Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-24, 22:35   #601
anioleczek_ldz
Przyczajenie

GG do anioleczek_ldz
Wink Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez MartOoOoSka Pokaż wiadomość
hehhe jutro smigam do pana Pawla Kuzy na 13.30 jestem umowiona ..
mam nadzieje ze bede swietnie wygladac;D
heheh podziele sie wrazeniami z wami jutro

MartOoOoSka z wypiekami na pyszczku czekam na relacje jesli nadal chcesz ta fryzurke z miniaturkibo przypomina moja ideal . Moje drogie panie czy w naszej kochanej Łodzi jest jakis fryzjer cudotwórca który stworzy tzw. fryzure na MAŁPKE?? Pokazałabym wam ta fryzurke ale nie opanowałam jeszcze tej sztuki a co do watku miałam doświadczenia z Lovely look w m1 z p. Agnieszką i byłam bardzo zawiedziona miała podciac konce tylko 2 cm a straciłam ok 8 , dla odmiany moge polecic p. Sławka z salonu Goldwell na ul .Liściastej , młody miły i z wyobraźnia ale nie wiem czy stworzyłby mi małpke buziaki
anioleczek_ldz jest offline  
Stary 2007-08-24, 22:37   #602
anioleczek_ldz
Przyczajenie

GG do anioleczek_ldz
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

haa jednak znalazłam funkcje załaczania fotki i przedstawiam wam moją wyśnioną Małpke zaczerpnieta z watku pod tym samym tytułem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura2.jpg (27,1 KB, 69 załadowań)
Stary 2007-08-25, 00:02   #603
MartOoOoSka
Raczkowanie

AAAaaaaaaaaa ja jestem zadowolona;DDD co prawda jak odrosna ciut to beda tkaie bo ja mialam za krtokie z przodu ... ale super wygladam;D
MartOoOoSka jest offline  
Stary 2007-08-25, 00:03   #604
MartOoOoSka
Raczkowanie

A ta fryzura na malpke jest latwa do zrobienia...wiec nei masz sie czym martiwc bo polowa fryzjerow potrafi zorbic to idealnie
MartOoOoSka jest offline  
Stary 2007-08-25, 06:14   #605
Kronos
Przyczajenie

AAAaaaaaaaaa ja jestem zadowolona;DDD co prawda jak odrosna ciut to beda tkaie bo ja mialam za krtokie z przodu ... ale super wygladam;D

No widzisz że żle ci nie doradziłam, a Pawłem Kuza to ja nie jestem i amen
Kronos jest offline  
Stary 2007-08-25, 08:19   #606
anioleczek_ldz
Przyczajenie

GG do anioleczek_ldz
Red face Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

mam nadzieje ze to łatwizna jak mi sie uda pierwszy raz byc happy po fryzjerze to sie pochwale póki co forum zachęciło mnie do Ricci ... trzymajcie kciuki
Stary 2007-08-25, 11:20   #607
MartOoOoSka
Raczkowanie

Dzieki Kronos * :
MartOoOoSka jest offline  
Stary 2007-08-27, 17:01   #608
natasza00
Przyczajenie

Czy ktoras z was robila sobie headline lub inna trwala w łodzi i jest zadowolona? Gdzie warto pojsc?
natasza00 jest offline  
Stary 2007-08-27, 18:59   #609
catharina
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam.
Poczytałam sobie kiedyś troszkę Waszych opinii i zajrzałam do salonu Agnes Płoszaj z Narutowicza 25. Byłam blondynką ( teraz wiem , że długo za długo!! a jestem rudzielcem. Jestem bardzo zadowolona, że Pani Agnieszka doradziła mi tę zmianę. Wyglądam i czuję się o niebo lepiej. Dobrała mi też fajne kosmetyki do moich niepokornych włosów. Teraz spędzam tylko kilka minutek przy układaniu włosów )) a kiedyś wieki.... Polecam z czystym sumieniem - ja wiem, że znalazłam wreszcie SWOJEGO fryzjera. Za tydzień kolejna wizyta )
P.S. Przy okazji wizyty w fryzjera zrobiłam też sobie fajne akrylowe paznokcie. POLEEEECAM. Wysoka jakość usług za rozsądną cenę.
catharina jest offline  
Stary 2007-08-27, 20:08   #610
maryna27
Raczkowanie

Zaintrygowały mnie opinie na temat "studia star". Dziewczyny proszę napiszcie mi do której fryzjerki warto tam się zapisać. Interesuje mnie też czy one jak mają swoją wizję to tną jak idzie czy raczej słuchają co klientka ma do powiedzenia.Osobiście zapuszczam włosy a każdy fryjer ma tendencję do ich skracania. Czy to taki problem wyczarować coś fajnego na włosach do łopatek? Nie cierpię takiego ślepego "wizjonerstwa" Proszę doradzcie.
maryna27 jest offline  
Stary 2007-08-30, 09:34   #611
ansie
Przyczajenie

Wreszcie przebrnełam przez cały wątek Również pomyślałam o "studio star" . Dlatego bardzo proszę o radę do kogo warto tam się zapisać i o namiary na ten salon ( pierdoła ze mnie i nie zapisałam wcześniej a nie mam siły kolejny raz przekopywać sie przez wątek) - z góry bardzo dziękuję ( ufff...i oto mój pierwszy post )

Edytowane przez ansie
Czas edycji: 2007-08-30 o 10:09
ansie jest offline  
Stary 2007-08-31, 22:12   #612
klaryska
Raczkowanie

do hirka i slawka chodzilysmy z mama ponad 10 lat temu. szybko zrezygnowalysmy. fryzure trzeba bylo ukladac z godzine, zeby jakos wygladala
pani Malgosia w domku na Radogoszczu-Zachodzie - super w strzyzeniu, ale dosc duzo od razu leci z glowy. No i z kolorem mi uratowalo zycie. Farbowalam wlosy prtzez kilka lat na czarny a ona pomogla mi wrocic do brazu
pani Magda blondynka, krecone wlosy z Laufera w Tesco Bałuty - super! Wlosy zostawaly dlugie a byly sciete, ha!
Ostatnio pan Mariusz z Piotrkowskiej 44. Moja Mama chodzi do niego od wielu lat na balejaz. Bardzo ladne, dokladne sciecie (grzywka, cieniowanie)
klaryska jest offline  
Stary 2007-09-02, 00:54   #613
anesg
Przyczajenie

Witam
Uważam, że godny polecenia jest salon Jacka Olejniczaka i chłopak o imieniu Kristian ( fajnie podcioł mi włoski,wycieniował, dobrze dobrał kolor - Rewelka) ; natomiast uwaga a Tomka za długo przytrzymał farbkę i włosy zaczeły mi lecieć. Drugim zakładem fryzjerskim który polecam z czystym sumieniem jest Gabriel na Żwirki i Marcin; niezły facet i moim zdaniem jeden z lepszych fryzjerów ( balejaż i cała reszta na 6+)
Natomiast odradzam: Gabriela na Kościuszki; Stanisława do którego chodziłam przez kilka lat (niestety nie jest tak dobry jak kiedyś) POZDRAWIAM
anesg jest offline  
Stary 2007-09-02, 17:34   #614
maryna27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anesg Pokaż wiadomość
Witam
Uważam, że godny polecenia jest salon Jacka Olejniczaka i chłopak o imieniu Kristian ( fajnie podcioł mi włoski,wycieniował, dobrze dobrał kolor - Rewelka) ; natomiast uwaga a Tomka za długo przytrzymał farbkę i włosy zaczeły mi lecieć. Drugim zakładem fryzjerskim który polecam z czystym sumieniem jest Gabriel na Żwirki i Marcin; niezły facet i moim zdaniem jeden z lepszych fryzjerów ( balejaż i cała reszta na 6+)
Natomiast odradzam: Gabriela na Kościuszki; Stanisława do którego chodziłam przez kilka lat (niestety nie jest tak dobry jak kiedyś) POZDRAWIAM
Dużo osób już pisało o salonie Jacka O., a ja mam tylko jedno pytanie czy fryzjerzy tam cienują włosy tak w sam raz czy jadą po całości. Pytam dlatego, ponieważ ostatnio powiedziałam fryzjerce, że chcę raczej nie dużo wycieniowane no i nie mam połowy włosów trochę się wczuła Chciałabym, żeby one nadal były w miarę długię, ale żeby się dobrze układały. Doradź. Z góry dzięki
maryna27 jest offline  
Stary 2007-09-02, 19:22   #615
anesg
Przyczajenie

Witam
W takim razie proponuję wybrać się do Marcina w Gabrielu na Żwirki. U Olejniczaka Kristian lub Tomek cieniują nieźle , ale bardziej wyraziście ( fakt , że włosy układają sie dobrze). Pozdrawiam
anesg jest offline  
Stary 2007-09-03, 14:23   #616
nikaa2
Wtajemniczenie

ByłAM Z pół roku temu u Krystiana od Olejniczaka--> wycieniował ostro, to fakt... niedawno byłam u Agnes, która nie chciała mi nawet podcinać końcówek, bo stwierdziła, ze są mocno wycieniowane(a mam pół długie) i trzeba poczekać ... we wrześniu chciałabym pójśćna balejage i na podciecie końcówek(ale aby nadal było wycieniowane) i chyba wybiorę Żwirki-Marcin-GABRIEL bo już i nim gdzieś czytałam, że jest chłopak na piątkę

p.s. jeżeli wiecie gdzie przyjmuje Piotr Kubicki to dajcie znać wiem, ze miał wrócić do PL jakoś niedawno
nikaa2 jest offline  
Stary 2007-09-03, 15:19   #617
anioleczek_ldz
Przyczajenie

GG do anioleczek_ldz

dziewczynki a jak prezentują sie ceny w gabrielu na Żwirki? chodzi mi o strzyzenie prosze o szybka odpowiedz buzkaa
Stary 2007-09-03, 23:22   #618
maleństwo
Raczkowanie

Byłam dzisiaj w STUDIO STAR i... Chciałabym bardzo wszystkim polecić ten salon. Pierwszy raz spotkałam się chyba z tak miłą obsługą. Wszyscy są bardzo mili i każdy doradza co zrobić by fajnie wyglądać. Ja robiłam u nich balejaż i ścinałam włosy - cięcie coś a la Victoria Beckham i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Wyszło zupelnie tak jak chciałam. Fryzjerka co najważniejsze słuchała co mam do powiedzenia, a nie jak niektórzy - podciąć końcowki, a ścinają 10 cm... Gdy coś mi się nie podobało od razu poprawiała.
Wcześniej chodzilam do Hair Coifa i po dzisiejszym dniu jednego jestem pewna - już do nich nie wrócę :P W STUDIO STAR jest znacznie sympatyczniej i fryzjerki są znacznie kreatywniejsze.

W końcu znalazłam fryzjera dla siebie
maleństwo jest offline  
Stary 2007-09-04, 00:44   #619
Kaasiek
Przyczajenie

Dziewczyny!! macie moze jakies opinie na temat salonu Lokers z Piotrkowskiej 28?? planuje dosyc powazna zmiane w swoim wygladzie dlatego potrzebuje kogos sprawdzonego. mam dwie kolezanki ktore ich zachwalaja, zwlaszcza Wiesia czyli wlasciciela.. podzielacie ich zdanie?
Kaasiek jest offline  
Stary 2007-09-12, 17:46   #620
SZYBECZKA85
Przyczajenie

czy salon p.Ewy na piotrkowskiej 44 to jeszcze instnieje??musze sie wybrac do fryzjera w czerwcu robilam trwala i poprostu to co mam teraz na glowie to jakis zart nie iwem czy jeszcze nie jest za wczesnie na jakies ciecie ale moze najpierw bym poszla na konsultacje.......prosze o szybka odp......buziaki dla WAS
SZYBECZKA85 jest offline  
Stary 2007-09-12, 18:05   #621
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Tomek Stanczak przeszedl dzis samego siebie Zmajstrowal mi taka fryzure jaka chcialam a do tego tak scial ze sama sie uklada (bez wspomagania) po umyciu lepka Naprawde jestem pelna podziwu. Mimo ze bylo sporo cieniowania i koncowki mialam do niczego udalo sie zachowac dlugosc. Jestem prze-szczesliwa Chodze do niego juz z 4 lata ale tym razem naprawde poszlo rewelacyjnie Zdjecia tutaj!

Wczesniej bylo tak!

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!

Edytowane przez d'ou vient le vent
Czas edycji: 2007-09-12 o 18:30
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-09-12, 18:13   #622
pakosta
Wtajemniczenie

Nat a ja nie wiem jakie Ty miałas wczesniej włoski i cieżko mi efekt podziwiać

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2007-09-13, 14:28   #623
oleszka88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maryna27 Pokaż wiadomość
Dużo osób już pisało o salonie Jacka O., a ja mam tylko jedno pytanie czy fryzjerzy tam cienują włosy tak w sam raz czy jadą po całości. Pytam dlatego, ponieważ ostatnio powiedziałam fryzjerce, że chcę raczej nie dużo wycieniowane no i nie mam połowy włosów trochę się wczuła Chciałabym, żeby one nadal były w miarę długię, ale żeby się dobrze układały. Doradź. Z góry dzięki
oni tam na glowie to kosmos potrafia zrobic, szczegolnie jesli pojdziesz do krystiana! ja bylam z rok temu, z efekty zadowolona, ale fakt faktem - 3/4 wlosow nie mialam a slyszal ktos o fryzjerze "NORBI" w pabianicach?
oleszka88 jest offline  
Stary 2007-09-13, 19:43   #624
MartOoOoSka
Raczkowanie

Ok a taka fryzurke zrobil mi Kuza;D tylko z e troche bylam zmeczona i mi sie nie chcialo ukladac;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Zdjęcie024.jpg (95,3 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Zdjęcie025.jpg (87,7 KB, 146 załadowań)
MartOoOoSka jest offline  
Stary 2007-09-13, 21:38   #625
pakosta
Wtajemniczenie

A jaka Ty ładna jesteś I fryzurka też cacy :ehen:

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2007-09-14, 12:01   #626
Michalina_se
Przyczajenie

Jeśli chodzi o Marcina z Gabriela na Żwirki, to muszę powiedzieć, że rzeczywiście nieźle tnie i włoski się ładnie układają, ale niestety im dłużej jest się jego klientką, tym mniej się stara... To zdanie moje i mojej mamy. Obie się u niego strzygłyśmy przez długi czas, na początku było super, ale z czasem zauważył, że mamy już do niego pełne zaufanie i przestał się przykładać. A szkoda...
Jeśli chodzi o ceny: samo cięcie 45zł., cięcie z modelowaniem 65zł.
Michalina_se jest offline  
Stary 2007-09-15, 15:05   #627
SZYBECZKA85
Przyczajenie

bylam dzis u KUZY strzygla mnie tak mila blond dziewczyna a oto co z tegp wyszlo...........
http://img250.imageshack.us/img250/8206/dsc00338sx8.jpg

http://img74.imageshack.us/my.php?image=dsc00353mj3.jpg

p.s.dodam ze w czerwcu robilam trwala i poszlam zeby jak najwiecej pozbyc sie lokow<a raczej to co po nich pozostalo> i nie sciac bardzo krotko
SZYBECZKA85 jest offline  
Stary 2007-09-15, 18:11   #628
maryna27
Raczkowanie

Ja do Kuzy chodzilam tez ok. roku, ale raz tak pojechał, że skrócił mi włosy o połowę i więcej tam nie poszłam. Coś w tym jest, że na początku fryzjerzy jakoś lepiej strzygą, a później to są już coraz większe lipy Może tak jak szampon - trzeba ich zmieniać co jakiś czas
maryna27 jest offline  
Stary 2007-09-15, 18:24   #629
SZYBECZKA85
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maryna27 Pokaż wiadomość
Ja do Kuzy chodzilam tez ok. roku, ale raz tak pojechał, że skrócił mi włosy o połowę i więcej tam nie poszłam. Coś w tym jest, że na początku fryzjerzy jakoś lepiej strzygą, a później to są już coraz większe lipy Może tak jak szampon - trzeba ich zmieniać co jakiś czas

moze i racja.......tak sobie teraz mysle ze w sumie fajnie mnie scieli u Kuzy ale jakos tak 70 zl za samo ciecie to troche chyba duzono nie wiem sama....na cale sczescie wlosy mi szybko rosna wiec za jakis czas tak przed swietami pojde do p.Ewy z piotrkowskiej.....zobaczy my co tam mi wyczaruja
SZYBECZKA85 jest offline  
Stary 2007-09-16, 10:47   #630
MartOoOoSka
Raczkowanie

Jak dla mnie ładnie Ci w tej fryzurce;D nie wiem oczywiscie jak wczesniej wygladalas...
MartOoOoSka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości