LUSH cz. 2 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-19, 19:36   #1021
lianeska
Zakorzenienie

Dot.: LUSH cz. 2

może jakaś organizatorka sie zgodzi

Bethi odpisała mi na jednym wątku - ze prawdopodobnie Is bedzie robila za kilka dni

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2011-08-19 o 22:18
lianeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 23:11   #1022
VeroniczkaA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
może jakaś organizatorka sie zgodzi

Bethi odpisała mi na jednym wątku - ze prawdopodobnie Is bedzie robila za kilka dni

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

zamowienie jest juz ogloszone:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post28882744
VeroniczkaA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:03   #1023
lianeska
Zakorzenienie

Is można u ciebie brac z kims po pół np.mydelka?

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 00:01   #1024
Plurabellle
Zadomowienie

Nie wie ktoś może jak jest z datą ważności Sultany? Zamawiałam na początku czerwca z Virtual_Reality, ale dopiero teraz się za to zabrałam i widzę, że nie ma żadnej daty na opakowaniu...
Plurabellle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:54   #1025
marsylia
Wtajemniczenie

Mam pytanie - jak używacie tych kostek dezodorujących?

WYMIANKA
marsylia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:35   #1026
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Nie wie ktoś może jak jest z datą ważności Sultany? Zamawiałam na początku czerwca z Virtual_Reality, ale dopiero teraz się za to zabrałam i widzę, że nie ma żadnej daty na opakowaniu...
Z tego co wiem, to mydła są ważne 12 miesięcy. Chociaż ja nigdy tak długo nie trzymałam, bo po pewnym czasie tak jakby się "pocą".. Nie wiem, jak to nazwać, ale jeśli są w tym foliowym opakowaniu, to robią się wilgotne. Może to wina pogody, bo jednak ostatnio jest dość ciepło i tak parno u mnie.
Eileen82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:01   #1027
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eileen82 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to mydła są ważne 12 miesięcy. Chociaż ja nigdy tak długo nie trzymałam, bo po pewnym czasie tak jakby się "pocą".. Nie wiem, jak to nazwać, ale jeśli są w tym foliowym opakowaniu, to robią się wilgotne. Może to wina pogody, bo jednak ostatnio jest dość ciepło i tak parno u mnie.
Dziękuję za odpowiedź. Moje wszystkie w lodówce siedzą, zwłaszcza w lecie. Wczesniej uzywalam tylko Fresh Farmacy i ono jest ważne przez pół roku - tak napisała mi osoba z Lusha, kiedy pytałam tam o datę ważności.
Stary 2011-08-24, 10:12   #1028
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Mam pytanie - jak używacie tych kostek dezodorujących?
Ja swoją moczyłam pod kranem i miziałam pachę, potem znów opłukac kostkę i wytrzec na sucho.
Niestety u mnie się nie sprawdziły. teo pozostawiał mega białe ślady.
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:00   #1029
marsylia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja swoją moczyłam pod kranem i miziałam pachę, potem znów opłukac kostkę i wytrzec na sucho.
Niestety u mnie się nie sprawdziły. teo pozostawiał mega białe ślady.
virtual dziękuję za odpowiedż. Ja mam na razie z wymianki aromaco i przyjdzie jeszcze teo. pytałam też na allegro sprzedawcy lushów i powiedzial ze suchym mydlem na mokrą skórę- spróbuję tak i tak i zobaczymy

WYMIANKA
marsylia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:26   #1030
Plurabellle
Zadomowienie

Czy jest tu może ktoś z dojrzałą skórą? Zastanawiam się nad kilkoma rzeczami, ale sama nie wiem, jak działają w praktyce.
Czy Buffy rzeczywiście robi coś z celulitem (abo chociaż ze skórą, opinająca "ów twór")?
I jeszcze zastanawiam się nad szamponem Rehab. Ma SLSy, ale stosunkowo niewiele ich, a większość składu wygląda zachęcająco, ale ktoś napisał, że przesusza włosy, a podobno ma zapobiegać temu przesuszaniu.
Stary 2011-08-24, 19:09   #1031
aevene
Przyczajenie

Ja używam obecnie Buffy. Jest bardzo mało wydajne. Wiem, że dziewczyny kroją na części ale ja jakoś nie wyobrażam sobie używać takich malutkich cząstek. Działa podobnie jak Aqua Mirabilis z tą różnicą, że Buffy zostawia taki fajny tłusty film i nie trzeba już używać balsamu. Czy robi cos z cellulitem? Nie zauważyłam. Buffy to taki ciekawy peeling w kostce, wygładza naskórek i to chyba wszystko. Ale warto wypróbować, może dla Ciebie będzie jak znalazł. Zapomniałam dodać, że ma dziwny zapach. Mnie nie bardzo on odpowiada.
aevene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 01:55   #1032
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aevene Pokaż wiadomość
Ja używam obecnie Buffy. Jest bardzo mało wydajne. Wiem, że dziewczyny kroją na części ale ja jakoś nie wyobrażam sobie używać takich malutkich cząstek. Działa podobnie jak Aqua Mirabilis z tą różnicą, że Buffy zostawia taki fajny tłusty film i nie trzeba już używać balsamu. Czy robi cos z cellulitem? Nie zauważyłam. Buffy to taki ciekawy peeling w kostce, wygładza naskórek i to chyba wszystko. Ale warto wypróbować, może dla Ciebie będzie jak znalazł. Zapomniałam dodać, że ma dziwny zapach. Mnie nie bardzo on odpowiada.
Dziwny - tzn.? Jaki?
Zapach jest dla mnie bardzo ważny ;-) Gdy coś strasznie pachnie - nie mogę po prostu używać. Wiem, że "strasznie" to ojęcie względne, ale czego mniej-więcej można oczekiwać? Jakich "nut zapachowych"?
Stary 2011-08-25, 02:44   #1033
nikisa
Zakorzenienie

Hej, mam takie pytanie... Po czym poznajecie, czy odżywka jest ze spłukiwaniem czy nie? Bo nie lubie strasznie takich bez, a w opisie np. american dream nie widziałam nic o tym a na pewnym blogu doczytałam, że ta niby jest ze spłukiwaniem...

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data
nikisa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 03:24   #1034
Awariss
Raczkowanie

GG do Awariss

Wiecie co, ja sie nie chce madrowac, ani nic...
Mieszkam w Wielkiej Brytanii w sumie juz od dawna, lush jest jedyna 'marka' jaka toleruje moja skora (wrazliwiec ze mnie straszny).
Weszlam wiec na allegro sprawdzic jakie sa ceny i normalnie mnie wygielo od tych naciagaczy...

Wiem, ze pewnie nic nowego nie napisze, ale... z mojego doswiadczenia wiem, ze w sklepach lush mozna czasami trafic na promocje- promocje czyli sprzedaz czegos co niedlugo bedzie przeterminowane. Nie oplaca sie tego absolutnie kupowac, bo jak same wiecie pasty,mydla, zele, szampony starczaja na miesiace... No, ale trafiaja sie takie osoby zerujace na tym, ze w PL tego nie ma i sprzedaja... I noz sie w kieszeni otwiera jak ktos sprzedaje dzisiaj! dark angels z terminem do 9.09....
Poza tym takie szafowanie marka na allegro jest przeciez nielegalne..i szczerze nie rozumiem dlaczego oni takie ceny winduja...
Az mnie sama kusi,zeby cos wystawic w cenie mniej wiecej kupna,zeby im utrzec nosa.

A w ogole to dziewczyny- znajdzcie sobie kogos zaufanego w UK i tutaj sa takie wielkie paki- 10 kg za 10 funtow albo 30kg za 25. Wyniesie was to 47 zl za dostawe calosci, czyli liche 5 zl na osobe jesli bedzie te 9,10 osob... I nikt z Was nie bedzie zdzieral...
W sumie zaoferowalabym siebie, ale to bedzie podejrzanie wygladac lol.

W kazdym razie- zycze Wam powodzenia w lowach No i jeszcze znajomych w UK zycze
Awariss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:38   #1035
kasia89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Dziwny - tzn.? Jaki?
Zapach jest dla mnie bardzo ważny ;-) Gdy coś strasznie pachnie - nie mogę po prostu używać. Wiem, że "strasznie" to ojęcie względne, ale czego mniej-więcej można oczekiwać? Jakich "nut zapachowych"?
Jak to ktoś kiedyś tutaj napisał Buffy ma zapach trupa Ale idzie się przyzwyczaić, wąchałam gorsze rzeczy, a Buffy ma na prawdę fajne działanie, ja stosuję tylko czasu od czasu, fajnie wygładza i natłuszcza skórę. Ale ktoś chyba pisał, że regularnie stosowany delikatnie pomaga na celulit

Za to zapach Aqua Mirabilis uwielbiam, a działanie podobne

Edytowane przez kasia89
Czas edycji: 2011-08-25 o 10:40
kasia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 12:45   #1036
aevene
Przyczajenie

No może trup to lekka przesada))) ale zapach jest rzeczywiście dziwny. Nie da się go opisać bo właściwie do niczego nie można go porównać. Na szczęście nie jest zbyt intensywny. Za to Aqua Mirabilis pachnie ciasteczkami i to jest zdecydowanie przyjemniejszy zapach. Zawsze po kąpieli mam ochotę na ciastka. Serio
aevene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:33   #1037
vanda
Raczkowanie

GG do vanda

Zgadzam się. Aqua Mirabilis pachnie herbatnikami

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'

bubble jungle!
vanda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:50   #1038
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Jak to ktoś kiedyś tutaj napisał Buffy ma zapach trupa Ale idzie się przyzwyczaić, wąchałam gorsze rzeczy, a Buffy ma na prawdę fajne działanie, ja stosuję tylko czasu od czasu, fajnie wygładza i natłuszcza skórę. Ale ktoś chyba pisał, że regularnie stosowany delikatnie pomaga na celulit
Łomatko! Chyba wolę celulit niż zapach trupa, cokolwiek to oznacza... ;-)
Ale dziękuję za informację. Pozostanę przy "arabskiej rękawicy", a z Lusha przyjrzę się innym specjałom.

Aqua Mirabilis też mnie kusi. i szampon Rehab...
Stary 2011-08-26, 16:54   #1039
dottoressa
Zakorzenienie

Witajcie dziewczyny
Mam małą zagwostkę - mianowicie: jaka jest data ważności szamponów Lush w kostce? Nie miałam jeszcze żadnego, teraz szykuję długą listę i nie chciałabym, żeby zepsuły mi się te kosmetyki...

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:56   #1040
Awariss
Raczkowanie

GG do Awariss

Normalnie kiedy kupujesz cos z lusha to na opakowaniu powinna byc naklejka z best before date,czyli z data do ktorej mozna uzywac szamponu.
Stary 2011-08-28, 00:29   #1041
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Awariss Pokaż wiadomość
Normalnie kiedy kupujesz cos z lusha to na opakowaniu powinna byc naklejka z best before date,czyli z data do ktorej mozna uzywac szamponu.
Na mojej "Sultanie" ostatnio kupionej nie było - stąd moje pytanie tutaj na wątku.

BTW. Szukam opinii o szamponie Rehab i dezodorancie Coconut. Kilka osób wypowiedziało się wcześniej w wątku, ale gdyby jeszcze ktoś miał jakieś uwagi...

Z mojej strony mogę polecić Angels on Bare Skin - używam codziennie jako "myjadło do twarzy" i mimo tych wszystkich składników nie podrażnia mi skóry, a mam wrażliwą.
Stary 2011-08-28, 20:21   #1042
Latenya
Przyczajenie

GG do Latenya

Hej, ktoras z Was kiedys pytala o henne. Ja sobie ( a raczej moje dwie pomocnice - siostry cioteczne ) pofarbowalam wlosy Caca Marron. O matko, henna byla wszedzie, istna latajaca 'kupa' (chociaz to pewnie i w czesci wina moich siostr ). Henna pachniala jak algi morskie + kawa. Trzymalam na glowie 4 godziny, a wlosy po splukaniu i wysuszeniu byly naprawde miekkie i przyjemne. Kolor z kazdym myciem mi sie wyplukuje, wiec wlosy jeszcze chyba nie sa w tym odcieniu w ktorym beda 'tkwic' Poki co kolor jest przesliczy, wyglada w sumie naprawde naturalnie. Wlosy wczesniej nie byly farbowane .
You won't release
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
Latenya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:46   #1043
Awariss
Raczkowanie

GG do Awariss

To jak nie ma, to...
Szampony w kostce nawet do 30 miesiecy, tylko trzeba je obserwowac, czy sie nic dziwnego nie dzieje (chociaz nigdy zaden kosmetyk az 30 miesiecy na polce mi nie zalegal heh)
Mazidla wlasnie typu Angels itp do 3 miesiecy...
Mydla, sole, te 'plussssze' do kapieli jak je nazywam- okolo roku do 14 miesiecy....
Z wlasnej opbserwacji zauwazylam, ze im szybciej zuzywam cos, tym lepiej na mnie dziala...No, ale logiczne to w sumie
Mydla po 6 miesiacach (mam kilka smierdzacych) zwyczajnie zaczely sie kurczyc (podsuszac?)
Aha..a swieze maseczki- 3 tyg do miesiaca...

Moge sie wypowiedziec co do coconut-
zapach dla mnie cudny, po pewnym czasie jednak meczacy... Dziala bardzo dobrze, jest wydajny... Troszke trzeba sie 'napocic' zeby go zaaplikowac, ale generalnie oplaca sie kupic.
Stary 2011-08-28, 22:10   #1044
sabbatha
Zakorzenienie

ja mam angelsa 2 miesiace po terminie i stoi w cieplej lazience i nic sie nie dzieje ale obserwuje na biezaco i mnie naturalne skladniki nie uczulaja.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:32   #1045
Awariss
Raczkowanie

GG do Awariss

To uwazaj, bo lawenda dobrze maskuje
Angels najlatwiej poznac,ze cos nie tak po teksturze.

Najszybciej psuja sie kosmetyki z witaminami (szczegolnie z wit c)
Stary 2011-08-29, 13:09   #1046
sabbatha
Zakorzenienie

a jak powinien wygladac jak sie zepsuje? tzn teksture i zapach ma wszystko takie same ciagle

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:21   #1047
Bethie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość

Za to zapach Aqua Mirabilis uwielbiam, a działanie podobne
ja pisałam, że Buffy pomaga na cellulit i podtrzymuję to
moim zdaniem nie pachnie trupem, na początku zapach nie był moim ulubionym, teraz zupełnie mi nie przeszkadza...
działanie jest super, fantastycznie ściera i nawilża skórę i raczej działania nie porównawałabym do Aqua Mirabilis (chyba, że jako peeling), bo AM nawilża znikomo

kiedyś ciełam Buffy na kawałki, teraz stosuję w całości i im dłużej używam, tym bardziej wydajny jest (chyba kwestia wprawy)
Bethie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:23   #1048
Awariss
Raczkowanie

GG do Awariss

Zacznie sie rozwarstwiac-w sensie- na dnie pudeleczka bedziesz mogla olej zobaczyc i bedzie sie kruszyc w dloni bardziej niz zwykle...

Mam takie pytanie do Was- czy jezeli ceny bylyby tansze na allegro, to kupowalybyscie tam?
Wystawilam kilka rzeczy, miedzy innymi fresh farmacy i nie wiem czy np 27zl/100 g to duzo czy malo?
Pracuje w Lush (chociaz aktualnie jestem na macierzynskim) i chce poeksperymentowac... Co ewentualnie warto jest wystawiac??? Bo wydaje mi sie,ze to co najlepiej sie sprzedaje w UK , w Polsce niezbyt ludzie lubia...
Przepraszam,ze tak ni z tego,ni z owego pisze...
To nie jest jakas reklama czy cos... Probuje ogarnac troche allegro...
Stary 2011-08-29, 17:09   #1049
lele
Zakorzenienie

Awariss- ja albo kupuję stacjonarnie w Lushu będąc na wakacjach, czasem proszę "Dobrą Duszę", aby mi coś sprawiła.. Ale też często kupuję na allegro, ale tylko gdy ceny są niższe niż nawet na stronie lusha
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:42   #1050
Awariss
Raczkowanie

GG do Awariss

A masz wtedy daty na tych kupionych taniej niz na stronie?
Nie chce Cie ostrzegac ani nic, ale w Lush stosuje sie taka praktyke, gdzie 'wyprzedaje' sie produkty bliskie przeterminowania. No i wtedy jest te 25%-50% taniej, ale ja nigdy nie kupilam takiego czegos, bo niestety mam zbyt wrazliwa skore i balam sie troche.

A w razie czego co chcialybyscie na allegro kupic?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości