blond odrosty na czerwonych w這sach - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-12, 11:41   #1
mimka95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

blond odrosty na czerwonych w這sach

witam. miesi帷 temu farbowa豉m w這sy na czerwono, no i oczywi軼ie niedawno zacz窸y pojawia si odrosty. w豉軼iwie o to mi chodzi這 - chcia豉m zmieni kolor a p騧niej czeka a moje naturalne odrosn. tylko z pocz徠ku te odrosty mog dziwnie wygl康a, szczeg鏊nie na d逝gich w這sach. jak mog豉bym to zamaskowa nie farbuj帷 ich ponownie? jakie fryzury, albo co takiego? macie jakie pomys造?
mimka95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-12, 16:15   #2
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095
Dot.: blond odrosty na czerwonych w這sach

najbardziej, to wida na zwi您anych i g豉dko zaczesanych do ty逝 w這sach, mniej na rozpuszczonych, z grzywk itp, ale na d逝窺z met niczym tego nie zamaskujesz i nie unikniesz niechlujnego wygl康u. chyba najlepiej zafarbowa odrost- je瞠li chcesz jeszcze cieszy si czerwieni przez jaki czas albo pofarbowa na ciemny blond 瞠by zakry czerwony i unikn望 image'u a la zaniedbana kura domowa.

swoj drog ja przy czerwonych odcieniach mam bardzo widoczny odrost ju po tygodniu i dlatego unikam drastycznej r騜nicy kolor闚.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-12, 20:07   #3
mimka95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

czerwieni nie mam si co cieszy, bo si zmywa i robi si co pod r騜. no c騜, trudno, jako si pom璚z i przetrwam te niemi貫 komentarze i spojrzenia. najwy瞠j b璠 kombinowa z tapirem.
mimka95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-13, 12:43   #4
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

u mnie w szkole jedna dziewczyna nosi tak fryzur i odrost przy tym si 豉dnie wkomponowywuje, 瞠 tak powiem

(swoj drog te bym tak nosi豉 do odrost闚, ale raz, 瞠 aktualnie mam za kr鏒kie w這sy na cokolwiek, nawet tyci kitk, a dwa, 瞠 niestety nie ta twarz, nie te czo這 i musia豉bym kombinowa z grzywk i j lakierowa 瞠by boki czo豉 nie by造 ods這ni皻e, bo 幢e wygl康aj, a 瞠 mam p豉sk g這w to musz cieniowa w這sy i z francuza nici nawet na d逝窺zych...)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg francuz_s450.jpg (38,8 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-02-13 o 12:47
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.