Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-08, 18:16   #2431
olguska
Raczkowanie

Dot.: Czarny kolor włosów - dobry wybór?

właśnie zastawaniwam sie nad takim rudym.
znalazłam zdj dziewczyny w necie.
na drugim zdj widac kolor moich oczu
Stary 2010-07-08, 18:48   #2432
bernadka20
Wtajemniczenie

Dot.: Czarny kolor włosów - dobry wybór?

olguska
Mi to na rudy nie wyglada :P
Bursztyn z Casting jest ładny. Dzisiaj mnie nawet zaciekawił średni miedziany blond z Natural & Easy :P. Miodowy Bursztyn z Casting, Miodowy Karmel teraz aktualnie posiadam, ale zakochałam się raczej w moich rudych i powrócę chyba do nich jak się spłuka oczywiście ten miodowy karmel, który jest.
"Ładne oczy masz komu je dasz..." I pasować będą te odcienie podane przeze mnie wyżej.
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-09, 11:17   #2433
najimi
Raczkowanie

GG do najimi
wakacyjnie

hej dziewczyny!
prosze was o pomoc... chcialabym zrobic sobie pasemko z kolorze ostrego rozu albo fioletu (burgunt)
i nie wiem czy pasowaloby mi to
tak myslalam, aby zrobic je od dolu po stronie grzywki

z gory dzieki za pomoc

ps. dolaczam zdjecie, neistety nie mam w kolorze... ale wlosy mam ciemno kasztanowe, taka jakby gorzka czekolada
Stary 2010-07-09, 11:19   #2434
Axaxax
BAN stały

GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: wakacyjnie

nie będzie to dobrze wyglądać...
Axaxax jest offline  
Stary 2010-07-09, 11:35   #2435
najimi
Raczkowanie

GG do najimi

jestes pewna?
a co bys mi zaproponowala?
Stary 2010-07-09, 11:39   #2436
Axaxax
BAN stały

GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

Cytat:
Napisane przez najimi Pokaż wiadomość
jestes pewna?
a co bys mi zaproponowala?
tak, jestem pewna
a jak bardzo chcesz zaszaleć?
jak to tylko na wakacje to zafarbuj sobie całe włosy piankami na 24 mycia, np. na różówo, zielono
ja tak robiłam za czasów liceum i zabawa z tym była super
Axaxax jest offline  
Stary 2010-07-09, 11:41   #2437
najimi
Raczkowanie

GG do najimi

nie, az taka szalona nie jestem
ale chcialam po prostu cos zmienic ;p
Stary 2010-07-09, 12:28   #2438
Tookie
Raczkowanie

Czy to dobry pomysł?

Witam. Zawsze chciałam mieć włosy jak Ashlee na pierwszym zdjęciu. Fryzjerka zrobiła mi identyczne, byłam mega zadowolona, niestety, kolor bardzo szybko się wypłukał. Nie mogę co dwa tygodnie wydawać ponad stówy na samo farbowanie, zastanawiam się więc, jak uzyskać podobny kolor w domu. Mój naturalny kolor to ciemny blond i myślałam nad zmieszaniem dwóch odcieni farb (zdjęcie drugie i trzecie). Co o tym myślicie, czy to dobry pomysł? Na ostatnim zdjęciu moje włosy. Z góry dziękuję za pomoc
Stary 2010-07-09, 13:30   #2439
basia188
Raczkowanie

GG do basia188
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Hej....są wakacje i mam potzrebe jakies zmiany koloru..Co myślicie o blondzie jabym wygladała???czeam na propozycje...
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline  
Stary 2010-07-09, 13:33   #2440
myssiaa
Przyczajenie

Exclamation jakie pasemkaaa ? ; ooo

mam jasno - brązowe włosy i zastanawiam się czy nie zrobić sobie pasemek. ; ) , na początku chciałam czarne , ale odradzono mi . Dlaczegooo ? Lepiej zrobić blond czy czarnee ?
myssiaa jest offline  
Stary 2010-07-09, 13:42   #2441
malachite
Rozeznanie

Dot.: jakie pasemkaaa ? ; ooo

Wiesz co szczerze to ja na oczy chyba nigdy nie widziałam czarnych pasemek na brązowych wlosach, wg mnie to by wyglądało wręcz jak peruka- bardzo sztucznie. Już lepszy blond ale radze Ci nie rób sobie bardzo jasnych pasemek. Badzo modne są teraz np miodowe, medziane czy karmelowe pasemka bardzo ładnie komponują się z brązowymi włosami
malachite jest offline  
Stary 2010-07-09, 14:23   #2442
beyOurillUsiOn
BAN stały

skoro masz jasno-brazowe wlosy to moim zdaniem pasowaly by ci pasemka blond - rozjasniaczem ladnie to wyglada

czarne z brazowym sie zmieszaja. moja kolezanka ma jasno brazowe wlosy i te czarne wygladaja jakby wsadzila je w sadze i jakby byly brudne. nie za ladnie to wyglada ;/

Edytowane przez beyOurillUsiOn
Czas edycji: 2010-07-09 o 14:25
beyOurillUsiOn jest offline  
Stary 2010-07-09, 14:29   #2443
beyOurillUsiOn
BAN stały

Dot.: Czy to dobry pomysł?

moim zdaniem jezeli zmieszasz te dwie farby to to nic nie da bo i tak wyjdzie taki sam kolor i ci sie szybko wyplukaja i beda rude. hmm... najlepiej pomaluj sobie farba z garniera na jakis jasny braz np: link: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/432.jpg

Edytowane przez beyOurillUsiOn
Czas edycji: 2010-07-09 o 14:39
Stary 2010-07-09, 16:55   #2444
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie

Moja koleżanka zrobiła sobie czarne pasemka od spodu i na grzywce na brązowych włosach i faktycznie nie ciekawie to wyglądało. Jak już to lepszy byłby blond, albo całkowita zmiana koloru
Stary 2010-07-10, 17:10   #2445
lubiecukierki
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Mnie się wydaje,ze taki efekt uzyskasz tylko u fryzjera.
lubiecukierki jest offline  
Stary 2010-07-10, 18:38   #2446
Exquise
Zadomowienie

BASIA na pierwszym zdjęciu i drugim myślę, ze pasowałby Ci blond ponieważ cere masz jasną ale... na trzecim zdjęciu bardzo ładnie Ci w tym rudym kolorku

Exquise jest offline  
Stary 2010-07-10, 22:07   #2447
beyOurillUsiOn
BAN stały

co ty nie powiesz buhaha
Stary 2010-07-11, 10:04   #2448
vacancee
Przyczajenie

Exclamation Jak dobrac kolor włosow?

Drogie wizazystki ...
Jaki kolor włosow bedzie mi pasował myslałam nad jakims karmelowym brazem / albo blondem(ale boje sie ze wlosy mi sie spala)
Doradzcie cos bo jutro ide do fryz i nie mam pojecia...obcinac tez je bede napewno.
Takie lekkie zestopniowanie i grzywka wycieniowana w bok..I tu drugie pytanie mam lekko krzywy nos zastanawiam sie moze zaczalec i zrobic grzywke prosta?taka polokragla iscieniowana.
Pooomocy!!!!

moje zdj..'
na stronie.

http://www.maxmodels.pl/vacance.html

Edytowane przez vacancee
Czas edycji: 2010-07-11 o 10:05
vacancee jest offline  
Stary 2010-07-11, 12:15   #2449
Seline16
Wtajemniczenie

Dot.: Jak dobrac kolor włosow?

wg mnie blond nie będzie Ci pasował. Pomyśl nad jakimś odcieniem brązu np. http://www.amora.pl/loreal-casting-c...el-p-9599.html
http://www.amora.pl/images/L530_4471_47eab05390095.jpg
http://www.amora.pl/loreal-casting-c...az-p-8577.html
http://merlin.pl/L-Oreal-Casting-Cre...0521125595.jpg
To są propozycje z Castingu L'oreala, ale polecam też joannę- możesz sprawdzić kolory na stronie joanna.pl
Seline16 jest offline  
Stary 2010-07-11, 12:21   #2450
Yenes
Rozeznanie

Dot.: Jak dobrac kolor włosow?

Ja z kolei po przejrzeniu twoich zdjęc i po dłuższym zastanowieniu sądzę, że możesz spokojnie pokusić się o lekkie rozjaśnienie włosów. Wydaje mi sie że bardzo ładnie wyglądałabyś w którymś z odcieni jakie miała Clemence Poesy:

http://imstars.aufeminin.com/stars/f...315-226551.jpg

lub

http://www.teenidols4you.com/blink/A...1237739814.jpg

Jaki masz kolor oczu? Bo po zdj. ciezko stwierdzic, a wydaje mi sie ze przy tych kolorach nabrałby na intensywności.
Krzywego nosa nie widze :P Masz twarz raczej pociagla wiec prosta grzywka powinna Ci pasowac, ale w tej na bok wygladasz ślicznie nie zmeniałabym jej

Kiedy Alicja decyduje się podążyć na drugą stronę lustra za kotem znanego polityka, jeszcze nie wie, że wkracza do innego świata – świata którym rządzą przerażające siły polityczne, jej imię jest zakazane a księża prowadzą izbę wytrzeźwień.

Edytowane przez Yenes
Czas edycji: 2010-07-11 o 12:38
Yenes jest offline  
Stary 2010-07-11, 15:11   #2451
najimi
Raczkowanie

GG do najimi
pomocy :)

hej dziewczyny!
mogłybyście doradzić mi czy pasowałby mi takie pasemko jak na zdjęciu? :

myślałam o doczepianym, bo farby nie byłoby raczej widać na moich włosach

ps. dołączam zdjęcia
Stary 2010-07-13, 15:11   #2452
Klaudzior
Przyczajenie

GG do Klaudzior
Prosba o pomoc w wyborze koloru włosów

Chciałabym zmienić coś w swojej fryzurze , a dokładniej to kolor..
Tylko nie wiem jaki posowałby do mojej urody - jasna karnacja, włosy ciemny brąz i ciemno brązowe oczy. Włosy dosyć długie i gęste, trochę zniszczone ;/
Prosze doradźcie! Myślałam o jasnym brązie może z jakimis refleksami jaśniejszymi? A może jednak coś w rude? ehhh..
Wysyłam też 2 zdjęcia , na których dokladniej widać moj obecny kolor. Dzięki!

http://img696.imageshack.us/img696/9731/me1vt.jpg
http://img715.imageshack.us/img715/9003/me2jj.jpg
Stary 2010-07-17, 04:23   #2453
Eddie007
Raczkowanie

GG do Eddie007
Question Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Witam
Ja też mam problem z kolorem włosów...
Chcę zmienić obecny, wynik wielu farb nakładanych na siebie I nie wiem w którą stronę się ruszyć. Nie potrafie się jednoznacznie określić w typie urody - wiosna, lato, jesień, zima. Jestem jakimś miksem wiosny i jesieni Opalam się powoli, a jak już, to na złoto. Ale przez większą część roku zachowuję brzydką bladość oblicza Oczy mam zielone, permanentnie podkrążone, jak już gdzieś pisałam, nie wiem o co kaman, jestem zdrowa, podobno taka uroda ( ale co to za uroda ? raczej jej brak ^^ ) rzęsy i brwi czarne. W dodatku problemy z tłustą, skłonną do różnych krostek, pryszczy i zaskórników cerą, dlatego pomyślałam o zmianie koloru na jaśniejszy, podobno lepszy w moim przypadku Chociaż ciemne włosy wyostrzały moje rysy twarzy, a urodę mam raczej niewyraźną... Mój naturalny kolor to taki bardzo jasny brąz, latem od słońca, pamiętam ! , robiły mi się blond pasemka ^^ Nie chcę robić sobie eksperymentów na głowie, zmieniłam miejsce zamieszkania i nie mam pod ręką zaufanego fryzjera, dlatego pytam Was, drogie wizażanki, może coś poradzicie ? Myślałam o stopniowym dochodzeniu do miodowego blondu, ale już zaczynam się rozmyślać... Nie bardzo pasują mi kolory zbliożone do mojego naturalnego - wyglądam jak szara myszka i źle się z tym czuję. ^^ Jeśli to pomoże, załączę zdjęcia, nie dziś, ale jutro może Chyba, że można jakoś wstępnie bez zdjęcia ? Wiecie, tak właściwie mam dość typową, słowiańską nie-urodę :P Słabo zaznaczone kości policzkowe, owalną twarz i spiczastą brodę Wolałabym nie upublicznić swojej fotografii, nie chcę nikogo narażać na urazy psychiczne i koszmary senne

Edytowane przez Eddie007
Czas edycji: 2010-07-26 o 06:18
Eddie007 jest offline  
Stary 2010-07-17, 08:37   #2454
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eddie007 Pokaż wiadomość
Witam
Ja też mam problem z kolorem włosów...
Chcę zmienić obecny, wynik wielu farb nakładanych na siebie I nie wiem w którą stronę się ruszyć. Nie potrafie się jednoznacznie określić w typie urody - wiosna, lato, jesień, zima. Jestem jakimś miksem wiosny i jesieni Opalam się powoli, a jak już, to na złoto. Ale przez większą część roku zachowuję brzydką bladość oblicza Oczy mam zielone, permanentnie podkrążone, jak już gdzieś pisałam, nie wiem o co kaman, jestem zdrowa, podobno taka uroda ( ale co to za uroda ? raczej jej brak ^^ ) rzęsy i brwi czarne. W dodatku problemy z tłustą, skłonną do różnych krostek, pryszczy i zaskórników cerą, dlatego pomyślałam o zmianie koloru na jaśniejszy, podobno lepszy w moim przypadku Chociaż ciemne włosy wyostrzały moje rysy twarzy, a urodę mam raczej niewyraźną... Mój naturalny kolor to taki bardzo jasny brąz, latem od słońca, pamiętam ! , robiły mi się blond pasemka ^^ Nie chcę robić sobie eksperymentów na głowie, zmieniłam miejsce zamieszkania i nie mam pod ręką zaufanego fryzjera, dlatego pytam Was, drogie wizażanki, może coś poradzicie ? Myślałam o stopniowym dochodzeniu do miodowego blondu, ale już zaczynam się rozmyślać... Nie bardzo pasują mi kolory zbliożone do mojego naturalnego - wyglądam jak szara myszka i źle się z tym czuję. ^^ Jeśli to pomoże, załączę zdjęcia, nie dziś, ale jutro może Chyba, że można jakoś wstępnie bez zdjęcia ? Wiecie, tak właściwie mam dość typową, słowiańską nie-urodę :P Słabo zaznaczone kości policzkowe, owalną twarz i spiczastą brodę Wolałabym nie upublicznić swojej fotografii, nie chcę nikogo narażać na urazy psychiczne i koszmary senne
bez foty w ciemno nie mozna dobrac koloru i fryzury
Stary 2010-07-19, 12:21   #2455
manfan95
Przyczajenie

Włosy a'la Torres

Witam wszystkich

Ostatnio natknąłem się na ciekawe zdjęcia w Internecie...

http://bi.gazeta.pl/im/9/5729/z57290...ndo-Torres.jpg
http://www.kickette.com/images/uploads/82978051.jpg

No i natchnęło mnie... Chciałbym sobie coś takiego na głowie zrobić, ale mam pewne wątpliwości. Boję się, że u mnie to nie wypali, bo mam nieco inny kształt głowy niż ten gość, tzn. czoło u mnie dość wysokie, na oko z 6cm będzie, a do tego genetyka, czyli... zakola.

I stąd moje pytanie, myślicie, że da radę? Dodam jeszcze, że nie mam blond włosów jak pan na zdjęciu tylko brązowe i do tego są wiotkie, tzn. nieułożone po prostu maksymalnie opadają pod swoim ciężarem i nie wiem, czy z tym rodzajem włosów po prostu uda się taką fryzurę wykonać.

pozdrawiam
manfan95 jest offline  
Stary 2010-07-19, 12:36   #2456
kalija
Zadomowienie

Dot.: Włosy a'la Torres

Jeśli masz wysokie czoło i zakola, to ta fryzurka będzie dla Ciebie idealna - zakryje mankamenty i skupi uwagę na oczach poza tym ta grzywka nie musi być u Ciebie aż tak długa - równie dobrze będzie wyglądać do połowy czoła.

Pan na zdjęciu wygląda, jakby nie mył włosów przez tydzień a potem udał się na intensywny 2godzinny trening czyli dość niechlujnie. Podobny efekt uzyskasz układając włosy w "artystyczny" nieład za pomocą gumy do włosów np. Joanna. Mam nadzieje, że nie masz w planie pasemek
kalija jest offline  
Stary 2010-07-19, 13:12   #2457
manfan95
Przyczajenie

Nie nie nie, na szczęście nie mam... ; )

Chodzi właśnie o uzyskanie takiego "artystycznego nieładu" na głowie...

Wspomniałaś o gumie do włosów, a czy pasta byłaby dobra? Bo z tego co słyszałem, to środki typu żel czy guma mocno sklejają i usztywniają włosy, co może powodować ich słabą kondycję (tak po piłkarsku ) i wypadanie...

Edytowane przez manfan95
Czas edycji: 2010-07-19 o 13:15
manfan95 jest offline  
Stary 2010-07-19, 16:14   #2458
kalija
Zadomowienie

Nie wiem jak to jest z pastą, bo nie miałam z nią do czynienia... możesz spróbować.
Do takiej stylizacji żel się raczej nie nadaje.

Guma sklei włosy, jeśli naładujesz jej zbyt dużo i bezpośrednio na włosy. Niewielką ilość rozetrzyj w dłoniach a później palcami "rozwichrz" włosy. Efekt będzie naturalny. Dojdziesz do wprawy

Nie słyszałam, żeby żel czy guma niszczyły włosy. Poza tym Wy (mężczyźni) stosunkowo często je podcinacie, więc nawet jeśli środki do stylizacji by im szkodziły, to dość szybko się regenerują (odrastają). Tak więc bez obaw.

Pozdrawiam
kalija jest offline  
Stary 2010-07-20, 08:39   #2459
Asiek000
Przyczajenie

pomóżcie - kolor włosów

Słuchajcie mam mały problem. Kilka lat malowałam włosy na brąz, kasztan i tym podobne kolory. Znudziły mi się jednak i postanowiłam zaprzestać malowania. Mój naturalny kolor to mój mysi blond. teraz wyglądam tak:

wygląda to okropnie - jakby mi gołąb narobił przy skórze. Szczególnie w słońcu :/
Postanowiłam umalować, nie mogę się jednak zdecydować na żaden kolor - po prostu nie mam pojęcia :/
myślałam o jakimś kasztanie (jak miałam),mahoniu albo rudości, nawet o ciemnym blondzie. A może pasemka czy balejaż? po prostu - nie wiem :/wiem tylko, że nie chce być "szara" jak teraz.
może wy macie jakieś sugestie, może wśród Was są jakieś fryzjerki?
Po prostu nie mam żadnego pomysłu.
Asiek000 jest offline  
Stary 2010-07-20, 09:08   #2460
Asiek000
Przyczajenie

Słuchajcie mam mały problem. Kilka lat malowałam włosy na brąz, kasztan i tym podobne kolory. Znudziły mi się jednak i postanowiłam zaprzestać malowania. Mój naturalny kolor to mój mysi blond. teraz wyglądam tak:

wygląda to okropnie - jakby mi gołąb narobił przy skórze. Szczególnie w słońcu :/
Postanowiłam umalować, nie mogę się jednak zdecydować na żaden kolor - po prostu nie mam pojęcia :/
myślałam o jakimś kasztanie (jak miałam),mahoniu albo rudości, nawet o ciemnym blondzie. A może pasemka czy balejaż? po prostu - nie wiem :/wiem tylko, że nie chce być "szara" jak teraz.
może wy macie jakieś sugestie, może wśród Was są jakieś fryzjerki?
Po prostu nie mam żadnego pomysłu.
Asiek000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości