Essence cz. VIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-21, 21:49   #421
Pilar1899
keep calm and contour on

Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

No fakt Tylko mogliby nie przesadzać z tym traktowaniem człowieka jak złodzieja. To już nawet przestało być zabawne. Jak tak dalej będzie szło, to będę się bała wejść do Natury i nie będę mogła obejrzeć nowości essence

o tak.. ja juz tyle razy wychodzilam wsciekla z Rossmanow (pan ochroniarz w odleglosci ode mnie 5 cm), Douglasow i Sephor,ze gdyby te sklepy mialy drzwi to bym nimi trzasnela raz tak zrobilam,w Rossie. pan ochroniarz prawie mnie macal tak blisko stal jak ogladalam testery podkladow..

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-02-21, 22:10   #422
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Zestaw fajny tylko cena za wysyłkę mało ciekawa
To samo pomyślałam

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-21, 22:14   #423
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
o tak.. ja juz tyle razy wychodzilam wsciekla z Rossmanow (pan ochroniarz w odleglosci ode mnie 5 cm), Douglasow i Sephor,ze gdyby te sklepy mialy drzwi to bym nimi trzasnela raz tak zrobilam,w Rossie. pan ochroniarz prawie mnie macal tak blisko stal jak ogladalam testery podkladow..
Trzeba było go i krzyknąć "Odejdź ode mnie zboczeńcu i zabierz te łapy!" Ciekawe jakby zareagował
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-02-21, 23:01   #424
marta6704
Zakorzenienie

Byłam dzisiaj w Gdańsku w Alfie w Douglasie, szafa bardzo, ale to bardzo przebrana, resztki B&W ( jeden biały cień, po jednej kredce, jeden biały lakier i kilka tych holo).

Chciałam sobie kupić tusz multiaction, ale oczywiście nie było, za to zaopatrzyłam się wkońcu w lakiery do stempelków i kupiłam wychwalany tutaj błuszczyk nude, ten toffie ( nr 4). Nr 3 nie było, a te pierwsze wydawały mi się za blade. Jestem jednak bardzo zadowolona z czwóreczki, piękny kolor, błysk, zapach ( tż nawet zauważył jak się nim maznełam ).

Szukałam również brązerów z rózem, albo matowych niestety nie było.

Przez ten wątek stałam się maniaczką essence

OT. Zaskoczyla mnie również obsługa w Douglasie, pani nie tylko wypytała się o wszystkie karty itp, dorzuciła również do zakupów próbki kremu i była naprawdę sympatyczna, a kupowałam tylko te rzeczy z essence. Jeszcze nigdy nie dostałam próbek w tym Douglasie, nawet jak robiłam zakupy na duże sumy
marta6704 jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:25   #425
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martamw Pokaż wiadomość
http://www.essence.eu/pl/products/ou...s/wkrotce.html

Nowości w marcu. Będą żelowe eyelinerki w normalnej sprzedaży, nie w limitce .
eyeliner w żelu i lakiery pekające musze to mieć
Tak wogole to chcialam sie przywitac, zainteresowałam sie kosmetykami essence całkiem niedawno, narazie jestem w posiadaniu Topcoat z essence (b. dobry) i róż Silky touch nr 10 adorable, ktorego musze nalozyc duzo zeby bylo cokolwiek widac, mysle ze jest super dla blondynek o jasnej cerze taki blady róż, ale i tak go lubie
Stary 2011-02-22, 10:14   #426
ckin2u
Zakorzenienie

ja wczoraj weszlam do natury i widzialam dwie szafeczki Essence
i chyba byly ok zaopatrzne, musze sie wglebic co warto kupic i cos nabyc bo maja fajne rzeczy w niskich cenach wiec czemu nie
ckin2u jest offline  
Stary 2011-02-22, 10:39   #427
cochonnetta
Wtajemniczenie

używała może któraś z Was błyszczyków z Sunclubu? Wczoraj mi się jeden spodobał (taki pomarańczowo-łososiowy?), ale w końcu go nie wzięłam, bo wydawało mi się, że ma dużo drobinek, ale cały czas za mną chodzi, nie mogę o nim zapomnieć .

Tyle, że ja przecież nie lubię błyszczyków ..

a tego różu Adorable to nie lubię , mimo, że mam b.jasną skórę to nieważne ile go nałożę i tak nic nie widać . No może takie malutkie drobinki, ale koloru nic, a nic. Może przy innym pędzlu sprawowałby się lepiej.

Edytowane przez cochonnetta
Czas edycji: 2011-02-22 o 10:41
cochonnetta jest offline  
Stary 2011-02-22, 11:00   #428
lineczka1989
Zakorzenienie

nooooo nieeee trochę przesadzili z ilością nowych lakierów, przeciez ja zbankrutuje

wiecie co... poszłam wczoraj do Natury i stoję przy tych szafach Essence chyba z 30 min i nic nie wzięłam bo nie mogłam się zdecydować co chce o było takie głupie uczucie, że ja nie wiem

podoba mi się ten highlighter z Sun Club ogólnie dużo rzeczy mi się podoba

Kayako, mogłabyś napisać w jakim mieście jest Mettalics? (Pamiętasz mnie z innego wątku? Jesteśmy z tej samej miejscowości)
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".

Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline  
Stary 2011-02-22, 11:31   #429
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Super rzeczy. Chyba padnę przy tej szafie. Trzeba obrabować bank
no to masz wspólniczkę w napadzie na bank
na kiedy się umawiamy?

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
może się spotkamy przy szafie
- hej, jesteś może wizażanką??
-
- Sudden Trouble??
- nie.
- a to sorry.

u mnie na szczęście przy szafach góa jedna osoba stoi także mam luz i swobodę, no czasem mniejszą swobodę jak łazi za mną takie rude coś

Cytat:
Trzeba było go i krzyknąć "Odejdź ode mnie zboczeńcu i zabierz te łapy!" Ciekawe jakby zareagował
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-02-22, 13:07   #430
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość

u mnie na szczęście przy szafach góa jedna osoba stoi także mam luz i swobodę, no czasem mniejszą swobodę jak łazi za mną takie rude coś
u mnie rzadko kiedy ktoś stoi, ale zawsze mnie to irytuje, że nie mogę sobie swobodnie pooglądać... nasza Natura jest miniaturowa, jak stoi jedna osoba to trzeba się przeciskać więc rozumiecie, nie jest to zbyt komfortowe.
Stary 2011-02-22, 15:21   #431
flooo
Raczkowanie

essence w mojej naturze jest tak jakby przygotowane na nowości... szafa w niektórych miejscach jest pusta, co raczej się nie zdarzało, chyba że jesienią, też przed dostawą nowości. Nie mogę się doczekać kupię linerki żelowe czarny i śliwkowy, pędzle i ciemniejszy błyszczyk i jakieś wiosenne lakierki na pewno...

chcę juuuuuuużżżż

i catrice też
flooo jest offline  
Stary 2011-02-22, 15:32   #432
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
essence w mojej naturze jest tak jakby przygotowane na nowości... szafa w niektórych miejscach jest pusta, co raczej się nie zdarzało, chyba że jesienią, też przed dostawą nowości. Nie mogę się doczekać kupię linerki żelowe czarny i śliwkowy, pędzle i ciemniejszy błyszczyk i jakieś wiosenne lakierki na pewno...

chcę juuuuuuużżżż

i catrice też
witam w klubie oczekujących

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-02-22, 16:03   #433
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
haha chyba by padł z wrażenia (oby nie na mnie )
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
używała może któraś z Was
błyszczyków z Sunclubu? Wczoraj mi się jeden spodobał (taki pomarańczowo-łososiowy?), ale w końcu go nie wzięłam, bo wydawało mi się, że ma dużo drobinek, ale cały czas za mną chodzi, nie mogę o nim zapomnieć .

Tyle, że ja przecież nie lubię błyszczyków ..

a tego różu Adorable to nie lubię , mimo, że mam b.jasną skórę to nieważne ile go nałożę i tak nic nie widać . No może takie malutkie drobinki, ale koloru nic, a nic. Może przy innym pędzlu sprawowałby się lepiej.
ja mam ten błyszczyk i mam mieszane uczucia, jutro zrobię recenzję na bloga więc wstrzymaj się i zobaczysz czy nadal go chcesz

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-02-22, 19:20   #434
Kiciunia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jaki kupiłaś ? Dobrze nawilża ?
Musze jutro iść do Urzędu Miasta...czyżby Katon był prawie tuz obok ?
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.
Mogę powiedzieć, że:
- wchłania się szybko, nie zostawia tłustego filmu, po wsmarowaniu kremu mogę zaraz pisać, długopis nie ślizga mi się
- właściwości pielęgnacyjne wydaje mi się przeciętne (ale używam od wczoraj, więc trudno mi się wypowiedzieć rzetelnie).
Generalnie taki krem do torebki, pod warunkiem, że ktoś nie potrzebuje intensywnej pielęgnacji (albo używa w domu silniej działającego kremu). Mam różowy z masłem shea i olejkiem kokosowy- regenerujący. Zakupu nie żałuję ( na punkcie dłoni mam obsesję, szkoda że Essence peeling do rąk wycofało- z chęcią bym go zmacała). W zasadzie to resztę też bym przetestowała, mam nadzieję, że w marcu gdzieś je jeszcze dorwę. Aha- kremy są ustawione na pierwszej szafie, ja je przypadkiem zauważyłam.

A blisko, blisko Strategicznie położony, można powiedzieć
Kiciunia88 jest offline  
Stary 2011-02-22, 19:28   #435
Badzynka
Rozeznanie

widzę, że większość z Was ma zamiar kupić żelowe eyelinery z nowości. Pytanie tylko czy nie będą takie same jak te z DW - czy nie wyschną i nie stwardnieją szybko ;/ Bo swoim szarym to już ledwie mogę się umalować -.-

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline  
Stary 2011-02-22, 19:41   #436
ewwwa
Zakorzenienie

Dziewczyny a ja mam pytanie: czy jest jakaś określona data kiedy wejdą te nowości? Czy cały marzec mamy trwać w napięciu
Stary 2011-02-22, 19:41   #437
emememsik
po prostu Em :)

Tego nigdy nie wiadomo.
Stary 2011-02-22, 19:59   #438
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.
Mogę powiedzieć, że:
- wchłania się szybko, nie zostawia tłustego filmu, po wsmarowaniu kremu mogę zaraz pisać, długopis nie ślizga mi się
- właściwości pielęgnacyjne wydaje mi się przeciętne (ale używam od wczoraj, więc trudno mi się wypowiedzieć rzetelnie).
Generalnie taki krem do torebki, pod warunkiem, że ktoś nie potrzebuje intensywnej pielęgnacji (albo używa w domu silniej działającego kremu). Mam różowy z masłem shea i olejkiem kokosowy- regenerujący. Zakupu nie żałuję ( na punkcie dłoni mam obsesję, szkoda że Essence peeling do rąk wycofało- z chęcią bym go zmacała). W zasadzie to resztę też bym przetestowała, mam nadzieję, że w marcu gdzieś je jeszcze dorwę. Aha- kremy są ustawione na pierwszej szafie, ja je przypadkiem zauważyłam.

A blisko, blisko Strategicznie położony, można powiedzieć

Byłam,widziałam...nie kupiłam...wyszlam z pudrem odbijajacym światło z Vipery..i nie żałuje.

Dzisiaj na żywo widziałam (oskubaną...przyznać się..która to ?:P) drugą szafę...i ze zdumienia nic nie kupiłam...ale przymierzam sie do tych naklejanych lakierów na paznokcie, nail art pens...i hmm...może jak uzupełnią szafę to inne rzeczy wykukam.
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-02-22, 20:26   #439
flooo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie: czy jest jakaś określona data kiedy wejdą te nowości? Czy cały marzec mamy trwać w napięciu
wierzmy mocno, ze na początku miesiąca :roll eyes:
flooo jest offline  
Stary 2011-02-22, 20:32   #440
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
widzę, że większość z Was ma zamiar kupić żelowe eyelinery z nowości. Pytanie tylko czy nie będą takie same jak te z DW - czy nie wyschną i nie stwardnieją szybko ;/ Bo swoim szarym to już ledwie mogę się umalować -.-
Nie ważne. Ważne, że to są linery z essence Nawet jakbym je miała użyć tylko 2razy to i tak kupię

A tak poza tym to z moim szarym się nic nie dzieje...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-02-22, 20:43   #441
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
eyeliner w żelu i lakiery pekające musze to mieć
Tak wogole to chcialam sie przywitac, zainteresowałam sie kosmetykami essence całkiem niedawno, narazie jestem w posiadaniu Topcoat z essence (b. dobry) i róż Silky touch nr 10 adorable, ktorego musze nalozyc duzo zeby bylo cokolwiek widac, mysle ze jest super dla blondynek o jasnej cerze taki blady róż, ale i tak go lubie
witamy

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
nooooo nieeee trochę przesadzili z ilością nowych lakierów, przeciez ja zbankrutuje

wiecie co... poszłam wczoraj do Natury i stoję przy tych szafach Essence chyba z 30 min i nic nie wzięłam bo nie mogłam się zdecydować co chce o było takie głupie uczucie, że ja nie wiem

Kayako, mogłabyś napisać w jakim mieście jest Mettalics? (Pamiętasz mnie z innego wątku? Jesteśmy z tej samej miejscowości)
Nie tylko ty tak masz. Ja też tak ostatnio stałam i wyszłam bez niczego

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
no to masz wspólniczkę w napadzie na bank
na kiedy się umawiamy?

Witam wspólniczkę. Myślę, że jakoś w marcu żeby od razu wydać kasę i nie mieć jej przy sobie. Wiesz, w razie jakby nas szukali

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Mój sie trzyma i jest dobry, więc i tak kupie

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-22, 20:49   #442
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Byłam,widziałam...nie kupiłam...wyszlam z pudrem odbijajacym światło z Vipery..i nie żałuje.

Dzisiaj na żywo widziałam (oskubaną...przyznać się..która to ?:P) drugą szafę...i ze zdumienia nic nie kupiłam...ale przymierzam sie do tych naklejanych lakierów na paznokcie, nail art pens...i hmm...może jak uzupełnią szafę to inne rzeczy wykukam.
To ten puder o którym tak pięknie nam opowiadałaś na kawie w Forum? Daj znać jak się sprawuje

Jak nie chcesz oskubanej drugiej szafy to ja zawsze zapraszam do mnie, gratis dostajesz szafę Catrice + starszego miłego, trochę wysuszonego i wychudzonego ochroniarza

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-22, 20:50   #443
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Z tego co wyczytałam na niektórych blogach niemieckich to te linery są dużo bardziej kremowe i producent tym razem zapewnia że nie wyschną. Zobaczymy jak to będzie Zawsze możesz poczekać na recenzje innych i kupić później skoro w stałej ofercie będą.
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2011-02-22, 20:51   #444
Kayako
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość

Wczoraj mówisz... Ja wczoraj też byłam w Naturze Ale nie w S., a w M. (jaki szyfr ). I wiesz, że mnie też tak bacznie prześladowała jedna, ale tak chodziłam wokół tej szafy i nie wiedziałam co brać, że faktycznie mogły mnie wziąć za jakiegoś terrorystę
Kayako jest offline  
Stary 2011-02-22, 21:05   #445
truskawkowa mamba
Raczkowanie

I jak tam sytuacja w Naturach? Pojawia się Metallics? Czy to tylko w tej jednej DN o której pisała Kayako?
Stary 2011-02-22, 21:12   #446
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
To ten puder o którym tak pięknie nam opowiadałaś na kawie w Forum? Daj znać jak się sprawuje

Jak nie chcesz oskubanej drugiej szafy to ja zawsze zapraszam do mnie, gratis dostajesz szafę Catrice + starszego miłego, trochę wysuszonego i wychudzonego ochroniarza
chyba o tym
jak nazbieram więcej kasy to wpadam, może do tego czasu pojawią się nowości....sesese.....
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-02-22, 21:24   #447
goooosienka
KosModerator

Cytat:
chyba o tym
jak nazbieram więcej kasy to wpadam, może do tego czasu pojawią się nowości....sesese.....
Przypominam że na zakupy nowościowe jesteśmy umówione razem tze tze tze!

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-22, 21:47   #448
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

ja chyba musze obrabować bank...

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-22, 21:59   #449
asiaasia58
Wolę prosto!

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Przypominam że na zakupy nowościowe jesteśmy umówione razem tze tze tze!
ja też sce! na zakupy nowościowe musimy od razu jakiegoś dużego Pana zabrać coby za nami nosił te nasze zakupy

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:

Ishi-przyznaję się dzisiaj byłam i znowu dokupiłam co nie co lakiery do stepmli z Essence podbiły moje serce, dzisiaj zaopatrzyłam się w czarny widzialam w nowościach, że srebrny ma wyjść więc już na niego czaję...jak również na wszystkie 4 nowe lakiery z Show your feet, pękające lakiery, nowe Twinsy (szary i ten jasnomiętowy ), rozświetlacz z Sun Clubu, pewnie korektor z czystej ciekawości wypróbuję, linery żelowe czarny i może fioletowy zbankrutuję jak nic...i do końca życia nie zużyję
Stary 2011-02-22, 22:08   #450
SexiChic
Wtajemniczenie

Wy się tu tak umawiacie a kto pójdzie ze mną na nowościowe zakupy? Wy pójdziecie stadnie a ja mam iść sama?
YouTube
SexiChic jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości