Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-22, 09:31   #2521
Kalioka
Raczkowanie

Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie napisać mi czy te kremy to oryginalne kosmetyki firmy Lancome czy podróbka?
nie wiem jaka jest historia - droga tego kremu, ale wyglada jakby grano nimi w pilke !
Dodatkowo nie wiem skad pochodzi, ale w polskich perfumeriach nie kupiłam nigdy markowego kremu w zafoliowanym kartoniku. Taa i owczem zafoliowane to sa nivea w rosmmanie. Ale zaden, czy dior, estee, clinique clarins, rexaline, ktore kupowalam w ciagu ostatnioch poltora roku, nie byl zafoliowany.
Kalioka jest offline  
Stary 2011-05-22, 09:59   #2522
Biała Dama
Zakorzenienie

zamówiłam też zestaw lalique dla męża... piękne te flakony są, zapach taki średni, ale za tą cenę brelok będę miała a mąż kolejny flakon do kolekcji http://merlin.pl/Lalique-Lion-pour-H...19,835185.html

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Dziewczyny mam pytanie... czy któraś z Was (warszawianki) chętna byłaby do rozbiórki błyszczyków mini lancome... http://merlin.pl/Lancome-Juicy-Tubes...19,909090.html mnie interesuje tylko jeden ten najjaśniejszy (zaznaczony na czarno na fotce)... cena jednego błyszczyka, to 32,11 zł... ja mam w merlinie zniżkę 5%, więc cena zestawu po zniżce, to 160,55....
ktoś chętny??????
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:14   #2523
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
thx mam nadzieje,ze nie bedzie : poprosze 352 zl ihihi

Dimi to jest meggga! zobaczysz!

http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...tion-2011.html
btw sa u nas juz te 2 rzeczy?
heh no to dopiero bede sie gladzic po buzce po tym! zeby tylko nam to zrealizowali

u mnie tego nie ma a szkoda bo ciekawi mnie to cudo clarinsa
dimiti jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:28   #2524
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Też zamówiłam sobie to serum EL, a nawet dwa. Wolę być rozczarowana, gdy mi przyślą wiadomosć o anulowaniu zamówienia, niż być załamana, że taka okazja przeszła mi koło nosa.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:40   #2525
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Też zamówiłam sobie to serum EL, a nawet dwa. Wolę być rozczarowana, gdy mi przyślą wiadomosć o anulowaniu zamówienia, niż być załamana, że taka okazja przeszła mi koło nosa.
przez was zasatanawiam sie czy nie zrobic jeszcze jednego zamowienia ale poprosze serum Chanela w tej cenie i Hydra Zen

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:42   #2526
widzimis
Raczkowanie

tez zamowilam to serum, i perfumki, i drugie perfumki
co prawda srednio mi sie chce wierzyc w realnosc tego... dlatego, zeby nie dac im szansy obracania moja gotowka, wzielam opcje za pobraniem))

na dobra sprawe nie wiem czy nie mozemy dochodzic swoi praw w ukoik w koncu zakup to umowa A jesli zaczna sie tlumaczyc, ze nie maja w magazynie to.. po co wystawiaja cos czego nie maja
widzimis jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:52   #2527
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez widzimis Pokaż wiadomość
tez zamowilam to serum, i perfumki, i drugie perfumki
co prawda srednio mi sie chce wierzyc w realnosc tego... dlatego, zeby nie dac im szansy obracania moja gotowka, wzielam opcje za pobraniem))

na dobra sprawe nie wiem czy nie mozemy dochodzic swoi praw w ukoik w koncu zakup to umowa A jesli zaczna sie tlumaczyc, ze nie maja w magazynie to.. po co wystawiaja cos czego nie maja
Art. 66 Kodeksu Cywilnego
§ 1. Oświadczenie drugiej stronie woli zawarcia umowy stanowi ofertę, jeżeli określa istotne postanowienia tej umowy.

przy takiej umowie istotne postanowienia to cena ofertą jest się związanym. wow, nie wiedziałam, że tak szybko zastosuję swoją wiedzę
Stary 2011-05-22, 11:55   #2528
Pilar1899
keep calm and contour on

kliknęłam na merlinie perfumy, eau demoiselle givenchy za 53 zł

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-05-22, 11:55   #2529
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie... czy któraś z Was (warszawianki) chętna byłaby do rozbiórki błyszczyków mini lancome... http://merlin.pl/Lancome-Juicy-Tubes...19,909090.html mnie interesuje tylko jeden ten najjaśniejszy (zaznaczony na czarno na fotce)... cena jednego błyszczyka, to 32,11 zł... ja mam w merlinie zniżkę 5%, więc cena zestawu po zniżce, to 160,55....
ktoś chętny??????
Ja bym mogła wziąć ostatni i przedostatni

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-05-22, 12:03   #2530
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Ja EL mialam na liscie zakupowej, czekalam tylko na -20% w S, a tu okazja zycia , tylko w poniedzialek moze sie okazac, ze czar prysł, bo takie cuda zdarzaja sie tylko w bajkach

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Tak nie do konca wiadomo jaką pojemnosc ma serum, bo w tytule zapisali 50ml, a w opisie ponizej jest podane:
Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment Kuracja pobudzająca regenerację skóry 30ml
A to pewnie tylko blad z ta pojemnoscia, nie mniej jednak cena jest taka ze sama mam ochote klkinac ale mysle ze i tak zabraknie
Edit: Ah kilknelam to serum i perumki Davidoff jeszcze, moze cos z tych rzeczy bedzie oprocz tego zapachu Zegna
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .

Edytowane przez lexxie
Czas edycji: 2011-05-22 o 12:10
lexxie jest offline  
Stary 2011-05-22, 12:26   #2531
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

a ja jeszcze przed chwila doklikalam EDT Givenchy. Psiknelam sie dzisiaj w Sephorze i na upalne dni nadaje sie w sam raz - choc nie jest swiezochem
milka-pilka jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:38   #2532
Kalioka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Art. 66 Kodeksu Cywilnego
§ 1. Oświadczenie drugiej stronie woli zawarcia umowy stanowi ofertę, jeżeli określa istotne postanowienia tej umowy.

przy takiej umowie istotne postanowienia to cena ofertą jest się związanym. wow, nie wiedziałam, że tak szybko zastosuję swoją wiedzę
rozczaruję Cię:
  1. Postanowienia końcowe
    1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Merlin.pl S.A. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT.
    2. Towary prezentowane na stronach Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

1. Przyjmowanie i realizacja zamówień
    1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów Sklep zamieszcza na stronie www.merlin.pl
    2. Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez strony internetowe www.merlin.pl. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu.
    3. Klient, składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem.
    4. W zamówieniu Klient dokonuje:
      1. wyboru zamawianych towarów
      2. oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy),
      3. wyboru sposobu płatności

W przypadku zamówień składanych po raz pierwszy lub z nowoutworzonego Konta Klienta Klient otrzymuje e-maila z prośbą o potwierdzenie złożonego zamówienia i Sklep rozpoczyna realizację zamówienia po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od Klienta.
    5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
    6. W przypadku, gdy towar jest niedostępny (brak towaru w magazynie lub u dostawców Sklepu) i braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji umowy w terminie 30 (trzydziestu) dni, licząc od daty jej zawarcia. Jeżeli przewidywany termin realizacji zamówienia jest dłuższy niż 30 (trzydzieści) dni, Sklep ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie przewidzianym do realizacji danego zamówienia. Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar - Sklep zwróci Klientowi należność za towar, w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od anulowania zamówienia. Klient może podjąć decyzję o wykorzystaniu środków pieniężnych zgodnie z procedurą opisaną w dziale V Formy płatności i nadpłaty.
    7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
    8. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

czyli skoro produkty na merlin nie stanowią oferty to Zgodnie bowiem z art. 71 Kodeksu cywilnego reklamy, ogłoszenia czy cenniki, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, a jedynie za zaproszenie do zawarcia umowy.
eh eh oni nie są niestety glupimi dziecmi

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
kliknęłam na merlinie perfumy, eau demoiselle givenchy za 53 zł
ja dwie butle wzięłam. I bardzooo mi się podobaja i baaaardzo bedę rozczarowana jak to nie wyjdzie.
Niestety moje zamowienie ma cały czas status: w trakcie realizacji.
Kalioka jest offline  
Stary 2011-05-22, 13:44   #2533
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kalioka Pokaż wiadomość
rozczaruję Cię:
  1. Postanowienia końcowe
    1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Merlin.pl S.A. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT.
    2. Towary prezentowane na stronach Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

1. Przyjmowanie i realizacja zamówień
    1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów Sklep zamieszcza na stronie www.merlin.pl
    2. Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez strony internetowe www.merlin.pl. Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu.
    3. Klient, składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem.
    4. W zamówieniu Klient dokonuje:
      1. wyboru zamawianych towarów
      2. oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy),
      3. wyboru sposobu płatności

W przypadku zamówień składanych po raz pierwszy lub z nowoutworzonego Konta Klienta Klient otrzymuje e-maila z prośbą o potwierdzenie złożonego zamówienia i Sklep rozpoczyna realizację zamówienia po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od Klienta.
    5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
    6. W przypadku, gdy towar jest niedostępny (brak towaru w magazynie lub u dostawców Sklepu) i braku możliwości realizacji zamówienia Klienta, Sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji umowy w terminie 30 (trzydziestu) dni, licząc od daty jej zawarcia. Jeżeli przewidywany termin realizacji zamówienia jest dłuższy niż 30 (trzydzieści) dni, Sklep ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie przewidzianym do realizacji danego zamówienia. Jeśli Klient dokonał zapłaty za towar - Sklep zwróci Klientowi należność za towar, w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od anulowania zamówienia. Klient może podjąć decyzję o wykorzystaniu środków pieniężnych zgodnie z procedurą opisaną w dziale V Formy płatności i nadpłaty.
    7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
    8. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

czyli skoro produkty na merlin nie stanowią oferty to Zgodnie bowiem z art. 71 Kodeksu cywilnego reklamy, ogłoszenia czy cenniki, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, a jedynie za zaproszenie do zawarcia umowy.
eh eh oni nie są niestety glupimi dziecmi

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

ja dwie butle wzięłam. I bardzooo mi się podobaja i baaaardzo bedę rozczarowana jak to nie wyjdzie.
Niestety moje zamowienie ma cały czas status: w trakcie realizacji.
no rozczarowałaś mnie stuprocentowo!
Stary 2011-05-22, 13:49   #2534
who1
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
tak chwalicie to serum,że kliknęłam drugą sztukę..... chociaż już tracę nadzieję, że nam to zrealizują, no ale lepiej spróbować, niż później żałować
Poszlam w Twoje slady i zamowilam 2 butelke
who1 jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:14   #2535
widzimis
Raczkowanie

tak czytam co piszecie o tym regulaminie....
czyli na dobra sprawe oni moga wystawic na sprzedaz samochod wart 5mln $ za 2 gr, a potem stwierdzic, ze to nie byla oferta i umyc od tego rece???

Nie podoba mi sie ten ich regulamin... takie pogrywanie z klientami.. wszystko pieknie ladnie jak towar sie sprzedaje po ich cenach... a jak wychodzi pomylka jak teraz... to umyja rece i stwierdza, ze oni nie sa niczemu winni....
widzimis jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:27   #2536
PannaEwelina
Zakorzenienie

Taaa, poza tym kto sprawdzi, czy rzeczywiście zaistniała sytuacja określana w regulaminie jako "brak możliwości realizacji zamówienia Klienta "?

Trzymajmy kciuki, żeby zamówienia były zrealizowane.

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:34   #2537
widzimis
Raczkowanie

mam dziwne przeczucia, ze z tego zamowienia nic nie wyjdzie.... poobracaja sobie pieniazkami ludzi, ktorzy wplaca...przeciagajac do 30dni termin realizacji zamowienia, po czym powiedza ze sorry towaru brak i zwroca...

no i obroty beda piekne... i zysk nie maly.... o ilosci wkurzonych klientow nie wspomne...

ciagle sie ludze, ze dostane jednak wszystko....
widzimis jest offline  
Stary 2011-05-22, 14:41   #2538
PannaEwelina
Zakorzenienie

Może faktycznie czyszczą magazyny z tych produktów i dlatego wyprzedają?

Blog

Stary 2011-05-22, 14:50   #2539
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

dzięki Ewesce też sie załapałam i mam serum i dwa flakoniki perfum ...
no własnie czy mam ??...ciekawe jak to bedzie,tez wzielam za pobraniem
no to kciuki zaciskamy,moze to nasz lucky day ! a jesli okaze sie,ze jest inaczej,to bedziemy mialy chociaz poczucie,ze probowalysmy
pozdrawiam zyczac milej niedzieli
emalia30 jest offline  
Stary 2011-05-22, 15:18   #2540
Kalioka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Może faktycznie czyszczą magazyny z tych produktów i dlatego wyprzedają?

no tak samo moja siostra powiedziała. A ona realistka do bolu
Kalioka jest offline  
Stary 2011-05-22, 15:31   #2541
PannaEwelina
Zakorzenienie

To jest zbyt poważna instytucja ten Merlin, żeby sobie żarty takie robić, albo na taką skalę odwoływać zamówienia, czy wprowadzać w błąd

Blog

Stary 2011-05-22, 15:33   #2542
Wojowniczka_
Rozeznanie

Cytat:
ktoś chętny??????
ja bardzo bardzo bym była zainteresowana ostatnim
Wojowniczka_ jest offline  
Stary 2011-05-22, 16:56   #2543
beeets
Zakorzenienie

ale merlin szaleje

kochane, ja tylko na chwilę, bo za kilka dnie wylatuję już.
ostatnio nawet nie mam czasu do was zaglądać
całuję was wszystkie

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-05-22, 17:26   #2544
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ale merlin szaleje

kochane, ja tylko na chwilę, bo za kilka dnie wylatuję już.
ostatnio nawet nie mam czasu do was zaglądać
całuję was wszystkie
kochana baw się dobrze z resztą nie da się źle bawić w Ameryce

ja chyba się skuszę na Burberry
Stary 2011-05-22, 17:50   #2545
Kalioka
Raczkowanie

a czy wasze zamowienia maja moze status: zrealizowano? Bo moje jest nadal w trakcie realizacji.
Teraz tak sie bawilam i hihi mozna polaczyc kilka zamowien w 1 pomimo ze sie je robilo w roznych odstepach i kase za przesylke tylko raz wezma
Kalioka jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:06   #2546
beeets
Zakorzenienie

kochane, a w Merlinie się zmieniło i już nie można odbierać za 0 zł w Empik

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:17   #2547
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja bym mogła wziąć ostatni i przedostatni
oki... ktoś chętny na pierwszy i trzeci ???

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-05-22 o 18:19
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:22   #2548
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
ja bardzo bardzo bym była zainteresowana ostatnim
mhm0808 odezwała się pierwsza w sprawie ostatniego, chyba ,że się dogadacie
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:24   #2549
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
oki... ktoś chętny na pierwszy i trzeci ???
Ja chętnie przygarnę 3-ci (ten różowiutki) ale nie jestem z Warszawy i nie wiem czy to nie będzie problem...
nieshya jest offline  
Stary 2011-05-22, 18:36   #2550
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja chętnie przygarnę 3-ci (ten różowiutki) ale nie jestem z Warszawy i nie wiem czy to nie będzie problem...
mogę Ci wysłać listem poleconym, ale wtedy koszta wzrastają o ok. 5 zł
Biała Dama jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, perfumerie, promocje, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości