Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2017-02-10, 19:00   #5011
foxy313
Raczkowanie

Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez camicami Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie, obstawiam również rudości, które już kiedyś miałam na głowie i czułam się w sumie dobrze na foto odcień loreal preference havane, położony na jasny brąz
skoro szukasz odcienia nowego to znaczy, ze obecny odcien nie odpowiada Ci gdy patrzysz na siebie w lustrze, jak zobaczylam zdjecie rudej Ciebie (a kolorow rudych jest cale mnostwo, mozesz przebierac i zmieniac jak chcesz) i pozniej zobaczylam Ciebie w ciemnym blondzie to masakra, ciemny blond i plus 10 lat ! bardzo staro, a rudy jest na Tobie piekny , dodaje Ci iskierki i takiej mlodzienczosci , zazdroszcze
foxy313 jest offline  
Stary 2017-02-23, 16:58   #5012
monparadis
Raczkowanie

Jaki kolor?

Cześć dziewczyny potrzebuje porady odnoście koloru-nie wiem jaki by mi pasował, myslę o brązach- moze 5.77 albo 6.77 wella koleston. Co myślicie? Moj kolor włosów na fotce jest przekłamany, mam bardziej mysi blond. Po kilku nieudanych próbach bycia siwą postanowiłam wrócić do swojego koloru, jednak doszłam do wniosku że chcę coś innego. Pomocy! IMG_1487868957.957906.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-02-24, 21:55   #5013
kaska222
Moderator

Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Watek zamykam.
Zapraszam do kolejnej cz;

Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy II

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości