Essence cz. VIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-17, 21:59   #4621
Lilly22
Zadomowienie

Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Ja osobiście najbardziej chcę pędzelki i żelowy eyeliner
eyeliner kupiłam w piątek i ćwicze bo mi te krechy nie wychodzą nie tyle że są krzywe bo prosto wychodzą ale tak sztucznie makijaz wygląda i nie umiem zrobić cieniutkiej kreskia pędzelki mam z Maestro wiec Essensowe moge odpuścić
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline  
Stary 2011-04-17, 21:59   #4622
milk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość

dziewczyny dajcie jutro znać czy wyłożyły panie coś nowego w GŁ
mam takie potrzeby przedświąteczne ....
też będę czekać na wieści, chyba,że nie wytrzymam i sama pojadę na zwiady
milk jest offline  
Stary 2011-04-17, 22:16   #4623
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
dziewczyny a widziałyście najnowszy kajal o dziwnym brudno- beżowym kolorze?
jestem ciekawa to czego można by go używać. Bo myślę, że na powiece byłby praktycznie niezauważalny.. ;>
może na linię wodną?
!
Ja ją mam. Liczyłam na to, że to będzie taki ciemny beżyk, karmel, ale niestety jest dość jasna. U mnie świetnie się spisuje jako podkład pod eyeliner i cień. Przynajmniej nie rozmazują się tak szybko i eyelinerem jakoś tak łatwiej się maluje. No makijażu nude też jest ok.
lea88 jest offline  
Stary 2011-04-17, 22:24   #4624
ouuGlamour
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja ją mam. Liczyłam na to, że to będzie taki ciemny beżyk, karmel, ale niestety jest dość jasna. U mnie świetnie się spisuje jako podkład pod eyeliner i cień. Przynajmniej nie rozmazują się tak szybko i eyelinerem jakoś tak łatwiej się maluje. No makijażu nude też jest ok.
dzięki za odpowiedź
byłam ciekawa, ale wiem że jej nie kupię
ouuGlamour jest offline  
Stary 2011-04-17, 22:25   #4625
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ja już Wam pisałam,że w Magnolii są dostawy we wtorki,nie ma sensu jechać w poniedziałek.Przynajmniej tak mi mówiła kilka dni temu sprzedawczyni.W iększość naszych Natur ma dostawy we wtorek,a później czwartek/piątek.
Chyba, że dostawy są rozkładane na raty, tak jak w Lbn
Dostawa w czwartek, a nowości wyłożone dopiero w sobotę

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-04-17, 22:31   #4626
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

To wiesz, zawsze da sie jakoś dogadać
wymianka na wymarzony włoski produkt ?

Dziewczyny, pogadamy, jak Blossoms wejdzie powszechnie do Natur. dzięki jeszcze raz za chęci
Stary 2011-04-17, 23:10   #4627
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie do posiadaczk nowych lakierów C&G, zauważyłyście, że niekóre są, jak już jedna z was zauważyła, jakby rozwarstwione? Szczególnie widoczne było to w tym żółtym kolorku, dlatego go nie wzięłam :/
No właśnie czaiłam się na 42 dress for a moment, ale były trzy sztuki - wszystkie rozwarstwione. Wczoraj kupiłam więc 51 yellow mellow, 41 very berry i 46 wake up! W sklepie wszystko było ok, a teraz patrzę, że żółty zaczął się rozwarstwiać no co jest? Jutro pomaluję nim paznokcie i zobaczę czy się do czegoś nadaje w ogóle.

Edytowane przez zaslonka
Czas edycji: 2011-04-17 o 23:11 Powód: literówka
zaslonka jest offline  
Stary 2011-04-17, 23:24   #4628
Tetrix
Rozeznanie

Wroclawianki, jakby jakas byla zainteresowana kooperacja i wymiana najswiezszych doniesien z frontu, to walcie na pw, wymienimy sie numerami i damy sobie znac gdzie sa nowosci, bo na forum informacje moga dotrzec z poslizgiem, a szkoda by bylo czekac tyle czasu i zastac nowa, pusta wystawe.

Tetrix jest offline  
Stary 2011-04-17, 23:33   #4629
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Wroclawianki, jakby jakas byla zainteresowana kooperacja i wymiana najswiezszych doniesien z frontu, to walcie na pw, wymienimy sie numerami i damy sobie znac gdzie sa nowosci, bo na forum informacje moga dotrzec z poslizgiem, a szkoda by bylo czekac tyle czasu i zastac nowa, pusta wystawe.
Fajny pomysł Ja jutro na pewno będę w arkadach więc mogę dać znać co i jak.
Ehhh wkurza mnie, że dalej nie ma u nas tych nowości
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline  
Stary 2011-04-17, 23:52   #4630
veloute
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
mój okazał się dopiero teraz cudem, a mam go już niecały rok wcześniej nic nie dało się z nim zrobić
Cytat:
Ja miałam tak samo. On dla mnie sklejał, bo był za mokry. Dosłownie sie lał. A teraz jest git i współpraca jest wiecej niż owocna
no dajcie spokój, rok mam czekać aż da się tego użyć? ZGROZA!
A moze go zostawić otwarty na dzień, dwa żeby podsechł?
veloute jest offline  
Stary 2011-04-18, 00:02   #4631
sydunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
to złudzenie na zdjęciu tylko, w rzeczywistości to jaśniutka mięta
mam ją właśnie na paznokciach
Dla mnie w rzeczywistości to połączenie błękitu z turkusem i lekką nutą mięty, którą bardziej widziałam na początku i bardziej w buteleczce niż na paznokciach

Dokupiłam wczoraj kolejne nowości Jutro powinnam wrzucić notkę na blogu z jakimiś swatchami
sydunia jest offline  
Stary 2011-04-18, 00:22   #4632
SexiChic
Wtajemniczenie

Wreszcie dobiłam do końca... Ostatnio byłam tu w piątek wieczorem a Wy nasmarowałyście tyle stron, iż myślałam, że nie dotrwam do końca.
U mnie stan essence bez zmian - obejrzałam za to dokładnie i w świetle dziennym ten cień, który mi się tak podobał i stwierdziłam, że to tylko róż i go nie chcę
Mam ostatnio jakąś depresję kosmetyczną bo na nic nie mam ochoty...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-04-18, 02:00   #4633
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Wreszcie dobiłam do końca... Ostatnio byłam tu w piątek wieczorem a Wy nasmarowałyście tyle stron, iż myślałam, że nie dotrwam do końca.
U mnie stan essence bez zmian - obejrzałam za to dokładnie i w świetle dziennym ten cień, który mi się tak podobał i stwierdziłam, że to tylko róż i go nie chcę
Mam ostatnio jakąś depresję kosmetyczną bo na nic nie mam ochoty...
ja tak samo , usiadłam , i zanim przekopaaałam to wszystko

u mnie to raczej depresja finansowa
Stary 2011-04-18, 07:01   #4634
antii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
też będę czekać na wieści, chyba,że nie wytrzymam i sama pojadę na zwiady
może lepiej zadzwonić i zapytać ?

antii jest offline  
Stary 2011-04-18, 09:25   #4635
milk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
może lepiej zadzwonić i zapytać ?
ja jestem z tych dzikich więc się wstydzę dzwonić
milk jest offline  
Stary 2011-04-18, 10:21   #4636
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ja jestem z tych dzikich więc się wstydzę dzwonić

Też tak kiedyś miałam ale się przemogłam i okazało się, że telefony nie gryzą
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-04-18, 10:26   #4637
Lilly22
Zadomowienie

Wróciłam przed chwila z Douglasa kupiłam korektor Stay All Day, błyszczyk Stay with Me kolor my favourite milkshake (pachnie truskawkowym shakem i ma dziwną gąbeczke) oraz piękny morski lakier Nail Art Twins colour base nr 06 Bella - jestem zakochana w nim
Zauważyłam że w nowej safie jest dużo kosmetyków do paznokci: balsamy, odżywki, olejki, patyczki, naklejki, paski do frencza itp itd. Myślę nad balsamem i olejkiem ma może któras z Was?
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline  
Stary 2011-04-18, 10:30   #4638
agatala
Zadomowienie

Prawdopodobnie jade dzisiaj na zwiad do City Parku w Poznaniu
Czy któraś może mi powiedzieć dokładnie gdzie jest Natura
W tym podłuznym, niskim ceglanym budynku??
Stary 2011-04-18, 10:32   #4639
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
no dajcie spokój, rok mam czekać aż da się tego użyć? ZGROZA!
A moze go zostawić otwarty na dzień, dwa żeby podsechł?

hehe nom u mnie tak właśnie było trzeba było czekać dla efektu... a tak miedzy Bogiem a prawdą, to MA leżał gdzieś głęboko zakopany w moim kosmetycznym pudełku i co go wyciągałam to zawsze efekt był mizerny, dlatego zastanawiałam się co większość Dziewczyn z wątku w nim widzi... aż do teraz
Z tym zostawieniem na 1 dzień, to możesz spróbować, chyba tak mokremu tuszowi nie zaszkodzi małe podsuszenie

p.s. Rzeszowianki, informujcie proszę na bieżąco co tam nowego w Naturze na grunwaldzkiej- chodzi mi o limitkę (bo na nowości straciłam nadzieję), a co do limitki to mam misję zakupu kilku rzeczy dla innej bratniej duszyczki więc byłabym wdzięczna za każde info Ze swej strony obiecuję informować jak tylko zahaczę o DN
czuprynka jest offline  
Stary 2011-04-18, 11:11   #4640
lineczka1989
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Jednak jutro jadę do Krakowa (z samego rana) i zakupię pędzelek do smoka (mam nadzieję, że jeszcze będzie). Trzymajcie kciuki, żeby przy zakupach nie podszedł mi pod rękę ten pomarańczowo-arbuzowy cień bo nie wytrzymam i go kupę A w pomarańczach mi średnio do twarzy
on jest tylko ładny w pudełeczku, bo maznęłam się nim wczoraj po ręce to jest tak marnie napigmentowany że olaboga, prawie wcale go nie widać

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Na Przymorzu podobno mają już ukryte Blossoms, ale pani nie chciała sprzedać bokiem
już? może jej się pomyliło z nowościami?
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
W Złotych tarasach cienie holo po 1 szt. z każdego koloru (ale jak dla mnie bez zachwytów) i 2 eyelinery (fioletowy i czarny) też po 1 szt. i jakiś 3 lakiery z multi dimension. I to wszystko.
Ja też już chyba oleje Essence bo szkoda mi czasu i kasy na codzienne jeżdżenie do Natury, bo może się coś pojawiło. Cosnova leci w kulki sobie
mi się cienie holo podobają z tym, ze miałam nadzieję ze będzie szary z połyskiem na różowo a jak umalowałam wczoraj oko to na powiece jest różowy
ale ogólnie odłożyłam sobie 3 cienie tylko nie pamiętam numerków:P w ogóle większość nowych kolorów jest ładnych,a le zawiodłam się tym arbuzowym
z KOBO jest coś a'la limitowanka "Delicious' spring/summer 2011 i mają genialne kolory cieni [dwupaki] są tak pięknie napigmentowane że szok

ten pędzelek do smoky jest strasznie miękki w porównaniu z 80 hp z Inglota, wygina się na każdą stronę, odłożyłam go też ale zastanawiam się jak mi się będzie nim malowało, bo inglotowskiego ubóstwiam
i strasznie podoba mi się cupcake'owa szminka w ogóle jakoś mało tych nowości jest u mnie i nie wszystkie są
dziewczyny a co możecie powiedzieć o shimmer'ze? bo tak chodzi za mną i chodzi i nie wiem i tak myślę czy go kupić czy poczekać na ten puder z SC
i zapomniałam dodać, ze kredki do oczu mnie nie powaliły, czaiłam się na kanarkową jeszcze z tej starej "kolekcji" ale jest strasznie twarda
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".

Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2011-04-18 o 11:13
lineczka1989 jest offline  
Stary 2011-04-18, 11:13   #4641
ShunShine
Przyczajenie

Jak sytuacja w Białymstoku? dalej nic?
ShunShine jest offline  
Stary 2011-04-18, 11:20   #4642
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
on jest tylko ładny w pudełeczku, bo maznęłam się nim wczoraj po ręce to jest tak marnie napigmentowany że olaboga, prawie wcale go nie widać

już? może jej się pomyliło z nowościami?

mi się cienie holo podobają z tym, ze miałam nadzieję ze będzie szary z połyskiem na różowo a jak umalowałam wczoraj oko to na powiece jest różowy
ale ogólnie odłożyłam sobie 3 cienie tylko nie pamiętam numerków:P w ogóle większość nowych kolorów jest ładnych,a le zawiodłam się tym arbuzowym
z KOBO jest coś a'la limitowanka "Delicious' spring/summer 2011 i mają genialne kolory cieni [dwupaki] są tak pięknie napigmentowane że szok

ten pędzelek do smoky jest strasznie miękki w porównaniu z 80 hp z Inglota, wygina się na każdą stronę, odłożyłam go też ale zastanawiam się jak mi się będzie nim malowało, bo inglotowskiego ubóstwiam
i strasznie podoba mi się cupcake'owa szminka w ogóle jakoś mało tych nowości jest u mnie i nie wszystkie są
dziewczyny a co możecie powiedzieć o shimmer'ze? bo tak chodzi za mną i chodzi i nie wiem i tak myślę czy go kupić czy poczekać na ten puder z SC
i zapomniałam dodać, ze kredki do oczu mnie nie powaliły, czaiłam się na kanarkową jeszcze z tej starej "kolekcji" ale jest strasznie twarda
z KOBO miały być limitowanki
a coś oprócz cieni jeszcze jest?

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-04-18, 11:33   #4643
lineczka1989
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
z KOBO miały być limitowanki
a coś oprócz cieni jeszcze jest?
oprócz cieni jest jeszcze brązowy tusz do rzęs i białe kajale a cienie są: niebieski z szarym, pomarańczowy z jasnym zielonym z tego co pamiętam i jest jeszcze róż, ciemny zielony, żółty i jakieś jeszcze tylko tu ni pamiętam zestawów :P
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".

Nela 5/11/13
Stary 2011-04-18, 11:36   #4644
lenlea
Raczkowanie

Dziewczyny poszukuję lakieru z limitowanki ITW Zulu Jeśli któraś go ma a nie używa to bardzo, bardzo proszę żeby rozważyła oddanie go mnie Oczywiście w razie konieczności poszukam czegoś ekstra spoza listy wymiankowej. W razie zainteresowania proszę o PW.
lenlea jest offline  
Stary 2011-04-18, 11:43   #4645
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
oprócz cieni jest jeszcze brązowy tusz do rzęs i białe kajale a cienie są: niebieski z szarym, pomarańczowy z jasnym zielonym z tego co pamiętam i jest jeszcze róż, ciemny zielony, żółty i jakieś jeszcze tylko tu ni pamiętam zestawów :P
kajale-coś dla mnie dziękuję za odpowiedź

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-04-18, 12:12   #4646
dillingerine
Zadomowienie

Wyruszam na ostatnie zakupy nowościowe, najmniejsze z najmniejszych, ale jak ich dzisiaj nie dokonam, to będę lać po mordzie I kupię sobie czekoladę i będzie dupa rosła
dillingerine jest offline  
Stary 2011-04-18, 13:04   #4647
lineczka1989
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
kajale-coś dla mnie dziękuję za odpowiedź
nie ma za co a bardzo fajne są bo nie są ani strasznie miękkie ani strasznie twarde, takie akurat

Nela 5/11/13
Stary 2011-04-18, 13:13   #4648
amdzia8
Rozeznanie

GG do amdzia8

Lublin - Byłam na Świętoduskiej chwilę po otwarciu miejsce po ILB puste, pod szafą stały 2 koszyki do wyłożenia - cienie, lakiery, ale nie było Blossom Kupiłam błyszczyk Stay with me - my favourite milkshake. Piękny różowo- koralowy.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Wróciłam przed chwila z Douglasa kupiłam korektor Stay All Day, błyszczyk Stay with Me kolor my favourite milkshake (pachnie truskawkowym shakem i ma dziwną gąbeczke) oraz piękny morski lakier Nail Art Twins colour base nr 06 Bella - jestem zakochana w nim
Zauważyłam że w nowej safie jest dużo kosmetyków do paznokci: balsamy, odżywki, olejki, patyczki, naklejki, paski do frencza itp itd. Myślę nad balsamem i olejkiem ma może któras z Was?
Ma strasznie dziwną gąbeczke, musze się przyzwyczaić

07.09.2013

http://s6.suwaczek.com/200606082341.png
amdzia8 jest offline  
Stary 2011-04-18, 13:17   #4649
aanneettkkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ShunShine Pokaż wiadomość
Jak sytuacja w Białymstoku? dalej nic?
W sobote w Galeri M i Kwadracie były nowości.
aanneettkkaa jest offline  
Stary 2011-04-18, 13:23   #4650
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie ma miejsca na My Skin i Pure Skin
Ciekawe, gdzie będą.
z tego co pamiętam, to w Berlinie one stały na półkach razem z kosmetykiami innych firm
lele jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości