Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-10, 19:51   #2341
magda_w91
Raczkowanie

Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam zamiaru kłaść koloru na czarny, najpierw dekoloryzacja
Pytałam w sklepiku fryzjerskim o dekoloryzator i babka mi poleciła jakiś znany i lubiany.
Tylko się zastanawiałam co zrobić z sobą po dekoloryzacji

Możliwe, że skorzystam z rad Noc(nik), w sumie przyjaciółka i mama radzą mi to samo
to zmienia postac rzeczy a nie lepiej udac sie do fryzjera ? bo samemu w domku to roznie to bywa no chyba ze sie znasz na rzeczy

prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline  
Stary 2010-06-11, 20:03   #2342
Siska
Raczkowanie

no cóż, dekoloryzacja u fryzjera kosztuje z 200 zł albo więcej.. nie stać mnie.
Niestety samodzielna dekoloryzacja mi nie wyszła ściągło mi może pół głowy i nic poza tym
chyba już na zawsze pozostane czarna

Siska jest offline  
Stary 2010-06-13, 13:01   #2343
Kira_18
Raczkowanie

Talking Jaki kolor włosów?

Witam.
Zacznę od tego, że włosy farbuje od mniej więcej 3 lat na kolor czarny. Mój naturalny to blond do którego strasznie chcę wrócić. A nawet mieć bardzo jasny blond.
Tylko boję się efektu.

Mam duże niebieskie oczy i ogólnie jestem w miarę opalona.
Chcę dążyć do takiego koloru :
http://www.kozaczek.pl/img/a/471.jpg

Co o tym sądzicie?

Kira_18 jest offline  
Stary 2010-06-13, 14:41   #2344
sonk
Raczkowanie

Dot.: Jaki kolor włosów?

to ja proponuję wybrać się do jakiegoś dobrego fryzjera na dekoloryzację bo sama niestety nie dasz rady a możesz bardzo zaszkodzić włosom (wiem bo głupotę tę zrobiłam)
jeżeli twój naturalny kolor włosów to blond to na pewno będzie ci w nim korzystnie ale niestety musisz się z tym liczyć że twoje włosy nawet po wizycie u profesjonalisty będą osłabione i będą wymagały więcej od ciebie uwagi i opieki,
mi kiedyś też zamarzył się blond (mimo iż naturalną jestem brunetką a dodatkowo farbowałam na czarno) poszłam do fryzjera zrobiła mi dekoloryzację a następnie rozjaśniacz na kłaki, to nic ze spędziłam pół dnia u fryzjera ale to już jest szczegół, wyszłam blondynką czułam się świetnie dopóki nie popełniłam błędu pod tytułem sama sobie rozjaśnie odrosty... poza ty m że spaliłam włosy to nic dobrego nie wyszło. Z długich włosów musiałam ściąć na boba (spalonego boba) i teraz znowu jestem naturalna i wiem jedno za rozjaśnianie się juz nie biore
sonk jest offline  
Stary 2010-06-14, 09:24   #2345
volontariuszka
Raczkowanie

hej myślałam o zmianie koloru włosów. tylko raz w życiu użyłam szamponu koloryzującego w kolorze toffee i nic nie było widac. i zastanawiam się czym powinnam ufarbować włosy, i czy w ogóle powinnam to robic, czy kolory takie jak ognista czerwien beda do mnie pasować? ten wycinek włosów to takie jakie chciałabym mieć a to drugie zdjęcie to ja i moje włosy.

studentka chemii kosmetycznej
volontariuszka jest offline  
Stary 2010-06-14, 09:59   #2346
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Jaki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Witam.
Zacznę od tego, że włosy farbuje od mniej więcej 3 lat na kolor czarny. Mój naturalny to blond do którego strasznie chcę wrócić. A nawet mieć bardzo jasny blond.
Tylko boję się efektu.

Mam duże niebieskie oczy i ogólnie jestem w miarę opalona.
Chcę dążyć do takiego koloru :
http://www.kozaczek.pl/img/a/471.jpg

Co o tym sądzicie?

tez mialam czarne malowane zeszlam z tego poprzez pasemka regularnie robione coraz wiecej coraz gesciej na poczatku nie byl to wymarzony blond na pasemkach ale stopniowo takie sie robily ...zajelo mi to pol roku i mialam blond wlosy ..;nigdy nie robilam sciagania koloru wiec nie wiem jakie daje efekty teraz od kilku lat ciesze sie blondem i czasami poprzez pasemka zmieniam sobie jego odcien ...wlosy tez jakos strasznie mi sie nie zniszczyly nigdy nie narzekalam na niewiec wszystko jest w mozliwe jesli masz odpowiedni typ urody moje wlosy mozesz luknac nizej
Stary 2010-06-14, 13:53   #2347
magda_w91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez volontariuszka Pokaż wiadomość
hej myślałam o zmianie koloru włosów. tylko raz w życiu użyłam szamponu koloryzującego w kolorze toffee i nic nie było widac. i zastanawiam się czym powinnam ufarbować włosy, i czy w ogóle powinnam to robic, czy kolory takie jak ognista czerwien beda do mnie pasować? ten wycinek włosów to takie jakie chciałabym mieć a to drugie zdjęcie to ja i moje włosy.
moim skromnym zdaniem będzie Ci bardzo ładnie
Szukaj farb bez amoniaku nie nieszczą tak włosów

prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline  
Stary 2010-06-14, 18:32   #2348
rosa12
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Hej, na jutro jestem umówiona do fryzjera na rozjaśnienie włosów??? jak sądzicie jest sens czy może tylko się wygłupię??? Obecnie długość moich włosów sięga ramion, JAKIE KOLORY PROPONUJECIE??? CZEKAM NA PROPOZYCJE/

Załącznik 3183375
rosa12 jest offline  
Stary 2010-06-14, 18:57   #2349
sindy2894
Przyczajenie

Dot.: Dobór koloru włosów.Bardzo pilne.

wedlug mnie pasowalby Ci ten i ten chociaz mysle ze brazowe z bardziej no ale kwestia gustu tez wlasnie mam z tym problem bo swoje naturalne wlosy mam ciemny blond, farbowalam na jasny blond i nie bylam zadowolona bo fryzjerka zrobila mi zolty :/ a przy mojej jasnej buzi i zielonych oczach strasznie sie gryzlo, zrobilam potem jasny braz no i w sumie nie glupio to wyglada ale znowu zastanawiam sie nad blondem tyle ze z chlodnymi tonami nie jakies cieple odcienie :P co o tym myslicie? doradzcie mi
sindy2894 jest offline  
Stary 2010-06-14, 22:18   #2350
Kira_18
Raczkowanie

caskada
Masz śliczny ten kolorek
Kira_18 jest offline  
Stary 2010-06-15, 07:25   #2351
afro_dyta85
Zadomowienie

Hej! Czy myślicie że pasowałby by mi rudy kolor, zawsze mi się marzył ale nie jestem pewna czy nie będę wyglądać hmm.. dziwnie

Mój blog

afro_dyta85 jest offline  
Stary 2010-06-15, 07:49   #2352
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
caskada
Masz śliczny ten kolorek

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
Hej! Czy myślicie że pasowałby by mi rudy kolor, zawsze mi się marzył ale nie jestem pewna czy nie będę wyglądać hmm.. dziwnie
jak dla mnie to masz predyspozycje urodowe do tego koloru
Stary 2010-06-15, 18:00   #2353
x3natalaa
Przyczajenie

GG do x3natalaa
Dot.: Re: jaki kolor pasemek na czarne włosy?

właśnie postanowiłam pod koniec czerwca zrobić jakąś zmianę z włosami. chcę zaryzykować i do moich ciemno brązowych włosów pod grzywką zafarbować na wiśniowy, lub granatowy kolor myślałam, nad tym żeby jeszcze pare pasemek takiego samego koloru. mam ciemną karnacje, niebieskie oczy, ciemne brwi i raczej ciemną oprawę oczu, czy będzie mi to pasować? byłabym wdzięczna za odpowiedź )
Stary 2010-06-15, 19:07   #2354
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez volontariuszka Pokaż wiadomość

Niieeee. Masz piekne naturalne włoski. Boski kolor.Nie maluj. Ta czerwień będzie bez klasy i Cię postarzy. Nie będziesz wyglądać już tak świeżo, bo to bardzo sztuczny kolor.Teraz wyglądasz naprawdę oryginalnie. Masz fajny typ urody i Twój kolor bardzo Ci pasuje.
majreg jest offline  
Stary 2010-06-16, 11:06   #2355
rosa12
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że tak ponieważ już teraz masz lekki rudy połysk. Pozdrawiam
rosa12 jest offline  
Stary 2010-06-16, 17:44   #2356
tonight
Przyczajenie

Od jakiegoś czasu myśle o przyciemnieniu włosów, nie wiem tylko jaki kolor będzie mi pasował. Od zawsze mam jasne włosy, a teraz myślę o jakimś ładnym, zimnym ciemnym blondzie... jak myślicie?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1275573616
Stary 2010-06-17, 14:10   #2357
kaja1611
Przyczajenie

Czy warto zmieniać kolor włosów

hejka mam rude włosy farbowane i myślę żeby w wakacje przefarbować się na blond. Czy warto?
Obawiam się tego że w blondzie mogę wyglądać niewyraźnie.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
kaja1611 jest offline  
Stary 2010-06-17, 16:11   #2358
90agnieszka90
Zakorzenienie

GG do 90agnieszka90
Dot.: Czy warto zmieniać kolor włosów

Może wybiesz się do jakiejś dobrej fryzjerki,która jest kreatywna i mogłaby Ci doradzić Ja mam taką swoją zaufaną,czesałam się u niej na moją 18 (loki) i na studniówkę.Byłam bardzo zadowolona z jej stylizacji dlatego jak rok temu we wakacje odbiło mi że farbuje się na ciemny brąz ( a mój naturalny kolor to ciemny blond) to wiedziałam że idę do niej i żadnej innej. W pierwszym momencie był szok,wiadomo,ale jestem z koloru zadowolona i nie wróciłam do naturalnego Jeśli też masz taką zaufaną fryzjerkę to ona powinna Ci doradzić

90agnieszka90 jest offline  
Stary 2010-06-17, 16:27   #2359
kaja1611
Przyczajenie

hmm ... zaufanej nie mam, niestety;/
nie wiem właśnie, czy blond to by było to...myślę też nad brązem...
no i tutaj pojawia się problem, bo jestem niezdecydowana.
kaja1611 jest offline  
Stary 2010-06-17, 17:30   #2360
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja1611 Pokaż wiadomość
hmm ... zaufanej nie mam, niestety;/
nie wiem właśnie, czy blond to by było to...myślę też nad brązem...
no i tutaj pojawia się problem, bo jestem niezdecydowana.
wrzucaj foty jak wygladasz i dziewczyny na metamorfozie pomoga ci sie zdecydowac
Stary 2010-06-17, 19:53   #2361
FuTrzaK_
Raczkowanie

GG do FuTrzaK_

Zdjęcie z przed dwóch lat ... ale trudno nie o nie chodzi Chodzi o mój kolor włosów ... Od dłuższego czasu zastanawiam się jak go zmienić ? albo miodowy blond albo delikatna czekolada ? co polecacie ? Na początek chcę szamponetkę jakby czasem nie wyszło to pomęczę się chwilkę a potem wszystko wróci do normy
FuTrzaK_ jest offline  
Stary 2010-06-17, 21:11   #2362
xmerlinmonroex
Raczkowanie

Balejaż ? :) Będzie mi pasował ?

Hej.
Mam 17 lay, długie włosy, ciemną karnację i oczy... Od kilku lat nic nie robiłam z włosami(tylko podcinałam), myślałam nad zrobieniem balejażu, jak myślicie, będzie mi pasował ?

Mam ciężkie, gęste, proste włosy
Załącznik 3191779

Nie chodzi mi o ścięcie, ale o kolorki, właśnie tak mi się podoba , ale nie wiem czy to będzie pasowało mi ;/
Załącznik 3191780
xmerlinmonroex jest offline  
Stary 2010-06-18, 08:36   #2363
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Balejaż ? :) Będzie mi pasował ?

oczywiscie bedzie ci pasowal ja rzucam jeszcze cos takiego
Stary 2010-06-18, 09:04   #2364
xmerlinmonroex
Raczkowanie

o właśnie ren drugi, też jest świetny !
Chodzi mo o to żeby poszczególne pasma nie oddzielały się bardzo kolorystycznie... żeby to wszystko było w moich naturalnych odcieniach zrobione...
Stary 2010-06-18, 09:22   #2365
caskada
Zakorzenienie

niewiem czy ten drugi nie byl robiony na jasniejszych wlosach niz twoje twoje sa bardzo ciemne z tego co widze
wrzucam tu jeszcze kilka balejazy na kosmykach
Stary 2010-06-18, 09:27   #2366
dilara
Raczkowanie

moze taki delikatny bedzie ci pasowal, choc ciezko to okreslic nie widzac twojej buziulki ale masz racje, jak juz to taki zeby za bardzo sie nie odznaczal. Mysle ze bedzie ladnie
dilara jest offline  
Stary 2010-06-18, 09:53   #2367
karojen24
Raczkowanie

Taki jak ma J. Lo jest naprawde sliczny i subtelny. I taki mozesz sobie smialo robic (ona tez ma z nautry bardzo ciemne wlosy; ale swietny fryzjer i kobieta zawsze ma piekne odcienie na wlosach).
Jednak zadne kontrasty, tak jak piszesz. Nie daj sie namowic absolutnie na zadne biale+ brazowe pasma.
Mysle, ze dobrze wygladaloby takze rozjasnienie Twojego obecnego koloru przez mnostwo bardzo delikatnych pasemek (promyczkow) w zlotym/brazowym odcieniu (choc nie wiem jak to bedzie sie mialo do kolorystyki Twojej twarzy, ktorej tu nie widac)

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2010-06-18 o 09:54
karojen24 jest offline  
Stary 2010-06-18, 10:53   #2368
dilara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wrzucaj foty jak wygladasz i dziewczyny na metamorfozie pomoga ci sie zdecydowac
dolaczam sie, prosimy o foty bedzie latwiej ocenic
dilara jest offline  
Stary 2010-06-18, 11:02   #2369
xmerlinmonroex
Raczkowanie

Twarz chciałam zakryć ...
Ale chodzi mo o to, że podoba mi się balejaż jennifer lopez dlatego, że wygląda on naturalnie i baraadzo dziewczęco.
Ale kolorystyka jak dla mnie musiałaby być właśnie ciemniejsza...
Myślałam włąsnie o jaśniejszym brązie, troszkę rudego i takie miodowo-złote ... żeby to wyglądało jakby słoneczko dało takie refleksy
Stary 2010-06-18, 12:56   #2370
CandyBody
Przyczajenie

Question zmiana koloru włosów ..!....

hejka mam czarne włosy farbowane i myślę żeby w wakacje przefarbować się na przybliżony kolor do mojego naturalnego czyli na brązowo a dokładnie myśle nad ''Słodko - Gorzka Czekolada z paletty''. Tylko nie wiem czy mi wyjdzie taki kolorek hmm a i dodam że już na czarno nie farbowałam z 2 mies i mam odrosty i dlatego myślałam o zmianie ?
Podzielcie się swoimi doświadczeniami i doradźcie mi
CandyBody jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości