LUSH cz. 2 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-08, 10:51   #1741
Damaris_
Zadomowienie

Dot.: LUSH cz. 2

No, to był cleanser świąteczny (limitowany), więc pewnie się już skończył?

Hmm...na FB jest już profil Lush Polska, ciekawe czy to oficjalny już...
Stary 2013-02-10, 11:59   #1742
mademoiselle88
Raczkowanie

Smile Dot.: LUSH cz. 2

Witam wszytskie fanki LUSHA!!!!!:lo ve:

Osobiście zakochałąm sie w tej firmie, nie mieszkam w PL wiec mam do niej stały dostęp.

A wiec polecam: Tabletka musująca do twarzy-zielona herbata....efekt po cudowanie gladka cera.
Super jest pelling o smaku popcornu;p
Krem do twarzy skóra wrażliwa: CELESTRAL
Mam jeszcze szmpon do wlosów kręconych : CURLY WURLY...naprawdę pomaga ;p i nie ma problemu z zmywaniem wiórków kokosowych z włosów.

I teraz moja pytanie, chciałąm kupic dla mamy mydeło i kule do kąpieli, na jak długo wam wystarcza kula..czy tez inne cudenka do wanny;-)

miłego dzionka

Ośmieliłem się nie zabijać. Nieśmiali nazwali mnie zielonym faszystą.

Walczę o każdy nowyhttp://imgx.wizaz.pl/forum/images/nowe/editor/menupop.gif dzień !!!
mademoiselle88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:49   #1743
lele
Zakorzenienie

Mydła są bardzo wydajne. Ja je kroję na mniejsze części, aby nie leżało mokre. Na ile starcza? Nie pamiętam dokładnie
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 20:02   #1744
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mademoiselle88 Pokaż wiadomość
Witam wszytskie fanki LUSHA!!!!!:lo ve:

Osobiście zakochałąm sie w tej firmie, nie mieszkam w PL wiec mam do niej stały dostęp.

A wiec polecam: Tabletka musująca do twarzy-zielona herbata....efekt po cudowanie gladka cera.
Super jest pelling o smaku popcornu;p
Krem do twarzy skóra wrażliwa: CELESTRAL
Mam jeszcze szmpon do wlosów kręconych : CURLY WURLY...naprawdę pomaga ;p i nie ma problemu z zmywaniem wiórków kokosowych z włosów.

I teraz moja pytanie, chciałąm kupic dla mamy mydeło i kule do kąpieli, na jak długo wam wystarcza kula..czy tez inne cudenka do wanny;-)

miłego dzionka
Bomby do kąpieli starczają na 2-3 razy
Stary 2013-02-11, 20:30   #1745
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość

Hmm...na FB jest już profil Lush Polska, ciekawe czy to oficjalny już...
Też się nad tym zastanawiałam Dziwny ten profil ...

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:56   #1746
Aalicia24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mydła są bardzo wydajne. Ja je kroję na mniejsze części, aby nie leżało mokre. Na ile starcza? Nie pamiętam dokładnie
to zależy które mydła - te kremowe są moim zdaniem kompletnie niewydajne - nikną w oczach, ale te zapachy glicerynowe są bardziej wydajne - ale często mają sls w składzie i mogą przesuszać skórę

mnie kusi teraz nowa kostka walentynkowa do masażu - po olejkach widzę, że zapach będzie cudny i do tego podobno świetnie nawilża - czytałam zagraniczne recenzje na blogach

Aalicia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:10   #1747
pink_pocket
Rozeznanie

Heeej mam takie pytanko czy, któraś z Was może używała maski do twarzy Catastrophe Cosmetic? Ostatnio przywędrowała do mnie ale po trzech użyciach strasznie mnie uczuliła (to raczej ta maska bo nic innego nowego nie używałam) na twarzy pojawiły mi się wielkie podskórne gule i tak się zastanawiam czy może, którąś z Was też spotkała taka nieprzyjemna niespodzianka ;p
pink_pocket jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 11:35   #1748
VeroniczkaA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Heeej mam takie pytanko czy, któraś z Was może używała maski do twarzy Catastrophe Cosmetic? Ostatnio przywędrowała do mnie ale po trzech użyciach strasznie mnie uczuliła (to raczej ta maska bo nic innego nowego nie używałam) na twarzy pojawiły mi się wielkie podskórne gule i tak się zastanawiam czy może, którąś z Was też spotkała taka nieprzyjemna niespodzianka ;p
Mam ta maske, ale na szczescie u mnie nic podobnego sie nie stalo
VeroniczkaA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 17:33   #1749
joanwi
Zakorzenienie

GG do joanwi

Hej

Dużo czytałam pozytywnych opinii o tej firmie, uwielbiam kosmetyki naturalne, a że niedawno przyjechałam do Irlandii Płn. mam zamiar w najbliższym czasie odwiedzić sklep Lush'a w Belfaście
Właśnie robię sobie listę chciejstw

2016: 29
joanwi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:24   #1750
karolinados
Przyczajenie

gdzie można kupić kosmetyki LUSH? może zrobimy jakieś większe zamówienie z USA bądź czy która teraz cos zamawia?? chętnie się dołączę
karolinados jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:12   #1751
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinados Pokaż wiadomość
gdzie można kupić kosmetyki LUSH? może zrobimy jakieś większe zamówienie z USA bądź czy która teraz cos zamawia?? chętnie się dołączę
Wątek wspólnych zamówień biochemicznych - http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363834&page=77
Regulamin - http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356326
Stary 2013-02-21, 17:54   #1752
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinados Pokaż wiadomość
Najbliżej to w Pradze i Berlinie, Wilnie ale np w Berlinie ceny masakra

Właśnie kończy mi się szampon w kostce i nie mogę tego przeżyć, jest świetny
Stary 2013-02-21, 19:14   #1753
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Właśnie kończy mi się szampon w kostce i nie mogę tego przeżyć, jest świetny
Z racji tego,że zamówienia są różnie organizowane i nie zawsze się na załapywałam, od jakiegoś czasu używam szamponów z Bomb Cosmetics kupowanych w sklepie internetowym Aromatella. Kosztują ok. 20 zł i moim zdaniem niczym nie ustępują jakością, wydajnością szamponom z Lush

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Stary 2013-02-21, 20:38   #1754
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Z racji tego,że zamówienia są różnie organizowane i nie zawsze się na załapywałam, od jakiegoś czasu używam szamponów z Bomb Cosmetics kupowanych w sklepie internetowym Aromatella. Kosztują ok. 20 zł i moim zdaniem niczym nie ustępują jakością, wydajnością szamponom z Lush
Ooo, bardzo dziękuję za informację, muszę się im przyjrzeć
Stary 2013-03-01, 18:20   #1755
natii4
Zakorzenienie

Mydełko Wielkanocne wygląda świetnie! https://www.lush.co.uk/easter

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Stary 2013-03-02, 17:41   #1756
MiaColucci
Rozeznanie

ja bym chetnie przygarnela cale mydlo, szkoda ze kupujac kawalek dostajemy jedynie czastke tego malego arcydziela

Ja jestem jeszcze ciekawa bubble bara The brighside
Stary 2013-03-02, 22:12   #1757
smyrgotka
Raczkowanie

Te mydelka wygladaja wrecz... apetycznie

BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:29   #1758
Ewusia_marchew
Zakorzenienie

Dziewczyny, orientujecie się może jak długą datę ważności mają kremy z Lusha?
Zamówiłam ostatnio krem pierwszy raz i byłam pewna że data ważności będzie ok 2-3 miesiące a na naklejce jest data za ponad rok (wyprodukowano styczeń 2013, data ważności marzec 2014) Czy to możoliwe że data jest taka długa, czy może to błąd na naklejce?

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015

Ewusia_marchew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 14:11   #1759
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może jak długą datę ważności mają kremy z Lusha?
Zamówiłam ostatnio krem pierwszy raz i byłam pewna że data ważności będzie ok 2-3 miesiące a na naklejce jest data za ponad rok (wyprodukowano styczeń 2013, data ważności marzec 2014) Czy to możoliwe że data jest taka długa, czy może to błąd na naklejce?
kremy mają dłuższą datę ważności tylko maseczki i czyściki mają odpowiednio 4 tygodnie i 3 miesiące

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 16:51   #1760
Ewusia_marchew
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kremy mają dłuższą datę ważności tylko maseczki i czyściki mają odpowiednio 4 tygodnie i 3 miesiące
dzięki za odpowiedź

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015

Ewusia_marchew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 23:07   #1761
Andzia85
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 16

Hej Lushmaniaczki,

Moja przygoda z LUSh rozpoczęła się całkiem niedawno. Zachęciła mnie do zakupów ich kampania promocyjna przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach "Against animal testing", to po pierwsze, po drugie brak prawie że jakichkolwiek zbędnych opakowań, które trzeba potem przetwarzać, wydajność kosmetyków, ograniczenie ilości konserwantów co wpływa znacząco na jakość produkowanych kosmetyków, nie wiem czy wiecie o tym, że jeśli zbierzecie 5 pełnowymiarowych opakowań lush, dostajecie maseczkę w prezencie. Opakowania przez nich używane pochodzą z recyklingu, papier w który owijane są mydła, kostki do masażu również, co niezmiernie mi się podoba.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Kolejną fajną rzeczą, której nigdzie indziej nie widziałam, jest niespodzianka przeważnie na dnie opakowania widnieje naklejka z imieniem i wizerunkiem osoby, która wyprodukowała dany kosmetyk. Jest na nich wiele osób polskiego pochodzenia. Bardzo fajny i miły akcent gdy przebywa się na obczyźnie. Co do samych kosmetyków, do chwili obecnej przetestowałam min:

balsam do ust Honey TRAP w składzie którego znajduje się min miód, biała czekolada, tylko zlizywać z ust omnomnomnomnomnomnom, pychotka, bardzo wydajny, pomimo, że opakowanie wydaje się dość małe.

peeling cukrowy do ust o zapachu i smaku pop cornu, dla mnie BOMBA, jedyny jak dotąd jadalny produkt LUSH, oby tylko nie przeginać z jego zjadaniem;-)

RO's Argan body conditioner - moim skromnym zdaniem HIT, jeszcze nigdy wcześniej nie miałam w swoim posiadaniu tak rewelacyjnego kosmetyku do pielęgnacji ciała, po wzięciu prysznicu lub kąpieli kiedy ciało jest mokre nakładacie niewielką ilość tej przecudnej odżywki, wmasowujecie w całe ciało, i spłukujecie ciepłą wodą, i dzieją się cuda, przy wycieraniu ciała nie należy trzeć mocno ręcznikiem raczej oklepywać, aby nie usunąć zbyt wiele tej wspaniałej pielęgnacyjnej powłoki. Przecudny zapach, przewspaniałe właściwości nawilżające, ujędrniające, pielęgnacyjne.

Mydełko do włosów GODIVA, jedno z niewielu w ofercie LUSH, które jest typu 2w1, wraz z odżywką. Przepiękny zapach utrzymujący się na włosach długo po ich umyciu. W związku z tym, że woda w moim rejonie jest bardzo złej jakości, mianowicie jest strasznie twarda i ma to zauważalny wpływ na kondycje i nawilżenie włosów, musiałam dodatkowo zakupić odżywkę do włosów BIG.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Odżywka o zapachu kokosowym z nutkami cytrynowymi/limetkowymi przepięknie nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie, nadaje połysk i miękkość, łatwo się spłukuje, pozostawiając przy tym na włosach przepiękny zapach. Nie jest niestety jakoś strasznie wydajna, po zaledwie 3 użyciach, ubyło jej sporo, mimo, że mam dość krótkie włosy, a odzywka niestety nie nalezy do najtańszych 100-9F, a zazwyczaj jest tak, że równo co do grama nie uda im się zważyć, kilogram odżywki 90F.

W sklepie od ekspedientki na marginesie niezwykle miłej, pozytywnej osoby o imieniu Christine, otrzymałam próbkę szamponu do włosów BIG na bazie soli morskiej, podeszłam do niego dośc niepewnie i sceptycznie szczerze mówiąc, zastanawiając się jak do cholery ja sobie tą solą mam umyć głowę. Ku memu zdziwieniu szamopon okazał się prawdziwym hitem w 10tkę, niezwykle wydajny, niewielka ilośc wystarczyła na wytworzenie nieziemskiej piany, przepiękny zapach szamponu wprawił mnie w zachwyt, dzięki zawartości soli morskiej szampon delikatnie pielęgnuje włosy jednocześnie nadając im objętości i świeżości, UWAGA przy włosach farbowanych może powodować przedwczesne płowienie koloru (zawartość soli morskiej). W skład szamponu wchodzi sól morska, olejek kokosowy tłoczony na zimno, wodorosty, ekstrakt z cytryny i limonki, neroli, mandarynki, wanilii i owocu pomarańczy.

Świeże maseczki do twarzy:

DLA CER PROBLEMATYCZNYCH/TRĄDZIKOWYCH w szczególności na uwagę zasługuje maseczka cosmetic warrior z ekstraktem i dosłownymi kawałkami czosnku, gliceryny, jajek. Maseczka działa dogłębnie usuwając zaczerwienienia, opuchnięcia, oczyszczając zablokowane ujścia gruczołów łojowych, nie wysuszając przy tym skóry. Przyspiesza proces gojenia naskórka. pachnie przy tym całkiem przyjemnie.

BRAZENED HONEY - maseczka dla wiecznych imprezowiczów i poszarzałych facjat;-) hahahahahaha. W skład której wchodzą sproszkowane łupiny orzecha, stymulujące krążenie przyprawy, oczyszczający i rozjaśniający skórę wyciąg z limonki i działający tonująco na skóre ekstrakt z kopru (włoskiego), można ją zarówno stosowac w formie peeling, przy okazji nieziemski zapach.

LOVE LETTUCE - go green maseczka do skóry z tendencją do przetłuszczania się, posiadająca w swym składzie min. ekstrakt z lawendy, który ma za zadanie zająć się nadprodukcją niepotrzebnego sebum, które powoduje świecenie się skóry, dzięki czemu pozostawia skórę przepieknie zmatowioną bez efektu ściągnięcia bądź też przesuszenia. wodorosty, to kolejny bogaty w swe dobrodziejstwa składnik, który ma za zadanie dostarczyc nawilżenia. Maseczka ma za zadanie oczyścić skórę z pryszczy oraz wągrów ble poszły stąd won bez naruszania jej biologicznej struktury.

Kremy do twarzy:

Póki co niestety tylko i wyłącznie próbka gratisowa, kremu pt. GORGEOUS!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Cena nie bagatela, ależ czego się nie robi dla urody i tutaj to jakże cudowne powiedzenie sprawdza się jak ulał. Strzał w 10tkę w moim przypadku, pomimo, że posiadam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania sie w strefie. Do jego powstania przyczyniło się wiele składników wysokopólkowych;-) w skład których wchodzą min: pozyskiwany metodą tłoczenia na zimno olej neroli, który wpływa na poprawę elastyczności skóry, sok z cytryny i ananasa, ktych zadanie polega na utrzymani naszej skóry matowej, w nienagannym stanie, mnóstwo witamin i minerałów które przyczyniają się do nawilżenia oraz wygładzenia skóry twarzy. Niezwykle bogata aczkolwiek lekka konsystencja kremu sprawia, że pozostawia on jedynie lekki film na twarzy po zastosowaniu, czyniąc skórę niezwykle nawilżoną, i niezmiernie miękką w dotyku. Może świetnie służyć jako krem zarówno na dzien jak i na noc, jako wspaniała baza pod podkład.

KREM do rąk lemony flutter - w związku z zaistniała sytuacją, a mianowicie z tym, że pracując w aptece ciągłe mycie i odkażanie rąk róznymi żelami antybakteryjnymi drastycznie wpłynęlo na kondycję skóry rąk, dopomogło tutaj ogrzewanie centralne, suche powietrze, zimny i porywisty wiatr. Przy zupełnie przypadkowej wizycie w sklepie LUSH, oczywiście jak zawsze przypadkowej, jak nie wiedzą gdzie mnie szukać, to LISH hahahaha;-). Poprosiłam o porade w tej kwestii, i pan doradził mi własnie to cytrynowo-limonkowe cudeńko, zapach pełen świezości, docelowo krem ten ,miał służyć jako preparat do suchych skórek, ale jego zastosowanie jest jak najbardziej dużo bardziej uniwersalne, ja np. stosuje go jako krem do rąk, łokci, kolan, stóp, pachnie przepięknie i napawa mnie optymizmem. ma pozytywny wpływ na wzmocnienie płytki paznokciowej, nawilżenie suchych skórek oraz na ogólą poprawę kondycji dłoni i innych suchych uporczywych miejsc. Dżizas krajst ależ żem się była rozpisała, żesz cholera jasna ciasna. Na razie to by było na tyle tych moich wynaturzeń, wpadnę niedługo i podziele się kolejnymi grypsami. LUSH LUSH HUSH HUSH.

Edytowane przez Andzia85
Czas edycji: 2013-03-30 o 22:27
Andzia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 16:03   #1762
Cellly
Zadomowienie

Cześć dziewczyny! Zachęcona opinią koleżanek postanowiłam zakupić produkty LUSH. Szkoda, że nie ma ich w Polsce, ale niedługo jadę na tydzień za granicę gdzie będzie ten sklep to myślę może coś zakupię.
Tymczasem znalazłam na allegro szampony do włosów w kostce. I teraz moje pytanie: czy opłaca się kupić 1/2 kostki? Nie chodzi mi o cenę, ale o jakoś użytkowania. czy będzie to jakąś niedogodnością?
Kurcze myślałam, ze na allegro są one drogie, ale jak sprawdziłam na stronie Lusha Francja to 1 szampon too0k 9 euro - prawie na to samo wychodzi.
Stary 2013-03-31, 17:06   #1763
kasia89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Zachęcona opinią koleżanek postanowiłam zakupić produkty LUSH. Szkoda, że nie ma ich w Polsce, ale niedługo jadę na tydzień za granicę gdzie będzie ten sklep to myślę może coś zakupię.
Tymczasem znalazłam na allegro szampony do włosów w kostce. I teraz moje pytanie: czy opłaca się kupić 1/2 kostki? Nie chodzi mi o cenę, ale o jakoś użytkowania. czy będzie to jakąś niedogodnością?
Kurcze myślałam, ze na allegro są one drogie, ale jak sprawdziłam na stronie Lusha Francja to 1 szampon too0k 9 euro - prawie na to samo wychodzi.
Najlepiej opłaca się kupować w UK, tam ceny są najtańsze. Za szampon w kostce ok. 5GBP
A co do użytkowania połówek, to nie ma problemu. Działanie i użycie takie samo jak przy pełnej kostce. Ja na początku przygody z Lushem przetestowałam chyba większość szamponów, właśnie połówek, jak znalazłam te najlepsze dla siebie to kupowałam całe.
kasia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:41   #1764
Andzia85
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 16

Witam ponownie wszystkie lushoholiczki;-)

Chciałam się pochwalić najnowszymi zdobyczami, w których jestem posiadaniu, mianowicie,

LEMONY FLUTTER - rzekomo masło/krem do skórek i paznokci, ja stosuję na całe dłonie, przepięknie pachnie oraz nawilża, niestety nie na zbyt długo. Trzeba ponownie aplikować i to dość często. Jesli ktoś należy do osób, które dość często myją ręce, a ja niestety ze względu na pracę, do takowych należę, zdecydowanie niewystarczające. Można stosować na wszystkie przesuszające się powierzchnie ciała kolana, łokcie, skórę stóp. Dość gęsta konsystencja, cytrusowy powalający zapach, na skórki działa zdecydowanie, natomiast z pielęgnacją skóry dłoni aż tak świetnie sobie nie radzi.

Krem nawilżający ENZYMION - przeznaczony do pielęgnacji skór przetłuszczających się, posiada bardzo dobre właściwości nawilżające, matujące, utrzymuje skórę nawilżoną przez cały dzień, doskonały również pod podkład. Posiada bardzo lekką konsystencję, wtapia się w skórę, pochłania nadmiar sebum, pachnąc przy tym delikatnie. Dopiero rozpoczęłam stosować, więc wypowiem się o jakości nieco później, na razie po dwukrotnym użyciu krem otrzymuje wielkiego plusa.

Perfumy w sztyfcie gorillaz - zapach KARMA - bardzo piękny i ponętny zapach. Poręczne, niewielkie opakowanie sprawia, że można go z łatwością schować nawet do niewielkiej torebki. Wyglądem przypomina nieco większą w rozmiarach szminkę, o dość oleistej, zbitej konsystencji, koloru różowego, zapach niezwykle intensywny. Smarujemy na nadgarstkach i karku, można spróbować za uszami, przy czym należy dość dokładnie rozsmarować, aby nie pozostawić różowego nalotu.

Żel o dwufazowej konsystencji THE OLIVE BRANCH (GAŁĄZKA OLIWNA). Produkt powstał dzięki zaangażowaniu firmy LUSH w palestyńsko-izraelski projekt o nazwie sindyanna, w którym to kobiety prowadzą uprawę drzewek oliwnych i zajmują się produkcją oleju z oliwek, który jest głównym składnikiem żelu. Więcej o projekcie można przeczytac na stronie www.sindyanna.com.
Żel ma przepiękny i zniewalający zapach, dwufazową konsystencję, dlatego też przed użyciem należy dość mocno nim wstrząsnąć. Przepięknie się pieni, pozostawiając na skórze nieziemski zapach.
Andzia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 20:09   #1765
mowiszco
Zadomowienie

Poratujecie mnie? Potrzebuję (odkupię) pudełko metalowe LUSH na szampon...
mowiszco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 20:35   #1766
lianeska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mowiszco Pokaż wiadomość
Poratujecie mnie? Potrzebuję (odkupię) pudełko metalowe LUSH na szampon...
tu sprzedaz jest zabroniona, pudelka sa na all do kupienia i tez dobrze sie sprawuja pudelka po cukierkach pulmoll

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:23   #1767
Hexy
Raczkowanie

Witajcie
Od pewnego czasu mam ochotę na LUSHa. Przegapiłam ostatnie wspólne zamówienia, ale teraz na szczęście chyba się załapię.
Mam na oku scrub do ust o smaku popcornu, kostkę sugar scrub, kostkę stepping stone i maseczkę cupcake.

Możecie mi coś powiedzieć o tych ostatnich trzech? Warto? Czytałam raczej pozytywne recenzje o maseczce i kostce do stóp. Nie jestem pewna tego scrubu.

I ciekawią mnie jeszcze szampony w kostce. Tylko dlaczego na pierwszym miejscu składu mają SLS? Myślałam ewentualnie o Seanik. Używał ktoś? Jak się sprawuje?
Hexy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:30   #1768
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość

I ciekawią mnie jeszcze szampony w kostce. Tylko dlaczego na pierwszym miejscu składu mają SLS? Myślałam ewentualnie o Seanik. Używał ktoś? Jak się sprawuje?
ja z szamponów polecam Godivę - jest już z dodatkiem odżywki i włosy po niej szałowo pachną jasminem i są bardzo miękkie.
Na inne szampony włosy mi różnie reagowały, a po jednym nawet skalp mnie trochę swędział, ale za chiny nie pamiętam po którym, chyba po którymś zielonym...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:06   #1769
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Witajcie
Od pewnego czasu mam ochotę na LUSHa. Przegapiłam ostatnie wspólne zamówienia, ale teraz na szczęście chyba się załapię.
Mam na oku scrub do ust o smaku popcornu, kostkę sugar scrub, kostkę stepping stone i maseczkę cupcake.
Kostka sugar scrub szału nie robi (jak dla mnie). Rozkrusza się bardzo łatwo, praktycznie starcza na raz... mnie rozczarowała. Raczej wzięłabym scrub w pudełku.

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:13   #1770
Hexy
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedzi
Zrezygnowałam własnie z tego scrubu. Ale bardzo ciekawi mnie ta maseczka.
Moja skóra czasem się trochę przesusza, czasem za bardzo świeci, czasem wyskakują wypryski. Potrzebuję więc oczyszczenia i nawilżenia. Myślę, że ta cupcake byłaby ok. Chyba, że sa tam jakieś inne hity?

No i scrub do ust zamówię na pewno. Wiem, że to tylko gadżet i mogę sobie zrobić sama. Jednak próbowałam już robić sama nie raz i nie robię tego regularnie, a jak będę miała pod ręką taki smakowity to inna sprawa Myślę tylko o smaku. Popcorn czy Mint Julips. Lubię bardzo miętę z czekoladą, ale czy ta będzie dobra. Miał ktoś?
Hexy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości