LUSH cz. 2 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-15, 21:57   #1561
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Pokaż wiadomość
ja moge polecic Angels on Bare Skin , ladnie oczyszcza buzke, i nawilza

swoaja droga jak Wy przechowujecie tą paste ? w lodowce ?
Ja trzymam w łazience. Zużywam już któreś z kolei opakowanie i nigdy mi się nic z nią nie działo.
Eileen82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:56   #1562
słonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, candance1 otworzyła zamowienie z lusha. I w związu z tym mam pytanko do osób które używały king of skin i aqua mariblis/buff jak wyglada nawilzenie czy jest duzo mniejsze niż jak po kingu?
Uważam, że różnica w nawilżeniu jest znaczna Po mirabilisie też jest delikatnie natłuszczona, ale moim zdaniem nie ma tego powalającego efektu jak przy king of skin
Stary 2012-04-15, 23:57   #1563
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Uważam, że różnica w nawilżeniu jest znaczna Po mirabilisie też jest delikatnie natłuszczona, ale moim zdaniem nie ma tego powalającego efektu jak przy king of skin
Dzięki za info chyba wezme w taki razie jeszcze jednego kinga bo efekt po nim jest fantastyczny!

ancyk88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 00:25   #1564
eternitymoment
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eileen82 Pokaż wiadomość
Ja trzymam w łazience. Zużywam już któreś z kolei opakowanie i nigdy mi się nic z nią nie działo.
dziekuje za odpowiedz

a mozesz mi powiedziec , jak sie ma Twoja skóra, po któryms juz z kolei opakowaniu ?

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Ja pytałam o kostkę do ciała mnie chyba bare of skin uczulił ;/
oki

oj uczulil Cie ? co Ci sie dzialo ?
eternitymoment jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 00:38   #1565
ancyk88
Zadomowienie

Cytat:
dziekuje za odpowiedz

a mozesz mi powiedziec , jak sie ma Twoja skóra, po któryms juz z kolei opakowaniu ?

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

oki

oj uczulil Cie ? co Ci sie dzialo ?
trzymałam go w lodówce i dzialał ok, pote stwierdzilam ze szkoda zachodu i lezy w cieple w łazience i to byl chyba błąd. Bo szczypie mnie jak nim myję twarz i za każdym razem wygląda gorzej. Przesusza się i pojawiło się kilka bolących wyprysków. I teraz nei wiem czy wina jest tego ze ja trzymalam w lodówce czy w łazience
a w porownaniu z bluche de noel (niestety swiateczna pasta) moze się schowac.
Ogólnie zauwazyłam ze trzymane w lodóce AOBS i Aqua Marina są lepsze

Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2012-04-16 o 00:40
Stary 2012-04-16, 08:20   #1566
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
dziekuje za odpowiedz

Skóra po nim jest bardzo przyjemna, zdecydowanie zmniejszyła się ilość pojawiających się "niespodzianek", nie wysusza skóry, dobrze oczyszcza. Nie jest to może mój KWC, ale przyjemnie się używa.
Stary 2012-04-16, 12:00   #1567
eternitymoment
Zadomowienie

Cytat:
trzymałam go w lodówce i dzialał ok, pote stwierdzilam ze szkoda zachodu i lezy w cieple w łazience i to byl chyba błąd. Bo szczypie mnie jak nim myję twarz i za każdym razem wygląda gorzej. Przesusza się i pojawiło się kilka bolących wyprysków. I teraz nei wiem czy wina jest tego ze ja trzymalam w lodówce czy w łazience
a w porownaniu z bluche de noel (niestety swiateczna pasta) moze się schowac.
Ogólnie zauwazyłam ze trzymane w lodóce AOBS i Aqua Marina są lepsze
o rany kurcze , moze faktycznie w Twom przypadku trzymaj w lodowce ? , moja pasta tez tam lezy, mam nadzieje ze Ci dolegliwosci mina szybko

słyszłam o buche de noel, ale nie próbowałam, jeszcze

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Skóra po nim jest bardzo przyjemna, zdecydowanie zmniejszyła się ilość pojawiających się "niespodzianek", nie wysusza skóry, dobrze oczyszcza. Nie jest to może mój KWC, ale przyjemnie się używa.
dziekuje za odpowiedz , ja mam pierwsze opakowanie dopiero, ale mogę powiedziec ze faktycznie zmijszyla sie ilość niespodzianek , skóra jest zamatowiona i jest to uczucie oczyszczenia

używala z Was którac Eau de roma ?
Stary 2012-04-16, 14:23   #1568
Plurabellle
Zadomowienie

Cytat:
używala z Was którac Eau de roma ?
Przyłączam się do pytania.
Plurabellle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 23:25   #1569
paula000
Raczkowanie

chciałabym się zgłosic do zamówienia, miałabym ok 11f . listę podam jutro
paula000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 00:13   #1570
ancyk88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paula000 Pokaż wiadomość
chciałabym się zgłosic do zamówienia, miałabym ok 11f . listę podam jutro
to musisz wpisac w zakupowym nie tu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363834&page=68

Cytat:
o rany kurcze , moze faktycznie w Twom przypadku trzymaj w lodowce ? , moja pasta tez tam lezy, mam nadzieje ze Ci dolegliwosci mina szybko

słyszłam o buche de noel, ale nie próbowałam, jeszcze

Dziękuje BDN jest na prawde fantastyczna, duzo lepsza od AOBS. Bardziej nawilża, lepiej czyści i jest delikatniejsza w moim odczuciu. Jak tylko się pojawi biore od razu 3 sztuki i 2 zamrazam

Stary 2012-04-17, 12:29   #1571
eternitymoment
Zadomowienie

Cytat:

Dziękuje BDN jest na prawde fantastyczna, duzo lepsza od AOBS. Bardziej nawilża, lepiej czyści i jest delikatniejsza w moim odczuciu. Jak tylko się pojawi biore od razu 3 sztuki i 2 zamrazam
prosze

oooo to bede czaic na buche zatem
Stary 2012-04-17, 22:33   #1572
weela
Rozeznanie

spoznilam sie na lush
Stary 2012-04-17, 23:12   #1573
ancyk88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
spoznilam sie na lush
poproscie candance1 moze was dopusci

Stary 2012-04-17, 23:36   #1574
kasiaj85
Moderator

O rany o rany!
czytałyście że Lush w październiku ma być w Warszawie i ma być także online!!!???
Specjalnie sprawdziłam, prima aprilis był 17 dni temu
http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...le-na-100.html

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 23:43   #1575
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
O rany o rany!
czytałyście że Lush w październiku ma być w Warszawie i ma być także online!!!???
Mnie to szczerze mówiąc średnio cieszy, bo były już przypadki, że gdy jakaś marka otwierała swój sklep w Polsce, to automatycznie albo zaprzestawali wysyłki do PL, albo cena robiła się astronomiczna. A co do sklepu on-line też mam mieszane uczucia, bo najbardziej przyjazne ceny ma Lush UK, jeśli porównać z innymi krajami to różnie to bywa..

Jedyny plus taki, że jeśli ktoś mieszka w pobliżu to może iść pomacać czy powąchać
Stary 2012-04-17, 23:47   #1576
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Mnie to szczerze mówiąc średnio cieszy, bo były już przypadki, że gdy jakaś marka otwierała swój sklep w Polsce, to automatycznie albo zaprzestawali wysyłki do PL, albo cena robiła się astronomiczna. A co do sklepu on-line też mam mieszane uczucia, bo najbardziej przyjazne ceny ma Lush UK, jeśli porównać z innymi krajami to różnie to bywa..

Jedyny plus taki, że jeśli ktoś mieszka w pobliżu to może iść pomacać czy powąchać
Ja tez sie takich rzeczy obawiam, ale zobaczymy jak to będzie! ludzi enie będą kupować jak będzie za drogo!

Mój beauty blog
Stary 2012-04-18, 00:40   #1577
ancyk88
Zadomowienie

Cytat:
O rany o rany!
kurde, wlasnie zastanawialam sie zeby się tym zajac i sprobowac zglosic;/ eh za długo zwlekałam

Stary 2012-04-20, 22:54   #1578
kasiaj85
Moderator

Cytat:
kurde, wlasnie zastanawialam sie zeby się tym zajac i sprobowac zglosic;/ eh za długo zwlekałam
z tego co sie orientuję, wymagany jest wkład własny w kwocie coś około miliona czy dwóch milionów (tylko nie pamiętam - zł czy euro)... także nie dziwi mnie że nikt się bezpośrednio z Polski nie chciał w to bawić...

Mój beauty blog
Stary 2012-04-20, 23:39   #1579
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
z tego co sie orientuję, wymagany jest wkład własny w kwocie coś około miliona czy dwóch milionów (tylko nie pamiętam - zł czy euro)... także nie dziwi mnie że nikt się bezpośrednio z Polski nie chciał w to bawić...
Dlatego teraz to oni po prostu szukali pracowników, prowadzili rekrutację np. na menadżerów sklepów. Więc wynika z tego, że nie będzie to na zasadzie franczyzy, tylko oni (w sensie - Lush) będą właścicielami punktów. Może było tak jak piszesz - nikt w Polsce nie był chętny na taką inwestycję.
Stary 2012-04-20, 23:50   #1580
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Dlatego teraz to oni po prostu szukali pracowników, prowadzili rekrutację np. na menadżerów sklepów. Więc wynika z tego, że nie będzie to na zasadzie franczyzy, tylko oni (w sensie - Lush) będą właścicielami punktów. Może było tak jak piszesz - nikt w Polsce nie był chętny na taką inwestycję.
dokładnie.
teraz przyjdzie nam tylko czekać na ceny w Polsce i działający sklep internetowy
jak ruszą w październiku to oby im serwer nie siadł przy świątecznych wyprzedażach

Mój beauty blog
Stary 2012-04-21, 01:57   #1581
mortish
Zakorzenienie

Cytat:

mam dokładnie takie same obawy, jednak mam nadzieję że z nimi się tylko mylę

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:29   #1582
prralka
Raczkowanie

a ja mam nadzieję, że nie będzie źle - Lush to jedna z tych firm, na którą czekam z utęsknieniem w Polsce, mam nadzieje, że szybko pojawi się na zachodzie Polski
prralka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 22:12   #1583
_cup of tea_
Zakorzenienie

Dziewczyny - a tak nieśmiało zapytam czy na Forum jest jakiś watek wspólnych zakupów Lush? - czy zostaje tylko Allegro lub ktoś znajomy from London?

_cup of tea_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:37   #1584
ancyk88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a tak nieśmiało zapytam czy na Forum jest jakiś watek wspólnych zakupów Lush? - czy zostaje tylko Allegro lub ktoś znajomy from London?
Jest biochemia mineralocholiczek. Lush nastepny bedzie za jakies 1-2 miesiace. Ostatnie Lushowe zakupy odebrała w piątek http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=122

Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2012-04-29 o 14:46
Stary 2012-04-29, 14:39   #1585
_cup of tea_
Zakorzenienie

Cytat:
Jest biochemia mineralocholiczek. Lush nastepny bedzie za jakies 1-2 miesiace. http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=122

dziękuję

_cup of tea_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 23:31   #1586
loczek88
Wtajemniczenie

Stosuję tonik " ....Roma" od 4 miesięcy. Wcześniej stosowałam tonik Lirene do cery wrażliwej. mam cerę bardzo jasną, trądzikową,wrażliwą i alergiczną. Tonik LUSH'a niestety nie zrobił NIC w ciągu tych 4 miesięcy. Nie odczuwam żadnej różnicy, a cenowo jest on ambitną pozycją . Oczywiście na plus jest fakt, iż mnie nie uczulił, co już jest dużym sukcesem. Ale oprócz tego...nieee.... już więcej nie kupię.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania.
poprzednia moja wiadomość miała być odpowiedzią na to pytanie, przepraszam za zamieszanie
loczek88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 13:18   #1587
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Witam Was, chyba jestem nową lushomaniaczką
Niedawno dostalam buche de noel z wymianki i mi sie spodobal, a nastepnie nazamawialam sobie kilka produktów ze wspolnych zakupów

Mam wyzej wspomniane BDN (nie bylo na nim daty ważności, ale jeszcze jest chyba dobre ),AOBS i Mask of Magnaminty, oba wazne do lipca, Aqua Mirabilis, Fresh Farmacy, New Shampoo Bar i odżywke American Cream.
Jako ze dość mało wiem o tych kosmetykach (poza tym ze sa dobre i naturalne), mam pytanko dotyczące okresów ważności oraz tego jak ewentualnie mozna je przedłuzyc? Podczytałam troszkę i zauwazyłam, ze piszecie coś o mrożeniu produktów?? OCB?
Ponadto chciałam zapytac, jaki okres ważnosci ma Aqua Mirabilis, Fresh Farmacy, New Shampoo Bar i American Cream. Szukalam, ale nie bardzo mogłam znalezc tej informacji .
I jeszcze jedna sprawa. Moze ktoś by chcial sie wymienic ze mna na Lush? Jeżeli w jakis cudowny sposob nie uda mi sie przedłużyć daty ważności produktów, to chyba nie zdolam zużyc ani calego AOBS i Mask of Magnaminty - moge oddać po połowie
Ponadto chetnie odkroje po pol Aqua Mirabilis oraz Fresh Farmacy. Aqua troche mnie drapie

Dzieki za pomoc

Edit: Przeczytalam 1 i 2 watek i sporo juz wiem Ponadto Ancyk88 odpowiedziala na kilka moich pytan i ciekawosc zaspokojona )

WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:21
elizabarbara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 23:26   #1588
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Witam Was, chyba jestem nową lushomaniaczką
Niedawno dostalam buche de noel z wymianki i mi sie spodobal, a nastepnie nazamawialam sobie kilka produktów ze wspolnych zakupów

Mam wyzej wspomniane BDN (nie bylo na nim daty ważności, ale jeszcze jest chyba dobre ),AOBS i Mask of Magnaminty, oba wazne do lipca, Aqua Mirabilis, Fresh Farmacy, New Shampoo Bar i odżywke American Cream.
Jako ze dość mało wiem o tych kosmetykach (poza tym ze sa dobre i naturalne), mam pytanko dotyczące okresów ważności oraz tego jak ewentualnie mozna je przedłuzyc? Podczytałam troszkę i zauwazyłam, ze piszecie coś o mrożeniu produktów?? OCB?
Ponadto chciałam zapytac, jaki okres ważnosci ma Aqua Mirabilis, Fresh Farmacy, New Shampoo Bar i American Cream. Szukalam, ale nie bardzo mogłam znalezc tej informacji .
I jeszcze jedna sprawa. Moze ktoś by chcial sie wymienic ze mna na Lush? Jeżeli w jakis cudowny sposob nie uda mi sie przedłużyć daty ważności produktów, to chyba nie zdolam zużyc ani calego AOBS i Mask of Magnaminty - moge oddać po połowie
Ponadto chetnie odkroje po pol Aqua Mirabilis oraz Fresh Farmacy. Aqua troche mnie drapie

Dzieki za pomoc

Edit: Przeczytalam 1 i 2 watek i sporo juz wiem Ponadto Ancyk88 odpowiedziala na kilka moich pytan i ciekawosc zaspokojona )
Buche masz już raczej przeterminowane to produkt ze świątecznej oferty, czyli produkowany był w okresie między październikiem a grudniem.. a, że ma tylko ważność 3 miesiące, to prosty rachunek.. jeśli jednak nic się z nim nie stało, nie zmienił zapachu ani konsystencji, nie pokrył się też kożuszkiem to nie powinien krzywdy zrobić.. ale zużyj go szybciutko

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 00:25   #1589
_Novotna_
Wtajemniczenie

Chciałam dopisać się do wątku
W zeszłym tygodniu już raz zaszłam do tego sklepu i obejrzałam przelotem co tam mają ale szczerze mówiąc nadmiar wszystkiego mnie oszołomił i nic nie kupiłam.
Dziś znów weszłam i wpadły mi w oko kremy do twarzy ale jak zaczęłam patrzeć na etykiety z datą to były zaledwie na najbliższe 2 tygodnie
Dlatego złożyłam zamówienie online, moje pierwsze spotkanie z Lushem
Wzięłam :
krem Celestial
maseczka Oatfix
żel pod prysznic it's raining man (a to przez recenzje pewnej wizażanki na blogu)
i na spróbę sugar scrub do ciała.

Mam ochotę spróbować szamponów do włosów, ale kompletnie niewiem jaki a normalnie używam takiego fioletowego z john frieda dla włosów blond/rozjaśnianych a niewiem czy lush ma coś dla blondynek?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Martyrib to Twoja recenzja mnie skusiła na ten żel i na maseczkę też
_Novotna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 01:26   #1590
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Chciałam dopisać się do wątku
W zeszłym tygodniu już raz zaszłam do tego sklepu i obejrzałam przelotem co tam mają ale szczerze mówiąc nadmiar wszystkiego mnie oszołomił i nic nie kupiłam.
Dziś znów weszłam i wpadły mi w oko kremy do twarzy ale jak zaczęłam patrzeć na etykiety z datą to były zaledwie na najbliższe 2 tygodnie
Dlatego złożyłam zamówienie online, moje pierwsze spotkanie z Lushem
Wzięłam :
krem Celestial
maseczka Oatfix
żel pod prysznic it's raining man (a to przez recenzje pewnej wizażanki na blogu)
i na spróbę sugar scrub do ciała.

Mam ochotę spróbować szamponów do włosów, ale kompletnie niewiem jaki a normalnie używam takiego fioletowego z john frieda dla włosów blond/rozjaśnianych a niewiem czy lush ma coś dla blondynek?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Martyrib to Twoja recenzja mnie skusiła na ten żel i na maseczkę też
zanim doczytałam do końca, to miałam pisać, że Oatfix i It's Raining Man, to świetny wybór a to przeze mnie mam nadzieję, że będziesz równie zadowolona z obu.. daj znać koniecznie

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości