Krem do cery trądzikowej na lato - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-19, 18:54   #31
syyyylwia
Raczkowanie

Dot.: do Iwi82

właśnie dziewczyny. niech któras napisze cos o tym nowym Antheliosie dla dzieci.
syyyylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:01   #32
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82
Dot.: Krem do cery trądzikowej na lato

Obca, juz mowie co to za Anthelios-otoz nazywa sie Anthelios XL Fluide Extreme 60 a ten drugi to Anthelios Creme 40 wiec chyba raczej zaden z nich nie jest tym dla dzieci :-(
Iwi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:05   #33
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Aha, probeczki uzylam tylko w ten sposob, ze sprawdzilam na rece ociupinke czy sa barwione czy nie.
A tak na marginesie-jezeli ktos mialby probki barwionych blokerow (oprocz SVR 100 bo ta mam) i chcialby moje probki to ja bardzo chetnie sie wymienie, bo tych bezbarwnych kremow z filtrami to ja raczej nie bede uzywac.
Iwi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 20:03   #34
Gonia1
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja dostałam próbkę SVR 50 B, ale nie wiem, czy to to samo co:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1409

Bo u mnie na próbce nie ma tego napisu: Protection Extreme Sans Filtre Chimigue

Czy SVR ma tylko jeden filtr 50? Bo nie wiem czy to ten sam kosmetyk... Na próbce jest napisane po polsku, że jest to "dermatologiczny ekran słoneczny ....... bez substabcji zapachowych, krem tonujący". Nie jest napisane nic o 3% witaminy E, ale jest napisane o 3% thermopherol (whatever it is ). Czy ta moja próbka to ten sam produkt, który jest w linku podanym przeze mnie?
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 21:23   #35
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Dziewczyny, ja dostałam próbkę SVR 50 B, ale nie wiem, czy to to samo co:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1409

Bo u mnie na próbce nie ma tego napisu: Protection Extreme Sans Filtre Chimigue

Czy SVR ma tylko jeden filtr 50? Bo nie wiem czy to ten sam kosmetyk... Na próbce jest napisane po polsku, że jest to "dermatologiczny ekran słoneczny ....... bez substabcji zapachowych, krem tonujący". Nie jest napisane nic o 3% witaminy E, ale jest napisane o 3% thermopherol (whatever it is ). Czy ta moja próbka to ten sam produkt, który jest w linku podanym przeze mnie?
Mimo wszystko użyłam kremiku z tej próbki... Na początku kolor wydawał mi się trochę za jasny, ale potem ładnie stopił się ze skórą... Właściwości lekko kryjące są. Tylko trochę się świeci.
Stary 2005-05-21, 21:54   #36
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Jesli Ci ten fluid Biodermy podpasuje Smoczyco, to zakup nastepnie taka sama wartosc ale mleczko 100ml - Basia sprawdzila i maja dokladnie ten sam sklad, jeno cena i pojemnosc oraz nazwa inna.Produkt ten sam. W dodatku on troche rozjasnia karnacje, wiec zeby wygladac w miare normaleni = byc nadal blada na zolto, klade na niego ociupinke Biodermy spf 100 teintee.
No ładnie! Nie chciało mi się sprawdzić dokładnie składu i masz babo placek. naprawdę Photoderm Fluide i Lait to dokładnie ten sam identyczny produkt? Łudzę się że może fluid jest trochę lepszy i lżejszy inaczej się wścieknę - ma tylko pojemność 40 ml, co to jest...

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Ja mam mozliwosc replikacji - przemykam sie kurcgalopkiem pod sciana do lazienki, tam chusteczka Olaya szybko wszystko sio z buzi, prysne sie woda w sparyu, nakladam filtr, korektor gdzie trzeba, pudruje puderkiem i po 10, max 12 minutach jestem gotowa. Na szczescie czesto mam nienormowany czas pracy
Na mnie na szczescie aktualny krem z filtrem (czyli Anthelios Fluide Extreme) nie swieci sie az do 4 godzin, potem lekko odciskam absorbentka. Basia krecila nosem na te nasze odciskania, ze mozemy w ten sposob zetrzec troche filtra.
Ale moze raz dziennie, nic sie zlego nie stanie, zwlaszcza jesli ponawiam aplikacje okolo godziny 14 (najczesiej wlasnie wtedy wychodze i wracam sobie do domu przez miasto).
W moim przypadku reaplikacja nie wchodzi w grę. Nawet jesli jestem w domu, nie będę ryzykować z moją okrutnie ciężką w pielęgnacji ostatnio naczynkową cerą. Wszelkie tarcie nie wchodzi w grę (nawet najłagodniejszą chusteczką). Zmywanie żelem też mi nie służy - dopuszczam raz, góra dwa razy dziennie. Ale myślę że skoro stosunkowo mało wystawiam się na słońce, nakładam duży filtr grubą warstwą, nie złuszczam się nic a nic, a filtry stabilne - musi starczyć taka codzienna dawka. Nie będę popadać w histerię...
Wiem, że prawdziwie skuteczne substancje to filtry, retinoidy, wit C - ale nie jest to takie proste, niestety - retinoidy dopuszczam tylko na brodę (nie służą zupełnie mojej naczyniowej cerze), coraz częsciej podrażniają mnie kosmetyki z wit C - całe szczęście że odkryłam Flavo C, bo po nim nie mam żadnych sensacji...

Bardzo mnie zaciekawiłaś tym sposobem ze skrobią ziemniaczaną kusi mnie żeby wypróbować, bardzo! Tylko czy to mnie jeszcze bardziej nie wysuszy, hmmm...
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:10   #37
Sylwiasta
Zadomowienie

Sprawdzilam sklad tego Fluidu i mleczka Biodermy - identico. Pociesz sie tylko Smoczyco, ze gdyby Ci nie produkt nie podpasowal, mialabys 100 ml psu pod ogon a tak tylko 40 Mnie ona pasuje idealnie, ale najlepiej mi sie uzywa jednak Antka FE i jeszcze przez co najmniej jedno opakowanie z nim zostane.
Podobno ta skrobia matuje jak szalona - nie probuj z maka kukurydziana, sprobowalam i starsznie mi sie nasypala wczoraj do oczu (kupilam bo nie bylo ziemniaczanej) jednak to nie to samo, zachcialo mi sie Pomyslowego Dobromira...
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:00   #38
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do okretka
Cool Dot.: Krem do cery trądzikowej na lato

Cytat:
Napisane przez Roksi
Jakiego kremu przeciwtrądzikowego używać latem??
Ja jakiś kilka miesięcy temu odstawiłam wszelkie przeciwtrądzikowe kremy (używam jedynie punktowo Brevoxylu) na rzecz zwykłych kremów nawilżających
Efekt? Mniej niespodzianek (o dziwo!), nawilżona buźka, brak jakichś "przesuszeń", ogólnie zdrowszy wygląd Fakt, trądzik jest nadal, ale twarzyczka promienniej wygląda Polecam
okretka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:57   #39
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Mimo wszystko użyłam kremiku z tej próbki... Na początku kolor wydawał mi się trochę za jasny, ale potem ładnie stopił się ze skórą... Właściwości lekko kryjące są. Tylko trochę się świeci.

Ten SVR 50 jednak trochę dziwny kolor ma...Taki strasznie różowawy...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości