Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-23, 19:25   #2491
novelove
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie rudawo nie jest.. jest dokładnie tak jak na pudełku tyle, że w połączeniu z popielem tak to wygląda

Ehh.. nie mam już powoli siły do tego :/
Nie daj się! Ja też mam powoli dość, bo jedno umycie mam już za sobą, a znowu rudzik wyskakuje. Ale trochę głupio przyciemniać, bo bankowo byśmy tego żałowały ;D
Stary 2011-02-23, 19:33   #2492
snowhitee
Zakorzenienie

Yatta ehh no faktycznie jest trochę cieplej na odroście ale nie rudo Ja bym na Twoim miejscu nic nie kładła, umyjesz 2-3 razy włoski i odrost się zrówna z resztą szkoda przyciemniać, mi się podoba Twój kolor

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-23, 19:34   #2493
caskada
Zakorzenienie

wpadlam sie pozegnac jestem juz z tz wiec schodze z neta kolacja synek lulki i takie tam bajery mnie czekaja

dobrego wieczorka i nocy robaczki
Stary 2011-02-23, 19:49   #2494
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
rossmana mam blisko, ale akurat tego, gdzie zawsze są jakieś braki, a takich rzeczy do makijażu to jest o połowę mniej niż w innym rossmanie. Jest jeszcze trzeci, ale daleko i ciasny parking mają
a właśnie na solarium chcę skoczyć, żeby trochę "słońca" złapać i humor też sobie poprawić ładniejszą gębą

też to zauważyłam. Wiem, że jak ktoś pisze, że jest promocja w Leclerku to nie muszę się spieszyć, bo coś tam zawsze dla mnie zostanie ale mam daleko niestety
U mnie w mieście są...hmmm..chyba 3 rossmany, ale ja tylko w jednym kupuje i pomimo, że jest największy to zawsze resztki promocyjne w nim są
Za to, tak jak zauważyłyście - w Leclerku, Auchanie zawsze promocje stoją rządkiem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie mam za bardzo gdzie lbn tak jest zbudowany że wszedzie blisko albo dobry dojazd
No ale, są tego i plusy będziesz potrzebowała coś na gwałt to masz to pod nosem

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie kuś niedobra kobieto nieee ja na razie zatrzymam się przy matrixie chyba
Nie kuszę tak tylko głośno myślałam

Cytat:
Laaaski !!

Oto foty
Zdjęcia bez lampy - robione przy oknie..

1 i 2 - odrost i rudy po Londzie..
3 - włosy po farbowaniu (jak widać odrost jasny ale słoneczny - cyzli jak na pudełku a reszta kopenhagowa
Chciałam dodać zdjęcie farby ale nigdzie nie mogę znaleźć tego pudełka z babką w krótkich włosach :/

Rozważam opcję by jeszcze raz położyć kopenhagę i jeszcze przyciemnić bo jak widzicie w świetle dziennym one nadal są jasne na maksa,..
No kochana, cieplusio na odroście.. ale ładny ten kolor tylko w połączeniu z tą copenhaguą tak dziwnie wygląda..
Moim zdaniem, zanim podejmiesz jakieś kroki to musisz się zastanowić jaki kolor docelowo chcesz
Jak popiel, to ja bym kładła copenhaguę, a jak nature, coś ala 'kitkulkowy odrost ' to może teraz byś położyła jakąś nature z 9 poziomu omijając odrost? bunny? dobrze kombinuje?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wpadlam sie pozegnac jestem juz z tz wiec schodze z neta kolacja synek lulki i takie tam bajery mnie czekaja

to udanego bajerowania
papa

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:05   #2495
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej mam dla Was dwie fotki,zrobiłam przed chwilka...:-)
wydaje mi sie ze jest ok:ehem:
Co sądzicie kochane?

Tak spojrzałam na ta 1 fotke wyszła zbyt szara w rzeczywistosci sa bardziej
lodowe wstawie jeszcze kilka potem.
bardzo fajnie wyszły ;)

Cytat:
ale wiecie co? ja uwielbiam nasze kółko wzajemnej adoracji :gaduly:
:hahaha:

a teraz lecę się ogarnąć i na miasto
pewnie znowu zahaczę o Rossmana :D
,,kółko adoracji''... a to dobre :cojest: a swoją drogą też uwielbiam to nasze kółko :D

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
snow włoski jak zwykle śliczne :oklaski:

kotka super przedłużki, wyglądają totalnie jak Twoje

bunny super pomysł z tym blogiem, napewno wielu osobom się przyda i czekam oczywiście na historię Twojego kolorku i Twojej siostry też kiedyś nam tu wstawiałaś fotki :) moje też jakoś niedługo prześlę, chociaż w sumie to tylko dwie farbki przetestowałam

adzi kochana mam nadzieję, że juz jest ok i będziesz się odzywać na forum

ja dodaję fotki po tym wellatonie 12/1 co robiłam w zeszłym tygodniu, może komuś się przyda, w każdym świetle trochę inaczej wygląda, ale ogólnie jestem zadowolona, odrost jest taki beżowy, ale ważne, że w miarę jasno jest
fajnie Ci wyszedł i równo :ehem:

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
mam dziś urodzinki i sama sobie popijam szampanika ogólnie jestem abstynent ale dzis sobie nie odmówiłam choc raz w roku a co do spraw małezenskich to bedzie rozwód i wolnosc....ale dzis o tym nie mysle ......jest git otworzyłam drugiego hehe!!!!!nie powinnam sie chwalic ale zapomniałyscie ale spoko.....buziole!!!!!!!
Madziu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO przede wszystkim dużo SZCZĘŚCIA i ZDRÓWKA
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc:cmok:

A ten Wellaton niby zbiera złe opinie, ale wg mnie nie jest najgorszy.
Jak przechodziłam do blondu z brązu ładnie wyrównał mi kolor i rozjaśnił (uzylam 12/0).
Używałam go tez na odrost to 12/0 wychodził lekko żółtawo, 12/1 beżowo ale nie niszczył jakoś mocno ani nic.
Moja Mama nim robi włosy i bardzo ładnie Jej wychodzą-robi nim juz kilka miesiący, a bardzo szybko Jej włosy rosną więc połowę włosów już ma robioną Wellatonem-i ten kolor jest bardzo ładny, wielotonowy, z refleksem, ciepło chłodny.
A Mama ma ciemne naturalne włosy, może nie bardzo ale poziom 5-6.
Dlatego zastanawiam się dlaczego żadna z Dziewczyn z ciemną bazą go nie używa?
To naprawdę fajna farba.
ja się go osobiście boję :brzydal: raz go użyłam i dosłownie włosy mi się sfilcowały po nim i powiedziałam nigdy więcej :nie:

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Więc może następnym razem Goldwell? :D
Mi się podoba 9A, 9NA :love: te ósemki jakieś takie ciemne się wydają..

Zdjęcia kochana prosimy :cmok:

Ślicznie wyszło :-)
Bardziej mi się podoba niż po Syossie :ehem:

No to super :jupi: Też się ciesze jak @ przychodzi, bo mam problem z długimi cyklami.. :/
A wywoływałaś ją czymś czy sama się pojawiła?

Tu dużo lepiej kolorki widać :ehem: Dzięki dobry człowieku :cmok::D

No właśnie, gdzie??? :pala:

O matko :cojest:
Ja ostatnio myłam wanienke L'Orealem białym :p: :D

a kto nie uwielbia? :D:D
Pochwal się co tam wyhaczyłaś w tym rossmanku :-)

Super wyszło :ehem: już chyba wybiłaś sobie z głowy przyciemnianie? :D

Liczymy na zdjęcia po farbowaniu :)

Ups..mi również umknęło, nie wchodziłam do klubu..
Wszystkiego najlepszego kochana :-) pociechy z Vaneski, zdrówka, spełnienia marzeń, i bezstresowego życia :cmok:

A ja widziałam w gazetce E.Leclerka tego gliss kura za 8 z groszami :brzydal:

Czaderski ten słonik :D

Dobra decyzja. Przynajmniej będziesz miała pewność, że odpowiedni kolor zamówiłaś :-)
niczym odstawiłam leki miesiąc temu i sama @ przyszła ...a tabletki na wywołanie wykupiłam i sobie teraz będą leżeć. jeszcze muszę skontaktować się z lekarzem co mam teraz robić czy iść do tej kliniki na badania czy nie skoro dostałam normalnie bo termin mam już ustalony :rolleyes:

Cytat:
Kitkulkowe to znaczy słoneczny blond - kolor jaki Ty masz na całej długości :p:

No już, już - nie było mnie cały dzień :D

Przypomnij czym robiłaś?
Bardzo fajnie wysżło bez rudości :ehem:

A co to za mina? :D:D:D
Piękny masz kolor Agatko - w świetle dziennym wygląda zupełnie inaczej niż z lampą - w pierwszej chwili myślałam, że to włosy Kitkulki !! Bez kitu - wg mnie kolor identico.. Piękne :p:

Jaki fajny :p:

No oczywiście, że sto lat :D no i najważniejsze by były zdrowe i szczęśliwe :)

Bankowo Ci nie wyjdzie.. masz za ciemne włosy - wyjdzie Ci rudo - w najlepszym razie żółto..

Laaaski !!

Oto foty :D

3 - włosy po farbowaniu (jak widać odrost jasny ale słoneczny - cyzli jak na pudełku a reszta kopenhagowa :D
Chciałam dodać zdjęcie farby ale nigdzie nie mogę znaleźć tego pudełka z babką w krótkich włosach :/

Rozważam opcję by jeszcze raz położyć kopenhagę i jeszcze przyciemnić bo jak widzicie w świetle dziennym one nadal są jasne na maksa,..
wiesz co faktycznie ten odrost masz po tej londzie bardzo rudy ... ja aż tak nie mam w słońcu to wogóle mi się nie wyróżnia ,najbardziej tak na drugi dzień po myciu jak są trochę przetłuszczone .
trochę Ci się odcina ten odrost, ale może się wyrówna ,dopłucze i będzie dobrze :cmok:

ja teraz muszę się wstrzymać przynajmniej do piątku z farbowaniem bo @ i boję się po tylu miesiącach co by mi jakiś zielony nie wyszedł :brzydal:

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:10   #2496
Agatau88
Zakorzenienie

caskada
no świetny te słonik co wstawiłaś Mi się baaardzo podoba

snowhitee
dziękuje za komplement
Napisz jak szampon się sprawuje.
A ja w Naturze kupilam za 14zł zestaw szampon i odżywka Gliss Kura, nie powiem ile mam odzywek juz

Yatamanka

mi się wydaje ze mamy troszkę inny kolor z Kitkulką ale już sama nie wiem.
A włosy wyszły ok, ja tam rudego nie widzę, nic nie rób, no chyba że Cię korci to może refleksy na odroście?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:12   #2497
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

O, Na wspólnej
Filip chce rozwodu

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:12   #2498
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Ja mam naturalki na poziomie 7, dość jasne, ale popielate i właśnie z czerwonym barwnikiem.
Ale tę farbę polecam Ci jak najbardziej, nie niszczy w ogóle a dla mnie to ogromy plus. Jest chłodna, wychodzi bardzo ładnie, spróbuj

Odnośnie odżywek ja dziś moczyłam stopy w Isanie z jedwabiem takie co jej nie zbyt lubię Ładnie zmiękczyło
sprobuje tylko jeszcze nie wiem kiedy ona mi pewnie tez nie przyciemni za bardzo.. chyba musialabym cos z poziomu 9 wziac..?

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
a uzywalas tez tego najjasniejszego ?
tak najjasniejszego- bardzo jasny mrozny blond
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy ci tak zauważalnie przyciemni... raczej połysk wyda ci sie ciemniejszy, bardziej szarawy... na kolorze nie powinnas bardzo zauważyc.
Długie cienkie,rzadkie wloski dobrze nie wygladają, polecilabym ci przedluzenie/zageszczenie jak w wypadku kotki.
grzywka na skos obowiazkowo!
bunny to jaką farbkę bys radzila zeby wyszlo cos takiego jak u Agatki? ona robila N&E522. Powinnam cos z poziomu 9 brac?
Cytat:
nooo zrobię jakieś ale to nie dziś bo już ciemno, jutro też nie wiem czy się wyrobię, ale postaram się Powiem Ci, że wg mnie 10AV nic Ci nie przyciemni on jest jaśniutki, zmieni Ci co najwyżej delikatnie odcień ale to też tylko do kilku myć wiadomo Na Twoim miejscu trzymałabym się już tej 11A bo dobrze Ci wychodzi
no czekam czekam no wlasnie juz sama nie wiem... a to co bys proponowala jesli chodzi o przyciemnienie tak o 1 ton?
Stary 2011-02-23, 20:14   #2499
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nie daj się! Ja też mam powoli dość, bo jedno umycie mam już za sobą, a znowu rudzik wyskakuje. Ale trochę głupio przyciemniać, bo bankowo byśmy tego żałowały ;D
Nie że brąz kopenhaga to nadal blond na poziomie 8 Zresztą ostatnio mi się spłukało i widzisz jakie jasne są

Cytat:
Yatta ehh no faktycznie jest trochę cieplej na odroście ale nie rudo Ja bym na Twoim miejscu nic nie kładła, umyjesz 2-3 razy włoski i odrost się zrówna z resztą szkoda przyciemniać, mi się podoba Twój kolor
Widzisz.. Odrost jest dokładnie taki jak u Kitkulki - gdybym farbowała dalej tą farbą i włosy by odrastały to miałabym włosy jak kitkulka (choć np Asiab widzi tam rudy ) Ale chodzić z połową głowy w słonecznym blondzie i z połową w szaro-srebrnym popielu - głupawo by wyglądało. No i nie mam pewności czy ta Londa znów nie zrudzieje

Cytat:
No kochana, cieplusio na odroście.. ale ładny ten kolor tylko w połączeniu z tą copenhaguą tak dziwnie wygląda..
Moim zdaniem, zanim podejmiesz jakieś kroki to musisz się zastanowić jaki kolor docelowo chcesz
Jak popiel, to ja bym kładła copenhaguę, a jak nature, coś ala 'kitkulkowy odrost ' to może teraz byś położyła jakąś nature z 9 poziomu omijając odrost? bunny? dobrze kombinuje?
No dokładnie.. problem w tym, że ja nie wiem sama czego chcę
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:16   #2500
Agatau88
Zakorzenienie

kochaneczka
10 Ci nie przyciemni, pewnie musiałabyś brać 9
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:19   #2501
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yatamanka
A włosy wyszły ok, ja tam rudego nie widzę, nic nie rób, no chyba że Cię korci to może refleksy na odroście?
No nie wiem, ale bardzo podobne- w każdym razie może Ty chcesz mi je oddać? albo choć pożyczyć ?

Na razie - co do korcenia.. pomysłów (procz kopenhagi jeszcze raz) brak
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:19   #2502
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
caskada
no świetny te słonik co wstawiłaś Mi się baaardzo podoba

snowhitee
dziękuje za komplement
Napisz jak szampon się sprawuje.
A ja w Naturze kupilam za 14zł zestaw szampon i odżywka Gliss Kura, nie powiem ile mam odzywek juz

Yatamanka

nie ma za co, czysta prawda a z szamponu oczywiście zdam relację, ale to nie tak szybko, na razie mam świeży kolor, tak co najmniej za tydzień może półtora dopiero wypróbuję

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
sprobuje tylko jeszcze nie wiem kiedy ona mi pewnie tez nie przyciemni za bardzo.. chyba musialabym cos z poziomu 9 wziac..?

tak najjasniejszego- bardzo jasny mrozny blond

bunny to jaką farbkę bys radzila zeby wyszlo cos takiego jak u Agatki? ona robila N&E522. Powinnam cos z poziomu 9 brac?

no czekam czekam no wlasnie juz sama nie wiem... a to co bys proponowala jesli chodzi o przyciemnienie tak o 1 ton?
tak szczerze to jedyne co przychodzi mi do głowy to rozcieńczenie oksy Mi wtedy kiedyś Bunny wyliczyła wszystko pięknie i faktycznie o ton się przyciemniło z tym, że zastanów się dobrze bo ja nie byłam zadowolona z tego przyciemnionego koloru, tęskniło mi się za jaśniutkim od razu Masz teraz śliczny blondzik szkoda byłoby go zniszczyć

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:32   #2503
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
nie ma za co, czysta prawda a z szamponu oczywiście zdam relację, ale to nie tak szybko, na razie mam świeży kolor, tak co najmniej za tydzień może półtora dopiero wypróbuję

tak szczerze to jedyne co przychodzi mi do głowy to rozcieńczenie oksy Mi wtedy kiedyś Bunny wyliczyła wszystko pięknie i faktycznie o ton się przyciemniło z tym, że zastanów się dobrze bo ja nie byłam zadowolona z tego przyciemnionego koloru, tęskniło mi się za jaśniutkim od razu Masz teraz śliczny blondzik szkoda byłoby go zniszczyć
snow, moze faktycznie masz racje...?:P
narazie jeszcze nie bede kombinowac bo teraz mysle o fryzurce.. jutro fryzjer:P Jak mialas kiedys krotsze to mialam wrazenie ze mamy podobny typ wloskow, tzn. dosc duzo ale cienkich. Moze moglabys poradzic cos odnosnie fryzury? jak podciąc wlosy zeby je zapuscic troche? chyba nie cieniowac co? albo jak juz to same konce, bo wlosy cienkie.. aaaj ja juz nie wiem heh..;/
Stary 2011-02-23, 20:32   #2504
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
hehehehe no tak czasem ciężko się otrząsnąć
oj tak hehe
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć babki. Jestem taka styrana
Wszystkim pofarbowanym głowom-pięknie wyglądacie!
poszłaś na łatwiznę!
komplementuj każdą z osobna, ale już!
Cytat:
Kitkulkowe to znaczy słoneczny blond - kolor jaki Ty masz na całej długości

Oto foty

3 - włosy po farbowaniu (jak widać odrost jasny ale słoneczny - cyzli jak na pudełku a reszta kopenhagowa

aaa słoneczny blond czyli kitkulkowy, haha dobre :P

a pudełka Londy szukałaś? z babką w krótkich włosach?
w moim albumie jest jakby co

a kolor nie wyszedł zły, zrób tak jak pisała Snow, może się wyrówna
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

hehe trzymajcie się rodzinko fajnie macie
Cytat:
U mnie w mieście są...hmmm..chyba 3 rossmany, ale ja tylko w jednym kupuje i pomimo, że jest największy to zawsze resztki promocyjne w nim są
Za to, tak jak zauważyłyście - w Leclerku, Auchanie zawsze promocje stoją rządkiem
u mnie też są 3 rossmany i właśnie w dwóch kupuje, a 3 jest całkiem nie po drodze
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
,,kółko adoracji''... a to dobre a swoją drogą też uwielbiam to nasze kółko
no tak zostałyśmy nazwane przez Potfforę czy jakoś tak
Cytat:
O, Na wspólnej
Filip chce rozwodu
i dobrze, że chce rozwodu ale jego matka sobie za dużo pozwala, wtrynżala się, nie lubię takich
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:36   #2505
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snow, moze faktycznie masz racje...?:P
narazie jeszcze nie bede kombinowac bo teraz mysle o fryzurce.. jutro fryzjer:P Jak mialas kiedys krotsze to mialam wrazenie ze mamy podobny typ wloskow, tzn. dosc duzo ale cienkich. Moze moglabys poradzic cos odnosnie fryzury? jak podciąc wlosy zeby je zapuscic troche? chyba nie cieniowac co? albo jak juz to same konce, bo wlosy cienkie.. aaaj ja juz nie wiem heh..;/
noo ja mam ścięte w trójkąt z tyłu, teraz to właściwie w półokrąg, uważam że dobrze tak wyglądają moje włosy Tylko Ty masz teraz jeszcze za krótkie żeby tak kombinować

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:44   #2506
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie że brąz kopenhaga to nadal blond na poziomie 8 Zresztą ostatnio mi się spłukało i widzisz jakie jasne są

Widzisz.. Odrost jest dokładnie taki jak u Kitkulki - gdybym farbowała dalej tą farbą i włosy by odrastały to miałabym włosy jak kitkulka (choć np Asiab widzi tam rudy ) Ale chodzić z połową głowy w słonecznym blondzie i z połową w szaro-srebrnym popielu - głupawo by wyglądało. No i nie mam pewności czy ta Londa znów nie zrudzieje

No dokładnie.. problem w tym, że ja nie wiem sama czego chcę
A w jakim kolorze się lepiej czujesz? W czym się sobie bardziej podobasz?
Jak Cię inni widzą? TŻ np? Jaśniejsze/ciemniejsze, ciepłe/chłodne?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
i dobrze, że chce rozwodu ale jego matka sobie za dużo pozwala, wtrynżala się, nie lubię takich
No dobrze dobrze
Ale agresywny jest niemiłosiernie ja bym się go bała

A ta mama to faktycznie przegina :/

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 20:52   #2507
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
noo ja mam ścięte w trójkąt z tyłu, teraz to właściwie w półokrąg, uważam że dobrze tak wyglądają moje włosy Tylko Ty masz teraz jeszcze za krótkie żeby tak kombinować
hehe no wlasnie:P
czyli lepiej zeby mi tylko wyrownala fryzjerka przod z tylem, no i wszystkie koncowki podciela o 0,5cm. No i mysle o grzywce na bok:P dla odmiany
Snow, moze moglabys pokazac jakies foto jak mialas takie wloski do ramion albo krotsze?

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2011-02-23 o 20:57
kochaneczka jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:01   #2508
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
oj tak hehe

poszłaś na łatwiznę!
komplementuj każdą z osobna, ale już!

aaa słoneczny blond czyli kitkulkowy, haha dobre :P

a pudełka Londy szukałaś? z babką w krótkich włosach?
w moim albumie jest jakby co

a kolor nie wyszedł zły, zrób tak jak pisała Snow, może się wyrówna

hehe trzymajcie się rodzinko fajnie macie

u mnie też są 3 rossmany i właśnie w dwóch kupuje, a 3 jest całkiem nie po drodze

no tak zostałyśmy nazwane przez Potfforę czy jakoś tak

Cytat:
A w jakim kolorze się lepiej czujesz? W czym się sobie bardziej podobasz?
Jak Cię inni widzą? TŻ np? Jaśniejsze/ciemniejsze, ciepłe/chłodne?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

No dobrze dobrze
Ale agresywny jest niemiłosiernie ja bym się go bała

A ta mama to faktycznie przegina :/

no chyba każda matka za synusiem taka jest .Nie na darmo się mówi że teściowa wredna jest ...wiem coś o tym
a swoją drogą coś czuje że tu się sytuacja zmieni i wrócą do siebie

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:06   #2509
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
no chyba każda matka za synusiem taka jest .Nie na darmo się mówi że teściowa wredna jest ...wiem coś o tym
a swoją drogą coś czuje że tu się sytuacja zmieni i wrócą do siebie
Myślisz?
Mi się wydaje, ze martusia zaciąży..nie wiem czemu

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:09   #2510
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Myślisz?
hehe

a mi sie wydaje że Ewa zejdzie się z Borysem

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:11   #2511
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Myślisz?
ponoć tak ma być, gdzieś czytałam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:12   #2512
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hehe

a mi sie wydaje że Ewa zejdzie się z Borysem
O! tak by mogło być

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:12   #2513
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Myślisz?
być może tak i mogłoby być ale mój scenariusz się widzi że Janusz ją zostawi (jako że on pilot praca itp) lub coś w tym stylu i zostanie z Filipem lub całkiem sama

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:15   #2514
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
ponoć tak ma być, gdzieś czytałam
o prosze
w wiarygodnych źródłach czy w jakiś gdybankach?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
być może tak i mogłoby być ale mój scenariusz się widzi że Janusz ją zostawi (jako że on pilot praca itp) lub coś w tym stylu i zostanie z Filipem lub całkiem sama
Sama chyba niee.. Nudno by było

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:18   #2515
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
hehe no wlasnie:P
czyli lepiej zeby mi tylko wyrownala fryzjerka przod z tylem, no i wszystkie koncowki podciela o 0,5cm. No i mysle o grzywce na bok:P dla odmiany
Snow, moze moglabys pokazac jakies foto jak mialas takie wloski do ramion albo krotsze?
już coś wstawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6046.jpg (47,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5097.jpg (41,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0742 (Kopiowanie)r.jpg (51,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1017r.jpg (20,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4581r.jpg (12,8 KB, 68 załadowań)

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:22   #2516
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
już coś wstawiam
5 zdjęcie, kolor prześliczny - jak dla moich włosów
Pamiętasz czym go uzyskałaś?

A na 1 zdjęciu na meblach widzę jakąś małą niunie, to Twoja siostrzyczka?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:28   #2517
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
o prosze
w wiarygodnych źródłach czy w jakiś gdybankach?
na wątku o na wspólnej ktoś wrzucił spojler więc najprawdopodobniej pewne źródło
Cytat:
już coś wstawiam
ale króciutkie

a ja lecę kąpu kąpu i do wyrka
dobranoc blondaski
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:30   #2518
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
już coś wstawiam
na fotce 3 masz takie jak ja w tej chwili
a jak długo zapuszczałaś z tej długości do teraz ?

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:31   #2519
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
5 zdjęcie, kolor prześliczny - jak dla moich włosów
Pamiętasz czym go uzyskałaś?

A na 1 zdjęciu na meblach widzę jakąś małą niunie, to Twoja siostrzyczka?
tak kochana to był balejaż rozjaśniaczem + moje naturalki doprawione płukanką flor illum

A na zdj moja kochana siostrzyczka

Cytat:
na wątku o na wspólnej ktoś wrzucił spojler więc najprawdopodobniej pewne źródło

ale króciutkie

dobranoc blondaski
no kikutki takie
dobranoc

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-23, 21:35   #2520
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
tak kochana to był balejaż rozjaśniaczem + moje naturalki doprawione płukanką flor illum

A na zdj moja kochana siostrzyczka
Myślałam, że to jakaś farbka

Ha! ale mam sokoli wzrok śliczna

Cytat:

dobranoc blondaski
Muszę tam zerknąć, bo jeszcze tam nie byłam

Ja też uciekam, zaraz prace kończe i jade do mojego chopa

dobranoc dziewczynki

_eNchaNted_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, kolor, odrosty, rudy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości