Essence cz. VIII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-24, 17:02   #601
LaBellePerle
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Gdy wejdziesz na wskazanego bloga okaże się, że brak tam zdjęć i opisów najnowszej limitki - po prostu blogerka dostała mało delikatną wskazówkę od Essence, żeby to usunąć.
och, jak dobrze, że zdjęcie jest już dawno na moim dysku

Edytowane przez LaBellePerle
Czas edycji: 2011-02-24 o 17:03
LaBellePerle jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:39   #602
antoninamotyl
Rozeznanie

Jaki możecie mi polecic korektor z essence dobrze kryjący pod oczy?
antoninamotyl jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:42   #603
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez LaBellePerle Pokaż wiadomość
och, jak dobrze, że zdjęcie jest już dawno na moim dysku
ja właśnie zjarzyłam że fotki nie zapisałam xD

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Jaki możecie mi polecic korektor z essence dobrze kryjący pod oczy?
forget it 3 w 1

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:02   #604
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej, że już były takie sytuacje, że zdjęcia limitowanek znikały, bo Essence nie wyraziło zgody. W sumie Essence samo jest głupie, bo każdy czeka na nowości, więc powinno im zależeć na tym, że szybko rozprowadzić o nich wiadomość, a nie czekać, aż się dowiemy z czyjegoś bloga..

No jasne, że zależy od umiejętności, ale właśnie moje są zerowe . Poza tym nie tylko nie podoba mi się nierówna kreska, po prostu ten liner jest nierówno rozprowadzony jeśli chodzi o jego grubość, w niektórych miejscach jest taka gruba kupka, w innych smugi..
Wole zwykłe kredki i linery, bo tam nigdy takiego efekty nie ma, a jak się zrobi coś nierówno to zawsze można poprawić patyczkiem do uszu. W przypadku tego linera wydaje mi się, że takie poprawki byłyby trudne, bo wszystko by się rozmazało.
Nie takie głupie, po prostu chcą mieć kontrolę nad tym, kto wrzuca info o nowościach Typu: masz takie info na blogu "ich" testerki, wejdziesz w inne artykuły, swatche, zainteresujesz się marką itd.
A z drugiej strony - zdjęcia tej ostatniej blogerki były otrzymane od dystrybutora Essence, więc i tak nie można z nich dowiedzieć się niczego, czego byśmy nie widziały wcześniej.

Co do linera - może to też kwestia pędzelka. Mi łatwiej się maluje takim, jaki był w limitce Metallics, bo nie jest sztywny. Ten niebieski podobno jest "fachowy", ja się nie znam

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-02-24 o 18:22
Kasza Manna jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:11   #605
goooosienka
KosModerator

Cytat:
I was contacted by Essence with an order to remove the post. I'm not sure why, because I got pictures from Slovenian distributor for Essence with new Better Than Gel nails, My skin and Blossoms etc... previews.
I didn't know I don't have permission to publish them, because if I saw them, IMO everyone can, right? How the hell could I know that? Threatening me that they'll inform my post to Blogger if I won't delete it was a little too much for me, because they could politely say to remove it, that's it.
Tłumaczenie : Essence skontaktowało się ze mną w celu usunięcia posta. Nie jestem do końca pewna dlaczego, ponieważ zdjęcia dostałam od Słowackiego dystrybutora Essence razem z nowymi zapowiedziami 'Better Than Gel nails, My skin and Blossoms' itd. Nie wiedziałam że nie mam pozwolenia na publikowanie ich ponieważ jeżeli ja widziałam je, to według mnie każdy może no nie? Skąd do cho**ry mogłam to wiedzieć? Straszenie mnie że zgłoszą mojego posta do obsługi Blogger jeżeli go nie usunę, to było trochę za dużo dla mnie, bo mogli powiedzieć grzecznie żebym to usunęła.

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:18   #606
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Tłumaczenie : Essence skontaktowało się ze mną w celu usunięcia posta. Nie jestem do końca pewna dlaczego, ponieważ zdjęcia dostałam od Słowackiego dystrybutora Essence razem z nowymi zapowiedziami 'Better Than Gel nails, My skin and Blossoms' itd. Nie wiedziałam że nie mam pozwolenia na publikowanie ich ponieważ jeżeli ja widziałam je, to według mnie każdy może no nie? Skąd do cho**ry mogłam to wiedzieć? Straszenie mnie że zgłoszą mojego posta do obsługi Blogger jeżeli go nie usunę, to było trochę za dużo dla mnie, bo mogli powiedzieć grzecznie żebym to usunęła.
dzięki

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:18   #607
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Essence pojechało chamówą Bardzo brzydko z ich strony. Nie wiedzą, że takim zachowaniem sami sobie robią kuku?
YouTube
SexiChic jest teraz online  
Stary 2011-02-24, 18:27   #608
LaBellePerle
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Essence pojechało chamówą Bardzo brzydko z ich strony. Nie wiedzą, że takim zachowaniem sami sobie robią kuku?
ale o co im chodzi? to chyba dobrze, że podgrzewamy atmosferę, czekamy na limitowankę - przecież podniesie to im słupki sprzedaży, a co za tym idzie - zysku
LaBellePerle jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:36   #609
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez LaBellePerle Pokaż wiadomość
ale o co im chodzi? to chyba dobrze, że podgrzewamy atmosferę, czekamy na limitowankę - przecież podniesie to im słupki sprzedaży, a co za tym idzie - zysku
Piernik wie o co im chodzi
YouTube
SexiChic jest teraz online  
Stary 2011-02-24, 18:38   #610
anonyme
Zadomowienie

Ale mam zapłon, dopiero zobaczyłam, że jest nowy wątek
Zaraz będę nadrabiać

Wrocławianki, pojawiło się gdzieś B&W?
Ładnie prezentuje się ta nowa limitka
anonyme jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:59   #611
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
w mojej drogerii ustawiają dziś dużą szafę essence, do tej pory stała mała z z podstawowymi produktami w tym 5 lakierów na krzyż .Pytam panią o limitowanki a ona zdziwiona nie ma pojęcia o co chodzi.Myślę ,że od Was więcej się dowiem niż od pracownic drogerii - czy duże szafy są zaopatrywane w limitowanki czy tylko produkty w stałej sprzedaży?I zastanawiam się co oni tam umieszczą bo w małej szafie były luzy pewnie nawet podstawy nie było.

A skąd jesteś, jeśli można wiedzieć? bo widzę, że w podpisie Podkarpacie
czuprynka jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:07   #612
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Ale mam zapłon, dopiero zobaczyłam, że jest nowy wątek
Zaraz będę nadrabiać

Wrocławianki, pojawiło się gdzieś B&W?
Ładnie prezentuje się ta nowa limitka
nom niezły ;pp

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:22   #613
lazurrowaa
Zakorzenienie

a ja ostatnio byłam w Urodzie . i patrze - kolekcja Mettalics (dobrze napisałam? ) ja zonk . nic z limitki B&W ani ILB .
ale kupiłam puder w kompakcie, kredkę , lakier bez barwy i taki jeden ale zapomniałam nazwy xd.
jestem zadowolona!

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

za dużo napisałyście, nie dam razy uzupełnić. wybaczcie! ;d

Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:54   #614
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mam i brązową i zieloną i jeśli zielona Ci nie pasowała, bo była zbyt metaliczna, sądzę że i brązowa CI nie podpasuje
Szara jest najmniej metaliczna. Tzn ten najjaśniejszy jest bardzo metaliczny (średnio mi się podoba) ale pozostałe o wiele mniej.

Mi się efekt brązowej i oliwkowej bardzo podoba Na bazie pod makijaż Virtual efekt jest jeszcze mocniejszy a cienie trzymają się od 7.30 do 22

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:05   #615
anonyme
Zadomowienie

Nadrobiłam, uf Ledwo co, bo strasznie offtopujecie

Bardzo spodobał mi się pomysł wypisywania wycofywanych produktów, na które warto zwrócić uwagę, nawet mini listę zrobiłam
  • kajal nigt fever
  • kajal hola chica
  • lakier glam girl
  • lakier glisten up
  • lakier princesse rule
  • paletki sun club
  • szczotka z lusterkiem (na zapas)
Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Szara jest najmniej metaliczna. Tzn ten najjaśniejszy jest bardzo metaliczny (średnio mi się podoba) ale pozostałe o wiele mniej.

Mi się efekt brązowej i oliwkowej bardzo podoba Na bazie pod makijaż Virtual efekt jest jeszcze mocniejszy a cienie trzymają się od 7.30 do 22
Mi też się bardzo podoba efekt cieni z tych dwóch paletek
Pewnie jakby się gdzieś trafiła, to tą szarą też bym capnęła

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-02-24 o 20:06
anonyme jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:06   #616
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
dzięki
Nie ma za co, jak coś z angielskiego potrzebujesz to pisz śmiało

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:08   #617
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Nie takie głupie, po prostu chcą mieć kontrolę nad tym, kto wrzuca info o nowościach Typu: masz takie info na blogu "ich" testerki, wejdziesz w inne artykuły, swatche, zainteresujesz się marką itd.
A z drugiej strony - zdjęcia tej ostatniej blogerki były otrzymane od dystrybutora Essence, więc i tak nie można z nich dowiedzieć się niczego, czego byśmy nie widziały wcześniej.
No wiec właśnie, poza tym takie same zdjęcia potem Essence wysyła samo na portale o kosmetykach. Nic by im sie nie stało jakby wysłali w tym samym czasie jak dostarczają je do dystrybutorów i zoszczędzili sobie falstartu ze strony potencjalnych klientów. Moim zdaniem to świadczy o braku profesjonalizmu marketingu Essence .
W ogóle zdjęcie limitowanki pojawiło sie w tym samym czasie tez na innych blogach i portalach i jak się wpisuje w google grafika nazwe limitowanki wyskakiwało jako pierwsze
http://www.google.pl/images?hl=pl&q=...w=1024&bih=586
lea88 jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:16   #618
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna
I was contacted by Essence with an order to remove the post. I'm not sure why, because I got pictures from Slovenian* distributor for Essence with new Better Than Gel nails, My skin and Blossoms etc... previews.

I didn't know I don't have permission to publish them, because if I saw them, IMO everyone can, right? How the hell could I know that? Threatening me that they'll inform my post to Blogger if I won't delete it was a little too much for me, because they could politely say to remove it, that's it.
Cytat:
Tłumaczenie : Essence skontaktowało się ze mną w celu usunięcia posta. Nie jestem do końca pewna dlaczego, ponieważ zdjęcia dostałam od Słowackiego* dystrybutora Essence razem z nowymi zapowiedziami 'Better Than Gel nails, My skin and Blossoms' itd. Nie wiedziałam że nie mam pozwolenia na publikowanie ich ponieważ jeżeli ja widziałam je, to według mnie każdy może no nie? Skąd do cho**ry mogłam to wiedzieć? Straszenie mnie że zgłoszą mojego posta do obsługi Blogger jeżeli go nie usunę, to było trochę za dużo dla mnie, bo mogli powiedzieć grzecznie żebym to usunęła.
* słoweńskiego

slovenian = słoweński
slovak = słowacki

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:18   #619
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość

Mi też się bardzo podoba efekt cieni z tych dwóch paletek
Pewnie jakby się gdzieś trafiła, to tą szarą też bym capnęła
Ta szara jakos mi średnio podchodzi. Uwielbiam szarości na powiekach, ale te na powiekach są ... hmmm... "brudne" jakbym byla czyms wypackana przy generalnym remoncie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:43   #620
anonyme
Zadomowienie

Cytat:
Ta szara jakos mi średnio podchodzi. Uwielbiam szarości na powiekach, ale te na powiekach są ... hmmm... "brudne" jakbym byla czyms wypackana przy generalnym remoncie
A masz jakieś swatche i zdjęcie makijażu?
Bo w sumie taką szaro- czarną paletkę do smoky mam skomponowaną z cieni Inglota, więc to nie jest jakiś must have
anonyme jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:02   #621
Gofrzyca
Zakorzenienie

dziewczyny a co wy na to żeby przy wypisywaniu rzeczy na które warto zwrócić uwagę wklejać ich zdjęcia? Mi by to baaardzo pomogło bo ja wzrokowiec jestem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:03   #622
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
Poprawka. Cienie bez bazy trzymają się praktycznie jak nowe od 4.30 jednego dnia do 5.30 rano dnia następnego. Przetestowane przeze mnie w ekstremalnych warunkach były

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:07   #623
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Poprawka. Cienie bez bazy trzymają się praktycznie jak nowe od 4.30 jednego dnia do 5.30 rano dnia następnego. Przetestowane przeze mnie w ekstremalnych warunkach były
U mnie nie trzymają się tyle bez bazy I kolory bez bazy są mniej wyraziste i efekt metaliczny też.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:08   #624
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
dziewczyny a co wy na to żeby przy wypisywaniu rzeczy na które warto zwrócić uwagę wklejać ich zdjęcia? Mi by to baaardzo pomogło bo ja wzrokowiec jestem.
mam tak samo

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:09   #625
kmb1
Zakorzenienie

Czy w Złotych Tarasach jest Essence (a jeśli toouglas,Natura,Rossman ?) albo Catrice?
Będę w weekend przejazdem w tamtej okolicy i nie wiem czy wstąpić

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:13
kmb1 jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:09   #626
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
U mnie nie trzymają się tyle bez bazy I kolory bez bazy są mniej wyraziste i efekt metaliczny też.
Z bazą nie testowałam, więc porównania nie mam Ale fakt faktem trwalszych cieni jeszcze nigdy nie miałam...

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:11   #627
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Czy w Złotych Tarasach jest Essence (a jeśli toouglas,Natura,Rossman ?) albo Catrice?
Essence jest w Złotych w Douglasie, Natury nie ma w Złotych

Nie wiem na ile znasz Warszawę, ale Natura jest przy metrze Centrum, tam przy wejściu na tą stację. Jest to w miarę blisko Złotych I tam jest Essence

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:13
Młoda86 jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:12   #628
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość

No jasne, że zależy od umiejętności
, ale właśnie moje są zerowe . Poza tym nie tylko nie podoba mi się nierówna kreska, po prostu ten liner jest nierówno rozprowadzony jeśli chodzi o jego grubość, w niektórych miejscach jest taka gruba kupka, w innych smugi..
Wole zwykłe kredki i linery, bo tam nigdy takiego efekty nie ma, a jak się zrobi coś nierówno to zawsze można poprawić patyczkiem do uszu. W przypadku tego linera wydaje mi się, że takie poprawki byłyby trudne, bo wszystko by się rozmazało.
Przyznam się szczerze, że czasem czegoś nie kupiłam bo wyglądało u kogoś brzydko itp.
Nie pisze o swatchu jako takim np.żeby ogólnie pokazać kolor.
A czasem coś kupiłam bo ktoś się świetnie czymś pomalował....dziwne, ale łapię się na tym odkąd mam bloga,że zwracam na takie rzeczy uwagę.
Taka moja konkluzja , że jak firma szuka "ambasadora" czy tez testera dla swoich produktów to dużo daje jak osoba testująca zna się na rzeczy .
Sorry za Ota, ale to tak apropo ...
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:14   #629
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Z bazą nie testowałam, więc porównania nie mam Ale fakt faktem trwalszych cieni jeszcze nigdy nie miałam...
A ja miałam Te bez bazy szybko się u mnie rolują.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:15   #630
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
W ZT jest Essence w Douglasie, ale przystanek od Złotych przy metrze cenrum są dwie Natury, w tym jedna z Catrice

wymiana
zuz123 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości