Farba, która sprawi, że kolor będzie wyglądał na naturalny, bardzo proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-16, 11:34   #1
adellee
Raczkowanie

Exclamation

Farba, która sprawi, że kolor będzie wyglądał na naturalny, bardzo proszę...

Cześć dziewczyny, mam do Was prośbę. Potrzebuję farby która da mi kolor który będzie wyglądał jak najbardziej na naturalny, może być mysi, popielaty, chłodny, ale ma wyglądać jak kolor natury, od spodu mam ciemne pasemka (dekoloryzacja) więc wiem że tak w stu procentach naturalnie nie będzie, ale tak plus-minus, żeby to wyglądało ładnie.
I jeszcze takie pytanie: mam straszne włosy, dziewczyny narzekają że mają cienkie, ale ja szczerze im wszystkim zazdroszczę, moje są gęste, grube i stoją, a że z natury mam siano i muszę prostować to wygląda to jeszcze gorzej, co zrobić w takiej sytuacji?

TU ZDJĘCIA
adellee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:05   #2
nielegalna_
Raczkowanie

Dot.: Farba, która sprawi, że kolor będzie wyglądał na naturalny, bardzo proszę...

Zobacz farby z serii Garnier Belle Color i Schwarzkopf Natural & Easy. Są tam kolory które wyglądają bardzo naturalnie na pewno coś dla siebie znajdziesz.
nielegalna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:39   #3
adellee
Raczkowanie

Dot.: Farba, która sprawi, że kolor będzie wyglądał na naturalny, bardzo proszę...

Sprawdzę, a która dałaby mi taki kolorek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chloe_large.jpg (25,4 KB, 45 załadowań)
adellee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:25   #4
Zilka
Rozeznanie

Dziewczyna na zdjęciu ma ciemny blond.
Przy zakupie farby drogeryjnej musisz uważać, żeby nie wyszła za ciemno. Np. ciemne blondy wychodzą na prawdę bardzo, bardzo ciemne, blondy wychodzą jak ciemne blondy, jasne blondy jak blondy Wszystkie brązy wychodzą przeważnie czarne.
Zilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:32   #5
playboykaa77
Zadomowienie

jezeli chodzi o fryzjerskie farby to szukaj tych ktore maja w nazwie "natura"
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 23:52   #6
Miluuu
Rozeznanie

Najlepiej gdybys przeszla sie do sklepu fryzjerskiego i zobaczyla sobie paletke kolorow farb, ktore maja dostepne i wybrala sobie taki kolor, jaki chcesz. Musisz zwrocic uwage na numeracje - chcesz naturalny kolor, nie sztuczne odcienie - czyli kupujesz np. farbe z numerem 7 - to jest naturalny, natomiast 7.21 bedzie juz odcieniem. Bedziesz je miala ponumerowane wg naturalnych kolorow od blondow do czarnych (w zaleznosci od producenta.. ale kazdy naturalny kolor zawsze jest oznaczony pelna cyfra). Jesli dobierzesz sobie kolor do odrostu, to najprawdopodobniej bedziesz miala farbowanie z glowy.

Ja mialam robione wstawki, farbowalam sie kilkakrotnie roznymi farbami - zawsze byla roznica kolorystyczna. W koncu wzielam ta paletke, przylozylam do odrostu i kupilam sobie farbe z elgonu. Od 3 miesiecy lezy mi jeszcze pol tubki w lazience, bo nie czuje potrzeby farbowania, odrostu nie ma, kolor nie jest wyplukany jak po sklepowej (mniej sie blyszczy od pierwszego dnia po farbowaniu, ale sie nie odroznia od natury, wiec jest ok).

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 00:15   #7
Noa_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adellee Pokaż wiadomość
Sprawdzę, a która dałaby mi taki kolorek?
offtop
można wiedzieć jak się nazywa ta pani ?
Noa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości