najlepsza fryzura dla mnie??? pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-21, 10:21   #1
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

najlepsza fryzura dla mnie??? pomóżcie...

Witam wszystkich
Dopiero dzisiaj odkryłam tę niesamowita stronę i odrazu bez wachania się tu zarejestrowałam. Tak więc kochane kobietki pomóżcie mi dobrać fajną fryzurę na wiosnę/lato 2011 Od razu uprzedzam że mam farbowane włosy <bo mój prowdziwy kolor to "mysi" - czyli nijaki>, moje włosy są kręcone < ale tylko wtedy kiedy nic z nimi nie robię po umyciu i w dodatku tylko wtedy kiedy użyję pianki do włosów> a jak je wysuszę i wymodeluje to są fantastyczne ale szybko opadają , uważam że mam ich mało jednak moja fryzjerka twierdzi że mam ich dużo ale one sa bardzo cieniutkie i miękkie i dlatego dają takie wrażenie. Tak więc proszę pomóżcie, liczę na cenne rady...
moje aktualne zdjęcia są na moim profilu, zapraszam...
P.S. Liczę także na rady w sprawie stylu <boho itp.>, makijażu itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png user829008_pic90711_1298279188.png (66,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg user829008_pic90712_1298279188.jpg (37,0 KB, 147 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-02-21 o 16:01 Powód: załączenie zdjęć
barbara93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:50   #2
ewa791220
Przyczajenie

Dot.: najlepsza fryzura dla mnie??? pomóżcie...

Przede wszystkim myślę kolor- stawiam na tycjan
ewa791220 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:26   #3
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

tycjan tj. rudy... yyy... obawiam się tego koloru ;/

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

a myslałam o odcieniach brązu, bardzo mi się podobają, co o tym sądziecie?
... odcienie czarnego tęż są super ale to już raczej nie dla mnie ;/
z góry bardzo dizękuję
Stary 2011-02-21, 13:07   #4
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)

W czarnym Cię nie widzę. W brązie tak
agniesiaa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:39   #5
kaska222
Moderator

Zdjecia zaläcz do zaläcznikow.Regulamin.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:04   #6
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

ok już daję załączniki
http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=90711
http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ictureid=90712
Stary 2011-02-21, 14:13   #7
naurie
Przyczajenie

GG do naurie

Proste, czekoladowy brąz, uniesione u nasady, delikatna grzywka na bok Moim zdaniem
Stary 2011-02-21, 14:16   #8
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

Uważam podobnie napewno zaproponuje to mojej fryzjerce... Dziękuje...
A włosy jakiej długosci... ostatnio myślałam o bobie, a teraz trochę dłuzsze niż typowy bob ale nadal wymodelowane? A może dłuższe?
Stary 2011-02-21, 14:24   #9
naurie
Przyczajenie

GG do naurie

Piszesz, że masz cieniutkie włosy. Miałam podobny problem. Wydawało mi się, że mam ich malutko i nie mogłam sobie z nimi poradzić W tej sytuacji fryzjerka absolutnie zabroniła mi cieniowania włosów. Spory czas scinałam je na równo i teraz już nie narzekam na brak objętości Tak więc cieniowanie odradzam, a jeśli już masz ścieniowane to polecam zapuszczanie na jednakową długość A długość? Jestem wielbicielką długich włosów i polecam je każdej dziewczynie Mogę być nieobiektywna więc, ale wydaje mi się, że długość 50-60cm byłaby przyjemna dla Ciebie
Stary 2011-02-21, 14:28   #10
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

Od kiedy tylko pamiętam zawsze chciałam mieć długie włosy, ale nigdy się ich nie doczekałam ;/ tak aktualnie mam lekko cieniowane włoski... Postaram się je zapuścić...
Stary 2011-02-21, 14:32   #11
naurie
Przyczajenie

GG do naurie

Informuj o zmianach Jestem ciekawa jaki efekt osiągniesz
Stary 2011-02-21, 14:36   #12
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

Jeśli tylko przejde jakąkolwiek metamorfoze, poiformuję i odrazu dodam fotke ;*
Stary 2011-02-22, 01:48   #13
kamilak
Zadomowienie

Moim zdaniem przy kreconych wlosach brak jakiegokolwiek cieniowania nie bedzie wygladac korzystnie. Szczegolnie przy dlugich wlosach zrobi sie wokol glowy taki puchaty trojkat. Cienkie wlosy powinny byc wycieniowane delikatnie i bardzo precyzyjnie, cienkimi warstwami zeby krecona fryzura miala rownomierna objetosc, a nie rozszerzala sie ku dolowi.
Na zdjeciu w avatarze wygladasz pieknie. Sliczny, delikatny makijaz. Masz bardzo ladna cere, taka zdrowo wygladajaca. Pasuja Ci czekoladowe cienie. Jednak na drugim zdjeciu efekt jest juz zupelnie inny. Nie polecam zaczesywac tak grzywki do gory, wyglada to bardzo niemodnie. Jesli odrastala Ci grzywka, to lepiej zrobic cos podobnego ale luzniej i na bok, tak niedbale - ladnie by sie to komponowalo z lokami.
Polecam tez srebrna albo fioletowa plukanke do wlosow, zeby usunac zolty odcien. Skoro masz naturalnie mysie wlosy to jestes kolorystycznym Latem, a ono wyglada lepiej w platynie niz zolci.
Na Twoim miejscu zapuszczalabym wlosy. Zgadzam sie, ze w dlugich byloby Ci pieknie
kamilak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:31   #14
zawszeboska
Zakorzenienie

Wydaje mi się, że fajnie wyglądałbyś w nieco ciemniejszym kolorze włosów.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:04   #15
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Moim zdaniem przy kreconych wlosach brak jakiegokolwiek cieniowania nie bedzie wygladac korzystnie. Szczegolnie przy dlugich wlosach zrobi sie wokol glowy taki puchaty trojkat. Cienkie wlosy powinny byc wycieniowane delikatnie i bardzo precyzyjnie, cienkimi warstwami zeby krecona fryzura miala rownomierna objetosc, a nie rozszerzala sie ku dolowi.
Na zdjeciu w avatarze wygladasz pieknie. Sliczny, delikatny makijaz. Masz bardzo ladna cere, taka zdrowo wygladajaca. Pasuja Ci czekoladowe cienie. Jednak na drugim zdjeciu efekt jest juz zupelnie inny. Nie polecam zaczesywac tak grzywki do gory, wyglada to bardzo niemodnie. Jesli odrastala Ci grzywka, to lepiej zrobic cos podobnego ale luzniej i na bok, tak niedbale - ladnie by sie to komponowalo z lokami.
Polecam tez srebrna albo fioletowa plukanke do wlosow, zeby usunac zolty odcien. Skoro masz naturalnie mysie wlosy to jestes kolorystycznym Latem, a ono wyglada lepiej w platynie niz zolci.
Na Twoim miejscu zapuszczalabym wlosy. Zgadzam sie, ze w dlugich byloby Ci pieknie
Czy w brązie nie ładnie wygląda Lato? Chciałabym coś zmienić, nigdy nie miałam brązowych włosów a bardzo mi się podobają. Aktualnie rozjaśniałam włosy, czy wystepuje ryzyko że na moich włosach może brąz nie wyjść?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

A mam jeszcze takie pytanko... z racji tego, że do wakacji moje włosy tak szybko nie urosną a bardzo mi na tym zależy. Co myślicie o włosach doczepianych? Jaki to koszt, czy to dobry sposób dla cienkich włosów, jakie są najlepsze?
Stary 2011-02-22, 13:54   #16
nielegalna_
Raczkowanie

Również widzę cię w dłuższych włosach i w brązie
Co do włosów doczepianych najlepsze są naturalne, na allegro możesz zobaczyć. Ceny są różne od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeżeli już bardzo ci na takich zależy to polecam sklepy z akcesoriami fryzjerskimi bo przez internet trudno jest dobrać kolor zbliżony do swojego. Do cienkich włosów także można doczepiać.

nielegalna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:29   #17
naurie
Przyczajenie

GG do naurie

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie napisałam wcześniej, że widzę ją w prostych włosach Bo jeśli chodzi o pozostanie przy kręconych, to cieniowanie faktycznie wskazane A na temat doczepiania włosów nie wypowiem się - nigdy tego nie robiłam
Stary 2011-02-22, 21:33   #18
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

Dzisiaj na internecie przeczytałam o dekoloryzacji "ściąganiu koloru"... mam pytanko : czy można ściągnąć kolor z włosów rozjaśnianych? I jeśli tak to ile to trwa i ile kosztuje tak mniej więcej... Czekam na wasze odpowiedzi...
Stary 2011-02-23, 11:44   #19
Zilka
Rozeznanie

Dekoloryzuje się ciemne włosy, żeby usuzykac jaśniejszy odcień. Bo kiedy chce się zafarbować brązowe włosy np. na blond nie można tego zrobić farbą bo po prostu się nie uda. Jednak jasne włosy można przyciemnić poprostu ciemniejszą farbą, jasnych włosów sie nie dekoloryzuje bo nie ma takiej potrzeby. Pozatym dekoloryzacja nie sciąga koloru do naturalnego odcienia ( bo myślę, że o to Ci właśnie chodzi). Dekoloryzacja ściąga z włosy warstwy farby i wychodzi we wszelakich odcieniach żółcii pomarańczu, dopiero na zdekoloryzwane włosy daje sie docelową farbę.
Zilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:17   #20
barbara93
Raczkowanie

GG do barbara93

Czyli jeśli teraz nałożę farbę lub pułkankę na moje rozjaśniane włosy to kolor mi normaknie wyjdzie? Obawiam się że jeśli zafarbuję to kolor na moich odrostach będzie inny od koloru na włosach rozjaśnianych...?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości