Essence cz. VIII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-14, 21:43   #4201
martita666
Raczkowanie

Dot.: Gdańsk ETC

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Nie wykupcie mi wszystkich all about cupcake jutro, proszę ?
Ja już swoją cupcake mam! jest boska!

martita666 jest offline  
Stary 2011-04-14, 21:45   #4202
strilinga
Raczkowanie

Dot.: Essence cz. VIII

Zgadzam się w 100% Trendsetter jest wow, ja go nałożyłam na all about cupcake, bo nie chciałam jej zmywać pachnie świetnie, ale gąbeczka jest szalona i trzeba się przyzwyczaić i nauczyć nakładać równomiernie.
strilinga jest offline  
Stary 2011-04-14, 21:45   #4203
_Lovely_
Raczkowanie

Cytat:
Na Przymorzu podobno mają już ukryte Blossoms, ale pani nie chciała sprzedać bokiem
Ja nawet nie zaznałam nowości a u Ciebie już będzie można Blossom dostać
_Lovely_ jest offline  
Stary 2011-04-14, 21:45   #4204
Młoda86
Wtajemniczenie

W Złotych tarasach cienie holo po 1 szt. z każdego koloru (ale jak dla mnie bez zachwytów) i 2 eyelinery (fioletowy i czarny) też po 1 szt. i jakiś 3 lakiery z multi dimension. I to wszystko.
Ja też już chyba oleje Essence bo szkoda mi czasu i kasy na codzienne jeżdżenie do Natury, bo może się coś pojawiło. Cosnova leci w kulki sobie
Stary 2011-04-14, 21:49   #4205
natalenka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Ja nawet nie zaznałam nowości a u Ciebie już będzie można Blossom dostać
nie dostać. PODOBNO są. ale wiadomo jak to Panie z Natur... A co z tego że są jak na dzień dobry, może Pani nam sprzeda jakieś ładne rzeczy, ona mówi że nie

A z nowości to za dużo nie ma
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-04-14, 21:55   #4206
Azazel1987
Raczkowanie

Czy coś ciekawego zostawiłyście dziewczyny po swoim szturmie w ETC Gdańsk? Zajrzałabym jutro z samego rańca ale szkoda się ruszać jeśli mam zastać pustki. Tyle razy zaglądałam do Natur z nadzieją na nowości że kolejnego razu moje serce nie wytrzyma ;p
Azazel1987 jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:01   #4207
strilinga
Raczkowanie

wszystko co było, nadal jest.
Dziewczyny, te lakiery są niesamowite.
42 dress for a moment jest ciut ciemniejszy niż w butelce. ale minimalnie
to samo z 53 you belong to me. potrzebne 2 warstwy, no może 3.
natomiast 55 let's get lost juz przy 1szej warstwie jest kryjący. niesamowity, mocny kolor, bardziej intensywny niz w opakowaniu.
ale najbardziej zjawiskowy jest 52 out of my mind, opalizuje na zielono, niebiesko.
schną genialnie! po prostu wow. wow. wow.
55 let's get lost to odkrycie roku 2011 w kwestii lakierowej. uwielbiam takie kolory. och.
strilinga jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:01   #4208
natalenka89
Raczkowanie

Nie zabrałyśmy wszystkiego, ja dopiero teraz się namyśliłam że jednak bym chciała ale za późno a jutro pewnie będę tam dopiero koło 18... jak nie zastanę pomadki i błyszczyka to foch
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:01   #4209
LeChatBlanc
Raczkowanie

Dziewczyny, jak Wam zazdroszczę, że jeszcze dziś jesteście szczęśliwymi posiadaczkami nowości
ja dopiero weszłam na forum teraz i patrzę i w duchu sobie ubliżam że nie przeczytałam tego przed 21!!!
Co kupiłyście?
mam nadzieję, że zdążę coś dorwać jutro, proszę nie wykupcie mi pędzelków wszystkich!
co do blossoms to co prawda mam już zakupiony różyk i puder przez ciocię ale lakiery
Właśnie się zastanawiam nad postawieniem namiotu przed Galeria Przymorze...
LeChatBlanc jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:08   #4210
natalenka89
Raczkowanie

Ja myślę że musimy się wymienić do siebie nr kom, gg i sygnałami wysyłanymi przez lodówki :P

macam pędzelek, jest cudowny <3
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:09   #4211
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
W Rzeszowie wiatr hula po szafach i douglasowej szafeczce takowoż
Boże, ja się pierwej chyba przekręcę niż tych nowości uświadczę w moich drogeriach. Wszyscy już maja a zapyziały Rz-ów nadal nie.
Ja nie wiem czy to tak trudno wsadzić w dostawę chociaż trochę tych nowości, żeby się dziołchy cieszyły... i będą na facebooku pier*****ć że jest na co w kwietniu czekać. Jestem już zła i zmęczona tym wszystkim, co doprowadziło do tego że większą część pieniędzy odłożonych na essence wydałam dziś na paletę z inglota. Nie chce essence, tudzież cosnova zarobić, to kto inny z pocałowaniem ręki weźmie foch!
Zgadzam sie! niestety...
Byłam w dwóch Douglasach i Naturze i nic... a nie mam czasu na to, żeby codziennie to sprawdzać ile mozna czekać...

Kadunia jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:11   #4212
Anesthesia
Wtajemniczenie

Jutro chwilę po 9 będę na Floriańskiej, ale od 10 mam zajęcia których nie mogę opuścić, a Douglas otwarty od 10
Ale na weekend wybieram się do TŻ do Krosna, widzę że tutaj nikt o tym mieście nie wspominał... liczę tam na jakąś cudowną oazę nowości Essence, gdzie żadna wizażanka ogarnięta rządzą nowości nie dotarła ;d Może akurat się uda (mają dwie szafy *,*)
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:15   #4213
strilinga
Raczkowanie

Swatche lakierów.

szybkie swatche lakierów na moim blogu.
strilinga jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:25   #4214
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Brzmi fajnie, poza tym znikaniem… siedzę 8 godzin w pracy, potem nieraz gdzieś jeszcze idę, więc wolałabym nie musieć latać robić poprawek (i tak latam poprawiać buzię, ale żeby rzęsy? I tak ludzie się na mnie dziwnie patrzą bo siedzę długo w łazience )

Chcę mój zapas się kiedyś skończy

Ja miałam taką nadzieję, ale po swatchach stwierdzam, że niestety nie. AOH dawał beżową taflę – ni to zimną ni to ciepłą – a ten rozświetlacz z SC jest jakiś złoty, a może beżowo-żółty? Mam wrażenie że to wręcz puder brązująco-rozświetlający.
Ale pewnie i tak go kupię jak tylko go dorwę

Sposób jest taki, żeby nałożyć na niego warstwę bardzo czarnego tuszu i wtedy efekt trzyma się cały dzień ale sam w ciągu dnia traci go do bardzo naturalnego. Ja nie lubię się bawić kilkoma tuszami więc wolę coś co nawet mniej podkręca ale efekt osiągnięty rano utrzymuje cały dzień.

Miałam AOH bardzo krótko i efekt zupełnie mi nie odpowiadał dlatego wszystko co beżowo-złote wydaje mi się takie samo Ja go nie kupię. Widziałam dzisiaj śliczny rozświetlacz Sephorowy i mam na niego chrapkę

Cytat:
Napisane przez ammannka0 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Krakowie, wstąpiłam do Douglasa w Galerii Krakowskiej i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie ma tam essence. Znalazłam essence w innym Douglasie na mieście w drodze z Galerii na rynek i są tam nowości jeśli byłybyście zainteresowane

To na pewno był Douglas na Floriańskiej

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Sexi, nowosci wykupywane sa w zastraszajacym tempie
np moja sytuacja z dzis:
- dzwonie do Douglasa na Florianskiej z pytaniem o pedzelki smokey i do eyelinera- pani potwierdza, ze sa. pytam czy mi odlozy-pani odmawia, mowi ze jest kilka i ze mi nie odlozy bo...jest duzo chetnych (a to wlasnie powod dla ktorego chce miec pewnosc ze beda na mnie czekac jak tam dotre). no dobra. rzucam sie biegiem z uczelni do D. zajelo mi to 15-20 minut i co....? zero pedzelkow!!!! ale sie wkurzylam! az sobie kupilam na pocieszzenie korektor i fioletowy eyeliner

Osz masakra! Ale tak samo było z moim kupowaniem pędzelków w Kefirku na Karmelickiej. Po wczorajszej wymianie postów stwierdziłam, że Pani w sklepie na pewno schowała te pędzelki zanim tam dotarłam i dlatego ich nie widziałam, i że dzisiaj rano na pewno będą. Wstałam dzisiaj rano o 6,30 i pojechałam do Krakowa tylko dla tych pędzelków, zaszłam do sklepu, z molestowałam młodziutką sprzedawczynię aż szukała mi ich pod szafą a potem poszłam do kierowniczki pytać o nie a kierowniczka na to, że rozeszły się wczoraj w ciągu kilku minut Mówiła, że jak je wyjęła to zaraz przychodziły dziewczyny i brały po 2. Sprzedawczyni, która wczoraj miała zmianę też sobie jeden odłożyła i nawet kierowniczka go dzisiaj szukała żeby mi go sprzedać jakby się gdzieś ostał ale już nie było ani jednego. Na do widzenia powiedziała, że najbliższa dostawa będzie w maju.

W Firlitach zamówienie na nowości będą składać dopiero w przyszłym tygodniu.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:33   #4215
Anesthesia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
[I]
Bez sensu ;/ I ta sprawa z Kefirkiem i z Flirtami. Pani we Flircie na Karmelickiej we wtorek powiedziała mi, że nowości będą w środę, ostatecznie w czwartek i żebym przyszła, bo na pewno będą wszystkie nowości... A z postu SexiChic wnioskuję że nic z tych rzeczy.
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:38   #4216
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Osz masakra! Ale tak samo było z moim kupowaniem pędzelków w Kefirku na Karmelickiej. Po wczorajszej wymianie postów stwierdziłam, że Pani w sklepie na pewno schowała te pędzelki zanim tam dotarłam i dlatego ich nie widziałam, i że dzisiaj rano na pewno będą. Wstałam dzisiaj rano o 6,30 i pojechałam do Krakowa tylko dla tych pędzelków, zaszłam do sklepu, z molestowałam młodziutką sprzedawczynię aż szukała mi ich pod szafą a potem poszłam do kierowniczki pytać o nie a kierowniczka na to, że rozeszły się wczoraj w ciągu kilku minut Mówiła, że jak je wyjęła to zaraz przychodziły dziewczyny i brały po 2. Sprzedawczyni, która wczoraj miała zmianę też sobie jeden odłożyła i nawet kierowniczka go dzisiaj szukała żeby mi go sprzedać jakby się gdzieś ostał ale już nie było ani jednego. Na do widzenia powiedziała, że najbliższa dostawa będzie w maju.

w maju

ale mają wzięcie te pędzelki ja z rana do mojej natury będe lecieć bo mi jeszcze wykupią wszyscy

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-14, 22:40   #4217
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
W Złotych tarasach cienie holo po 1 szt. z każdego koloru (ale jak dla mnie bez zachwytów) i 2 eyelinery (fioletowy i czarny) też po 1 szt. i jakiś 3 lakiery z multi dimension. I to wszystko.
Ja też już chyba oleje Essence bo szkoda mi czasu i kasy na codzienne jeżdżenie do Natury, bo może się coś pojawiło. Cosnova leci w kulki sobie

Mam te same rozterki
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:07   #4218
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
[/COLOR]
Mam te same rozterki
Codzienne wizyty w Naturze już mnie męczą, dojazd też kosztuje a tu stale nic i nic. Mam już dosyć.
Stary 2011-04-14, 23:30   #4219
Badzynka
Rozeznanie

Dot.: Swatche lakierów.

Cytat:
Napisane przez strilinga Pokaż wiadomość
szybkie swatche lakierów na moim blogu.
śliczne kolorki i boooskie pazurki (ostatnio swoje obgryzłam, więc chowam ręce po kieszeniach Ale kupno nowego lakieru będzie motywacją, aby ich nie zeżreć ponownie Marzy mi się miętowy kolorek lakieru i pomadka nude i sto innych rzeczy)

ale Wam zazdrooszczę.
Natalia: jak będzie mało tych pomadek to poproszę Panią żeby Ci tą chociaż jedną odłożyła. A dudo było pędzelków? bo się czaję dla mnie i może dla mamy, jak będzie grzeczna

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:33   #4220
veloute
Raczkowanie

witajcie,
Coś tam u mnie się pod Wawą pojawiło
Nie ma eyelinerów, pędzelków do smokie i eyelinera, ani blossom jeszcze nie ma, a na te rzeczy się czaiłam ale...
była dostawa
I mam:
-pasiak dla blondynek z sun clubu
-srebrną kredkę żelową
-pędzel do różu - jest boski!!
i przyszły błyszczole w tubkach to kupiłam dla koleżanki córki w podzięce za to, że jej sprezentowała fajne ciuchy
Widziałam też trochę nowości z lakierów C&G i tych drugich, sporo uzupełnili serii na trądzik, błyszczyków dużo, szminek też, dołożyli zestawy do do odbitek na pazurach
Ale dzisiaj byłam przypadkowo w Radomiu i w takim chińskim markecie kupiłam ten sam zestaw tylko w brzydkim opakowaniu za 3 złote Wypróbowałam, działa re-we-la-cyj-nie tylko trzeba szybko działać. Lakier już do niego essencowy miałam.

A i poprosiłam o jakieś próbki podkładów, to mi panie dały całe dwa testery

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Aaa i jakieś cudo do piercingu paznokci się pojawiło - było to kiedyś? Z kolczykami, takie metalowe narzędzie tortur
veloute jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:34   #4221
cypressangel
Zakorzenienie

veloute, co to za kredka żelowa?

cypressangel jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:35   #4222
Badzynka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
witajcie,
Coś tam u mnie się pod Wawą pojawiło
Nie ma eyelinerów, pędzelków do smokie i eyelinera, ani blossom jeszcze nie ma, a na te rzeczy się czaiłam ale...
była dostawa
I mam:
-pasiak dla blondynek z sun clubu
-srebrną kredkę żelową
-pędzel do różu - jest boski!!
i przyszły błyszczole w tubkach to kupiłam dla koleżanki córki w podzięce za to, że jej sprezentowała fajne ciuchy
Widziałam też trochę nowości z lakierów C&G i tych drugich, sporo uzupełnili serii na trądzik, błyszczyków dużo, szminek też, dołożyli zestawy do do odbitek na pazurach
Ale dzisiaj byłam przypadkowo w Radomiu i w takim chińskim markecie kupiłam ten sam zestaw tylko w brzydkim opakowaniu za 3 złote Wypróbowałam, działa re-we-la-cyj-nie tylko trzeba szybko działać. Lakier już do niego essencowy miałam.

A i poprosiłam o jakieś próbki podkładów, to mi panie dały całe dwa testery

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Aaa i jakieś cudo do piercingu paznokci się pojawiło - było to kiedyś? Z kolczykami, takie metalowe narzędzie tortur

Zazdro! A to narzędzie tortur było. Dziwne toto

Badzynka jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:43   #4223
veloute
Raczkowanie

Cytat:
veloute, co to za kredka żelowa?
Long lasting, ale kurde powiedziała mi kobitka że to żelowa, ja nie spojrzałam - nie ma napisu gel - no ale tak się zachowuje, pięknie miękka, idealnie kryjąca i cudne srebro z niej wychodzi na oku

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Zazdro!
Hehe, nooo...
Ale one mnie pamiętają, ja tam raz w tygodniu ponad 100 pln zostawiam... W końcu musiały mnie jakoś zachęcić po tym jak strzeliłam focha że nie ma tego co chciałam :P
veloute jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:49   #4224
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Long lasting, ale kurde powiedziała mi kobitka że to żelowa, ja nie spojrzałam - nie ma napisu gel - no ale tak się zachowuje, pięknie miękka, idealnie kryjąca i cudne srebro z niej wychodzi na oku
OK, dzięki Ja mam 2 kredki ll [o8 touch of glam i 1o almost famous] - są miękkie, trwałe, łatwo rysuje się nimi kreskę, ale chyba nie powiedziałabym o nich, że są żelowe

Stary 2011-04-14, 23:50   #4225
Badzynka
Rozeznanie

Cytat:
Hehe, nooo...
Ale one mnie pamiętają, ja tam raz w tygodniu ponad 100 pln zostawiam... W końcu musiały mnie jakoś zachęcić po tym jak strzeliłam focha że nie ma tego co chciałam :P
wow, 100 zł na tydzień!? Ostro Zagięłaś mnie w tej chwili. To chyba już uzależnienie Ja na ich miejscu to bym też i inne testerki Ci dała ^^

Badzynka jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:55   #4226
veloute
Raczkowanie

Cytat:
OK, dzięki Ja mam 2 kredki ll [o8 touch of glam i 1o almost famous] - są miękkie, trwałe, łatwo rysuje się nimi kreskę, ale chyba nie powiedziałabym o nich, że są żelowe
A no widzisz, tak mi się na mózg rzuciło, że nawet przestałam umieć czytać
Cytat:
wow, 100 zł na tydzień!? Ostro Zagięłaś mnie w tej chwili. To chyba już uzależnienie Ja na ich miejscu to bym też i inne testerki Ci dała ^
^
No ale nie tylko essence - mówię o całym sklepie
I to nie od lat, tylko od jakichś 2 miesięcy Ale muszę spasować, bo chyba jednak przeginam... Przynajmniej do następnej wypłaty A to już za tydzień... :P
veloute jest offline  
Stary 2011-04-14, 23:57   #4227
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
A no widzisz, tak mi się na mózg rzuciło, że nawet przestałam umieć czytać
Bez przesady Jak napisałaś o kredce żelowej to pomyślałam, że to jakaś nowość, którą przegapiłam

Stary 2011-04-15, 01:20   #4228
flooo
Raczkowanie

też Wam sie wydaje, że nowe opakowania szminek są jakieś takie nieporęczne? Źle mi leżą w dłoni i w ogóle jakies takie lewe...
ale dla koloru się pomęczę :P
flooo jest offline  
Stary 2011-04-15, 01:53   #4229
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Galeria Bałtycka: nie ma nic. Na pocieszenie wzięłam Skarb i kupiłam szczoteczkę do mycia twarzy ^^
Alfa: nic
Galeria przymorze: jutro podobnosz mają wystawić nowości
Natura koło ug: nic
natura na miszewkiego: nic
city forum: nic

Milusio po prostu
ja dodam od siebie:
Gdynia: nic
Rumia: nic

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Gdańszczanki!! Są nowości!!
Natura przy ETC - panie uzupełniały szafę, udało mi się złapać błyszczyk, ale reszta jeszcze była nierozpakowana. Więc zagadałam o szminkę i pędzelek do miłej Pani, i mam najważniejsze rzeczy, które chciałam
Odrazu mówię, że tam jest tylko jedna szafa.
A no i w City Forum pustki...

PS. Jeśli już ktoś pisał, że są nowości w tej naturze, to sorki, ale chciałam się z Wami jak najszybciej podzielić, a trochę by minęło zanim przeczytałabym te wszystkie posty

Przy okazji muszę pochwalić tę Naturę - szminki i błyszczyki poobklejane taśmą, żeby żadne wścibskie łapska nie dostały się do środka:P
eeejjj... która to ETC? na dworcu głównym?

Cytat:
Na Przymorzu podobno mają już ukryte Blossoms, ale pani nie chciała sprzedać bokiem

Ja kupiłam tylko dwa pędzelki bo mi było smutno że tylko jedna szafa Jutro w miarę możliwości pojadę uzupełnić braki. Chyba chcę all about cupcake i może coralize me

Nie wykupcie mi wszystkich all about cupcake jutro, proszę ?

szkoda tylko, że galeria przymorze jest aż tak bardzo nie po drodze poczekam aż pojawi sie gdzieś bliżej :P
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2011-04-15, 02:10   #4230
Arrianna
Zakorzenienie

Nawet o 2 w nocy 4 osoby czekają na info o nowościach
Arrianna jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości