Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-02, 22:57   #811
*sweet dreams*
Rozeznanie

Dot.: Jaki kolor

nie widać twarzy, nie można ocenić jaki kolor musisz zalaczyc lepsze zdjęcie
*sweet dreams* jest offline  
Stary 2008-06-06, 11:51   #812
karola306
Przyczajenie

Dot.: Jaki kolor

Prosze o pomoc
karola306 jest offline  
Stary 2008-06-09, 17:44   #813
glorstine
Raczkowanie

Question Zielone oczy - jaki kolor włosów?

Dziewczyny help!
Czy do zielonych oczu i cery stosunkowo jasnej pasuje ciemny brąz na włosach? Bo właśnie w ten sposób chciałam się trochę "przyciemnić" Czy to ma sens?
Stary 2008-06-10, 10:15   #814
glorstine
Raczkowanie

Dot.: Zielone oczy - jaki kolor włosów?

up
Stary 2008-06-10, 21:44   #815
Aleksandra 90
Raczkowanie

hej moim zdaniem brąz jak najbardziej pasuje.Ja mam zielone oczy i jasną cerę i jest bdb a teraz tym bardziej bo opalisz buźkę i nie będziesz wyglądać za blado

pozdrawiam
Stary 2008-06-10, 22:09   #816
Tigana7
Przyczajenie

Ja mam zielone oczy, dość jasną cerę i ciemnobrązowe włosy (naturalnie) i jakoś tam wyglądam Tzn. mężowi się podobam
Stary 2008-06-10, 22:14   #817
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

mysle ze tak byle nie za chlodny odcien
moze tezbyc ciemny braz z kasztanowym odcieniem
Stary 2008-06-12, 11:39   #818
HAIRGAZM
Przyczajenie

Smile Dot.: Zielone oczy - jaki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez glorstine Pokaż wiadomość
Dziewczyny help!
Czy do zielonych oczu i cery stosunkowo jasnej pasuje ciemny brąz na włosach? Bo właśnie w ten sposób chciałam się trochę "przyciemnić" Czy to ma sens?
WITAJ.z tym ciemnym kolorem to pomylka,bedziesz zle sie czuc a poza tym koszmarnie wygladac,jakby wlosy nie pasowaly do calosci.uwazam ze najrozsadniejszym wyjsciem dla Ciebie bedzie kolor drzewo tekowe+3%woda.jest kolor skladajacy sie z miedzi i popieli na poziomie szostym.bardzo ladnie podkresli kolor Twoich oczu i zagra z Twoja karnacja.zycze sukcesu
HAIRGAZM jest offline  
Stary 2008-06-12, 12:18   #819
fatim
Rozeznanie

hej, to wszystko zależy jaki odcień brązu-jeśli ciepły to w większości przypadków tak, ale należy brać pod uwagę nie tylko kolor tęczówki, ale i cery, oprawy oczu itd.

zdjęcie byłoby bardzo przydatne
fatim jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:00   #820
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

glorstine, mozesz podac wiecej danych co do koloru Twojej cery?
czy szybko sie opalasz, i jaka jest pierwsza opalenizna czerwona czy odrazu brazowa, czy masz znamiona ..czy saone w ceplym odcieniu czy chlodnym...jaki masz naturalny kolor wlosow w jakim odcieniu?

jezeli mozesz wyslij fotke ..

Stary 2008-06-12, 21:48   #821
Agula 88
Zakorzenienie

Ja mam zielonożółte oczy i czarne włosy ale każdy jest indywidualny i każdemu co innego pasuje a brązy wpadające w rudości z zielonymi oczami wyglądają super.
Agula 88 jest offline  
Stary 2008-06-13, 16:43   #822
Yenes
Rozeznanie

Ja też mam dość jasną karnację i chciałaby mmieć brazowe włosy Załączam fotkę :P Niestety ściełam.... No ale zapuszczam z powrotem ;D NAwet kiedyś robiłam sobie na komputerku coś takiego że nałożyłam sobie włosy modeli w takim dość zdecydowanym brązie lekko kasztanowym. O takim myslę. Niestety wsiąkło to zdjecie gdzies I w ogóle miałam robione pasemka jaśniejsze, ale mam juz odrosty ok 5 cm... Jak myślicie czy moge zafarbowac włosy na brąz czy poczekac, az całe zejda? A to chyba troche minie bo zapuszczam No i mam problem bo moja mama się nie chce zgodzic żebym farbowała włosy Mam 17 lat i sama mi pozwalała na pasemka, ba sama je proponowała! A uważa że farbowanie - nie ma mowy. No w najgordzej sytuacji do 18 poczekam Ale to jeszcze....10 miesięcy Co sądzicie? O tym czy pasuje mi brąz do oczu i tak ogólnie oraz jak przekonać mamę??

Kiedy Alicja decyduje się podążyć na drugą stronę lustra za kotem znanego polityka, jeszcze nie wie, że wkracza do innego świata – świata którym rządzą przerażające siły polityczne, jej imię jest zakazane a księża prowadzą izbę wytrzeźwień.
Yenes jest offline  
Stary 2008-06-13, 16:55   #823
loss_lauri
Zakorzenienie

ja mam zielone oczy i muszę przyznać, że świetnie pasują mi do rudych włosów.
loss_lauri jest offline  
Stary 2008-06-15, 17:57   #824
obywatelka
Przyczajenie

jaki kolor wlosow?

Witam Was
Mam takie pytanko.. od jakiegos czasu eksperymentuje z farbami, raz mi sie trafi a raz nie, a teraz zalezy mi zeby mi sie trafil:P naturalny kolor moich wlosow to taki mysi kolor, ciemny blond czy cos kolo tego oczy jasne niebieskie, oprawa oczu tez mysia, ale brwi przyciemniam a oczy zawsze traktuje czarna kredka. Karnacje mam bladą, raczej zimną, i niestety z przebarwieniami, np. malo widoczne piegi. Nie wiem na jaki kolor zafarbowac wlosy. myslalam zeby uzyskac taki kolor jaki jest na wstawionym zdjeciu, ale nie wiem w jaki sposob? jaki to jest kolor?:P heeeeelp
obywatelka jest offline  
Stary 2008-06-15, 17:59   #825
obywatelka
Przyczajenie

Dot.: jaki kolor wlosow?

ach, mysle ze chyba powinnam uzywac chlodnych kolorow? jak znacie jakies fajne ciemne raczej a chlodne farby do wlosow to tez chetnie poczytam. Ja niestety sie kompletnie na tym nie znam
obywatelka jest offline  
Stary 2008-06-15, 19:02   #826
ROXI23
Przyczajenie

hej No wiec tak ten kolor to hebanowy brąz lub gorzka czekolada, nie jestem pewna który dokładnie;] jestes typowa słowianką mówisz...:P Sądze, że nie bedzie ci pasował ten kolor- zbyt ciemny- wiem coś o tym, bo problem miałąm taki sam i zafarbowałam własnie na heban- okroooopieństwo! Najlepiej zrobisz, jak udasz się do jakiejś fryzjerki- ona wie najlepiej co komu i jak;] Zdaj się na jej profesjonalizm, bo tutaj nie sposób ci pomoc- nawet zdjęc nie wkleiłas;] Pozdrawiam gorąco. ROXI.
ROXI23 jest offline  
Stary 2008-06-18, 09:38   #827
jamboa
Raczkowanie

kolor jest śliczny, ale niestety nie każdy dobrze w nim wygląda sama bym taki chciała.. cięzko jest cokolwiek doradzić bez zdjęcia, a tylko z opisu.. może dodasz, to będzie łatwiej?
jamboa jest offline  
Stary 2008-06-18, 20:48   #828
obywatelka
Przyczajenie

heh, nie sadze zeby to bylo bardzo przydatne, bo mimo wszystko aparat pozmienia troche kolory.. no ale dodalam zdjecia. nie mam zadnego w naturalnych wlosach. na pierwszym zdjeciu tylko widac baardzo odrosty na drugim kolor ktory milam ale ni emam pojecia jak go uzyskalam, chetnie bym go jeszcze raz zrobila. a na ostatnim moj aktualny kolor wlosow. pozdrawiam
obywatelka jest offline  
Stary 2008-06-21, 12:17   #829
karola306
Przyczajenie

Pomóżcie w doborze koloru farby do włosów

Hej! Bardzo chce pofarbować włosy,a właściwie zrobić pasemka lub pofarbować tylko najdłuższa długośc włosow.Nie moge sie wlasciwie zdecydowac na jaki kolor i jaka czesc wlosow ma byc pofarbowana.Jak wedlug Was bedzie najlepiej??blagam o pomoc
karola306 jest offline  
Stary 2008-06-21, 12:27   #830
julia308
Raczkowanie

jaki kolor wybrac

czesz wszystkim chciala bym zmienic kolor wlosow i ksztalt fryzury ale niewiem na jaki...? pomozcie chciala bym kolorek taki jak w zalaczniku nr 3 anahi
julia308 jest offline  
Stary 2008-06-21, 13:38   #831
YYYY9
Raczkowanie

Dot.: jaki kolor wybrac

Ja bym zrezygnowała z blondu. Zniszczyłaś włosy tym tlenieniem. Jak dla mnie kasztanowy byłby ładny.
YYYY9 jest offline  
Stary 2008-06-21, 17:18   #832
Leamonka
Przyczajenie

GG do Leamonka
Jaka fryzura, jaki kolor pasowałby do mnie ?

Witam! Znudziła mnie obecna fryzura... Chciałabym dowiedzieć się jaka fryzura i ewentualnie jaki kolor pasowałby do mnie?
Leamonka jest offline  
Stary 2008-06-21, 18:15   #833
deomi
Przyczajenie

Dot.: Jaka fryzura, jaki kolor pasowałby do mnie ?

nic nie rób z nimi.... ewentualnie,wg mnie,przyciemnij o 2-3 tony.
blond nie bedzie CI raczrj pasował
deomi jest offline  
Stary 2008-06-21, 18:17   #834
deomi
Przyczajenie

kasztan ew.średni brąz
deomi jest offline  
Stary 2008-06-21, 18:28   #835
anusiaa89
Zadomowienie

ja tez bym odradzila Ci blond, wydaje mi sie ze korzystniej bedziesz wygladac w odcieniach kasztanowych lub własnie brazik
anusiaa89 jest offline  
Stary 2008-06-21, 18:36   #836
agusbe
Przyczajenie

Dot.: Jaka fryzura, jaki kolor pasowałby do mnie ?

a moim zdaniem kilka pasemek blond i na lato proponuje sciecie na boba z wydlużonym przodem uwazam, ze bedzie tobie ładnie a fryzurka i kolorek akurat na letnie dni
agusbe jest offline  
Stary 2008-06-21, 18:48   #837
karola306
Przyczajenie

Jaki kolorek?

Jak według was powinnam pofarbowac wlosy.Powinnam zrobic sobie kilka blond pasemek czy moze pofarbowac najdluzsza dlugosc wlosow na braz,sama juz nie wiem prosze o pomoc
karola306 jest offline  
Stary 2008-06-21, 19:34   #838
alexandrine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: Jaki kolorek?

pasemka i ciemne końcówki włosów wychodzą już z mody ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z tak jasnego blondu i go przyciemniła albo zamieniła na jakiś ciepły brąz, będziesz bardziej wyrazista buziaki i powodzenia w farbowaniu
alexandrine jest offline  
Stary 2008-06-22, 18:26   #839
Oetker
Przyczajenie

Włosy rude na jaki kolor?

Chciałbym sie zafarbować na jakiś kolor ale nie mam zieloneog pojecia jaki mi będzie pasował Mam jasna karnacje, lekko brązowieje, i jasne niebieskie oczy. Fajnie jak by mi ktoś jeszcze napisał czy mogę sam to w domu zrobić czy wizyta będzie u fryzjera konieczna no i przede wszystkim ile mi za to wyjdzie finansowo. Jestem z Wrocławia. Dziękuję
Oetker jest offline  
Stary 2008-06-22, 20:12   #840
ekstrawagancja
Wtajemniczenie

Dot.: Włosy rude na jaki kolor?

dodaj jakieś Twoje zdjecie. łatwiej będzie coś doradzić.

ekstrawagancja jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości