Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-07-30, 23:05   #541
Shangri-La
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja rowniez polecam wspomniane wczesniej Studio Star chodze tam od dluzszego czasu i jeszcze nie zdazylo sie zebym wyszla niezadowolona a wrecz przeciwnie... mile dziewczyny, potrafia doradzic... jak to sie mowi... poprostu kumate
maleństwo w salonie o ktorym mowie własnie scinalam sie na tzw. boba i wyszlo tak jak chcialam wiec polecam szczerze!
A ja w srode ide na farbowanie i podciecie wlosow
pozdrawiam
Shangri-La jest offline  
Stary 2007-07-31, 00:55   #542
Kelsie
Przyczajenie

Maleństwo-po pierwsze nieco za krótko, ale w tym sporo mojej winy bo jak pokazywała ile będzie ścinać to nie chciało mi się wkładać okularów i powiedziałam ok chociaż nie bardzo widziałam ile to jest(mam -3,5 i -4 i bez okularów nawet książkę czy gazetę się mi ciężko czyta). A poza tym ja bym boki wolała bardziej po skosie a mam prawie proste. postaram się zrobić zdjęcia i je tu wstawić a na razie wklejam linka do forum o tej fryzurce http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150792 i do wybranych przeze mnie fryzur: http://www.ukhairdressers.com/style/...7715_7774_7806
Kelsie jest offline  
Stary 2007-07-31, 00:58   #543
Kelsie
Przyczajenie

Arrow Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

P.S. A Łodzianki o paznokciach rozmawiają tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128250
Kelsie jest offline  
Stary 2007-07-31, 15:26   #544
maleństwo
Raczkowanie

No własnie ja chcialabym mieć wyraźny skos, najlepiej dość ostry... Czekam na fotki
Shangri-La odwiedzam wątek o fryzurce Victorii i właśnie bardzo mi się Twoja fryzurka podoba, tylko nie zwróciłam uwagi, że też jesteś z Łodzi Przy okazji cięcia chcialabym też zafarbować włosy, jestem brunetką, a chciałabym coś z blondem, tylko nie wiem jeszcze czy pasemka, czy cale włosy... Także poczekam aż wrócisz od fryzjera i liczę również na fotki oraz szczegóły Jak na razie Twoja fryzurka przekonała mnie do Studia Star

Już nie mogę się doczekać aż zrobię coś ze swoimi włosami!!
maleństwo jest offline  
Stary 2007-07-31, 17:01   #545
Shangri-La
Raczkowanie

No to jestesmy w takiej samej sytuacji bo ja tez jestem brunetka i wlasnie bede rozjasniac wlosy najprawdopodobniej to ciemnego karmelowego blondu.... wkleje jutro fotki na watku VB wiec zajzyj sobie tam jutro, a salon naprawde polecam
Shangri-La jest offline  
Stary 2007-07-31, 23:58   #546
Aureola
Przyczajenie

Cytat:
Ja bylam w Lokckersie i nie polecam. Trwala mi sie wyprostowala mimo pielegnacji odpowiednimi preparatami a wlosy zniszczone masakrycznie (tepe, suche, lamliwe, wymagaja sporo zabiegow regeneracyjnych...ech). Nie wiem jak twoje wlosy to zniosa ale moje sa dosc cienkie i slabe tal wiec efekt byl mizerny. Mysle ze juz lepiej krecic na lokowkach Zdrowiej dla wlosow i dla kieszeni (trwala 130 pln z modelowaniem, 20 pln za suszenie suszarka z dyfizorem sobie licza ... cwaniaki).

Nat
Hm, dziękuję. Kurna, o chyba będę rzeczywiście sobie kręcić na wałki ;p
Aureola jest offline  
Stary 2007-08-01, 08:40   #547
kojoan
Przyczajenie

byłam u Agnes Płoszaj jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy od początku do końca pracowała nad moja fryzurką Agnes; naprawdę polecam
kojoan jest offline  
Stary 2007-08-02, 06:38   #548
kala252
Przyczajenie

Nie chciałabym nikogo skrzywdzic (ani wypowiadajacych sie na tym forum ani Agnes) ale od jakiegoś czasu odnosze dziwne wrażenie,ze to właśnie wlaścicielka Agnes w większosci udziela się na tym forum.
Nie pisze tak dlatego,ze nie podobał mi się eefekt końcowy w tym salonie ale dlatego,że:
Po pierwsze; wg mnie Agnes wcale nie jest tak cudowną fryzjerką,zeby ta nazwa przewijała się tutaj co chwila
Po drugie: kiedy tam byłam powiedziałam,że do wizyty w jej salonie skłoniło mnie forum gdzie jest b. dużo pozytywnych opinii o jej pracy i strasznie zdziwiła mnie jej odpowiedź. Powiedziała,że wiele osób jej o tym mówi od dawna ale ona nigdy na to forum nie zagląda.
Szczerze dziwi mnie to ponieważ gdybym ktoś zasugerował mi ,ze istnieje forum, w którym co druga osoba wypowiada się na mój temat (tymbardziej nt mojego biznesu) codziennie monitowałabym co o mnie piszą. A ona zachowała sie tak jakby jej to wcale nie obchodziło....

Jeszcze raz podkreslam,iż wierze ,żę na tym forum mogą byc osoby zadowolone z jej pracy...ale naprawdę byłam tam, widziałam..i jestem baaaaaaaaaardzo zdziwiona,że jest tu tyle pozytywnych opinii na temat tego salonu.
kala252 jest offline  
Stary 2007-08-02, 10:17   #549
pakosta
Wtajemniczenie

Haha spiskowa teoria dziejów Nie podejrzewam żeby wśród nas ukrywała się Agnes, a brak zainteresowania z jej strony forum - no cóż, może po prostu nie jest ciekawska, skoro ją polecają to nie musi się dodatkowo wypowiadać.

Na mnie sam salon nie zrobił kompletnie żadnego wrażenia, wyglada jak co drugi osiedlowy salonik, nikt mnie nie częstował herbatą ani nie zagadywał mocno, czego zresztą nie lubię. Nie zachwyciło mnie też zbyt mocne scięcie ani fryzura wymodelowana przez Agnieszkę.

Nie mniej jednak włosy tak świetnie mi się układają, mogę je upiąć, podkręcić, wyprostować, zostawic do wyschnięcia i zawsze wyglądają rewelacyjnie. I dla mnie własnie to świadczy o cudowności Agnes
pakosta jest offline  
Stary 2007-08-02, 14:22   #550
qui?moi
Raczkowanie

Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

Cytat:
Napisane przez marcelccia Pokaż wiadomość
moge ci polecic jedynego niepowtarzalnego Krystiana Wojewode z piotrkowskiej 51 6337383.
jest drogi ale warty grzechu. balejaz i ciecie siedziałam ponad 2 godziny ( w innym salonie siedziałam ponad 3) z czego krystian poświęcił mi pół godziny tzn.
podszedł poprosił na koniec salonu tam mają stanowiska do koloryzacji. doradził mi kolor i sobie poszedł. kolor jak sie okazało robił mi jego brat ( b. miły chłopak). głowe po farbie myła mi jeszcze inna osoba. potem pojawił sie z powrotem Krystian . w 10 minut mnie obciął i poszedł strzyc nastepną osobę i znowu ktoś inny przyszedł mnie uczesac. w sumie zajmowały sie mną 4 osoby. dziwny system pracy ale rezultat b. ok.
ja przy nim zostaje
p.s. nikt mi tak nie dogodził

Cytat:
Napisane przez izusia Pokaż wiadomość
A ja polecam bardzo goraco Krystiana z Piotrkowskiej 51,bardzo dobrze strzyze,farbuje podobno tez.Ja i wszystkie moje kolezanki strzyzemy sie u niego i jestesmy bardzo zadowolone.Strzyzenie 60lub 70zl.Polecam!!!!
Cytat:
Napisane przez milk
u Krystiana raczej drogo ale podobno sa najlepsi w wygalaniu cudów na głowie. ja dobrego niedrogiego fryzjera z tych co robią to o co poprosisz to mam macieja zająca, na przeciwko fanaberii w bramie. mam takie wlosy,ze cuda nie wyczaruje wiec chodze tam mowie co chce i mam za (jak dla mnie) nieduzą kasę. a Stasia tez średnio wspominam aha wracajac do M.Zająca to jako jedyny podjął się zrobienia mi z czarnuchów blond. i wcale nie wylazły jak inni twierdzili, są i jest ok

ale nie chce nic polecac,zeby nie było na mnie.
To sie Krystek sie na reklame wysilil - ciekawe ze go chwala sobie tylko panie o jednym poscie...
qui?moi jest offline  
Stary 2007-08-02, 14:24   #551
qui?moi
Raczkowanie

Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

Przepraszam cie Milk ty masz jakis staz, zamiast ciebie chcialm zacytowac panią Elizabeta
qui?moi jest offline  
Stary 2007-08-02, 15:22   #552
qui?moi
Raczkowanie

A co ztym Krystianem z Piotrkowskiej 51??? Jak zajzalam na jeden watek (z 2005) to co druga osoba go chwalila (co prawda osoby te mialy tylko po jednym poscie na kacie - wiec to mogl byc sam szanowny Krystian ) Pomijajac przypuszczenie w nawiasie zafrapowalo mnie jedna wypowiedz: "undergroundowa atmosfera" w salonie... Nigdy tam nie bylam, ale jezeli to prawda, to bym sie tam wybrala, bo zalezy mi na ludziach co maja bardziej artystyczne podejscie do fryzur i czuje, ze lepiej bym sie w takich miejscach dogadala.

Chcialam tez poruszyc jeszcze jedna sprawe... a mianowicie wyksztalcenia fryzjerow. Czasami zdarza sie, ze sa fajne salony fryzjerskie i podono dobre... idzie sie do takiego, a pani fryzjerka ani bee ani mee, rozmawia sie z nia jak z robotnikiem budowlanym, a zeby to jeszcze mialo jakies poczucie stylu... i co z tego, ze takapani fryzjerka ma wyuczone 6 fryzur na super extra, skoro jak sie ja poprosi o cos troszeczke innego to juz zero wyobrazni

Kiedys bylam w takim "fajnym" salonie na pietrynie (to juz pare ladnych lat) - wydawalo sie ze ma undergroundowa atmosfere - robili tam warkoczyki, dready, baa, nawet piercing ciala. Poszlam jeden raz, nie wiedzialm co chce, to mi zrobila fryzurke calkiem calkiem, z ktorej bylam zadowolona. Poszlam gdzies za 1,5 roku znowu jak mi wlosy odrosly, ale juz z pomyslem... i co? znowu to samo dostalam!!! (mimo, ze wyraznie wyslowilam sie co do moich żądań) - z resztamoglam sie tego domyslec, wlasnie po tym jak sie rozmawialo z nia (max. zawodowka)... Fryzjerki powinny miec conajmniej srednie wyksztalcenie fajnie jakby pisano to na dyplomach, albo w formie reklamy (np. "Nie zatrudniamy fryzjerek po zawodowkach"... no z calym szacunkiem, bo nie watpie, ze moga zdarzac sie wyjatki )
qui?moi jest offline  
Stary 2007-08-02, 15:42   #553
pakosta
Wtajemniczenie

Naprawdę uważasz, że fryzjerka po szkole średniej będzie miała lepszy styl i wyobraźnię niż taka (taki) po zawodówce?

To że się z kimś nie można dogadać to znaczy że po zawodówce?

No wybacz, ale..........

I chyba nie trzeba zakładać nowego, trzeciego jak sama słusznie zauwazyłas, wątku o łodzkich fryzjerach, te same informacje można zebrać w jednym dużym - czyli właśnie tym
pakosta jest offline  
Stary 2007-08-02, 18:08   #554
qui?moi
Raczkowanie

No na pewno mniejsze prawdopodobienstwo znalezienia osoby z wyobrazna po zawodowce niz po szkole sredniej... co nie oznacza ze sie moze zdarzyc
A ta dziewczyna nie wiem, moze nie byla po zawodowce, nie bede roztrzasac tego, ale w kazdym badz razie malo kapowata

Co do tzreciego wątku jest on zasadny, bo mi przegladanie topikow o fryzjerach w lodzi zajelo dobrze ponad godzine, a i tak stanelam na 7mej stronie tego watku!
Chodzi o to, ze dla jednych dobrym fryzjerem jest ten kto zrobi dobrze farbowanie czy pasemka, a dla innych ci co sami zaproponuja cos ciekawego/oryginalnego... i wlasnie chcialam stworzyc taki temat gdzie by ludzie wpisywali takich fryzjerow z wyobraznia (i tylko takich), zeby nie trzeba bylo przeszukiwac niewiadomo ile stron tego forum.
qui?moi jest offline  
Stary 2007-08-02, 18:21   #555
qui?moi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Haha spiskowa teoria dziejów Nie podejrzewam żeby wśród nas ukrywała się Agnes, a brak zainteresowania z jej strony forum - no cóż, może po prostu nie jest ciekawska, skoro ją polecają to nie musi się dodatkowo wypowiadać.
Nie smiej sie ze "spiskowej teorii dziejow" - to jest teraz bardzo czesto wykorzystywane narzedzie marketingowe (nawet ma jakas swoja nazwe tylko zapomnialam jaka) i jesli w to nie wierzysz to jestes (szczerze bez urazy ) naiwna. Sadze, ze przynajmniej 1/3 tego forum (zwlaszca dot. kosmetykow) jest opanowana przez takie osoby... to jest z reszta normalne (ale cale szczescie na wizazu wyraznie da sie takie watki odroznic).
Nawet podobno podkupuje sie osoby z duza iloscia postow (nie mowie, ze tu, ale kiedys czytalam o takim zjawisku - ja ogolnie bardzo ufam osobom z duza iloscia postow; raczej jak ktos cos tu reklamuje to robi kilku uzytkownikow po jednym poscie, ktorzy akurat rejestruja na ten jedne post a potem sluch o nich znika).

Kiedys szukalam kursow angielkiego przez neta i weszlam na forum bardzo popularnego serwisu jezykowego... tam to sie dopiero dzialo!!! Takiego nachalnego (i oczywistego!) kryptomarketingu nie widzialm jeszcze nigdzie
qui?moi jest offline  
Stary 2007-08-02, 22:30   #556
pakosta
Wtajemniczenie

Pozwole sobie zastąpić moda i przypomniec o funkcji edytowania postów

Uwierz mi, wizaż nie jest opanowany przez kryptoreklamę, reklamę ukrytą ani przez inne chłyty. A na pewno nie w 1/3, jak sugerujesz, bo jasne, że takie przypadki się zdarzają (choćby studio star w tym wątku).

A porządek na forum polega wlasnie m. in. na przeszukiwaniu tych kilkunastu stron, zresztą zajrzyj na wątki typu pryzmy czy składy - tam jest co przeglądać
pakosta jest offline  
Stary 2007-08-02, 23:05   #557
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

kala252, bardzo mnie dziwi ,ze akurat zauwazyłaś wiele opinii o Agnes, pzrecież na tym forum jest wiele innych opinii, i nikogo to nie dziwi, po to jest to forum, aby użytkownicy wypowiadali się o tym, czy dany fryzjer im odpowiada lub nie...
to czy Anes powinna wejsc na forum czy nie, to chyba nie Ty powinnas decydować , to jest jej i tylko jej sprawa i o niczym to nie świadczy
Stary 2007-08-02, 23:22   #558
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

qui?moi.... no teraz to chyba sie uśmieje...
"Chcialam tez poruszyc jeszcze jedna sprawe... a mianowicie wyksztalcenia fryzjerow. Czasami zdarza sie, ze sa fajne salony fryzjerskie i podono dobre... idzie sie do takiego, a pani fryzjerka ani bee ani mee, rozmawia sie z nia jak z robotnikiem budowlanym, a zeby to jeszcze mialo jakies poczucie stylu... i co z tego, ze takapani fryzjerka ma wyuczone 6 fryzur na super extra, skoro jak sie ja poprosi o cos troszeczke innego to juz zero wyobrazni"
a rozmawiałaś z wieloma robotnikami budowlanymi?? że masz takie dobre porównanie?
wiesz, moge Cię zapewnić że romawiałam z wieloma ludzmi z wykształceniem,nawet wyższym i..... nie było o czym gadać
już kiedyś poruszaliśmy taki temat, i nie należy obrażać osób ,które ukończyły zawodówkę
mylisz się myśląc, ze fryzjer po zawodówce to ,ktoś taki jak opisujesz(to raczej zależy o cechach charakteru np...)nawet sie nie dowiedzialaś ,zew Polsce nie ma możliwości rozpoczęcia szkoły fryzjerskiej na poziomie szkoły średniej, więc wielu zdolnych młodych ludzi, pragnących byc fryzjerami, muszą isc do szkoły zawodowej , aby potem ewentualnie isc do technikum wieczorowego
pozatym , jak można okreslić czyjeś zdolności artystyczne na podatawie ukończonej szkoły.. absurd..
" Fryzjerki powinny miec conajmniej srednie wyksztalcenie fajnie jakby pisano to na dyplomach, albo w formie reklamy (np. "Nie zatrudniamy fryzjerek po zawodowkach"... no z calym szacunkiem, bo nie watpie, ze moga zdarzac sie wyjatki""
no tu to już całkowicie pzresadziłaś.. wydaje mi się że nie pzrezcytałaś tego co napisalaś.....
mi poprostu szczęka opadla....
Stary 2007-08-02, 23:27   #559
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

"Co do tzreciego wątku jest on zasadny, bo mi przegladanie topikow o fryzjerach w lodzi zajelo dobrze ponad godzine, a i tak stanelam na 7mej stronie tego watku!
Chodzi o to, ze dla jednych dobrym fryzjerem jest ten kto zrobi dobrze farbowanie czy pasemka, a dla innych ci co sami zaproponuja cos ciekawego/oryginalnego... i wlasnie chcialam stworzyc taki temat gdzie by ludzie wpisywali takich fryzjerow z wyobraznia (i tylko takich), zeby nie trzeba bylo przeszukiwac niewiadomo ile stron tego forum."

wątki o dobrych fryzjerach, salonach itp , są właśnie po to żeby sie wypowiadać o takowych
nie zakładamy więć watkówo podobnych lub takich samych tematach, bo to jest zasmiecanie Forum
A Forum jest po to zeby sobie w nim pobuszować i poczytać
Stary 2007-08-03, 06:24   #560
avialle
Raczkowanie

GG do avialle

Dziewczyny a jaki fryzjer dobrze,naprawdedobrze i profesjonalnie robi TWRALA lub headlines???
Stary 2007-08-03, 14:29   #561
kate2122
Przyczajenie

avialle pisałaś kiedys o salonie na piotrkowskiej 44 i bardzo go zachwalas czy on jeszcze istnieje??
kate2122 jest offline  
Stary 2007-08-03, 14:51   #562
avialle
Raczkowanie

GG do avialle

istanieje ,ale ja tam scinam i farbuje zawsze i jestem zadowolona u poani Ewy.Ale trwalanierobilam nigdy alepiej wiedziec jakie dziewczyny majadosiwadczenia bo latwo spaprac
Stary 2007-08-06, 21:39   #563
MartOoOoSka
Raczkowanie

no ja tez mam problem co do fryzjeraaaa...pomozcie plizzzz!!!! do tej pory zadna fryzjerka nie potrafila mi zrobic sliczej emo fryzury i zawsze wychodizlo cos dziwnego potrzebuje naprawde niezlego fryzjera ktory doradzilby mi co moge zrobic z moimi wlosami!!!!! mam strasnzie miekkie wloy i zeby dobrze sie ukladaly musza byc sciete bardzo ale to bardzo profesjonalna reka bo inaczej bedzie lipaaaaaaaaaaaaaa ..ogolnie wlosy mi sie nei hcca za dobrz eukladac....i ostatnio sciela mnie profesjonalistka ale nei z lodiz i juz nei mam z nia kontaktu...fryzura byla naprawde doskonala..niestety teraz nie iwiadomo co mamna tej glowei..POMOZCIE !!!
MartOoOoSka jest offline  
Stary 2007-08-06, 21:52   #564
pakosta
Wtajemniczenie

No ale jak mamy Ci pomóc? Chyba przejrzałas wątek więc już wiesz jakich fryzjerów polecamy? Czy może chodzi Ci konkretnie o takiego który ładnie strzyże w stylu emo?
pakosta jest offline  
Stary 2007-08-07, 09:18   #565
MartOoOoSka
Raczkowanie

tak tak własnie mi o takiego chodzi...
MartOoOoSka jest offline  
Stary 2007-08-07, 09:51   #566
oollaa7
Przyczajenie

A ja się wybieram do Macika z Ricci. Na pewno zdam relację. Bardzo mi się podoba fryzurka Pakosty ,,po Maćku". Pakosta, powiedz mi proszę czy pokazałaś mu jakieś zdjęcie, czy sam ci tak doradził.

Pozdrawiam wszystkich )
oollaa7 jest offline  
Stary 2007-08-07, 10:02   #567
pakosta
Wtajemniczenie

Ola pokazałam i wyjaśniłam też, o co dokłądnie mi chodzi Jak wróce z pracy to wkleję te fotki.
pakosta jest offline  
Stary 2007-08-07, 10:07   #568
Kelsie
Przyczajenie

Ok, wróciłam i zamieszczam fotki. Pszeprasam że tak długo to trwało ale miałam problemy z kompem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5880.JPG (101,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5881.JPG (65,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5882.JPG (57,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5883.JPG (61,3 KB, 46 załadowań)
Kelsie jest offline  
Stary 2007-08-07, 10:23   #569
oollaa7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ola pokazałam i wyjaśniłam też, o co dokłądnie mi chodzi Jak wróce z pracy to wkleję te fotki.

Dziękuję bardzo
oollaa7 jest offline  
Stary 2007-08-07, 18:36   #570
MartOoOoSka
Raczkowanie

ja chce fryzure taka jaka mam na tej mojej miniaturce....
MartOoOoSka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości