Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-21, 23:11   #2071
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Można tak miec Rzekłabym iż to typ urodowy królewny sniezki
Ale mało blady jest Nie no, tak sie zdarza Blondyni z czarnymi oczami i bruneci z niebieskimi A farbowany raczej nie jest, zdjecia za młodu jak widzialam tez byl taki ciemny
Za czasów "Zagubionych" też
Ale oczy ma niesamowite
A jedna z moich ulubionych scen to jak robi "ding ding ding" (w 1 sezonie jak byla akcja ze john jest ojcem Eleny)

A miny Katherine fakt, denerwujace Ale taka rola, dobrze jej to wychodzi Ja osobiscie wole Katherine niz Elene, bo mnie Elena wkurza juz powoli Chociaz ostatnio sie stawia w koncu
Co by nie mówić świetny jest ten serial
Jak ściągnęłam wszystkie odcinki aż do tego bieżącego to oglądąłam po kilka naraz a późńiej jakies głupoty z wampirami mi się śniły
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-21, 23:41   #2072
Agatau88
Zakorzenienie

Lady
w sumie jestem zdecydowana
Zawsze mnie kusiło przedłużanie-jak nie bedzie mi pasowało zawsze moge zdjąc te wlosy.
Mam tylko nadzieje ze te 1g nie beda za ciezkie.
I zrobię to na wiosnę-bo teraz noszę czapkę.
Dlatego nie zamawiam jeszcze wlosow-na pewno bede robiła odrosty więc kolor na całosci tez moze sie zmienić, nawet jak farba spływa po włosach to mi się lekko zmienia.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:00   #2073
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czemu nie? jaki problem

a to heca, miałam nie wracać a jestem
uzależnienie
nigdy nie miałam gęstych/grubych włosów

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale niestety po paru latach to bladzioch wyglada zdrowiej Bladosc nie jest przerażająca, o bladość trzeba umieć zadbać
Mówcie co chcecie ale solarium niszczy skóre i nikt mi nie powie że jest inaczej, może teraz tego nie widać ale zapewniam że po jakims czasie to wyjdzie w końcu, niestety Widze po moich znajomych które chodza od lat regularnie i mimo ze dbaja o ta skore to widac roznice...

Też mi sie podoba lekko opalona skóra ale dla zdrowia właśnie na solarium nie chodze, zwlaszcza ze mam problemy z cera i opalanie to zło dla niej.
I powiem wam że jeśli chodzi o twarz - nie wstydze sie swojej bladości
Każdy lubi to co lubi i kiedyś sie chowałam latem w długich spodniach, bo co ludzie powiedzą. A teraz mam to gdzieś. Uważam że bladosc moze byc rownie piękna Ale jest ona o wiele bardziej wymagająca.
Chociaz nie powiem, nogi to mam jak mąka

Nie mówie ze sie wogóle nie opalam Ale na solarium nie chodze, opalam sie tylko na naturalnym słonku a to też rzadko, i zawsze z filtrem. A mam to szczescie jedynie ze trzyma mi sie dosc dlugo wiec jakbym sie oparła i poszla na solarium 2 razy w roku to bym pewnie caly rok z opalenizna chodziła Ale jakos mi specjalnie nie zależy, nauczyłam sie to akceptowac, a wrecz doceniac
o, witam bladolicą
zajrzyj do wątku '' jak podkreślić jasną cerę''

Cytat:
ale jakie siano od rozjaśniacza, matko
dopiero po starych fotkach widzę jak bardzo miałam zniszczone włosy

ja po spreju joanny nie miałam zniszczonych ( tj. jak używałam go z rozsądkiem, bo bez też używałam ) ale mam naturalnie jasne włosy... teraz mi ciemnieją, nie wiem od czego tak nagle dały czadu

ale co jak co...blond to najładniejszy kolor !
Rinaa jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:01   #2074
kropelkaa
Zakorzenienie

podczytuje Was od pewnego czasu poprzednie części też czytałam i jakoś tak nie wiedziałam jak się "wbić" w rozmowe ale z tego wątku wiele się ciekawych rzeczy dowiedziałam dużo z bloga blond bunny jak dbac o włosy o farbowaniu itd ja do tej pory farbowałam garnier 100% color ultrajasny popielaty blond i go wycofali zostało mi ostatnie opakowanie farbuje jutro i poszukuje nowej farby i tak tez między innymi podlądam jak Wam wyszły farbowanka widziałam na blongu blond bunny, że jedna z Was farbowała ganierem 91 + 89 ja się właśnie zastanawiam nad samą 91 i chyba będę nią robić dzięki Wam na moją wish liste wrzuciłam już maske dolce ani age i henna wax w tubce, ale niby moje włosy sa takie miękkie w dotyku i jakoś bardzo nie zniszczone (chociaż w porównaniu z waszymi może nie będę ich chwalić ) ale chyba są suche i zbyt mało nawilżone dlatego sie zastanawiam nad maską herbala niebieską może czasem można si wtrącić tu u Was na wątku czy o coś zapytać?

Cytat:
pamiętam jak robiłam rozjaśniaczem, dosłownie miałam 3 włosy na krzyż, nawet TŻ mi to mówił, a teraz kita
wow cudne włosy jaka kita

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wszystko z głową
spokojnie nie zrobię z siebie skawrka
śmiesznie bym wyglądała z białymi włosami i mocną opalenizną
ale skóra muśnięta słońcem jak najbardziej
o to ja tak od siebie kilka lat temu poszłam na chyba 10 minut łóżko było mocno rozgrzane na jakieś mocne lampy, a że jestem baldziochem to wyszła szybko moja głupota miałam tak okropnie czerwoną twarz a następnego dnia miałam egzamin gimnazjalny wszyscy pamiętają blondynke siedząca na środku auli z okropnie ceglastą twarzą teraz się śmieje, ale wtedy to był koszmar jakiś od tamtej pory nie chodze na solarium tym bardziej, że cere mam raczej problemową i to mi szkodzi
kropelkaa jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:18   #2075
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
może czasem można si wtrącić tu u Was na wątku czy o coś zapytać?

o to ja tak od siebie kilka lat temu poszłam na chyba 10 minut łóżko było mocno rozgrzane na jakieś mocne lampy, a że jestem baldziochem to wyszła szybko moja głupota miałam tak okropnie czerwoną twarz a następnego dnia miałam egzamin gimnazjalny wszyscy pamiętają blondynke siedząca na środku auli z okropnie ceglastą twarzą teraz się śmieje, ale wtedy to był koszmar jakiś od tamtej pory nie chodze na solarium tym bardziej, że cere mam raczej problemową i to mi szkodzi
No jasne, po to jest ten wątek pisz śmiało
a co do solarium to miałaś po prostu pecha.. w porządnym solarium pani powinna Cię przestrzec, że z tak jasną buźką wejście na 10 minut tak się zakończy Ja jak mam dłuugą przerwę w opalaniu to na pierwszy raz nie wchodzę na więcej jak na 7 minut..

A cerę też mam problemową, ale akurat opalanie mi pomaga
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:37   #2076
kropelkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jasne, po to jest ten wątek pisz śmiało
a co do solarium to miałaś po prostu pecha.. w porządnym solarium pani powinna Cię przestrzec, że z tak jasną buźką wejście na 10 minut tak się zakończy Ja jak mam dłuugą przerwę w opalaniu to na pierwszy raz nie wchodzę na więcej jak na 7 minut..

A cerę też mam problemową, ale akurat opalanie mi pomaga
dziękuje
solarium wydawało się jedno z lepszych, ale wyszło inaczej tzn ja wtedy chodzilam chociaz raz w tygodniu bo wtedy "wszyscy chodzili na solarium" zazdroszcze mi to zazwyczaj cos zawsze "wyskakuje" po solarium a lubilam byc lekko opalona
kropelkaa jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:45   #2077
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuje
solarium wydawało się jedno z lepszych, ale wyszło inaczej tzn ja wtedy chodzilam chociaz raz w tygodniu bo wtedy "wszyscy chodzili na solarium" zazdroszcze mi to zazwyczaj cos zawsze "wyskakuje" po solarium a lubilam byc lekko opalona
Kosmetyczka mi tłumaczyła, że jak się ma problemy ze skóra to solarium może szkodzić, bo choć chwilowo nam się wydaje, że jest ok, bo skóra opalona i pryszcz "wysuszony" to zwiększa się wydzielanie sebum i pyk wyskakują kolejne niechciane niespodzianki..
Ale myślę, że jak używa się odpowiednich kosmetyków to nie powinno się nic dziać a przynajmniej ja nie zauważyłam by było gorzej
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-22, 01:14   #2078
kropelkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Kosmetyczka mi tłumaczyła, że jak się ma problemy ze skóra to solarium może szkodzić, bo choć chwilowo nam się wydaje, że jest ok, bo skóra opalona i pryszcz "wysuszony" to zwiększa się wydzielanie sebum i pyk wyskakują kolejne niechciane niespodzianki..
Ale myślę, że jak używa się odpowiednich kosmetyków to nie powinno się nic dziać a przynajmniej ja nie zauważyłam by było gorzej
a czego uzywasz przed opalaniem?
kropelkaa jest offline  
Stary 2011-02-22, 06:55   #2079
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cześć blondyny

i znowu ja pierwsza
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-02-22, 08:25   #2080
blond bunny
Zakorzenienie

Ja też już jestem!
Ale żeście wczoraj naskrobały, o matko myślałam że z godzinę będę nadrabiać
Biorę sie za bloga, wiecie że wczoraj było prawie 400 wejsć?
Tylko nie wiem co mi wyjdzie bo od rana mam kłopoty z netem, ciagle mi ginie i d* blada....
Stary 2011-02-22, 08:38   #2081
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
w sumie jestem zdecydowana
Zawsze mnie kusiło przedłużanie-jak nie bedzie mi pasowało zawsze moge zdjąc te wlosy.
Mam tylko nadzieje ze te 1g nie beda za ciezkie.
I zrobię to na wiosnę-bo teraz noszę czapkę.
Dlatego nie zamawiam jeszcze wlosow-na pewno bede robiła odrosty więc kolor na całosci tez moze sie zmienić, nawet jak farba spływa po włosach to mi się lekko zmienia.
Fajnie w takim razie czekamy do wiosny
masz rację kolorek pewnie się zmieni nie ma co wcześniej kupować
bo szkoda od razu farbować je też
myślę że nie będą za ciężkie no zobacz rosyjskie 1 gram a indyjskie ok.0,70 grama.
dasz radę w końcu nie zamawiasz ich tak dużo
a długo i rzadko to naprawdę nie ciekawy efekt
myślę że będą nawet dobre na założenie drugi raz jak będziesz dbała bo to dobrej jakości włosy są

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
podczytuje Was od pewnego czasu poprzednie części też czytałam i jakoś tak nie wiedziałam jak się "wbić" w rozmowe ale z tego wątku wiele się ciekawych rzeczy dowiedziałam dużo z bloga blond bunny jak dbac o włosy o farbowaniu itd ja do tej pory farbowałam garnier 100% color ultrajasny popielaty blond i go wycofali zostało mi ostatnie opakowanie farbuje jutro i poszukuje nowej farby i tak tez między innymi podlądam jak Wam wyszły farbowanka widziałam na blongu blond bunny, że jedna z Was farbowała ganierem 91 + 89 ja się właśnie zastanawiam nad samą 91 i chyba będę nią robić dzięki Wam na moją wish liste wrzuciłam już maske dolce ani age i henna wax w tubce, ale niby moje włosy sa takie miękkie w dotyku i jakoś bardzo nie zniszczone (chociaż w porównaniu z waszymi może nie będę ich chwalić ) ale chyba są suche i zbyt mało nawilżone dlatego sie zastanawiam nad maską herbala niebieską może czasem można si wtrącić tu u Was na wątku czy o coś zapytać?

wow cudne włosy jaka kita

ja też miałam raz taką przygodę że słońcem tak mi się mocno buzia opaliła że odznaczała mi się od włosów i wyglądałam okropnie jak bym przy lini włosów źle nałożyła podkład
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-22, 08:39   #2082
Agatau88
Zakorzenienie

I ja jestem
Jak zwykle dziś mam ćwiczenia, ale teraz chwila wolnego

Lady
dziękuję że odpowiedziałaś na moje pytania
Poczekam do wiosny i myślę że podziałam-mam nadzieję że swoich włosów nie pogubię
Zawsze doczepki można zdjąć

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-22 o 08:40
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 08:46   #2083
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja też już jestem!
Ale żeście wczoraj naskrobały, o matko myślałam że z godzinę będę nadrabiać
Biorę sie za bloga, wiecie że wczoraj było prawie 400 wejsć?
Tylko nie wiem co mi wyjdzie bo od rana mam kłopoty z netem, ciagle mi ginie i d* blada....
Bunny bierz się bierz się do roboty kochana

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
I ja jestem
Jak zwykle dziś mam ćwiczenia, ale teraz chwila wolnego

Lady
dziękuję że odpowiedziałaś na moje pytania
Poczekam do wiosny i myślę że podziałam-mam nadzieję że swoich włosów nie pogubię
Zawsze doczepki można zdjąć
Nie ma za co Agatko zawsze służę pomocą jak coś wiem
gdybym nie miała nigdy z rosyjskimi doczynienia to bym Ci kitu nie wciskała ale na głowie nie odczuwam jakoś specjalnie ciężaru moja już na pewno przyzwyczajona bo nawet zgrzewów nie czuję Ty też się przyzwyczaisz raczej i nie będzie problemu tylko czasu potrzeba ale tak jak mówiłam Kotce myślę że do tygodnia to góra
a jakby Ci niestety nie pasowało można zdjąć szkoda tylko kasy ale możesz odsprzedać na all - ludzie kupują takie rzeczy masz w planach doczepić 60-80 max. nie więcej więc myślę że to nie będzie jakiś ogromny ciężar dla włosków
zresztą czy czytałyście ile ludzkie włosy mogą udźwignąć ja to kiedyś przeczytałam to w szoku byłam

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-22 o 08:48
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-22, 08:56   #2084
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma za co Agatko zawsze służę pomocą jak coś wiem
gdybym nie miała nigdy z rosyjskimi doczynienia to bym Ci kitu nie wciskała ale na głowie nie odczuwam jakoś specjalnie ciężaru moja już na pewno przyzwyczajona bo nawet zgrzewów nie czuję Ty też się przyzwyczaisz raczej i nie będzie problemu tylko czasu potrzeba ale tak jak mówiłam Kotce myślę że do tygodnia to góra
a jakby Ci niestety nie pasowało można zdjąć szkoda tylko kasy ale możesz odsprzedać na all - ludzie kupują takie rzeczy masz w planach doczepić 60-80 max. nie więcej więc myślę że to nie będzie jakiś ogromny ciężar dla włosków
zresztą czy czytałyście ile ludzkie włosy mogą udźwignąć ja to kiedyś przeczytałam to w szoku byłam
Ja nie czytałam
Ile?

Jak przedluze na pewno będę się jeszcze radziła-tym razem mam zamier nie stchórzyć.
Mysle ze keratyne jest lepsza niż ring i włosy w miejscu łączeń nie powinny się poucinać i pomechacić
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 08:59   #2085
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie czytałam
Ile?

Jak przedluze na pewno będę się jeszcze radziła-tym razem mam zamier nie stchórzyć.
Mysle ze keratyne jest lepsza niż ring i włosy w miejscu łączeń nie powinny się poucinać i pomechacić
nie pamiętam ale poszukam tylko z jakiegoś wiarygodnego źródła

tak ja również uważam że keratyna jest lepsza niż ringi
łuską keratyny oplatasz pasemko swoich włosów i normalnie rosną a potem jak ściągasz to ja tak jakbym otwierała tą łuskę i ściągam

u Kotki ślicznie wyszło i zadowolona

a wiosna tuż tuż
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:03   #2086
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
nie pamiętam ale poszukam tylko z jakiegoś wiarygodnego źródła

tak ja również uważam że keratyna jest lepsza niż ringi
łuską keratyny oplatasz pasemko swoich włosów i normalnie rosną a potem jak ściągasz to ja tak jakbym otwierała tą łuskę i ściągam

u Kotki ślicznie wyszło i zadowolona

a wiosna tuż tuż
Keratyna nie powinna tak jak ring przeciąć wlosa (czytalam ze ring może).
Wiosna tuż tuż-ale w tamtym roku śnieg lezal do kwietnia, trzeba poczytać prognozy
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:13   #2087
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Keratyna nie powinna tak jak ring przeciąć wlosa (czytalam ze ring może).
Wiosna tuż tuż-ale w tamtym roku śnieg lezal do kwietnia, trzeba poczytać prognozy
ja miałam kłopot z ringami jak ściągałam płakałam
o nie akysz śniegu
ja chcę na rolki
xLADYx jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:16   #2088
n_i_x_i_e
Raczkowanie

dzień dobry
Ja siedzę jak na igłach bo juz mam 5 dni po terminie porodu..
ale to nie ważne.. napisze jeszcze cos na temat ..o moich włosach..

Nie przetłuszczają sie ani nie są zbyt suche wiec nie muszę ich często myc 1-2 razy w tyg.
Sa długie, i geste wiec dosyć ciężkie ale jestem przyzwyczajona.
Niestety żeby porządnie spiąć to sie muszę napracować...
i miec bardzo mocna spinkę.
Do fryzjera nie chodzę , sama przycinam , cieniuje i farbuje, bo nie mam zaufania do fryzjerów..
nigdy nie byłam zadowolona.
Mam wrażenie ze jak większość z nich widzi u kogoś tyle włosów
to az ich korci żeby obciąć za dużo czy poeksperymentować.
Raz chciałam zeby mi lekko wycieniowała ale juz od polowy
a w efekcie włosy wyglądały jak pocięte samurajskim mieczem .. same schody....
Nigdy nie susze na ciepło , myje letnią a na końcu zimną wodą..
Teraz staram sie zawsze używać jakiejś odzywki do spłukiwania .
i za radą juz dzisiaj przed myciem od polowy nasmarowałam oliwką.
(w zastępstwie za olejek migdałowy którego jeszcze nie mam)
a mam taką świetną którą używam do wszystkiego ,
to oliwka dla kobiet w ciąży , uelastyczniającą przeciw rozstępom,
nie ma żadnych barwników, alergenów i konserwantów ,
a zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E
(Nie chce juz przesadnie chwalić i reklamować wiec jak kogoś interesuje jaka ,to mam w recenzjach)
Jak juz wcześniej pisałam to używam Loreal preference z tych najjaśniejszych w różnych odcieniach
ale zawsze wychodzi mi tak samo..słonecznie i w cieplej tonacji... co mi sie nawet podoba.

i to na tyle , teraz pozostaje mi czekać az dzidziuś zechce wyjść
pozdrawiam
n_i_x_i_e jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:21   #2089
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja miałam kłopot z ringami jak ściągałam płakałam
o nie akysz śniegu
ja chcę na rolki
Mam nadzieje ze po keratynie tak nie ma
Ja tez bym coś porobiła na świeżym powietrzu

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
dzień dobry

Nie przetłuszczają sie ani nie są zbyt suche wiec nie muszę ich często myc 1-2 razy w tyg.
Do fryzjera nie chodzę , sama przycinam , cieniuje i farbuje, bo nie mam zaufania do fryzjerów..
a zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E
(Nie chce juz przesadnie chwalić i reklamować wiec jak kogoś interesuje jaka ,to mam w recenzjach)
Jak juz wcześniej pisałam to używam Loreal preference z tych najjaśniejszych w różnych odcieniach
ale zawsze wychodzi mi tak samo..słonecznie i w cieplej tonacji... co mi sie nawet podoba.

pozdrawiam
Masz na mysli Babydream fur Mama?
Ja ją mam i snowhitee ma

To Ty już będziesz zaraz rodziła To powodzenia życzę i wracaj na Wizaż szybko
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:24   #2090
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

dorzuciłam dwa zdjęcia do wątku o farbowaniu, jak wygląda kolorek dzis rano. No cud miod i orzeszki. włoski jeszcze nie myte, pierwsze mycie jutro

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=293
Stary 2011-02-22, 09:29   #2091
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dorzuciłam dwa zdjęcia do wątku o farbowaniu, jak wygląda kolorek dzis rano. No cud miod i orzeszki. włoski jeszcze nie myte, pierwsze mycie jutro

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=293
Wyglądają naturalnie jakby nie farbowane.

Ja się zawsze pozachwycam nad włosami ale to już pisałam 10orazy
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:33   #2092
mysia m
Zakorzenienie

agatko, jestes kochana ciesze sie, ze wyglądają dziewiczo

kitkulko, ale grubaśny warkocz!

infatuated, dziękuję
Stary 2011-02-22, 09:34   #2093
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
agatko, jestes kochana ciesze sie, ze wyglądają dziewiczo

kitkulko, ale grubaśny warkocz!

infatuated, dziękuję
Tak wygladają, dokładnie

Właśnie zapomnialam o kitkulce i Jej grubym warkoczu

A teraz stosujesz coś na porost?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:40   #2094
n_i_x_i_e
Raczkowanie

dzięki
oby sie w końcu zaczęło

tak to jest oliwka babydream , puki co to moje cudeńko do wszystkiego hehe
ale jak tylko bede miała okazje to przerzucam sie na olejki typu 100% migdałowy, kokosowy.. jojoba..
kokosowy podobno świetny do demakijażu a migdałowy do masażu ..
no i do włosków
rycynowym juz od ponad roku rzęski smaruje.. ale nie są ani lepsze ani gorsze ..
n_i_x_i_e jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:44   #2095
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki
oby sie w końcu zaczęło

tak to jest oliwka babydream , puki co to moje cudeńko do wszystkiego hehe
ale jak tylko bede miała okazje to przerzucam sie na olejki typu 100% migdałowy, kokosowy.. jojoba..
kokosowy podobno świetny do demakijażu a migdałowy do masażu ..
no i do włosków
rycynowym juz od ponad roku rzęski smaruje.. ale nie są ani lepsze ani gorsze ..
Na pewno się uda
Napisz koniecznie jak bedziesz już po porodzie

Też bym kupila olejki ale to w zwykłych spozywczakach mozna?
Ja mam kokosowy póki co, ale myslalam nad innymi.
Dziewczyny pisaly że wBiedronce jest, ale jaki to nie pamiętam
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:49   #2096
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Tak wygladają, dokładnie

Właśnie zapomnialam o kitkulce i Jej grubym warkoczu

A teraz stosujesz coś na porost?
nie chce mi sie nic wcierac, bo to kłopotliwe, juz nie jestem tak zdesperowana. natomiast vitapil zmieniłam na skrzypovite, tzn vitapil odstawiłam i przez prawie 2 miesiace nie brałam nic i teraz biore skrzypovitę od prawie 2 tygodni. Pije tez drożdze i wciąz pokrzywe (tez po przerwie) Raz w tygodniu robie maske- oliwa z oliwek z żołtkiem, dwoma łyzkami miodu i poówką cytryny. I czekam co to da. Jest nieźle, bo w ciagu ostatniego tygodnia włosy urosły o 0,5 cm. Tak 2cm na miesiac to jest super wynik i chciałabym go utrzymac.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

a nie jestes zadowolona z kokosowego? bo wspominasz o innych?
Stary 2011-02-22, 09:51   #2097
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
nie chce mi sie nic wcierac, bo to kłopotliwe, juz nie jestem tak zdesperowana. natomiast vitapil zmieniłam na skrzypovite, tzn vitapil odstawiłam i przez prawie 2 miesiace nie brałam nic i teraz biore skrzypovitę od prawie 2 tygodni. Pije tez drożdze i wciąz pokrzywe (tez po przerwie) Raz w tygodniu robie maske- oliwa z oliwek z żołtkiem, dwoma łyzkami miodu i poówką cytryny. I czekam co to da. Jest nieźle, bo w ciagu ostatniego tygodnia włosy urosły o 0,5 cm. Tak 2cm na miesiac to jest super wynik i chciałabym go utrzymac.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

a nie jestes zadowolona z kokosowego? bo wspominasz o innych?
Jestem zadowolona ale myslalam o czymś innym zeby wypróbować.
A ja też nie bralam Vitapilu i teraz biorę od tygodnia Merz Special i wcieram Radicala ponownie.
Zobaczymy jak będzie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 09:52   #2098
caskada
Zakorzenienie

witam piekne blondaski
lece nadrabiac co pisalyscie w nocy
Stary 2011-02-22, 09:54   #2099
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dzień dobry
No ładnie, jeden dzień i 10 stron nadrabiania

Cytat:
Wiesz, może Cascada ma większe doświadczenie dotyczące porostu włosów.. I może faktycznie nadchodząca wiosna też "swoje" robi, ale.. Ja jak używałam tego szamponu pharmacerisa to też rosły mi włosy szybciej - a niby tylko szampon - a różnica była
No właśnie tak myślę i chyba dam tej Londzie jeszcze szansę a Farbę zdążę jeszcze zmienić.. Blondy.. od czasu do czasu mnie to zaczyna irytować Już byłam taka hepi po tym 1 farbowaniu Londą bo myślałam, że w końcu coś dla mnie a ona tak brzydko zmieniła kolor
Widzisz.. ja mam w sumie dość jasne włosy ale ciepły odcień z rudawym połyskiem i to wszystko wychodzi przy farbowaniu - więc też potrzebuję silniejszej farbki Czasem myślę, że to po prostu nie dla mnie a bawić się w podkłady - to raz, że mi się nie chce.. a dwa, że jednak mimo iż wiem, że to mniej niszczy jak rozjaśniacz to jedak mam poczucie, że daje im w kość..
Więc może na nasz porost wpływają odpowiednie szampony

Nie gadaj, że blond nie dla Ciebie Napewno znajdziesz jeszcze swojego guru wśród farb metodą prób i błędów, spokojnie
Daj szansę Londzie jeszcze raz, a jak nie ta to może coś z prof z wodą 12? a na reszte dla stonowania z 6% lub 3 nawet?
Ja tak będę próbowała Łudzę się cały czas, żę uda mi się od podkładów uwolnić

Cytat:
dziewcyznki, jestem przeszczesliwa. Kolor jest idealny!!! Boski! Ani zimny ani ciepły. Ma lekko popielata poswiate, co widac na pierwszym zdjeciu. Nie jest tak jasny jak był, ale tez niespecjalnie ciemny. sreni blondzik to jest to Włsoki jak zawsze zaraz po farbie lekko przesuszone, ale 2 olejowania i wróca do siebie. Jest eekstra. Jak ktos lubi naturalne i ciemniejsze blondy
Reakcją nie zaskoczę - ale ciemne
Ale pasuje Ci taki kolor Widać jak tryskasz radością.
Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona i się dobrze w nim czujesz

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A na razie i tak moim nr 1 jest gliss kur do farbowanych i naprawdę jakoś tak rozświetla kolor
Właśnie rozglądam sie za szamponem i dzięki Twojej notce chyba kupię tego Gliss kura skoro jesteś zadowolona, to rozumiem, że żadne cuda się nie dzieją (główka nie swędzi itp)
Zastanawiam się jeszcze nad lawendowym naszej bunny i ziajką figową

Cytat:
dobra, wstawiam
tadam!
Jakie kolorowe cudo
Super Daj znać o reakcji TŻa

Cytat:
ok wklejam Wam foto zrobionych tych falek
Super a włoski to chyba masz najjaśniejsze z całego wątku

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Każdy ma jakiś fetysz mój ex też mial na punkcie kobiecych stóp... nie powiem wam co nimi robiłam na bialo...ciii...
bunny, po prostu jestem posiurana aż ciężko to sobie wyobrazić

Wczoraj miałaś niesamowitą wene twórczą mamy nadzieję, że i dziś poskrobiesz na swoim blogu duzio

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jej .... mojemu tż-towi kuzyn strzelił strzałą w oko jak miał 5lat.. 2mm i oko by stracił...
Też miałam podobną przygodę :/
Chłopak z sąsiedniego osiedla wycelował mi w twarz pistoletem na kulki. Brakowało ok 3mm w góre i bez oka bym została.. Chodziłam ok tygodnia ze śliwą pod okiem. Ale dziękuję Bogu, że tylko tak to się skończyło.

Cytat:
ja mam taką
w sumie prosta, zwykła, ale ładnie leży, dobrze się układa i wcięta w talii nieco pasuje do wszystkiego
Kurtałka ładna, ale bardziej zachwyciłam się kolorem włosów

Cytat:
dzień dobry
pozdrawiam
Więc życzymy pomyślnego rozwiązania
A wiesz już? To córunia czy synuś?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-22, 10:00   #2100
mysia m
Zakorzenienie

agatko, ale jaką Ty mas zjuz długośc włosów? na zdjęciach widziałam naprawde dłuugie! masz juz do łopatek. Jakbym juz miała taką długosc jak Ty, byłabym zadowolona.. ale jeszcze 3 miesiące i beda takie. A Twoje jeszcze dłuzsze

mnie się merz nie podobał skłądowo, tzn jakos mnie nie przekonał, natomiast skrzypovita tak.

enchanted, ciemno ale wciąz blond. Jest super

nixie, no własnie, chłopczyk czy dziewczynka? po avatarku to ja dziewcyznkę obstawiam teoria kształtu brzucha

Tagi
blond, farba, kolor, odrosty, rudy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości