Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobrych firm - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-14, 20:39   #181
summer_sun1
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Byłam tydzień temu w częstochowskim Pepco, niestety wszystko wymiecione, zostały resztki (mały koszyczek, totalne buble) 50% taniej. Może coś ciekawego się niedługo pojawi
summer_sun1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 13:02   #182
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez summer_sun1 Pokaż wiadomość
Byłam tydzień temu w częstochowskim Pepco, niestety wszystko wymiecione, zostały resztki (mały koszyczek, totalne buble) 50% taniej. Może coś ciekawego się niedługo pojawi
dziękuję za info, w takim razie na razie nie będę specjalnie tam jechać

kosmetyki w pepco już sa - tu opisałam co i jak http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4720

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2011-11-17 o 23:15
ghana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 23:46   #183
summer_sun1
Przyczajenie

Dzięki za info z pewnością zajrzę.
summer_sun1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:18   #184
zzzielona
Wtajemniczenie

Byłam wczoraj w Pepco, we Wrocławiu na Nowym Dworze (przy Hali Strzegomskiej) i rzucili trochę kosmetyków a w tym moje ulubione szmineczki Rimmel Lasting Finish! Tyle tylko, że w tych starych opakowaniach . Zrobili też takie małe udogodnienie, że zapakowali szmineczki do foliowych, zaklejanych woreczków, żeby mieć pewność, iż produkt nie był wcześniej przez nikogo ruszany . Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o wybór kolorów, to jest całkiem pokaźny, o dziwo! Polecam zatem .
Stary 2011-12-06, 18:12   #185
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Pepco, we Wrocławiu na Nowym Dworze (przy Hali Strzegomskiej) i rzucili trochę kosmetyków a w tym moje ulubione szmineczki Rimmel Lasting Finish! Tyle tylko, że w tych starych opakowaniach . Zrobili też takie małe udogodnienie, że zapakowali szmineczki do foliowych, zaklejanych woreczków, żeby mieć pewność, iż produkt nie był wcześniej przez nikogo ruszany . Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o wybór kolorów, to jest całkiem pokaźny, o dziwo! Polecam zatem .
Też zwróciłam uwagę, że ostatnio pakują wszystko ładnie ja kupiłam ostatnio czarny lakier Revlona za 9,99 zł
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 17:52   #186
SamSzef
BAN stały

chyba dom większości sklepów PEPCO rzucili takie ładnie zapakowane kosmetyki bo ja u siebie też takie znalazłam. Co prawda lakierów nie było, ale był dosyć znaczny wybór pomadek Rimmel i Esprit oraz cieni do oczu Astor. Kosmetyki zapakowane i świeże
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 14:44   #187
kayra
Zadomowienie

Ja dziś nabyłam 2 szmineczki Rimmela oraz cienie Astor podwójne. Swoją drogą nigdy jeszcze nie miałam tych szminek, nie wiedziałam, że one tak ślicznie pachną. Tak jak piszecie u mnie też były zapakowane, uważam, że to bardzo dobrze.

Edytowane przez kayra
Czas edycji: 2011-12-17 o 14:46
kayra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 23:31   #188
kasia_kati
Zadomowienie

GG do kasia_kati

witam kobitki
ja pracuję w sklepie pepco , kosmetki równiez mamy
i też je uwielbiam ... razem z cała ekipą dziewczyn.
Jak przychodzą w dostawie ... to najpierw robimy nalot
ostatnio sporo fajnych rzeczy przyjeżdża , no i własnie zafoliwane ,to super !
szczerze polecam te kosmetyki , sa świetne no i za świetna cenę
kasia_kati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 06:58   #189
SamSzef
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Ja dziś nabyłam 2 szmineczki Rimmela oraz cienie Astor podwójne. Swoją drogą nigdy jeszcze nie miałam tych szminek, nie wiedziałam, że one tak ślicznie pachną. Tak jak piszecie u mnie też były zapakowane, uważam, że to bardzo dobrze.
Potwierdzam pachną rewelacyjnie! i faktycznie są zapakowane no i cena... w pepco 8 zł a w Superpharm ponad 20 zł. jest różnica..
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:32   #190
joyeuxe
Wtajemniczenie

Dziewczyny kojarzycie może czy któreś Pepco w Warszawie jest zaopatrzone w kosmetyki. Bywałam na Włościanskiej(Żoliborz) ale nie znalazłam tam i nie wiem czy jechać gdzieś dalej. A ceny są z tego co wyczytałam nieziemskie!
joyeuxe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:21   #191
Kas_89
Przyczajenie

Hej
Czy któraś z Was może mi powiedzieć w którym Pepco w Krakowie dostępne są kosmetyki?
Kas_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:48   #192
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie

GG do sylwusiaaniolek

Cytat:
Napisane przez Kas_89 Pokaż wiadomość
Hej
Czy któraś z Was może mi powiedzieć w którym Pepco w Krakowie dostępne są kosmetyki?
Na Jerzmanowskiego są, a na Komandosów wydaje mi sie ze mniej, ale rowniez są. Niewiem jak w Hucie

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:37   #193
fiona122006
Przyczajenie

Jestem w szoku, kupiłam dwie pomadki firmy ESPRIT , piękne kolory za całe 7,99 ( za jedną)( nie widziałam jeszcze takiego efektu na moich ustach). Były pudry mineralne Astor, cienie tej firmy i maskary Rimmela. Kocham Pepko
fiona122006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:49   #194
dzasta221
Przyczajenie

W mojej miejscowosci powstal sklep Pepco i oczywiscie maja w sprzedazy kosmetyki z roznych znanych firm. Ostatnio kupilam z astora roz do policzkow, ktory o zgrozo byl robiony w Chinach. Ale uzywam go od tygodnia i narazie dobrze sie sprawdza, zakupilam tez korektor z Rimmela, bardzo dobry, mam jeszcze Tusz z Revlona jest w miare ok i kupilam blyszczyk z N.Y.C. bardzo sie cieszylam ze moglam kupic ale gdy go uzylam mina mi zrzedla, otoz szczypie niemilosiernie w usta i musialam go wyrzucic. Widzialam tez tam cienie, pudry mineralne z Astora, blyszczyki z rimmela, i inne szminki z N.Y.C.
dzasta221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:19   #195
kayra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzasta221 Pokaż wiadomość
W mojej miejscowosci powstal sklep Pepco i oczywiscie maja w sprzedazy kosmetyki z roznych znanych firm. Ostatnio kupilam z astora roz do policzkow, ktory o zgrozo byl robiony w Chinach. Ale uzywam go od tygodnia i narazie dobrze sie sprawdza, zakupilam tez korektor z Rimmela, bardzo dobry, mam jeszcze Tusz z Revlona jest w miare ok i kupilam blyszczyk z N.Y.C. bardzo sie cieszylam ze moglam kupic ale gdy go uzylam mina mi zrzedla, otoz szczypie niemilosiernie w usta i musialam go wyrzucic. Widzialam tez tam cienie, pudry mineralne z Astora, blyszczyki z rimmela, i inne szminki z N.Y.C.
I jak ten tusz Revlonu się sprawdza? Możesz napisać jego nazwę? Ja tego błyszczyku tez nie polecam, ma strasznie chemiczny zapach, a raczej smród. Blee

Stary 2012-03-05, 11:02   #196
magda2109
Zakorzenienie

Dziewczyny, a czy u Was w pepco dostepne sa te korektory płynne collection 2000? Czy tylko na allegro można kupić? Bo szukałam w dwóch pepco u siebie i nie było...
Stary 2012-03-05, 15:23   #197
kayra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy u Was w pepco dostepne sa te korektory płynne collection 2000? Czy tylko na allegro można kupić? Bo szukałam w dwóch pepco u siebie i nie było...
Ja ich u siebie nie widziałam.

Stary 2012-03-05, 16:17   #198
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie

a ma może któraś te poczwórne cienie z astora? :P

http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:27   #199
dzasta221
Przyczajenie

Jak dla mnie jest ok, nie osypuje sie ani nie robi podkowy pod oczami, pogrubia rzesy, mysle ze za takie pieniadze warto go nabyc.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
I jak ten tusz Revlonu się sprawdza? Możesz napisać jego nazwę? Ja tego błyszczyku tez nie polecam, ma strasznie chemiczny zapach, a raczej smród. Blee
Tusz jest ok, nie osypuje sie i nie robi podkowy pod oczami, pogrubia za te pieniadze warto go nabyc a tusz z revlonu to 3d extreme, szczoteczka jest troche dziwna ale mi akurat dobrze sie naklada tusz.
dzasta221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:46   #200
kayra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzasta221 Pokaż wiadomość
Tusz jest ok, nie osypuje sie i nie robi podkowy pod oczami, pogrubia za te pieniadze warto go nabyc a tusz z revlonu to 3d extreme, szczoteczka jest troche dziwna ale mi akurat dobrze sie naklada tusz.
Dzięki

Stary 2012-03-10, 19:58   #201
Malinkka
Przyczajenie

Mam pytanie czy któraś z was zaopatrzyła się może w cienie up girls, jeśli tak to czy warto je kupić?
Malinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 12:39   #202
misior920127
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to misior920127

:O serio w Pepco sa kosmetyki? w moim mieście jeszcze się nie spotkałam..
misior920127 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:26   #203
Forget_me
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
:O serio w Pepco sa kosmetyki? w moim mieście jeszcze się nie spotkałam..
Serio serio W moim też nie było kosmetyków, ale ostatnim czasie się pojawiły Może u Ciebie też się pojawią
Forget_me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 21:04   #204
mycha9393
Zakorzenienie

obkupilam sie w 4 lakiery N.Y.C. oraz szminke tej samej firmy
wszystko po 4,99 przyjemna ta cena. Lakiery smuzą troche ale 2 warstwy i daja rade szczegolenie za ta cene. szminka genialna trzymala sie dluzej niz rimmelowska
Jutro chyba tam jeszcze wpadne. jak czas jakis sie znajdzie
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta

Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 15:08   #205
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dlaczego kosmetyki takich firm jak np rimmel są w pepco takie tanie? Na czym zyskuje producent???
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:04   #206
Vilqa
Zadomowienie

Też się nad tym zastanawiam.
Widziałam jakiś fluid (?) Esprita za (chyba) 14,99.

Przecież to się producentowi zwyczajnie nie opłaca. Gdzie jest myk?

Kupiłam kiedyś rozświetlacz Collection 2000, ale wyrzuciłam, bo jednak bałam się używać czegoś made in China za 9,99.

Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2012-04-02 o 13:06
Vilqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:30   #207
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Ja odwiedzam Pepco w Chorzowie (AKS) i Siemianowicach (Carrfour) i mam wrażenie ze tam cały czas jest to samo - lakiery z Revlonu brokatowe, kilka podkładów Esprite, podkłady mineralne Astor...ostatnio widziałam błyszczyki z NYC czy jakoś tak. Chyba mam pecha
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:53   #208
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ja ten szczypiacy blyszczyk NYCA uwielbiam i dziala
Stary 2012-04-10, 13:05   #209
asma21
Przyczajenie

Witam, czy orientuje się ktoś gdzie moge dostać kosmetyki w pepco w warminisko-mazurkim??
Chodzi mi o olsztyn, kętrzyn , lidzbark ????
Niestety w miejscowosci w ktorej mieszkam nie ma kosmetykow.
Pozdrawiam
asma21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:42   #210
jetaime
Raczkowanie

Ja dziś u siebie w Łomży kupiłam szminkę Esprit za 7,99. Zostały same bordo, ale jedną różową upolowałam i jak na razie jestem na tak.
Ogólnie to byłam w szoku, że takie markowe kosmetyki wiszą w Pepco, ale pokręciłam się koło nich i doszłam do wniosku, że przetestuję...
jetaime jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hity, kosmetyki, kwc, okazja, pepco

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości