Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-13, 12:50   #1111
vikuniaaa
Raczkowanie

Dot.: Jasna cera, niebieskie oczy, jaki kolor włosów ?!

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Jasna cera niebieskie oczy -a może rudy powinno to ślicznie wyglądać
Myślałam o tym, ale nie jestem do konca przekonana

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270778

ZAPRASZAM!
vikuniaaa jest offline  
Stary 2008-09-13, 13:33   #1112
Agula 88
Zakorzenienie

Nie spróbujesz nie będziesz wiedziała jak wyglądasz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155891
wejdź tu pooglądaj sobie zdjęcia na spokojnie i zdecyduj czy to jest to
Może znajdziesz zdjęcie z modelką o podobnej urodzie.
Agula 88 jest offline  
Stary 2008-09-13, 14:11   #1113
Kiniolek91
Raczkowanie

Dot.: Kochane, doradźcie jaki kolor...

Cytat:
Ja Cię widzę w blondzie tym bardziej ze masz krótkie włosy z czego wynika ze często chodzisz do fryzjera czyli regularnie będą podcinane co pozwoli ci utrzymać włosy w dobrej kondycji Spróbuj co ci zależy.
No właśnie ciągle się miotam, ale musze pozcekać na dobrą okazję, to znaczy na kilka dni wolnego od szkoły,zeby jeśli ewentualnie zmienię kolor - moc się przyzwyczaic, a potem się pokazać...=) no i zanim te kilak dni wolnego się nadarzy, to liczę na Wasze rady...

Tylko jaki mogłby być ten blond, bo wydaje mi się, że Joanna Brodzik ma bardziej podchodzący pod złoto...?

Dziękuje tym , które się wypowiedziały...=)

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."

"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline  
Stary 2008-09-13, 18:17   #1114
ifrit
Zadomowienie

ja mam niebieskie oczy i jasna cere i włoski koloru czekoladowy brąz
według opinii innych -ten kolor, chłodny odcień włosów podkreśla moje oczy

natomiast moja przyjaciółka ma tez jasna cere i niebieskie oczy i ma jasny brazik ale ! podkresla oczy czarna kretka bo sa "ni ewidoczne " kiedys miała tez ciemny ,chłodny odcien i wygladał bardzo dobrze ale postanowiła skonczyc z farbowaniem i została przy naturalnych
Stary 2008-09-13, 19:26   #1115
vikuniaaa
Raczkowanie

ifrit czymoglabys pokazac swoje foto? lub jesli nie chcesz to napisac jakiej farby używałaś?

Cytat:
Nie spróbujesz nie będziesz wiedziała jak wyglądasz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155891
wejdź tu pooglądaj sobie zdjęcia na spokojnie i zdecyduj czy to jest to
Może znajdziesz zdjęcie z modelką o podobnej urodzie.
Dzieki Agula na pewno przeglądne

ZAPRASZAM!

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-15 o 10:35 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
vikuniaaa jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:07   #1116
lady_chwila
Zakorzenienie

tez mam jasną karnację i niebieskie oczy i włoski zafarbowane na czarno. ale ten czarny wygląda naturalnie, nie jak hełm. palette ciemna czekolada, ale wychodzi dużo ciemniejszy. polecam i wszyscy mi mowia, że mam nietypowa urodę^^
lady_chwila jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:30   #1117
vikuniaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lady_chwila Pokaż wiadomość
tez mam jasną karnację i niebieskie oczy i włoski zafarbowane na czarno. ale ten czarny wygląda naturalnie, nie jak hełm. palette ciemna czekolada, ale wychodzi dużo ciemniejszy. polecam i wszyscy mi mowia, że mam nietypowa urodę^^
Mogłabys wkleic zdjęcie? bardzo mi zależy wszyscy odradzaja mi czarny

ZAPRASZAM!
vikuniaaa jest offline  
Stary 2008-09-14, 10:11   #1118
lady_chwila
Zakorzenienie

ależ proszę. na fotce i tak moja cera wyszła w miarę ciemna, bo fotka z lampą:P i zresztą widzisz, że włoski nie są takie czarne czarne, ale mają w sobie trochę brązu, mimo tego są bardzo ciemne

nie wiedziałam, że nie mozna usuwac; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ooo.jpg (27,4 KB, 577 załadowań)

Edytowane przez lady_chwila
Czas edycji: 2008-09-18 o 17:47
lady_chwila jest offline  
Stary 2008-09-14, 10:43   #1119
vikuniaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lady_chwila Pokaż wiadomość
ależ proszę. na fotce i tak moja cera wyszła w miarę ciemna, bo fotka z lampą:P i zresztą widzisz, że włoski nie są takie czarne czarne, ale mają w sobie trochę brązu, mimo tego są bardzo ciemne
śliczne

ZAPRASZAM!
vikuniaaa jest offline  
Stary 2008-09-14, 11:25   #1120
DiamondMe
Raczkowanie

Dot.: Mam dylemat - czy zacząć farbować włosy?

Hej
Ja mam podobny dylemat... Mam włosy naturalny blond, ale niestety nie taki platynowy o jakim marzę tylko jak to naturalny- złotawy Kiedyś był jaśniejszy, ale przez ostatnie lata włosy ściemniały i bardzo źle się w nich czuję. Mam tylko takie jasne pasemka z przodu od słońca.
Próbowałam naturalnych metod rozjaśniania, ale nie pomogły żadne rumianki, szampony, cytryna itp
Ostatnio biję się z myślami o zrobieniu sobie takich słonecznych refleksów, pasemek lub czegoś co doda mi takiego 'blasku" , bo obecnie wyglądam tak zwyczajnie.
Bardzo dbam o włosy, ale i tak nie są jakieś wspaniale zdrowe
Kiedyś zrezygnowałam z suszenia i prostowania na 2 lata, ale wróciłam do niego, bo włosy i tak się rozdwajały, a ja czułam się okropnie w moich naturalnych. Używam dobrych odżywek, po każdym myciu siedzę godzinę z maską itp i jakoś wygladają.
Stąd moje pytanie. Czy myślicie, że te kilka pasemek może tak od góry i trochę przy buzi bardzo zniszczy mi włosy??Bo nigdy nic nie kombinowałam z farbami i sie na tym nie znam.
Doradźcie proszę
DiamondMe jest offline  
Stary 2008-09-14, 11:52   #1121
lady_chwila
Zakorzenienie

dzięki.
lady_chwila jest offline  
Stary 2008-09-15, 21:18   #1122
anetuska45o7
Przyczajenie

Jaki wybrać kolor farby by uzyskać wymarzony efekt?

Witajcie !

Mam mały problem, chcę pofarbować włosy szamponetką (...i tylko szamponetką) tylko nie wiem jaki wybrać kolor. Z tego co wiem niektóre kolory których się nie dobierze dobrze do włosów wychodzą ciemniejsze od naturalnego koloru naszych wlosów. Aby zapobiec takiej sytuacji proszę Was o radę (szczególnie fryzjerkę, jeśli będzie miała zaszczycić mnie swoją pomocną dłonią)
to mój kolor :IMG_0854.jpg

a to kolor który chciałabym uzyskac : kolor.jpg
kolor2.jpg

Baaardzo,ale to bardzo proszę o radę jaką farbę mam wybrać:
http://www.kosmetykionline.pl/produc...Blond-834.html

http://www.kosmetykionline.pl/produc...Blond-832.html czy może znacie jakieś lepsze szamponetki ktore strasznie nie niszczą włosów?

Pozdrawiam
anetuska45o7 jest offline  
Stary 2008-09-15, 21:39   #1123
katttkaa
Zadomowienie

Dot.: Jaki wybrać kolor farby by uzyskać wymarzony efekt?

jA mam bardzo podobny kolor jak ten Twój wymarzony farbowałm weelaa decore sredni blond i teraz mi tak jakby zrudział ake farbowałm na bardzooo jasne pasma
katttkaa jest offline  
Stary 2008-09-15, 23:57   #1124
LaPupa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
No właśnie ciągle się miotam, ale musze pozcekać na dobrą okazję, to znaczy na kilka dni wolnego od szkoły,zeby jeśli ewentualnie zmienię kolor - moc się przyzwyczaic, a potem się pokazać...=) no i zanim te kilak dni wolnego się nadarzy, to liczę na Wasze rady...

Tylko jaki mogłby być ten blond, bo wydaje mi się, że Joanna Brodzik ma bardziej podchodzący pod złoto...?

Dziękuje tym , które się wypowiedziały...=)
sprobuj ten zloty blondzik co Asia Brodzik , na pewno nie przezyjesz szoku jezeli bedzie Ci sie wydawalo ze masz za jasne wlosy , bo beda one rozjasnione o kilka tonow od Twoich obecnych . Ja Ciebie tez widze w tym chlodnym blondzie (zdj. Victoria B.) , ale chyba w tej chwili bedzie on trudny do uzyskania na Twoich wloskach .. Najlepiej sobie stopniowo rozjasniaj ..
LaPupa jest offline  
Stary 2008-09-16, 06:36   #1125
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

Cytat:
Napisane przez anetuska45o7 Pokaż wiadomość
Witajcie !

Mam mały problem, chcę pofarbować włosy szamponetką (...i tylko szamponetką) tylko nie wiem jaki wybrać kolor. Z tego co wiem niektóre kolory których się nie dobierze dobrze do włosów wychodzą ciemniejsze od naturalnego koloru naszych wlosów. Aby zapobiec takiej sytuacji proszę Was o radę (szczególnie fryzjerkę, jeśli będzie miała zaszczycić mnie swoją pomocną dłonią)
to mój kolor :Załącznik 1745857

a to kolor który chciałabym uzyskac : Załącznik 1745858
Załącznik 1745859

Baaardzo,ale to bardzo proszę o radę jaką farbę mam wybrać:

http://www.kosmetykionline.pl/produc...Blond-832.html czy może znacie jakieś lepsze szamponetki ktore strasznie nie niszczą włosów?

Pozdrawiam
co do koloru polecam ten drugi - miodowy blond
lovellyhippo jest offline  
Stary 2008-09-16, 07:37   #1126
Baranek1996
Przyczajenie

GG do Baranek1996

Stary 2008-09-16, 08:20   #1127
anetuska45o7
Przyczajenie

Kochane, uzasadnijcie mi dlaczego ten kolor, sama się gubie kiedy jedna podaje mi bursztynowy blond a druga miodowy blond
Stary 2008-09-16, 09:23   #1128
patusiek
Rozeznanie

A ja bym użyła bursztynowego blondu ;d czemu..? bo kolor jest bardziej zblizony do tego ktory chcesz zusyakć ;-) w ogole, zobacz sobie w sklepie na proboniki jak to mniej wiecej wychodzi na włosach. I zobaczysz ktory lepszy ;-)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-09-16, 10:01   #1129
acinlos
Przyczajenie

odpowiem ci na ten problem farbowalem marte od 2 lat teraz marta miala sciagany kolor z 4naturalnego koloru z palety loreal proff. a teraz ma 8z 8.3 z tej samej palety.NIGDY NIE FARBUJ szamponetkami wlosow tylko pozornie pisze tam ze zmywaja sie po kilku myciach szamponetki zawieraja cieszkie metale ktore oblepiaja wlosy i wtedy wlos nie oddycha i dzieki temu bardziej sie wysusza farbowanie farbami ma to do siebie ze pigment z farby jest zamieniany z naturalnego na ten ktory ty sobie wybierzesz jesli chcesz miec krotko trwaly efekt to polecam tonery ale profesjonalne co prawda nie uzyskasz az tak jasnego efektu ale mozesz sprubowac,i jeszcze jedno widze ze masz ciemniejsze koncowki niewiem czy to wina swiatla czy masz tam pozostalosci po czym innym?
acinlos jest offline  
Stary 2008-09-16, 10:13   #1130
anetuska45o7
Przyczajenie

"(...) jeszcze jedno widze ze masz ciemniejsze koncowki niewiem czy to wina swiatla czy masz tam pozostalosci po czym innym?"

To wina światła Nigdy nie farbowałam wlosów

Ajjj... nie wiem co mam myśleć o farbie, nie chcę sobie niszczyć włosów farbami, bo będę musiała malować włosy cały czas... i tak źle i tak nie dobrze.
Stary 2008-09-16, 17:59   #1131
keYt
Raczkowanie

Blada, ziemista cera i szare oczy - jaki kolor włosów?

Dziewczyny, "fryzjer już za mną chodzi", a ja nie potrafię zdecydować w czym byłoby mi najlepiej.

Mam ciemno-szare oczy, malowane mocno na czarno. Usta jasne, malowane na jasny, perłowy róż. Brwi naturalnie jasne. Naturalny kolor włosów to ciemny blond. Cera wygląda bardzo blado, czerwienię się na czerwono (łatwo i szybko), możnaby powiedzieć, że wygląda niezdrowo blado, tak ziemisto. Włosy mam długie.

Jaki kolor włosów pasowałby mi najbardziej? Jestem otwarta także na propozycje pasemek

Pomóżcie!
keYt jest offline  
Stary 2008-09-16, 18:07   #1132
Kiniolek91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LaPupa Pokaż wiadomość
sprobuj ten zloty blondzik co Asia Brodzik , na pewno nie przezyjesz szoku jezeli bedzie Ci sie wydawalo ze masz za jasne wlosy , bo beda one rozjasnione o kilka tonow od Twoich obecnych . Ja Ciebie tez widze w tym chlodnym blondzie (zdj. Victoria B.) , ale chyba w tej chwili bedzie on trudny do uzyskania na Twoich wloskach .. Najlepiej sobie stopniowo rozjasniaj ..
Dziękuję za radę =)

No tez myślałam o kolorku Joanny Brodzik, choć najbardziej podoba mi się blond Victorii Beckham ze zdjęcia z okąłdki magazynu... No ale to jeszzce nie teraz z ta zmianą kolorku...

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."

"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline  
Stary 2008-09-16, 20:01   #1133
keYt
Raczkowanie

Zrobić to? - platynowy blond

Zafarbować sobie, a konkretnie odbarwić włosy aż do platyny, czy raczej nie warto ich tak niszczyć? Osobiście podoba mi się ten kolor, ale czy warto podejmować taki krok?
keYt jest offline  
Stary 2008-09-16, 20:36   #1134
Agula 88
Zakorzenienie

Dot.: Zrobić to? - platynowy blond

Hm..? a może zdjęcia mocy paranormalnych nie mamy aby wiedzieć jak wyglądasz
Agula 88 jest offline  
Stary 2008-09-16, 20:48   #1135
keYt
Raczkowanie

Ale mój wygląd tu nie ma nic do znaczenia , nie chodzi mi o to, czy będzie mi pasowało, tylko czy ten kolor sam w sobie nie niszczy zabardzo włosów? Czy po platynie zawsze robi się z włosów siano? Bo to jest odbarwianie pigmentu z włosów chyba... Nie wiem, pomóżcie
keYt jest offline  
Stary 2008-09-16, 21:43   #1136
maja2005
Zadomowienie

To zależy od twojego stanu włosów w danym momencie. Jaki masz teraz kolor włosów? Naturalny czy farbowany? Platynę jest dość trudno uzyskać, jeśli jesteś naturalną blondynką, będzie ci łatwiej. Przejście z ciemnego koloru na bardzo jasny może zniszczyć włosy. Najlepiej zrobisz prosząc o poradę fryzjera.
maja2005 jest offline  
Stary 2008-09-16, 21:46   #1137
keYt
Raczkowanie

Aktualnie mam naturalny ciemny blond i na tym schodzące już zupełnie jaśniejsze pasemka. A czy z takiej platyny można skutecznie wrócić do normalnego blondu?
keYt jest offline  
Stary 2008-09-17, 00:17   #1138
dagirll
Wtajemniczenie

Ja na Twoim miejscu udałabym sie do DOBREGO (!) fryzjera przede wszystkim.Osobiscie ,wydaje mi sie ,ze z naturalnego ciemnego blondu nie bedzie tak ciezko.Mimo wszystko wlosy niszcza sie od tych calkiem jasnych odcieni ,niestety :|

dagirll jest offline  
Stary 2008-09-17, 11:11   #1139
*sweet dreams*
Rozeznanie

napewnom sie troche zniszczą aale na odcieniu ciemnego blondu nie tak bardzo
*sweet dreams* jest offline  
Stary 2008-09-17, 13:27   #1140
maja2005
Zadomowienie

Ja swój naturalny kolor mam dość jasny blond i platyna wychodzi mi bardzo ładnie, ale zawsze robię pasemka, więc może aż tak ich nie niszczy. Powiem szczerze, że właściwie nigdy nie miałam zniszczonych włosów, mimo że dodatkowo je prostuję. Odpowiednia pięlęgnacja i nie powinno być problemu. Ale najlepiej zapytać fryzjera, co o tym sądzi
maja2005 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości