Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-20, 11:58   #3661
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Ja proponuje mroźny beż, lub złoty jasny brąz będzie sie zlewać z odrostem. Czarny niebyt pasuje
Stary 2012-03-20, 12:00   #3662
Talantea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bordufka Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie. jaki kolor mi będzie pasował? nie chce już mieć czarnych włosów. chcę rozjaśnić i pomalować na jakiś kolorek, tylko jaki? zastanawiam się też czy nie wrócić do swojego koloru naturalnego(odrosty na 2 fotce)

Wstaw wieksze zdjecie proszę, wtedy zrobie wizualizacje.

Talantea jest offline  
Stary 2012-03-21, 06:35   #3663
esperense
Przyczajenie

farbowac na rudo czy nie ? z blondu .

Hej wam wszystkiem dziewczyny. Mam wielki dylemat a otoz farbowac na rudy czy nie . moj kolor wlosow to szampanski blond z avonu
obawiam sie ze nie wyjdzie mi ten kolor jakos dobrze ... nawet nie wiem co uzyc. myslalam zeby kupic szamponetke jakas i na pasemku wyprobowac czy nie wyjdzie jakas marchewa. pomozcie . dodajje swoje zdjecie w zalaczniku .
co sadzicie ? bedzie mi to wgl pasowac ?
jak sprawdzalam na photoshopie to nie ma zle . kwestia przyzwyczajenia .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0334.jpg (126,6 KB, 46 załadowań)
esperense jest offline  
Stary 2012-03-21, 07:20   #3664
sisiuchna
Przyczajenie

Dot.: farbowac na rudo czy nie ? z blondu .

Mam podobny kolor włosów i typ urody. Na moich włosch sprawdziła się farba z artego blond tytoniu virgini sama jakoś nie miałam odwagi ufarbować więc udałam się do fryzjerki. Koszt znacznie większy bo w moim mieście to ok 80 zł ale było warto
sisiuchna jest offline  
Stary 2012-03-21, 08:02   #3665
Anabella43
Raczkowanie

Rudy jak rudy, zastanów sie dobrze czy na pewno tego chcesz, ponieważ czerwonego pigmentu bardzo ciężko sie pozbyc. Ja zmagam sie z rudym który zostal mi po brązie i do tej pory nie mogę sie go pozbyć bo jakiej farby nie nałoże pozostaje czerwony poblask. Także zastanów sie 10 razy
Stary 2012-03-21, 08:12   #3666
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Witajcie Wiżanki przyszłam prosić o pomoc <znowu >
Dziś chodzi o moją mamę chodzi od dłuższego czasu w tym samym czyms na głowie,bo nie wie co z tymi wlosami zrobić.Włoski ma dosc zadkawe,cienkawe,od zawsze w krótkich włoskach...Prosiłabym was głównie o kolor jaki możnaby było zrobić aby pasował do buśki mamki.
Bede wdzieczna za odpowiedzi...
Twojej mamie pasowalby np miedziany blond, ale delikatny lub jasny zloty lub karmelowy brazik.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez bordufka Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie. jaki kolor mi będzie pasował? nie chce już mieć czarnych włosów. chcę rozjaśnić i pomalować na jakiś kolorek, tylko jaki? zastanawiam się też czy nie wrócić do swojego koloru naturalnego(odrosty na 2 fotce)
Jestem za powrotem do naturalek. Czarny jest ble

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Zafarbowałam z obawą czekam aż włoski wyschną....
I jak efekt??? Pokaz

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

[QUOTE=Tysia144;32945670]
Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie piękne naturalne włosy! Takie Wam idealnie pasują!
Tysia144 w ciemnych ze zdjęcia wyglądasz zabójczo!! Jaśniejsze raczej nie będą Ci pasować.

Dziękuję właśnie kupilam dzisiaj granatową czerń myślisz, że pasowałby mi ten kolor? Troszkę boję się zrobić. Proszę też o rady inne kobitki. Zdjęcie dalam wcześniej
Granatowa czern malo komu pasuje. Chyba tylko Nicole Schezinger w niej ladnie. Postaw raczej na braz lub odcien czekolada z Castinga, ma fajna poswiate czerwonawa.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2012-03-21, 09:54   #3667
Ametys
BAN stały

,

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:30
Ametys jest offline  
Stary 2012-03-21, 10:22   #3668
201607040946
Konto usunięte

zależy , jaki chcesz rudy. bardzo ostry może nie pasować do odcienia twojej cery może miodowy blond? taki między rudym a blondem
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-21, 16:27   #3669
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Wiecie moze co mam zrobic zeby miec taki kolor jak w zalączniku 1 lub 2? blagam pomozcie.. napalilam sie na taki cieply karmelowy ciemny blond , no cos w stylu co dodalam na zdjeciach. moj naturalny jest w zal 3. Czy istnieje taka farba po ktorej nalozeniu moglabym miec taki kolor bez uzywania rozjasniaczy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 10 załadowań)
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-22, 09:52   #3670
agnisia029
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez esperense Pokaż wiadomość
Hej wam wszystkiem dziewczyny. Mam wielki dylemat a otoz farbowac na rudy czy nie . moj kolor wlosow to szampanski blond z avonu
obawiam sie ze nie wyjdzie mi ten kolor jakos dobrze ... nawet nie wiem co uzyc. myslalam zeby kupic szamponetke jakas i na pasemku wyprobowac czy nie wyjdzie jakas marchewa. pomozcie . dodajje swoje zdjecie w zalaczniku .

Nie polecam, jak chcesz zmienić to na jakiś ciepły brąz, będzie e Ci na pewno ładnie
agnisia029 jest offline  
Stary 2012-03-22, 10:02   #3671
Tysia144
Raczkowanie

Kamila_Blondi - Chętnie bym zrobiła coś z brązu skoro mi pasuje, ale narzeczony mówi, że brąz pasować mi nie będzie... Nie wiem co mam robić kto wymyślił tyle kolorów farb

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

tylko nie wiem czy takie jasne kolory będą mi pasowały skoro ubieram i maluje się na czarno Gdy miałam naturalne włoski tzn jasny blond to troszkę dziwnie to wyglądało
Tysia144 jest offline  
Stary 2012-03-22, 10:38   #3672
Tysia144
Raczkowanie

a co myślicie o tych kolorkach?

Edytowane przez Tysia144
Czas edycji: 2012-03-22 o 11:11
Tysia144 jest offline  
Stary 2012-03-22, 13:08   #3673
Bavi
Przyczajenie

Jaki kolor włosów bedzie mi pasował ?

Wciąż zastanawiam się nad zmianą koloru włosów, byłam już brunetką, rudzielcem, ale jeszcze nigdy nie byłam blondynka Zastanawiam się czy kolor blond będzie mi pasował czy może macie jakieś inne propozycje dla mnie Dodaje zdjęcie i czekam na wasze propozycje z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110135.jpg (66,2 KB, 39 załadowań)
Bavi jest offline  
Stary 2012-03-22, 13:38   #3674
Hadassa
Rozeznanie

Dot.: Jaki kolor włosów bedzie mi pasował ?

Ja również stoję przed takim dylematem, z tym, że ja mam brązowe oczy i grozi mi blondowa porażka. Uważam, że Tobie na pewno będzie pasował .
Hadassa jest offline  
Stary 2012-03-22, 13:45   #3675
piiz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bavi Pokaż wiadomość
Wciąż zastanawiam się nad zmianą koloru włosów, byłam już brunetką, rudzielcem, ale jeszcze nigdy nie byłam blondynka Zastanawiam się czy kolor blond będzie mi pasował czy może macie jakieś inne propozycje dla mnie Dodaje zdjęcie i czekam na wasze propozycje z góry dzięki
Myślę,że będzie Ci pasował ciepły odcień blondu,np miodowy.

piiz jest offline  
Stary 2012-03-22, 15:00   #3676
Bavi
Przyczajenie

Właśnie myślałam o takim miodowym blondzie, ale jednak jest to poważna zmiana i trochę się boje, dzięki Dziewczyny za odpowiedź
Bavi jest offline  
Stary 2012-03-23, 08:42   #3677
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez esperense Pokaż wiadomość
Rudy nie. Za to miodowy blond

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Tysia144 Pokaż wiadomość
Kamila_Blondi - Chętnie bym zrobiła coś z brązu skoro mi pasuje, ale narzeczony mówi, że brąz pasować mi nie będzie... Nie wiem co mam robić kto wymyślił tyle kolorów farb

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

tylko nie wiem czy takie jasne kolory będą mi pasowały skoro ubieram i maluje się na czarno Gdy miałam naturalne włoski tzn jasny blond to troszkę dziwnie to wyglądało
Oj nie sugerowalabym się tu narzeczonym. Raz poprosilam mojego TZa zeby mi kupil farbe do wlosow. Pomyslalam, ze skoro zna mnie tyle lat to wie w jakich kolorach gustuje i mial to brac pod uwage wybierajac kolor jaki mu się spodoba. Skonczylam z czerwonym mahoniowym brazem na glowie. Co z tego, ze mu się podobalo jak ja sama zle się w nim czulam.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassa Pokaż wiadomość
Ja również stoję przed takim dylematem, z tym, że ja mam brązowe oczy i grozi mi blondowa porażka. Uważam, że Tobie na pewno będzie pasował .
Na przykladzie szwagierki mogę powiedziec, ze blond pasuje do brazowych oczu. Ladnie się u niej komponowal z brazowym spodem wlosow

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Tysia144 Pokaż wiadomość
a co myślicie o tych kolorkach?
Podoba mi się ta winna czerwien Garniera, ale wole bardziej naturalnie wygladajace kolorki.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
Wiecie moze co mam zrobic zeby miec taki kolor jak w zalączniku 1 lub 2? blagam pomozcie.. napalilam sie na taki cieply karmelowy ciemny blond , no cos w stylu co dodalam na zdjeciach. moj naturalny jest w zal 3. Czy istnieje taka farba po ktorej nalozeniu moglabym miec taki kolor bez uzywania rozjasniaczy??
Bez rozjasniacza raczej ciezko. Poszukaj farb, ktore maja w nazwie slowo rozjasniajaca albo wybierz poziom 8-9. Moze np Casting satynowy lub perlowy blond.

Stary 2012-03-24, 06:46   #3678
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Bez rozjasniacza raczej ciezko. Poszukaj farb, ktore maja w nazwie slowo rozjasniajaca albo wybierz poziom 8-9. Moze np Casting satynowy lub perlowy blond.[/QUOTE]

czyli mam wziac farbe o jasniejszym odcieniu niz chce miec. bo satynowy czy perlowy to za jasny niz ja chce no chyba ze tak trzeba na ciemniejsze wlosy zeby wyszedl taki karmelowy jak ja chce;p

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

ahaaa http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...owy-blond.aspx czytalam o tym i to farba rozjasniajaca o dwa tony wiec jak o dwa to dobrze bo miwyjdzie ciemniejszy niz na opakowaniu i to by mi pasowalo dzieki
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-24, 12:45   #3679
amoureuese
Raczkowanie

Hej !
Doradźcie jaki kolor by mi pasował ? Jakiś Jasny czy czekoladowy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10698kop.jpg (118,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10700.jpg (103,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (102,0 KB, 17 załadowań)

KLIK

amoureuese jest offline  
Stary 2012-03-28, 12:21   #3680
ada23pl
Przyczajenie

Witam. Dwa miesiące temu zrobilam pasemka blond 3/4 na moich naturalnych włosach (szatynka). Teraz myślę nad zmianą, ponieważ blond jakoś mi się nie widzi.

Poniżej wklejam fotke koloru jaki mnie interesuje, czy ktoś wie jaki to dokładnie kolor i jak go uzysakać??

ada23pl jest offline  
Stary 2012-03-29, 08:56   #3681
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez ada23pl Pokaż wiadomość
Witam. Dwa miesiące temu zrobilam pasemka blond 3/4 na moich naturalnych włosach (szatynka). Teraz myślę nad zmianą, ponieważ blond jakoś mi się nie widzi.

Poniżej wklejam fotke koloru jaki mnie interesuje, czy ktoś wie jaki to dokładnie kolor i jak go uzysakać??

wg mnie to jakis zlocisty braz , orzechowy braz czy cos w tym stylu

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
wg mnie to jakis zlocisty braz , orzechowy braz czy cos w tym stylu
tzn orzechowy braz to ciemniejszy troche bardziej ten zlocisty albo orzech laskowy ma podobny odcien ale zalezy z jakiej firmy
shiza91xx jest offline  
Stary 2012-03-30, 18:36   #3682
Areuli
Raczkowanie

Z blondu na piękny rudy. Intensywny.

Witajcie.Jak w temacie.. Jestem blondynką od kilku miesięcy. Ogólnie marzy mi się rudy. Kiedyś byłam ruda i naprawdę dobrze się z tym czułam, aczkolwiek nie jestem pewna czy decydować się na to teraz. Załączam moje zdjęcia i zdjęcia rudości na którą mam ochotę.. Co myslicie? Zaryzykować?

EDIT: Dla formalności.. mam niebieskie oczy, włosy naturalnie falisto-kręcono-sianowate podatne na stylizację etc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snap.jpg (13,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me.jpg (19,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 7.jpg (18,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 21.jpg (18,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006-waves-redhead.jpg (34,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złoty blond+ miedź.jpg (62,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 98811.jpg (44,7 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Areuli
Czas edycji: 2012-03-30 o 18:38
Areuli jest offline  
Stary 2012-03-30, 19:30   #3683
paulinka4pt
Raczkowanie

Dot.: Z blondu na piękny rudy. Intensywny.

Moim zdaniem nie będzie Ci lepiej w rudym, jakoś do ciebie nie pasuje, na Twoim miejscu zostawiłabym blond
paulinka4pt jest offline  
Stary 2012-03-30, 20:15   #3684
All_that_jazz
Zakorzenienie

Jeśli chcesz to czemu nie? Odcień cery pasuje ci do rudości. Tylko czy włosów tym nie zniszczysz? Ja bym się poradziła dobrego fryzjera.
Stary 2012-03-30, 20:21   #3685
Areuli
Raczkowanie

Hm, właśnie ja się sobie też podobałam kiedyś w rudym! A co do zniszczenia włosów.. generalnie mam świetnego fryzjera do którego właśnie jadę za kilka dni (rodzinne strony) i on używa bardzo, bardzo dobrych kosmetyków Także o włosy się nie boję. Chodzi mi o kolor. Zmiana jest niewielka bo oba kolory są jasne - w ciemnych źle się czuję - a pamiętam, że czułam się wspaniale w rudościach.
Stary 2012-03-31, 07:53   #3686
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:

Hmm cos pomiedzy jasnym zlotym, a karmelowym brazem drogeryjnymi farbami go nie uzyskasz. Lepiej udac się do fryzjera.

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Areuli Pokaż wiadomość
Witajcie.Jak w temacie.. Jestem blondynką od kilku miesięcy. Ogólnie marzy mi się rudy. Kiedyś byłam ruda i naprawdę dobrze się z tym czułam, aczkolwiek nie jestem pewna czy decydować się na to teraz. Załączam moje zdjęcia i zdjęcia rudości na którą mam ochotę.. Co myslicie? Zaryzykować?

EDIT: Dla formalności.. mam niebieskie oczy, włosy naturalnie falisto-kręcono-sianowate podatne na stylizację etc.
Rudy tak, ale mniej intensywny, nie tak czerwony. Moze zlocisto-miedziany blond 743 z Garnier 100% Color? Wydaje mi się w sam raz

Stary 2012-04-02, 14:21   #3687
ada23pl
Przyczajenie

Czy ktoś wie jaki to kolor i jaką farbą go uzyskać??

ada23pl jest offline  
Stary 2012-04-02, 18:37   #3688
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Czy ktoś wie jaki to kolor i jaką farbą go uzyskać??

Jasny lub bardzo jasny blond popielaty. Farby o numeracji 9 - 10. Ja osobiscie polecam Loreal Casting lub Recital Preference.

Stary 2012-04-04, 11:13   #3689
kitka_199
Przyczajenie

Chciałabym coś zmienić w wyglądzie, od kilku lat maluję włosy na czerń. Pomyślałam, może aby zrobić sobie czerwone końcówki włosów? Albo cały spód na czerwono? Co sądzicie? Macie jakieś inne propozycje? W czwartek mam umówionego fryzjera... Zdjęcie dodaje byle jakie, jedyne które mam, gdzie patrzę się na wprost.
Proszę o pomoc...

kitka_199 jest offline  
Stary 2012-04-04, 11:36   #3690
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kitka_199 Pokaż wiadomość
Chciałabym coś zmienić w wyglądzie, od kilku lat maluję włosy na czerń. Pomyślałam, może aby zrobić sobie czerwone końcówki włosów? Albo cały spód na czerwono? Co sądzicie? Macie jakieś inne propozycje? W czwartek mam umówionego fryzjera... Zdjęcie dodaje byle jakie, jedyne które mam, gdzie patrzę się na wprost.
Proszę o pomoc...

Czerwony spod wlosow wygladalby bardzo fajnie. Ja mam pytanie odnosnie brwi. Masz naturalnie takie ciemne?? Wow. Ja bym Ci zaproponowala cos ze sredniego brazu na calosc. Nie jasne i nie za ciemne, tak aby nie wpadaly w czern. Wygladalabys weselej, bo ta czern to troche przytlaczajaca. Oto moje propozycje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashleygreene.jpg (13,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashleytisdale.jpg (10,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazowe.jpg (9,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kristenstewart.jpg (11,7 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-04-04 o 11:45
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości