Ślicznie proszę wizażystki o pomoc w metamorfozie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-05, 08:41   #31
ewcia
Raczkowanie

Re: Pani Agnieszko ja też chcę.

Już się nie mogę doczekać. Zmiana koloru to prawie rewolucja.
Asia
ewcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 11:05   #32
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Droga Asiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Znalazłam dla Ciebie kilka propozycji fryzur. Wszystkie wybierałam pod Twoje włoski, które jak u typowej blondynki są cieniutkie, ale jest ich dużo.
Nie powinnaś mieć większych problemów z układaniem potem takich włosów.
Na początek nie proponuje Ci od razu wielkiej rewolucji jeśli chodzi o kolor włosów. To może być zbyt drastyczne. Dodałabym jedynie odrobinę słonecznych ciepłych refleksów Twoim włosom w postaci delikatnych pasemek balejażu. Ale tak naprawdę symbolicznie, żebyś za bardzo nie zdominowała tego ślicznego pszenicznego koloru włosów.
Co do fryzury to powinnaś tak ścinać włosy, żeby podnieść ich nasadę i zwiększyć objętość grzywki. Moim zdaniem grzywka w ogóle nie powinna być tak zaakcentowana jak na zdjęciach ( czyli wyraźnie odcięta od reszty) , ale powinna stanowić całość z włosami. Włosy powinnaś zaczesywać do przodu. Fryzurka powinna byś zwiewna i szalona. To zwiększy objętość włosów i doda Ci życia.
Ja najbardziej obstawiam fryzurę 8 i 9 ( praktycznie taka sama tylko w dwóch wersjach kolorystycznych) i pierwszą - zdj.1 ( żeby ja zrobić wystarczy suszyć strumieniem od spodu i na koniec usztywnić końcówki żelem ), którą zawsze możesz zmienić na drugą jak podkręcisz włoski na lokówce lub papilotach.
Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]

Niestety z tym wiąże się dla Ciebie zmiana kolorystyki. Powinnaś jak ognie unikać właśnie takiego myszowatego koloru jak na zdjęciu. Więcej żywych kolorów ubrań. Zobacz jak tej blondynce na 1 zdj. pięknie w tym liliowym fiolecie? Takie kolory są stworzone również dla Ciebie. Więcej bieli, jak lubisz może być również czerń, fiolet, błękit, turkus, ewentualnie czysty czekoladowy brąz.

Wzmocnij też odrobinę makijaż, zwłaszcza oczu. Powinny być troszkę mocniej podkreślone. Wybieraj tylko chłodne barwy, mogą to być kolory, które wymieniałaś.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. i więcej odwagi w stylizacji [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (29,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (29,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (32,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (21,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (35,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (30,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (35,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (33,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (27,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (26,6 KB, 10 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 11:23   #33
ewcia
Raczkowanie

Dziękuję bardzo właśnie takiego "kopa" potrzebowałam. [img]icons/icon26.gif[/img]
Bardzo lubię kolory ,które Pani wymieniła szczególnie niebieski i mam sporo rzeczy w tym kolorze. W ciemno zastosuje się do wszystkich rad , bo podświadomie czuję ,że ma Pani rację. Mam jeszcze jedną prośbę wiem ,że powinnam mocniej podkreślać oczy , ale jak? [img]icons/icon22.gif[/img] Mam zielone oczy i zawsze po takim makijażu coś mi nie pasuje. Proszę bardzo bardzo o jakieś konkretne techniki , a może kolory ...[img]icons/aniolek.gif[/img]
Asia
ewcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości