Essence cz. VIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-04, 23:33   #1231
Ingeborg
Zadomowienie

Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam takie oto dziwactwo.(foto niżej) zużyłam za swoje życie multum chusteczek/bibułek( jak to się zwie?) matujących ale marka Essence mnie zaskoczyła nie dość że po otwarciu okazało się że bibułki są wściekło niebieskiego koloru to jeszcze zostały wykonane z jakiegoś wcale nie bibułkowego tworzywa(coś jak folia z której są robione worki na śmieci) Po wykorzystaniu robią się przezroczyste, nie da się takiej bibułki łatwo podrzeć -zachowuję się ona raczej jak wyżej wspomniany worek-rozciąga się ,a jak już się porwie to brzeg wygląda jak podarty worek foliowy a wcale nie papierek/bibułka Jednym słowem dziwak.Dobrze przynajmniej że swoją funkcje spełnia dobrze i kosztował 2,50.

Osoby wrażliwe przepraszam za umieszczenie zdjęcia zużytej bibułki

Jej, takich bibułek jeszcze nigdy nie widziałam To jakaś kosmiczna technologia

Po ostatnich swatchach zestawu do robienia pazurków, efekt na krótkich paznokciach zdecydowanie mi się nie podoba. Szkoda, bo ja noszę dość często krótkie pazurki.
Stary 2011-03-04, 23:43   #1232
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Hmm jakby to wytłumaczyć... Niektórzy mają ogólnie krótką płytkę paznokcia, więc do takich nie bardzo by pasowały te końcówki (za szerokie). Ale inni mają długą płytkę, pomimo tego, że paznokieć nie wystaje poza palec, więc na takich krótkich byłoby ładniej (moim zdaniem). Ale pokręciłam
Ta Niemka ma właśnie dosyć krótką płytkę, więc średnio to wygląda.

Właśnie jest w promocji w Naturze, więc się chyba skuszę
No chyba rozumiem, o co chodzi Ta Niemka ma płytkę krótką i w dodatku szeroką i te końcówki optycznie dodatkowo je poszerzają... I dlatego to tak brzydko wygląda. U osób z dłuższą płytką, ale wąską, nawet jeśli paznokieć nie wyrasta poza opuszkę (czyli paznokieć jest krótko obcięty) efekt jest na pewno lepszy

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:12   #1233
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Hej
byłam dziś w douglasie na floriańskiej, nowości brak... było kilka lakierów i szminek z metalics i takie kredki z gąbeczką z drugiej strony (nie wiem z której limitki - nie przyglądałam się) i dwie paletki cieni z DW, jedna na pewno była macana... i jakieś gadżety z limitek typu pilniczek, naklejki itp.
na długiej pustki że aż niemiło (zresztą nie tylko w szafie essence)
Oto moje dzisiejsze zakupy
a co to za specyfiki na pierwszym zdjęciu??

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Szkoda.
coś czuję,że on będzie malutki,taka kulka tylko do malowania dolnej linii.Obym się myliła.
Obyś się nie myliła
trzeba mi takiego małego, bo moim wydlybuje sobie oko

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak z innej beczki: dostałam z wymianki pasiak z CAC i jest boooooski Opłacało się na niego polować. Mam nadzieję, że się szybko nie skończy

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
[COLOR=Blue]
Oj jest boski i na pewno szybko Ci się nie skończy. To twardziel
Mi sie skończył niegodziwiec
Resztki leża w kosmetyczce, szkoda mi ich zużyć
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:29   #1234
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość

Obyś się nie myliła
trzeba mi takiego małego, bo moim wydlybuje sobie oko

A to drań Mój się trzyma. Jakiś specjalny jest czy co?Maziam i nie widzę ubytku
Byłam dziś w GŁ w Naturze. Ani promocji wycofywanych produktów, ani nic nowego. Zielone eye linery z ILB oraz czarny do wzorków i naklejki na paznokcie

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Te z DW był super. Ale one bardziej kremowe niż żelowe są.
Dokładnie, bardziej kremowe, ale i tak boskie. Pewnie w tych nowych formuła będzie podobna, chyba że będą miały tak kiepska zasychalność jak te z Metallics

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam na rozmowie o prace w Naturze i zapytałam kierowniczki czy nie wie czegoś przypadkiem o limitowankach kiedy będą dostępne.. i ona mi powiedziała, że powinny być już od następnej gazetki dostępne... a poza tym w oni dostaje małe ilości z limitek, mówiła że tak jak np. cieni czy lakierów to dostają po 4-5 sztuki i więcej dostaw już nie mają.
I jak tam?? Dostałaś pracę? Będziemy miały wiadomości z pierwszej ręki

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:32   #1235
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
A to drań Mój się trzyma. Jakiś specjalny jest czy co?Maziam i nie widzę ubytku
Byłam dziś w GŁ w Naturze. Ani promocji wycofywanych produktów, ani nic nowego. Zielone eye linery z ILB oraz czarny do wzorków i naklejki na paznokcie

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Dokładnie, bardziej kremowe, ale i tak boskie. Pewnie w tych nowych formuła będzie podobna, chyba że będą miały tak kiepska zasychalność jak te z Metallics

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

I jak tam?? Dostałaś pracę? Będziemy miały wiadomości z pierwszej ręki
mój tez się dobrze trzymał, az tu nagle skończył
Może pójdę do natury pogrzebie w tych koszyczkach z przecenami albo zapytam pań czy nie wala im się tam po zapleczu
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:36   #1236
Arrianna
Zakorzenienie

Mi się niedawno przypomniało o rozświetlaczu z moonlight. Jakoś tak... od kiedy mi się zepsuło pudełko straciłam do niego serce... ale i tak stwierdzam że nieźle się trzyma - ledwie kwiatki starłam
Arrianna jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:41   #1237
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja się dziwiłam, że coś z tym moim żelowym linerem z Metallics jest nie tak, bo rozmazuje mi się zawsze paskudnie i nie zasycha... A taki ładny ma kolor... I tak dobrze robi mi się nim kreski... Ale przez to rozmazywanie nie lubię go używać, bo zawsze robi mi się ksero i zawsze się skubaniec rozmaże... Aż strach się dotknąć do oka, bo po starannie wywiniętej kresce nie będzie śladu :/ Czyli te mettalicsowe tak mają?

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:54   #1238
dillingerine
Zadomowienie

Co za jakiś koszmar! W mojej Naturze powyciągali jakieś starocie z limitowanek, ewentualnie takie totalnie zmasakrowane rzeczy ze stałej kolekcji, których ja nawet nie pamiętam u nas (typu pomadko-kredki) w szafie i wrzucili w stałe miejsce na limitowanki, dorzucając informację, że nowości coming soon, masakra Jak zobaczyłam tę wielką wyprz, to mało nie fiknęłam na posadzkę, znalezienie jednej rzeczy w całości graniczyło z cudem, a właściwie nawet nie graniczyło, bo było niemożliwe. A przeceny typu 9,99 -> 8,49, litości!
dillingerine jest offline  
Stary 2011-03-05, 00:55   #1239
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ja się dziwiłam, że coś z tym moim żelowym linerem z Metallics jest nie tak, bo rozmazuje mi się zawsze paskudnie i nie zasycha... A taki ładny ma kolor... I tak dobrze robi mi się nim kreski... Ale przez to rozmazywanie nie lubię go używać, bo zawsze robi mi się ksero i zawsze się skubaniec rozmaże... Aż strach się dotknąć do oka, bo po starannie wywiniętej kresce nie będzie śladu :/ Czyli te mettalicsowe tak mają?
Cos jest nie tak. Najpierw super start w DW a potem kicha w Metallics. Lubię miec liner na powiekach i nie myśleć co chwilę : co on się tak na mnie patrzy. Jezu jednak się rozmazałam. Ten liner
Tak one tak maja niestety. Nigdy do końca nie zaschną, obojętne ile człowiek czeka.
Też się przy nich boje dotknąć do oka. A najgorsze jest to, że jest super wygodny w nakładaniu.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
mój tez się dobrze trzymał, az tu nagle skończył
Może pójdę do natury pogrzebie w tych koszyczkach z przecenami albo zapytam pań czy nie wala im się tam po zapleczu
Oj tak. Bogate zaplecze Essence w Naturach z bardzo starych limitek - zawsze zadziwia

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-05, 01:14   #1240
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Cos jest nie tak. Najpierw super start w DW a potem kicha w Metallics. Lubię miec liner na powiekach i nie myśleć co chwilę : co on się tak na mnie patrzy. Jezu jednak się rozmazałam. Ten liner
Tak one tak maja niestety. Nigdy do końca nie zaschną, obojętne ile człowiek czeka.
Też się przy nich boje dotknąć do oka. A najgorsze jest to, że jest super wygodny w nakładaniu.
Już się przestraszyłam, ze wszystkie żelowe/kremowe linery tak mają :/ Że to taka ich specyfika w zamian za cudowną konsystencję i łatwość w nakładaniu Ten z Metalics to mój pierwszy liner tego typu, więc nie mam porównania. I myślę sobie, skoro tak, to ja nie lubię żelowych... I tych z nowości nie kupię, skoro się tak rozmazują. Ale jeśli to wyjątek od reguły, to może się skuszę na inne

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-03-05, 07:39   #1241
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Co za jakiś koszmar! W mojej Naturze powyciągali jakieś starocie z limitowanek, ewentualnie takie totalnie zmasakrowane rzeczy ze stałej kolekcji, których ja nawet nie pamiętam u nas (typu pomadko-kredki) w szafie i wrzucili w stałe miejsce na limitowanki, dorzucając informację, że nowości coming soon, masakra Jak zobaczyłam tę wielką wyprz, to mało nie fiknęłam na posadzkę, znalezienie jednej rzeczy w całości graniczyło z cudem, a właściwie nawet nie graniczyło, bo było niemożliwe. A przeceny typu 9,99 -> 8,49, litości!

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-03-05, 08:43   #1242
ckin2u
Zakorzenienie

im dluzej czekam na te cuda z essence tym bardziej mi przechodzi na nie szal :P
moze wybiore sie dzisiaj do Natury zobaczyc co oni tam maja, a rozswietlacz i tak chyba kupie sobie Sephorowy
ckin2u jest offline  
Stary 2011-03-05, 09:03   #1243
anonyme
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Mogłabyś dać zdjęcie?
Proszę
Cytat:
No chyba rozumiem, o co chodzi Ta Niemka ma płytkę krótką i w dodatku szeroką i te końcówki optycznie dodatkowo je poszerzają... I dlatego to tak brzydko wygląda. U osób z dłuższą płytką, ale wąską, nawet jeśli paznokieć nie wyrasta poza opuszkę (czyli paznokieć jest krótko obcięty) efekt jest na pewno lepszy
O to to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110539.jpg (83,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110527.jpg (93,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110542.jpg (105,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110540.jpg (93,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110537.jpg (84,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110519.jpg (84,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110534.jpg (83,6 KB, 45 załadowań)
anonyme jest offline  
Stary 2011-03-05, 09:08   #1244
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Jak na Naturę to i tak zabójcza przecena
Mnie coś mija szał na nowości Essence, mam chwilowy przesyt kosmetykowy. Chociaż nie powiem, te błyszczyki o przedłużonej trwałości (aha, jasne) mogą być całkiem fajne. Macie gdzieś ich swatche?

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2011-03-05, 10:50   #1245
malina333
Zakorzenienie

Cytat:

ciekawe kiedy moje pasiaki się skończą, chyba do końca życia nie zużyję

poszukujecie jeszcze CAC?

a ja czekam na nowy korektor essence oby był dobry

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-03-05, 12:36   #1246
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
na pierwszym zdjęciu jest krem do skórek i paznokci i lakier do końcówek do frencha.

Generalnie wczorajsze zakupy to jakaś lipa:
zrobiłam wieczorem próbę linera - jest beznadziejny, nie da się nim pomalować ładnej kreski jest wodnisty i wogóle do

ten lakier do białych końcówek narazie nie sprawdzałam na paznokciu tylko na czymś innym, końcóweczka pędzielka jest bardzo cieniutka, nie wydaje się też specjalnie kryjący, wątpię czy uda mi się namalować tym końcówkę paznokcia... może będzie dobry jako zdobnik

korektor jak otworzyłam i próbowałam go wykręcić to leciałą jakaś woda po dłuuugim kręceniu wyszedł korektor ale jakiś rzadki jest, nie wiem o co chodzi

krem ok, narazie trudno ocenić... ale i tak jestem zła
SoBitterSoSweet jest offline  
Stary 2011-03-05, 13:14   #1247
lazurrowaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam takie oto dziwactwo.(foto niżej) zużyłam za swoje życie multum chusteczek/bibułek( jak to się zwie?) matujących ale marka Essence mnie zaskoczyła nie dość że po otwarciu okazało się że bibułki są wściekło niebieskiego koloru to jeszcze zostały wykonane z jakiegoś wcale nie bibułkowego tworzywa(coś jak folia z której są robione worki na śmieci) Po wykorzystaniu robią się przezroczyste, nie da się takiej bibułki łatwo podrzeć -zachowuję się ona raczej jak wyżej wspomniany worek-rozciąga się ,a jak już się porwie to brzeg wygląda jak podarty worek foliowy a wcale nie papierek/bibułka Jednym słowem dziwak.Dobrze przynajmniej że swoją funkcje spełnia dobrze i kosztował 2,50.

Osoby wrażliwe przepraszam za umieszczenie zdjęcia zużytej bibułki
hm. dziwne.

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Szykuje się do zakupów ów eyelinerów co teraz będą i tego niebieskiego pędzelka. Co do eyelinerów w żelu to będzie mój pierwszy raz
mój też pierwszy.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
im dluzej czekam na te cuda z essence tym bardziej mi przechodzi na nie szal :P
mam dokładnie tak samo.
Cytat:
O to to
no ładnie. bardzo fajnie.

wiecie co? z tych Glisten Up to tak średnio jestem zadowolona. Żeby uzyskać taki ( http://1.bp.blogspot.com/_OiacDv3VcN...0/IMG_3340.JPG )
efekt musiałam nałożyć 3 warstwy + pod spód miałam bezbarwny , także z essence.
ale o dziwo, bardzo dobrze się trzymał . odpryski pojawiły się jakoś po 3 dniach ale i tak bardzo małe .
wkurzało mnie w nich że łatwo można je zdrapać.
ale ogólnie to są bardzo fajne.
noo. może jeszcze troche za żadkie jak dla mnie.

Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline  
Stary 2011-03-05, 13:18   #1248
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Już się przestraszyłam, ze wszystkie żelowe/kremowe linery tak mają :/ Że to taka ich specyfika w zamian za cudowną konsystencję i łatwość w nakładaniu Ten z Metalics to mój pierwszy liner tego typu, więc nie mam porównania. I myślę sobie, skoro tak, to ja nie lubię żelowych... I tych z nowości nie kupię, skoro się tak rozmazują. Ale jeśli to wyjątek od reguły, to może się skuszę na inne
Nie wszystkie. Na szczęście
Ja z tych nowych może kupię zielony albo fioletowy. Mam wrażenie, że wszystkie te odcienie będą ciemne(prócz zielonego) i bliższe czarnego.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Proszę

O to to
Fajne, fajne
Przechodzi mi jakoś ochota na nowości. Na początku wow, a teraz jak przyjdą to przyjdą

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-05, 14:58   #1249
antoninamotyl
Rozeznanie

Dzisiaj kupiłam sobie błyszczyk XXXL nudes numerek 01 i się zakochałam jest poprostu cudowny kosztował 6,49 (chyba jakoś tak ) Ale nowości nie ma ani żadnych nowych limitowanek oprócz resztek ILB (w galerii GOCŁAW tesco)
antoninamotyl jest offline  
Stary 2011-03-05, 15:43   #1250
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
na pierwszym zdjęciu jest krem do skórek i paznokci i lakier do końcówek do frencha.

Generalnie wczorajsze zakupy to jakaś lipa:
zrobiłam wieczorem próbę linera - jest beznadziejny, nie da się nim pomalować ładnej kreski jest wodnisty i wogóle do

ten lakier do białych końcówek narazie nie sprawdzałam na paznokciu tylko na czymś innym, końcóweczka pędzielka jest bardzo cieniutka, nie wydaje się też specjalnie kryjący, wątpię czy uda mi się namalować tym końcówkę paznokcia... może będzie dobry jako zdobnik

korektor jak otworzyłam i próbowałam go wykręcić to leciałą jakaś woda po dłuuugim kręceniu wyszedł korektor ale jakiś rzadki jest, nie wiem o co chodzi

krem ok, narazie trudno ocenić... ale i tak jestem zła
Bobbi, w takim razie zmaluj jakiś fajny manicure ze zdobieniami dla nas

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-03-05, 15:54   #1251
ckin2u
Zakorzenienie

wlasnie wracam z Natury nic nie ma, mojego korektra na ktory sie tak napalilam tez oczywiscie nie bylo :[
ckin2u jest offline  
Stary 2011-03-05, 16:08   #1252
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ciekawe kiedy moje pasiaki się skończą, chyba do końca życia nie zużyję

poszukujecie jeszcze CAC?

a ja czekam na nowy korektor essence oby był dobry
jaa jaa jaa szukam jaa jaa jaaa
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-03-05, 16:14   #1253
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
będę o Tobie pamiętać podczas najbliższej wizyty w Naturze przy koszyczkach wyprzedażowych

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-03-05, 16:15   #1254
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
ja ja ja też

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-03-05, 16:20   #1255
hauuu
Wtajemniczenie

Wiem, że to nie wymiankowy ale posiadam róż CAC, którego za bardzo nie używam bo efekt mi się nie podoba. Jakby ktoś chciał za coś wymienić, to chętnie wymienię z jakąś wizażanką z Krakowa

A tak w temacie. Kupiłam podwójną kredkę srebrno-różową i niestety na dolnej powiece robi po paru godzinach pandę Za to jestem bardzo zadowolona z lakieru colour & go w kolorze brązowo-kawowym, trzyma mi się już 5 dzień

I z niecierpliwością czekam na pękające lakiery! Jak się nie doczekam to zamówię na all ale wolałabym essence

Edytowane przez hauuu
Czas edycji: 2011-03-05 o 16:22
hauuu jest offline  
Stary 2011-03-05, 16:36   #1256
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie wymiankowy ale posiadam róż CAC, którego za bardzo nie używam bo efekt mi się nie podoba. Jakby ktoś chciał za coś wymienić, to chętnie wymienię z jakąś wizażanką z Krakowa

A tak w temacie. Kupiłam podwójną kredkę srebrno-różową i niestety na dolnej powiece robi po paru godzinach pandę Za to jestem bardzo zadowolona z lakieru colour & go w kolorze brązowo-kawowym, trzyma mi się już 5 dzień

I z niecierpliwością czekam na pękające lakiery! Jak się nie doczekam to zamówię na all ale wolałabym essence

ja chętnie lecz nie jestem z krakowa ;(

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-03-05, 16:49   #1257
lilly_rose
Raczkowanie

Byłam dziś w Naturze na Zieleńcu (Toruń) i ehhhhh wielkie rozczarowanie :/ Błyszczyk xxl 03 wyprzedany, zero nowości, z ILB jeden lakier i dwa pilniczki do paznokci. Dawno nie byłam w Naturze w mieście, ale pewnie nie jest lepiej? Był ktoś?
lilly_rose jest offline  
Stary 2011-03-05, 17:04   #1258
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Naturze na Zieleńcu (Toruń) i ehhhhh wielkie rozczarowanie :/ Błyszczyk xxl 03 wyprzedany, zero nowości, z ILB jeden lakier i dwa pilniczki do paznokci. Dawno nie byłam w Naturze w mieście, ale pewnie nie jest lepiej? Był ktoś?
u mnie tak samo

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

dziewczyny tusze będą teraz na promocji i błyszczyki z essence xD

ii try trym tryymm

mus ;D

któy mam zamiar osobiście 13.99 z 16

28.05 - 90,9

karolajjnn jest offline  
Stary 2011-03-05, 17:10   #1259
coco_kiciusia
Zadomowienie

Uff nadrobiłam... jejku masakra... od poniedziałku mam nową pracę (8 godzin) i pierwszy tydzień był dla mnie masakryczny, przychodziłam do domu i padałam... a teraz mnie jeszcze rozłożyło

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Jak chcesz to możesz malować moje pazury bo ja jestem zbyt leniwa, żeby to robić
Ja tak samo, moje tez możesz Tzn wkurza mnie czas schnięcia i że zawsze mi się wydaje że to już, a potem muszę chodzić ze śladami w lakierze
Ostanio pomalowałam sobie ILB różowym, trochę mnie wkurzał bo przy malowaniu robiły się smugi a teraz stwierdzam, że to jeden z moich absolutnie ulubionych lakierów strasznie żałuję, że to była limitowanka jest genialny!!!!!!!!!
Cytat:
A ja bym się nie obraziła gdyby Pan kierowca do kupowanego biletu zaproponował mi coś z limitki Essence :
Ja: - Dzień dobry. Studencki poproszę.
Kierowca: - Złoty czterdzieści. A może chciałaby Pani róż w płynie z najnowszej limitki Essence - Blossoms etc?
J: -
K: - No to bierze Pani czy nie?
J: - Dawaj Pan wszystko!
chcę!!!
Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Było to? Bo na innym wątku widziałam linka http://innenundaussen.blogspot.com/2...eint-sets.html
widać np. kolory musów
Zauważyłyście, że jest coś takiego jak antybakteryjny puder brązujący? ciekawe
Cytat:
Ja sobie radzę nawet z dość długimi, a słoików używam zwykle tylko w domu, ewentualnie przed wyjściem, więc nie ma problemu, żeby ręce umyć
Jak sobie radzisz?
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Myślę, że tak chociaż tej dziewczynie na blogu to chyba jednak nie pasuje (przynajmniej moim zdaniem).
Ojjj nie zresztą mnie tez by nie pasował
Cytat:
Musze się zaprzec i wybrac tylko rzeczy które na prawdę mi się przydadzą
Ja też mam taki plan
dlatego też powstrzymam się od robienia list, przynajmniej póki nic nie weszło do sklepu potem pewnie wynotuję sobie co obadac, obadam i ewentualnie wezmę
Cytat:
Natury nie oszukasz
Cytat:
Natury jako zwierzątka, roslinki, ludziki czy Natury jako drogerii?

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mój były się oświadczył swojej nowej dziewczynie, nie potrafię opisać jakie to dziwne uczucie ...
Chrzań byłego
Jeden z moich byłych juz ożeniony - dowiedziałam się bezpośrednio od niego, rzeczywiście dziwne uczucie, ale nie przejęłam się zbytnio, tym bardziej że sama mam teraz cudownego TŻ
A były jeżeli nie jest z Tobą, to widocznie kto inny jest dla Ciebie lepszy

Cytat:
A ja ciągle głupio czekam że facet którego kocham zerwie ze swoją laską, lub się jej oświadczy, ale wtedy to albo się powieszę albo padnę ze śmiechu.
A Ty nie byłaś przypadkiem z Danielem (czy jakoś tak) z Niemiec? przepraszam że wnikam
Cytat:
Tez jestem taki typ, wole jak żadne historie z życia moich byłych do mnie nie docierają.
U mnie to zależy z życia których byłych
Cytat:
ładnie ciekawe jakie będa Wasze opinie, bo ja to na razie nie potrzebuję tuszu za bardzo Ale kiedyś tam będę, a ten jest obiecujący
Stary 2011-03-05, 17:10   #1260
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
ja miałam zostać poproszona o rękę w moje 18naste urodziny przez mojego chłopaka. Zerwałam z nim już, ale pierścionek i tak mi dał bo miał już kupiony. FACECI.
A mój były, ten co już ma żonkę, oświadczył mi się w sylwestra kilka lat temu przy wszystkich, dostałam piękny pierścionek, jednak rozstaliśmy się i mu go oddałam (trochę żałuję ). Potem się dowiedziałam, że jego kolejna laska (notabene moja ówczesna przyjaciółka - nie odzywałam się potem rok do niej) dostała go
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Jeszcze raz blossoms etc…
Hah no ładne... ale co z tego skoro to nie moje klimaty lakiery spoko, ale wydaje mi się że te ze stałej mają lepsze kolory.
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Nowości pojawiły się już na stronie essence

http://www.essence.eu/pl/produkty/na.../przeglad.html
patrzę, patrzę i oczy mi się świecą... co jak co ale highlighter sun club i te pastele przepiękne na rączki i nóżki będa moje
Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
No niby fajny ten french ale pytanie czy wtedy ma się takie utwardzone paznokcie jak w przypadku żelowych tipsów czy to po prostu przyklejony plastik i dwie warstwy top coata . Bo jeśli to jest zbliżone do wersji drugiej to trochę szkoda tych czterech dyszek .
jestem tego samego zdania a chyba jednak jest to właśnie "przyklejony plastik i dwie warstwy top coata"
Cytat:
W tym z Kobo?? Jeśli tak to rozumiem. Jest boski
Popieram, Golden Rose jest przepiękny Gofrzyca bier go i się nie zastanawiaj
Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
http://fourfairies.blogspot.com/2011...-swatches.html
myślałam, że zrobię wielkie wow, ale te zdjęcia mi się po prostu nie podobają chyba. Ja chcę je już wszystkie zobaczyć

Ja chcę te wszystkie pastele!!!
Ale najpierw chcę swatche na paznokciach jeżeli będa dośc kremowe i nieprześwitujące, to biorę wszystkie
http://fourfairies.blogspot.com/search/label/Essence tu są jeszcze fotki.
piekne ale zdjecia na oku to już im sie nic chciało zrobić
Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak z innej beczki: dostałam z wymianki pasiak z CAC i jest boooooski Opłacało się na niego polować. Mam nadzieję, że się szybko nie skończy
Jakby ktoś chciał to pasiak CAC widziałam dziś na allegro, razem z paletą ILB, ale całość w licytacji od 30 zł.
Cytat:
Pomalowałam paznokcie Zulu+Glisten up!. Napiszę tylko
Hmmm jak dla mnie to... chyba nie moje klimaty
Ale chętnie spróbowałabym np. choose me na walk of fame albo na jakiś beżowy lakier
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam pasiaka z SC i wącham go czasami po kilka razy dziennie.
Bardzo to dla mnie dziwne,bo zazwyczaj nie cierpię jak kolorowe kosmetyki pachną,np. nie cierpię moich Meteorytów i różu z Bourjois.Normalnie chyba dam na wymiankę,bo nie wyrobię z tym babcinym smrodem.
A ja kocham zapach pasiaka SC, różu Bourjois, sypańca My Secret, podkładu Healthy Mix... mogłabym tak wymieniac i wymieniać za to nie cierpię jak kosmetyk pachnie alkoholem albo chemią, tak jak niektóre podkłady... albo blyszczyki NYX masakra jak one śmierdzą...
Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Za to jestem bardzo zadowolona z lakieru colour & go w kolorze brązowo-kawowym, trzyma mi się już 5 dzień
Mówisz o walk of fame?
Cytat:
Recenzja w trzech słowach: to jest kupą.
Wersja rozszerzona: to jest bardzo dużą kupą.
dillingerine, pozwoilłam sobie zacytowac z Twojego bloga ponieważ powaliłaś mnie tym tekstem

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-03-05 o 17:14
coco_kiciusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości