Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-19, 21:16   #931
anulkat01
Przyczajenie

Dot.: Jaki kolor włosów?

kurcze... czyli ciemny brąz to ostateczność??szkoda... wydaje mi się że niewiele zmieni mi sie kolor włosów... ale dzięki za rade...
anulkat01 jest offline  
Stary 2008-07-20, 12:32   #932
beercup13
Raczkowanie

Jaki kolor dla mnie?

Hej

Prosilabym o dobór w kolorze włosów. Teraz mam paloną kawe z Joanny, ale nie zabardzo mi się podoba.. Chciałabym żeby kolor włosów był dopasowany do moich oczu. I mam czasami pojedyńcze krostki na twarzy a cera raczej jasna . Dołączam zdjęcie. PRosze o rady i pomoc. Dziekuje dziewczeta :P ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sobótka 328.jpg (33,3 KB, 14 załadowań)
beercup13 jest offline  
Stary 2008-07-20, 12:55   #933
ma-li-na
Zadomowienie

Dot.: Jaki kolor dla mnie?

wydaje mi sie ze masz taki chłodny typ urody wiec polecam ci chlodne brązy jezeli chcesz pasemka to raczej staraj sie by tez mialy chłodne odcienie

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline  
Stary 2008-07-20, 16:07   #934
Kasiulkaa771
Przyczajenie

Dot.: Jaki kolor włosów?

Hmmm dziekuje bardzo ;* teraz kiedy myję włosy to razem z woda spłukuje się częściowo ta farba... wszyscy mówią ,że po jakimś czasie ta tania farba do włosów zejdzie i straci swój kolor... całe szczęście ;P
Kasiulkaa771 jest offline  
Stary 2008-07-26, 18:56   #935
nitsi
Przyczajenie

Jaki kolor??

Witam.
Mam zamiar iść za jakiś tydzień do fryzjera i mam zamiar zrobić sobie
Pasemka
lub Końcówki na jakiś kolor.

Więc pomóżcie mi jaki kolor i czy pasemka czy końcówki?

Zdjęcie na www.anitax9.fotka.pl

Edytowane przez nitsi
Czas edycji: 2008-07-27 o 17:35
nitsi jest offline  
Stary 2008-07-27, 10:57   #936
nitsi
Przyczajenie

Dot.: Jaki kolor??

odpisze ktoś
Pliss.....
nitsi jest offline  
Stary 2008-07-27, 14:56   #937
Sasame
Raczkowanie

Na tym profilu nie ma żadnego zdjęcia. Lepiej wklej jedno tutaj i po kłopocie... A tak bez zdjęcia, to radzę zrobić końcówki. Nie wiem, czy chodzi Ci o kolor naturalny, czy coś szalonego na wakacje, ale w obu przypadkach, przy robieniu końcówek, będziesz je mogła potem ściąć bez problemu, co w przypadku pasemek już możliwe nie będzie ^^

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline  
Stary 2008-07-27, 17:35   #938
nitsi
Przyczajenie

teraz jest już dobrze,bo źle wpisałam adres
nitsi jest offline  
Stary 2008-07-28, 16:12   #939
BlackyKaulitz
Przyczajenie

Question Jaki kolor Jaka farba?? Prosze o pomoc!

Witam, ostatnio sobie myślałam nad przefarbowaniem włosów. Kupiłam szmaponetke<6-8 myć>Pallette ciemny brąz....Po wizycie na basenie i 2 myciach ciemny głęboki brąz zmienił się prawie w mój naturalny kolor. Myślę nad kupieniem szamponu na 24 mycia o odcieniu Ciemna Czekolada<moje naturalne włosy to taki ciemny brąz>a końcówki zrobić blond i tu powstaje pytanie. Jak to zrobić<kolejnośc nakładania farb> Jaka arba bd najlepsza i czy nie wyjdzie mi przypadkiem żółtko albo coś rudego bo chyba padne xD Prosze o porady

Tiaa....

Bo Zakupy Czynią życie Piękniejszym =)
BlackyKaulitz jest offline  
Stary 2008-07-28, 16:20   #940
Ariendezze
Przyczajenie

Jaki kolor i fryzura do mnie pasuje?

Jak w temacie można przeczytać, zastanawiam się nad koloryzacją oraz zmienieniem fryzury. Mogłaby któraś w Was doradzić w którym kolorze, oraz fryzurze będzie mi do twarzy?
Włosy miałam rozjaśniane w maju, ścinałam również w maju. Długość - za ramiona. Wybaczcie, że taka szopa, ale nie chce męczyć włosków na wakacje i ograniczam się jedynie do czesania.

Edytowane przez Ariendezze
Czas edycji: 2008-08-04 o 12:51
Ariendezze jest offline  
Stary 2008-07-28, 16:30   #941
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna
Dot.: Jaki kolor Jaka farba?? Prosze o pomoc!

Bardzo ciężko będzie to zrobić. Przede wszystkim, końcówki drastycznie rozjaśniane mogą się wykruszyć, ciężko też mocno rozjaśnić włosy za jednym razem - kolorem przejściowym między brązem a blondem są właśnie żółcie, rudości.

Najlepiej przejść się do fryzjera, ale jeśli byłabyś zdecydowana na domowe farbowanie - Przede wszystkim powinnaś zabezpieczyć końcówki przed barwnikiem z szamponu - nie nakładaj go na nie, najlepiej natłuść (wtedy szampon nie chwyci) ale tu trzeba by uważać, żeby nie roznieść tłuszczu po całości po farbowaniu na końcówki nanieś mocny rozjaśniacz (12 %) i sprawdzaj jak zmienia się odcień.

Jakbyś nałożyła na nie sklepową farbę, z pewnością wyszedłby odcien złotawy, rudawy, farby nadają się tylko jak chcesz rozjaśnić o dwa, góra trzy tony.
Eyna jest offline  
Stary 2008-07-28, 16:55   #942
BlackyKaulitz
Przyczajenie

Hm...jesli dobrze zrozumiałam:
1.Kupić farbe w odcieniu blond
2.Natłuścić
3.Nanieść farbe
4.Nałożyć rozjaśniacz 12% i sprawdzać kolor
Pojęłam to czy znowu namieszałam??;]

Tiaa....

Stary 2008-07-28, 17:19   #943
foczynska
Przyczajenie

a ja miałam piękne długie włosy 60 cm!! Czarne , pewnego dnia siedze sobie z chlopakiem i wpadł nam do glowy pomysł ze sami rozjasnimy wlosy haha wiec polecialam do sklepu i kupilam farby blond rozjasniacze itp ;D nawet wode utlenioną haha noi moj chlopak mial dobra zabawe pobawil sie w fryzjera dobra wszytsko spoko tlyko zmylam z siebie rozjasniacz to bylo jeszze spoko mialam rudawo brazowe wloski gorzej bylo po farbie na odrostach mialam platynowy blond a od odrostow RUDE takiee marchewkowe noi co tu robic ;/ załamka na całegono nic poszłam do profesjonalnego salonu studio Effet i zgadnijcie? mam teraz wlosy do ramion ;/ taka jestem wkurzona ze to nie dowiary haha ale za to mi zorbili ladny jasny brązik teraz czekam na fryzjerke i robie balejarzyk blond co myslicie o balejarzu? nigdy nie robilam , czy efekty sa dobre? zalezy mi na jasnym kolorze najlepiej platynka
foczynska jest offline  
Stary 2008-07-28, 17:37   #944
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna

Cytat:
Napisane przez BlackyKaulitz Pokaż wiadomość
Hm...jesli dobrze zrozumiałam:
1.Kupić farbe w odcieniu blond
2.Natłuścić
3.Nanieść farbe
4.Nałożyć rozjaśniacz 12% i sprawdzać kolor
Pojęłam to czy znowu namieszałam??;]
Wydaje mi się, że chcesz pofarbować całość na ciemną czekoladę castingiem - a końcowki blond, taki kontrast? Tak zrozumiałam. Więc pisałam farba mając na myśli castinga, którego nie powinnaś nanosić na końcówki - będzie ciężko wtedy je rozjaśnić. O natłuszczeniu pisałam, bo w natłuszczonych miejscach szampon nie chwyci.
Eyna jest offline  
Stary 2008-07-28, 22:03   #945
YOUdith
Rozeznanie

Jaki kolor farby wybrać?

Już od ponad pół roku planuję przyciemnić włosy. Mój naturalny kolor to ciemny blond ale od kilku lat rozjaśniałam włosy. Ostatnio odważyła się w końcu i zdecydowałam, że przefarbuję się na brąz. U fryzjera z palety kolorów, które mi zaproponowano wybrałam brązowy ciemny blond z odcieniem miedzi bo najbardziej przypominał kolor, który chciałam osiągnąć... No i niestety wyszedł rudy Na szczęście kolor się chyba nie przyjął bo po 4 myciach zaczął konkretnie schodzić. Teraz jestem taką ni to ciemną ni to jasną blondynką... Chcę uzyskać taki kolor jak na poniższych zdjęciach. Nie wiem jaką farbę wybrać. Kiedyś kupiłam brązową i włosy wyszły trochę za ciemne, jak kupiłam kasztan to wyszły pomarańczowe na włosach koleżanek widziałam, że farbowanie wszelkimi czekoladami kończyło się tym, że włosy były czarne. Zastanawiam się nad farbą z Palette XXL sexi jasny brąz czy jakoś tak ale boję się, że gdy wybiorę tak jasny kolor włosy znów wyjdą rude... Doradźcie mi ciś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brooke_burns_150.jpg (12,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1878276.jpg (28,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 244burnsbrooke101606.jpg (25,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brooke_burns.jpg (9,1 KB, 23 załadowań)
Stary 2008-07-29, 11:47   #946
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna
Dot.: Jaki kolor farby wybrać?

Najlepiej, gdybyś zamieściła zdjęcie. Poza tym, z włosów rozjaśnianych każda farba schodzi szybciej Odradzałabym Palette - tutaj jest największe prawdopodobieństwo, że kolor wyjdzie nie taki, a włosy zniszczysz. Podobno kolory z majirel wychodzą identyczne jak na palecie - chociaż i tu wybrałabym odcień bez rudego refleksu.
Eyna jest offline  
Stary 2008-07-29, 16:09   #947
daruniaa01
Wtajemniczenie

czy moge sie podlaczyc do watku? jesli nie to sorry, ale pomyslalam ze nie ma sensu zakladac nowego a pytanie mam podobne: wlosy mam czarne z pasemkami blond, tzn teraz juz nie widac czarnego, tych pasemek blond jest tyle i tak porozrzucanych po calej glowie ze robi sie takie "balagan: z koloru i jest on taki blondo-brazowawy jakby czarnego juz nie ma. chcialabym uzyskac taki kolor wloskow jak na zdjeciu-czy ktos zna farbe o takim kolorze? pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emily5.jpg (57,4 KB, 62 załadowań)
daruniaa01 jest offline  
Stary 2008-07-29, 16:22   #948
YOUdith
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez daruniaa01 Pokaż wiadomość
czy moge sie podlaczyc do watku? jesli nie to sorry, ale pomyslalam ze nie ma sensu zakladac nowego a pytanie mam podobne: wlosy mam czarne z pasemkami blond, tzn teraz juz nie widac czarnego, tych pasemek blond jest tyle i tak porozrzucanych po calej glowie ze robi sie takie "balagan: z koloru i jest on taki blondo-brazowawy jakby czarnego juz nie ma. chcialabym uzyskac taki kolor wloskow jak na zdjeciu-czy ktos zna farbe o takim kolorze? pozdrawiam
Jasne, że możesz, po to założyłam ten wątek Ale odpowiedzi na Twoje pytanie niestety nie znam...
Stary 2008-07-29, 16:41   #949
daruniaa01
Wtajemniczenie

no to fajnie
pozostaje nam czekac na odpowiedzi jakichs doswiadczonych i zorientowanych wizazanek a wiec czekamy
daruniaa01 jest offline  
Stary 2008-07-30, 08:52   #950
vanesia1
Zadomowienie

Dot.: Jaki kolor i fryzura do mnie pasuje?

Hej masz bardzo ładny owal twarzy, dlatego ja na Twoim miejscu zaszalałabym i ścięła się dość krótko - to się chyba nazywa "na pazia", ale takiego nowoczesnego znalazłam coś takiego -> http://uroda.onet.pl/3694059,,metamo...yty,filmy.html - wydaje mi się, że byłoby Ci bardzo fajnie w takim uczesaniu. Co do koloru, to albo taki sam jak u tej Edyty, albo jakiś chłodny odcień brązu, ale bardziej skłaniałabym się ku blondowi jednak.
Jeśli ta fryzurka nie przypadnie Ci do gustu, to radziłabym coś może odrobinę mniej szalonego, ale jednak jakąś asymetrię. Przy takim owalu twarzy możesz sobie na to pozwolic, zresztą w ogóle bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
Pozdrowionka.

Tym razem to będziesz TY!

vanesia1 jest offline  
Stary 2008-07-30, 12:21   #951
BlackyKaulitz
Przyczajenie

Dziękuje;] Kolorek wyszedł taki o jakim marzyłam;] Pozdrawiam

Tiaa....

Stary 2008-07-30, 15:07   #952
Ariendezze
Przyczajenie

Wiesz co, ja ogólnie jestem dosyć młodą dziewczyną, więc takie eksperymenty mogłyby nie spotkać się z aprobatą na przykład, ze strony moich nauczycielek.
Ehh, jak widać na tym zdjęciu, miałam rozjaśniane włosy. Niestety strasznie je zniszczyłam, więc rozjaśnienie ich w tym momencie grozi totalną ich zagładą. Staram się je przez wakacje trochę je wzmocnić. Więc boje się je rozjaśniać na taki platynowy blond, nie lubie mieć siana na głowie ;c. Myślałam nad jakimś miodowym odcieniem, lub jasnym brązem.
Wracając do obcięcia, myślałam nad rozwiązaniem znajdującym się w załączniku. Myślicie, moje drogie, że wyglądałabym w tej fryzurze przystępnie? Proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5835520.jpg (70,0 KB, 34 załadowań)
Ariendezze jest offline  
Stary 2008-07-30, 15:36   #953
vanesia1
Zadomowienie

Myśle, że taka fryzurka jak najbardziej pasowałaby do Ciebie, tym bardziej że jak piszesz jesteś osobą młodą (ja myślałam, że masz koło 20 stki ) i ta fryzura ma taki właśnie młodzieżowy charakter. Kolor jasny brąz, ewentualnie z kilkoma dosłownie jaśnieszymi pasemkami i powinno być super. Zastanawia mnie tylko jedno-czy ta fryzura nie wymaga przypadkiem mocnych i grubych włosków. Piszesz, że masz cienkie i osłabione włosy i prawdę móiąc nie wiem czy po takim mocnym wycieniowaniu wyglądałyby tak jak na zdjęciu. Ale o to musisz już zapytać dobrą fryzjerkę
Życzę powodzonka!!

Tym razem to będziesz TY!

vanesia1 jest offline  
Stary 2008-07-30, 19:40   #954
Ariendezze
Przyczajenie

dzięki, teraz muszę tylko fryzjerkę znaleźć ;d.
Ariendezze jest offline  
Stary 2008-07-31, 19:28   #955
karlayn91
Przyczajenie

Jaki kolor farby pasuje do szatynki z niebieskimi oczami???

Witajcie!

Ostatnio znudził mi się mój naturalny kolor włosów i chciałabym go zmienić. Jest tylko jeden problem: Nie wiem jaki kolor farby wybrać. Mam niebieskie oczy, jasną karnację, długie gęste kręcone włosy, jestem szatynką. Niestety nie mam swojego zdjęcia, aby tutaj umieścić, bo wtedy każda z was poradziłabymi jaki kolor i byłoby łatwiej. Ale mogę wam powiedzieć tylko tyle, że mam włosy podobne do Kaji Paschalskiej (ona ma też długie i kręcone tylko rude a nie brązowe ). Ja mam natomiast bardzo ciemny brąz Myślę, że mi pomożecie. Zawsze podobał mi się rudy kolor włosów, ale nie wiem czy pasowałby do mnie...No ale na razie czekam na wasze odpowiedzi Co proponujecie? Pozdrawiam wszystkich przeglądających to forum Karolcia
karlayn91 jest offline  
Stary 2008-07-31, 20:36   #956
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna
Dot.: Jaki kolor farby pasuje do szatynki z niebieskimi oczami???

Najpierw piszesz, że jesteś szatynką, a potem że masz włosy ciemnobrązowe? Szatynka to jasny brąz, ciemny blond.
Jakim jesteś typem kolorystycznym, ciepłym, zimnym? Jaki koloryt ma Twoja skóra, czy włosy mają rude/złote przebłyski?
Eyna jest offline  
Stary 2008-07-31, 20:38   #957
johnw57
BAN stały

Eyna - szatynka to od średniego brązu do jasnego blondu (a nie ciemnego blondu), brunetka to od ciemnego brązu do czerni a blondynka to od ciemnego blondu do albinoskiego blondu.
johnw57 jest offline  
Stary 2008-07-31, 20:55   #958
karlayn91
Przyczajenie

Skóra ma jasny koloryt, a włosy mają rude przebłyski. przepraszam, myślałam, że ciemny brąz jest podobny do szatynki. Sorki! Ależ ja głupoty piszę
karlayn91 jest offline  
Stary 2008-07-31, 21:09   #959
Eyna
Zadomowienie

GG do Eyna

johnw57 - jasny blond to już blondynka zdecydowana, mówiąc "szatynka" częściej myślimy o brązach niż o jasnym blondzie.

Karlayn91 - Naturalne te rude przebłyski? A skóra jest bardziej ciepła, czy typowo chłodna? Jeśli ciepła, wygląda na to że jesteś rzadziej spotykanym typem, podobnie jak ja (włosy ciepły ciemny brąz, niebieskie oczy i ciepły koloryt skóry) a do mnie rudości pasują - ale nie ogniste, radziłabym zastanowić się nad kasztanami, bordo..
Eyna jest offline  
Stary 2008-07-31, 21:41   #960
johnw57
BAN stały

Eyna, oczywiście, że szatynka to osoba o brązowych włosach (od jasnego brązu do średniego brązu).
Ja jestem średnio-ciemną blondynką z naturalnymi platynowymi pasemkami (mam je od dziecka) i jasnymi pasemkami blondu (przeważa jednak ten średni blond, ciemnego blondu mam najmniej). Mam taki naturalny balejaż a na słońcu mam jasny blond. Mimo, że nie mam całego jasnego blondu, nie mam ciemnych brwi, mam jasno-orzechowe oczy, od słońca robią mi się piegi. Opalam się na indiańską czerwień. Już od tej soboty leczę poparzenie słoneczne na plecach (nadal mnie boli), ale na przodzie już widać złoty kolor skóry. Oplam się na bardzo jasne złoto. I jestem blondynką a nie szatynką. P.S. Kiedyś miałam na głowie jasny orzechowy brąz wyglądam w nim okropnie, bardzo blado i była bardzo duża różnica w kolorze od mojego naturalnego, był o wiele wiele ciemniejszy od moich naturalnych włosów.

Karlayn, nie masz powodu przepraszać. Czasami osoby źle interpretują swój kolor włosów lub innych ludzi.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-07-31 o 21:51 Powód: Dopisek + literówka
johnw57 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości