Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-13, 10:37   #631
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Użyj farby z numerkiem 7. Wybieraj farby 7,13-nie wyjdzie ani marchewka ani zieleń. Takie ma Loreal Excell 10, Loreal Excellence, Garnier.

Dziewczyny napisałam w klubie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:38   #632
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agulek001 Pokaż wiadomość
jasny braz lub ciemny blond ale boje sie ze wyjdzie mi marchewka....nie wiem co teraz zrobic ani jakiej farby uzyc...
no to kup jakiś ciemny blond, teraz na rozjaśnionych włosach i tak wyjdzie ciut ciemniej

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:41   #633
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee
to miłego dnia w kinie

Ja tez dzis mam zaganiany dzień więc jak za niedługo się zbiorę to wejdę na Wizaż pewnie około 22.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:46   #634
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
to miłego dnia w kinie

Ja tez dzis mam zaganiany dzień więc jak za niedługo się zbiorę to wejdę na Wizaż pewnie około 22.
to tak jak ja a powiedz mi Ty będziesz to majirelkę kupować w zestawie na all z utleniaczem czy utleniacz kupisz osobny duży? Bo ja chyba tym razem kupię ten cały zestaw bo po co mi duża butla, skoro nie jest powiedziane, że zostanę przy tej profesjonalnej farbie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:48   #635
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to tak jak ja a powiedz mi Ty będziesz to majirelkę kupować w zestawie na all z utleniaczem czy utleniacz kupisz osobny duży? Bo ja chyba tym razem kupię ten cały zestaw bo po co mi duża butla, skoro nie jest powiedziane, że zostanę przy tej profesjonalnej farbie
Ja chyba kupię u siebie w sklepie fryzjerskim.
Też nie wiem czy zostanę przy tej farbie.
I cały czas się waham czy by nie iść do fryzjera pierwszy raz.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:54   #636
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja chyba kupię u siebie w sklepie fryzjerskim.
Też nie wiem czy zostanę przy tej farbie.
I cały czas się waham czy by nie iść do fryzjera pierwszy raz.
ale chciałabyś iść na odrosty? Jak tak to nie ma sensu moim zdaniem, przecież sama sobie je możesz ładnie farbnąć, fryz zrobi tak samo żadnych cudów nie stworzy, że ładniej wyjdzie Ja bym chodziła tylko na refleksy

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:56   #637
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ale chciałabyś iść na odrosty? Jak tak to nie ma sensu moim zdaniem, przecież sama sobie je możesz ładnie farbnąć, fryz zrobi tak samo żadnych cudów nie stworzy, że ładniej wyjdzie Ja bym chodziła tylko na refleksy
Niby mogę, ale ja mam pod spodem niedofarbowane włosy.
Sama zawsze sobie jakoś krzywo zafarbuję. Zastanowię się jeszcze, mam miesiac na decyzję, póki odrosty się nie pokażą
Farbowałabym sama, ale naprawdę ja robię to jakoś niedokładnie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:15   #638
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lady nie wiem ja mam podatne wlosy na prostowanie,ale mam warstwowo obciete i podkrecaja mi sie do góry,tak wywijaja i wkurza mnie to na maxa ale nie chcialabym sobie zniszczyc wlosy,kiedys byl taki specyfik na allegro i z dziewczynami sie zastanawialysmy,ktos nawet watek stworzył. No i dziewczyna kupila,przetestowala i wypadly jej wlosy . Wiec troche sie boje,chcialabym cos sprawdzonego
no moje też się dobrze prostują jeszcze ta Rowneta jest fajna bo mogę sobie na najniższej i zauważyłam efekty ze są takie wygładzone po prostowaniu i mięciuchne

ja wolę nie kombinować też z jakimiś takimi "nowinkami" niesprawdzonymi, boję się
ale oglądałam tamten do trwałego prostowania co zamieszczałam Wam linki z Allegro w poprzednim wątku i były zdjęcia nawet blondynek przed i po i po cudne a przed wiadomo ohydne ale to taka reklama jak z odchudzaniem każda wie jak to działa

a i słuchajcie kochane zapomniałam w piętek napisać bo jakoś czasu nie było jak wróciłam z uczelni to tylko szykowanie i na imprezkę a wczoraj zupełnie zapomniałam, ach ta moja skleroza
Dostałam paczuszkę otwieram a tam SUSZARKA Z ROWENTY co reklamowali jako gratis przy zakupie prostownicy RESPECT - 7 TYGODNI to trwało!
dlatego już nie liczyłam że dostanę a tu proszę

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Asiulko ja to jestem głupia bo np mam czasami tak że jak mi się nie podoba klientka z opakowania to farby nie kupuję
no ciągle mi wmawia na czarno, czarno i na solarkę bym musiała latać chyba z parę razy w tyg bo z natury mam jasną karnację a do ciemnych włosów nie podoba mi się blade ciało

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-13 o 11:22
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:18   #639
agulek001
Przyczajenie

dzieki bardzo za rade
agulek001 jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:42   #640
prezesowaaa
Raczkowanie

dziewczyny czy można mieszac farby np. londe ten 12/9 z 10/10 czy musi to byc kolor ktory tez ma utleniacz 9%??
Stary 2011-02-13, 11:48   #641
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Lady to super ja tez chce jakas porzadna prostownice i suszarke

Agatka odpisałam w klubie jak coś to jeszcze pytaj,bo żadnych konkretów Ci w sumie nie podałam
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2011-02-13, 12:43   #642
caskada
Zakorzenienie

hej kochane zaraz nadrobie o czym pisalyscie bo jak wiecie mialam wczoraj urodziny tz gosci i teraz dopiero mam juz spokoj
Stary 2011-02-13, 12:47   #643
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Wiedziałam, że tak będzie
Allwaves? Nie wiem co to za farba mnie ciekawi Vitality's

A widziałyście Panią Basię - BMW za smsa?
http://www.youtube.com/watch?v=9CgNsFDS8mI

No ja o tych tańszych farbkach typu Chantal, Ce-ce, Allwaves sie dowiedzialam jeszcze za czasu jak po rozjasnianiu miałam na rudy sie przerzucic

O tu jest Allwaves, nad 9.1 myśle.
http://allegro.pl/allwaves-farba-do-...438458859.html
Tylko ze widzialam chyba ze 3 palety różne i na kazdej inny odcien Boje sie ze znowu za ciemne by mi to wyszło.
http://allegro.pl/farba-allwaves-kre...442879862.html
O tutaj to 9.1 znowu takie ciemne... a 11.1 jak na poziom 11 tez ciemnica
Chantal ma 9.1 ale oni maja tez takie jakies dziwne te palety wiec odpada.
No i jeszcze Ce-ce, znam babke która od paru dobrych lat farbuje nimi na rudo i ma sliczny kolor i całkiem trwały jest.
No i jeszcze przez Snow mi sie spodobał 9AV i 9A z Matrixa A z ta duza tubką to sie tez opłaca
No i z drogeryjnych mam L'oreala Viking, i Garnier 9.1.
Także na dobra sprawe dobrze ze juz szukam Blond uzaleznia
A Vitality podobno jest całkiem niezle

A Pani Basia to klasyka A wiecie ze to reżyserowane jest nie? Można sie posmiac w sumie ale ja nie moge jej za duzo ogladac bo mi sie juz wtedy żałosną starą babą wydaje
Cytat:
A powiedzcie mi czy utleniacz i farba musza byc z tej samej firmy? Czyli farba z Matrixa, utleniacz z Matrixa, czy moge miec duza butle utleniacza jakiegos tam i farby inne? ;>
Bo na dobra sprawe te drogeryjne dziewczyny podmieniają
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:11   #644
caskada
Zakorzenienie

agatko fajny temat w klubie dalas napewno cos bede podpowiadac bo sama gotuje i czesto wymyslam cos zeby urozmaicic obiady w tygodniu czesto korzystam z neta w tych sprawach ale sama troche przemieniam zmieniam
Stary 2011-02-13, 13:14   #645
agulek001
Przyczajenie

dziewczny zaraz ruszam po frabe...jak myslicie po radach cyz postawic na ciemny blond czy jednak cos z brazu...pryzpominam rozjasnione wlosy u nasady biel, dalej zoltawo+zoltawe..

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

[IMG]file:///E:/DOCUME%7E1/Eryk/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG]http://www.lorealparis.pl/koloryzacja/kolor/excellence/7-blond.aspx ten cyz ten
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_SHINE^COLOR_SHINE_DI SCOVER&prdcode=P55101&var code=200000001103&back=1

czy jakis ciemniejszy
agulek001 jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:17   #646
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez [B
czekoladowoo[/B];25058338]
No i jeszcze Ce-ce, znam babke która od paru dobrych lat farbuje nimi na rudo i ma sliczny kolor i całkiem trwały jest.
Hejka
Ja natomiast miałam raz farbowane kłaki Ce-ce i.. fakt nie zniszczyło mi włosów,ale spłukało się błyskawicznie!
Chociaż to może kwestia tego,że myłam wtedy głowę codziennie i żadnych maseczek nie znam się! o!

XLAdyX
Też mam takiego schiza co do babek na opakowaniach
brzydka kobita=farba też pewnie do bani
ładna = pewnie mi też będzie ślicznie.
Jakie to złudne wrażenie

W ogóle to się zakochałam w Monice z "Na wspólnej" ma piękne włosy,piękną fryzurę, piękny kolor też bym tak chciała! I poważnie rozmyślam nad ścięciem tak włosów
Tylko tyle zapuszczania, tyle mordowania się a i tak nie wiem,czy by było mi dobrze. ah,te włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48662.jpg (38,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be54bb6361d4ee8b5dc292358c362219,12,1.jpg (19,1 KB, 26 załadowań)
Stary 2011-02-13, 13:37   #647
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy utleniacz i farba musza byc z tej samej firmy? Czyli farba z Matrixa, utleniacz z Matrixa, czy moge miec duza butle utleniacza jakiegos tam i farby inne? ;>
Bo na dobra sprawe te drogeryjne dziewczyny podmieniają
Nie musi być z tej samej firmy

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hejka
Ja natomiast miałam raz farbowane kłaki Ce-ce i.. fakt nie zniszczyło mi włosów,ale spłukało się błyskawicznie!
Chociaż to może kwestia tego,że myłam wtedy głowę codziennie i żadnych maseczek nie znam się! o!

XLAdyX
Też mam takiego schiza co do babek na opakowaniach
brzydka kobita=farba też pewnie do bani
ładna = pewnie mi też będzie ślicznie.
Jakie to złudne wrażenie

W ogóle to się zakochałam w Monice z "Na wspólnej" ma piękne włosy,piękną fryzurę, piękny kolor też bym tak chciała! I poważnie rozmyślam nad ścięciem tak włosów
Tylko tyle zapuszczania, tyle mordowania się a i tak nie wiem,czy by było mi dobrze. ah,te włosy
A mi sie wlasnie ona nie podoba teraz, moim zdaniem kiedyś lepiej wyglądała
Stary 2011-02-13, 13:44   #648
mgielka321
Zadomowienie

Dziewczyny, kochane tam w załączniku moja blond głowa, obfotografowana z 1000 razy, bo jakoś światło niesprzyjające i koloru nie chciało złapać. W każdym razie jako tako widać co tam się na tej głowie dzieje Kawałek odrostu już jest, dalej ciemniejszy żółtawy odcień włosów traktowanych farbami (ostatnio Wellaton 9.0) i dalej włosy dekoloryzowane w czerwcu ubiegłego roku - stąd najjaśniejsze. Fotki bez lampy - światło dzienne.
Dalej 2 palety Majirela - zastanawiam się nad kolorkami - nie wiem jak paleta oddaje kolor w rzeczywistości - starałam się zamieścić takie, które najbardziej mi się wydawały naturalne. Chociaż widzę, że w zależności od komputera, te kolory wyglądają inaczej (u mnie na kompie - jaśniej, u mamy na lapku - ciemniej)
Interesuje mnie: 8.30, 9.3, 8.3, 8.31 już sama nie wiem Każdy na swój sposób mi się podoba. Generalnie podoba mi się odcień taki jak ma w chwili obecnej Małgosia Socha w "Na wspólnej", wydaje mi się, że to jest właśnie 8 poziom.
Pomóżcie dziewczyny wybrać kolor, no i jaką wodę do tego - 6%? Obawiam się trochę tego 8 poziomu, żeby nie wyszedł zbyt ciemno, na tych moich dekoloryzowanych, stąd moja ogromna prośba o pomoc - w Was moja nadzieja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0770.jpg (98,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0771.jpg (128,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0780.jpg (154,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0782.jpg (92,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0784.jpg (110,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maj1l-600x800.jpg (55,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maj3l-600x800.jpg (56,4 KB, 19 załadowań)

poszukuję choćby na niucha : Cartier Must, Rochas Absolu, Donna Karan Black Cashmere, Demeter Dirt
mgielka321 jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:46   #649
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie musi być z tej samej firmy

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A mi sie wlasnie ona nie podoba teraz, moim zdaniem kiedyś lepiej wyglądała
Kurcze blade każdy tak mówi!
A dlaa mniee jest taaaka śliczna

Potraficie określić swój typ urody (wiosna,lato,jesień,zima. )?
Ja mam z tym problem z wszystkiego po trochu. I co gorsza wszędzie jest co innego napisane.
Raz,że wiosna to ciemne włosy, potem że brązy
Stary 2011-02-13, 14:01   #650
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Ja mam z tym problem z wszystkiego po trochu. I co gorsza wszędzie jest co innego napisane.
Tu najbardziej chodzi o kolor skóry. Potem naturalny kolor włosów, oczy.
Ja jestem lato na bank bo zimny kolor cery, naturalnie zimny kolor włosów. Oczy co prawda mam mieszane, zielono-brązowe.
Myslałam kiedys ze jestem ciepło-zimna, czyli wiosna-lato, bo niby moja twarz jest w zimnym odcieniu, ale tez nie do konca i nie zawsze, zalezy jak mocne mam rumieńce. Ale takich typów nie ma
Wyszło na to ze jestem lato, ale mocne lato dlatego moge sie ubierac w intensywne kolory bo mi pasuja Szyje np mam żółtawą, pasuja mi delikatne rudości, ciepłe brązowe kolorki też.
Chociaz wiele rzeczy na wiosne wskazuje to wlasnie patrzac po ubiorze, jestem zimnym typem
No i przede wszystkim to jakim sie jest typem to tylko jakas tam wskazówka a nie niesamowicie wazna rzecz :P
Stary 2011-02-13, 14:04   #651
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

A masz jakieś swoje foto w naturalnym kolorze wlosów bez makijażu?
Ja jestem latem.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tu najbardziej chodzi o kolor skóry. Potem naturalny kolor włosów, oczy.
Ja jestem lato na bank bo zimny kolor cery, naturalnie zimny kolor włosów. Oczy co prawda mam mieszane, zielono-brązowe.
Myslałam kiedys ze jestem ciepło-zimna, czyli wiosna-lato, bo niby moja twarz jest w zimnym odcieniu, ale tez nie do konca i nie zawsze, zalezy jak mocne mam rumieńce. Ale takich typów nie ma
Wyszło na to ze jestem lato, ale mocne lato dlatego moge sie ubierac w intensywne kolory bo mi pasuja Szyje np mam żółtawą, pasuja mi delikatne rudości, ciepłe brązowe kolorki też.
Chociaz wiele rzeczy na wiosne wskazuje to wlasnie patrzac po ubiorze, jestem zimnym typem
No i przede wszystkim to jakim sie jest typem to tylko jakas tam wskazówka a nie niesamowicie wazna rzecz :P
to ja mam podobnie te zimna cera i zielono-brązowe oczy
Stary 2011-02-13, 14:05   #652
buahhot
Marcelover ♥♥♥

dziewczyny, to ja mam tutaj taką stronę dot typów urody http://www.collegefashion.net/fashio...erfect-colors/

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-13, 14:05   #653
novelove
Zakorzenienie

czekoladowoo, princesska
titiririr, kicam po aparat jestem niewytapetowana z pięknym, naturalnym odrostem może coś poradzicie
Stary 2011-02-13, 14:10   #654
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
czekoladowoo, princesska
titiririr, kicam po aparat jestem niewytapetowana z pięknym, naturalnym odrostem może coś poradzicie
wstawiaj fotke to zaraz się dowiesz

buahhot
fajna stronka
ja to mialam akurat wczoraj w szkole na stylizacji te wszystkie typy urody
Stary 2011-02-13, 14:15   #655
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, to ja mam tutaj taką stronę dot typów urody http://www.collegefashion.net/fashio...erfect-colors/
dzięki :d

Dobra, wstawiam wyglądam jak bezdomna. Brwi niewyregulowane i w ogóle olej na głowie (ale jestem chora! mogę)

1.ja bez tapetky
2.Odrost i jednocześnie mój naturalny kolor

(jaki to poziom?)

Ejjj normalnie aż wstyd mi umieszczać takiego wieśniaka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (41,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkk.jpg (73,2 KB, 66 załadowań)
Stary 2011-02-13, 14:16   #656
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

Dobra, wstawiam wyglądam jak bezdomna. Brwi niewyregulowane i w ogóle olej na głowie (ale jestem chora! mogę)

1.ja bez tapetky

(jaki to poziom?)

buahaha

sliczna masz buzie

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-13, 14:21   #657
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

1.ja bez tapetky

(jaki to poziom?)

Mi się wydaje,że jesteś typowym latem.
A odrost to chyba poziom 6-7.
Ale może jeszcze jakaś specjalistka się wypowie
Stary 2011-02-13, 14:28   #658
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

1.ja bez tapetky

(jaki to poziom?)

Bezdomna

Po twarzy to bym stawiała na wiosne
Ale odrost raczej popielaty sie wydaje
A refleksy na włosach masz naturalnych??
Piegi ? Pieprzyki? Szarawe czy zlotawe?
Stary 2011-02-13, 14:28   #659
novelove
Zakorzenienie

Blond Princesska
dodaje jeszcze jedno, gdzie widać moje świńskie różowe wypieki
LATOOOOOOO!?!? Myślałam,że wiosna,kurcze blade
i weź się tu połap
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lllllll.jpg (49,3 KB, 63 załadowań)
Stary 2011-02-13, 14:31   #660
novelove
Zakorzenienie

Czekoladowoo
no a nie ? Tż się śmieje, że w tym polarku czerwownym to w ogóle wyglądam jak chodząca patologia

buahhot
kłamczuch;*

Tagi
blond, farba, kolor, odrosty, rudy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości