Problem z zmiana kolorku...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-11, 20:02   #1
kokosek
Przyczajenie

Wink

Problem z zmiana kolorku...:)

witam wszystkich mam pewien problem ... tzn mam 16 lat jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow a teraz chce zaszalec na wakacje i zrobic sobie kolorek .. mam ochote na ciemny blond ale boje sie ze bedzie wygladac nie naturalnie i nie wyjdzie tak jak marze zeby wyszedl (patrzac na obrazek z farba) chce taki .. naturolny kolor moj to sredni braz taki moze troszke ciemniejszy niz sredni doradzcie cos czy jak pojde do fryzjera to on mi zagwarantuje ze kolor wyjdzie jakos normalnie bo to chyba duza zmiana nie :P
kokosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 21:40   #2
bonnie_21
Przyczajenie

Wink Dot.: Problem z zmiana kolorku...:)

skarbie, masz fajne długie włosy, szkoda je marnowac, zrób sobie pasemka i to ciemny blond jak juz sie uparłas na jasny kolor, będziesz ładnie wygladac i łatwiej je zamalowac w razie gdyby nie wyszły (odpukac ). Rozjasnianie powoduje że włosy sie niszczą i staja sie matowe, wiem bo malowalam, trzeba duzo kasy wydac zeby doprowadzic je do formy na maseczki, odzywki, plukanki. Zastanow sie dobrze, czy warto
Stary 2005-05-11, 21:49   #3
kokosek
Przyczajenie

Wink Dot.: Problem z zmiana kolorku...:)

hehe :P teraz sa takie wystopniowane z przodu do ramion a z tylu troche dluzsze .. w tym swietle wyszedl jakis ten kolor normalny ale normalnie to jest jakis taki rudawy ;/ dlatego chce go zmienic :P moze lepiej zastanowie sie nad jakims brazem czekoladowym bo rozjasnianie faktycznie moze kompletnie zniszczyc :P
Stary 2005-05-11, 21:58   #4
Olivka78
Raczkowanie

Dot.: Problem z zmiana kolorku...:)

masz piękne włosy, naprawdę szkoda ich niszczyć. Jeśli już naprawdę chcesz coś robić to rzeczywiście idź w stronę lekkiego "tonowania" naturalnego kolorku-moim zdaniem raczej na ciemniejszy kolorek.jak już się zdecydujesz to koniecznie wklej zdjątko . pozdrawiam
Olivka78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 22:05   #5
kokosek
Przyczajenie

Dot.: Problem z zmiana kolorku...:)

no jush sie zdecydowalam zrobie sobie czekoladowy braz taki troszke ciemniejszy :P czego uzywaz po farbowaniu zeby wlosy byly takie pelne blasku i zdrowe ??
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości