Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobrych firm - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-10, 19:49   #121
Aleetzya
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Za to cienie - fakt trzymają się cały dzień, ale później blakną na powiece i po prostu tworzą taką perłową poświatę. Ogółem żeby uzyskać np ten miętowy kolor trzeba się nieźle nagimnastykować. Zerowa pigmentacja.
Dzięki Ci, czaiłam się na nie ale teraz już ich nie kupię...
Aleetzya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 20:03   #122
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dzięki Ci, czaiłam się na nie ale teraz już ich nie kupię...
a tu proszę swatche, bo zapomniałam załączyć wcześniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pikczersik172.jpg (42,7 KB, 117 załadowań)
ghana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:00   #123
Aleetzya
Zadomowienie

Dziewczyny, gdybyście były zainteresowane to zrobiłam na blogu notatkę o szminkach z Pepco i wrzuciłam zdjęcia:

http://aleetzya.blogspot.com/
Aleetzya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 18:05   #124
pati1661
Przyczajenie

hej... czy ktoś sie może orientuje czy w pepco w jeleniej górze sa kosmetyki, bo mam bardzo nie po drodze do tego sklepu.a z tego co mowicie maja tam calkiem fajne kosmetyki, ale nie chce isc w ciemno na druga strone miasta
pati1661 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 15:11   #125
shopoholic
Rozeznanie

Ja byłam dzisiaj w pepko. Kupiłam
- eye2eye zestaw dwoch cieni, highlighter i color, w zestawie jest tez mały pędzelek po jednej stronie z naturalnego włosia, po drugiej zwykły z gąbki.
Testowałam jeden dzien i juz moge powiedziec ze jest beznadziejny
Prawie wcale nie napigmentowane, cień jeszcze troszke ale ten rozświetlacz to juz pomyłka totalna, nie ma drobinek i nic nie rozświetla na oku. Jedyny + to ten pędzelek... jest cudowny, milutki w dotyku, właśnie takiego szukałam takze i tak sie ciesze, ze kupiłam ten cień, za sam pędzelek dałabym o wiele więcej niz te 4,99 za te 2 cienie.
-Korektor maybelline do twarzy zielony. w pepco kosztował 10 zł... cena wrecz śmieszna! narazie nie próbowałam..

Niedługo planuje znów nalot na pepco Czaje sie na podkład mineralny chociaz nie wiem do konca czy będe do uzywac, Balsam ten, o którym pisałyście (u mnie kosztuje 1,99) Kiedy coś kupie napisze wam jak sie sprawuje

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2012-01-21 o 04:19
shopoholic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:48   #126
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie

Posiadam z Pepco
Maybelline:
Tusz Lash stiletto, kolor jak dla mnie super Black/brown do tego razem z kredką w złotawym kolorze 14,99
kredka define a line turkusowa 4,99

Jakąś inną niebiesko brokatową 2,99

Wiem że w Krk w NH na Boh Września są kosmetyki tam dwie kredeczki.
Jeszcze znam sklep w Opolu (chyba tam jest tylko jedno Pepco) na Zaodrzu (duuży i fajny sklep) tam tusz z cieniem, rzadziej tam zagladam tylko jak u Tż jestem.
Nigdy nie wychodze z pustymi łapkami choć szuflada już się nie domyka ...
Pyrola rotundifolia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:29   #127
SamSzef
BAN stały

Moje ostatnie nabytki w pepco to:

biały lakier Maybelline forever strong 8 zł- bardzo ładny odcień (dużo osób go chwali) - w dodatku naprawdę bardzo wytrzymały.

korektor maybelline cover stick - 10 zł - świetnie kryje, dobrze się rozprowadza
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:27   #128
lele
Zakorzenienie

też kupiłam ten biały lakier Maybelline i jestem bardzo z niego zadowolona. Trzyma się dobrze i to pierwszy biały lakier, który mi się podoba zastosowany na całą płytkę paznokcia. Dobrze współgra z czarnym crackiem p2.

Kupiłam też mamie srebrny lakier Maybelline, przetestowałam na jednym paluszku i bardzo ładnie wyglądał.
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 17:27   #129
SamSzef
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
też kupiłam ten biały lakier Maybelline i jestem bardzo z niego zadowolona. Trzyma się dobrze i to pierwszy biały lakier, który mi się podoba zastosowany na całą płytkę paznokcia. \
dokładnie. nie jest perłowy, ale mat - dobrze kryje i nie wygląda jak te, które stosowane są do frenchu, jest gęsty i w ogóle super
Stary 2011-06-05, 12:59   #130
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Uwielbiam pepco - na Tamka w Łodzi mamy bardzo fajną 'wersję' - kosmetyki czyste, raczej nie stare itd

Jak na razie zakupiłam: rozświetlacz collection 2000 (twardy!), dwa sypkie cienie miss sporty (4.99), pomadkę sally hansen (7.99), błyszczyk sh (9.99), pilniczek ceramiczny sh (5.99?). Ze wszystkiego jestem zadowolona, a ze szminki najbardziej
Na Tamka nie byłam jeszcze, bo za daleko i zupełnie mi nie po drodze
Muszę się w końcu do jakiegoś Pepco wybrać na przeszpiegi, bo daaawno nie byłam.
A z kosmetyków tam nabytych na razie jestem zadowolona tylko z tuszu Maybelline.

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:06   #131
SamSzef
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
A z kosmetyków tam nabytych na razie jestem zadowolona tylko z tuszu Maybelline.
a co oprócz tuszu udało się jeszcze Tobie dostać?
Stary 2011-06-05, 20:54   #132
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
a co oprócz tuszu udało się jeszcze Tobie dostać?
Rozświetlacz Collection2000, którego ani razu nie użyłam (kupiony pod wpływem emocji, mimo zapasu kosmetyków tego typu) i poszedł na aukcji w świat.
Puder mineralny Wet'n'Wild, ale go też się pozbywam, ponieważ nie lubię pudrów sypkich i sama nie wiem dlaczego go kupiłam
Na razie nie pamiętam czy coś więcej jeszcze tam kupowałam kosmetycznego. Często się dziwię jakie starocie tam się walają. Pisałam zresztą o tym w wątku ogólnym o Pepco.
Nie mówię, że wszystko jest beee, ale ja radzę uważać.

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:26   #133
SamSzef
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Rozświetlacz Collection2000, którego ani razu nie użyłam (kupiony pod wpływem emocji, mimo zapasu kosmetyków tego typu) i poszedł na aukcji w świat.
Puder mineralny Wet'n'Wild, ale go też się pozbywam, ponieważ nie lubię pudrów sypkich i sama nie wiem dlaczego go kupiłam
Na razie nie pamiętam czy coś więcej jeszcze tam kupowałam kosmetycznego. Często się dziwię jakie starocie tam się walają. Pisałam zresztą o tym w wątku ogólnym o Pepco.
Nie mówię, że wszystko jest beee, ale ja radzę uważać.
no niestety. ja też jestem zadowolona z tego tuszu maybelline. dobrze się sprawuje
na razie nie mam nietrafionych kosmetycznych zakupów z pepco, może dlatego,że zawsze dobrze się zastanowię czy coś kupię, oglądam 100 razy albo wejdę, sprawdzę, poczytam o danym kosmetyku gdzieś na necie i wracam go kupić (albo i nie). no i wybieram raczej sprawdzone już rzeczy. kosmetyków wet n wild i tego collection 2000 jeszcze nie miałam i jakoś nie jestem przekonana
Stary 2011-06-06, 00:19   #134
NioseWamPicie
Zadomowienie

ja byłam bardzo zadowolona z mascary NYC za 4,99 zł
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:43   #135
ghana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
a dla mnie ten tusz nałożony bez uprzedniej cienkiej bazy maybelline collosal volume, nie daje nic t eraz chcąc go wykończyć muszę uzywać w sumie 2 maskar.
Prócz t ego lubię szminkę z wet'n'wild toffee delight, dla mnie idealny cielak, rozświetlacz collection 2000, bo jest delikatny i ładnie się mieni, używam go w sumie codzIennie, teraz jak mam bvardziej opalona t warz używam te ż fluidu z wet'n'wild i jest bardzo fajny nie jestem zadowolona z zakupu blyszczyka powiekszajacego usta Sally Hansen, ktorego uzylam moze z 2 razy na jakas szminke, ale zapach i smak skutecznie mnie odstraszyły i bubel wylądował w kszu oraz z cieni constance carrol - mimo super kolorow na oczach tworza jeydnie perłową poswiat ę i nawet po nalozeniu na baze szybko się rolują.
a i mam jeszcze z pepco kredke do oczu w mietowym kolorze z miss sporty, ale do niej nic nie mam - bo te konturowki znalam juz wczesniej i niczym sie nie roznia

chetnie bym odwiedzila na dniach pepco, sa jakies nowosci z tych kosmetyków?
Stary 2011-06-10, 11:25   #136
SamSzef
BAN stały

Cytat:

chetnie bym odwiedzila na dniach pepco, sa jakies nowosci z tych kosmetyków?
dostawy są różne dla różnych sklepów trzeba chyba wybrać się osobiście i zobaczyć
Stary 2011-06-27, 19:29   #137
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

ja zakupiłam tak ogółem

szminke sally hansen <3

dwa opakowania tuszu z maybelline <3

kredka turkusowa z maybelline <3

czaje się na więcej

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 02:15   #138
Miss Puppet
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez swieczka23 Pokaż wiadomość
JA ostatnio jak byłam w warszawskim pepco to nie było tam kosmetyków (chyba ze nie zauważyłam), ale przejadę sie niedługo i zobaczę, to powiem czy są.
Mi tylko szkoda że mam trochę daleko, bo w Warszawie tylko jeden sklep jest..
no jak to powinny być 3 (wg strony internetowej)? w tym jedno całkiem nowe Pepco na Żoliborzu

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek, napoju sojowego i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 09:21   #139
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja też.Ponadto mam zieloną kredkę maybelline, pomadki Isadory, cień pojedyńczy Isadory, pomadkę Sally hansen( nie jest rewelacyjna).

Lakiery u mnie mają okropne kolory, czekam na dostawę. W Gdańsku są pustki, mama mówiła, że w Łodzi też podobno już nic ciekawego.
Stary 2011-07-09, 09:30   #140
karolajjnn
Wtajemniczenie

czaiłam się na eyeliner z my sporty zielony hmm i kredke rimmel ale w końcu nie wziełam [ oby dwie 2,99 ]

zakupiłam moje ukochane duo cieni z miss sporty <3

za 4,99 zł!! złoto i brązik mega napigmentowane : ]

codziennie któryś z nich albo obydwoje goszczą na mojej powiece ;pp

28.05 - 90,9

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-07-09 o 09:32
Stary 2011-07-09, 14:06   #141
ghana
Zakorzenienie

u nas w Częstochowie na początku było multum kosmetyków, a teraz zostało może z 5 małych koszyczków, w których zostały jakieś poprzebierane cienie i lakiery. Z niecierpliwością czekam na jakąś dostawę, bo mimo, że nieźle przejechałam się na cieniach Constance Carrol i błyszczyku Sally Hansen, to jestem zachwycona szminką nude wet'n'wild, rozswietlaczem collection2000 i konturówką miętową z miss sporty reszta przeciętna, ale ujdzie w tłumie

dziewczyny jak często są u Was dostawy ?
Stary 2011-07-09, 14:26   #142
Agamtb
Raczkowanie

Gdzie te kosmetyki z Pepco mają daty ważności? Próbowałam znaleźć, ale nie udało mi się.... Nie są przypadkiem takie tanie, bo po prostu przeterminowane?
Agamtb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 16:12   #143
karolajjnn
Wtajemniczenie

Cytat:
u nas w Częstochowie na początku było multum kosmetyków, a teraz zostało może z 5 małych koszyczków, w których zostały jakieś poprzebierane cienie i lakiery. Z niecierpliwością czekam na jakąś dostawę, bo mimo, że nieźle przejechałam się na cieniach Constance Carrol i błyszczyku Sally Hansen, to jestem zachwycona szminką nude wet'n'wild, rozswietlaczem collection2000 i konturówką miętową z miss sporty reszta przeciętna, ale ujdzie w tłumie

dziewczyny jak często są u Was dostawy ?
u mnie jest kiepsko no ale nie aż tak ... ... wczoraj byłam w innym pepco i stand był o wiele uboższy

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Gdzie te kosmetyki z Pepco mają daty ważności? Próbowałam znaleźć, ale nie udało mi się.... Nie są przypadkiem takie tanie, bo po prostu przeterminowane?
są po prostu sprowadzane . najlepiej kupować kosmetyki zamknięte bo one raczej są dopiero ważne od daty otwarcia , a pozatym jeśli były by przeterminowe

I nikt ich by nie kupował

jest dobra konsynstencja [ widziałam tylko 2 lakiery rozwarstwione ]
szminki ok , połowa rzeczy zamkniętych

a jak nie chcesz nie kupuj , kup o wiele drożej w drogerii ;]

28.05 - 90,9

Stary 2011-07-09, 16:18   #144
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość

są po prostu sprowadzane . najlepiej kupować kosmetyki zamknięte bo one raczej są dopiero ważne od daty otwarcia , a pozatym jeśli były by przeterminowe

I nikt ich by nie kupował
Co z tego,że są sprowadzane? To nie oznacza,że nie muszą mieć dat ważności, a poza tym skąd wiesz,że nie są przeterminowane będąc w sklepie i nie mając jak rozkodować dat ważności? Ludzie kupują,bo są tanie i to główny czynnik. Na świeżość produktu wpływa także sposób przechowywania,a temperatury w moim Pepco są i zimą i latem jak z tropików.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:51   #145
ParoleParole
Zakorzenienie

W Chełmie jest masa kosmetyków;p
Stary 2011-07-17, 13:54   #146
NioseWamPicie
Zadomowienie

Ja kupiłam ostatnio wrzosowy lakier z Wet N Wild i jestem zachwycona i kolorem i kryciem
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:55   #147
SamSzef
BAN stały

moje kolejne zakupy w pepco to:

ponownie - sypki puder constance carroll przeceniony z 9,99 na 6,99 (poprzedni mam juz bardzo długo, chyba z 2 miesiące jak nie dłużej i jeszcze się nie skończył mimo, że używam codziennie i często wykonuję poprawki w siągu dnia)

pomadka wet n wild przeceniona z 7,99 na 4,99. jakoś długo nie mogłam przekonac się do tej firmy aż znajoma, która kiedyś długo mieszkała w Anglii powiedziała, że tam ta firma jest bardzo dobrze znana i wcale nienajtańsza. na razie pomadka sprawuje się ok, zobaczymy jak będzie dalej (śliczny czerwony kolo - raunchy red)
Stary 2011-07-26, 15:04   #148
ghana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
moje kolejne zakupy w pepco to:

ponownie - sypki puder constance carroll przeceniony z 9,99 na 6,99 (poprzedni mam juz bardzo długo, chyba z 2 miesiące jak nie dłużej i jeszcze się nie skończył mimo, że używam codziennie i często wykonuję poprawki w siągu dnia)

pomadka wet n wild przeceniona z 7,99 na 4,99. jakoś długo nie mogłam przekonac się do tej firmy aż znajoma, która kiedyś długo mieszkała w Anglii powiedziała, że tam ta firma jest bardzo dobrze znana i wcale nienajtańsza. na razie pomadka sprawuje się ok, zobaczymy jak będzie dalej (śliczny czerwony kolo - raunchy red)
ja te pomadki jak najbardziej polecam, mam nudziaka i jest jak najbardziej ok, ale pod szminkę muszę dać cienką warstwę carmexu lub innego balsamu.

ostatnio dowiezli nam pelno maybelline stiletto, ale jestem jakos zrazona do kosmetykow z pepco i sobie darowalam
Stary 2011-07-27, 14:11   #149
wymaiginowana
Raczkowanie

Hej, a czy w jedynym pepco w Lublinie sa kosmetyki?
wymaiginowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:49   #150
loveletters
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wymaiginowana Pokaż wiadomość
Hej, a czy w jedynym pepco w Lublinie sa kosmetyki?
podłączam się do pytania, najbardziej mi zalezy na lakierach do paznokci
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hity, kosmetyki, kwc, okazja, pepco

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości