Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-19, 22:59   #1561
asiabb1983
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O to wspólczuję. To masz 3 stadium boreliozy?
Już z objawami reumatologicznymi, neurologicznymi i kardiologicznymi?
Czy to tak profilaktycznie, a od razu zaczęłaś leczyć jak Cię kleszcze pokąsały?
kleszcz ugryzł mnie w lipcu i gdybym go nie zobaczyła to pewnie bym nie wiedziała że to od tego bo nie miałam żadnego rumienia a objawy zaczęły się po ok.miesiącu ale to tak że mnie bolało wszystko najgorzej kręgosłup szyjny mieśnie a oprócz tego miałam i mam jeszcze niektóre objawy np. tiki mięśni, szumy w uszach ,palpitacje serca ,bóle stawów oblewanie raz zimna raz gorąca , problemy z zasypianiem libido to miałam poniżej zera a i nie wiadomo czy przyczyna leków czy tej choroby bo nie mam od września okresu i teraz tyle badań jeszcze czeka mnie klinika ginekologi w marcu będą badać dlaczego przestałam miesiączkować no szok poprostu nie życzę nikomu tej choroby ja juz nie raz miałam takie myśli że chyba umieram bo nie było dnia bez bólu i co najgorsze wszystko bolało co tylko możliwe teraz muszę zrobić badania kontrolne po antybiotykoterapi na szczęście u mnie szybko wykryto i wartości były małe ale aż strach pomyśleć jak się czuje ktoś o bardzo wysokich wartościach? o matko okropieństwo!!!

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:00   #1562
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Wyjdzie Ci na pewno tyle że mocno przyciemnisz, to zdaje się jest 8,1 i na początku będzie wiele ciemniej niż masz. I mocno popielato.
Wolę mega popiel niż żółto-rude.

Zabezpieczyłam się jeszcze w płukankę DELIA fioletową. (a żółcie). Używała któraś?
Stary 2011-02-19, 23:03   #1563
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kleszcz ugryzł mnie w lipcu i gdybym go nie zobaczyła to pewnie bym nie wiedziała że to od tego bo nie miałam żadnego rumienia a objawy zaczęły się po ok.miesiącu ale to tak że mnie bolało wszystko najgorzej kręgosłup szyjny mieśnie a oprócz tego miałam i mam jeszcze niektóre objawy np. tiki mięśni, szumy w uszach ,palpitacje serca ,bóle stawów oblewanie raz zimna raz gorąca , problemy z zasypianiem libido to miałam poniżej zera a i nie wiadomo czy przyczyna leków czy tej choroby bo nie mam od września okresu i teraz tyle badań jeszcze czeka mnie klinika ginekologi w marcu będą badać dlaczego przestałam miesiączkować no szok poprostu nie życzę nikomu tej choroby ja juz nie raz miałam takie myśli że chyba umieram bo nie było dnia bez bólu i co najgorsze wszystko bolało co tylko możliwe teraz muszę zrobić badania kontrolne po antybiotykoterapi na szczęście u mnie szybko wykryto i wartości były małe ale aż strach pomyśleć jak się czuje ktoś o bardzo wysokich wartościach? o matko okropieństwo!!!
No to wracaj szybko do zdrowia
Z dnia na dzień będzie lepiej, szczególnie że wykryte szybko i już po antybiotykach.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:04   #1564
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Masakra jakaś , współczuję

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Wolę mega popiel niż żółto-rude.

Zabezpieczyłam się jeszcze w płukankę DELIA fioletową. (a żółcie). Używała któraś?
No mnie wyszły po prostu srebrne
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:06   #1565
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jeszcze jeszcze jedno i drugie uparte
oj ja tak dlugo bym nie umiala
Cytat:
Princeska
a Ty chcesz przedłużac znowu czy nie?
chcę clipy kupić
Cytat:
Hej babki ;*
Dzisiaj byłam u fryzjera Wiadome było, że musiałam podciąć końcówki, ale urosło to chyba do 10 cm. Stanowczo zdrowiej wyglądają, ale tak mi żal długich!

Byłam też w tesco. Patrzę, a tu recital preference loreala za 25 zł. No to biorę. Wzięłam kolor KOPENHAGUE. Myślicie,że ładnie pokryje to co mam? Starczy jedno opakowanie na moje kłaki?

Teraz czekam aż zrobi się tłuścioch i działam !
odrazu lepiej
ja mysle,ze pokryje
tez bylam dzis w Tesco i chcialam kupic Stockholm,ale nie bylo ani jednej sztuki
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Oj dużo tych pytań
pytaj śmiało
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:08   #1566
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
No to wracaj szybko do zdrowia
Z dnia na dzień będzie lepiej, szczególnie że wykryte szybko i już po antybiotykach.
dziękuję mam nadzieje że będzie lepiej już jest lepiej tylko najśmieszniejsze jest to że nikt się nie domyślił co mi jest. wszystko zganiałi na kręgosłup dopiero po drugiej lub trzeciej wizycie u neurologa która wcześniej stwierdziła że mam nerwice i na to dostałam psychotropy jak powiedziałam że wszystkie mięśnie mi drgają to spytała czy nie miałam kleszcza czasem? szok poprostu z tymi lekarzami wątroba to mi woła o pomoc chyba po tych wszystkich lekach

dzięki Yatta co przeszłam to moje ale dobrze że najgorsze juz za mną... chyba? ale słyszałam że objawy można leczyć nawet latami ! szok!!!

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-19 o 23:11
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:09   #1567
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
dziękuję mam nadzieje że będzie lepiej już jest lepiej tylko najśmieszniejsze jest to że nikt się nie domyślił co mi jest. wszystko zganiałi na kręgosłup dopiero po drugiej lub trzeciej wizycie u neurologa która wcześniej stwierdziła że mam nerwice i na to dostałam psychotropy jak powiedziałam że wszystkie mięśnie mi drgają to spytała czy nie miałam kleszcza czasem? szok poprostu z tymi lekarzami wątroba to mi woła o pomoc chyba po tych wszystkich lekach
współczuję i trzymam kciuki żeby przeszło

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:10   #1568
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
pytaj śmiało
Ok ale dużo tego jest i to pewnie nie koniec pytań

1. Co z tym sklejaniem się włosów? Faktycznie po zdjęciu włosów z keratyną włosy są posklejane?

2. To prawda, że zgrzewy się rozpuszczają pod wpływem wody, szamponów itd.?

3. O co chodzi z tymi kołtunami? Jak mogą robić się kołtuny jeśli czesze się włosy ?? Faktycznie tak strasznie się plączą?? A może kołtunią się tylko w określonej metodzie przedłużania??

4. Głowa może swędzieć? Czemu? Jak długo – to przechodzi?

5. Co z rodzajem włosów? Indyjskie, Europejskie, Azjatyckie??

6. Do włosów doczepianych potrzebna jest specjalna szczotka.. Jaka? Czemu ?

7. Tu cytat z tematu o pzrełużaniu:
„Tak wiec,wtedy tylko sie umowilam a kobieta ma swoj magazyn.Zamawiajac powiedzialam ,ze wlosy chce czarne ale mam juz nieestetyczne odrosty i czy mam je przed przedluzaniem zafarbowac.Ona odpowiedziala,ze nie moge,bo mozna nie pozniej niz tydzien przed przedluzaniem.”

Co z tym farbowaniem? Kiedy można? Faktycznie nie wolno przed przedłużaniem?

8. Jak długo można je nosić? Dziewczyny na wątku o przedłużaniu piszą, że nie dłużej niż 2 m-ce.. Faktycznie tak źle to wygląda i trzeba zdjąć?

9. I znów cytat:
Przedłużanie włosów obojetnie jakim sposobem niszczy włosy. Czy to na ringi czy to na zgrzewy czy na taśmę mocowaną za pomocą kleju. Na wszystkich szkoleniach fryzjerkich mówią o tym wprost.”

Bunny – faktycznie mówił ktoś u Ciebie w szkole o tym, że to takie szkodliwe ??

EDIT:

Aha i jeszcze jedno.. z uwagi na to, że miałam parę rudych pasm kazałam fryzjerce ściąć to na chama (za przeproszeniem) w efekcie czego teraz mam mocno pocieniowane włosy.. i tak się zastanawiam.. Lepiej zostawić je pocieniowane, czy lepiej troche je podrównać? W którym przypadku będzie mniej widać, że majstrowałam przy włosach ??

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-19 o 23:23
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:13   #1569
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
współczuję i trzymam kciuki żeby przeszło
dzięki

Cytat:

1. Co z tym sklejaniem się włosów? Faktycznie po zdjęciu włosów z keratyną włosy są posklejane?

3. O co chodzi z tymi kołtunami? Jak mogą robić się kołtuny jeśli czesze się włosy ?? Faktycznie tak strasznie się plączą?? A może kołtunią się tylko w określonej metodzie przedłużania??

„Tak wiec,wtedy tylko sie umowilam a kobieta ma swoj magazyn.Zamawiajac powiedzialam ,ze wlosy chce czarne ale mam juz nieestetyczne odrosty i czy mam je przed przedluzaniem zafarbowac.Ona odpowiedziala,ze nie moge,bo mozna nie pozniej niz tydzien przed przedluzaniem.”

8. Jak długo można je nosić? Dziewczyny na wątku o przedłużaniu piszą, że nie dłużej niż 2 m-ce.. Faktycznie tak źle to wygląda i trzeba zdjąć?

9. I znów cytat:
Przedłużanie włosów obojetnie jakim sposobem niszczy włosy. Czy to na ringi czy to na zgrzewy czy na taśmę mocowaną za pomocą kleju. Na wszystkich szkoleniach fryzjerkich mówią o tym wprost.”

o rany... ty to miałaś już naszykowane te pytania że tak szybko wstawiłaś ekspres

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:18   #1570
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
o rany... ty to miałaś już naszykowane te pytania że tak szybko wstawiłaś ekspres
Tak Bo czytam o przedłużaniu i co mi się nasunie to zapisuje sobie.. Bo tak wrzucać po jednym to raz, że bym zrobiła śmietnik, a dwa ciężej mi by było znaleźć.. a tak będzie w miarę w jednym miejscu i może nie tylko mnie się przyda a poza tym mogłabym zapomnieć.. to już taki wiek
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:21   #1571
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Tak Bo czytam o przedłużaniu i co mi się nasunie to zapisuje sobie.. Bo tak wrzucać po jednym to raz, że bym zrobiła śmietnik, a dwa ciężej mi by było znaleźć.. a tak będzie w miarę w jednym miejscu i może nie tylko mnie się przyda a poza tym mogłabym zapomnieć.. to już taki wiek
masz racje nie ma to jak przygotowanie ciach bach i już pytnka są gotowe , teraz czekamy na odpowiedzi

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:30   #1572
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

9. I znów cytat:

1. Ja nie wiem jak niektórzy ściągają zgrzewy. Ja ściagałam za pomocą płynu i wszystko ładnie schodzi. Pozniej wystarczy przetrzec pozostalosci keratyny tym plynem,rozczesać wlosy i jest ok
nigy nie mialam zadnych pozostalosci

2. Ja uzywam normalnych szamponów, teraz uzywalam j&j na zmiane z tym fioletowym Joanny i nic mi sie nigdy nie rozpuścilo.
Wczesniej przedluzalam,uzywalam roznych szamponów i rowniez nie.

3. Z tymi kołtunami chodzi o to,że tworza sie miedzy zgrzewem,a Twoimi wlasnymi wlosami. Tych wlosow nie masz mozliwosci czesać,no bo jak?
Ale jezeli odpowiednio je czeszesz i myjesz nie powinno byc problemów.
Koltuny moga sie robic w kazdej metodzie oprocz clipow,no bo je sciagasz to normalnie czeszesz swoje wlosy.

4. Mnie nigdy glowa nie swedziala,nie wiem czym to moze byc spowodowane.
Moze uczulenie na metal?? i wtedy glowa swedzi od ringów? Tego nie jestem pewna,ale tak na logike.

5. Ja kupuje azjaty albo ewentualnie indyjskie.

6. Ja szczerze mowiac uzywam normalnej szczotki. Specjalna to taka z wlosia naturalnego.
Ogolnie jest zasada,że szczotka nie powinna miec tych "kulek" na koncach.
Tu masz przykladowa szczotke http://allegro.pl/szczotka-do-wlosow...448263524.html

7. A jakie to ma niby znaczenie
odrost powinno sie farbować przed,bo wtedy mozesz normalnie farbowac odrosty jak masz zalozone wloski.
Zauwaz,ze nawet na roznego rodzaju blogach o przedluzaniu,dziewczyny w ten sam dzien farbuja i przedluzaja wlosy

8. Mając ciemny brąz nosilam pol roku i nic mi sie z nimi nie dzialo (to wlasnie wloski z 4 great hair,te co zamowila Kotka)
babka,ktora mnie uczy na pracowni rowniez przedluza sobie wloski i mowi,ze trzymaja sie jej pol roku.
Blond sie jednak troche szybciej niszczy,ale mysle,ze z odpowiednia pielegnacja mozna nosic ponad 3 miesiace na pewno.

9. Ja nie zauwazylam zadnych zniszczen. Wlosy mi sie w miejscach zgrzania czy ringow nigy nie lamaly.
Lady vhyba tez nie,a przedluza non stop.

Yata ja Ci powiem tak... za pierwszym razem zamowilam wlosy,bo chcialam miec dlugie,nic nie wiedzialam o zadnych szczotkach,pielegnacji... Mialam to w tylku
i wloski sie trzymaly pol roku i byly super.
Nie przejmuj sie tak tym,to ma byc przyjemność.
A z tym niszczeniem wlosow to nie przesadzajmy, farba niszczy, wiatr niszczy,slonce niszczy... a nie sadze,zeby przedluzanie bylo jakos specjalnie niszczace
Stary 2011-02-19, 23:40   #1573
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yata ja Ci powiem tak... za pierwszym razem zamowilam wlosy,bo chcialam miec dlugie,nic nie wiedzialam o zadnych szczotkach,pielegnacji... Mialam to w tylku
i wloski sie trzymaly pol roku i byly super.
Nie przejmuj sie tak tym,to ma byc przyjemność.
A z tym niszczeniem wlosow to nie przesadzajmy, farba niszczy, wiatr niszczy,slonce niszczy... a nie sadze,zeby przedluzanie bylo jakos specjalnie niszczace
Uff dziękuję
A jak z włosami moimi? lepiej, by były na rowno czy pocieniowane jak są teraz? które lepiej się wtopią w doczepione??
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:44   #1574
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Uff dziękuję
A jak z włosami moimi? lepiej, by były na rowno czy pocieniowane jak są teraz? które lepiej się wtopią w doczepione??
z reguly na pocieniowanych mniej widać roznice
mam nadzieje,ze chociaz troche pomoglam
Stary 2011-02-19, 23:47   #1575
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
z reguly na pocieniowanych mniej widać roznice
mam nadzieje,ze chociaz troche pomoglam
Baaardzo
(więcej nie dostaniesz bo ktoś pomyśli, że pomyliłam orientację)
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-19, 23:49   #1576
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Baaardzo
(więcej nie dostaniesz bo ktoś pomyśli, że pomyliłam orientację)
ok bardzo sie ciesze
Stary 2011-02-20, 03:30   #1577
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Hej blondaski
Ja dziś miałam wyjątkowo udany dzień koszmar sesyjny nareszcie zakończony

Infatuated jestem zachwycona Twoimi włoskami są cudowne, wydają się takie miękkie, gładkie, lśniące no i ten kolor

Agata wydaje się delikatna ta farbka ja tam zniszczeń nie widzę
ale chyba słabo rozjaśnia? Jednak ten odrost wyszedł jakoś tak ciepławo i ciemniej ciut a przecież powinno wyjść jaśniej skoro masz takie jasne naturalki

Snow włoski zdecydowanie wyglądają lepiej podczas farbowania całości
ja też miałam balejaże i niezbyt korzystnie te włosy wyglądały :/ takie suche, sianowate.. Teraz są w dużo lepszym stanie, nawet pomimo stosowania podkładu

Adzi kochana, nie wiem co to znaczy, bo na własnej skórze tego nie doświadczyłam, ale ostatnio na egzamin czytałam książkę o depresji, manii, chorobie afektywnej dwubiegunowej i o nawracających zaburzeniach nastroju i straszne to wszystko co w niej autorki opisują
Także bardzo Ci współczuję i walcz dzielnie kochana

asia Ty również się trzymaj kochana
może coś pomogą waciki maczane w rumianku?

novelove Ja robię copenhague, prosze - załaczam zdjecie
Z tym, że Ty masz chyba ciepłą baze, spytaj bunny czy nie będzie obawa co do zieleni..

blond bunny żmije padły pewnie co?

A ja Wam powiem, że włosy mi zaczęły jakoś szybciej rosnąć od farbowania minęło 17 dni, a już dość mocno odrost bije po oczach, wcześniej tak nie było
w sumie to nie wiem po czym? Żadnych 'dopalaczy' nie stosuję.
Ostatnio myję włosy szamponem, o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20...-i-chmielu.htm
myślicie, że to może być przez niego? że te drożdże tak wpływają na porost
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,0 KB, 63 załadowań)

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-20, 09:15   #1578
caskada
Zakorzenienie

wstajemy

ja to patrze ze niektore z was to nocne marki komputerowe w dzien cisza a w nocy pisza jak najete
dziewczynki a ja odliczam juz do piatkukiedy bede robic wloski i przeciagac po calosci pierwszy raz od kilku lat tak zrobie dla odswiezenia kolorku cos czuje ze bedzie mi sie dluzylo do piatkubo najgorzej jak codzien o tym mysle

ta pogoda mnie dobije
Stary 2011-02-20, 09:23   #1579
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wstajemy

ja to patrze ze niektore z was to nocne marki komputerowe w dzien cisza a w nocy pisza jak najete
dziewczynki a ja odliczam juz do piatkukiedy bede robic wloski i przeciagac po calosci pierwszy raz od kilku lat tak zrobie dla odswiezenia kolorku cos czuje ze bedzie mi sie dluzylo do piatkubo najgorzej jak codzien o tym mysle

ta pogoda mnie dobije
Pamiętaj kochana o mnie - dopytaj się konkretnie czym ona Ci to robi to i ja się pokuszę na Goldwella. Zapytaj tez o wodę
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-20, 09:33   #1580
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Pamiętaj kochana o mnie - dopytaj się konkretnie czym ona Ci to robi to i ja się pokuszę na Goldwella. Zapytaj tez o wodę
zapytam jak obiecalam zawsze trzymlam sobie palete z kolorami jak ona mi nakladala na wlosy farbe i zawsze sie zastanawialam ktorym z palety kolorkiem mi robi i jak wogoleale jakos nigdy nie pytalam
teraz mam okazje zapytac

wczesnie widzialam ze pisalyscie ze wlosy po czyms takim co ja robie farba+rozjasniacz sa suche nooo niestety moje wlosy nie sa suche moze to dlatego ze nie robie calosci wlosy sa normalne nie sa przesuszone nic takiego nie odczuwam
a ta odzywka nivea nadal pachnie na wlosach chyba bedzie moim nr 1
Stary 2011-02-20, 09:39   #1581
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
zapytam jak obiecalam zawsze trzymlam sobie palete z kolorami jak ona mi nakladala na wlosy farbe i zawsze sie zastanawialam ktorym z palety kolorkiem mi robi i jak wogoleale jakos nigdy nie pytalam
teraz mam okazje zapytac

wczesnie widzialam ze pisalyscie ze wlosy po czyms takim co ja robie farba+rozjasniacz sa suche nooo niestety moje wlosy nie sa suche moze to dlatego ze nie robie calosci wlosy sa normalne nie sa przesuszone nic takiego nie odczuwam
A ja tej odżywki nie widziałam u siebie Nivea Cashmere-nie ma takiej. Może w Naturze będzie.
No Twoje nie są suche, ale wiadomo że zdarza się że będą suche u kogoś innego. Ja chyba spróbuję Twoją metodę jak dopytasz
A ta Twoja fryzjerka to mówi po polsku? Pytam z ciekawości
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-20, 09:45   #1582
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
A ja tej odżywki nie widziałam u siebie Nivea Cashmere-nie ma takiej. Może w Naturze będzie.
No Twoje nie są suche, ale wiadomo że zdarza się że będą suche u kogoś innego. Ja chyba spróbuję Twoją metodę jak dopytasz
A ta Twoja fryzjerka to mówi po polsku? Pytam z ciekawości
tak to polka ale na stale mieszka juz w belgii wszystkie szkolenia miala za granicami rozmawia w kilku jezykach bo ma rozne klientki
dlatego tak czekam na wizyte u niej mimo ze mam mega odrost juz bo tylko jej ufam tutaj
Stary 2011-02-20, 09:47   #1583
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
tak to polka ale na stale mieszka juz w belgii wszystkie szkolenia miala za granicami rozmawia w kilku jezykach bo ma rozne klientki
dlatego tak czekam na wizyte u niej mimo ze mam mega odrost juz bo tylko jej ufam tutaj
A to fajnie
Widac ze jest dobra skoro tyle sie czeka
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-20, 09:50   #1584
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cześć blondaski

u mnie dzis Sloneczko świeci
Stary 2011-02-20, 10:00   #1585
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Cześć blondaski

ale ci dobrze
moze u mnie tez wyjdzie pozniej

agatko wlasnie dlatego czekam na nia wszystkie produkty ma goldwella juz znam ten zapach wiec nie dam sie oszukac w tej dziedzinie ze w myje mi czyms innym zawsze po tych jej kosmetykach wlosy sa takie sliskie ze jak polewam woda zeby zaczac mycie pozniej w domu to mam wrazenie ze cos zmywam

enchanted drozdze wplywaja na porost to moge poswiadczyc osobiscie..tylko nie wiem jak to jest z dzialaniem szamponu bo tam jest ich zapewne niewiele i to tylko ekstrakt...
moze dobrze sie odzywiasz moze jadlas ostatnio duzo nabialu ..proteiny tez wplywaja na porost ...

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-20 o 10:04
caskada jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:39   #1586
snowhitee
Zakorzenienie

Hej blondasy, u mnie też słonko lecę się zaraz ogarnąć i na spacer z Monką

Cytat:
Hej babki ;*
Dzisiaj byłam u fryzjera Wiadome było, że musiałam podciąć końcówki, ale urosło to chyba do 10 cm. Stanowczo zdrowiej wyglądają, ale tak mi żal długich!

Byłam też w tesco. Patrzę, a tu recital preference loreala za 25 zł. No to biorę. Wzięłam kolor KOPENHAGUE. Myślicie,że ładnie pokryje to co mam? Starczy jedno opakowanie na moje kłaki?

fajna fryzurka

Cytat:
o mamo współczuję

Cytat:
teraz mam okazje zapytac

wieesz może u Ciebie nic nie widać i włoski są ładne bo Ty prawie cały czas z olejami na głowie może u mnie wtedy też byłoby lepiej ale to były czasy gdzie nie pomyślałabym nawet, że jakiś olej (prócz oliwy) można kłaść na włosy I mi też nigdy nie przeciągała po długościach tylko odrost robiła. Tak czy siak rozjaśniacz to samo zło i to każdy potwierdzi, wysusza włoski jak żadna farba

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:41   #1587
buahhot
Marcelover ♥♥♥

cześć

Cytat:
ooo to na pewno jest dobrą fryzjerką

Cytat:
Cześć blondaski

a u mnie... pada śnieg, pada śnieg

Cytat:
enchanted drozdze wplywaja na porost to moge poswiadczyc osobiscie..tylko nie wiem jak to jest z dzialaniem szamponu bo tam jest ich zapewne niewiele i to tylko ekstrakt...
moze dobrze sie odzywiasz moze jadlas ostatnio duzo nabialu ..proteiny tez wplywaja na porost ...
poważnie nabiał również wpływa na porost włosów?

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:54   #1588
caskada
Zakorzenienie

snowi tak ja wiem co moze zrobic rozjasnacz czasem sie widzi to ale rozjasniam tak od 7 lat i nie jestem lysa nie mam problemow z wypadaniem kruszeniem ...a oleje stosuje od 7ms dopiero...i co najwazniejsze wlosy suche zniszczone rozjasniane raczej nie chca sie skrecic bo wiadomo sa twardea moje sa jak u mojego synka
kiedys jak robilam na czarno to wlasnie mialam takie sztywne wlosy i slabiej mi sie krecily dopiero od polowya kreconowlosa jestem od kolyski

buahhot tak nabial wplywa na porost wlosow ....dlatego ja staram sie jesc go duzo..sporo o tym na necie..
wszelkie skladniki lepiej sa wchlaniane przez organizm niz te z suplementow..;

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-20 o 10:58
caskada jest offline  
Stary 2011-02-20, 11:22   #1589
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Princeska
ja tam już się nie wypowiadam, musisz sama zdecydować

A ja już dziś farbowałam odrosty, namysliłam sie w ostatniej chwili. Miałam odrost jak na pierwszym zdjęciu, mimo że 2 tyg temu robiłam odrost to włosy urosły.
Od wczoraj mam okres, ale jakoś mi to nie przeszkadza w farbowaniu
Dziś z lampą, ale eksperyment które ciekawił przynajmniej połowę z nas-jak samo N&E 522 wychodzi na odroście.

Jutro wstawię w świetle dziennym

I zmalaksowałam całość 5 min jak blond bunny radziła

blond bunny

Kochana co myślisz, chyba mocno nie spaliłam sobie włosow?
Na przedprzedostatnim zdjęciu całość, trochę mokre jeszcze, nie czesałam specjalnie żebyś zobaczyła czy nie są strasznie mocno poniszczone, bo oczywiście troche były i sa zniszczone
Ostatnie 2 z dzis
Agatko spalić sobie włosy samą farbą jest naprawdę trudno. Malaksowac można naprawdę często i włosom to nic nie zrobi. Ślicznie ci wyszlo, w takim kolorze najbardziej cie lubie- takie jaśniutkie zimne blondy- jesteś w nich piękna! super ochlodzilo, no bosko!
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
w mini maxi kupiłam

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

już sciągam vol.2 przesluchamy dzisiaj z TŻ-tem
Kotka vol 1 lepsze. vol 2 też niezle ale vol 1 ma wiecej wokalu damskiego i typowych klubowych nut- polecam do sciagania blog yot84! Ma wszystkie klubowe nowości, robi super robotę, łatwo sie pobiera i nie ma syfu- zawsze skanuje jak ściagam
POLECAM!

Cytat:
Jak wytłumaczyć fryzjerce, że się chcę tak obciąć? To jest ten cały długi bob?
Mowisz że chcesz na rowno dlugosc za ramiona tylko konce maja sie zawijac pod spod a wiec musi kazda kolejna obcinana warstwe wydluzac o miliment- wtedy tak bedzie. Na zakonczenie ciachnie konce same degazowkami- i taki efekt

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki !
dawno mnie nie bylo tylko nie bijcie
Najszybciej jak sie da - wpadłam w depresje az musialam wziasc 3 tyg urlopu. Nie zycze nikomu. Moglam tylko spac z sasłonietymi roletami. Nie moglam jesc to jest straszne. Przez dwa tyg nie wyszłam z mieszkania na krok. Ale od poniedzialku wracam do pracy i widze ze bede miala co nadrabiac. Nie mam wyobrarzenia co juz naskrobałyscie ale bede komentowac ja nadrobie watek. Pozdrawiam i zycze miłego weekendu.
Znam ten ból, miałam tak przez miesiac gdy musialam rzucic studia, ojciec sie przestał kontaktować, i mialam 2 pogrzeby w jednym miesiacu... ale tż powoli mnie wyciagnal z tego i leki uspokajajace...
wracaj szybko do zywych!

Cytat:
Lady to bede czekać na relacje

Czekoladowoo udanej randki

Snow a Ty jak tam z TŻtem?

Adzi dobrze,że już jestesś,martwilysmy się o Ciebie
ale super,że już wszystko ok

Bunny powiedz mi czy te nożyczki są dobre?? Czy to te Jaguary,które wszyscy chwalą czy jakieś podróby??
http://allegro.pl/nozyczki-jaguar-pr...451339436.html
http://allegro.pl/jaguar-prestyle-re...423538521.html
Wygladaja jak oryginaly, zwlaszcza te za 125zl. Ja tez sie na takie przymierzam chyba w przyszlym miesiacu bo te mnie do szalu doprowadzają, zaczynaja mi krzywo ciac, choc to dziwne bo nie upadly mi nigdzie, a tz też to stwierdzil ze zrobily sie krzywe
wiec nozyczki dla mnie to mus na chwile obecna i beda to jaguary na 100%. weź na start 5'5 sobie, 6 sa na pewno za dlugie.
ja mam teraz 5'5 a wczoraj na pracowni znow sobie reke pocielam
i konczylam strzyzenie z lejaca sie krwia- miejsce miedzy palcami mocno krwawi- jeden plaster nie utrzyma... a potem mialam jeszcze koloryzacje na dlugie wlosy na calosc, strzyzenie koncow i modelowanie... myslalam ze umre, a dzis mam zakazona rankę- dookola czerwona otoczka- leje spirytusem teraz co kilka godzin, i zakwasy na dloniach... wczoraj 8 h non stop na nogach...
potem obiad u mamy i dziadka i zakupy... nie mialam juz sily do was siasc, a dzis zrobilam wagary bo rano nie wstalam

Cytat:
Adzi trzymaj się dzielnie kochana i głowa do góry

ja dziewczynki zaraz wychodze i musze wam powiedzieć że ledwo pomalowalam te moje oczka aż się boje że mi rzęski wypadną i jak je potem zmyć ale jak wyjść do ludzi bez pomalowanych oczów ? nie lubie tak chodzić jedynie po domu jak nigdzie sie nie wybieram.
całuje was miłego wieczorka
ja tak mialam jak mialam gradówkę- wewnetrzny jeczmien na powiece gornej. bolalo 3 tyg. mialam antybiotyki do oczu a tak spuchlo że nie otwieralam oka. potem zrobila mi sie twarda kulka wielkosci grochu wewnatrz powieki i tak zostala przez kolejne 2 lata... mozna bylo usuwac jedynie chirurgicznie mialam znieksztalcone jedno oko wiec malowalam sie retuszujaco...
i co pol roku sie odnawial stan zapalny na wiosne i jesien az przeczytalam rady babcine- zeby codziennie po kilka razy w czasie choroby przykladac gorace ugotowane jajko, lub torebke z herbaty i tak robilam- nie dawalam juz antybiotyku i wiecie ze to sie rozeszlo! kulka zniknela, oko wrocilo do siebie i juz od roku sie nie robi!
ja to mialam przez zablokowanie kanalika lzowego cieniem do powiek
przez czas takiego zdeformowanego oka chodzilam w ciemnych okularach, jak lekko zeszlo ze oko sie otwieralo to sie mocniej malowalam...
mysle ze ty masz uczulenie tylko skoro mozesz oko otwierac. ale tusz bym wyrzucila.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
teraz to nie zrobię, chodziłam w warkoczu i i tak nic by widać nie było jutro wstawię, albo już po farbowaniu ja robiłam zawsze balejaż na folię, no ale odrost też przy okazji ale wiadomo nigdy nie do końca, jak to przy balejażu i robiła mi zawsze rozjaśniaczem loreal platinium, wychodził śliczny chłodny blond i nigdy nic mi nie żółkło z tym, że sama zobacz, kondycja włosków wtedy a dziś - jest różnica
OMG snowi... ale mialas zniszczone wlosy... jak nie ty... gorzej niz ja teraz... ach te rozjaśniacze...

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Hej babki ;*

Weźmie ci na pewno ale bedzie ciemniej i na pewno końce wyjdą ci ciemniejsze niz gora, niestety...

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Hej babki ;*

Weźmie ci na pewno ale bedzie ciemniej i na pewno końce wyjdą ci ciemniejsze niz gora, niestety...
Stary 2011-02-20, 11:24   #1590
kitkulka
Zakorzenienie

Cześć blondaski! Ale nadrabiania no, ale randkowałam wczoraj, więc mogłam tutaj wejść dopiero teraz
Cytat:

kitkulka
Ty tez daj fotki
jutro coś wrzucę, teraz ładuję baterie
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki !
dawno mnie nie bylo tylko nie bijcie
Najszybciej jak sie da - wpadłam w depresje az musialam wziasc 3 tyg urlopu. Nie zycze nikomu. Moglam tylko spac z sasłonietymi roletami. Nie moglam jesc to jest straszne. Przez dwa tyg nie wyszłam z mieszkania na krok. Ale od poniedzialku wracam do pracy i widze ze bede miala co nadrabiac. Nie mam wyobrarzenia co juz naskrobałyscie ale bede komentowac ja nadrobie watek. Pozdrawiam i zycze miłego weekendu.
Adziiii! w końcu jesteś kochana wiem jak to jest, dlatego wracaj do zdrówka i do nas
Cytat:
Hej babki ;*
ale żeś się opitoliła, fiu fiu
Cytat:
wstajemy

ta pogoda mnie dobije
nie myśl tyle o tym farbowaniu nie myśl nie myśl ja wiem jak to było ze mną kiedy chodziłam do fryzjera na balejaż i nie mogłam się zawsze doczekać wizyty... męka
Cytat:
Cześć blondaski

u mnie też świeci i wczoraj również świeciło
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a u mnie... pada śnieg, pada śnieg
u Ciebie pada? serio?
u mnie piękne słońce no nic... wyciągam TŻ do mnie w takim razie i będziemy u mnie w słońcu a nie w śnieżycy
kitkulka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, kolor, odrosty, rudy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości