Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-03-13, 18:03   #391
brzoskwinka
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

umówiłam się na jutro do Agnieszki z Narutowicza
Oczywiście normalnie palpitacji serca dostaję na samą myśl kontaktu moich włosów z fryzjeremphihi
Mam nadzieję, że będzie dobrze
Jak wyglądają tam ceny??
strzyżenie,
balayage,
farbowanie???

Edytowane przez brzoskwinka
Czas edycji: 2007-03-13 o 19:18
brzoskwinka jest offline  
Stary 2007-03-13, 18:50   #392
OrangeJuice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez brzoskwinka Pokaż wiadomość
umówiłam się jutro do Agnieszki z Narutowicza
Oczywiście normalnie palpitacji serca dostaję na samą myśl kontaktu moich włosów z fryzjeremphihi
Mam nadzieję, że będzie dobrze
Jak wyglądają tam ceny??
strzyżenie,
balejage,
farbowanie???
Strzyzenie 40- 50zl wlosy do ramion
za balayage placilam 130 zl mam wlosy do ramion .
Brzoskwinka daj jutro znac, jestem ciekawa jak wrazenia. Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-03-14, 12:54   #393
brzoskwinka
Raczkowanie

jestem zadowolona
Włosy nie przeszły radykalnej przemiany, ale zgodnie z moimi wskazówkami i sugestiami p. Agnieszki zmieniły się na lepsze. Kolorek jest cieplejszy( cappucino brązy i blondy), ślicznie pachną (szkoda, że za dzień już nie będa). Co do cięcia, to się wypowiem za kilka dni- zobaczymy jak się będą układać W każdym razie na pewno tam wrócę i zrobię coś bardziej odważnego z głową
brzoskwinka jest offline  
Stary 2007-03-14, 19:09   #394
mahalkita
Przyczajenie

GG do mahalkita Send a message via Skype™ to mahalkita

Cytat:
Napisane przez brzoskwinka Pokaż wiadomość
jestem zadowolona
Włosy nie przeszły radykalnej przemiany, ale zgodnie z moimi wskazówkami i sugestiami p. Agnieszki zmieniły się na lepsze. Kolorek jest cieplejszy( cappucino brązy i blondy), ślicznie pachną (szkoda, że za dzień już nie będa). Co do cięcia, to się wypowiem za kilka dni- zobaczymy jak się będą układać W każdym razie na pewno tam wrócę i zrobię coś bardziej odważnego z głową

Brzoskwinko! ciesze się że jesteś zadowolona,
ja byłam u p.Agnieszki ponad miesiąc temu i też jestem bardzo zadowolona z obcięcia, cały czas super układają mi się wosy. Ja planuję w kwietniu pojść znowu na balejage
Fajnie że jesteś kolejną zadowoloną osobą!
cieplutko pozdrawiam !!!
mahalkita jest offline  
Stary 2007-03-15, 15:14   #395
banbucia_92
Przyczajenie

no i jak Marto93 bylas jzu gdzie u fryzjera ???? pozdrawiam
banbucia_92 jest offline  
Stary 2007-03-15, 19:39   #396
madmeg
Przyczajenie

Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

hej,A jak sie nazywa ten salon w którym pracuje ten Krystian? On jest tam sam czy wiecej tam takich "magików"? No i podstawowe pytanie-drogo jest,czy raczej przystępne ceny?
madmeg jest offline  
Stary 2007-03-15, 19:52   #397
milk
Rozeznanie

u Krystiana raczej drogo ale podobno sa najlepsi w wygalaniu cudów na głowie. ja dobrego niedrogiego fryzjera z tych co robią to o co poprosisz to mam macieja zająca, na przeciwko fanaberii w bramie. mam takie wlosy,ze cuda nie wyczaruje wiec chodze tam mowie co chce i mam za (jak dla mnie) nieduzą kasę. a Stasia tez średnio wspominam aha wracajac do M.Zająca to jako jedyny podjął się zrobienia mi z czarnuchów blond. i wcale nie wylazły jak inni twierdzili, są i jest ok

ale nie chce nic polecac,zeby nie było na mnie.
milk jest offline  
Stary 2007-03-15, 19:54   #398
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
Napisane przez n13 Pokaż wiadomość
Mnie tez u 'Stanislawa' spitolili wloski!!Choc siedzialam tam pol dnia!Zupelnie nie do twarzy bylo mi w nowym kolorze!Przez mocne rozjasnienie tez zniszczylam sobie wloski!!Juz lepszy byl 'Hirek'!'Stanislawa' nie polecam!!!
A ja Hirka nie polecam - drogo, beznadziejnie mnie obcieli i do tego jakos dziwnie smierdzi tam stechlizna (plaszcz mi kilka dni wietrzal z tego smrodu

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-03-20, 10:27   #399
adasia1
Przyczajenie

GG do adasia1

Przegladam stronki i już mam swoich faworytów, ale strasznie się BOJĘ, bo...
Mam ślub w maju i chciałabym raz porządnie przed slubem ufarbować włoski i je twarzowo ściąć. Lubie się w krótkich twarzowych fryzurkach, ale coś ostatnio mam pecha do fryzjerów.Marzy mi się twarzową krótka fryzurka, choćby taka jaka ma madonna w teledysku "rain".

Który fryzjer ścina ładnie krótkie fryzurki- tak abym w dniu ślubu wyglądała na zadowoloną panne młodą a nie na załamaną. Może któraś z was nosi krótka fryzurke i ma swojego sprawdzonego fryzjera.
adasia1 jest offline  
Stary 2007-03-20, 18:49   #400
Marta93
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

UWAGA!!!
Byłam w salonie fryzjerskim....STUDIO STAR
i...jestem............sta rsznie......zaskoczona... . bo było naprawde świetnie
Miła obsługa, jestem bardzo zadowolona, naprawde bardzo zadowolona, wiec go oczywiscie POLECAM
Marta93 jest offline  
Stary 2007-03-20, 18:49   #401
Marta93
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

UWAGA!!!
Byłam w salonie fryzjerskim....STUDIO STAR
i...jestem............sta rsznie......zaskoczona... . bo było naprawde świetnie
Miła obsługa, jestem bardzo zadowolona, naprawde bardzo zadowolona, wiec go oczywiscie POLECAM
Marta93 jest offline  
Stary 2007-03-20, 18:55   #402
Marta93
Przyczajenie

Wink Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez adasia1 Pokaż wiadomość
Przegladam stronki i już mam swoich faworytów, ale strasznie się BOJĘ, bo...
Mam ślub w maju i chciałabym raz porządnie przed slubem ufarbować włoski i je twarzowo ściąć. Lubie się w krótkich twarzowych fryzurkach, ale coś ostatnio mam pecha do fryzjerów.Marzy mi się twarzową krótka fryzurka, choćby taka jaka ma madonna w teledysku "rain".

Który fryzjer ścina ładnie krótkie fryzurki- tak abym w dniu ślubu wyglądała na zadowoloną panne młodą a nie na załamaną. Może któraś z was nosi krótka fryzurke i ma swojego sprawdzonego fryzjera.

Byłam w STUDIU STAR i akurat czesali tam panne młodą o krutkich włosach wygladała świetnie wiec myślę że mozesz tam isć
Marta93 jest offline  
Stary 2007-03-20, 21:25   #403
Moniq73
Przyczajenie

Cześć przeglądam to forum od pół roku i zdecydowałam się pójść do Pani Agnieszki Płoszaj ul. Narutowicza 25 i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa polecam
Moniq73 jest offline  
Stary 2007-03-21, 07:28   #404
oollaa7
Przyczajenie

Cześć wszystkim

Cieszę się, że jesteście zadowolone z usług p. Agnieszki

Ja szukam dalej. Czekam aż mi trochę włoski podrosną.

Fryzjer to indywidualna sprawa - jednej osobie będzie odpowiadac drugiej nie. To jest zupełnie normalne.

Pozdrawiam ciepło
oollaa7 jest offline  
Stary 2007-03-26, 18:51   #405
maleństwo
Raczkowanie

Hej dziewczyny!
Przeszukałam wyszukiwarkę, ale niestety nie znalazłam nic o salonie, który mnie interesuje. Nie przeczytalam niestety całego wątku, chociaż wcześniej się w nim udzielałam, ale wydaje mi się, że nie znajdę w nim informacji, której szukam. Chodzi mi o salon Le Grand. Czy któraś w nim była? Wie na jakich kosmetykach pracują? Czy możecie mi cokolwiek powiedzieć o tym salonie? Potrzebuję dużej zmiany, wiadomo wiosna :P Myślę o koloryzacji i jakimś fajnym ścięciu. Wcześniej chodziłam do hair coifa i z koloryzacji byłam zawsze zadowolona, ze strzyżenia różnie, ale chcę jakiegoś nowego fryzjera Zaczęłam się zastanawiać nad p. Agnieszką o której tyle piszecie, ale przede wszystkim chciałam się czegoś dowiedzie o Le Grand. Z góry dzięki
maleństwo jest offline  
Stary 2007-03-26, 21:15   #406
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Maleństwo - to ten salon co wyglada jak restauracja? Na Piotrkowskiej? Zwykle omijam takie salony bo jest drogo i niewspółmiernie do jakości cięcia (np. Stanisław/Hirek i jeszcze jeden szpanerski salon na Wieckowskiego). Jednak tez jestem ciekawa opinii na temat Le Grand.

Szukam natomiast dziewczyny, ktora scinala w salonie Gabriel na Kosciuszki - wiem tylko tyle ze ma na imie Agnieszka i podobno swietnie scina oraz juz nie pracuje w Gabrielu

Nat

Legite aut Perite!
Stary 2007-03-26, 22:27   #407
maleństwo
Raczkowanie

Tak, to ten Tzn jedna z moich koleżanek byla w Le Grand i wyglądała po wyjściu naprawdę świetnie, zupełnie inaczej niż przed pójściem do fryzjera, ale zapłaciła dość drogo, bo 80 zł, za ścięcie i wymodelowanie włosów do ramion. Co prawda ona nie była od razu zadowolona, ale mnie i naszym znajomym się naprawdę podobała. Chciałabym jednak wiedzieć coś o koloryzacji w tym salonie...
maleństwo jest offline  
Stary 2007-03-28, 07:57   #408
kala252
Przyczajenie

no właśnie..też bym chciała cos wiedzieć na temat koloryzacji w Le grand. Chodzi mi konkretnie o Tomka. kiedyś byłam u takiej czarnej dziewczyny i kolor był poprostu porażką. Nie dosyć,że zupełnie niedopasowany do mojej urody to jeszcze był taki nienautarlny...zupełnie jakbym miala kask na głowie. Chyba zaryzykuje i sprawdze tomeczka...ale strasznie się boje . Jęśli chodzi zaś o pielegnacje i kosmetyki na których pracuja to jest to rewelacja. Moje zniszczone od ciagłego prostowania włosy po wyjściu z tego salonu sa zazwyczaj lśniące i wygladaja zdrowo. Niestety koszt wysoki a wszystko to utrzymuj esię do pierwszego mycia głowy.

kiedyś poszłam na prostowanie włosów do race i wyszłam tak jakbym zrobiła to sama w domu. beznadziejnie!!
kala252 jest offline  
Stary 2007-03-28, 18:49   #409
maleństwo
Raczkowanie

Troszkę mnie wystraszyłaś Kala, czyli nie iść do czarnej dziewczyny jakby co .. A czy Tomek to może taki blondyn?
Jeśli dobrze zrozumiałam to chodzisz do fryzjera głównie do Le Grand? Czy jesteś zadowolona z cięcia?
maleństwo jest offline  
Stary 2007-03-28, 19:45   #410
kasienka_kate
Raczkowanie

Question Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam .przeczytałam wszystkie strony tego tematu i strasznie mi wszystko pokręciło się w głowie
Jestem z Piotrkowa Trybnalskiego ale stwierdziłam że lepiej poszukac jaki lepszych fryzjerów w Łodzi.
Więc jak bym mi ktoś mógł doradzić to bardzo byłabym wdzięczna.
Chodzi mi o ścięcie grzywki(mam już grzywke ale jestem bardzo nie zadowolona i chciałam ją troche inaczej ściąć)
Następnie chcę sobie zrobić baleyage z 3 kolorów(już upatrzyłam sobie dodam linka do strony oczywiście )
ale chciałabym żeby te pasemka wyglądały naturalnie żeby były to pasemka jaśniejsze blond i takie reflesky-czyli jedym słowem mówiąc nic wyzywającego
Jak ktoś może to niech poleci jakiś salon fryzjera i przygładowe ceny(chociaż cena nie gra za bardzo roli najważniejsze jest dla mnie żebym była zadowolona)
a i chciałabym iśc ze zdjęciem (czy jest to możliwe że zrobią mi identycznie jak na zdjęciu??)

a to jeszcze linki do fryzury którą chcę zrobić:
http://www.egoisci.pl/890/co_dolega_nicole_richie/
http://img.timeinc.net/people/i/2006...ole_richie.jpg
http://file.pinoroomblog.blog.shinob...k-party-09.jpg

i dodaje załaczniki gdyby ze stronami coś się pochrzaniło
POZDRAWIAM
kasienka_kate jest offline  
Stary 2007-03-29, 09:35   #411
marthitaaa0220
Przyczajenie

hej dziewczynki!
obcinalam wlosy ostatnio u kolesia ktory pracuje w le grand. tylko ze to nie bylo w salonie ale u niego w domu bo to znajomy chlopaka mojej kumpelki.
zastanawiam sie jak mial na imie, ale chyba wlasnie Tomek. napewno mial ciemne wlosy. ale wiecie oni zmieniaja fryzury co chwila mowil ze ostatnio mial jakis blond na glowie wiec mozliwe ze to on.
zadnej rewelacji nie zauwazylam :/ wlosy calkiem niezle sie ukladaja ale uwazam ze chlopaki z salonu Jaceq Olejniczq fajniej scinaja. ale to tylko moje zdanie. no w le grand z tego co wiem maja straaaasznie drogo.
a pracuja na kosmetykach l'orealz tego co wiem.
pozdrawiam
marthitaaa0220 jest offline  
Stary 2007-03-29, 11:48   #412
Moniq73
Przyczajenie

Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

do kasienki kate
moja znajoma robiła kolorek na Narutowicza 25 u p. agnieszki i jast bardzo zadowolona; ma prawie identyczne włoski jakie przedstawiłaś na zdięciach.Napisałam prawie ponieważ zdięcie nieodda prawdziwego tonu pasemek.Myślę że spokojnie możesz zabrać ze sobą te zdięcia do każdego salonu.Życzę powodzenia .Jak już będziesz miała kolorek to napisz .
Moniq73 jest offline  
Stary 2007-03-29, 15:12   #413
kasienka_kate
Raczkowanie

No więc słyszałam że jest dobry fryzjer w Łodzi i chę się tam wybrać
ALTERIE STUDIO strzygą tam Sławek i Adam

Może ktoś u nich był??jeśli tak to napiszcie wrażenia pozdrawiam
Stary 2007-03-29, 15:43   #414
kaer
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasienka_kate Pokaż wiadomość
No więc słyszałam że jest dobry fryzjer w Łodzi i chę się tam wybrać
ALTERIE STUDIO strzygą tam Sławek i Adam
Może ktoś u nich był??jeśli tak to napiszcie wrażenia pozdrawiam
Jeżeli chodzi o ATELIER FRYZUR na ul. Sienkiewicza to niestety ten salon już tam nie istnieje.

kaer jest offline  
Stary 2007-03-29, 16:48   #415
kasienka_kate
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kaer Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ATELIER FRYZUR na ul. Sienkiewicza to niestety ten salon już tam nie istnieje.
tak chodzi mi o to ALTERIE FRYZUR na Sienkiewicza 31
Dzisiaj nawet tam dzwoniłam żeby zapytać oceny....ale nic nie wiedziałam że zostało przniesione
Bardzo bym prosiła (jeśli ktoś zna adres nowego salonu)to nich napisze
bardzo mi zależy
Stary 2007-03-29, 19:45   #416
OrangeJuice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka_kate Pokaż wiadomość
tak chodzi mi o to ALTERIE FRYZUR na Sienkiewicza 31
Dzisiaj nawet tam dzwoniłam żeby zapytać oceny....ale nic nie wiedziałam że zostało przniesione
Bardzo bym prosiła (jeśli ktoś zna adres nowego salonu)to nich napisze
bardzo mi zależy
Jesli sie do nich dodzwonilas to zadzwon i zapytaj gdzie aktualnie miesci sie ich salon. Tez mialam sie kiedys tam wybrac ale niestety nie zdazylam . Jesl sie czegos dowiesz to daj znac . A jak tam ceny sie prezentuja wiesz cos na ten temat???
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-03-29, 20:14   #417
kasienka_kate
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Jesli sie do nich dodzwonilas to zadzwon i zapytaj gdzie aktualnie miesci sie ich salon. Tez mialam sie kiedys tam wybrac ale niestety nie zdazylam . Jesl sie czegos dowiesz to daj znac . A jak tam ceny sie prezentuja wiesz cos na ten temat???
oj rzeczywiście..... jutro do nich dzwonie i odrazu napisz jak sie dowiem a jeśli chodzi o ceny to aż tak źle nie jest
baleyage z 3 kolorów na włosach długich 180-200zł
Stary 2007-03-29, 20:14   #418
kasienka_kate
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
oj rzeczywiście..... jutro do nich dzwonie i odrazu napisz jak sie dowiem a jeśli chodzi o ceny to aż tak źle nie jest
baleyage z 3 kolorów na włosach długich ze strzyżeniem 180-200zł
Stary 2007-03-30, 14:51   #419
kasiasz2
Przyczajenie

Ja mogę polecić Grace w Galerii i teraz w Manufakturze. Od trzech lat do nich chodzę, oczarowali mnie od samego początku Ciecie fantastyczne, po myciu same sie układają, kolor pierwsza klasa. Cen nie mają niskich bo ja płace za cięcie, farbę..180 zł...ale warto zainwestować..Szczegolnie polecam Agnieszkę Wojtczak no i szefową p. Grazynkę A w Manufakturze jest chyba Łukasz tez niezly magik Kazdy nich wysłucha klientki, doradzi odwiedzie od jakiegoś zgubnego pomysłu, zniszczone włosy doprowdzi do stanu doskonałosci
kasiasz2 jest offline  
Stary 2007-04-03, 15:50   #420
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Ok juz wiem oficjalnie, ze Tomek Stanczak nie robi nic poza scinaniem i koloryzacja Polecil mi salon Lockers - jak przetestuje zdam sprawe

Nat

Legite aut Perite!
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości