Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-06, 20:24   #2071
unrepeatable
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny nigdy w zyciu nie kupie nic w douglasie!!! poszlam tam po podklad bo akurat mialam bon 40zl i mnie oszukaly! dopieor dizisaj zobaczylam przypadkiem an rachunku...blyszczyk i cien byly prezcenione a one mi policzyly w normalnej cenie....niby tylko 50zl stracilam no ale to zawsze 50 zl..

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2011-05-06, 20:41   #2072
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Dziewczyny nigdy w zyciu nie kupie nic w douglasie!!! poszlam tam po podklad bo akurat mialam bon 40zl i mnie oszukaly! dopieor dizisaj zobaczylam przypadkiem an rachunku...blyszczyk i cien byly prezcenione a one mi policzyly w normalnej cenie....niby tylko 50zl stracilam no ale to zawsze 50 zl..
To złóż reklamację . Nie robię zakupów w D.- sprzedali mi kiedyś stary podkład Clarins-a. Odzyskalam pieniądze, ale niesmak został.
kasia68 jest offline  
Stary 2011-05-06, 20:45   #2073
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Nieładnie

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-05-06, 20:49   #2074
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały

Cytat:
Może dlatego, że ten kupon nie może łączyć się z innymi rabatami i promocjami, dlatego aby Ci sprzedać to co wybrałaś, musiały skasować z normalną ceną...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline  
Stary 2011-05-06, 20:51   #2075
marylinda
BAN stały

Cytat:
A jaki to przeceniony blyszczyk i cien zakupilas?
marylinda jest offline  
Stary 2011-05-06, 21:18   #2076
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marylinda Pokaż wiadomość
A jaki to przeceniony blyszczyk i cien zakupilas?
kochana masz foty na zakupowym cien z estee a blyszczyk z Diora

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Może dlatego, że ten kupon nie może łączyć się z innymi rabatami i promocjami, dlatego aby Ci sprzedać to co wybrałaś, musiały skasować z normalną ceną...
nie nie boja ogladalam z nia te przecenione rzeczy i jesczez mowilam ,ze wezme bo z kuponem to beda prawie za darmo...

Stary 2011-05-06, 21:23   #2077
marylinda
BAN stały

Cytat:
kochana masz foty na zakupowym cien z estee a blyszczyk z Diora

nie nie boja ogladalam z nia te przecenione rzeczy i jesczez mowilam ,ze wezme bo z kuponem to beda prawie za darmo...
Śliczności
A z jakiej okazji ta przecena na nie?
marylinda jest offline  
Stary 2011-05-06, 22:15   #2078
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marylinda Pokaż wiadomość
Śliczności
A z jakiej okazji ta przecena na nie?
wiesz co nieiwem...duzo jest rzeczy przecenionych w takich koszyczkach kolo kasy..bronzery z Diora, kredki,szminki, cienie...Dior EL i Chanel

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

btw dziewczyny uzywala któras lakierów Chanela?? bo te nowe 2 kolory sa bosssskie! i nie takie drogie bo lakier+ top coat 135zl

Stary 2011-05-06, 22:46   #2079
Justyna Pe
Raczkowanie

btw dziewczyny uzywala któras lakierów Chanela?? bo te nowe 2 kolory sa bosssskie! i nie takie drogie bo lakier+ top coat 135zl[/QUOTE]
Mnie się zdarzyło kupić dwa Chanele, jak również mieć przyjemność bycia pomalowaną innymi odcieniami i moim zdaniem są średnie - fakt, kolory rewelacyjne ale bardzo kiepska trwałość - w normalnych dla mnie warunkach (mam zmywarkę do naczyń) nie wytrzymał od rana do wieczora. Wadliwy jest także pędzelek - bardzo długi i cienki, przez co bardzo się wygina i nie wytrzymuje ciężaru lakieru. Dla mnie dużo lepiej na paznokciach trzyma się np Dior.
Stary 2011-05-06, 22:49   #2080
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie się zdarzyło kupić dwa Chanele, jak również mieć przyjemność bycia pomalowaną innymi odcieniami i moim zdaniem są średnie - fakt, kolory rewelacyjne ale bardzo kiepska trwałość - w normalnych dla mnie warunkach (mam zmywarkę do naczyń) nie wytrzymał od rana do wieczora. Wadliwy jest także pędzelek - bardzo długi i cienki, przez co bardzo się wygina i nie wytrzymuje ciężaru lakieru. Dla mnie dużo lepiej na paznokciach trzyma się np Dior.
ajjjjj ja zrbilam blad!!! chodzilo mi o Diora..a ogladalam filmik na yt byly kosmetyki Chanela i tak napisalam
ile u Ciebie Dior wytzrymuje?? ja potrzebuje cos z cienkim pedzelkiem bo np OPI (ofc jak sie maluje sama nie w salonie) i Essie maja o wiele za szerokie pedzelki mam strasznie waska plytke ;/

Stary 2011-05-06, 23:14   #2081
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Justyna Pe Pokaż wiadomość

btw dziewczyny uzywala któras lakierów Chanela?? bo te nowe 2 kolory sa bosssskie! i nie takie drogie bo lakier+ top coat 135zl
Mnie się zdarzyło kupić dwa Chanele, jak również mieć przyjemność bycia pomalowaną innymi odcieniami i moim zdaniem są średnie - fakt, kolory rewelacyjne ale bardzo kiepska trwałość - w normalnych dla mnie warunkach (mam zmywarkę do naczyń) nie wytrzymał od rana do wieczora. Wadliwy jest także pędzelek - bardzo długi i cienki, przez co bardzo się wygina i nie wytrzymuje ciężaru lakieru. Dla mnie dużo lepiej na paznokciach trzyma się np Dior.[/QUOTE]

Ja mam tylko jeden lakier z Chanel i jest to najtrwalszy z lakierów jakie używałam. Żaden Opi, China Glaze ani Orly nie jest na moich pazurkach tak wytrzymały. Może trwałość zależy od koloru ? Mam paradoxal z zeszłorocznej kolekcji i jest to naprawdę pancerna emalia no i kolorek piękny jest , choć mój tż uważa, że to kolor napitego kleszcza

jelonki jest offline  
Stary 2011-05-06, 23:19   #2082
Justyna Pe
Raczkowanie

U mnie Dior Wytrzymuje ok 3-4 dni bez naruszenia, a to jak na mnie jest bardzo długo, z tego co widziałam to trzeba sprawdzać na testerach te pędzelki, bo niektóre Dior Vernis mają szeroki pędzel (jak w Sally Hansen Insta Dri) chyba głównie te z limitowanych kolekcji, a część (te starsze) mają pędzel sporo węższy ok 2-2,5mm średnicy
Stary 2011-05-06, 23:25   #2083
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justyna Pe Pokaż wiadomość
U mnie Dior Wytrzymuje ok 3-4 dni bez naruszenia, a to jak na mnie jest bardzo długo, z tego co widziałam to trzeba sprawdzać na testerach te pędzelki, bo niektóre Dior Vernis mają szeroki pędzel (jak w Sally Hansen Insta Dri) chyba głównie te z limitowanych kolekcji, a część (te starsze) mają pędzel sporo węższy ok 2-2,5mm średnicy
dziekuje musze isc ogladnac dokladnie

Stary 2011-05-07, 00:26   #2084
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Koniecznie złóż reklamację, 50zł to wcale niemało, ukradli ci więcej, niż "ofiarowali" w bonie... W końcu nie kupowałabyś przecenionych rzeczy, tylko normalne, jakby Ci się marzyło zapłacić te 50zł więcej
I przecenione rzeczy w żaden sposób nie wpływają na ważność bonu rabatowego, ja wiele razy kupowałam z bonem coś przecenionego i na 100% tak można. Opłaca się wtedy najbardziej. Reklamuj śmiało
Stary 2011-05-07, 10:06   #2085
unrepeatable
Zakorzenienie

bleeee ja tu narzekam,ze juz nie kupie nic w douglasie wchodze na str spr pkt ...i bon koolejny juz do mnie idzie...chyba go komus oddam

Stary 2011-05-07, 12:21   #2086
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
bleeee ja tu narzekam,ze juz nie kupie nic w douglasie wchodze na str spr pkt ...i bon koolejny juz do mnie idzie...chyba go komus oddam

chętnie przyjmę mam taaaka liste zakupów

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2011-05-07, 12:41   #2087
beeets
Zakorzenienie

A ja mam niedobrą wiadomość dla naszych portfeli
Cień pojedyńczy Rouge Bunny Rouge, który wczoraj testowałam bez żadnej bazy trzymał się od rana do 20 godziny
Jestem w szoku. Nawet MAC mi się tak nie trzyma i potrzebuje bazy.
Pragnę więcej cieni RBR
szkoda tylko, że taki mały wybór kolorów

Poza tym chciałam kupić upatrzone perfumy na truskawce i wczoraj kosztowały 202 zł a dziś 224 Ale pech, że ich wczoraj nie kliknęłam

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-05-07, 13:44   #2088
PannaEwelina
Zakorzenienie

Bitku, a ile sobie liczą za taki cień?

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-05-07, 13:58   #2089
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Bitku, a ile sobie liczą za taki cień?
Ewelinko, 100 zł
Wkleiłam już swoje czwartkowe zakupu na Naszych zakupach -na zdjęciu jest cień RBR "Kapryśny słowik"
Jest piękny i mega trwały - jestem pod wrażeniem

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-05-07, 14:06   #2090
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest z tymi kuponami ...

przykład 1 - kupiłam tusz collistar w promocji z 99 na 69 i jeszcze wykorzystałam kupon-40zł. Przeszło

przykład 2 - chciałam kupić perfumy na wyprzedaży i zrealizować taki sam kupon. Babka na kasie powiedziała, że kupon nie może być zrealizowany na przeceniony towar i oddała mi

to jak w końcu jest?

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2011-05-07, 14:16   #2091
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest z tymi kuponami ...

przykład 1 - kupiłam tusz collistar w promocji z 99 na 69 i jeszcze wykorzystałam kupon-40zł. Przeszło

przykład 2 - chciałam kupić perfumy na wyprzedaży i zrealizować taki sam kupon. Babka na kasie powiedziała, że kupon nie może być zrealizowany na przeceniony towar i oddała mi

to jak w końcu jest?
u mnie na bank mozesz zaplacic nim za przeceniony towar bo kilka razy mi sie zdarzalo

beets kusicielu a z perfumami to spoko niedlugo zleca bo teraz jest ogolnie zastoj na gieldzie ale za pare dni dolar ma spadac wiec spr poprostu codziennie

Stary 2011-05-07, 15:44   #2092
MissScareAll
Zakorzenienie

A powiecie mi, w których Douglasach w Wawie jest przeceniona IsaDora?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Możesz wymienić za coś z mojego wątku
W ogóle masz albo będziesz miała jakiś wątek wymiankowy? Bo już sobie wyobrażam, jakie tam by były cudeńka
Stary 2011-05-07, 15:51   #2093
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A powiecie mi, w których Douglasach w Wawie jest przeceniona IsaDora?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Możesz wymienić za coś z mojego wątku
W ogóle masz albo będziesz miała jakiś wątek wymiankowy? Bo już sobie wyobrażam, jakie tam by były cudeńka
aa bez kitu nie pomyslalam,ze moge wystawic na wmianke co do watku mialam ale potem zostalam mega oszukana i watku juz praktycznie nie ma wole tutaj np napisac, ze mam cos do wymiany

aaa i mi kochana napisz co Ci przeszkadza glownie w Kanebiaku ?? bo na zakupowymn chyba nie ogarnelas ze Ci zadalam pytanie ;D

btw testowalam dzisiaj Guerlaina Extreme i wszystko fajnie ale jak on ciemnieje <szok>!

Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-05-07 o 15:56
Stary 2011-05-07, 16:15   #2094
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
aa bez kitu nie pomyslalam,ze moge wystawic na wmianke co do watku mialam ale potem zostalam mega oszukana i watku juz praktycznie nie ma wole tutaj np napisac, ze mam cos do wymiany

aaa i mi kochana napisz co Ci przeszkadza glownie w Kanebiaku ?? bo na zakupowymn chyba nie ogarnelas ze Ci zadalam pytanie ;D

btw testowalam dzisiaj Guerlaina Extreme i wszystko fajnie ale jak on ciemnieje <szok>!
Oj to niefajnie, faktycznie się wtedy odechciewa takiej zabawy. Ja kiedyś zostałam oszukana na niby "bezpiecznym" allegro, nie dostałam nigdy rzekomego zwrotu kasy, niemałej, a policja zawiesiła postępowanie. Wszędzie się coś takiego zdarza raz na 100 albo 1000 przypadków, pecha miałyśmy akurat...

A pytanie przeoczyłam, faktycznie Ogólnie podkład jest bardzo fajny, bo ślicznie się wtapia w twarz i daje niesamowicie naturalny efekt, ujednolicenie i wygładzenie cery. Pomijając dość słabe krycie, denerwowało mnie w nim to, że po paru godzinach właził w pory i je brzydko podkreślał, a poza tym strasznie się świecił - mimo tego, że mam suchą cerę To dobry podkład, ale mam lepsze, więc przestałam z niego korzystać. Napisz, jak się u Ciebie będzie sprawował
Stary 2011-05-07, 16:41   #2095
beeets
Zakorzenienie

PannoEwelinko, ja też ci coś napiszę o podkładzie Kanebo Sensai Finish Fluid FF.
Ja mam najjaśniejszy odcień czyli 102 - Soft Ivory.
Porównanie do Everlasting Clarins (tu mam też najjaśniejszy 103 Ivory).
Ocień najjaśniejszych się znacznie różnią. Kanebo jest ciemniejszy o wiele. Dla mnie tylko na lato. Clarins jest bardzo jasny, ciężki, na zimę.
Kanebo - krycie - słabe, bo to podkład składający się z 50% wody, więc jest taki lekki. Ale ja go lubię, bo nie mam nic do krycia.
Dla osób z niedoskonałoćiami, bliznami, trądzikiem - zdecydowanie nie
Dla osób z normalną cerą, tylko dla wyrównania kolorytu - tak
Ja bym go nazwała bardziej nawilżającą brązującą emulsją niż podkładem.
Przypomina mi najnowszy wynalazek Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer.

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-05-07, 16:52   #2096
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
PannoEwelinko, ja też ci coś napiszę o podkładzie Kanebo Sensai Finish Fluid FF.
Ja mam najjaśniejszy odcień czyli 102 - Soft Ivory.
Porównanie do Everlasting Clarins (tu mam też najjaśniejszy 103 Ivory).
Ocień najjaśniejszych się znacznie różnią. Kanebo jest ciemniejszy o wiele. Dla mnie tylko na lato. Clarins jest bardzo jasny, ciężki, na zimę.
Kanebo - krycie - słabe, bo to podkład składający się z 50% wody, więc jest taki lekki. Ale ja go lubię, bo nie mam nic do krycia.
Dla osób z niedoskonałoćiami, bliznami, trądzikiem - zdecydowanie nie
Dla osób z normalną cerą, tylko dla wyrównania kolorytu - tak
Ja bym go nazwała bardziej nawilżającą brązującą emulsją niż podkładem.

Przypomina mi najnowszy wynalazek Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer.
to powiem wazm ,ze mnie wszystki zadziwiacie bo dla mnie on nie ma az o tyle slabszego krycia niz Clarins...mam teraz wysyp bo jestem na poczatku inneov D-tox, i ten podklad sobie u mnie radzi z wiekszoscia niedoskonalosci do pojdeynczych uzywam tylko korektora ;D;D

Stary 2011-05-07, 17:03   #2097
MissScareAll
Zakorzenienie

no właśnie dobry korektor to podstawa, można mieć wtedy niekryjący podkład
Stary 2011-05-07, 17:14   #2098
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
no właśnie dobry korektor to podstawa, można mieć wtedy niekryjący podkład
to ja się już nie wypowiadam na temat krycia czy niekrycia, bo ja nie mam co kryć, więc w sumie jakie mogę mieć o tym pojęcie

U, ja polecam Kanebo z całego serca
kochana, czy już wąchałaś DKNY be delicious fresh blossom Juiced? Jestem ciakawa twojego zdania. Mnie oczarował i zamówiłam - leci do mnie. Choć głupio zrobiłam, bo cena taka sama jak w Douglas, więc nie wiem, po co zamówiłam przez internet i będę teraz czekać ok. 3 tygodnie
To będzie moje pierwsze jabłuszko

Ponadto stałam się fanką Rouge Bunny Rouge, TheBalm i Too Faced. Zbankrutuję Dobrze że ani NARS, ani Urban Decay na razie mnie nie zachwyca

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-05-07 o 17:16
beeets jest offline  
Stary 2011-05-07, 17:35   #2099
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to ja się już nie wypowiadam na temat krycia czy niekrycia, bo ja nie mam co kryć, więc w sumie jakie mogę mieć o tym pojęcie

U, ja polecam Kanebo z całego serca
kochana, czy już wąchałaś DKNY be delicious fresh blossom Juiced? Jestem ciakawa twojego zdania. Mnie oczarował i zamówiłam - leci do mnie. Choć głupio zrobiłam, bo cena taka sama jak w Douglas, więc nie wiem, po co zamówiłam przez internet i będę teraz czekać ok. 3 tygodnie
To będzie moje pierwsze jabłuszko

Ponadto stałam się fanką Rouge Bunny Rouge, TheBalm i Too Faced. Zbankrutuję Dobrze że ani NARS, ani Urban Decay na razie mnie nie zachwyca
no wlasnie zapomnialam zeby powachac tak sie podjaralam tym nowym rozswietl Diora ihihi ale w tyg bede w centrum to napewno powacham!! a ta "zwykla" edycja fresh blossom Ci sie podoba? podobne sa ??

co do Twojego zachwytu RBR ...chyba chce to przemilczec ...bo jak zaczne sie tym jarac to zbankrutuje juz na milion procent!!

chyba na serio musze znowu zrobic liste i pojsc na odwyk!

mam jeszcze do przetestowania Diora Sculpt( pod katem nocnego zycia, czyli max krycia!;p) i DW light.. ahh
i dostalam kilka innych probek bede testowala krem-zel nawilzajacy z Givenchy sparkling, maske odzywcza z eisenberga i zel myjacy matujaco nawilzajacy z eisenberga, dam znac jesli cos bedzie mega mega mega!

aa i jestem zkaochana w tym blyszczyku z Diora juz chce inne kolory!

co do korektora w 100% zgadzam sie z MSA na logike poco katowac cala twarz ciezkim kryjacym podkladem

Stary 2011-05-07, 17:46   #2100
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
no wlasnie zapomnialam zeby powachac tak sie podjaralam tym nowym rozswietl Diora ihihi ale w tyg bede w centrum to napewno powacham!! a ta "zwykla" edycja fresh blossom Ci sie podoba? podobne sa ??

co do Twojego zachwytu RBR ...chyba chce to przemilczec ...bo jak zaczne sie tym jarac to zbankrutuje juz na milion procent!!

chyba na serio musze znowu zrobic liste i pojsc na odwyk!

mam jeszcze do przetestowania Diora Sculpt( pod katem nocnego zycia, czyli max krycia!;p) i DW light.. ahh
i dostalam kilka innych probek bede testowala krem-zel nawilzajacy z Givenchy sparkling, maske odzywcza z eisenberga i zel myjacy matujaco nawilzajacy z eisenberga, dam znac jesli cos bedzie mega mega mega!

aa i jestem zkaochana w tym blyszczyku z Diora juz chce inne kolory!

co do korektora w 100% zgadzam sie z MSA na logike poco katowac cala twarz ciezkim kryjacym podkladem
są podobne
jednak fresh blossom jest jak dla mnie takie pudrowe, delikatne.
a fresh blossom Juiced ma dodatek owoców cytusowych

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, perfumerie, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości