapki niż potem z siankiem

Ehh ja tez bym chciała Dolce kupić ale u mnie w hurtowni nie ma, a mam tylko Pollwell :/ a na allegro bede zamawiac najwyzej jak wiecej rzeczy bede potrzebowac.
Dobrze wyglądają, spokojnie możesz tak pochodzic i z grzywką spiętą do góry ja w lecie często tak zaczesuje i spinam

Czekaj, jak dorwiesz palete, taki mętlik Ci się zrobi, że będzie trzeba stosowac wyliczanki ja tak miałam

U mnie raczej też w hurtowni nie ma dolce, a jak jest to pewnie i tak taniej będzie na all

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:04   #512
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

No i pięknie Coraz fajniej

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

U mnie też w żadnej hurtowni nie było dolce.. babki wręcz patrzyły na mnie jak na kosmite jak o to pytałam.. I kupiłam na all litrowe opakowanie i z głowy mam do tej pory
Hihi no coraz fajniej Pomalowałam sie, ubrałam, i musze powiedziec ze sie czuje mega atrakcyjnie Cały czas myślałam ze lepiej mi w ciemnych włosach a blond to mój wymysł ale teraz widze ze jest super!

Ja bym dolce kupiła na all ale dziewczyny kiedy ja to zużyje Mam całą glorie jeszcze prawie, tą tubke Waxa kupiłam i do tego jeszcze opakowanie 500 ml Mam jeszcze z 3 odzywki od farb takie zwykle. A najsmieszniejsze jest to ze nie mam takiej zwykłej odzywki do splukiwania Ale chce kupić Isane z babasu ale to w tygodniu. Dzisiaj musze sie pilnowac bo zeby kupic odzywke musze wyplacic kase z konta, a jak wyplace kase z konta to wyjde z trzema odzywkami
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Dobrze wyglądają, spokojnie możesz tak pochodzic i z grzywką spiętą do góry ja w lecie często tak zaczesuje i spinam

Czekaj, jak dorwiesz palete, taki mętlik Ci się zrobi, że będzie trzeba stosowac wyliczanki ja tak miałam

U mnie raczej też w hurtowni nie ma dolce, a jak jest to pewnie i tak taniej będzie na all
No tych palet to ja sie boje

No jak podpiełam grzywke to te nierownosci wygladaja tak jakby to tak specjalnie było i tak ma byc

Przestancie gadac o tej dolce bo mi sie juz ledwo rzeczy w szafce mieszcza
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:07   #513
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Hihi no coraz fajniej Pomalowałam sie, ubrałam, i musze powiedziec ze sie czuje mega atrakcyjnie Cały czas myślałam ze lepiej mi w ciemnych włosach a blond to mój wymysł ale teraz widze ze jest super!

Ja bym dolce kupiła na all ale dziewczyny kiedy ja to zużyje Mam całą glorie jeszcze prawie, tą tubke Waxa kupiłam i do tego jeszcze opakowanie 500 ml Mam jeszcze z 3 odzywki od farb takie zwykle. A najsmieszniejsze jest to ze nie mam takiej zwykłej odzywki do splukiwania Ale chce kupić Isane z babasu ale to w tygodniu. Dzisiaj musze sie pilnowac bo zeby kupic odzywke musze wyplacic kase z konta, a jak wyplace kase z konta to wyjde z trzema odzywkami

No tych palet to ja sie boje

No jak podpiełam grzywke to te nierownosci wygladaja tak jakby to tak specjalnie było i tak ma byc

Przestancie gadac o tej dolce bo mi sie juz ledwo rzeczy w szafce mieszcza
i Ty mówisz że to dużo? Mam pokazać swoją kolekcję?

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:11   #514
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hihi no dla mnie to dużo bo ja jestem raczej minimalistka i zazwyczaj mam po 1 sztuce ze wszystkiego No i tez ja to wszystko powoli zuzywam
Jeszzcze mam bez splukiwania odzywki, i takie tam. Generalnie poza zwykla drogeryjna odzywka do splukiwania nic nie potrzebuje, a ja tak mam ze jak nie potrzebuje - to nie kupuje chociaz bardzo bym chciała
Stary 2011-02-12, 14:15   #515
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Hihi no dla mnie to dużo bo ja jestem raczej minimalistka i zazwyczaj mam po 1 sztuce ze wszystkiego No i tez ja to wszystko powoli zuzywam
Jeszzcze mam bez splukiwania odzywki, i takie tam. Generalnie poza zwykla drogeryjna odzywka do splukiwania nic nie potrzebuje, a ja tak mam ze jak nie potrzebuje - to nie kupuje chociaz bardzo bym chciała
też kiedyś miałam po jednej sztuce wszystkiego, dopóki nie trafiłam na wizaż poza tym miałam włosy rozjaśniane wiele lat i potrzebna była im reanimacja maskami, odzywkami, olejami ale nie żałuję swoich zakupów

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:17   #516
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
też kiedyś miałam po jednej sztuce wszystkiego, dopóki nie trafiłam na wizaż poza tym miałam włosy rozjaśniane wiele lat i potrzebna była im reanimacja maskami, odzywkami, olejami ale nie żałuję swoich zakupów
Ja w większosci mam po 1 sztuce, tylko do włosów mam po 2-3 żeby mi sie nie nudziło
O jeszcze znalazłam maske z L'biotica
U mnie to jest tez kwestia tego że nie mam stałych zarobków wiec jakbym tak szalała z kasą to bym nic nie miała tylko maski do włosów
Stary 2011-02-12, 14:49   #517
Yattamanka
Zakorzenienie

A ja ostatnio się skusiłam i kupiłam spray gliss kura z 7 olejkami

I dziś umyłam główkę J&J i na to tylko psiknęłam gliss kura i więcej żadnych odżywek nie nakładałam.. nic - zobaczymy jak włoski zareagują
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:52   #518
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Bunny ok dziekuje, kolor na calosci jest ok mam nadzieje,ze to niebieskie sie splucze

Buahhot a u mnie sie juz wszystko stopilo i swieci sloneczko

Czekoladowoo witamy w gronie blondynek
juz jest slicznie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-02-12, 14:56   #519
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
No to wklejam - nie ma żadnej rewelacji, ale przynajmniej nie ma już żółci. A rudości moge zniesc bo mi pasują w miare

Prawa strona jest ciemniejsza, tzn bardziej ruda - przez grzywka ktora do polowy taka jest

Daje zdjecia z lampą bo przy oknie wychodza strasznie jasne
jest dobrze

Cytat:

I dziś umyłam główkę J&J i na to tylko psiknęłam gliss kura i więcej żadnych odżywek nie nakładałam.. nic - zobaczymy jak włoski zareagują
aha

Cytat:

dziekujemy
Stary 2011-02-12, 15:39   #520
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny u Was śnieg a u mnie pięeeekne słońce świeci Lecę się ogarnąć i z Tż wychodzę
u mnie też już pięęękne słońce, tylko ten głupi wicher
Cytat:
Może dotrze w poniedziałek i zdążysz coś z niego wyczarowac do czasu spotkania?
A jak nie to będzie większa niespodzianka. Już sobie pomyśli, że nic nie dostanie a tu bach

U mnie caaałą noc wichura była taka, że normalnie mnie budziła! Chyba z 5 razy..
Dzisiaj straszna noc miałam. Jeszcze mi się jakieś koszmary śniły i się zadrapałam na pół twarzy, bo myślałam, że jakiś pająk mi na niej siedzi
Ehh..coś nie widzę tego dzisiejszego dnia :/
wyczarować coś to i bym zdążyła, ale farby nie wyschną, a mokrej mu nie dam, bo się upaćka albo efekt się popsuje
jakoś to wytrzyma, dam po walentynkach liczy się gest
Cytat:
No to wklejam - nie ma żadnej rewelacji, ale przynajmniej nie ma już żółci. A rudości moge zniesc bo mi pasują w miare

Prawa strona jest ciemniejsza, tzn bardziej ruda - przez grzywka ktora do polowy taka jest

dobrze jest
witaj blondyno
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-12, 15:46   #521
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez seneisha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki i ja się przyłączę do walki o piękną i zdrową blond-czuprynę.Bunny z tym blogiem to strzał w 10-tkę.Od dłuższego czasu szukam czegoś podobnego i nic,a tu proszę wszystko w jednym miejscu.Życzę wytrwałości i czekam na więcej
dziękuję za uznanie dla mojego bloga!

Cytat:
Dzień dobry blondyny

Od rana biegam po lustrach i patrze gdzie jak kolor wyglada
I w sztucznym swietle to takie płynne przejscie sie robi między tymi dwoma kolorkami, ladnie jest Góra jest szarawa, chłodna, dół taki hmm lekko miodowy ze srebrnymi pasemkami. Ciekawy efekt
W dziennym swietle troche bardziej widac ta roznice... ale to nic, i tak jestem zadowolona. A ten szary na pewno sie szybko zmyje i nie bedzie tak sie rzucać w oczy Ale na pewno bede tą góra do dołu przyciemniać leciutko bo nie czuje sie w takim totalnie jasnym

W skrócie - jestem zadowolona, myśle ze spokojnie moge nazywac sie blondynka No i włoski po farbce już nie są takie sianowate

Jak wstane to zrobie szybko zdjęcia i wam pokaze
No ja myśle że już dużo lepiej byc powinno

Cytat:

Jest całkiem nieźle, teraz to wyglądają troche jak po farbie syoss.
Spokojnie możesz tak chodzić i robić odrosty jedna farbą wybraną- najlepiej nadal popielatą, bo beżowa ci rudy wybije na powrót- na razie musisz poczekać.
I malaksować tylko kolor i to juz sie wyrówna.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny ok dziekuje, kolor na calosci jest ok mam nadzieje,ze to niebieskie sie splucze

Buahhot a u mnie sie juz wszystko stopilo i swieci sloneczko

juz jest slicznie
na pewno ci się spłucze mi tak co miesiąc kilka pasemek najbardziej poniszczonych łapie i po tygodniu juz niebieskiego nie ma

Dobra lecę dalej, bo musze obiad glodomorom robic
do tż sie nie odzywam- wojna na calego.
trzymajcie kciuki!
podam wam w klubie szczegoly ale na razie musze sie kamuflowac
Stary 2011-02-12, 15:56   #522
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dobra lecę dalej, bo musze obiad glodomorom robic
do tż sie nie odzywam- wojna na calego.
trzymajcie kciuki!
podam wam w klubie szczegoly ale na razie musze sie kamuflowac
o wytrwałaś nawet przy gościach
czekamy na relację

a cała reszta gdzieś zaginęła, pewnie już świętują Walentynki
to ja też sobie idę, ciao!

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-12 o 16:37
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-12, 16:48   #523
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

No to juz jest super blondina jak nic

Cytat:
Dziękuje

Nie są duzo jasniejsze, może minimalnie ale naprawde niewiele. Ale i tak nie chce jasniejszych Mam różową buźke i średnio w takich jasnych sie prezentuje. No ale teraz juz z górki

Później bede myśleć czy 9.1 czy 9.13 ale narazie odpoczywam od farbowania i chyba sobie kupie jakas odzyweczke (kolejna )
ja właśnie kupiłam tego waxa w tubce skoro snow tak go wychwalała to postanowiłam spróbować a że byłam akurat w aptece i stał sobie na półeczce w dodatku 1szt więc pomyślałam że czeka na mnie

Cytat:

ja właśnie z all zamawiałam , bo w pobliżu mnie niestety nie ma hurtowni fryzjerskiej

Cytat:
nie chce się chwalić ale tez mam kolekcje masek wystarczą mi co najmniej na jakies 2 lata a może i dłużej

Cytat:
dokładnie ja mam tak samo jak tylko zaczęłam śledzić wizaż i zachwalane przez was szampony, odżywki ,maski i inne zaczeło się kupowanie

Cytat:

też go mam psikam włoski po umyciu odczekuje chwilke nakłądam ciutke serum z waxa i fajnie się rozczesują

princeska nie jest źle jak się wymyje ten niebieski to będzie super

a ja dziewczynki chora jestem katar ,ból gardła masakra ale to było do przewidzenia bo jak dzieciaki chore i Tż chory to byłby cud jakby mnie nie złapało .A jeszcze w nocy takie wiatrzycho było że ciągle się budziłam
niedość że nos zatkany nie mogłam oddychać to jeszcze ten wiatr.

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-12, 17:07   #524
agnieszeszeczkaa
Przyczajenie

Snow od paru wątków zachwycam się Twoim kolorkiem malowanym excell 10.13, chciałabym się dowiedzieć jakiego koloru masz swój naturalny odrost? Ja mam odrost z kolorze średniego blondu, a moje włosy dość dobrze się rozjaśniają, resztę włosów mam w kolorze złoto-rudego jasnego blondu. Zastanawiam się która farbka będzie dla mnie lepsza i rozjaśni mój okropny odrost a jednocześnie nie będę miała bialej glowy Zastanawiam się nad excell 10.13 a excellence 10.21 Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam!
agnieszeszeczkaa jest offline  
Stary 2011-02-12, 17:25   #525
snowhitee
Zakorzenienie

Hej hej Ja właśnie umieram z przejedzenia byliśmy w pizzerii było bardzo miło i pysznie później pochodziliśmy po sklepach, niestety mojej upatrzonej marynary już nie było kupiłam sobie na pocieszenie kolejne jeansy w Bershce za 29zł i Tż sobie takie materiałowe w H&M. A jutro idziemy do kina

Bunny trzymaj się tam dzielnie
Asia zdrówka!
Agnieszeszeczkaa tak ja też mam swój średni i łatwo rozjaśniający się blond excellence 10,21 też robiłam, wklejałam ost jakoś zdjęcie, ale odrost słabo rozjaśnił.. To już bardziej polecałabym Ci stockholm Lepiej zwalczy rudości niź excell 10,13. A później jak jako tako ochłodzisz sobie kolor możesz próbować z excellką 10,13

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-12, 17:30   #526
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Moje to by były kołtunem chyba

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
juz jest slicznie
Dzien dobry i dziekuje

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

dobrze jest
witaj blondyno
Witam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziękuję za uznanie dla mojego bloga!

No ja myśle że już dużo lepiej byc powinno

Jest całkiem nieźle, teraz to wyglądają troche jak po farbie syoss.
Spokojnie możesz tak chodzić i robić odrosty jedna farbą wybraną- najlepiej nadal popielatą, bo beżowa ci rudy wybije na powrót- na razie musisz poczekać.
I malaksować tylko kolor i to juz sie wyrówna.[COLOR="Silver"]
Cytat:
o wytrwałaś nawet przy gościach
czekamy na relację

a cała reszta gdzieś zaginęła, pewnie już świętują Walentynki
to ja też sobie idę, ciao!
E tam swietują, mi tylko cisnienie podnosza
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
No to juz jest super blondina jak nic

ja właśnie kupiłam tego waxa w tubce skoro snow tak go wychwalała to postanowiłam spróbować a że byłam akurat w aptece i stał sobie na półeczce w dodatku 1szt więc pomyślałam że czeka na mnie

a ja dziewczynki chora jestem katar ,ból gardła masakra ale to było do przewidzenia bo jak dzieciaki chore i Tż chory to byłby cud jakby mnie nie złapało .A jeszcze w nocy takie wiatrzycho było że ciągle się budziłam
niedość że nos zatkany nie mogłam oddychać to jeszcze ten wiatr.
No ja kupiłam w tubce po południu, a wieczorem zamówiłam na dozie w słoiczku

Oj To sie kuruj.
Ja sie męcze z alergia ciagle:/
A na katar Acatar Max jest dobry bo ladnie nos odtyka
Stary 2011-02-12, 17:46   #527
agnieszeszeczkaa
Przyczajenie

Cytat:
Agnieszeszeczkaa tak ja też mam swój średni i łatwo rozjaśniający się blond excellence 10,21 też robiłam, wklejałam ost jakoś zdjęcie, ale odrost słabo rozjaśnił.. To już bardziej polecałabym Ci stockholm Lepiej zwalczy rudości niź excell 10,13. A później jak jako tako ochłodzisz sobie kolor możesz próbować z excellką 10,13
Kurcze to juz sama nie wiem.. boje sie ze stockholm zrobi mi biale wlosy a ten 10.21 wydaje mi sie taki bardziej "przyjemny", zaraz poszukam tych Twoich zdjec w stockholmie dziekuje bardzo!
agnieszeszeczkaa jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:06   #528
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieszeszeczkaa Pokaż wiadomość
Kurcze to juz sama nie wiem.. boje sie ze stockholm zrobi mi biale wlosy a ten 10.21 wydaje mi sie taki bardziej "przyjemny", zaraz poszukam tych Twoich zdjec w stockholmie dziekuje bardzo!
oj nie nie, stockholm absolutnie nie zrobi Ci białych włosów spokojnie a zdj w stockholmie mam w albumie, jedno chyba

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:18   #529
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mgielka321 Pokaż wiadomość
Ja tak jak pisałam, odrost jakoś się nie powiększa szaleńczo, ale te włoski malutkie co na skroniach i "zakolach"były watłe i krótkie i nie rosły teraz rosną, także jest OK.
Vitapil bierze się raz dziennie, ja za 60tabl. zapłaciłam coś ok. 24 zł. A 6 tabl. dziennie to piekielnie nieekonomiczne.

U mnie w niektórych aptekach (nie wiem czy mogę podać nazwę) na Skrzypovitę jest teraz promocja 40 tabl. + taki masażer głowy za chyba 12złjakoś tak.
w Rossmanie 80tabl. skrzypowiaty za 15 zł ale bez masażera

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
No ja wiem, ale ta cena.. Szkoda byłoby mi tyle wydać na włosy, które w końcu i tak same odrosną
a ja chyba zainwestuję przed wakacjami w to
niech rosną do tej długości moje a potem zawsze się przyda do zagęszczenia bo moje nie są grube i bujne

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
później coś tam wstawię

nic takiego żaden z domowników nie wypełniał i jestem tego pewna

no nie ma kuferka
pewnie przyjdzie w poniedziałek i nie zdążę pomalować

faaaajnie Ci wyszło tak kolorowo
a ja już kupiłam nawet cukierki kurna

A ja wróciłam znowu od dentysty z wielkim znieczuleniem i próbuję zjeść ciastka tak, aby nie odgryźć sobie języka, bo nawet nie poczuję
dobrze że nikt nie wypełniał nam też to chciał listonosz wcisnąć bo zdarza się że jest codziennie i że małe priorytety będzie chował do skrzynki zwróćcie uwagę małe nie zgodziliśmy się bo raz jaką pewność mamy że w ogole przyniesie tą paczkę skoro nie potrzebne bedzie moje potwierdzenie na pismie ze otrzymałam a dwa pozwoliliśmy mu robić tak jak jest coś małego to dzwonić domofonem i jak jest ktoś niech mówi że wkłada do skrzynki to kurdę już tak upycha że szok i weź dziadowi pójdź na rękę teraz słyszę przez domofon listonosz to od razu otwieram drzwi i odkladam sluchawke to musi wchodzić na gore

Kotka fajnie że się ze mną zgadzasz a kuferek sweet żałuje że nie kupiłam czegoś w tym stylu tylko co ja bym mu tam wsadziła słodycze odpadają ja to raczej jakąś mega skrzynie na odżywki ale to pewnie zaraz by mi powiedział że kumple się z niego śmieją jak to było kiedyś

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-12 o 18:25
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:20   #530
snowhitee
Zakorzenienie

Dziewczyny robię głosowanie ponieważ sama nie mogę się zdecydować proooooszę powiedzcie Waszym zdaniem, który kolor matrixa kupić 11a czy 10av http://allegro.pl/90ml-farba-duza-lo...451417950.html Chcę już dziś kliknąć, żeby może w weekend się farbnąć

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:32   #531
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny robię głosowanie ponieważ sama nie mogę się zdecydować proooooszę powiedzcie Waszym zdaniem, który kolor matrixa kupić 11a czy 10av http://allegro.pl/90ml-farba-duza-lo...451417950.html Chcę już dziś kliknąć, żeby może w weekend się farbnąć
dylemat nie dziwie się oba są fajne ale z tego co widziałam u Kochaneczki ślicznie wyszła powiedz sama a któraś robiła tym 10av ? widziałaś może zdjęcia mniej więcej jak efekt po ? ja powiem tak ja bym się bała bo tam widzę przy 10av popielato-fioletowy i jak widzę coś takiego to uciekam a przy 11a super rozjaśniające blondy więc jakoś bezpieczniej to brzmi wybrałabym ten 11a tym bardziej że widzisz że u Kochaneczki ładnie wyszło tylko nie wiem jakie miała przed farbowaniem ale na Twoich włoskach pewnie też wyjdzie pięknie oczywiście wybór należy do Ciebie domniemam jednak że obojętnie czy wybierzesz 11 a czy 10av kolor będzie cudny raz dziennie sobie oglądam Twój album

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-12 o 18:33
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:34   #532
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
faktycznie ciężki wybór trudno mi powiedzieć bo bardzo podoba mi się efekt u Kochaneczki, ale ten 10av też pieknie wygląda, oba są świetne

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:37   #533
xLADYx
Zakorzenienie

Buahhot takimi odpowiedziami wcale nie pomagamy a prośba była o pomoc no blondyneczki
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:41   #534
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dylemat nie dziwie się oba są fajne ale z tego co widziałam u Kochaneczki ślicznie wyszła powiedz sama a któraś robiła tym 10av ? widziałaś może zdjęcia mniej więcej jak efekt po ? ja powiem tak ja bym się bała bo tam widzę przy 10av popielato-fioletowy i jak widzę coś takiego to uciekam a przy 11a super rozjaśniające blondy więc jakoś bezpieczniej to brzmi wybrałabym ten 11a tym bardziej że widzisz że u Kochaneczki ładnie wyszło tylko nie wiem jakie miała przed farbowaniem ale na Twoich włoskach pewnie też wyjdzie pięknie oczywiście wybór należy do Ciebie domniemam jednak że obojętnie czy wybierzesz 11 a czy 10av kolor będzie cudny raz dziennie sobie oglądam Twój album
Cytat:
faktycznie ciężki wybór trudno mi powiedzieć bo bardzo podoba mi się efekt u Kochaneczki, ale ten 10av też pieknie wygląda, oba są świetne
dziewczyny nie ułatwiacie mi ta 10av wydaję się bezpieczniejsza bo zabije i rudości i żółcie Proszę jeszcze o więcej opinii naszych blondynek

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Buahhot takimi odpowiedziami wcale nie pomagamy a prośba była o pomoc no blondyneczki
heheheh o właśnie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:53   #535
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
hahah no cóż,

Cytat:
dziewczyny nie ułatwiacie mi ta 10av wydaję się bezpieczniejsza bo zabije i rudości i żółcie Proszę jeszcze o więcej opinii naszych blondynek

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

heheheh o właśnie
powiem tak- ten 11 jest sprawdzony, ale znowu ten 10av tak jak mówisz zabije rudości i żółcie a fioletowy barwnik na pewno się wypłucze- mi już się wypłukał

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:59   #536
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
hahah no cóż,

powiem tak- ten 11 jest sprawdzony, ale znowu ten 10av tak jak mówisz zabije rudości i żółcie a fioletowy barwnik na pewno się wypłucze- mi już się wypłukał
stockholm też ma oba te barwniki i właśnie nigdy nie złapał mi pasemek na niebiesko czy fioletowo
I co zadowolona jesteś z kolorku? Pewnie trochę pojaśniał co?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-12, 19:02   #537
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Agatka Tobie również ślicznie wyszło! Na pierwszym zdjęciu na całości kolor boski po prostu
Tylko wydaje mi się, że na odroście jest jakby ciutke cieplej?

Bo ten Richesse odrostu nie łapie, ma wodę 3%.
Ale może faktycznie tam jest cieplej? W każdym razie nie widać tego zbyt mocno

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziekuje Agatau ty rowniez masz sliczne wloski i z checiä bym sie zamienila odcieniem
A mi się Twoj kolor bardzo podoba i włosy-gęste, długie i falowane
Naprawde sliczne

Cytat:
Dziewczyny u Was śnieg a u mnie pięeeekne słońce świeci Lecę się ogarnąć i z Tż wychodzę
U mnie w Lbn śniezyca, wiatr i a jak dojechałam do Wawy o 10 rano to słońce, pieknie i w ogole.
I jestem zawiedziona-nie kupiłam ani jednego ubrania
Nic mi się nie podobało, spodnie kupię w Lbn więc nawet nie szukałam, ale poza tym nic.
Szkoda, ale kupiłam podkład do twarzy w Douglasie przynajmniej

Cytat:

Bierz poziom 10
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-12, 19:04   #538
xLADYx
Zakorzenienie

Snow to bierz 10av fakt wypłuczę się przecież 11a sprawdzony a Ty sprawdzisz 10av i potem jak wkleisz foto to pewnie nalot będzie na tą farbkę więc sprzedawca powinien Ci rabatu potem udzielić za reklamę
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-12, 19:04   #539
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
stockholm też ma oba te barwniki i właśnie nigdy nie złapał mi pasemek na niebiesko czy fioletowo
I co zadowolona jesteś z kolorku? Pewnie trochę pojaśniał co?
Nie, nie pojaśniał tylko tyle, że wypłukał się ten fiolet i mam teraz chłodne pasemka (bo całość jest dosyć ciepła). W zupełności mi taki kolor wystarcza, jeśli za mniej więcej miesiąc nadal będę zadowolona to kupię znowu tą samą farbkę ale wiesz, stockholm jest dosyć jasny, beżowy przy nakładaniu, a ta moja farba była normalnie fioletowa

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-12, 19:05   #540
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
ja bym stawiala na 10 AV, ten 11A mysle,ze u Ciebie bylby za jasny
a moge zapytac czemu profesjonalna?? Przeciez Tobie kazda farbka sklepowa wychodzi pięknie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, kolor, odrosty, rudy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości