Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-18, 13:04   #4501
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Vichy probowalam. Rzeczywiscie sredniak. Lubie dobrze poszorowac twarz, ale wszystkie testowane mikro byly dla mnie za slabe.
Ja lubie peeling Strivectinu. Wiem, ze mowa o mikro, ale Strivectin naprawde dobrze szoruje. Moim zdaniem wyroznia sie na tle innych scieraczy.
Lierac dobrze szoruje... tzn mnie odpowiada... mocno pocieram twarz i naprawdę mam mocno wypeelingowaną- a że jestem "gruboskórna" jeżeli chodzi o twarz, to nie obawiam się takich peelingów. Poza tym nie mam skłonności do naczynek, więc tym bardziej lubię się szorować...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline  
Stary 2011-09-18, 14:57   #4502
boangelina
Rozeznanie

Dziewczęta, co stało się z błyszczykami LIP FUSION z sephory/ douglasa?
Strasznie je lubiłam, dostałam zniżkę 10% i planowalam zakup... A tu klapa. Ni we Wrocławiu/ Opolu, nigdzie nie znalazłam... Zostaje mi all?

moje recenzje -> http://wizaz.pl/kosmetyki/recenzentk...ent=boangelina
boangelina jest offline  
Stary 2011-09-18, 16:27   #4503
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Lierac dobrze szoruje... tzn mnie odpowiada... mocno pocieram twarz i naprawdę mam mocno wypeelingowaną- a że jestem "gruboskórna" jeżeli chodzi o twarz, to nie obawiam się takich peelingów. Poza tym nie mam skłonności do naczynek, więc tym bardziej lubię się szorować...
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Vichy probowalam. Rzeczywiscie sredniak. Lubie dobrze poszorowac twarz, ale wszystkie testowane mikro byly dla mnie za slabe.
Ja lubie peeling Strivectinu. Wiem, ze mowa o mikro, ale Strivectin naprawde dobrze szoruje. Moim zdaniem wyroznia sie na tle innych scieraczy.
Ja tez lubię dokładnie ścierające,ale takie drobnocząsteczkowe, że tak powiem i chyba mi nie robi różnicy, czy to peeling czy micro. Muszę poczytać recenzje Lieraca i Strivectinu, bo jakieś ścieradełko by się przydało

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Dziewczęta, co stało się z błyszczykami LIP FUSION z sephory/ douglasa?
Strasznie je lubiłam, dostałam zniżkę 10% i planowalam zakup... A tu klapa. Ni we Wrocławiu/ Opolu, nigdzie nie znalazłam... Zostaje mi all?
Na pewno będą na Ebay, z tym, że wszystkie waluty obce wysoko stoją (no, złoty nisko po prostu) więc ceny mogą być wyższe.

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-09-18, 20:49   #4504
Manehajera
Zakorzenienie

dziewczyny mam pytanie (może głupie, ale kto pyta nie błądzi)

wiem, że akcja -20% w sephorze trwała do 12 ego września, dostałam sms ale niestety nie mogłam skorzytać z tej zniżki czy istnieje szansa, że jak podejdę do sprzedawczyni w spehorze pokaże jej sms i kartę klubową to dadzą mi tę zniżkę? czy nie mam na co liczyć?
Manehajera jest offline  
Stary 2011-09-18, 21:11   #4505
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość

wiem, że akcja -20% w sephorze trwała do 12 ego września, dostałam sms ale niestety nie mogłam skorzytać z tej zniżki czy istnieje szansa, że jak podejdę do sprzedawczyni w spehorze pokaże jej sms i kartę klubową to dadzą mi tę zniżkę? czy nie mam na co liczyć?
Nie masz na to szans.
Stary 2011-09-18, 22:32   #4506
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość

A co chcesz- może będę w stanie Ci pomóc??
Stary 2011-09-18, 23:47   #4507
kitten92
Rozeznanie

Cześć ! Niestety nie mam w swoim mieście Douglasa, więc nie bywam w nim często. Chciałabym zapytać, czy dostanę tam jakąś fajną, czerwoną szminkę w rozsądnej cenie? Polecacie coś?
Z góry ślicznie dziękuję
kitten92 jest offline  
Stary 2011-09-19, 07:12   #4508
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja tez lubię dokładnie ścierające,ale takie drobnocząsteczkowe, że tak powiem i chyba mi nie robi różnicy, czy to peeling czy micro. Muszę poczytać recenzje Lieraca i Strivectinu, bo jakieś ścieradełko by się przydało
Lierac ma drobniutkie te drobinki Do tego stopnia,że używając go staram się za gwałtownie nie oddychać,bo mi to wpada do nosa Nie mówiąc już o obowiązkowo zamkniętych oczach

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-19, 08:37   #4509
lemka
Zakorzenienie

Cytat:

Mam ten sam problem. Chciałam kupić perfumy Chanel i w takim wypadku zniżka 15/20% to dużo.

Nie wiecie, czy obecnie w Douglasie czy Sephorze są jakieś promocjetypu-20/15%?
Stary 2011-09-19, 10:11   #4510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Chciałam kupić perfumy Chanel i w takim wypadku zniżka 15/20% to dużo.

Nie wiecie, czy obecnie w Douglasie czy Sephorze są jakieś promocjetypu-20/15%?
A nie lepiej kupić na stronach jakiejś polecanej przez Wizażanki perfumerii internetowej (pedet, e-glamour, etc) i zapłacić jeszcze taniej niźli ze zniżka w S. czy tez w D.?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-09-19, 10:42   #4511
Biała Dama
Zakorzenienie

witam w merlinie promocja na niektóre zapachy m.in max mara 40 ml za 68 zł, si lolita za 56 zł, covet za 50 zł

http://merlin.pl/hb/search/219.html?...ytul&set=15629

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-09-19 o 10:47
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-09-19, 12:34   #4512
PannaEwelina
Zakorzenienie

Mam nieodparte wrażenie, że S. zrobi -25% po świętach, a tuż przed Świętami cwaniacko wywinduje ceny o 10-15% jak rok temu

Blog

Stary 2011-09-19, 13:30   #4513
najada_naj
Zadomowienie

Mam pytona z HR Testy jutro, ale na szybko napiszę tylko, że szczoteczka czaderska, skręcona w środku itd. Dougi online wysyła błyskawicznie, okazuje się. W paczce była jeszcze m.in. graisowa miniaturka szminki Lancome (trafił mi się przyjemny różany odcień) i paskuda "torebka" niby Armani, czyli Tani Armani - no wstydziliby się takie "cóś" do paczki wkładać. Pikowany, lakierowany koszmar z rączką z koralików, koło Armaniego to nawet nie leżało, fuj...
najada_naj jest offline  
Stary 2011-09-19, 14:08   #4514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Mam pytona z HR Testy jutro, ale na szybko napiszę tylko, że szczoteczka czaderska, skręcona w środku itd. Dougi online wysyła błyskawicznie, okazuje się. W paczce była jeszcze m.in. graisowa miniaturka szminki Lancome (trafił mi się przyjemny różany odcień) i paskuda "torebka" niby Armani, czyli Tani Armani - no wstydziliby się takie "cóś" do paczki wkładać. Pikowany, lakierowany koszmar z rączką z koralików, koło Armaniego to nawet nie leżało, fuj...
Juzie nie moge doczekac Twojej opinii o pytonie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-09-19, 16:28   #4515
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupić na stronach jakiejś polecanej przez Wizażanki perfumerii internetowej (pedet, e-glamour, etc) i zapłacić jeszcze taniej niźli ze zniżka w S. czy tez w D.?
Bo w przypadku perfum, które chcę kupić nie ma takiej różnicy i czas mnie nagli. Gdybym chciała skorzystać z perfumerii, to nie pytałabym w tym wątku.
Stary 2011-09-19, 16:29   #4516
najada_naj
Zadomowienie

Nie wytrzymałam do rana - wróciłam do domu, zmyłam makijaż i nałożyłam pytona testowo.
Efekt jest ciekawy, rzekłabym. Rzęsy mi się samoistnie wywinęły do góry, jak po zalotce - zabawne uczucie. Są b. czarne, ale tak naprawdę bardzo, wydłuzone i subtelnie pogrubione, ale bez przesady. Oko mi się w nich bardziej jakby okrągłe zrobiło, bo ta śmieszna szczota fajnie rozczesuje - to taki lalkowy efekt, w stylu Twiggy. Nieźle jest, nieźle - niemniej rano używałam zalotki, więc może to podkręcenie to i jej sprawka trochę.
Wg mnie lepiej pogrubia Smoky Lash z MUFE, ale jak dla mnie to już nawet na codzień - za bardzo. Pyton helenkowy idealny będzie na codzień - dzięki niemu mam dużo długich, czarnych jak smoła i podkręconych rzęs bez owadzich nogów.
A tak BTW - zakochałam się w Instant Light natural Lips Perfector z Clarinsa (ta sama dostawa z Dougiego). To taki błyszczykobasam, polecany m.in. przez Lisę E. Obłędny karmelowy zapach, subtelny słodki smak, nawilżenie i wygładzenie doskonałe i siedzi na ustach wiele godzin. Do tego jeszcze delikatny odcień łososia jakby (takie nudkowe one są) w moim nr 2, idealny do mocniejszych oczu - no bomba!
najada_naj jest offline  
Stary 2011-09-19, 16:54   #4517
magda s.
Zakorzenienie

dziewczyny, czy ktoras z Was uzywa tego balsamu Clinique?
Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm

ostatnio to 'odkrylam' i delikatnie przetestowalam na ustach... podoba mi sie ten delikatny kolorek i fakt, ze to balsam

ale jak z wydajnoscia? jak szybko sie zjada (nie zwrocilam na to uwagi po nalozeniu)? no i ogolnie jakie wrazenia?
magda s. jest offline  
Stary 2011-09-19, 17:33   #4518
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Bo w przypadku perfum, które chcę kupić nie ma takiej różnicy i czas mnie nagli. Gdybym chciała skorzystać z perfumerii, to nie pytałabym w tym wątku.
Jak czas cię nagli, to nie kupisz teraz z żadną zniżką w S. A tym bardziej w D., który tylko z okazji nocy zakupów lub urodzin galerii wprowadza zniżki. W S. chyba na przełomie października/ listopada będą Vipy.W zeszłym roku chyba właśnie na poczatku listopada były.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ktoras z Was uzywa tego balsamu Clinique?
Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm

ostatnio to 'odkrylam' i delikatnie przetestowalam na ustach... podoba mi sie ten delikatny kolorek i fakt, ze to balsam

ale jak z wydajnoscia? jak szybko sie zjada (nie zwrocilam na to uwagi po nalozeniu)? no i ogolnie jakie wrazenia?
Ja mam. Miałam nawet 3 wersje kolorystyczne, ale jedną wymieniłam, a drugą mama mi zakosiła Bardzo lubię ten naturalny efekt. Jakichś specjalnych efektów pielęgnujących nie zauważyłam. Znika z ust standadowo, ale nie rzuca się to w oczy ze względu na ten właśnie naturalny efekt. Bardzo lubię ten produkt i na pewno długo pozostanę mu wierna.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2011-09-19, 18:40   #4519
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

Cytat:
szkoda, że jesteś z Wrocka- mogłabym Ci kupić z 20% zniżką
Stary 2011-09-19, 19:05   #4520
Manehajera
Zakorzenienie

Cytat:

witaj potrzebowałabym podkładu bare minerals oraz pędzla mineralnego
Manehajera jest offline  
Stary 2011-09-19, 21:42   #4521
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak czas cię nagli, to nie kupisz teraz z żadną zniżką w S. A tym bardziej w D., który tylko z okazji nocy zakupów lub urodzin galerii wprowadza zniżki. W S. chyba na przełomie października/ listopada będą Vipy.W zeszłym roku chyba właśnie na poczatku listopada były.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------
No właśnie zagapiłam się. Teraz za późno. A zniżek nigdy nie ma, kiedy są potrzebne.

Cytat:
szkoda, że jesteś z Wrocka- mogłabym Ci kupić z 20% zniżką
Szkoda, ale fajnie że pomagasz wizażankom w potrzebie.
Stary 2011-09-19, 22:37   #4522
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Ja mam. Miałam nawet 3 wersje kolorystyczne, ale jedną wymieniłam, a drugą mama mi zakosiła Bardzo lubię ten naturalny efekt. Jakichś specjalnych efektów pielęgnujących nie zauważyłam. Znika z ust standadowo, ale nie rzuca się to w oczy ze względu na ten właśnie naturalny efekt. Bardzo lubię ten produkt i na pewno długo pozostanę mu wierna.
ja testowalam ten rozowy (chyba 06) i wlasnie ta naturalnosc mi sie spodobala i jest taki 'miesisty', ale nie tlusty...zastanawiam sie jeszcze jaki efekt daje ten czerwony...moze i ten mialas?
magda s. jest offline  
Stary 2011-09-19, 22:50   #4523
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja testowalam ten rozowy (chyba 06) i wlasnie ta naturalnosc mi sie spodobala i jest taki 'miesisty', ale nie tlusty...zastanawiam sie jeszcze jaki efekt daje ten czerwony...moze i ten mialas?
A jakże, miałam Dla mnie był zbyt mocny. Miałam też tego melona i też fajny był, taki bardziej brzoskwiniowy.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2011-09-19, 22:52   #4524
magda s.
Zakorzenienie

no to musze potestowac i pewnie sie skusze przy okazji...dzieki
magda s. jest offline  
Stary 2011-09-20, 07:47   #4525
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A tak BTW - zakochałam się w Instant Light natural Lips Perfector z Clarinsa (ta sama dostawa z Dougiego). To taki błyszczykobasam, polecany m.in. przez Lisę E. Obłędny karmelowy zapach, subtelny słodki smak, nawilżenie i wygładzenie doskonałe i siedzi na ustach wiele godzin. Do tego jeszcze delikatny odcień łososia jakby (takie nudkowe one są) w moim nr 2, idealny do mocniejszych oczu - no bomba!
Mam ten błyszczyko-balsam i potwierdzam, jest świetny. Bardzo nawilża i wygładza. Mam odcień 01 - blady róż, który daje poświatę nude w odcieniu bladego różu

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2011-09-20, 10:23   #4526
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mam ten błyszczyko-balsam i potwierdzam, jest świetny. Bardzo nawilża i wygładza. Mam odcień 01 - blady róż, który daje poświatę nude w odcieniu bladego różu
Brzmi kusząco, poszukam jakichś swatchy.
Ogólnie Lisa wynajduje takie perełki właśnie, ma dostęp do wszystkich marek chyba, wszystkie testuje w codziennej pracy, ja tez się nią inspiruję

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

http://www.makeupneversleeps.com/201...tural-lip.html

Jak w ogóle wygląda jego cena?

Blog

Edytowane przez PannaEwelina
Czas edycji: 2011-09-20 o 18:12 Powód: konia utłukłam ;)
Stary 2011-09-20, 10:29   #4527
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Hej Mam pytanko do warszawianek: czy pamiętacie może kiedy była noc zakupów w Gal Mokotów? I z jakiej to okazji?

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-09-20, 11:17   #4528
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dostałam z M. 2 kupony na -50zł, każdy do zrealizowania przy zakupach za min. 250zł. I katalog

Blog

Stary 2011-09-20, 11:21   #4529
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Brzmi kusząco, poszukam jakichś swatchy.
Ogólnie Lisa wynajduje takie perełki właśnie, ma dostęp do wszystkich marek chyba, wszystkie testuje w codziennej pracy, ja tez się nią inspiruję

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

http://www.makeupneversleeps.com/201...tural-lip.html

http://www.ymbeautyblog.com/2010/06/...ious-lips.html

Jak w ogóle wygląda jego cena?
kosztuje w D. ok. 70zł

Ja mam tą brzoskwinię, ogólnie fajny, pachnie słodko i smakuje też słodko. Natłuszcza usta, ale jak dla mnie zimą za słabo. Nie daje rady na mrozie. Fajna jest ta gąbeczka do aplikacji
miskowa jest offline  
Stary 2011-09-20, 11:24   #4530
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
kosztuje w D. ok. 70zł

Ja mam tą brzoskwinię, ogólnie fajny, pachnie słodko i smakuje też słodko. Natłuszcza usta, ale jak dla mnie zimą za słabo. Nie daje rady na mrozie. Fajna jest ta gąbeczka do aplikacji

Blog

Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, perfumerie, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości