Essence cz. VIII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-07, 19:33   #1381
natalenka89
Raczkowanie

Dot.: Essence cz. VIII

Byłam dziś w tej Naturze w Gdańsku Wrzeszczu i z Essence pustka, za to Kobo pełne półki. Mam nadzieję że w środę dorwę jakiś cudowny lakier bo aż smutno

Co do pękaczy, w kwietniu mają wejść jakieś nowe do inglota, mam nadzieję że będą dużo lepsze niż te... bo chciałam kupić z essence ale to co dziś zobaczyłam to jakaś tragedia

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-03-07, 19:35   #1382
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja się spodziewałam efektu przynajmniej podobnego do tego co pokazują przy nowych lakierach Isa Dory. Myślałam, że to będzie taki tańszy odpowiednik a tu lipa
Chociaż tli się we mnie jeszcze iskierka nadziei, że to po prostu ta dziewczyna się nie umie malować tymi lakierami, i że jak będą inne zdjęcia to będzie to wyglądać lepiej...

Ja też liczyłam na tańszy odpowiednik IsaDory, a tu taka lipa. Jak to ma tak wyglądać, to nie kupię.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka
O matko... Szkarada! Po prostu szkarada! Zwłaszcza ten "manikiur" z białym topem i czerwoną bazą mnie powalił... Skojarzyło mi się z palcami nieboszczyka, któremu ktoś zdarł paznokcie... Albo pękająca płytka paznokci, przez którą przebija się okrwawiona tkanka... Efekt idealny na Halloween
Dokłądnie, szarada jakich mało... I trafne skojarzenie

Cytat:
Napisane przez karolajjnn
dziewczyny wiecie co mi zrobili

wchodzę aby popatrzeć na nowości do natury a tu
zabrali mi 1 szafę essence wstawili kobo

akurat gdy miał wejść nowości

Biedactwo Co za głupia polityka...
Stary 2011-03-07, 19:52   #1383
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja mam matowy na wymianie za ciemny dla bladych, za pomarańczowy.

Ja także mam matowy i szczerze mówiąc nie zgadzam się, że jest pomarańczowy, przeciwnie, to taki ładny, chłodny zgaszony brąz. Mam porównanie do rimmela nr 22 i ten moim zdaniem wypada przy essencowym jak cegłówka
Zaznaczam, że nie mam porównania z innymi brązerami takimi jak np. tym duo z elfa... bo ten ponoć też ładny ma odcień.
czuprynka jest offline  
Stary 2011-03-07, 20:02   #1384
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w tej Naturze w Gdańsku Wrzeszczu i z Essence pustka, za to Kobo pełne półki. Mam nadzieję że w środę dorwę jakiś cudowny lakier bo aż smutno

Co do pękaczy, w kwietniu mają wejść jakieś nowe do inglota, mam nadzieję że będą dużo lepsze niż te... bo chciałam kupić z essence ale to co dziś zobaczyłam to jakaś tragedia
W Gdańsku Wrzeszczu mieszka moja siostra

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-03-07, 20:17   #1385
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja mam matowy na wymianie za ciemny dla bladych, za pomarańczowy.
Właśnie ostatnio miałam dylemat, chciałam kupić mamie różobrązer Sun Club, ale mimo telefonicznych zapewnień - nie było go w szafie. Wahałam się nad Sun Club mozaiką (ale nie przekonała mnie, pewnie pyli się jak ta z pierwszej szafy), tymi nowymi pudrami i mozaiką Sensique. Wygrało Sensique, bo ma drobinki, kilka kolorów i nie był za miękki. Różobrązer i tak dorwę, więc nie będzie się powielał rodzaj kosmetyku.

Zabrałabym Ci dużego matowego, ale mam jeszcze ponad pół, staram się nie chomikować na zapas. Przecież go nie wycofają. Chyba .
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja także mam matowy i szczerze mówiąc nie zgadzam się, że jest pomarańczowy, przeciwnie, to taki ładny, chłodny zgaszony brąz. Mam porównanie do rimmela nr 22 i ten moim zdaniem wypada przy essencowym jak cegłówka
Zaznaczam, że nie mam porównania z innymi brązerami takimi jak np. tym duo z elfa... bo ten ponoć też ładny ma odcień.
Dla mnie Rimmel 22 był fajny, dopóki nie poznałam tych Sun Clubowych W porównaniu z dużym matowym i brązerem z różobrązera dla blondynek - ten Rimmel jest bardzo ciemny i dość ciepły. Taki herbaciany
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
W Gdańsku Wrzeszczu mieszka moja siostra
Co nie zmienia faktu, że w kwestii Essence Natura we Wrzeszczu jest jedną z gorzej zaopatrzonych w całym Gdańsku. Ale chociaż obsługę mają miłą .
Stary 2011-03-07, 21:10   #1386
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to już było ogłaszane, ale wklejam... Zobaczcie, co się pojawiło na essencowej stronie w "przedpremierach":
http://www.essence.eu/?id=1476&L=6

uuu la la

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja się spodziewałam efektu przynajmniej podobnego do tego co pokazują przy nowych lakierach Isa Dory. Myślałam, że to będzie taki tańszy odpowiednik a tu lipa
Chociaż tli się we mnie jeszcze iskierka nadziei, że to po prostu ta dziewczyna się nie umie malować tymi lakierami, i że jak będą inne zdjęcia to będzie to wyglądać lepiej...
A mi się wydaje, co widziałam nie raz, ze laska źle położyła warstwę. Ja kupie pękający, ale inny odcień. Z tego co widzę ogólnie to biały zawsze najgorzej wychodzi ze wszystkich pękających

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Witajcie mam pytanie czy polecacie lakier/odżywkę na pękające-rozdwajające się paznokcie? Od jakiegoś czasu zaczęłam malować paznokcie (lakiery golden rose) i od tego strasznie się rozdwajają . Nigdy czegoś takiego nie miałam, zawsze miałam twardą płytkę, ale teraz to jest po prostu tragedia.
I jeszcze pytanie, czy lakiery essence tak działają na wasze pazurki?
Polecam
A lakiery w żaden sposób nie działają. Tzn nie pogarszają płytki paznokcia

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No dokładnie, też tak mam - już kilka razy myślałam o tym, żeby się go pozbyć ale za każdym razem było mi go szkoda, tym bardziej, że zdobyty z takim trudem
Nasza miłość do kosmetyków Essence robi z nas chomiki

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-03-07, 21:11   #1387
ckin2u
Zakorzenienie

bylam w dwoch Naturach i nie ma mojego korektora nadal

ze ja go nie kupilam wtedy kiedy byl :[
ckin2u jest offline  
Stary 2011-03-07, 21:21   #1388
marryme21
Zakorzenienie

Nie rozumiem szału na pękacze,to tak stary wynalazek przecież,a dopiero teraz przyszła moda na niego.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-03-07, 21:31   #1389
emememsik
po prostu Em :)

Nie przyszła moda, tylko wreszcie zaczął być ogólnodostępny.
Stary 2011-03-07, 21:33   #1390
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie przyszła moda, tylko wreszcie zaczął być ogólnodostępny.

Przecież te lakiery są do kupienia w sklepach od końca lat 90-tych.
Pamiętam doskonale wysokie i wąskie buteleczki we wszystkich możliwych kolorach,dostępne w zwykłych sklepach drogeryjnych.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-03-07, 21:36   #1391
emememsik

Serio? Jak coś produkowane przez jakąś jedną niszową firmę może być ogólnodostępne?
Stary 2011-03-07, 21:44   #1392
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Serio? Jak coś produkowane przez jakąś jedną niszową firmę może być ogólnodostępne?

U mnie w mieście było ogólnodostępne,serio.Firm y nie pamiętam.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:04   #1393
kalina121
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja tez nie raz spotkałam takie lakiery wczesnej,nie była to jakaś znana marka ,nie spotkałam ich też w sieciowych drogeriach typu Rossmann /Natura,tylko w takich małych osiedlowych drogeriach i sklepach typu wszystko w jednym -szydło,mydło i powidło i cena raczej zniechęcała do zakupu,jeśli taki zwykły lakier kosztował ok.5 zł to te były 10-12, a efekt mi się zabardzo nigdy nie podobał,dlatego też nigdy nie kupiłam tego wynalazku,z Essence też bym nie kupiła,dziwacznie to wygląda .
kalina121 jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:11   #1394
lineczka1989
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
trzymam kciuki
we środę jadę na drugą rozmowę, wiec chyba jest dobrze

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
lea88- gdybyś coś wiedziała gdzie w Warszawie są nowości to daj znać
dokładnie, też jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Witajcie mam pytanie czy polecacie lakier/odżywkę na pękające-rozdwajające się paznokcie? Od jakiegoś czasu zaczęłam malować paznokcie (lakiery golden rose) i od tego strasznie się rozdwajają . Nigdy czegoś takiego nie miałam, zawsze miałam twardą płytkę, ale teraz to jest po prostu tragedia.
I jeszcze pytanie, czy lakiery essence tak działają na wasze pazurki?
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to już było ogłaszane, ale wklejam... Zobaczcie, co się pojawiło na essencowej stronie w "przedpremierach":
http://www.essence.eu/?id=1476&L=6

no no no czaję się na puderek kwiatkowy
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
w ogóle ten biały lakier wyglada jakby się komys konczył biały lakier i próbowałm nim paznokcie pomalować
wiecie co... mi się wydaje, że ten ktoś kto malował tym pękającym paznokcie po prostu nie potrafił go użyć... może za mało brała na pędzelek? poza tym popatrzcie jak bazą są pomalowane pazury.. powyjeżdżane na skórki i w ogóle niezbyt ładnie.. [nie wiem czy sobie to wmawiam, ze nie umiała pomalować czy tak jest faktycznie, bo powiem szczerze ze tak jak Wy jestem zawiedziona]

a pędzelek ten fioletowy... ostatnio dostałam od TŻ z Inglota
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".

Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:15
lineczka1989 jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:11   #1395
asiaasia58
Wolę prosto!

okropnie wygląda ten pękający lakier...podobny efekt można by uzyskać byle jakim zgęstniałym lakierem...co za filozofia takie smugi paskudne porobić liczyłam, że fajniej to będzie wyglądać...szansa jeszcze taka, że dziewczyna użyła nieodpowiedniego lakieru podkładowego albo cuś liczę, że znajdą się swatche tego czarnego pękacza i że jednak mnie do siebie przekona
Stary 2011-03-07, 22:17   #1396
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja tez nie raz spotkałam takie lakiery wczesnej,nie była to jakaś znana marka ,nie spotkałam ich też w sieciowych drogeriach typu Rossmann /Natura,tylko w takich małych osiedlowych drogeriach i sklepach typu wszystko w jednym -szydło,mydło i powidło i cena raczej zniechęcała do zakupu,jeśli taki zwykły lakier kosztował ok.5 zł to te były 10-12, a efekt mi się zabardzo nigdy nie podobał,dlatego też nigdy nie kupiłam tego wynalazku,z Essence też bym nie kupiła,dziwacznie to wygląda .

No,dokładnie.
Jak chodziłam do podstawówki,to nikomu się nawet nie śniło,że Rossmann i Natura będzie w Polsce. Te lakiery były w zwykłych sklepikach.
Teraz to taki lansowany trend,każda firma go musi mieć.
Osobiście nie przepadam za pękaczami,ale OPI ma ładny czarny top,ale raczej nie kupię.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:19   #1397
lineczka1989
Zakorzenienie

myślę że czarny będzie [mam nadzieję] wyglądał lepiej w ogóle ten bazowy kolor http://www.pinkmelon.de/test/make-up...ng-silver.html też jest ohydny miałam kupić cały zestaw 4 a teraz myślę żeby kupić tylko 1

a powiedzcie mi, czy ta paletka smoky eyes z Catrice to ona jest już dostępna czy jeszcze nie? bo mi się podoba
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".

Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:21
lineczka1989 jest offline  
Stary 2011-03-07, 22:25   #1398
emememsik

Tak, dostępna.
Stary 2011-03-07, 22:29   #1399
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Dokładnie tak samo jak Wy - nastawiałam się że pękające lakiery Essence, będą odpowiednikiem droższych pękających... efekt na tym zdjeciu faktycznie jest tragiczny :/
Ten lakier nie pęka tak jak lakiery np Isadory tylko się rozłazi.

Nie mialam jeszcze do czynienia z pękającymi lakierami ale gdzieś mi się o uszy obiło, że jak takiego lakieru nałoży się więcej to spękania są większe (nie wiem na 100%). Może ona nałożyła go mało hmm ..
Stary 2011-03-07, 23:14   #1400
natalenka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że w kwestii Essence Natura we Wrzeszczu jest jedną z gorzej zaopatrzonych w całym Gdańsku. Ale chociaż obsługę mają miłą .
No ale to mam po drodze z uczelni więc co jakiś czas tam wpadam, do centrum nie chce mi się tylko jechać żeby sprawdzić naturę :p ale już się zaklinam na środę, skoro muszę tam pojechać to nic mnie nie powstrzyma przed wizytą w obu naturach

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-03-07, 23:24   #1401
Kasza Manna
Zakorzenienie

Edit, już doczytałam, że były 2 linki - nie zauważyłam pierwszego z top coatem.
Kojarzy mi się z gumą do żucia rozciągniętą na paznokciu Albo farbą. Super efekt, hihi..

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-03-07 o 23:29
Kasza Manna jest offline  
Stary 2011-03-07, 23:39   #1402
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo jak Wy - nastawiałam się że pękające lakiery Essence, będą odpowiednikiem droższych pękających... efekt na tym zdjeciu faktycznie jest tragiczny :/
Ten lakier nie pęka tak jak lakiery np Isadory tylko się rozłazi.

Nie mialam jeszcze do czynienia z pękającymi lakierami ale gdzieś mi się o uszy obiło, że jak takiego lakieru nałoży się więcej to spękania są większe (nie wiem na 100%). Może ona nałożyła go mało hmm ..
grubsza wartwa większe płaty spękane, ciensza to drobniejsze o ile dobrze pamiętam z filmiku IsaDory
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.

Edytowane przez Gofrzyca
Czas edycji: 2011-03-07 o 23:42
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-03-08, 00:13   #1403
Arrianna
Zakorzenienie

A ja gdzies widziałam na filmiku z lakierami pękającymi z china glaze chyba czy jakiejś tam firmy że jak się maluję je tak jak normalnie lakierem to właśnie te pęknięcia wychodzą tylko w jedną stronę tak jak tu - jakby jakier się rozłaził. I sposobem na to było malowanie na szaleńca. We wszystkie strony - wyślę wam link, bo juz pamietam gdzie to było: http://www.youtube.com/watch?v=RMjAv...feature=relmfu

tadam! może z essence jest tak samo
Arrianna jest offline  
Stary 2011-03-08, 00:44   #1404
Gofrzyca
Zakorzenienie

zerknijcie na wizazu na filmik z IsaDory, dziewczyna tam maluje normalnie chyba.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-03-08, 01:23   #1405
_Lovely_
Raczkowanie

http://www.youtube.com/watch?v=VLEKxH_hCyE

Lakier pękający z IsaDory. Dziewczyna nakłada go normalnie i ładnie to wychodzi Szczególnie na kciuku gdzie położyła 2 warstwy ładnie popękało. I wcale nie trzeba malować "na szaleńca". Może z Essence też trzeba będzie 2 warstwy nakładać, a jak nie to zygzakiem...

Ciekawe czy uda się uzyskać tak drobne popękanie http://i.pinger.pl/pgr58/ca14ad3d001632024d458496/ Efekt panterki jest całkiem fajny (u dołu, trzeci pazurek).

Edytowane przez _Lovely_
Czas edycji: 2011-03-08 o 01:37
_Lovely_ jest offline  
Stary 2011-03-08, 02:50   #1406
agata_slomka
Wtajemniczenie

normalnie musze wam to powiedzieć
wiecie czego sie przypadkiem dowaiedziałam w Naturze? Essence to taka 'naturowa marka' przynajmniej tak powiedziała ekspedientka, do klientki, namiętnie odkręcajac tusze do rzęs w celu pokazania szczoteczki

POZDRAWIAM PANIE Z NATURY W GDYNI NA 10 LUTEGO
to co się tam dzieje to przechodzi wszelkie pojęcie....
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2011-03-08, 07:10   #1407
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
wiecie czego sie przypadkiem dowaiedziałam w Naturze? Essence to taka 'naturowa marka' przynajmniej tak powiedziała ekspedientka, do klientki, namiętnie odkręcajac tusze do rzęs w celu pokazania szczoteczki

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-03-08, 07:12   #1408
kalina121
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=VLEKxH_hCyE

Lakier pękający z IsaDory. Dziewczyna nakłada go normalnie i ładnie to wychodzi Szczególnie na kciuku gdzie położyła 2 warstwy ładnie popękało. I wcale nie trzeba malować "na szaleńca". Może z Essence też trzeba będzie 2 warstwy nakładać, a jak nie to zygzakiem...

Ciekawe czy uda się uzyskać tak drobne popękanie http://i.pinger.pl/pgr58/ca14ad3d001632024d458496/ Efekt panterki jest całkiem fajny (u dołu, trzeci pazurek).
Faktycznie na tym zdjęciu wygląda nawet ładnie ,co nie zmienia faktu,że połączenie biały/czerwony wygląda tragicznie.Reszta nawet OK.
kalina121 jest offline  
Stary 2011-03-08, 11:49   #1409
zzzielona
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

No... W końcu panie w Naturze słyną z tego, że nie są zbyt mądre :P. Oczywiście bez obrazy dla pań, które pracują w Naturze, ale mimo wszystko są inteligentne .

Mimo wszystko ta teoria sprawdza się na każdym kroku i to nie tylko w jednej Naturze ale we wszystkich . Paranoja jakaś :P.
Stary 2011-03-08, 12:47   #1410
Kasza Manna
Zakorzenienie

Pewnie winę ponosi tu kiepskie szkolenie, no i jeśli ktoś nie jest kosmetykomaniaczką (jak my ) i widzi np. szafę Essence koło "naturowych" My Secret i Sensique, nie pytając innych wysnuć może fałszywy wniosek..
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości