Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-02-21, 22:16   #211
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Dot.: Jaki kolor farby...

Doly wszystko co ma w nazwie zlocisty bedzie dawalo odcien rudosci, kolor na fotce sliczny brazik, ja bym dala wloskom ze 2 tygodnie, niech choc troche farba sie zmyje. wydaje mi sie ze lepiej bedzie wybrac cimny blond lub jasny braz w Twoim wypadku, choc moga wyjsc zwlaszcza braz dosc ciemno.
lilu1980 jest offline  
Stary 2006-02-21, 22:26   #212
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

wiem że na fotce miałam ładny kolorek...
ale ja bardzo żałuje tego farbowania

może wybiore następnym razem jasny brąz (chyba on nie będzie dawać żadnej poświaty rudego?)

ale czemu po tym blondzie popielatym wyszedł taki brzydki jasny rudy to ja nie mam pojęcia

no nic... teraz spróbuje się zaakceptować w tym czymś na włosach

Dolly jest offline  
Stary 2006-02-22, 08:51   #213
czarna.noc
Wtajemniczenie

Dolly, to moze ja odpowiem, mam za soba milion farbowan i setki przestestowanych farb
Ta pierwsza farbe blond nalozylas na naturalny kolor wlosow? Czyli pewnie wybralas zbyt jasny odcien (wybitnie trudno uzyskac na naturalnym brązie popielaty blond, to wszystko przez proces rozjasniania, prawie zawsze wychodzi rudy poblask)
teraz proponuje Ci: dac wloskom pare dni luzu, po czym kupic chyba jedyny popielaty szatyn jaki wystepuje na naszym rynku, czyli Garnier Belle Color nr 22 kolor jasny popielaty szatyn. To bardzo delikatna farba, powinna nieco ochlodzic rudy (ja sie tym ratowalam po zbyt silnym rozjasnieniu) jest jesczze jedna farba, ktora wychodzi dosyc chlodna w odcieniu, ale jest juz ciemniejsza, wiec nie wiem czy Cie to interesuje: Loreal Casting kolor: Braz Pytalas, kiedy najwczesniej mozesz uzyc jakiejs nowej farby: ja po zlym rozjasnieniu uzywalam 3 farb dzien po dniu bo patrzec nie moglam na siebie... I wlosy zniosly to dobrze. Wiec jesli ogolnie nie masz zniszczonych wlosow, to farba ich nie zrujnuje.
A moze wstaw fotke obecnego koloru? Moze tylko wydaje Ci sie, ze jest tak zle?
Aha, a tak w ogole to chcialas uzyskac jasny blond uzywajac tej 1szej farby?
bedzie dobrze!
(na fotce mam wlosy farbowane Castingiem Braz)

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2006-04-12 o 19:25
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-22, 13:56   #214
zabcia111
Raczkowanie

ja mam podobny problem. mialam wloski rozjasnione potem znacznie przyciemnilam i kolor sie zmywal. teraz chcialam osiagnac jasy braz ale chlodny lub bardzo ciemny blond tez chlodny. raz robilam to w domu i wyszedl beznadziejnie wiec poszlam do fryzjerki. zafarbowala byly dosc ciemne a teraz sa znowu rudawe. tak bardzo chce miec chlody kolorek i pojecia nie mam jak to osiagnac
zabcia111 jest offline  
Stary 2006-02-22, 16:04   #215
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

po obejrzeniu zdjęć Boniulki po farbie popielaty blond myślałam że na moich włosach też wyjdzie po prostu jaśniejszy brąz

jednak jestem niedoświadczona w farbowaniu i teraz wiem że zrobiłam błąd :/

jutro zrobie zdjęcie włosów w oświetleniu, żeby było dobrze widać ich kolorek
dzisiaj większośc osób nawet nie widziało że cokolwiek z nimi robiłam (niektórzy po spytaniu po prostu zgadywali) Koleżanka mi powiedziała że spokojnie po 1-2 tygodniach ten odcień rudego po prostu zniknie. Na razie nie będe farbować włosków bo dzisiaj jak byłam na siłowni i tak przyglądałam się włoskom stwierdziłam że nie jest aż tak źle
Dolly jest offline  
Stary 2006-02-22, 17:56   #216
bro
Raczkowanie

Dolly skąd ja to znam
Opowiedziałaś dokładnie moją historię: pierwszy raz, popielaty blond i rudy efekt
Stary 2006-02-22, 19:01   #217
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

A moze chwilowo poratuj sie płukanką???
Wg. mnie zawsze dają radę...
moorph jest offline  
Stary 2006-02-24, 11:22   #218
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

obiecane zdjęcia...

rudy już sie lekko zmył, na szczęście

nie umiem robić zdjęć włoskom ale coś wyszło
Dolly jest offline  
Stary 2006-02-24, 12:10   #219
Mariti
Wtajemniczenie

Dolly kolorek , jak na mój gust , wcale nie jest zły , jest bardzo ładny i naturalny . Na Twoim miejscu nic bym nie poprawiała, a napewno nie przyciemniała.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2006-02-24, 12:14   #220
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Dolly, to moze ja odpowiem, mam za soba milion farbowan i setki przestestowanych farb
Ta pierwsza farbe blond nalozylas na naturalny kolor wlosow? Czyli pewnie wybralas zbyt jasny odcien (wybitnie trudno uzyskac na naturalnym brązie popielaty blond, to wszystko przez proces rozjasniania, prawie zawsze wychodzi rudy poblask)
teraz proponuje Ci: dac wloskom pare dni luzu, po czym kupic chyba jedyny popielaty szatyn jaki wystepuje na naszym rynku, czyli Garnier Belle Color nr 22 kolor jasny popielaty szatyn. To bardzo delikatna farba, powinna nieco ochlodzic rudy (ja sie tym ratowalam po zbyt silnym rozjasnieniu) jest jesczze jedna farba, ktora wychodzi dosyc chlodna w odcieniu, ale jest juz ciemniejsza, wiec nie wiem czy Cie to interesuje: Loreal Casting kolor: Braz Pytalas, kiedy najwczesniej mozesz uzyc jakiejs nowej farby: ja po zlym rozjasnieniu uzywalam 3 farb dzien po dniu bo patrzec nie moglam na siebie... I wlosy zniosly to dobrze. Wiec jesli ogolnie nie masz zniszczonych wlosow, to farba ich nie zrujnuje.
A moze wstaw fotke obecnego koloru? Moze tylko wydaje Ci sie, ze jest tak zle?
Aha, a tak w ogole to chcialas uzyskac jasny blond uzywajac tej 1szej farby?
bedzie dobrze!
(na fotce mam wlosy farbowane Castingiem Braz)
Nocko, zainteresowałaś mnie tym Garnierem. Naprawdę wychodzi chłodny? I czy po jakimś czasie nie spera sie na rudo? Bo mam taki problem z każdą farbą zaś pamietam z przeszłości gdy robiłam sie na popielaty blond że Garnier miał jedyne blondy które nie ocieplały się z czasem.

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-24, 14:24   #221
czarna.noc
Wtajemniczenie

Dolly -> juz po tym opisie spodziewalam sie plomiennego rudego A wyszedl badzo ładny.
Agabilku-> ta farba garniera wychodzi u mnie najchlodniejszaze wszystkich jakie kiedykolwiek testowalam. Chociaz, po nalozeniu np. na jasny blond na pewno nie pokryje jej calkowicie, bo jest wyjatkowo delikatna. Ja akurat nakladalam ja na pasemka (ciemny cieply blond) i bardzo ladnie je pokryla, nie bylo widac rudosci, spierala sie tradycyjnie, jak to po rozjasnieniu. Ale zdecydowanie "przyszarza" kolor. A tak w ogole to czekam teraz na farby nowe Loreala, ktore maja w ofercie wszystkie chlodne odcienie, po prostu boskie.
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-24, 14:26   #222
czarna.noc
Wtajemniczenie

Aha, jescze jedna rzecz mi sie przypmniala, Dolly. Jak bys chciala jescze kiedys tylko troszke rozjasnic swoj naturalny kolor wlosow do jasniutkiego brazu, to chyba najlepsza bedzie do tego farba Loreal specjalnie do brazowych wlosow, ktora rozjasnia tylko o 3 tony. I ladnie wychodzi
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-25, 19:31   #223
Shine
Raczkowanie

Polecam Ci farbę ''Ciemny brąz'' zapomniałam nr Garnier color naturals to krem koloryzujący u mnie wyszedł dokładnie jak na opakowaniu
Shine jest offline  
Stary 2006-02-25, 20:56   #224
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Dolly -> juz po tym opisie spodziewalam sie plomiennego rudego A wyszedl badzo ładny.
Agabilku-> ta farba garniera wychodzi u mnie najchlodniejszaze wszystkich jakie kiedykolwiek testowalam. Chociaz, po nalozeniu np. na jasny blond na pewno nie pokryje jej calkowicie, bo jest wyjatkowo delikatna. Ja akurat nakladalam ja na pasemka (ciemny cieply blond) i bardzo ladnie je pokryla, nie bylo widac rudosci, spierala sie tradycyjnie, jak to po rozjasnieniu. Ale zdecydowanie "przyszarza" kolor. A tak w ogole to czekam teraz na farby nowe Loreala, ktore maja w ofercie wszystkie chlodne odcienie, po prostu boskie.
Nocko, dziękuję
dziś byłam w hipermarkcie i wkońcu nie kupiłam, gdyż nie byłam pewna koloru. Był nr 20 i 22, ale żaden z nich nie miał w nazwie 'popielaty'

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-25, 21:44   #225
zabcia111
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Nocko, dziękuję
dziś byłam w hipermarkcie i wkońcu nie kupiłam, gdyż nie byłam pewna koloru. Był nr 20 i 22, ale żaden z nich nie miał w nazwie 'popielaty'

agabil a jak sie nazywaly te kolorki? 20 i 22?
zabcia111 jest offline  
Stary 2006-02-25, 21:49   #226
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

20 to SZATYN a 22 JASNY SZATYN

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-25, 21:56   #227
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Tak, dokladnie tak sie nazywaly, i dzis bylam w sklepie to widzialam ze zmienili kompletnie opakowania, na ktorych te kolory inaczej wygladaja :sigh: Tak czy inaczej, jasny szatyn daje odcien popielaty i dlatego tak napisalam bo zapomnialam ze inaczej sie nazywa ten kolorek
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-25, 21:58   #228
nask
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Oj, ja farbowałam Garniera Jasnym szatynem i wyszedł mi kolor brązowy, ale na początku miał odcień bordowy, a po jakimś tygodniu miałam na głowie bardzo dużo rudych (!!!) refleksów Więc absolutnie nie jest to odcień chłodny
nask jest offline  
Stary 2006-02-26, 08:03   #229
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nask
Oj, ja farbowałam Garniera Jasnym szatynem i wyszedł mi kolor brązowy, ale na początku miał odcień bordowy, a po jakimś tygodniu miałam na głowie bardzo dużo rudych (!!!) refleksów Więc absolutnie nie jest to odcień chłodny

No coz, najwyrazniej ncos nie tak bylo z twoja farba uzywalam jej wiele razy (nie tylko ja) i nikomu nie wyszedl bordowy ani rudy. No, chyba ze pod spodem mialas jakis dziwny kolor ;]
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-26, 10:52   #230
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

dziękuję Nocko tak myślałam, że chodzi o ten jasny. Pewnie kupię jutro lub we wtorek. Garnier to jedyna firma która nie rudzieje na moich włosach. Wkurzają mnie odrosty a raczej ten stary balejaż który zrobił się rudawy Chciałam wrócić do swojego naturalnego zimnego brązu, ale nie mogę obciąć resztek balejażu (miałabym wóczas na głowie jeżyka) no i dodatkowo mam w swoich za dużo siwizny
Jak zafarbuję dam znak co i jak

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-26, 11:14   #231
nask
Zadomowienie

Cytat:
No coz, najwyrazniej ncos nie tak bylo z twoja farba uzywalam jej wiele razy (nie tylko ja) i nikomu nie wyszedl bordowy ani rudy. No, chyba ze pod spodem mialas jakis dziwny kolor ;]
Widocznie tak Naturalny mam blond
nask jest offline  
Stary 2006-02-26, 11:15   #232
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Garnier to jedyna firma która nie rudzieje na moich włosach.

Mam identyczne doświadczenia. Kiedys uzywałam koloru jasny szatyn Belle color , wychodził chłodny i nie rudział " w praniu " Obecnei uzywam koloru "jasny brąz" Color naturals i także odcień wychodzi chłodny.
whitebeth jest offline  
Stary 2006-02-26, 12:17   #233
czarna.noc
Wtajemniczenie

Agus, mam nadzieje ze tobie rowniez wyjdzie tak, jak podaja na opakowaniu (starym, bo nowe ma zmieniony kolor nie wiem czemu) Dla pewnosci wklejam to stare opakowanie z kolorem podobnym, jaki mi wyszedl
Edit: sprawdziłam jeszcze raz, bo mam w domu oba kolory szatyn i jasny szatyn, i numeracja jest inna niz podalas: 20 to jasny szatyn a 22 to szatyn.
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-26, 12:29   #234
smerfeta01
Zakorzenienie

mnie się bardzo bardzo podoba ten Twój "rudy" kolorek śliczny jest ale jeżeli faktycznie źle się w nim czujesz to nie pozostaje nic innego jak go zmienić. Ostatnio też miałam taki eksperyment i włoski wyszły mi rude, ale jaśniejsze niż Twoje, teraz kolor troszkę się wymył i tylko w słońcu fajnie połyskują na miedziano
smerfeta01 jest offline  
Stary 2006-02-26, 15:25   #235
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Agus, mam nadzieje ze tobie rowniez wyjdzie tak, jak podaja na opakowaniu (starym, bo nowe ma zmieniony kolor nie wiem czemu) Dla pewnosci wklejam to stare opakowanie z kolorem podobnym, jaki mi wyszedl
Edit: sprawdziłam jeszcze raz, bo mam w domu oba kolory szatyn i jasny szatyn, i numeracja jest inna niz podalas: 20 to jasny szatyn a 22 to szatyn.
tak, teraz patrzę i widzę że napisałam na odwrót
Kierowałam się Twoim postem, gdzie napisałaś że 22 to jasny szatyn

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-28, 05:43   #236
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
teraz już nie wiem jaki kupić czy ten jasny szatyn (nr20) czy 22 szatyn

agabil1 jest offline  
Stary 2006-02-28, 06:13   #237
Blablak
Zadomowienie

Dolly daj trochę odpocząć włosom i zawsze pytaj się o ewentualne wypadki przy pracy, przed, nie po fakcie. każdy ma inne włosy, które inaczej reagują na farby, ale zawsze jeżeli masz ciemne włosy i pociągniesz za jasną farbą (popielaty blond jest zdradliwy), to zrudzieją.
Blablak jest offline  
Stary 2006-02-28, 10:58   #238
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
teraz już nie wiem jaki kupić czy ten jasny szatyn (nr20) czy 22 szatyn

Agus, jasny szatyn wez
czarna.noc jest offline  
Stary 2006-02-28, 11:41   #239
videll
Raczkowanie

aga jesli jeszcze nie kupiłaś farby to mogę polecić farbę alfaparf 5.1 "jasny popielaty brąz", farbę możesz kupić w hurtowni fryzjerskiej, ja kupiłam ją w bosto, na włoskach efekt nie jest jasny ani ciemny taki średni, powiedziałabym, że mam włosy w kolorze kawy, nie ma rudości farbowałam kilka dni temu więc jeszcze nie wiem jak włosy wyglądają gdy farba schodzi.
videll jest offline  
Stary 2006-02-28, 12:25   #240
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

videll,
niedaleko pracy mam sklep fryzjerski , zerknę czy mają. Mnie bardzo zalezy na typowym bardzo zimnym brązie, takim popielu- mam wlosy w takim odcieniu. Dziękuję za radę.
Nocko bardzo jestem wdzięczna, pewnie ją kupię bo na razie nie stać mnie na coś droższego a włosy mam straszne

agabil1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości