Essence cz. VIII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-02, 11:04   #2641
zzzielona
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie - chociaż wszystko na to wskazuje - uwielbiam tego pasiaka, mam nadzieję, że nie będę musiała robić sobie zapasów

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

wszystko oprócz tuszu
Niebieski eye-liner jest ekstra! Tylko trzeba na taki odpowiedniego pędzla bo pewnie będzie ciężko zmyć .
Stary 2011-04-02, 12:45   #2642
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Niebieski eye-liner jest ekstra! Tylko trzeba na taki odpowiedniego pędzla bo pewnie będzie ciężko zmyć .
Ja mam identyczny kolor linerka w żelu z Alverde. OD razu mówię że do zielonych oczu nie pasuje. Kocham ten kolor ale nigdzie w nim wyjść nie mogę. (

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-04-02, 12:55   #2643
partycypacja
Raczkowanie

a ja wczoraj zakupiłam pędzel do różu z Essence ale wkurza mnie to że ma końcówkę różową bo nie widzę ile tego różu nabiera
jest taki delikatny i muszę się nieźle namachać żeby nabrać odpowiednią ilość.

nie wiem czy widziałyście ale na stronie essence jest już informacja odnośnie nowej limitki:
http://www.essence.eu/index.php?id=1548&L=6

a u mnie w DN nawet ani śladu po limitce I love Berlin
partycypacja jest offline  
Stary 2011-04-02, 12:58   #2644
hanusia505
Zakorzenienie

Myslicie, ze ten puder kwiatkowy z Blossoms bedzie rozswietlal?

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline  
Stary 2011-04-02, 13:04   #2645
nobodygirl91
Zadomowienie

nowe limitki nędzne. z bloosom też mi się przestał róż podobać i ten puder - mam rozświetlacze, jeden w użyciu (jezu, on to w ogóle jakiś nieśmierletny jest - btw to pokruszona mozaika PB ^^), całe AOH i cały nieużywany ani razu (!) rozświetlacz z Moonlight.
za to na bank kupię pomadkę, tą Creamy Nude - jest booooska tylko też dużo rzeczy do ust mam, musze pozużywać
btw o co be z tymi eyelinerami w żelu z Sun Club?!? jestem w szoku, Essence szaleje

edit: dobrze widze, że te rzeczy z Sun Club to limitka??

Edytowane przez nobodygirl91
Czas edycji: 2011-04-02 o 13:06
nobodygirl91 jest offline  
Stary 2011-04-02, 13:13   #2646
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
mam nadzieję, że nie - chociaż wszystko na to wskazuje - uwielbiam tego pasiaka, mam nadzieję, że nie będę musiała robić sobie zapasów
Zapasy zapasami, ale ile udało Ci się go zużyć? Przecież to niezniszczalne jest
Stary 2011-04-02, 13:16   #2647
wiefiulecka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Zapasy zapasami, ale ile udało Ci się go zużyć? Przecież to niezniszczalne jest
Zgadzam się - niezniszczalne . Mam pasiaka od około roku, używam codziennie i zużycie jest niewielkie, ale kiedyś się na pewno skończy i co wtedy

www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline  
Stary 2011-04-02, 13:19   #2648
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam się - niezniszczalne . Mam pasiaka od około roku, używam codziennie i zużycie jest niewielkie, ale kiedyś się na pewno skończy i co wtedy
Do tej pory, kiedy się skończy, to pojawi się pełno innych fajnych kosmetyków. Ja się tak chronię przed zapasami.

aktogimka jest offline  
Stary 2011-04-02, 14:00   #2649
Kasza Manna
Zakorzenienie

Smutno mi, bo chyba się nie załapię na Blossoms. A ten puder taki śliczny
Stary 2011-04-02, 14:20   #2650
natalenka89
Raczkowanie

poszłam do Galerii Bałtyckiej no i oczywiście dalej nic. Zapytałam Pani że jak nic nie ma to dostawy mają we czwartek... (Dziwne, szafa stoi pusta od dobrych 2 tygodni...)

Chciałam kupić szminkę z przeceny ale okazało się że to drugi tester, po prostu ktoś musiał na niego nałożyć zamknięcie od innej :/
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-04-02, 14:22   #2651
Aimee_J
Zakorzenienie

Jak myślicie, ten puder z Blossom godnie zastąpi mi Shimmer Powder? Nie potrzebuję niczego co mnie zbrązowi, bo tego nie lubię, a coś mi mówi, ze zanim Blossom do nas dotrze to ja się swojego rozświetlacza już pozbedę

A na żelowe eyelinery czekam z utęsknieniem. Mam inglotowy, który już powoli dochodzi do etapu w którym nic mu nie pomaga.
Fajnie byoby sie załapać jeszcze na Essencowy pędzel do niego

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zakupiłam pędzel do różu z Essence ale wkurza mnie to że ma końcówkę różową bo nie widzę ile tego różu nabiera
jest taki delikatny i muszę się nieźle namachać żeby nabrać odpowiednią ilość.
:
Poza tym, ze mi się rozwalił to mam to samo zdanie o nim Tylko ja go używma do sypkich róży z EDM.
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-04-02, 15:15   #2652
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze on będzie rozświetlał i leciutko przyciemniał, ale tak lekko. Chyba chcieli połączyć róż/brązer i rozświetlacz w jedno

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
nowe limitki nędzne. z bloosom też mi się przestał róż podobać i ten puder - mam rozświetlacze, jeden w użyciu (jezu, on to w ogóle jakiś nieśmierletny jest - btw to pokruszona mozaika PB ^^), całe AOH i cały nieużywany ani razu (!) rozświetlacz z Moonlight.
za to na bank kupię pomadkę, tą Creamy Nude - jest booooska tylko też dużo rzeczy do ust mam, musze pozużywać
btw o co be z tymi eyelinerami w żelu z Sun Club?!? jestem w szoku, Essence szaleje

Tez tak mam . Mnóstwo rzeczy do ust o których nawet nie pamietam. Potem robie porządki i oooo, ja to jeszcze mam
Moja zasada : rozświelaczy i róży nigdy dość. Jestem chyba mały fetyszysta

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Smutno mi, bo chyba się nie załapię na Blossoms. A ten puder taki śliczny
Jak coś to możesz poprosić miłą wizażankę Kasię (mnie), która zdybie drugi egzemplarz dla Ciebie i wyśle go

Tak poza tym . Nie wydaj Wam się, że fioletowa kredka z Bloosom jest bardzo podobna do tego wycofywanego kajala fioletowego?

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-04-02 o 15:19
mejaczek jest offline  
Stary 2011-04-02, 15:28   #2653
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze on będzie rozświetlał i leciutko przyciemniał, ale tak lekko. Chyba chcieli połączyć róż/brązer i rozświetlacz w jedno

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Tez tak mam . Mnóstwo rzeczy do ust o których nawet nie pamietam. Potem robie porządki i oooo, ja to jeszcze mam

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Jak coś to możesz poprosić miłą wizażankę Kasię (mnie), która zdybie drugi egzemplarz dla Ciebie i wyśle go

Tak poza tym . Nie wydaj Wam się, że fioletowa kredka z Bloosom jest bardzo podobna do tego wycofywanego kajala fioletowego?
Mejuśśśś, ciągle zapominam się zapytać. Tam na Twoim blogu, bodajze przy któejś kredce masz niebieski holo na pazurkach, dobrze widziałam? Co to za firma?
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-04-02, 15:33   #2654
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
oby tylko lepszej jakości była
mój fioletowy kajal jest twardy i mało widoczny

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-04-02, 15:50   #2655
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Mejuśśśś, ciągle zapominam się zapytać. Tam na Twoim blogu, bodajze przy któejś kredce masz niebieski holo na pazurkach, dobrze widziałam? Co to za firma?
Holo, holo
Sally Hansen, seria magical, odcień Blue Aura. Mam jeszcze z tej serii fiolet.
Ogólnie kocham te lakiery. Bardzo szybko schną. Dosłownie z minute i moge wychodzić, tylko z trwałością gorzej. Ale jakos mnie to nie zraża, bo często zmieniam kolor na pazurkach i u mnie wszystkie holo szybko jakoś się "przecierają"

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
oby tylko lepszej jakości była
mój fioletowy kajal jest twardy i mało widoczny
Dokładnie. Może u mnie nie to, ze twarda, ale żeby mieć jako taki kolor to muszę się namachać i czasem zostają mi takie dziwne, brzydkie kawałki tej kredki. Ogólnie produkt dla cierpliwych

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-04-02, 15:54   #2656
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Holo, holo
Sally Hansen, seria magical, odcień Blue Aura. Mam jeszcze z tej serii fiolet.
Ogólnie kocham te lakiery. Bardzo szybko schną. Dosłownie z minute i moge wychodzić, tylko z trwałością gorzej. Ale jakos mnie to nie zraża, bo często zmieniam kolor na pazurkach i u mnie wszystkie holo szybko jakoś się "przecierają"

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Dokładnie. Może u mnie nie to, ze twarda, ale żeby mieć jako taki kolor to muszę się namachać i czasem zostają mi takie dziwne, brzydkie kawałki tej kredki. Ogólnie produkt dla cierpliwych
a buu sally
muszę szukac zamiennika
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:03   #2657
aktogimka
Zakorzenienie

Swatche wszystkich lakierów Blossoms - http://tassas.blogspot.com/2011/03/e...ssoms-etc.html

aktogimka jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:06   #2658
sydunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Swatche wszystkich lakierów Blossoms - http://tassas.blogspot.com/2011/03/e...ssoms-etc.html
Niby ciekawe, ale chyba sobie jednak nie wyobrażam takich kolorów na moich paznokciach Może jedynie na odcień I like się skuszę
sydunia jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:07   #2659
black-bubu
Zakorzenienie

Piękne są, może jedynie żółty mi nie pasuje, a ten fiolet coś mi przypomina nie było już takiego koloru w jakiejś limitce?

aaaa już wiem, cute as hell miał bardzo podobne barwy

Edytowane przez black-bubu
Czas edycji: 2011-04-02 o 16:09
black-bubu jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:11   #2660
zzzielona
Wtajemniczenie

My tutaj się podniecamy nowościami Essence, nowymi limitkami, itd. a w PL ani widu, ani słychu o nich ;P.
Stary 2011-04-02, 16:35   #2661
lejka
Zakorzenienie

W Wola Parku w Douglasie są już miejsca na nowości, łącznie z naklejkami z cenami. Tylko nowości nie ma, a zapytana pani powiedziała że nie wie kiedy będą. Mini set błyszczyków będzie po 9,99zł, żelowy liner 11,99zł. Niestety, chyba na wszystko z nowości było miejsce w drugiej szafie - na pewno żelowe linery, mini błyszczyki, magnetyczne lakiery i top coaty.
W Naturze w Centrum ni widu nie słychu, dokładali coś ze stałej oferty, żadnego miejsca na nowości.
lejka jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:39   #2662
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Witajcie! Mam pytanie - czy w Waszych drogeriach też Essence pojawia sięz takim opóźnieniem? U mnie nadal na półkach zalegają resztki (jakieś marne) po I love Berlin ... tej pastelowej kolekcji - Blossoms tak?, nawet na oczy jeszcze nie widziałam, a zamarzyły mi się dwa lakiery i pewnie coś jeszcze
siulka jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:43   #2663
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
http://www.fashion-fee.com/2011/04/p...ndi-beach.html

Błękitny liner mnie powalił na kolana.
A tak w ogóle to zawsze chciałam mieć złoty lakier
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam identyczny kolor linerka w żelu z Alverde. OD razu mówię że do zielonych oczu nie pasuje. Kocham ten kolor ale nigdzie w nim wyjść nie mogę. (
Ciekawe czy by pasował do piwnych oczu
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Sądząc po swatchach to zdecydowanie...
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

Co to PB? jakbyś chciała się pozbyć AOH to chętnie przygarnę
Faktycznie limitka, ale mam nadzieję że na takiej zasadzie jak poprzednie "limitki" sun club czyli że docelowo ma być w stałej ofercie...
Cytat:
Ja tak mam z wieloma rzeczami rozświetlacze, brązery, błyszczyki, podkłady, cienie...
Cytat:

Jest podobna. Ale kajal nie ma chyba drobinek z tego co pamietam, a ta kredka ma i jest jakaś intensywniejsza.
Cytat:
Pożądam fioletowego ciemnozielony też niezły, ale chyba nie do końca takiego lakieru szukam
Cytat:
My tutaj się podniecamy nowościami Essence, nowymi limitkami, itd. a w PL ani widu, ani słychu o nich ;P.
No właśnie o tym mówiłam bez sensu...

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-04-02 o 16:55
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2011-04-02, 16:45   #2664
agniesika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
W Wola Parku w Douglasie są już miejsca na nowości, łącznie z naklejkami z cenami. Tylko nowości nie ma, a zapytana pani powiedziała że nie wie kiedy będą. Mini set błyszczyków będzie po 9,99zł, żelowy liner 11,99zł. Niestety, chyba na wszystko z nowości było miejsce w drugiej szafie - na pewno żelowe linery, mini błyszczyki, magnetyczne lakiery i top coaty.
W Naturze w Centrum ni widu nie słychu, dokładali coś ze stałej oferty, żadnego miejsca na nowości.
Byłam dziś na Kabatach,przemiły Pan powiedział że nowa seria ma być na początku kwietnia(takie dostali informacje) ;Na moją ripostę,że już jest początek kwietnia odpowiedział ,że w poniedziałek dostawa,ale co będzie nie wiadomo i zaprosił na poniedziałkowe popołudnie ewentualnie środę.
Stary 2011-04-02, 17:00   #2665
coco_kiciusia
Zadomowienie

elegancko

W preview na stronie essence pojawiło się You Rock
Wiem że to jeszcze nic nie oznacza ale kij z tym

update: przejrzałam i chcę wszystko z You Rock

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-04-02 o 17:02
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2011-04-02, 17:02   #2666
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

nowości mają już być 16 kwietnia bo jak nie to udusze

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-02, 17:03   #2667
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
A z drugiej strony, bądźmy szczerzy - dziwi to kogoś?

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Stary 2011-04-02, 17:06   #2668
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
elegancko

W preview na stronie essence pojawiło się You Rock
Wiem że to jeszcze nic nie oznacza ale kij z tym

update: przejrzałam i chcę wszystko z You Rock
tak samo miałam ;p

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-04-02, 17:42   #2669
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Co to PB? jakbyś chciała się pozbyć AOH to chętnie przygarnę
Faktycznie limitka, ale mam nadzieję że na takiej zasadzie jak poprzednie "limitki" sun club czyli że docelowo ma być w stałej ofercie...
limitowanka Pure Beauty - tam był taki mozaikowy puder, spadł mi i się rozkruszył. długo leżał nieużywany, miałam wyrzucić, ale stwierdziłam że lepiej zużyć
nie chce się pozbyć AOH bo mi bardzo pasuje w sumie moje pierwsze opakowanie, no i ostanie bo już go nie kupię. e tam, znajdzie się coś ciekawego w limitce jakiejś gdy będe potrzebować (za jakieś 2 lata)
Stary 2011-04-02, 17:56   #2670
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
faktycznie śliczne, nawet ten żółty. Ciekawe czy do nas dotrą, czy sie ścierają i w jakiej będą cenie.
lea88 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości