Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-06, 13:55   #2761
Stookrotka18
Przyczajenie

Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Na zdjęciu kolory nie oddają rzeczywistości. Może opisz swoją urodę?

Hmm ;] od czego by tu zaczac ?;]
A wiec moze najlepiej po kolei od poczatku .
Wlosy do ramion, prosta grzywka.
Kolorek brazowy, wczesniej juz farbowane na czarno,
po zejsciu farby rozjasnianie o ie mozna to tak nazwac bo nie wiele dalo...
ale jakos doszlam do tego koloru...
Tylko pod sloncem widac cos podchodzacego do koloru rudego ;P
TRoche zniszczone od propstownicy ;/ ;/ no ale coz jak sie ma puszace wlosy i zaden kosmetyk nic nie daje
to propstowac trzeba...
A własnie jestem raczej bledszej cery i dlatego wlasnie moim zdaniem jakis cieply miodowy to nie jest zly pomysł ;]
Stookrotka18 jest offline  
Stary 2010-11-06, 19:34   #2762
Neeenusia
Raczkowanie

Smile Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Witam serdecznie

Ja też chciałabym zasięgnąc porady i opinii wizażanek jeśli chodzi o kolor włosów, który byłby dla mnie odpowiedni

Załączam swoje zdjęcie i proszę o szczere opinie - pragnę coś zmienic w sowim wyglądzie i szukam odpowiedniego kolorku

Pozdrawiam cieplutko ;-)

http://neeenusia.fotka.pl <---- tutaj są zdjęcia

pozytywnie
Neeenusia jest offline  
Stary 2010-11-06, 21:59   #2763
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Stookrotka18 Pokaż wiadomość
Hmm ;] od czego by tu zaczac ?;]
A wiec moze najlepiej po kolei od poczatku .
Wlosy do ramion, prosta grzywka.
Kolorek brazowy, wczesniej juz farbowane na czarno,
po zejsciu farby rozjasnianie o ie mozna to tak nazwac bo nie wiele dalo...
ale jakos doszlam do tego koloru...
Tylko pod sloncem widac cos podchodzacego do koloru rudego ;P
TRoche zniszczone od propstownicy ;/ ;/ no ale coz jak sie ma puszace wlosy i zaden kosmetyk nic nie daje
to propstowac trzeba...
A własnie jestem raczej bledszej cery i dlatego wlasnie moim zdaniem jakis cieply miodowy to nie jest zly pomysł ;]
A jakie tony Twojej skóry wybijają się? Różowe, złotawe, ciepłe, oliwkowe, żółte, beżowe, brzoskwiniowe? Nautralny kolor włosów? I Jaki kolor oczu? Moje również się puszą, bardzo je odżywiam, przez olejowanie, i używam produktów bez silikonu i wcale nie muszę prostować
skarpetta jest offline  
Stary 2010-11-10, 19:57   #2764
Furitatkaa
Przyczajenie

Włosy ;]

Nie wiem, nie znalazłam takiego tematu, jeśli jest to przepraszam a pozatym to Witam. Chcę sobie zrobić pasemka ale nie wiem jaki kolor by mi odpowiadał;] wstawię swoje zdjęcie abyście obeznały sie z mym kolorem włosów, i cos poradziły ;] http://img577.imageshack.us/f/obraz65866674.jpg/ tak to ja i mój kolor włosów;p przepraszam zdjęcie stare, włosy wyrosły sięgają do łopatek ale co tam, ważny kolor włosów posiadam własnie taki, i chcę się poradzić pasemek. Dziękuje za uwage jeśli zostanie mi ona udzielona. I przepraszam jeśli zdanie są hmm... pomieszane? coś w stylu masło maślane :P nie ucze sie polskiego od jakiegos czasu i ciężko.
Stary 2010-11-11, 20:46   #2765
Milla_1984
Raczkowanie

Witam
Jestem tu nowa.. dzięki wizaz.pl odważyłam się na metamorfozę!!! Całe życie 25 lat nosiłam ciemne włosy.. albo całkiem czarne albo brązowe- w różnych odcieniach.. jednak zawsze marzyłam o zmianie.. chciałam sprawdzić jak będzie mi w innym kolorze włosów.. i stało się
kuplam rozjasniacz, nałożyłam.. wyszło wiadomo co żółtko z pomarańczem.. odrosty prawie białe na to nalożyłam farbe Garnier nutrisse i wyszło tak
Chciałam się więc z Wami podzielić tym co wyszło z tej mojej metamorfozy.. proszę o rady.. w jakim wydaniu mi lepiej.. itd? i co dalej z tym zrobić?
tylko nie wiem jak załączyć zdjęcia :/ może się uda z góry dziekuję

Edytowane przez Milla_1984
Czas edycji: 2010-11-12 o 15:35 Powód: nie wiem jak wkleić zdjecia :(
Milla_1984 jest offline  
Stary 2010-11-12, 14:31   #2766
ankova
Przyczajenie

Hej dziewczyny ; )
Jaki kolor włosów waszym zdaniem by do mnie pasował ? Mam prawie 14 lat, pofarbować bym mogła, czy zrobić jakieś pasemka, ale dopiero na lato ; )) (ze względu na szkołę) .
W rzeczywistości mam lekko falowane, ale na zdjęciach są proste
Poniżej załączniki :
ankova jest offline  
Stary 2010-11-12, 15:06   #2767
Delave
Raczkowanie

ankova, masz piekny kolor, który pasuje do Ciebie idealnie, nic nie rób z włosami.
Stary 2010-11-14, 11:53   #2768
Stookrotka18
Przyczajenie

Raczej te ciepłe ;]
Oczy zielone natomiast naturalny kolor był brazowy jasny ;]
Aktualnie mam podchodzace pod rudy ;P w sumie zaley której strony ;P
i pare jasnych blond pasemek ;]

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Tak na p[oczatek to sliczna z Ciebie kobieta ;]
I uwazam ze po obejrzeniu tych zdjec kazdy kolor Ci pasuje ;]
Jednak bardzo spodobało mi sie to zdjecie w tych ciemnych włoskach ;]
Wiec w sumie czy tak czy tak to i tak bedziesz ładnie wygladała ;]

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Tak na p[oczatek to sliczna z Ciebie kobieta ;]
I uwazam ze po obejrzeniu tych zdjec kazdy kolor Ci pasuje ;]
Jednak bardzo spodobało mi sie to zdjecie w tych ciemnych włoskach ;]
Wiec w sumie czy tak czy tak to i tak bedziesz ładnie wygladała ;]

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ankova Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ; )
Jaki kolor włosów waszym zdaniem by do mnie pasował ? Mam prawie 14 lat, pofarbować bym mogła, czy zrobić jakieś pasemka, ale dopiero na lato ; )) (ze względu na szkołę) .
Poniżej załączniki :
Mi bardzo sie podoba Twoj kolorek i ja na Twoim miejscy bym go zostawiła ;]
Ewentualnie gdzieniegdzie jakies pasemka jasne ?;]

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Furitatkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znalazłam takiego tematu, jeśli jest to przepraszam a pozatym to Witam. Chcę sobie zrobić pasemka ale nie wiem jaki kolor by mi odpowiadał;] wstawię swoje zdjęcie abyście obeznały sie z mym kolorem włosów, i cos poradziły ;] http://img577.imageshack.us/f/obraz65866674.jpg/ tak to ja i mój kolor włosów;p przepraszam zdjęcie stare, włosy wyrosły sięgają do łopatek ale co tam, ważny kolor włosów posiadam własnie taki, i chcę się poradzić pasemek. Dziękuje za uwage jeśli zostanie mi ona udzielona. I przepraszam jeśli zdanie są hmm... pomieszane? coś w stylu masło maślane :P nie ucze sie polskiego od jakiegos czasu i ciężko.
Moim zdaniem jakies jasne pasemka moze jakis miodowy blond ?;]
Lub cos w tym style napewno nie jakis bardzo jasny blond---> az biały ;/
Ciepłe pasemka to jest to ;D

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Neeenusia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Ja też chciałabym zasięgnąc porady i opinii wizażanek jeśli chodzi o kolor włosów, który byłby dla mnie odpowiedni

Załączam swoje zdjęcie i proszę o szczere opinie - pragnę coś zmienic w sowim wyglądzie i szukam odpowiedniego kolorku

Pozdrawiam cieplutko ;-)

http://neeenusia.fotka.pl <---- tutaj są zdjęcia

Nie bardzo widac kolorku na Twoich zdjeciach ;/ ;]
Masz blond pasemka prawda?;]
Mysle ze gdybys zrobiła ich wiecej (ca ła głowa)
Tez by Ci było ładnie lub moze jakis czekoladowy kolorek na całej głowie ?;]
Stookrotka18 jest offline  
Stary 2010-11-14, 18:27   #2769
nellka19
Przyczajenie

GG do nellka19

ja jednak zrezygnowałam z blondu i zrobiłam się na głęboki fiolet... tylko żałuje że włosy ściełam na krótko
nellka19 jest offline  
Stary 2010-11-14, 20:30   #2770
ktosia1
Wtajemniczenie

GG do ktosia1

Cytat:
Napisane przez Milla_1984 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tu nowa.. dzięki wizaz.pl odważyłam się na metamorfozę!!! Całe życie 25 lat nosiłam ciemne włosy.. albo całkiem czarne albo brązowe- w różnych odcieniach.. jednak zawsze marzyłam o zmianie.. chciałam sprawdzić jak będzie mi w innym kolorze włosów.. i stało się
kuplam rozjasniacz, nałożyłam.. wyszło wiadomo co żółtko z pomarańczem.. odrosty prawie białe na to nalożyłam farbe Garnier nutrisse i wyszło tak
Chciałam się więc z Wami podzielić tym co wyszło z tej mojej metamorfozy.. proszę o rady.. w jakim wydaniu mi lepiej.. itd? i co dalej z tym zrobić?
Efekt wyszedł powalający. Co prawda w obydwóch kolorach jest ci ładnie, ale jasny super naj naj najbardziej mi sie podoba

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline  
Stary 2010-11-15, 14:31   #2771
syslo
Rozeznanie

Cytat:
Witam
Milla kochana ja tak jak Ty marze o zmianie koloru i tez zawsze mialam czarne bądz brązowe włosy, efekt jest piorunujący wyglądasz w jasnych super !!
prosze powiedz jakich farb/rozjaśniaczy użyłaś bo ja marze o takim własnie blondzie plizzzzzzzzzzzzzzzzz:pros i:
syslo jest offline  
Stary 2010-11-15, 16:45   #2772
Cariba
Przyczajenie

Witam. Chciałabym was prosić o radę co do koloru włosów. Marzy mi się coś w brązach, ale nie mam pojęcia w którym odcieniu byłoby mi dobrze.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny, ciepły blond ze złotymi refleksami.
Oczy...oczy zielone.
Cera jasna i - jak sądzę - w ciepłym odcieniu.

Zdjęcie w załączniku.
Cariba jest offline  
Stary 2010-11-15, 19:56   #2773
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Pokaż wiadomość
Efekt wyszedł powalający. Co prawda w obydwóch kolorach jest ci ładnie, ale jasny super naj naj najbardziej mi sie podoba
dziękuję bardzo trudno mi samej ocenić w którym kolorze mi lepiej.. ciężko mi się przestawić po tylu latach bycia brunetką każda opinia jest zatem dla mnie bezcenna

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
Milla kochana ja tak jak Ty marze o zmianie koloru i tez zawsze mialam czarne bądz brązowe włosy, efekt jest piorunujący wyglądasz w jasnych super !!
prosze powiedz jakich farb/rozjaśniaczy użyłaś bo ja marze o takim właśnie blondzie plizzzzzzzzzzzzzzzzz:pros i:
Kochana moja bardzo dziękuję
A więc miałam dosyć ciemne włosy.. farbowane od co najmniej pół roku farbami.. tak co 1,5 miesiąca bo niestety mam sporo siwych włosów
A więc tak.. kupiłam w realu 2 rozjaśniacze (mam włosy troszkę za ramiona) do włosów ciemnych firmy Schwarzkopf, wkleję linka żebyś mogła sobie zobaczyć jak to wygląda bo nie mam pewności czy w Polsce ten rozjaśniacz jest.. http://eleven.se/en/man/schwarzkopf-...-l1-10998.html, wyszedł kurczaczek białe odrosty reszta pomarańczowo-żołta, po ok 2 dniach od rozjaśnieni nałożyłam na włosy dwie farby garnier nutrisse 80 u mnie nazywa się to vaniliowy blond/blond w polsce chyba naturalny jasny blond daje linka http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26388.html, oczywiście przytrzymałam dłużej niż napisano w instrukcji, najpierw oczywiście odrosty bo były jaśniejsze niż cała reszta - w sumie trzymałam chyba ok 60 min. włsoy o dziwo nie są zniszczone - co mnie szokuje bo są raczej cienkie.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Cariba Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym was prosić o radę co do koloru włosów. Marzy mi się coś w brązach, ale nie mam pojęcia w którym odcieniu byłoby mi dobrze.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny, ciepły blond ze złotymi refleksami.
Oczy...oczy zielone.
Cera jasna i - jak sądzę - w ciepłym odcieniu.

Zdjęcie w załączniku.
Kochana po pierwsze uważam że jesteś prześliczna, bardzo seksowna!!! Myślę że mogłabyś nieco ocieplić ten blond, iść w kierunku blondu miodowego.. popatrz wyżej na moje zdjęcia.. w tym kolorze byłoby ci ślicznie wyglądałabyś zabójczo! Co do brązów to poszłabym też w kierunku bursztynowych orzechowych ciepłych odcieni. Chociaż dla mnie już wyglądasz super! Polecam jednak inny makijaż.. zamiast wyraźnej kreski pod okiem proponuję narysować miękką kredką kreskę na linii rzęs i delikatnie ja rozetrzeć.. uzyskasz mgliste spojrzenie

Czas edycji: 2010-11-15 o 19:58
Milla_1984 jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:30   #2774
syslo
Rozeznanie

Cytat:
Kochana moja bardzo dziękuję
A więc miałam dosyć ciemne włosy.. farbowane od co najmniej pół roku farbami.. tak co 1,5 miesiąca bo niestety mam sporo siwych włosów
A więc tak.. kupiłam w realu 2 rozjaśniacze (mam włosy troszkę za ramiona) do włosów ciemnych firmy Schwarzkopf, wkleję linka żebyś mogła sobie zobaczyć jak to wygląda bo nie mam pewności czy w Polsce ten rozjaśniacz jest.. http://eleven.se/en/man/schwarzkopf-...-l1-10998.html, wyszedł kurczaczek białe odrosty reszta pomarańczowo-żołta, po ok 2 dniach od rozjaśnieni nałożyłam na włosy dwie farby garnier nutrisse 80 u mnie nazywa się to vaniliowy blond/blond w polsce chyba naturalny jasny blond daje linka http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,26388.html, oczywiście przytrzymałam dłużej niż napisano w instrukcji, najpierw oczywiście odrosty bo były jaśniejsze niż cała reszta - w sumie trzymałam chyba ok 60 min. włsoy o dziwo nie są zniszczone - co mnie szokuje bo są raczej cienkie.
to ja na pewno jak tylko uda mi sie zakupić taki zestaw koloryzujący to próbuje na swoich włoskach i mam nadzieje ze uzyskam podobny efekt do Twojego dziękuje kochana za odpowiedz
syslo jest offline  
Stary 2010-11-16, 10:10   #2775
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
to ja na pewno jak tylko uda mi sie zakupić taki zestaw koloryzujący to próbuje na swoich włoskach i mam nadzieje ze uzyskam podobny efekt do Twojego dziękuje kochana za odpowiedz

W takim razie życzę powodzenia i czekam na relację.. no i na zdjęcia nowego koloru Mam nadzieję że uda Ci się osiągnąć taki kolorek jaki chcesz
Stary 2010-11-16, 10:27   #2776
syslo
Rozeznanie

Cytat:
W takim razie życzę powodzenia i czekam na relację.. no i na zdjęcia nowego koloru Mam nadzieję że uda Ci się osiągnąć taki kolorek jaki chcesz
oby bo przyznam szczerze że sie trochę boję ale spróbuje w najgorszym wypadku przefarbuje sie z powrotem na ciemno

a powiedz mi kochana czy ty farbowałaś już odrosty?? bo tak sie zastanawiam jak to będzie jak przyjdzie mi potem zafarbować na odrostach>> czy tez najpierw rozjaśniacz a potem farba??czy sama farba złapie na taki sam kolor??

Edytowane przez syslo
Czas edycji: 2010-11-16 o 14:32
syslo jest offline  
Stary 2010-11-16, 15:29   #2777
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
oby bo przyznam szczerze że sie trochę boję ale spróbuje w najgorszym wypadku przefarbuje sie z powrotem na ciemno

a powiedz mi kochana czy ty farbowałaś już odrosty?? bo tak sie zastanawiam jak to będzie jak przyjdzie mi potem zafarbować na odrostach>> czy tez najpierw rozjaśniacz a potem farba??czy sama farba złapie na taki sam kolor??
hmm.. szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiam.. jak na razie mam odrost ok 0,3 cm i nie mam pojęcia jak to potem ugryźć.. ale mimo to spróbowałam i nie żałuję tak jak mówisz - zawsze można później się przefarbować na ciemniejszy kolor. Tylko pamiętaj kup co najwyżej farbę ciemny blond lub średni blond albo jeśli wolisz ciepłe odcienie jakiś orzech laskowy lub bursztynowy odcień, bo jeśli na te rozjaśnione włosy nałożysz jakiś brąz mogą wyjść bardzo ciemne a wręcz czarne.. jeśli niczego innego z tymi odrostami nie wymyślę to najwyżej przyciemnię kolor, tylko nie ma co wracać do ciemnego - bo po co było w ogóle rozjaśniać??? no i daj sobie parę tygodni na przyzwyczajenie się do nowego koloru..ja nadal nad tym pracuje a noszę się tak już 3 tydzień
Jeśli nie uda mi się fajnie rozjaśnić odrostów pomyślę o kolorze jak na tych zdjęciach
Stary 2010-11-16, 17:37   #2778
Cariba
Przyczajenie

Cytat:
Kochana po pierwsze uważam że jesteś prześliczna, bardzo seksowna!!! Myślę że mogłabyś nieco ocieplić ten blond, iść w kierunku blondu miodowego.. popatrz wyżej na moje zdjęcia.. w tym kolorze byłoby ci ślicznie wyglądałabyś zabójczo! Co do brązów to poszłabym też w kierunku bursztynowych orzechowych ciepłych odcieni. Chociaż dla mnie już wyglądasz super! Polecam jednak inny makijaż.. zamiast wyraźnej kreski pod okiem proponuję narysować miękką kredką kreskę na linii rzęs i delikatnie ja rozetrzeć.. uzyskasz mgliste spojrzenie
O. Dziękuję ;d Komplementy trzeba prawić.

Pierdyknęłam sobie orzech. Wyszło ładnie, naturalnie, śliczny kolor, aczkolwiek uważam, ze nie do końca korzystnie w nim wyglądam ;D Pewnie jednak ten blond byłby lepszym pomysłem. Ale spokojnie, nie ma co biadolić - da się wyjść do ludzi..

Swoją drogą, jak ta kredka na powiece miałaby wyglądać, bo szczerze mówiąc nie do końca mam pojęcie co masz na myśli ;d

Edytowane przez Cariba
Czas edycji: 2010-11-16 o 17:41
Cariba jest offline  
Stary 2010-11-17, 09:11   #2779
syslo
Rozeznanie

Cytat:
hmm.. szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiam.. jak na razie mam odrost ok 0,3 cm i nie mam pojęcia jak to potem ugryźć.. ale mimo to spróbowałam i nie żałuję tak jak mówisz - zawsze można później się przefarbować na ciemniejszy kolor. Tylko pamiętaj kup co najwyżej farbę ciemny blond lub średni blond albo jeśli wolisz ciepłe odcienie jakiś orzech laskowy lub bursztynowy odcień, bo jeśli na te rozjaśnione włosy nałożysz jakiś brąz mogą wyjść bardzo ciemne a wręcz czarne.. jeśli niczego innego z tymi odrostami nie wymyślę to najwyżej przyciemnię kolor, tylko nie ma co wracać do ciemnego - bo po co było w ogóle rozjaśniać??? no i daj sobie parę tygodni na przyzwyczajenie się do nowego koloru..ja nadal nad tym pracuje a noszę się tak już 3 tydzień
Jeśli nie uda mi się fajnie rozjaśnić odrostów pomyślę o kolorze jak na tych zdjęciach
masz racje szkoda by było wracac do czarnych teraz po takim boju z rozjaśnianiem
wczoraj pierwsze rozjasnianie zrobiłam i wyglądam smiesznie bardzo
syslo jest offline  
Stary 2010-11-17, 14:17   #2780
Neeenusia
Raczkowanie

Hej

Jednak MOje Panie zdecydowałam się, za Waszą radą na ciemną czekoladę i nie żałuję!

warto było
Pozdrawiam inne miłośniczki szalenstw na głowie;-)

pozytywnie
Neeenusia jest offline  
Stary 2010-11-17, 14:38   #2781
beata020793
Przyczajenie

Jaki kolor włosów??? :)

Od dwóch lat farbuję włosy na blond.
Mój wyjściowy kolor to ciemny blond... Chciałabym coś zmienić, może trochę je przyciemnić, ale nie wiem jaki kolor będzie mi najlepiej pasował.

Proszę o pomoc
(dodaje zdjęcia sprzed i po farbowaniu)
beata020793 jest offline  
Stary 2010-11-17, 14:39   #2782
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
masz racje szkoda by było wracac do czarnych teraz po takim boju z rozjaśnianiem
wczoraj pierwsze rozjasnianie zrobiłam i wyglądam smiesznie bardzo
Nic się nie przejmuj ja wyglądałam nawet strasznie :P to tylko etap przejściowy jestem bardzo ciekawa efektu końcowego..
Stary 2010-11-17, 14:50   #2783
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cariba Pokaż wiadomość
O. Dziękuję ;d Komplementy trzeba prawić.

Pierdyknęłam sobie orzech. Wyszło ładnie, naturalnie, śliczny kolor, aczkolwiek uważam, ze nie do końca korzystnie w nim wyglądam ;D Pewnie jednak ten blond byłby lepszym pomysłem. Ale spokojnie, nie ma co biadolić - da się wyjść do ludzi..

Swoją drogą, jak ta kredka na powiece miałaby wyglądać, bo szczerze mówiąc nie do końca mam pojęcie co masz na myśli ;d
Na zdjęciu które wkleiłaś w tym wątku masz pod okiem cieniutką ale wyraźną kreskę.. myślę że powinnaś kreskę zrobić nie wewnątrz oka ale na linii rzęs i delikatnie rozetrzeć ją pędzelkiem albo aplikatorem do nakładania cieni. To co mam na myśli fajnie widoczne jest na zdjęciu które znalazłam w sieci spróbuj i pochwal się, chętnie zobaczę efekt bardzo bym chciała zobaczyć ten kolor, wklej zdjęcie jeśli możesz.. albo wyślij mi mailem :P
A co do komplementu - to nie mogłam się oprzeć, masz bardzo kobiecą urodę, taką jaka najbardziej lubię zawsze podoba się nam to czgo same nie mamy :P

Czas edycji: 2010-11-17 o 14:57
Milla_1984 jest offline  
Stary 2010-11-17, 15:04   #2784
syslo
Rozeznanie

Cytat:
Nic się nie przejmuj ja wyglądałam nawet strasznie :P to tylko etap przejściowy jestem bardzo ciekawa efektu końcowego..
nałożyłam rozjaśniacz i jak tylko mi wyschnął włoski to wstawie zdjęcie, na razie na mokrych to wyglada tak ze na moich odrostach mam zółte a dalej rudo pomarańczowe

tak wyglądam po nałożeniu rozjaśniacza

Milla miałaś podobne?? złapie mi ta farba co poleciłaś?/

Edytowane przez syslo
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:25
syslo jest offline  
Stary 2010-11-17, 15:31   #2785
Gwiazdka89
Przyczajenie

Dot.: Jaki kolor włosów??? :)

Cytat:
Napisane przez beata020793 Pokaż wiadomość
Od dwóch lat farbuję włosy na blond.
Mój wyjściowy kolor to ciemny blond... Chciałabym coś zmienić, może trochę je przyciemnić, ale nie wiem jaki kolor będzie mi najlepiej pasował.

Proszę o pomoc
(dodaje zdjęcia sprzed i po farbowaniu)

Najbardziej podoba mi się kolor na ostatnim zdjęciu, bardzo Ci w nim twarzowo

Edytowane przez Gwiazdka89
Czas edycji: 2010-11-17 o 20:49
Gwiazdka89 jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:28   #2786
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
nałożyłam rozjaśniacz i jak tylko mi wyschnął włoski to wstawie zdjęcie, na razie na mokrych to wyglada tak ze na moich odrostach mam zółte a dalej rudo pomarańczowe

tak wyglądam po nałożeniu rozjaśniacza

Milla miałaś podobne?? złapie mi ta farba co poleciłaś?/

Kochana miałam prawie identyczne!!! Naprawdę! Myślę że złapie, tylko pamięta żeby najpierw nałożyć na te jasne - odrosty potrzymać minimum 30, 35 min i potem na resztę, w sumie ja trzymałam ok 55 min. Bardzo się cieszę że u Ciebie wyszło tak jak u mnie
Stary 2010-11-17, 17:33   #2787
syslo
Rozeznanie

Cytat:
Kochana miałam prawie identyczne!!! Naprawdę! Myślę że złapie, tylko pamięta żeby najpierw nałożyć na te jasne - odrosty potrzymać minimum 30, 35 min i potem na resztę, w sumie ja trzymałam ok 55 min. Bardzo się cieszę że u Ciebie wyszło tak jak u mnie
ale kochana jak ja rozrobię całą farbę i dam na odrosty najpierw a za pół godziny na reszte to ta farba sie mi nie utleni??
syslo jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:39   #2788
Milla_1984
Raczkowanie

Cytat:
ale kochana jak ja rozrobię całą farbę i dam na odrosty najpierw a za pół godziny na reszte to ta farba sie mi nie utleni??
Ja miałam 2 farby ze względu na długość włosów i chyba rozrabiałam je osobno wiec na świeżo nakładałam. Tak naprawdę i u mnie i teraz u Ciebie najważniejsze są białe odrosty, zależy nam na tym żeby to stonować z tą pomarańczową resztą może spróbuj więc użyć połowy farby a potem rozrób drugą połowę i nałóż na włosy.. myślę że to dobre rozwiązanie
Stary 2010-11-17, 17:42   #2789
syslo
Rozeznanie

Cytat:
Ja miałam 2 farby ze względu na długość włosów i chyba rozrabiałam je osobno wiec na świeżo nakładałam. Tak naprawdę i u mnie i teraz u Ciebie najważniejsze są białe odrosty, zależy nam na tym żeby to stonować z tą pomarańczową resztą może spróbuj więc użyć połowy farby a potem rozrób drugą połowę i nałóż na włosy.. myślę że to dobre rozwiązanie
no chyba że kupie drugą farbę bo jak widzisz na zdjęciu ja mam gęste bardzo włosy i jak nakładałam rozjasniacz to sie musiałam nagimnastykować zeby mi starczyło na całość
syslo jest offline  
Stary 2010-11-17, 20:46   #2790
Gwiazdka89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ankova Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ; )
Poniżej załączniki :

Absolutnie nie zmieniaj koloru, bo będziesz później żałować swoich naturalnych, do których już nie wrócisz. Po zafarbowaniu włosy odrastają już ciemniejsze, to nie jest już ten sam odcień, co wcześniej. Nie jedna by chciała mieć takie włosy jak Ty, więc nic z nimi nie rób. No i najważniejsze co chciałam powiedzieć, to pasują Ci te włosy ja ulał.

Także pamiętaj, z takimi włosami, farbowanie to zły pomysł, wybij to sobie z głowy ->
Obyś ich nigdy nie farbowała, bo są świetne.

Pozdrówki
Gwiazdka89 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
#blond, #koloryzacja, #włosy, #włosy##koloryzacja#, balejaż, blond, blond brąz włosy, blond ciemny blond, blond na brąz, blond z brunetki, brąz, brąz farba, brązowe włosy, casting ciemny włosy, chłopak, ciemne włosy, ciemny blond, czarne włosy fryzura, czarnule, czerń, czerwień, czerwone wlosy, czrne włosy, dekoloryzacja, farba, farba do włosów, farba drogeryjna, farba włosy, farbowane wlosy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie na brąz, farbowanie wlosow, farbowanie włosów, farbowanie włosy, farby, fiolet włosy farbowanie, fryzjer, fryzura, fryzura codzienna, fryzura kolor włosy, fryzury, gęste włosy, hairstyle, jak dobrac kolor wlosow, jaka farba, jaka fryzura, jaki kolor włosów, jaki kolor włosów pasuje, jasna cera, jasna karnacja, jasny, jasny brąz, joanna, karnacja, kolor, kolor oczu, kolor włosow, kolor włosów, koloryzacja, koloryzacja włosów, końcówki, krótkie, lato, loki, makijaż a nastolatka, marchewka, metamorfoza, metamorfozy, miedziane, miedziany, miedź, miodowy blond, mysi blond, niebieskie granatowe, nowa fryzura, nowy kolor, oczy, odcień, odrosty, ombre, ombre fair, pani, pasemka, pasemko, pomarańczowy, pomoc, pomocy, porady, rihanna, rozjaśnianie, ruda, rude włosy, rudy, rudy włosy brąz, selena gomez włosy, sombre, szamponetka, szatynka, techniki, toner, trwała, tymczasowe, typ urody, uroda, wellaton, wlosy, wlosy farbowane, włosy, włosy blond, włosy brąz, włosy ciemne, włosy farba, włosy farba brąz, włosy farbowane, wygląd, z blondu na brąz, zielone oczy, zima, złoty, zmiana, zmiana koloru wlosow

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości