Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-04, 07:01   #421
adasia1
Przyczajenie

GG do adasia1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A ja dzis ide porozmawiac z fryzjerem Marcinem z Gabriela na Żwirki. Kiedyś robiłam u niego baleyage i byłam bardzo zadowolona. Zalezy mi na dobrym ścięciu bo w maju mam ślub i krótkie włosy które muszą być dobrze ściete, żebym czuła się wyjątkowo.

Zobaczymy.... nie wiem jak MArcin ścina chyba że któraś z was już miała okazję robić włoski u niego.
adasia1 jest offline  
Stary 2007-04-04, 07:24   #422
kala252
Przyczajenie

Do maleństwa. tak Tomek to taki blondyn.

Jeśli chodzi o Grace to mam mieszane uczucia. nie cche wypowiadać się na temat Łukasza bo na jego temat syszałam wiele pochlebnych opinii a sama osobiście nie sprawdziłam go(mam na myśli Grace w manufakturze) ale taka dziunia z długimi, ciemnymi włosami tak wyprostowała mi włosy,że szkoda gadać. Szłam na wesele i zależało mi aby włosy były lśniące i prościutkie. myślę,ze sama zrobiłabym to lepiej w domu...nie wspominajac o tym,że za prostowanie i nałożenie jakiejś "super" odżywki zapłaciłam 110 zł.
kala252 jest offline  
Stary 2007-04-05, 07:32   #423
kaer
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasienka_kate Pokaż wiadomość
tak chodzi mi o to ALTERIE FRYZUR na Sienkiewicza 31
Dzisiaj nawet tam dzwoniłam żeby zapytać oceny....ale nic nie wiedziałam że zostało przniesione
Bardzo bym prosiła (jeśli ktoś zna adres nowego salonu)to nich napisze
bardzo mi zależy
Podobno jeden z panów pracuje obecnie w salonie gdzieś na Sienkiewicza przy Tuwima (ale to niepotwierdzona informacja).
Spróbuj poszukać.

PS: 'atelier' (nie 'alterie')

kaer jest offline  
Stary 2007-04-05, 08:44   #424
kasiasz2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kala252 Pokaż wiadomość
Do maleństwa. tak Tomek to taki blondyn.

Jeśli chodzi o Grace to mam mieszane uczucia. nie cche wypowiadać się na temat Łukasza bo na jego temat syszałam wiele pochlebnych opinii a sama osobiście nie sprawdziłam go(mam na myśli Grace w manufakturze) ale taka dziunia z długimi, ciemnymi włosami tak wyprostowała mi włosy,że szkoda gadać. Szłam na wesele i zależało mi aby włosy były lśniące i prościutkie. myślę,ze sama zrobiłabym to lepiej w domu...nie wspominajac o tym,że za prostowanie i nałożenie jakiejś "super" odżywki zapłaciłam 110 zł.
Coz kazdy ma jakies swoje preferencje. Mi jak do tej pory nic nie popsuli a wiele naprawili Pewnie w kazdym salonie trafi sie jakaś "czarna owieczka". Jutro jade tam na spa i koloryzację i obym nie wpadła na tą o której piszesz a poza tym powiedziałaś ze jestes niezadowolona??
kasiasz2 jest offline  
Stary 2007-04-07, 13:02   #425
izusia2301
Przyczajenie

Smile Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

A ja polecam bardzo goraco Krystiana z Piotrkowskiej 51,bardzo dobrze strzyze,farbuje podobno tez.Ja i wszystkie moje kolezanki strzyzemy sie u niego i jestesmy bardzo zadowolone.Strzyzenie 60lub 70zl.Polecam!!!!
izusia2301 jest offline  
Stary 2007-04-10, 19:04   #426
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ok juz wiem oficjalnie, ze Tomek Stanczak nie robi nic poza scinaniem i koloryzacja Polecil mi salon Lockers - jak przetestuje zdam sprawe

Nat
Bylam, zrobilam.
To byl BLAD. DUZY BLAD.

O ile do samego salonu nie moge miec zastrzezen to jednak usluga taka sobie. Za zrobienie mi na glowie "mopa" i kompletne zniszczenie wlosow (a nawet rozdwojonych koncowek nie mialam) zabulilam 130 pln. Masakra. Wlosy mam matowe, sianowate i puszace (bron boze nie puszyste). Zabieg trwal circa about 3 godziny. Przez ten czas koles nawyrywal mi wlosow. Gadal sobie z kolezenstwem z pracy i generalnie nie pilnowal czasu. Na koniec posklejal mi fryzure roznymi mazdlami. Moze strzyga fajnie - ale nie chce mi sie juz sprawdzac. Wlosy mam do regeneracji i obciecia.

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-04-10, 21:45   #427
annfas
Zakorzenienie

Nat to przyjeżdzaj do mnie o rawy do mojego fryzjera jeszcze nigdy nie wyszlam niezadowolona, i to nie tylko ja. chlopak ma nozyczki jak przyklejone do reki Taki Edward Nożycoręki Wprawdzie trwałej nie robiłam (Ani u niego ani nigdzie idziej) ale czesto obserwuje klientki jak czekam i nie widzialam niezadowolonej

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2007-04-10, 22:13   #428
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Aniu - dzieki ale nie wiem czy uda mi sie wpasc do Rawy w ogole. Siedzialam 2 godziny z maska na glowie ale nie jest najlepiej. Na 1/3 dlugosci od koncowek w gore wlosy mam kompletnie zdechle i chyba nie da sie nic z nimi zrobic poza ciachnieciem. Na koncach zwyczajnie sie lamia. W dodatku troche sie odbarwily. Jutro umawiam sie do Tomka na regeneracje + podciecie. Normalnie plakac mi sie chce - "skret" na wlosach po umyciu i odzywieniu jest prawie zero ale nie moge rozczesac wlosow i w ogole wygladam jakbym sie z miesiac nie czesala... Makabra.

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-04-11, 08:06   #429
Marka1977
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Aniu - dzieki ale nie wiem czy uda mi sie wpasc do Rawy w ogole. Siedzialam 2 godziny z maska na glowie ale nie jest najlepiej. Na 1/3 dlugosci od koncowek w gore wlosy mam kompletnie zdechle i chyba nie da sie nic z nimi zrobic poza ciachnieciem. Na koncach zwyczajnie sie lamia. W dodatku troche sie odbarwily. Jutro umawiam sie do Tomka na regeneracje + podciecie. Normalnie plakac mi sie chce - "skret" na wlosach po umyciu i odzywieniu jest prawie zero ale nie moge rozczesac wlosow i w ogole wygladam jakbym sie z miesiac nie czesala... Makabra.

Nat
Witaj, dawno mnie nie było... Jednak tak poruszyłas mnie swoją wypowiedzią, że postanowiłam zabrać głos ponownie. Nigdy nie mów, że nic z włosami nie da sie zrobić. Odwiedź Salon u Adiego na ulicy Trenknera 29 (zobacz moje wcześniejsze wypowiedzi) i idź do Roberta. Możesz również iść do Violi. Jest to salon z prawdziwego zdarzenia, pełen profesjonalizm. Pracują na bardzo dobrych kosmetykach, bo firmy KADUS. W Twoim wypadku polecam Ci saunę. Zabieg nie nalezy do najtańszych ale jest rewelacyjny. Gdy zapragnęłam zmiany (bo salon jest ode mnie daleko), zawsze tam wracałam i doprowadzali mi włosy do porządku. Przy okazji panny młode, które szukaja inspiracji na fryz ślubny polecam ten salon z całego serca. Ludzie nie uwierzylibyście co oni potrafią zrobić! Nawet krótkie włosy nie stanowią przeszkody do zrobienia super fryzury. Pozdrowionka dla wszystkich
Marka1977 jest offline  
Stary 2007-04-11, 17:20   #430
gabi86
Raczkowanie

Hej, nie wiem czy juz ktos polecał ale napisze o jednej fryzerce którą ja na pewno moge polecic jesli chodzi o strzyzenie. Ceny umiarkowane i jak ma się jakas wizje może doradzic czy bedzie pasowac do danej osoby. Salon fryzjersko kosmetyczny "u Darka" na ul. Tatrzańskiej 21A a fryzjerka ma na imie Karolina. Na prawde po wyjsciu od niej pierwszy raz bylam zadowolona po wizycie u fryzjera, ja bylam tylko raz ale polecala mi ja siostra ktora czesto u niej bywa i przyjezdza specjalnie z warszawy. Niedlugo jak zdecyduje sie na grzywke to tez tam pojde to cos napisze.

pzdr;)
gabi86 jest offline  
Stary 2007-04-12, 13:12   #431
pakosta
Wtajemniczenie

A ja w studio star byłam i nie zachwycił mnie.

Co prawda było to ze 2 lata temu i nie wiem czy skłąd się nie zmienił, ale byłam srednio zadowolona. Przede wszytkim musiałam z 10 dni czekać na wizytę, bo inne popołudnia były zajęte. Samo strzyżenie trwało koło godziny (na włoski nie sięgające jeszcze ramion!). ale nie dlatego że fryzjerka "eksperymentowała", tylko tyle czasu wyrównywała. Końcowy efekt całkiem ok, i dość łatwo mogłam sobie sama ułożyć włosy. Jak dla mnie, troszkę za bardzo się nad klientem rozczulają i zbytnio starają się przeforsować swoją wizję. Płaciłam koło 60 zł - strz + mod.

Edit: A w ogóle mam wrażenie, że nie tylko jedna ale 2 osoby usiłowały kryptoreklame zrobić ....

Ja zdecydowanie i ciągle polecam Maćka z Ricci E Capricci
pakosta jest offline  
Stary 2007-04-12, 18:49   #432
Aqua2000
Przyczajenie

Witajcie, ja zawsze chodziłam do Staszka na narutowicza co prawda nigdy on sam mnie nie ścinal tylko taki Maciek ale to on wymyślał fryzurę a Maciek odtwarzał, zawsze było super tylko że były to bardzo podobne fryzury, czesał mnie też na studniówkę i też super ale szukam odmiany byłam więc w Geanie a raczej realu na włókniarzy i nie polecam, nie polecam też Geana na piłsudzkiego masakra to co zrobili mojej koeżance zasługuje na więzienie Szukam fryzjera geniusza który poświeca dużo uwagi grzywce bo to jest dla mnie istotne np. fryzjerka z reala na włókniarzy układała mi włosy po strzyżeniu i nagle stwierdzila ze moja grzywka jest niedobra i mi ją zaczesała wogóle pod włosy!!! byłam w szoku
Aqua2000 jest offline  
Stary 2007-04-13, 23:29   #433
DAISSY
Zadomowienie

Do KASENKA_KATE Adam pracuje w małym salonie rog ul.Tuwima i Sienkiewicza, jest tam tez soalrium(duzy napis SOLARIUM ze słoneczkiem), bardzo polecam!!!Doradza i scina tak jak TY chcesz! buziaczki
DAISSY jest offline  
Stary 2007-04-14, 19:31   #434
kaer
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DAISSY Pokaż wiadomość
Do KASENKA_KATE Adam pracuje w małym salonie rog ul.Tuwima i Sienkiewicza, jest tam tez soalrium(duzy napis SOLARIUM ze słoneczkiem), bardzo polecam!!!Doradza i scina tak jak TY chcesz! buziaczki
Zatem moja wcześniejsza informacja została potwierdzona (dzięki)
Znajoma korzystała z usług byłego już Atelier przy okazji ślubu i bardzo sobie chwaliła, także chyba mogę polecić.
kaer jest offline  
Stary 2007-04-15, 15:00   #435
marcelccia
Przyczajenie

Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

moge ci polecic jedynego niepowtarzalnego Krystiana Wojewode z piotrkowskiej 51 6337383.
jest drogi ale warty grzechu. balejaz i ciecie siedziałam ponad 2 godziny ( w innym salonie siedziałam ponad 3) z czego krystian poświęcił mi pół godziny tzn.
podszedł poprosił na koniec salonu tam mają stanowiska do koloryzacji. doradził mi kolor i sobie poszedł. kolor jak sie okazało robił mi jego brat ( b. miły chłopak). głowe po farbie myła mi jeszcze inna osoba. potem pojawił sie z powrotem Krystian . w 10 minut mnie obciął i poszedł strzyc nastepną osobę i znowu ktoś inny przyszedł mnie uczesac. w sumie zajmowały sie mną 4 osoby. dziwny system pracy ale rezultat b. ok.
ja przy nim zostaje
p.s. nikt mi tak nie dogodził
marcelccia jest offline  
Stary 2007-04-16, 11:43   #436
pakosta
Wtajemniczenie

Dziewczyny a ja mam takie pytanie - czy jak przychodzicie do fryzjera, to pyta Was o to jakie są Wasze włosy? Doradza jakich komsetyków uzywać? Zabiegi odżywiające włosy i np. masaż głowy są wliczane w cene strzyzenia, czy dodatkowo o nie prosicie?

Bo ja np. mam włosy tłuste, i wydaje mi się że niekoniecznie wymoczenie ich w Latte Kallosa jest najlepszym rozwiązaniem, mimo że fajnie się po tej masce układają włosy to jednak powinnam mieć nałożone coś lżejszego?
pakosta jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:28   #437
nikaa2
Wtajemniczenie

Hey łodzianki! i ja wybieram się w ciągu najbliższego tygodniu na belejage i podćiecie końcówek- chyba pójde do p.Agnieszki na Narutowicza25

p.s. od Marcina na Narutowicza u Stasia- było ok, ale belejage zawsze robił mi prawie taki sam jaki mój kolor naturalny, czyli nijaki, i podcięcie było takie sobie, ale ogólnie miło tam było, tylko tak z pól dnia poświęcic trza na fryzjera

Piotr Alexander- tam byłam u Agi- balejage mi się podobał i podciecie- chociaż tez tkaie podciecie końcówek było ale potem tak mi się kruszyły włosy, ze szok, za długo trzymała na włosach farbę

Tomek z Le grandu- ok, ale nie powala

Sławek z Hirka- nigdy więcej, tak mnie podciąl ze tragedia

Krystian od Olejniczaka- hmm... mieszane uczucia, moim zdaniem za bardzo mnie ściął, koloru tam nei robiłam

pozd
nikaa2 jest offline  
Stary 2007-05-05, 13:07   #438
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mahalkita Pokaż wiadomość
nie. byłam w salonie Agnes Płoszaj na ul. Narutowicza 25
serdecznie pozdrawiam
A kto konkretnie obcinał Cię w tym salonie? Pracuje tam wiele osób czy jedna?

Ja tez mam kręcone włosy,dotychczas cieniowałam je sama-w bardzo klasyczny sopsób,ale ostatnio podkusiło mnie i poszłam do fryzjera.Owszem fryzura świetna,nie wpadałabym ,ze moze tak swietnie wyglądać na kreconych długich włosach, ale niestety mam zastrzezenia do techniki cieniowania -szczególnie z tyłu głowy.
Hmm..moze wkleję potem fotkę.
Angi74 jest offline  
Stary 2007-05-05, 15:21   #439
nikaa2
Wtajemniczenie

już sama nie wiem

dziewcyzny doradźcie do kogo mam isc na balejage i podcięcie końcówek- ale to już mało ważne (te końcówki)

do Agnieszki z Narutowicza25
czy
do
Małgosi z Piotrkowskiej39

????

ma któraś z Was porównaie?
mam ważne imprezy teraz i chce łądnie wyglądac...
nikaa2 jest offline  
Stary 2007-05-12, 12:19   #440
Lilson
Przyczajenie

Dziewczęta drogie, jesli ktoras z Was zna ceny i produkty, z jakich korzystaja w tych dwoch salonach bardzo prosze powiedzcie bo nigdzie w internecie nie moge znalezc takich rzeczy.
interesuje mnie salon Jaceq Olejniczaq, ktory polecala mi kolezanka
i Agnes Płoszaj, ktora wyczytalam na forum
nie chodzi o samo ciecie, chcialabym
zrobic porzadna koloryzacje i podciac lekko zapuszczane wloski a w przyszlosci moze ziolowa trwala - ile na to wszystko zbierac pieniazkow?

osobiscie moge polecic goraco salon piotra alexandra na wschodniej, barrrdzo sympatyczny facet, uwaznie slucha klientek, ale sam tez dobrze doradza, naprawde ma reke do wlosow, fajnie sie potem ukladaja. jezdzi na szkolenia i pokazy do londynu i paryza, szkolil sie u toni i guya, kiedys, po wizycie u piotra kolega mieszkajacy w angli pytal mnie czy sie tam wlasnie strzyglam (u toni i guya)
wiem to wszystko bo fryzjer lubi rozmawiac z klientkami, nie uwaza, ze sa tylko pekiem klakow
po wielu przejsciach (nie polecam m.in. jarka z sienkiewicza, wielki artysta, ktory klientki wlasnie jak taki pek klakow traktuje) strzyglam sie u piotra alexandra kilka dobrych lat - nie trzeba chodzic czesto, wloski dlugo trzymaja fason.
polecam wszystkim dziewczynom, ktore szukaja subtelnej fryzurki i dobrego doradcy. fajnie sie ogladalo ratunek nieco starszych pan z krotkimi karakulami , pare takich tam widzialam. czysta magia. teraz potrzebuje odmiany i troche szalenstwa bo wiadomo, ze inna reka to inne ciecie, wiec dawajcie cenniki innych fryzjerow

a - u piotrka strzyzenie w przecietnej cenie 60zł, nic innego nie robilam.
Lilson jest offline  
Stary 2007-05-12, 15:37   #441
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Po 10 latach niechodzenia do fryzjera, spowodowanych silną awersją po wizycie która miała być rutynowym podcięciem końcówek a skończyła się ścięciem połowy włosów, znów odważyłam się pójść.
Kontakt dostałam od mojej sąsiadki, która obiecała że krzywdy mi nie zrobią. Zależało mi na poprawie kondycji włosów. Chciałam jakiejś maski plus obcięcie suchych końcówek.
Pan Maciek Zając z Traugutta okazał się być tym kogo przez te wszystkie lata szukałam. Obciął mi sporo włosów ok 8 cm ale było to w pełni uzasadnione. Wiedział że długie włosy to mój skarb, ale były bardzo suche i łamliwe. Wyjaśnił mi iż właśnie dlatego, że się łamią nie chcą mi urosnąć do pasa. Powiedział że oprócz jedwabiu muszę zastosować Rigenol i odżywkę dwufazową. Bo moje słomkowo blond włosy są z natury suche i łamliwe.

Po raz pierwszy jestem na prawdę zadowolona z wizyty i na pewno nie jest to ostatnia moja wizyta u Pana Maćka. Za ścięcie długich włosów i pocieniowanie oraz maskę zapłaciłam 55 zł. A za polecone kosmetyki 75 zł, ale mam nadzieję że to pomoże moim włosom i za 2 miesiące na następnej wizycie zbiorę pochwały za poprawę ich kondycji.
carla1010 jest offline  
Stary 2007-05-12, 19:52   #442
ashita91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy jestem na prawdę zadowolona z wizyty i na pewno nie jest to ostatnia moja wizyta u Pana Maćka. Za ścięcie długich włosów i pocieniowanie oraz maskę zapłaciłam 55 zł. A za polecone kosmetyki 75 zł, ale mam nadzieję że to pomoże moim włosom i za 2 miesiące na następnej wizycie zbiorę pochwały za poprawę ich kondycji.
Pana maćka to chodzi o tego z Rzgowskiej?
ashita91 jest offline  
Stary 2007-05-12, 19:57   #443
mały_groszek
Zadomowienie

GG do mały_groszek

Cytat:
Napisane przez ashita91 Pokaż wiadomość
Pana maćka to chodzi o tego z Rzgowskiej?

chyba raczej o tego:

Cytat:
Napisane przez carla1010
Pan Maciek Zając z Traugutta

mały_groszek jest offline  
Stary 2007-05-12, 20:00   #444
ashita91
Przyczajenie

a tam na Rzgowskiej 20 to ten salon fryzjerski nadal jest?
ashita91 jest offline  
Stary 2007-05-13, 11:06   #445
pakosta
Wtajemniczenie

Chyba jest nawet zdaje się właścicielka na tym wątku 2 razy odzywała
pakosta jest offline  
Stary 2007-05-13, 13:03   #446
ashita91
Przyczajenie

Witam wszystkich ja także jestem tutaj nowa ^^
Niedługo mam zamiar wybrać sie do fryzjera, ale jak wiekszość osób ja także najczęsciej spotykam fryzjerów którzy .. no co tu dużo mówić.. poprostu spaprali mi włosy;| ostatnio przeglądałam w necie o fryzjerach w łodzi i znalazłam taką strone http://www.studio-image.pl/ na której na pisane jest w dziale fryzej-
"Strzyżenie ma na celu prawidłowe i jak najbardziej trafne dobieranie jego formy do indywidualnych cech klienta z uwzglednieniem budowy głowy i twarzy, ilości stanu oraz gatunku włosa a także aktulanych wzkazań mody"
Co o tym myslicie?
Czy ktos był juz w tym salonie który miesci sie na ul. Mochnackiego 36 ??
ashita91 jest offline  
Stary 2007-05-13, 13:52   #447
Lilson
Przyczajenie

Mieszkałam niedaleko tego studia na mochnackiego, chodzilam tam na solarium, robia tam tez paznokcie. jak dla postronnego obserwatora niby wszystko ok, dziewczyny calkiem sympatyczne, ale jakos nie ufam kobietom fryzjerkom i w dodatku takim, ktore mierza cie od gory do dolu. z drugiej strony maja dobre kosmetyki i nie chce robic zlej reklamy jesli sie nawet nie obcinalam tam ani razu
powiecie mi cos o tych cenach u jacka olejniczaka i agnes?
Lilson jest offline  
Stary 2007-05-14, 16:05   #448
nikaa2
Wtajemniczenie

hey!
byłam u Agnes, robiłam balejage i robiłam maskę czekoladową
zapąłciłam 120zl... ale jestem zadowolona, balejage delikatny, taki jak chciałam, powiedziała mi szczerze, ze moich włosów nie trzeb ajeszcze podcinać
sympatyczna dziewczyna- jest b.młoda ale to w niczym nei rpzeszkadza

ogólnie polecam

p.s. a u Piotra Alexandra tak mi Aga zrobiła balejage, że mi się wlosy kruszyły :/

zobaczę po tym razie u Agnes, jak sie będą sprawowały chociaz nei sądzę, bo trzymała krótko ok.15min. a tam ponad 2xtyle ale to napewno tez zalezy od stężenia
nikaa2 jest offline  
Stary 2007-05-14, 17:31   #449
Angi74
Wtajemniczenie

Tez się wybieram do Agnes Płoszaj,razem z Tz.Czy ona tez obcina męzczyzn?
Angi74 jest offline  
Stary 2007-05-14, 17:50   #450
nikaa2
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Tez się wybieram do Agnes Płoszaj,razem z Tz.Czy ona tez obcina męzczyzn?
nie mam pojęcia zadzwoń
nikaa2 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości