Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-27, 12:44   #481
201607211724
Konto usunięte

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Oj to troche martwi mnie ten Biotherm jednak

tak przy okazji biothermu - ostatnio testowałam ten koncentrat z serii Skin-ergetic. Jestem zachwycona, ale po 2 użyciach boję się rzucać na pełne opakowanie.. Tym bardziej, że fajnie że tyle w nim niby natury, ale mnie akurat czysta natura często nie służy, chemiczna ze mnie dziewczyna

Czy któraś z Was jest może po dłuższych testach tej serii?
201607211724 jest offline  
Stary 2011-02-27, 12:45   #482
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Oj to troche martwi mnie ten Biotherm jednak
Ja jestem na wszystkie kremy Biothermu (których do tej pory używałam) uczulona niestety;zwłaszcza podoczne. Co jak sądzę świadczy o tym,że mają sporo aktywnych składników,więc w sumie warto spróbować

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-02-27, 13:57   #483
madzialenn
Zakorzenienie

ja z Biothermy mam dwa kremy nawilżające ; aquasource - do cery suchej i tłustej. Oba mi służą i oba polecam, ten do skóry tłustej jest w wersji żelu, suchej - kremu.
Swego czasu były takie mini zestawy w sephorze za 29zł ( mini krem, żel do mycia twarzy i tonik) warto wypróbować

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2011-02-27, 14:09   #484
unrepeatable
Zakorzenienie

bedzie dobrze przyjerze sie temu biothermowi,Diorowi i Samparowi i cos wybiore
Biotherm generalnie bralabym odrazu gdyby nie to ,ze mam nie mile wspomnienia z Aqua S.

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2011-02-27, 14:14   #485
nikusia
Zadomowienie

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenie z nowym kremem nawilżającym Sephory Instant Moisturizer? Kojarzy mi się, że któraś z Was coś kiedyś pisała na jego temat tylko za nic nie mogę sobie przypomnieć co

Chciałam jeszcze podpytać o serum Clinique Turnaround? Warto jako oczyszczenie/rozświetlenie po zimie? dziś właśnie wybieram się do Sepho i kuszą mnie te dwie rzeczy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline  
Stary 2011-02-27, 14:44   #486
Kalioka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenie z nowym kremem nawilżającym Sephory Instant Moisturizer? Kojarzy mi się, że któraś z Was coś kiedyś pisała na jego temat tylko za nic nie mogę sobie przypomnieć co

Chciałam jeszcze podpytać o serum Clinique Turnaround? Warto jako oczyszczenie/rozświetlenie po zimie? dziś właśnie wybieram się do Sepho i kuszą mnie te dwie rzeczy
co do kremu S. mam kilka próbek, ale jeszcze sie nie odwazyłam.
co do serum Clinique - mam obecnie. Nie ma nic w nim zachwycajacego, jak dla mnie. Troche przesusza po kilku uzyciach. Rozjasnienia nie zauwazyłam.
Zresztą wg mnie i dla mnie cala seria Turnaround jest dobra na chwile. Pozniej skora wie o co chodzi i nie reaguje. Chociaż efekt mieniacej skory po masce, rewelacyjny. Dodam ponownie - na chwile.
Kalioka jest offline  
Stary 2011-02-27, 15:39   #487
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Nie mam żadnych doświadczeń z tą nową serią,ale mam "fajne" wczorajsze doświadczenie z panią konsultantką: zatrzymałam się przy szafie z tą nową pielęgnacją sephorową i od razu przyszła jakaś kobietka do mnie,pyta,czy pomóc (dużo czasu tam spędziłam i zauważyłam,że jest zwiększone napięcie na rozpropagowanie tej nowości,zresztą wcale nie dziwne);podziękowałam grzecznie i tłumaczę,że czytam sobie na pomadce,czy przypadkiem nie ma parafiny w składzie i ma (niestety,bo jestem uczulona). Pani na to,że wprawdzie pomadka ma,ale balsam w słoiczku nie!!! Na 100% nie ma,i żebym nawet nie odwijała tej folijki,bo ona sprawdzała. Odwinęłam oczywiście,parafina na pierwszym miejscu w składzie
To taka krótka historyjka na temat

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-02-27, 17:10   #488
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Mam z tej serii serum i maskę i robią u mnie tyle samo co woda z kranuczyli nic.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-27, 17:15   #489
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych doświadczeń z tą nową serią,ale mam "fajne" wczorajsze doświadczenie z panią konsultantką: zatrzymałam się przy szafie z tą nową pielęgnacją sephorową i od razu przyszła jakaś kobietka do mnie,pyta,czy pomóc (dużo czasu tam spędziłam i zauważyłam,że jest zwiększone napięcie na rozpropagowanie tej nowości,zresztą wcale nie dziwne);podziękowałam grzecznie i tłumaczę,że czytam sobie na pomadce,czy przypadkiem nie ma parafiny w składzie i ma (niestety,bo jestem uczulona). Pani na to,że wprawdzie pomadka ma,ale balsam w słoiczku nie!!! Na 100% nie ma,i żebym nawet nie odwijała tej folijki,bo ona sprawdzała. Odwinęłam oczywiście,parafina na pierwszym miejscu w składzie
To taka krótka historyjka na temat
Taa... te kobitki nie pownny mieć 'szkolenia z marki X' po którym nic nie wiedzą i tak tylko szkolenie z lektury Wizażu albo chociaż niektórych wątków Wiedziałyby więcej o kosmetykach, nowych kolekcjach itd Kurczę, przecież to ich praca, mogłyby być chociaż trochę bardziej zorientowane niż przeciętny laik
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-02-27, 17:24   #490
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie też to skusiło i bez testów (bo inne produkty Biotherm bardzo mi służły) kupiłam cały krem 50 ml Nie mogłam go zużyć jak zobaczyłam, że coś nietak mam po nim z twarzą.
Ale u mnie np. Clinique superdefense SPF25 (nowa wersja, nie stara z SPF15) urządził dopiero masakrę
Po takich przygodach już nie kupuję kremów bez testów
Każdy ma inną skórę i to co komuś służy, nie oznacza, że mi też będzie służyło niestety
A mi pasujęi nic mi się po nim z buzią nie dzieję.
Trzeba próbować,bo każda buzia lubi co innego.
Dlatego ja jeśli chodzi o pielęgnację to nie ryzykuję i przed zakupem,pełnowymiarowego kremu/serum biorę próbki.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-27, 17:40   #491
201607211724
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Taa... te kobitki nie pownny mieć 'szkolenia z marki X' po którym nic nie wiedzą i tak tylko szkolenie z lektury Wizażu albo chociaż niektórych wątków Wiedziałyby więcej o kosmetykach, nowych kolekcjach itd Kurczę, przecież to ich praca, mogłyby być chociaż trochę bardziej zorientowane niż przeciętny laik

najlepsze jest to, że faktycznie - praca w takim miejscu zobowiązuje do wiedzy na temat kosmetyków, ale czasem - 100 razy bardziej wolałabym gdyby Pani na moje pytanie odpowiedziała wprost - nie wiem, sprawdzę, zapytam... a nie wymyślała baśnie 1000 i 1 nocy.
Stary 2011-02-27, 21:07   #492
evenstar
Zakorzenienie

ehhh kochane, a ja byłam dziś tak zdegustowana, że nic nie kupiłam w końcu. najpierw pojechałam do jednej Sephory (dla Łodzianek - tej w Pasażu), gdzie nikt nawet do mnie nie podszedł, o 11 rano... zrezygnowana wyszłam, pojechałam do Manufaktury. Tam zawołałam już kogoś, spytałam o pomoc w doborze odcienia to pani mi wzruszyła ramionami z żalem, i na moje pytania dot. Terracotty 4 Seasons, powiedziała 2 zdania i dała mi brudny pędzel do pomalowania się i poszła do koleżanek.
Stary 2011-02-27, 21:10   #493
PannaEwelina
Zakorzenienie

To jest tak jakby pracować w salonie samochodowym i nie potrafić podać mocy silnika samochodu tylko mówić: 'szybki jest',albo 'jeszcze nie miałyśmy z tego szkolenia". To jest jasne, że jeśli się na czymś nie znam, albo mnie dana tematyka nie interesuje to nie wybieram takiej pracy(biorąc poprawkę na bezrobocie, problemy ze znalezieniem pracy itd. kiedy z musu się łapie jakąś pracę,ale to powinny być wyjątkowe raczej przypadki )

Ostatnio widziałam jak konsultantka w D. otwiera świeży tusz z opakowania, żeby pokazać komuś jego kolor, jakby określenie 'czarny' nie wystarczyło, zwłaszcza, że obok był tester :/
Az strach potem coś kupić 'nieotwieranego' w takiej perfumerii!
Stary 2011-02-27, 21:19   #494
Biała Dama
Zakorzenienie

evenstar współczuję...
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:24   #495
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
To jest tak jakby pracować w salonie samochodowym i nie potrafić podać mocy silnika samochodu tylko mówić: 'szybki jest',albo 'jeszcze nie miałyśmy z tego szkolenia". To jest jasne, że jeśli się na czymś nie znam, albo mnie dana tematyka nie interesuje to nie wybieram takiej pracy(biorąc poprawkę na bezrobocie, problemy ze znalezieniem pracy itd. kiedy z musu się łapie jakąś pracę,ale to powinny być wyjątkowe raczej przypadki )

Ostatnio widziałam jak konsultantka w D. otwiera świeży tusz z opakowania, żeby pokazać komuś jego kolor, jakby określenie 'czarny' nie wystarczyło, zwłaszcza, że obok był tester :/
Az strach potem coś kupić 'nieotwieranego' w takiej perfumerii!
ambicje, marzenia, zainteresowania itp. kontra rzeczywistość mają się zupełnie inaczej
Najważniejsze jest zapewnienie bytu rodzinie, a to uczynimy tylko dobrze płatną pracą, a ona może daleko odbiegać od naszych zainteresowań. Trzeba być realistą w tej sytuacji i dobrym matematykiem
Nasze zainteresowania możemy spełniać w wolnym czasie.
Jeśli komuś dane było otrzymać dobrze płatną pracę i ją kochać to Ale to rzadkość

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:27   #496
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
evenstar współczuję...
dziękuję potrzebowałam tego

kochana, obejrzałam dokładnie te terracotty i faktycznie ta brunetkowa nie jest aż tak ciemna. używasz jej też zimą, czy tylko latem? te dwa jasne kolorki są naprawdę śliczne.
Stary 2011-02-27, 21:28   #497
PannaEwelina
Zakorzenienie

Masz rację Beets, zaznaczyłam,ze pomijam sytuacje, kiedy życie nas zmusza, ale nawet wtedy wypadałoby się zaangażować w pracę, dopełniać obowiązków pracowniczych w miarę możliwości.
Stary 2011-02-27, 21:29   #498
201607211724
Konto usunięte

Cytat:
ambicje, marzenia, zainteresowania itp. kontra rzeczywistość mają się zupełnie inaczej
Najważniejsze jest zapewnienie bytu rodzinie, a to uczynimy tylko dobrze płatną pracą, a ona może daleko odbiegać od naszych zainteresowań. Trzeba być realistą w tej sytuacji i dobrym matematykiem
Nasze zainteresowania możemy spełniać w wolnym czasie.
Jeśli komuś dane było otrzymać dobrze płatną pracę i ją kochać to Ale to rzadkość

beeets - zgadzam się z Tobą.

Zazwyczaj taka praca jest pracą na jakiś czas, na krótko i ja np. wcale nie uważam, że Panie mają być chodzącymi encyklopediami kosmetycznymi, tak jak napisałam - jedyne co mnie naprawdę irytuje, to mądrzenie się, które nie ma związku z faktami, wprowadzanie w błąd. Niewiedza (w sensie szczerego przyznania się do niej) mnie jedynie bawi, a czasem wręcz rozczula

Edytowane przez 201607211724
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:30
Stary 2011-02-27, 21:32   #499
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Masz rację Beets, zaznaczyłam,ze pomijam sytuacje, kiedy życie nas zmusza, ale nawet wtedy wypadałoby się zaangażować w pracę, dopełniać obowiązków pracowniczych w miarę możliwości.
to przecież dopełniają w miarę (swoich) możliwości

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:33   #500
Biała Dama
Zakorzenienie

evenstar brązerów używam tylko latem... dużo spaceruję i ciało mi się szybko opala (poza twarzą, którą właśnie muszę brązowić)... zimą jestem bardzo blada...
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:44   #501
PannaEwelina
Zakorzenienie

Chodzącą encyklopedią to nawet w ulubionej dziedzinie mało kto jest ale jakieś naprawdę podstawowe informacje powinny chcieć i umieć przedstawić, albo chociaż się zainteresować klientem, jeśli czegoś nie wiedzą to właśnie zapytać, albo wspólnie z klientką spojrzeć na skład, porównać chociażby z etykiety produkty,jakoś naprowadzić. Ja zawsze trafiam na panie, które mają w nosie klienta, albo takie, które są nadgorliwe,nachalne, albo wmawiają bzdury kiedy nic nie wiedzą, albo nie są pewne(!), stąd moje dzisiejsze refleksje

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
to przecież dopełniają w miarę (swoich) możliwości

Beets,a co za piękność masz w avatarze?
Stary 2011-02-27, 22:11   #502
moniq_c
Zakorzenienie

widzę ze zostałam chyba jedyna bez zniżkoweg smsa
a chciałam koniecznie jakiś dobry peeling złapać, coś ostatnio o cliniqu było wspominane jakas maska pilingująca że taka dobra? Co kobitki polecacie?
dodam że żadne drapanie mi niestraszne
Stary 2011-02-27, 22:12   #503
201607211724
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a chciałam koniecznie jakiś dobry peeling złapać, coś ostatnio o cliniqu było wspominane jakas maska pilingująca że taka dobra? Co kobitki polecacie?

moniq - ja właśnie po peelingu owocowym z clareny - baaardzo fajny
Stary 2011-02-27, 22:20   #504
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
polecam peeling z MACa

oolong jest offline  
Stary 2011-02-27, 22:46   #505
uzunia
Wtajemniczenie

Mysle ,ze problem w zasadzie niewiedzy sephorowej moze wynikać z paru powodow między innymi także moim zdaniem np z rotacji pracownikow albo z tego,ze czasem naprawde nawet dla dziewczyn przeglądających wątki jakas nowośc moze być kompletnym zaskoczeniem-ale w zasadzie są to sporadyczne przypadki.
Poza tym mysle,że cześc tych dziewczyn naprawde nie byloby stac na te wszystkie kosmetyki gdyby nie pracowaly w Sephorze. Umowmy się napewno zadna z konsultantek nie zarabia tyle aby po zakończeniu współpracy w Sephorze stac ja bylo aby wydawać w firmie 6,5tys rocznie i mieć kartę Gold. Dlatego dla swiezynek napewno cześc rzeczy jest bardzo nowa. Mysle,że w m-c jest trudno opanowac wszystkie kremy,sklady ,nuty zapachowe itd.
Dobrym rozwiązaniem jest chodzenie do stalych pkt jak robi cześc z nas gdzie panie po prostu kojarzą już klientki -wtedy i bardziej sie starają i wiecej dają probek i generalnie my same widzimy ekipe jak się zmienia ,kto jest nowy a kto stary i tym samym kogo się radzic.
Ja np mam 2 pkt do ktorych chodze i koniec, owszem zdazyly mi się "zdrady",ale glownie dlatego bo czegos nie bylo w moim punkcie.

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

Edytowane przez uzunia
Czas edycji: 2011-02-27 o 22:47
uzunia jest offline  
Stary 2011-02-28, 00:11   #506
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tez nie dostalam. Wciaz w ciezkim szoku jestem .
Stary 2011-02-28, 07:35   #507
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

a też nie dostałam i wątpie że dostanę
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline  
Stary 2011-02-28, 07:50   #508
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Ja polecam Mikrodermabrazję Lieraca

http://www.aptekaeskulap.pl/lierac-m...ml-p-7118.html

Mega efekty za niewygórowaną cenę

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-02-28, 07:55   #509
ranka
Kici kici miau miau

ja praktycznie nigdy nie korzystam z pomocy konsultantek - chyba ze chce probkę
zanim pojde to naczytam sie w necie i dopiero ewentualnie zapytam o zdanie aczkolwiek zazwyczaj jest inne niz moje
ranka jest teraz online  
Stary 2011-02-28, 08:11   #510
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Mysle ,ze problem w zasadzie niewiedzy sephorowej moze wynikać z paru powodow między innymi także moim zdaniem np z rotacji pracownikow albo z tego,ze czasem naprawde nawet dla dziewczyn przeglądających wątki jakas nowośc moze być kompletnym zaskoczeniem-ale w zasadzie są to sporadyczne przypadki.
Poza tym mysle,że cześc tych dziewczyn naprawde nie byloby stac na te wszystkie kosmetyki gdyby nie pracowaly w Sephorze. Umowmy się napewno zadna z konsultantek nie zarabia tyle aby po zakończeniu współpracy w Sephorze stac ja bylo aby wydawać w firmie 6,5tys rocznie i mieć kartę Gold. Dlatego dla swiezynek napewno cześc rzeczy jest bardzo nowa. Mysle,że w m-c jest trudno opanowac wszystkie kremy,sklady ,nuty zapachowe itd.
Dobrym rozwiązaniem jest chodzenie do stalych pkt jak robi cześc z nas gdzie panie po prostu kojarzą już klientki -wtedy i bardziej sie starają i wiecej dają probek i generalnie my same widzimy ekipe jak się zmienia ,kto jest nowy a kto stary i tym samym kogo się radzic.
Ja np mam 2 pkt do ktorych chodze i koniec, owszem zdazyly mi się "zdrady",ale glownie dlatego bo czegos nie bylo w moim punkcie.
Uzunia, a w których S. najczęściej robisz zakupy?

Ja do tej pory w różnych, chociaż polubiłam S w Złotych T. - do momentu sprzed tygodnia, kiedy pani nie chciała mi zrobić próbki podkładu Guerlain (ok. 250 zł), powiedziała, że mają teraz zakaz (robienia próbek) trochę się zdziwiłam i wyszłam... nigdy wcześniej to mi się nie zdarzyło. Trochę się rozczarowałam, ale pani była młoda i chyba mało doświadczona, więc daję im jeszcze szanse
milka-pilka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, perfumerie, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości