W jakim wieku 軼iemnia造 Wam w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-20, 23:43   #1
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

W jakim wieku 軼iemnia造 Wam w這sy?

Hej
Mam pytanie w jakim wieku 軼iemnia造 Wam w這sy? Czy w dzieci雟twie by造軼ie blondynkami?
Ja my郵, 瞠 mi p騧no 軼iemnia造- w przedszkolu mia豉m jasny blond, potem od podstaw闚ki ciemny blond, rozja郾iaj帷y si w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zacz窸y mi ciemnie i teraz mam 鈔edni br您...

A z Waszymi w這sami jak to by這?
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 02:35   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
Dot.: W jakim wieku 軼iemnia造 Wam w這sy?

Ja kiedy mialam rok mialam jasne blond loczki(!) potem od 3r do teraz mam proste ciemny blond ktore tez jasnieja w sloncu

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 06:56   #3
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

W jakims artykule przeczytalam ze po 11 roku zycia kolor nie powien juz ciemniec. I rzeczywiscie mam wrazenie ze tak od 8-10 wlosy mi bardzo sciemnianly, ze slomianego blondu do ciemnozlocistego i od tej pory kolor nie ciemnieje. Ciekawym przypadkiem jest moj tata ktoremu wlosy zaczely ciemniec po 20 roku zycia , od sredniego blondu do bardzo ciemnego szatyna - praktycznie czarnych wlosow, przy czym zarost zawsze mial rudy .
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 08:01   #4
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Hmm... ja jak by豉m w wieku przed- i wczesnoszkolnym mia豉m ja郾iutkie loczki, pod koniec przedszkola w這sy sta造 si ju ciemnoblond i wyprostowa造 si pod swoim ci篹arem. Tak do ko鎍a podstaw闚ki powoli jeszcze ciemnia造, ale dalej by造 ciemnoblond, ja郾iejsze latem,, zim takie szarobure. Z wiekiem moje w這sy staj si coraz bardziej szare, tak jak u mojej mamy. Co ciekawe, pod koniec liceum znowu zacz窸y mi si falowa
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 09:05   #5
Noc_Listopadowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

ja si urodzi豉m z czarnymi, jak mia豉m 3,5 - 5, to by豉m blondynk, z tendencj do bia造ch pasemek, potem jasna szatynka, a teraz robi mi si ciemniejsze, taki 豉dny odcie br您u. Nie wiem od czego to zale篡 - raczej nie od lepszego od篡wiania, bo ten aspekt 篡cia to u mnie pora磬a... ale podobaj mi si te zmiany, a na starych zdj璚iach opr鏂z rodziny nikt mnie przez te w這sy nie poznaje.
Jeszcze dodam, 瞠 jak si urodzi豉m, by造 faluj帷o - kr璚帷e si, potem proste jak druty, a jako szatynka - lekkie fale, ale tylko na cz窷ci g這wy
Noc_Listopadowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 09:28   #6
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

mia豉m platynowy blond jako ma貫 dziecko, jasny blond przez ca陰 podstaw闚k i do drugiej klasy szko造 鈔edniej. W trzeciej klasie a wiec w eiku 16/17 lat juz mia豉m 鈔edni blond, ale rozjasnia sie do jasnego w s這ncu w lecie. A potem zacze豉m farbowac i teraz mam 鈔edni/ciemny blond.
Stary 2011-02-21, 10:53   #7
astra85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 811

jako dziecko mialam jasny blond,potem zaczal ciemniec i wieku 12-15 lat mialam sredni blond,ktory szybko ciemnial coraz bardziej,normalnie wygladalo to jakbym miala odrosty i w wieku 16lat czalelam farbowac,teraz odrost wydaje sie jasno brazowy. Moja mama ma naturalne jasne blond w這sy,a tata ma czarne,wiec jestem takim mixem genetycznym
astra85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 11:39   #8
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja do lat 8-9 mia豉m bialutkie w這sy, ach, z t瘰knota wspominam te czasy potem zacz窸y ciemnie, do lat 15 mia豉m taki mysi jasny-鈔edni blond, potem nagle zacz掖 stawac si z這ty teraz farbuj ju od 10 lat i odrosty zawsze wydaj mi sie zbyt ciemne i z這ciste
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 12:17   #9
_Matilde_
Bia豉 Dama

Wiadomo軼i: 6 229

W przedszkolu by豉m platynk Potem ciemnia造 coraz bardziej chyba do 16 roku 篡cia. Potem zacz窸am si bawi w szampony koloryzuj帷e, pasemka itp ale odrosty s ci庵le koloru ciemny blond/jasny br您 z refleksami z這tymi. Co najciekwasze nie tylko ciemnia造 mi z wiekeim ale i zacz窸y najpierw odstawa na wszystkie strony a potem same si kr璚i. W wieku jakich 14 lat przesta豉m z tym walczy i codziennie rozczesywa w這sy i niekt鏎zy my郵eli 瞠 zrobi豉m sobie trwa陰

Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 12:22   #10
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

jak by豉m ma豉 mia豉m dos這wnie bia貫 w這sy, zacz窸y mi ciemnie w przedszkolu
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 16:23   #11
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ja mia豉m ciemny blond ze z這tawymi ko鎍闚kami jak by豉m ma豉(2-3 lata), potem jeszcze w przedszkolu jasny br您, a od pocz徠ku podstaw闚ki do teraz 鈔edni br您 z takim 郵iwkowym odcieniem, ble
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 16:27   #12
vespertine_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 065

A ja jestem jaka dziwna chyba, bo mnie zja郾ia造- jako dziecko mia豉m prawie czarne, a teraz baaardzoo ciemny br您. Czyli ogolnie niewiele ale wydaje mi si, 瞠 jednak troch zja郾ia造

Btw, szkoda, 瞠 wlosy ciemniej- ja uwielbiam taki naturalny, s這miany kolor u kobiet

b璠zie sam ko
vespertine_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 16:48   #13
astra85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 811

no szkoda,bylam jasna blondynka,a teraz musze farbowac na jasno bo niestety w ciemnych blondzie/jasnym brazie sie nie akceptuje
astra85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 10:17   #14
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Ja nie by豉m s這mkow blondynk, raczej poziom 8 ze z這tymi refleksami, ale ju w szkole podstawowej w這ski zacz窸y mi schodzi do ciemniejszych - m鎩 naturalny kolor (co ci篹ko mi okre郵i niestety) to mniej wi璚ej ciemny blond ciep造, latem mo瞠 zakrawa豚y na poziom 7 (w duuuuu篡m sloncu inaczej pewnie ciemny blondzik )
Martencja24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 10:20   #15
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

te lubi s這mkowe blondynki, s takie... naturalne 瘸逝j,瞠 zacz窸am farbowa na ciemno
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 20:41   #16
xyolax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 007

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Hej
Mam pytanie w jakim wieku 軼iemnia造 Wam w這sy? Czy w dzieci雟twie by造軼ie blondynkami?
Ja my郵, 瞠 mi p騧no 軼iemnia造- w przedszkolu mia豉m jasny blond, potem od podstaw闚ki ciemny blond, rozja郾iaj帷y si w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zacz窸y mi ciemnie i teraz mam 鈔edni br您...

Od urodzenia mia豉m bardzo ja郾iutki, nie wiem s這mkowy / z這ty blond, gdzie tak do gimnazjum, gdzie wpad豉m na pomys eksperyment闚 z w這sami, zachcia這 mi si br您闚
Zafarbowa豉m w這sy, a p騧niej odrasta造 ju coraz ciemniejsze... Pami皻am, 瞠 by造 podatne na s這鎍e i rozja郾ia造 si nawet do platyny. Aktualnie widz, 瞠 naturalki mam na poziomie jakiego ciemnego blondu, mam nadziej, 瞠 i teraz mi si rozja郾i, bo przestaj si dobrze czu w takim ciemnym kolorze
Stary 2011-02-22, 20:58   #17
MalaArielka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 745

Ja sama mam mieszane uczucia co do mojego nowego ciemniejszego koloru w這s闚... Z jednej strony fajnie, 瞠 si zmieni, bo mam teraz inny kolor bez farbowania, ale jednak z drugiej strony d逝gi czas mia豉m ja郾iejsze w這sy, nie wiem czy pasuje mi ciemniejszy kolor, mam jasn cer i jasne oczy...

Mo瞠 b璠ziemy wkleja tu tak瞠 fotki jak zmienia si nasz kolor w這s闚? Tylko zanim ja zamieszcz zdj璚ia to minie troch czasu, bo stare fotki mam w formie papierowej

Mo瞠 kt鏎a z Was chcia豉by te okre郵i m鎩 kolor w這s闚- fotki s np. w w徠ku "Dziennik zapuszczania w這s闚"- ostatni post?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2011-02-22 o 21:14
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 21:36   #18
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 846

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka wiadomo嗆
Hej

Z moimi by這 identycznie. Jako ma貫 dziecko mia豉m jasniutki, tzw. "baby blond". Nie z這ty, lecz wpadaj帷y w srebrzysty odcie W trzeciej klasie podstaw闚ki moje w這ski by造 w kolorze 鈔edniego blondu, a gdy ko鎍zy豉m szk喚 pdostawow by造 ciemnoblond. Doszlusowa造 potem do 鈔edniego, popielatego br您u.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-02-22 o 21:42
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 10:45   #19
laudik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498
Wpisy w blogu: 10

bedac jeszcze w wieku mojego syna mialam taki kolor jak on obecnie -na zdjeciu (syn ma 11 lat)
i nic nie wskazywalo na to, ze kiedykolwiek sie cos w tym temacie zmieni .
ale potem zaczelam duzo modzic z wlosami - scinalam sie na bardzo krotko, potem przyszly pomysly na zmiane koloru i tak od 16-17 roku zycia zaczely mi powoli ciemniec.bardzo wolno, acz konsekwentnie.
dzis mam po prostu -wg kolorow farbowych - cos z poziomu 8 - naturalny popielaty blond.
i farbuje na blond
ot glupota
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie 1327.jpg (40,9 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:46
laudik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 17:25   #20
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

a ja do 10- 11 r 篡cia mia豉m granatowo czarne, a potem zja郾ia造 do br您u(tak mi璠zy 3 a 4 poziom).

a mojej kole瘸nce zja郾ia造 z czarnych do jasnego blondu.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-28, 11:46   #21
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 716

Urodzi豉m si jako srednia szatynka. W wieku 15 lat zacze豉m farbowa w這sy na ro積e odcienie. 2 latatemu postanowilam wrocic do swojego naturalnego koloru. Po 18 ur zauwazy豉m ,瞠 wlosy zacze造 mi ciemniec.... Obecnie mam bardzo ciemny braz-wpadajacy pod czarny
Na pocz徠ku myslalam ze to wina farbowania albo przez hormony. ale moj tata i brat mieli tak samo...

Powiem szczerze ze kiedys bym sie cieszyla ale po nieudanym farbowaniu wlosow na czarno jako nie widzi mi sie ciemny kolor- jakos srednio mi pasuje..
Stary 2012-12-28, 13:17   #22
madziowaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam! mam ogromny dylemat .Mam ciemno-niebieskie oczy, jasn karnacj, br您owe brwi , br您owe rz瘰y z jasnymi ko鎍ami w lecie opalam si na jasny br您 , moje w這sy to ciemny blond ,kt鏎y staje si z wiekiem coraz ciemniejszy i tutaj pojawia si pytanie bo za choler nie mog okre郵i swojego typu urody a chcia豉bym pierwszy raz w 篡ciu zmieni kolor w這s闚 . Jak s康zicie jaki kolor b璠zie do mnie pasowa?to dla mnie wa積e bo to pierwsza zmiana
madziowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-28, 16:12   #23
Zarja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74
Wpisy w blogu: 2
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Zarja

Ja si urodzi豉m z d逝gimi czarnymi w這skami, wi璚 na sali nooworodkowej widoczna by豉m z daleka, same jasne g堯wki, niekt鏎e 造sawe, a mi璠zy nimi wkurzony Szopen A potem stopniowo ja郾ia造 mi, tak do 11 roku 篡cia. Potem by造 sobie popielate ze s這mkowymi pasemkami, a w wieku 23 lat zacz窸am siwie... no i od trzydziestki jestem mocno szpakowata
Zarja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-28, 16:43   #24
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 988

Moje nie 軼iemnia造 w 瘸dnym konkretnym wieku. Proces by d逝gotrwa造, ale jako przed podstaw闚k kolor osiagn掖 swoj "ciemno嗆".
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.