Essence cz. VIII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-06, 20:04   #3031
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Wydaje się, że ten z Blossom będzie jednak bardziej "kolorowy". W sumie puder z Catrice to bardziej rozświetlacz, a ten wygląda na róż.
Pewnie tak, może będzie z nim tak jak z rozświetlaczem RtP, że na jasnych cerach będzie jako różyk
Stary 2011-04-06, 20:07   #3032
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Jak używasz regularnie to szansa na zużycie jest. Gorzej ze mną bo mam dużo różnych pudrów, rozświetlaczy, róży i brązerów, do tego zapasy a ostatnio prawie przestałam się malować bo mi wystarczy masakrowanie buzi w szkole i nie chcę jej dobijać bez konieczności. Na dodatek essence wprowadza nowości i ciągle są nowe limitki więc muszę ciągle kupować coś nowego
Od jakiegoś czasu staram się używać regularnie, nawet wstaję parę 10 minut wcześniej, żeby się umalować przed pracą Dawniej mi się nie chciało ale stwierdziłam, że jeżeli będę się malować tylko w weekendy to w życiu tego nie zużyję

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
matko jestem w szoku
No nie przesadzajmy, są tu osoby, które mają po kilka sztuk tych samych pudrów Też miałam ale się pozbyłam

Finlora jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:15   #3033
martita666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
i jak w Gdańsku? Są nowości?
Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Gdańśk:
-Natura koło uniwerku gd: brak nowości/limitek
-alfa douglas: brak nowości, pytałam Pani, czy wie kiedy będą nowości, powiedziała że nie, ale od dziś będzie promocja 2+1 (1 rzecz za grosz) i ściągała dużo rzeczy z szafy
-galeria bałtycka: bida z nędzą.
-jeszcze obczaję dziś na miszewkiego naturę.

Czy ktoś nie wybiera się do głownego, bo mi trochę sie nie chcę( daleko mam i na dodatek remont torów )
Byłam w Naturze w City Forum i oczywiście pustki Właściwie to zachodzę tam codziennie i juz mi głupio Byłam też wczoraj w Naturze w ETC- tam też nic nowego.
Ale chyba z tego co na forum wyczytałam, to nowości są tylko w Douglasach, więc trzeba się tam udać na rekonesans

martita666 jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:25   #3034
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ooo a mnie nagle jakoś tak chęć złapała znowu na pasiaka ITW... skąd to się bierze? Musze poszukać jak bedę w naturze w koszyczkach :P
Trza było krzyczeć zanim go opchnęłam
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:28   #3035
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Też bym atak chciała Mam duuużo życzeń
Zapraszam do Łodzi. Spike lubi mizianie po boczkach

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
kurcze w moim typie

mój portfel beczy...
To tez mój typ, a mój portfel właśnie bije się o ścianę i krzyczy : nie! Idź maszkaro

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Z nudów zajrzałam na All, ktoś sprzedaje 2 czekoladki z zeszłorocznej limitki Sun Clubu - Sun Delicious. Wszystko ok, gdyby nie to, że fotka jest wykadrowana z zestawu, który w zeszłym roku pojawiał się na Allegro wielokrotnie, za każdym razem był "niby" sprzedawany, a potem w dziwny sposób wystawiany był ponownie.
Pomijając, że dopiski o nieakceptowaniu Płacę z Allegro są niezgodne z regulaminem i są wystarczającym powodem do zgłoszenia aukcji.

20zł z przesyłką za niezbyt już nową czekoladkę - nie kusi.
Widziałam to. Masakra jakaś

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja mam puder z UB ale tym z Blossoms też jestem zainteresowana
Ja tak samo

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
tylko po co mi tyle pudrów
Nie grzesz, bo cie Bóg strzeli po karku. Pudrów nigdy za wiele

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu staram się używać regularnie, nawet wstaję parę 10 minut wcześniej, żeby się umalować przed pracą Dawniej mi się nie chciało ale stwierdziłam, że jeżeli będę się malować tylko w weekendy to w życiu tego nie zużyję

No nie przesadzajmy, są tu osoby, które mają po kilka sztuk tych samych pudrów Też miałam ale się pozbyłam
Jak tak patrze na spis to mam to samo co ty + 4 pudry

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:32   #3036
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Pewnie tak, może będzie z nim tak jak z rozświetlaczem RtP, że na jasnych cerach będzie jako różyk
Możliwe

Ale jednak obawiam się (taaa "obawiam się", ale i tak kupię XD ), że będzie to rozświetlacz:

http://evinde.blogspot.com/2011/03/e...view.html#more

Muszę się pochwalić, w moim rozświetlaczu/różu z RTP wydrapałam już sporą dziurę, używam go codziennie

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2011-04-06 o 20:34
Ingeborg jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:37   #3037
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Cytat:

A co jeszcze masz?

Cytat:
Muszę się pochwalić, w moim rozświetlaczu/różu z RTP wydrapałam już sporą dziurę, używam go codziennie
Tego różu akurat nie mam

Finlora jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:38   #3038
natalka--
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rosanna2009 Pokaż wiadomość
Okej, dam znać jak już od razu się pojawią, niezależnie, w której Naturze bądź Douglasie. Swoją drogą, nie wiesz czy essence też jest w Douglasach w Podlaskiej i w Auchan na Hetmańskiej? Bo wiem, że jest w Alfie i dzisiaj szybko wyskoczyłam tam - same pustki i tylko poprzeceniane jakieś rzeczy z show your feet

Btw. Pepco w Piotrze i Pawle?
Jeżeli chodzi o Podlaską to nie wiem ale tam ogólnie bieda piszczy więc nawet jeśli E. tam jest wątpię, że nowości się tam szybko pojawią. Na Hetmańskiej są dwie szafy essence, mieszkam obok, jutro rano mogę wyskoczyć i sprawdzić jak się tam sprawy mają
natalka-- jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:46   #3039
Arrianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Trza było krzyczeć zanim go opchnęłam
Hahaha no ja tak co 2 miesiące średnio jak ktoś go wspomni na forum to sobie myślę że trzeba go było kupić ale chwile potem sobie przypominam że 3 razy tester maziałam i chyba 10 podejść do kupna miałam i jakoś mnie nie przekonywał
Mmm niech już wejdą te nowości bo mam ochotę na nowy lakier
Arrianna jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:51   #3040
karolcia198506
Zakorzenienie

Cytat:
Też się o to pytam
Obecnie mam pasiaka CAC, pasiaka SC, pasiaka ITW, rozświetlacz ze stałej oferty (ale nie używam bo mam wrażenie, że robi ze mnie bombkę choinkową), rozświetlacz Catrice z UB, matowy bronzer SC. Poza tym mam jeszcze puder sypki My Secret, rozświetlający puder z EDM + biga aussie perk me up, którego używam jako rozświetlacza
Mam ochotę na ten z Blossom i Fairytale
Ja mam więcej nie wiem kiedy to zużyję
Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
http://innenundaussen.blogspot.com/2...ur-powder.html
puderek Blossoms z tego co rozumiem to napisała kto nie zdążył na puder z Catrice z UB to jest dobry zamiennik
Pragnę go

U mnie nowości też brak
Stary 2011-04-06, 20:59   #3041
natalenka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Byłam w Naturze w City Forum i oczywiście pustki Właściwie to zachodzę tam codziennie i juz mi głupio Byłam też wczoraj w Naturze w ETC- tam też nic nowego.
Ale chyba z tego co na forum wyczytałam, to nowości są tylko w Douglasach, więc trzeba się tam udać na rekonesans
w douglasie w alfie było wcześniej pisane, że nowości brak tylko promocja 2+1 za jeden grosz. Z tego co dzwoniłam w poniedziałek to pani powiedziała że będą dopiero koło połowy miesiąca nowości.

Aaa nie martw się że codziennie jesteś w Naturze w City Forum... ja tak mam we Wrzeszczu i pani czasem mi mówi "dla pani to nic dziś nie ma"
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-04-06, 20:59   #3042
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
Możliwe

Ale jednak obawiam się (taaa "obawiam się", ale i tak kupię XD ), że będzie to rozświetlacz:

http://evinde.blogspot.com/2011/03/e...view.html#more

Chcę to W moim RtP też już jest spore wgłębienie, co powoduje u mnie powoli panikę, bo wszystko inne poszło w odstawkę albowiem ten jest dla mnie idealnym różem na dzień - znaczy skromne cztery róże i trzy rozświetlacze, licząc tylko te w kamieniu. Bo dochodzi jeszcze kilkanaście różnych mineralnych próbek, gdzieś tam jest jeszcze krem BarryM i coś tam chyba w płynie...Ale z leżenia tych dwóch ostatnich jestem rozgrzeszona, bo i tak nie umiem ich dobrze nałożyć

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Stary 2011-04-06, 21:12   #3043
KatiaM
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

To ja jestem porządna, ale chyba tylko o pudry. Bo mam tylko dwa: jeden rozświetlający sensique i brązujący. I ukochany róż bourjois

Muszę was nawrócić.....
KatiaM jest teraz online  
Stary 2011-04-06, 21:12   #3044
Ingeborg
Zadomowienie

Finlora...
Spokojnie, masz dużo innych, a może jeszcze uda Ci się gdzieś ten rozświetlacz upolować

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Chcę to W moim RtP też już jest spore wgłębienie, co powoduje u mnie powoli panikę, bo wszystko inne poszło w odstawkę albowiem ten jest dla mnie idealnym różem na dzień - znaczy skromne cztery róże i trzy rozświetlacze, licząc tylko te w kamieniu. Bo dochodzi jeszcze kilkanaście różnych mineralnych próbek, gdzieś tam jest jeszcze krem BarryM i coś tam chyba w płynie...Ale z leżenia tych dwóch ostatnich jestem rozgrzeszona, bo i tak nie umiem ich dobrze nałożyć

Ja uwielbiam ten różyk, jest cudny, bardzo delikatny i dziewczęcy
Stary 2011-04-06, 21:18   #3045
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie

Dziewczyny, nie nadążam
Nowości, ze stalej oferty pojawiły się w Douglasach? W tych gdzie jest jedna szafa czy dwie? Proszę, wyjaśnijcie mi to
LetMeBeYourFantasy_ jest offline  
Stary 2011-04-06, 21:43   #3046
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:

To ja Mam 3egzemplaże rozświetlacza z Moonlight ale od dłuższego dojrzewam do puszczenia go w świat tylko nie wiem co bym za niego chciała

Cytat:
Ja mam RtP na wymiance jakbyś pragnęła zrobić zapas
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-04-06, 21:48   #3047
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:

To ja Mam 3egzemplaże rozświetlacza z Moonlight ale od dłuższego dojrzewam do puszczenia go w świat tylko nie wiem co bym za niego chciała
Możesz sprzedać na allegro

Finlora jest offline  
Stary 2011-04-06, 21:52   #3048
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:

To tak jak ja z moimi AOH (mam 3 nietknięte i 1 w użyciu) też się czasem zastanawiam czy nie podzielić się jednym, bo mam jeszcze rozświetlacz RtP, pasiak CAC i Catrice UB i oczywiście czaję się na ten z Blossoms etc.
nadi111 jest offline  
Stary 2011-04-06, 21:56   #3049
Kasza Manna
Zakorzenienie

Paradiso, brązerki Sun Club wcześniejsze, to duży matowy (kocham go ), różo-brązer (równie wielka miłość), pasiak (miłość do kompletu) i mozaiki Sun Club (pylące i mniej śliczne ).

Dzisiejsze szperania we włoskich drogeriach przyniosły sporo zawodu. W jednym sklepie - nowości były i... się zmyły. Wszystkie linerki i pędzelki wymiecione, zostały jakieś resztki, jeden lakier bazowy do cracka i tak dalej. Nic specjalnego.

W drugim - kupiłam korektor Pure Skin (w domu zdziwienie, bo wbrew etykietce nie kosztował 0,99E, tylko 2,99 ) i bibułki matujące. Reszta wyprzedaży mocno przebrana.
Znów szczuł mnie cień Catrice, leżący w szafie Essence, a podobno ta drogeria w ogóle Catrice nie ma...? A już się cieszyłam, że znalazłam źródło C
Stary 2011-04-06, 21:57   #3050
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Możesz sprzedać na allegro
A jakoś mnie ta opcja nie przekonuje. Musiałam się mocno nakombinować, żeby je zdobyć i szkoda mi jednego z nich tak po prostu sprzedać jakiejś obcej osobie. Wolałabym się jednak wymienić z jakąś wizażanką, która go doceni i pokocha tak jak ja
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:06   #3051
plus que parfaite
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a gdzie w Poznaniu można znaleźć catrice?
niestety z tego co się orientowałam w Poznaniu w ogóle nie ma Catrice

I parę ciuszków z sieciówek XS-M http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:19   #3052
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
A jakoś mnie ta opcja nie przekonuje. Musiałam się mocno nakombinować, żeby je zdobyć i szkoda mi jednego z nich tak po prostu sprzedać jakiejś obcej osobie. Wolałabym się jednak wymienić z jakąś wizażanką, która go doceni i pokocha tak jak ja
Za Moonlighta to bym chyba królestwo oddała A jakąś błyskotkę na pewno

Swoją drogą, szukam ładnych, napigmentowanych matowych cieni, żywych. Macie może jakieś propozycje? Wszystko co oglądałam ma shimmerek, brokacik czy jak już jest matowe to bure/jasne...

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:27   #3053
ouuGlamour
Wtajemniczenie

Ja czekam jak wiele z Was na Blossoms puderek musi być mój!
na whooom boom w ogole nie czekam
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:34   #3054
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
Za Moonlighta to bym chyba królestwo oddała A jakąś błyskotkę na pewno
szkoda że ja nie mam Moonlighta bo bym się z chęcią wymieniła na jakieś Twoje cudeńko

no ale u mnie kolorówkowa bida z nędzą...

Wizażanki z Krakowa, jak tam sytuacja na froncie??
SoBitterSoSweet jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:35   #3055
milk
Rozeznanie

Cytat:

W GŁ i na Plantowej lipa
na rydzowej tez lipa:/
milk jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:54   #3056
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Z nudów zajrzałam na All, ktoś sprzedaje 2 czekoladki z zeszłorocznej limitki Sun Clubu - Sun Delicious. Wszystko ok, gdyby nie to, że fotka jest wykadrowana z zestawu, który w zeszłym roku pojawiał się na Allegro wielokrotnie, za każdym razem był "niby" sprzedawany, a potem w dziwny sposób wystawiany był ponownie.
Pomijając, że dopiski o nieakceptowaniu Płacę z Allegro są niezgodne z regulaminem i są wystarczającym powodem do zgłoszenia aukcji.

20zł z przesyłką za niezbyt już nową czekoladkę - nie kusi.
ja się z ta panią dogadywalam mailowo i miala i sprzedać same czekoladki jak jeszcze zestaw wystawiała....

kase jej wtedy przelałam a ona mi 2 dni pozniej ją odeslala i napisała ze czekoladki uległy zgubieniu
HulaGirl jest offline  
Stary 2011-04-06, 23:03   #3057
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:

A co jeszcze masz?

Tego różu akurat nie mam
Z Catrice, jakiś Maybelline, Rtp i coś tam jeszcze ale nie pamiętam teraz

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez KatiaM Pokaż wiadomość
To ja jestem porządna, ale chyba tylko o pudry. Bo mam tylko dwa: jeden rozświetlający sensique i brązujący. I ukochany róż bourjois

Muszę was nawrócić.....
Albo chodź do nas W naszym piekiełku jest fajnie

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
na rydzowej tez lipa:/

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-04-06, 23:07   #3058
h2o0
Zakorzenienie

Kupiłam w końcu lakier choose me, jest boski i nie wiem, dlaczego tak długo z tym zwlekałam :/
h2o0 jest offline  
Stary 2011-04-06, 23:08   #3059
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
ja się z ta panią dogadywalam mailowo i miala i sprzedać same czekoladki jak jeszcze zestaw wystawiała....

kase jej wtedy przelałam a ona mi 2 dni pozniej ją odeslala i napisała ze czekoladki uległy zgubieniu
Zgłoś to Allegro, ja zgłaszam takie przegięcia i oszustwa.
Stary 2011-04-06, 23:12   #3060
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Swoją drogą, szukam ładnych, napigmentowanych matowych cieni, żywych. Macie może jakieś propozycje? Wszystko co oglądałam ma shimmerek, brokacik czy jak już jest matowe to bure/jasne...
Kobo. Z Essence raczej będzie trudno

'Estelle' jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości