kolor w這s闚 a typ urody - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-18, 08:42   #1
Ewusia2412
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Question

kolor w這s闚 a typ urody

Witam,chc si zmieniChyba jestem pani lato-mysie w這sy,ciemna oprawa oczu,oczy piwne,m皻ny kolor bia趾a oka,jasna 鄴速awa cera,piegi tylko latem,dobrze si opalam.W這sy mam teraz br您owe,ale kusi mnie wr鏂i do blondu.Naczyta豉m si ju cud闚 wiank闚 i zg逝pia豉m totalnie czy to ma by ciep造 czy zimny odcie...pomocy!!!
Ewusia2412 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 10:24   #2
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2
Dot.: kolor w這s闚 a typ urody

ja tez jestem ciekawa, co powiedza wizazanki. Przy zimnym typie urody pasuja zimne kolory, ale niektore 'podreczniki' zalecaj dla zimnych typow cieplejsze odcienie, zbey jedno sie z drugim nie zlewa這, w sensie, ze oczy z w這sami i cer.

jestem latem, ale z powodzeniem nosi豉m jasny ciep造 blond, w popielatym czu豉m sie jak wymazana gumk a cera robi陰 sie przesadnie 鈍inkowatorozowa. Ale naturalny mam w陰snie takie szaropopielaty ze z這tymi przeb造skami- sredni/ciemny blond.
Stary 2011-02-19, 10:08   #3
Anulka89_kr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80

Ja uwa瘸m,瞠 豉dniej prezentuj si ciep貫 odcienie blondu.
Buzia wtedy wygl康a tak promiennie i 鈍ie穎
Ale te gdzie czyta豉m,瞠 nale篡 zrezygnowa z tych bardzo intensywnych je郵i masz cer naczynkow - podkre郵aj jej niedoskona這軼i.

'Ciep貫 odcienie powinny wybiera kobiety o 郾iadej karnacji, ciemnej oprawie oczu i br您owych lub piwnych t璚z闚kach.
Dla os鏏 o ch這dnej, bladej karnacji, jasnej oprawie oczu, niebieskich lub szarych t璚z闚kach zalecane s odcienie zimne.'

Z tego opisu wynika,瞠 Tobie jak najbardziej pasuje ciep造 odcie blondu

'Co to jest mi這嗆 ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Cz這wiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje si, 瞠 przem鏦 do g喚bi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 11:28   #4
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

faktycznie co w tym jest niedawno pewna wiza瘸nka wrzuci豉 dobry link do strony, wiele sie dowiedzia豉m, by這 m.in. w豉郾ie o kontrastach i faktycznie, je郵i si ma jasne, szarawe,rozmyte i mysie kolory naturalne, to faktycznie zlewaja si w jedn szara plam:b rzydal: dlatego zawsze "pozbywam si" mysiego blondu, oczywi軼ie w gr nie wchodz 鄴速e blondy, ale piaskowe, z這tawe (nie 鄴速e!) blondy do jasnego brazu jak najbardziej
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 12:37   #5
Anulka89_kr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
faktycznie co w tym jest niedawno pewna wiza瘸nka wrzuci豉 dobry link do strony, wiele sie dowiedzia豉m, by這 m.in. w豉郾ie o kontrastach
A czy mog豉by wrzuci link do tej strony;>?

'Co to jest mi這嗆 ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Cz這wiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje si, 瞠 przem鏦 do g喚bi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 16:34   #6
I am Rock
lokalna gwiazda

Wiadomo軼i: 12 273

Te mam mysie w這sy-w lato z naturalnymi pasemkami i 鄴速aw cer, cho niezbyt jasn i do farbowania u篡wam ch這dnego blondu, bo z這te blondy budz g這郾y sprzeciw mojego m篹a.Nawet on wi璚 zauwa篡 w jakim odcieniu korzystniej wygl康am. Przecie nie kwestia w tym, jakie odcienie uwa瘸my za 豉dniejsze, tylko jak w nich wygl康amy. Przyjrzyj si swoim ubraniom-w jakich odcieniach ci dobrze. S康z te, 瞠 pod鈍iadomie wybieramy kolor szminki czy cieni do powiek-je瞠li ich u篡wasz to oce czy ciep貫 odcienie, czy zimne.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 21:12   #7
czekoladka24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Arrow Dot.: kolor w這s闚 a typ urody

Witam,jaki kolor w這s闚 mi pasuje mam teraz czarne,zielone oczy,szczup陰 twa no i troske pieg闚
czekoladka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 09:51   #8
whiskey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 703

no w豉郾ie, ja mam ciep陰 karnacj, ze tak powiem
ale pasuj mi zimne kolory w這s闚.

odk康 ci pozna豉m, nosz w kieszeni szmink.

blog.
whiskey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 11:18   #9
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

tak sobie ostatnio mysla豉m jeszcze nad tym zagadnieniem i chyba duzo zalezy tez od rys闚 twarzy. Jak sa ostre, wyraziste, to lepiej do zimnej karnacji ciep貫 odcienie, 瞠by to troszke z豉godzic, zatrzec, nadac mi造 wygl康. A jak ktos ma delikatne rysy, potrzebuj帷e wyciagniecia, to ch這dne kolory dobrze to robi :Ehem:

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

natomiast tak kombinowac moga raczej zimne typy, bo jesien albo wiosna w zimnym kolorze w這s闚 beda wygladac 幢e, te lekkie poprawki dotycza raczej lat i zim.
Stary 2011-02-21, 16:46   #10
czekoladka24
Przyczajenie

ja zastanawiam sie nad jakims brazem tylko nie wiem jaki hehe
Stary 2011-02-22, 10:41   #11
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Anulka89_kr Poka wiadomo嗆
A czy mog豉by wrzuci link do tej strony;>?
jakbym pami皻a豉,gdzie by, to bym wrzuci豉,ale nie pami皻am
Stary 2011-02-22, 13:34   #12
czarniutka1821
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez plastelinka Poka wiadomo嗆
dziewczyny,mo瞠 pomo瞠cie Mam jasn karnacj,wi璚 jestem blada jak 軼iana w zimie przera瘸 mnie to ;// Mam bardzo ciemne oczy,czarne rz瘰y i grube czarne brwi (oczywiscie reguluj) W這sy s kr璚one , 豉dnie ciemne kasztanowe ale czasem farbuj na czarno. Jakie kolory mi pasuj? Czy z moj ciemn opraw oczu mog豉bym zamiast ciemnych w這s闚 zafarbowac na miodowy?
Wydaje mi si ,瞠 miodowy jeszcze bardziej ci ,,wybladzi".Je郵i przeszkadza ci kolor sk鏎y mo瞠 u篡j samoopalacza a na twarz puder br您uj帷y.Bedzie 豉dnie wygl康ac z ciemn oprawa oczu i czarnymi w這sami.A moze jakies pasemka...??czerwone,mied ziane to ociepli kolor sk鏎y
czarniutka1821 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 12:14   #13
I am Rock
lokalna gwiazda

Wiadomo軼i: 12 273

Ja uwa瘸m, 瞠 radykalna zmiana koloru to zbyt du篡 szok, bo cz這wiek w lustrze si nie poznaje. Je瞠li rozja郾ia to o ton, dwa i je瞠li zmiana jest korzystna to pr鏏owa dalej. No i odrosty nie rzucaj si w oczy.A je郵i chodzi o miodowy odcie, to s康z, 瞠 bardziej pasowa豚y osobie o naturalnych w這sach w odcieniu czekolady, kasztanowy to odcie w kierunku czerwieni.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
W豉郾ie,zastanawiam si nad samoopalaczem.Wiem,ze najlepiej dla na mnie dzia豉 ZIAJA sopot A co jest bardziej szkodliwe solarium czy samoopalacz?
Wszyscy wiedz, 瞠 solarium szkodzi. Wysuszona sk鏎a, przedwczesne zmarszczki, a czasem i rak sk鏎y. Samoopalacz zdecydowanie bezpieczniejszy dla zdrowia.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 13:28   #14
czarniutka1821
Przyczajenie

Cytat:
W豉郾ie,zastanawiam si nad samoopalaczem.Wiem,ze najlepiej dla na mnie dzia豉 ZIAJA sopot A co jest bardziej szkodliwe solarium czy samoopalacz?
Zdecydowanie solarium!!!Zmiany kt鏎e zachodz w sk鏎ze po solarium sa nieodwracalne a ten sopot z ziaji jest najlepszy tez go u篡wam
Stary 2011-02-24, 15:37   #15
optyma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

ja bym si na si喚 , na Twoim miejscu, nie opala豉, tak fajnie wygl康asz
a w這sy jasne z ciemna oprawa oczu w 99 % przypadk闚 wygl康aj tandetnie
mo瞠 ombre hair
optyma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 15:13   #16
czarniutka1821
Przyczajenie

Cytat:
przyznam,ze dopiero sprawdzi豉m co to znaczy i fajnie to wyglada w niektorych przypadkach,ale czy kazdy fryzjer to potrafi? Widzi豉m par takich przypadkow pseudo ombre hair i by豉 to masakra.Ale w wyszukiwarce google ,pierwsze wyniki wygladaja swietnie Dzieki DDD co na lato musz wymy郵i bo cale zycie w jednej fryzurze,w praktycznie jednym kolorze.
spr鏏uj jakies pasemkato o篡wi kolor i ceresama sie zastanawiam czy czegos nie zmienicmam sw鎩 naturalny kolor wlos闚(tj. g喚boki br您...ajjjc kocham ten kolor)my郵e o nowym ci璚iumam teraz w這sy prawie do pasa z grzywka sa proste.Co proponujecie??
Stary 2011-02-26, 20:55   #17
czekoladka24
Przyczajenie

Cytat:
dziewczyny,mo瞠 pomo瞠cie Mam jasn karnacj,wi璚 jestem blada jak 軼iana w zimie przera瘸 mnie to ;// Mam bardzo ciemne oczy,czarne rz瘰y i grube czarne brwi (oczywiscie reguluj) W這sy s kr璚one , 豉dnie ciemne kasztanowe ale czasem farbuj na czarno. Jakie kolory mi pasuj? Czy z moj ciemn opraw oczu mog豉bym zamiast ciemnych w這s闚 zafarbowac na miodowy?
twoj opis pasuje doslownie do mojej przyjaciolki no i ona tez sie bala rozjasnic wlosy ale jakos sie przekonala i teraz ma platynowe a zaczynala od pasemek i powiem ci ze pasuje jej ten kolor lepiej niz czarny,wyglada super

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

a co do solarium to daj sobie spokoj ja chodzilam caly czas jak widac na avatarze a teraz rzaluje 5 lat temu wyszla mi od solarium biala plama i do tej pory mi nie zeszla a robilam juz wszystko,jakies dwa tygodnie temu zrobilam sobie na niej tatuaz bo juz nic sie nie dalo zrobic a wygladalo to strasznie teraz juz sie nie opalam no i wloski doprowadzam do blondu a tak wogule to solarium juz jest w sumie nie modne
Stary 2011-08-16, 19:26   #18
claudia2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cytat:
przyznam,ze dopiero sprawdzi豉m co to znaczy i fajnie to wyglada w niektorych przypadkach,ale czy kazdy fryzjer to potrafi? Widzi豉m par takich przypadkow pseudo ombre hair i by豉 to masakra.Ale w wyszukiwarce google ,pierwsze wyniki wygladaja swietnie Dzieki DDD co na lato musz wymy郵i bo cale zycie w jednej fryzurze,w praktycznie jednym kolorze.
Odradzam ombry hair- 豉dnie wygl康a jedynie na zdj璚iach ale na 篡wo to jak odrosty a co do twojej zmiany kolorku to ja bym nic nie zmienia豉 bo jestes bardzo 豉dna a przez jasn karnacj - nie pospolita
claudia2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-17, 20:38   #19
201607040946
Konto usuni皻e

mnie te ombre si nie podoba

ja jestem chyba Latem z wp造wem Wiosny, bo jestem ciep這-zimna (篡造 i oczy ch這dne, oczy wr璚z stalowo-sine), a piegi i w這sy ciep貫...ale marz o bia造ch w這sach i prawie mi si uda這!!!
w popielach wygl康am strasznie, tak nijako, md這 i rozmycie... i b康 tu c興owieku m康ry
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.