Pomocy,mam CZARNE w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-12, 22:21   #1
madzia590
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
GG do madzia590
Question

Pomocy,mam CZARNE w這sy

Hej.Mam straszny problem.Kupi豉m ostatnio farb Safira firmy Wella, kolor 4,0 (drzewo hebanowe).Na opakowaniu i w palecie mia to by kolor ciemno - br您owy.Niestety,na w這sach wyszed mi czarny jak noc.Wygl康a to okropnie.Fatalnie czuj si w czarnych w這sach (chocia kiedy farbowa豉m na ten kolor).Czy da si to jako naprawi???S造sza豉m, 瞠 na czarnych w這sach nic ju nie wychodzi.Czy da si jako przemalowa na br您owy kolor??? (naturalne mam br您owe) Bardzo prosz o rady.

Edytowane przez madzia590
Czas edycji: 2005-05-12 o 22:30
madzia590 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-12, 22:33   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908
Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Wiec odpowie na to pytanie czarna.noc, ktora po safirze (czekolada rolada, jakis tam ptzymiotnik, bodaj orientalna) byla .. czarna jak noc. Wiec.. safira to najgorsza farba pod sloncem (wiem, wyprobowalam prawie wszystkie na polskim rynku :P ) PO drugie, fakt, na czarnych wlosach nie wyjdzie juz nic.. ale mozliwe, ze kolor sie lekko spierze.. moze myj je ze 2 razy dziennie szamponem przeciwlupiezowym, bo ten szybko wyp逝kuje kolor. Po jakims czasie mozesz sobie "zafundowac" dekoloryzacje (uwaga! moze zniszczyc wlosy, najlepszy dekoloryzator to Joanna) i bedziesz mogla nalozyc DOBR farbe o kolorze jaki chcesz. Na razie radze nie panikowac,choc wiem co to za szok zobaczyc sie w czerni polecam z brazow firme Schwarzkopf Poly Brillance, bo tu kolory wychodza (z brazow) takie, jak na opakowaniu
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-12, 22:51   #3
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

Madziu 590 ja tez robilam tym kolorkim jakies 3 tygodnie temu i juz teraz mam brazik, na poczatku oczywiscie tez wyszedl mi czarny kolor, nie wiem czy Cie tym pocieszylam , ale czarny mi zostal na koncach gdzie mialam mocno ciemna farbe. pozdrawiam....
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 07:41   #4
Santababala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 309

Tak jak odpowiedzia造 kole瘸nki: p鏦i farba jest 鈍ie瘸 myj silnym szamponem przeciw逝pie穎wym i p逝cz w zaparzonym rumianku- to wyp逝kuje kolor. Je郵i nie zejdzie- pozostaje rozjasnianie pasemkami b康 dekoloryzacja
Santababala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 09:59   #5
Aka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 960
GG do Aka24

Po jakim czasie zejdzie napewno. Mi te zawsze w這sy wychodz ciemne.Musisz je codziennie my 瞠by to przy酥ieszy.
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 10:15   #6
kamilak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 063
Thumbs up Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Hej

Moja kole瘸nka zawsze farbowa豉 w這sy na czarno, a po wakacjach w Hiszpanii wr鏂i豉 z br您em na g這wie. Wprawdzie teraz jeszcze nie mamy ostrego s這鎍a, ale my郵, 瞠 pomys z szamponem przeciw逝pie穎wym i p逝kank rumiankow jest dobry, ale to potrwa. Ze swojej strony polecam te cytryn.

Pozdrowienia :hello:
kamilak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 10:23   #7
Wisnia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521
GG do Wisnia

Faktycznie cos z ta farba jest nie tak.
siostra jej uzywala i ja nauczoina siostry przykrym doswidczeniem nie kupie. Jakikolwiek braz dala na wlosy i tak wychodzil czarny tylko 'spieral' sie na rozne odcienie.
Ja mysle ze rady kolezane to jedyne sluszne no chyba ze chcesz drastycznie przez dekoloryzacje. Bo innego, trzeciego, wyjscia chyba nie ma :/
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 10:34   #8
Rossi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316
GG do Rossi
Angry Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Dziewczyny ja mam jeszcze gorzej - kiedy zawsze szala豉m z kolorami na g這wie, jednak efekt ko鎍owy taki 瞠 najlepiej mi w blondzie - w ko鎍u do takowego koloru dosz豉m jednak chcia豉m na nim kilka br您owych pasemek no i zacze這 si Posz豉m do fryzjera dok豉dnie t逝macz帷, 瞠 chc pozosta przy blondzie jedynie kilka kontrastowych pasemek rzuconych w bronzie i co teraz jestem prawie czarnulk z kilkoma platynowymi pasemkami !! za豉ma si w這ski s 豉dnie zrobione ale co z tego jak mi to nie pasuje a co gorsza ja sie z tym 幢e czuje!
Jak to jest z t dekoloryzacj?? Wykonuje si j u fryzjera? I na czym to polega (wiem laik ze mnie ale naprawde nie wiem) Czy to pomo瞠 w pozbyciu si tego czarnego :/ i co najwa積iejsze czy i ile musze odczeka po ostatnim farbowaniu 瞠by nie zniszczy w這塭w
Mam nadziej 瞠 pomo瞠cie
Rossi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 11:18   #9
Mary_Jane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Moim zdaniem na razie nic nie r鏏 z w這sami, kolor najprawdopodobniej szybko ci sie wyp逝cze i zostanie br您. Ja si farbuj na czarno i ju po dw鏂h tygodniach mam ciemny br您, a u篡wam granatowej czerni... To jeszcze pewnie zale篡 jaki masz naturalny kolor w這s闚 bo ja mam jasne.
Tylko nie pr鏏鎩 czesem z wod utlenion..... ja kiedy pope軟i豉m ten b陰d i do dzi odczuwam skutki...
Stary 2005-05-13, 12:13   #10
mania199
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 539

To prawda ja tez zawsze jak kupuje farbe z kolorem brazowym to wychodzi mi czarny chyba tak juz jest z tymi farbami ,no chyba ze sie farbuje wlosy w jakims dobrym salonie . Teraz tez mam prawie czarne wlosy kupilam farbe palet czekoladowy braz i co.... wyszly mi prawie czarne jendak farbowalam je na poczatku marca i teraz juz sie zmyl ten czarny odcien . Chcialam sie was poradzic czy po tym okresie od zafarbowania czyli poczatek marca do teraz jak bym chcial sobie zrobic jasne pasemka wyszlyby mi ladnie czy nie bardzo ?? hmmm
mania199 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 12:24   #11
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

to chyba wynika z dwoch rzeczy ze te kolory wychodza ciemniejsze....
powtarzam za moja fryzjerka: po pierwsze kazda z nas oceniajac swoje wlosy ponoc widzi je ciemniejsze niz sa w rzeczywistosci (wiec kupujemy ciemna farbe) a pozatym kazde farbowanie do kolejna 'doza' pigmentu co czasami moze powodowoac ze kolor bedzie coraz ciemniejszy.
tak mialam farbujac przez pare miesiecy tym samym kolorem (feria na fioletowy) i na poczatku byl lady ciemny fiolet a po ktoryms farbowaniu zrobily sie czarne z foloetowym polyskiem.
teraz siej uz splukuje na cale szczescie
Stary 2005-05-13, 16:49   #12
madzia590
Przyczajenie

GG do madzia590
Smile Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Niestety, odbi這 mi z t Safir.Zawsze malowa豉m Well Decore na "Zmys這wy br您" Kolor wychodzi naprawd bardzo 豉dny.Niestety skusi豉 mnie reklama i ten od鈍ie瘸cz koloru, kt鏎ego na pewno nie u篡j.Dzi瘯uj za rady.My郵,瞠 za tydzie wybior si do fryzjera na dekoloryzacj.Pozdrawiam. Buziaki Pa pa
Stary 2005-05-13, 16:55   #13
madzia590
Przyczajenie

GG do madzia590
Question Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Hej, to znowu ja.Powiedzcie mi prosz, czy dekoloryzacja bardzo niszczy w這sy? I jeszcze jedno, czy po tym zabiegu mo積a od razu pomalowa w這sy? Pozdrawiam, pa pa
Stary 2005-05-13, 17:01   #14
dasza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do dasza

Uwierz nie idz do tego fryziera na dekoloryzacje. Ja tez pofarbowalam wlosy na ciemny braz i wyszedl mi czarny gdy chcialam pojsc do fryziera na dekoloryzacje babka mnie wysmiala powiedziala ze wyjda pomaranczowe i ze polowa wloskow mi sie zniszczy albo wypadnie Moja kumpela tez miala taki problem i poszla na dekoloryzacje i strasznie wyszedl jej kolor a wlosy ma jak siano Ciesze sie ze nie popelnilam takiego bledu. Teraz farbuje wlosy szamponem koloryzujacym a nie farba i jast oki poczekam az mi odrosna moje wloski i wtedy cos z nimi zrobie Teraz chodze na solarium i naprawde zaczelo mi sie podobac ze mam takie ciemne wloski, fajnie to wyglada
Stary 2005-05-13, 17:12   #15
mavis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
Talking Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Robi豉m dekoloryzacje w這s闚,te chcia豉m pozby si czarnego koloru. Po tym zabiegu mialam wszystkie kolory 鈍iata na g這wie,ale nie 瘸逝j bo zaraz przefarbowa豉m moje w這ski na br您ik,kt鏎y mam do dzisiaj. Zabie ten nie spowodowa jakis drastycznych zmian w moich w這sach mo瞠 dlatego,瞠 z natury mam grube, mocne w這sy. Najlepiej w tej kwestii poradzi sie fryzjera.
mavis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 17:21   #16
Malwina12320
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385

jesli to farba bedize kiepsko-ja sama uzywalam szamponu kolo czarny mial byc na 6tyg-skonczylo sie na tym ze musialam przez rok je farbwoac bo nic sie nei dalo.Radze Ci isc jak najszybciej do fryzjerki-nei rob nic po sowjemu bo zniszczysz wlosy-ja zeszlam z czarnego pasemkami-jelsi u ciebie nie ebdzie sie dalo to radze dekoloryzacje o ile nie masz zniszcoznych wlosow.Kolezanka sobie robila pasemka czarne i sie klocila ze mna bo chciala miec na nie blond zrobione potem -ja mowilam ze nei wyjdzie bo u mnei po szamponie nie chcialo to co dopeiro po farbie??-efekt byl tkai ze psozla do fryzjera i ma jasne odrosty a wlosy czarne -teraz sie kloci ze mna ze zorbi sobei swoj braz na calosci wlosow-ja mowie ze nei wyjdzie -rozjasniacz nei wzia to co dopiero farba ktora jest slabsza???
Malwina12320 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 18:26   #17
Aka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 960
GG do Aka24

Madziu zaufaj nam i poczekaj z dekoloryzacj. W這sy na 100% si wyp逝cz! Je瞠li naprawd 幢e si czujesz w tym kolorze to zr鏏 sobie kilka jasnych pasemek na czubku g這wy. Od razu poczujesz si lepiej. Wiem co pisz bo sama tak zrobi豉m.
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-13, 19:45   #18
madzia590
Przyczajenie

GG do madzia590
Wink Dot.: Pomocy,mam CZARNE w這sy

Dzi瘯uj za rady.Jeszcze poczekam z dekoloryzacj.M鎩 ch這pak jest zadowolony z koloru, kt鏎y mi wyszed.Tylko,瞠 ja nie czuj si w nim zbyt dobrze.Wydaje mi si, 瞠 wygl康am tak jako smutno.Mo瞠 jednak zrobi sobie kilka pasemek.Tylko nie wiem czy b璠 mi pasowa造. Bu嶔a.Pa pa
Stary 2005-05-14, 12:22   #19
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

Cytat:
Napisane przez madzia590
Hej.Mam straszny problem.Kupi豉m ostatnio farb Safira firmy Wella, kolor 4,0 (drzewo hebanowe).Na opakowaniu i w palecie mia to by kolor ciemno - br您owy.Niestety,na w這sach wyszed mi czarny jak noc.Wygl康a to okropnie.Fatalnie czuj si w czarnych w這sach (chocia kiedy farbowa豉m na ten kolor).Czy da si to jako naprawi???S造sza豉m, 瞠 na czarnych w這sach nic ju nie wychodzi.Czy da si jako przemalowa na br您owy kolor??? (naturalne mam br您owe) Bardzo prosz o rady.
Witaj ponownie

Wlasnie chcialam Cie pocieszyc ze ja w ramach eksperymentow czyli proby ukrycia moich resztek po zabawie z fioletem L'oreala wlasnie mam przypadkowo czarne wlosy.
I obserwuje ze czarne owszem, ale maja br您owy plysk, pewnie sie splucza na brazowo
Jakos nie mam sily sie martwic tym co mi sie zrobilo (hihi- a jak mowilam pani w sklepie ze bedzie za ciemny to sie upierala ze nie ).
Glowa do gory bedzie dobrze
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.