Essence cz. VIII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-22, 22:08   #451
dillingerine
Zadomowienie

Dot.: Essence cz. VIII

Witam, drogie panie Czy któraż z was wpadła również na genialny (ekhm...) pomysł zakupienia czarnej kredki z B&W, z nadzieją, że będzie chociaż tak dobra jak inne konturówki z Essence oraz wzmocni kiepski efekt czarnej szminki z Metallics, a następnie stwierdziła, że gorszego badziewia nie miała nigdy w ręce, na ustach i w zasięgu wzroku? Czy to tylko ja? Ach, i dołączam do czekających na nowości
dillingerine jest offline  
Stary 2011-02-22, 22:19   #452
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
ja też sce! na zakupy nowościowe musimy od razu jakiegoś dużego Pana zabrać coby za nami nosił te nasze zakupy

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Ishi-przyznaję się dzisiaj byłam i znowu dokupiłam co nie co lakiery do stepmli z Essence podbiły moje serce, dzisiaj zaopatrzyłam się w czarny widzialam w nowościach, że srebrny ma wyjść więc już na niego czaję...jak również na wszystkie 4 nowe lakiery z Show your feet, pękające lakiery, nowe Twinsy (szary i ten jasnomiętowy ), rozświetlacz z Sun Clubu, pewnie korektor z czystej ciekawości wypróbuję, linery żelowe czarny i może fioletowy zbankrutuję jak nic...i do końca życia nie zużyję
Jasne, Ty też! ;*

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-22, 22:22   #453
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Wy się tu tak umawiacie a kto pójdzie ze mną na nowościowe zakupy? Wy pójdziecie stadnie a ja mam iść sama?
Chętnie bym poszła, ale nie to miasto

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-22, 22:33   #454
Młoda86
Wtajemniczenie

No właśnie też nie moje miasto, a ze mną kto się wybierze?
Stary 2011-02-22, 22:41   #455
mejaczek
Wtajemniczenie

Łodzianki! Gdzie moje łodzianki i nasze zakupy?

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-02-22, 22:56   #456
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

kurcze ja także same będe musiała się wybrać ;D

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-22, 23:19   #457
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Witam, drogie panie Czy któraż z was wpadła również na genialny (ekhm...) pomysł zakupienia czarnej kredki z B&W, z nadzieją, że będzie chociaż tak dobra jak inne konturówki z Essence oraz wzmocni kiepski efekt czarnej szminki z Metallics, a następnie stwierdziła, że gorszego badziewia nie miała nigdy w ręce, na ustach i w zasięgu wzroku? Czy to tylko ja? Ach, i dołączam do czekających na nowości
Nie jesteś sama, podobnie ją opisałam na blogu.
Stary 2011-02-22, 23:21   #458
dillingerine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama, podobnie ją opisałam na blogu.
Czuję się podniesiona na duchu Essence podczas naszego romansu jeszcze nigdy mnie tak nie zawiodło.
Stary 2011-02-22, 23:34   #459
lazurrowaa
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
czyli wniosek na przyszłość:
Droga Wizażanko/essencomaniaczko- Panie z natury& ochroniarze chronią Twój portfel, nikt nie potrafi odwieść Cię od zakupów jak oni

ale potem wstań, bo jeszcze się będę o trupy potykać jak napadnę na te lakiery

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Na razie trwa podgrzewanie atmosfery
ahh, to napięcie.
Cytat:
Trzeba było go i krzyknąć "Odejdź ode mnie zboczeńcu i zabierz te łapy!" Ciekawe jakby zareagował
pewnie by się przestraszył i uciekł . eejj, może by i stosowac taką zasadę..?
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
nooooo nieeee trochę przesadzili z ilością nowych lakierów, przeciez ja zbankrutuje
)
ja tak samo . nowości z essence, i jeszcze puder, i jaeszcze to i tamto.
Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
widzę, że większość z Was ma zamiar kupić żelowe eyelinery z nowości. Pytanie tylko czy nie będą takie same jak te z DW - czy nie wyschną i nie stwardnieją szybko ;/ Bo swoim szarym to już ledwie mogę się umalować -.-
co do eyelinerów w żelu pytanie od początkujące w zakieresie wiedzy o kosmetykach : trudno się tym maluje? ;d

Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline  
Stary 2011-02-22, 23:38   #460
dillingerine
Zadomowienie

Maluje się łatwiej niż pędzelkowymi Przynajmniej mi jest łatwiej, ale to dość powszechna opinia
Stary 2011-02-22, 23:51   #461
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Witam wspólniczkę. Myślę, że jakoś w marcu żeby od razu wydać kasę i nie mieć jej przy sobie. Wiesz, w razie jakby nas szukali

Zdzwonimy się

ile kosztyją lakiery Show your feet?
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-02-23, 00:42   #462
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
używała może któraś z Was błyszczyków z Sunclubu? Wczoraj mi się jeden spodobał (taki pomarańczowo-łososiowy?), ale w końcu go nie wzięłam, bo wydawało mi się, że ma dużo drobinek, ale cały czas za mną chodzi, nie mogę o nim zapomnieć .

Tyle, że ja przecież nie lubię błyszczyków ..

a tego różu Adorable to nie lubię , mimo, że mam b.jasną skórę to nieważne ile go nałożę i tak nic nie widać . No może takie malutkie drobinki, ale koloru nic, a nic. Może przy innym pędzlu sprawowałby się lepiej.

Ja posiadam błyszczyk z Sun Club - taki beżowy Jest naprawde fajny.
Stary 2011-02-23, 01:00   #463
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
o nieee Twój blog
Miszczostwo
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-02-23, 08:23   #464
flooo
Raczkowanie

zabezpieczyłam dziś odpowiednie środki finansowe na nowości essence i catrice i czekam jak na szpilkach
tak bardzo chcę już, że wczoraj poszłam tylko sprawdzić co i jak i nic nie kupiłam, nawet nie dotykałam, bo myślałam intensywnie o nowościach, im więcej zaoszczędzę, tym więcej na raz wypróbuję

jestem szurnięta??
flooo jest offline  
Stary 2011-02-23, 09:07   #465
ckin2u
Zakorzenienie

kusicie, ja dzisiaj moze sobie cos zakupie albo chociaz pojde sie blizej przyjrzec

a czy lakiery essence sa dobre? bo ja kupuje inglota ale troche drogie

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

a jakbyscie mialy podac Wasze 3 hity essence, to co by to bylo?
ckin2u jest offline  
Stary 2011-02-23, 11:12   #466
truskawkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Maluje się łatwiej niż pędzelkowymi Przynajmniej mi jest łatwiej, ale to dość powszechna opinia

btw. masz wspaniały blog - POLECAM wszystkim
truskawkaaa jest offline  
Stary 2011-02-23, 12:24   #467
coco_kiciusia
Zadomowienie

fajny ten cień c&s ale chyba bardzo podobny efekt jak biały z black&white.
Zaciekawił mnie fixing spray którego ona używa
tusz (ten pierwszy) rzeczywiście robi niegłupi efekt ale mam wrażenie że ona ma po prostu ładne rzęsy.
złota kredka jakaś żółta, fuj.
zacytuję Wam kawałek tłumaczenia, który mnie powalił
Cytat:
W nowej kolekcji jest bardziej tusz do rzęs posiadać zlewni i, że "100% bryzgoszczelne mascara ultra długości i curl" z "Sun Club" serii.
bryzgoszczelne
szminka fajna, ale ja na razie zachwycam się NYXowymi
Cytat:

A to mnie pocieszyłaś, że na lato będzie ok Myślę, że w kwietniu-maju już się zacznę rozglądać

Ja też się jakoś nie opalam szczególnie i nigdy bez filtrów ale znowu nie jest też tak, że nie wychodzę na słońce i nakładam na siebie tonę filtra 50. Mam dużo pieprzyków więc rozumie się samo przez się, że typowe opalanie metodą "na skwarka" odpada ale lubię sobie pochodzić chwilę po słoneczku ubrana w filterek 15-20 (na początku 30), szorty i bluzkę na ramiączkach
Wiem, że według wizażu opalanie to zło ale ja wyznaję zasadę, że w umiarze jeszcze nic nikomu nie zaszkodziło Jestem świadoma, że nie młodnieję i że prędzej czy później będę miała zmarszczki więc nie mam zamiaru jakichś specjalnych rytuałów odprawiać, żeby temu zapobiec. Z resztą powstawanie zmarszczek tak jak i siwienie jest uwarunkowane genetycznie więc jak patrzę na moją mamę i patrzyłam na ojca to stwierdzam, że mogę spokojnie mogę sobie poużywać trochę słoneczka
Ja kocham słońce i opalanie się tzn używam w Polsce filtra 6 lub 8 a potem w ogóle nie używam. Kiedyś nie było kosmetyków z filtrem i jakoś ludzie funkcjonowali.
a z rodzicami mam podobnie - mojej mamie nigdy nikt nie wierzy jak mówi, że ma dzieci w takim wieku
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
AOH beżowy? On przeciez nie daje żadnego koloru Tylko połysk.
u mnie daje lekki jasny beżyk
Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Miałam nieprzyjemną sytuację w naturze! Panie wyłożyły limitkę ze starymi cenami, wzięłam co chciałam, szczęśliwa a tu przy kasie - spro więcej do zapłacenia. Nauczona z lekcji wosu () mówię halo, sprzedajemy po cenach jakie są na półce - pani na to olewatorskim tonem że nie, bo po takich jakie 'wchodzą' na kasę. Tym sposobem kupiłam te dwie rzeczy dwa tyg później, 'obrażona' na essence I słuchajcie, jak to jest: ja miałam rację czy pani z N? Na forach piszą różnie.
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Co do tego sporu o ceny to powinni sprzedać po cenie podanej na półce wg art. 543 KC " wystawienie ceny w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży"
Dokładnie tak.
Jak najbardziej wiążąca jest cena podana na towarze.
Oprócz KC jest jeszcze ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r.
Art. 2, ust. 1. Sprzedawca jest obowiązany podać do wiadomości kupującego cenę oferowanego towaru konsumpcyjnego oraz jego cenę jednostkową (cenę za jednostkę miary), chyba że wyrażają się one tą samą kwotą. Przy sprzedaży towaru konsumpcyjnego oferowanego luzem jest wymagane podanie jedynie ceny jednostkowej. Taki sam sposób podawania cen powinien być stosowany w reklamie.
=> i taka cena obowiązuje.
Cytat:
Ja jeszcze ja nie byłam uświadomiona to miałam podobną sytuację w deichmanie, gdzie na pudełku była nalepka z obniżoną ceną a w kasie okazało się, że nie i nie chcieli obniżyć więc nie wzięłam. Potem dopytałam się na zajęciach z prawa i okazało się, że muszą sprzedać po cenie podanej na artykule. Teraz jak już to wiem więcej nie dam się oszukać, w tej sytuacji kazałabym zawołać kierownika i dochodziłabym prawa!
Cytat:
Trzeba kupić i nosić w torebce kieszonkowy KC i w takiej sytuacji przeczytać odpowiedni art. i postraszyć rzecznikiem konsumenta, inaczej się nie nauczą i dalej będą robić ludzi w bambuko...
Pewnie, że tak trzeba zrobić. Ja bym tak zrobiła. Powiedziałabym że zaraz zadzwonię na Policję bo tu się uprawia przestępczość gospodarczą Niech spiszą protokół, zbiorą dowody i dadzą sprawę do UOKiKu.
Stary 2011-02-23, 12:24   #468
coco_kiciusia
Zadomowienie

c.d.
Cytat:
Ale ja rozumiem to tak, że jeżeli jest półka np z błyszczykiem xxxl i pisze na niej że błyszczyk xxxl kosztuje 6zł to jak ide do kasy a pani mi mówi, że 8zł to mam prawo się kłócić, żeby mi sprzedałą za 6 bo taka była informacja na półce, bo przecież z tego co jest napisane na półce czerpie się wiedzę o cenie produktu i po takiej mają sprzedać - ja tak to rozumiem
Ja też tak rozumiem.
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Już o tym dawno myślałam hmm.
Wiecie a może by tak napisać do natury maila - że pseudopromocje gdzie przecena jest fałszywa a nawet produkt czasem jest droższy niż przed nią i złe oznaczanie cen a potem sprzedawanie po wyższej jest niezgodne z naszymi prawami i jeśli to się nie zmieni w ciągu następnych miesięcy to zostanie to zgłoszone do rzecznika praw konsumenta (plus podać link do wątku i komentarzy zazanczając że będzie do zgłoszenie nie indywidualne a zrobione przez wiele osób).
Świetny pomysł
Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Nabyłam pasiak Sun Club dla brunetek i mam problem z nakładaniem go na twarz, robi mi brzydkie placki. Może to wina pędzla ale już czekam na dostawę nowego więc może będzie lepiej. Jak wy sobie radzicie z tym pasiakiem aby nie robił placków ?
Kochana jego trzeba ostrożnie nakładać najlepiej tylko delikatnie pacnąć parę razy pędzlem i na buzię Dlatego ja go nie używam jak się spieszę, bo można zrobić sobie krzywdę
Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Tak myślałam że to mój stary "drapak" robi mi taki afront . Nic to już lecą do mnie pędzelki z Elfa i być może obędzie się bez placków na twarzy. Na podkład płynny zawsze daję sypki więc to najprawdopodobniej wina pędzla.
Daj znać jak te pędzelki ja muszę sobie nabyć jakieś dobre, do podkładu i brązera. Mam z essence, ale on się nadaje tylko do miękkich róży. I mam też wysuwany z sephory, ale on jest dobry do pudru prasowanego, a do brązera używam go bo innego nie mam
Myślę o jakichś Maestro na przykład...
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Czy tylko ja mam tak, że jak rano się szykuje to nie wiem czym się malować?
Haha! nie, nie tylko Ty
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy było:

- jeśli tak to przepraszam za zaśmiecanie wątku
puder rozświetlający SC
lakiery SYF
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co było w limitce hello Tokyo ?
Już myslałam że to o to chodzi, ale nie.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...cy.html&next=1
Było coś takiego jak "Asia glam"
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mówicie, że Metallics się zmartwychwstało?
Kusiły mnie lakiery, teraz - przez Was - kuszą jeszcze bardziej.

U mnie się pojawiły w Naturze.
W NATURZE? ale numer
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Laboga. Ja zielonej do kompletu nie kupię, nie ma mowy w zielonych wyglądam/czuję się jak żaba .
Kaszko one nie są zielone - żabowe. Ona są oliwkowe Ja normalnie nie mam żadnych zielonych cieni ale te mi pasują
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
używała może któraś z Was błyszczyków z Sunclubu? Wczoraj mi się jeden spodobał (taki pomarańczowo-łososiowy?), ale w końcu go nie wzięłam, bo wydawało mi się, że ma dużo drobinek, ale cały czas za mną chodzi, nie mogę o nim zapomnieć .
Są cudowne na KWC jest moja recenzja
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Byłam,widziałam...nie kupiłam...wyszlam z pudrem odbijajacym światło z Vipery..i nie żałuje.
Jak to puder z Vipery?
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a jakbyscie mialy podac Wasze 3 hity essence, to co by to bylo?
hmm. Chyba te: AOH, błyszczyki sun club, kredki do oczu (longlasting/SC).

Która Wizażanka z Lublina chce ze mną iść na zakupy jak będa nowości?

I jeszcze jedno:
goooosienko, zrobiłabyś te focie cieni czwórek z SC? moga być nawet swatche na ręce

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-02-23 o 12:27
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:03   #469
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno:
goooosienko, zrobiłabyś te focie cieni czwórek z SC? moga być nawet swatche na ręce
Jezus Maria, zupełnie zapomniałam, byłam strasznie zabiegana szkołą, plus zakupem butów na narty, po ktore jeździłam codziennie, 4 razy zwracałam do sklepu ;/ (Kocham swoje wysokie podbicie ;/)

Swatche mogę zrobic, już je wygrzebię. Mam akurat anginę więc ...

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:16   #470
Lungo
Rozeznanie

Jaaaaaaaaaaakie piękne te kolory
http://honey-n-milk.blogspot.com/201...olour-und.html
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:26   #471
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
dwa pierwsze zdecydowanie ten trzeci już nie bardzo.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:30   #472
Lungo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
dwa pierwsze zdecydowanie ten trzeci już nie bardzo.
Zgadzam się. Szczerze mówiąc najpierw zwróciłam uwagę na te dwa pierwsze. Ten pseudo holo jest wręcz ohydny. Szkoda, bo liczyłam na fajny lakier, a tu takie badziewie.
Jednak kobalt i jasny fiolet w dalszym ciągu
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:34
Lungo jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:36   #473
goooosienka
KosModerator

Zdjęcia od początku :

1) Kredki Sun Club : 02 lake shore / 03 blue lagoon / 04 purple rain
2) Błyszczyki Sun Club : 04 golden toffe (wycofane na jesień kiedy wchodziły nowości) / 08 sun glow
3) Paletka Sun Club 01 California dream
4) Paletka Sun Club 02 Fiji feeling
5) Paletka Sun Club 03 Tahiti glow (wycofane na jesień kiedy wchodziły nowości)
6) Paletka Sun Club 04 Bali Fever
7) Paletka Sun Club 05 Long island breeze

Kredki są bardzo fajne, błyszczki też. Cienie uwielbiam, i jak można zauważyć ta nowa paletka o5 która weszła z jesiennymi nowościami jest o wiele bardziej metaliczna niż pozostałe

Coco_kiciusia mam nadzieję że się nie gniewasz że to nie makijaże i że tak późno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0116.jpg (81,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0117.jpg (87,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0121.jpg (84,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0123.jpg (93,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0124.jpg (88,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0126.jpg (95,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0127.jpg (115,0 KB, 72 załadowań)

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:39
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:52   #474
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Zdjęcia od początku :

1) Kredki Sun Club : 02 lake shore / 03 blue lagoon / 04 purple rain
2) Błyszczyki Sun Club : 04 golden toffe (wycofane na jesień kiedy wchodziły nowości) / 08 sun glow
3) Paletka Sun Club 01 California dream
4) Paletka Sun Club 02 Fiji feeling
5) Paletka Sun Club 03 Tahiti glow (wycofane na jesień kiedy wchodziły nowości)
6) Paletka Sun Club 04 Bali Fever
7) Paletka Sun Club 05 Long island breeze

Kredki są bardzo fajne, błyszczki też. Cienie uwielbiam, i jak można zauważyć ta nowa paletka o5 która weszła z jesiennymi nowościami jest o wiele bardziej metaliczna niż pozostałe

Coco_kiciusia mam nadzieję że się nie gniewasz że to nie makijaże i że tak późno
czy możesz napisać jak z trwałością tych kredek? jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi ale teraz to może bym się skusiła
w jakiej są cenie?

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-02-23, 13:56   #475
asiaasia58
Wolę prosto!

goooosienka- bardzo fajne swatche 02 i 05 się do mnie uśmiechają nie wiesz czy w Platanie są one dostępne? albo czy w ogóle są te paletki jakiekolwiek? (u nas w Katonie w Gliwicach niestety nie ma ich...nie wiem czy od samego początku ich nie było, czy tak szybko się rozeszły, że po dwóch dniach od wstawienia drugiej szafy już ich nie było)
Stary 2011-02-23, 14:00   #476
dillingerine
Zadomowienie

Ojaojaoja! Dostałam komplementy *_*!

Cytat:
ŻĄDAM jasnego szaro-fioletu TERAZ! btw, myślałam, że tylko ja mam paznokcie, z których mogłyby startować samoloty, a tu taka niespodzianka
Stary 2011-02-23, 14:03   #477
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Ojaojaoja! Dostałam komplementy *_*!

ŻĄDAM jasnego szaro-fioletu TERAZ! btw, myślałam, że tylko ja mam paznokcie, z których mogłyby startować samoloty, a tu taka niespodzianka
Więcej wpisow!
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-02-23, 14:03   #478
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
czy możesz napisać jak z trwałością tych kredek? jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi ale teraz to może bym się skusiła
w jakiej są cenie?
Kredki są bardzo trwałe, producent określa je jako wodoodporne ale z tym bym się nie zgodziła Za to cienie bym tak określiła, nie umiem teraz domyć ręki z tych swatchy Cena Cieni to 14,99 a kredek 7,99

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
goooosienka- bardzo fajne swatche 02 i 05 się do mnie uśmiechają nie wiesz czy w Platanie są one dostępne? albo czy w ogóle są te paletki jakiekolwiek? (u nas w Katonie w Gliwicach niestety nie ma ich...nie wiem czy od samego początku ich nie było, czy tak szybko się rozeszły, że po dwóch dniach od wstawienia drugiej szafy już ich nie było)
A u nas w Platanie raczej są Ja tę 05 tam kupowałam, 02 napewno widziałam w czwartek. Niestety nie sprawdzę Ci np. dzisiaj czy są no bo nie mogę się ruszyć z domu, ale możesz zawsze napisać do Natury albo zadzwonić (883378380).

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-23, 14:12   #479
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
cudne kolory
mam nadzieję, że się doczekam tych lakierów
nie wiem czy się tutaj przyznawać ale to byłyby pierwsze lakiery z essence w moim posiadaniu

goooosienko- bardzo dziękuję za odpowiedź odnośnie kredek

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-02-23, 14:16   #480
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to się stało ale chyba nigdy tych paletek cieni z Sun Club nie widziałam A kolęduje do szaf dosyć często

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości