Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-02-02, 11:54   #811
OrangeJuice
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Do tej pory goraco polecałam Wam Studio Star (obecnie na ul.Rzgowskiej), jednak ostatnio nie jestem zadowolona z usług w tym salonie. Chyba mają za dużo klientów... Tydzień temu robiłam tam balayage a wyglądam jakbym robiła go przynajmniej miesiac temu. Niestety nie dlatego, że tak szybko rosną mi włosy- poprostu pani fryzjerka zrobiła go niedokładnie. Nic dziwnego, gdyz robiła balayage jednocześnie jeszcze 2 innym osobom. Rezygnuje z usług tego salonu i szukam dalej... dobrego fryzjera. Acha cena tez powalająca 250 zł .

Edytowane przez OrangeJuice
Czas edycji: 2008-02-02 o 12:35
OrangeJuice jest offline  
Stary 2008-02-02, 12:02   #812
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
po przeczytaniu tego forum wybralam sie do agnes ploszaj aby uczesala mnie na studniowke prosilam o grube loki lekko podpiete zeby tylko nie wygladac jka "stara baba" aga bardzo mila salon super aleeee niestety wyszlam ze lzami w oczach zrobila mi male loki spiete z tylu nawet niezle ale z przodu oklapniete tragedia ogolnie fryzura wygladala tragicznie zupelnie nie tak jak chcisalam stracilam tylko pieniadze i sama na szybko musialam wszytko prostopwac itd moze dobrze scina i farbuje - nie wiem i pewnie nigdy sie nie dowiem bo juz nigdy tam nie pojde
potwierdzam, fryzura była taka sobie

agabil1 jest offline  
Stary 2008-02-02, 14:16   #813
gobaj
Raczkowanie

GG do gobaj

Dziewczyny bardzo gorąco juź polecałam salon na Ul. Limanowskiego 97.
Podam przykład;
w czwartek namówiłam moja fryzjerkę aby mi połozyła ciemny brąz na włosach (choć nie chciała bo mam jasną karnację). Wyszło ładnie ale wolałam jednak moją poprzednia wersję baleyage. Poszłam wczoraj usiadłam ponownie i Ania wyczarowała mi cuuuuudny baleyage. Wyszedł boski. Poza tym w tym salonie nie jest drogo.
gobaj jest offline  
Stary 2008-02-05, 18:26   #814
nieb206
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Do tej pory goraco polecałam Wam Studio Star (obecnie na ul.Rzgowskiej), jednak ostatnio nie jestem zadowolona z usług w tym salonie. Chyba mają za dużo klientów... Tydzień temu robiłam tam balayage a wyglądam jakbym robiła go przynajmniej miesiac temu. Niestety nie dlatego, że tak szybko rosną mi włosy- poprostu pani fryzjerka zrobiła go niedokładnie. Nic dziwnego, gdyz robiła balayage jednocześnie jeszcze 2 innym osobom. Rezygnuje z usług tego salonu i szukam dalej... dobrego fryzjera. Acha cena tez powalająca 250 zł .
dokładnie wiem o czym mówisz, znam dobrze ten salon i też ostatnio nie mam o nim najlepszego zdania. czas oczekiwania na "zajęcie się klientką" doprowadza mnie za każdym razem do szału, a otem obsługiwanie kilku klientek na raz teżnie pozostawia dobrego wrażenia, mój rekord w tym salonie to 5!!!!!! godzin czekania nie wiadomo na co...i ceny z kosmosu!!!!

szczerze NIE POLECAM!!!!!!! wybieram się teraz do salonu w bloku obok - chyba na Łącznej 28 - słyszałam już o nim wiele pochlebnych opinii, opwiem na pewno, jak było już wkrótce..
nieb206 jest offline  
Stary 2008-02-06, 17:23   #815
OrangeJuice
Raczkowanie

[quote=nieb206;6501045]dokładnie wiem o czym mówisz, znam dobrze ten salon i też ostatnio nie mam o nim najlepszego zdania. czas oczekiwania na "zajęcie się klientką" doprowadza mnie za każdym razem do szału, a otem obsługiwanie kilku klientek na raz teżnie pozostawia dobrego wrażenia, mój rekord w tym salonie to 5!!!!!! godzin czekania nie wiadomo na co...i ceny z kosmosu!!!!

szczerze NIE POLECAM!!!!!!! wybieram się teraz do salonu w bloku obok - chyba na Łącznej 28 - słyszałam już o nim wiele pochlebnych opinii, opwiem na pewno, jak było już wkrótce..[/quott

To właśnie Studio Star, o którym pisałam przeniosło się z Łącznej 28 na Rzgowską 62, więc coś mi tu nie gra.
OrangeJuice jest offline  
Stary 2008-02-06, 20:12   #816
martha.lodz
Przyczajenie

Witam,
od jakiegoś już czasu poszukuje miejsca, w którym pracuje pan Łukasz z salonu Grace!
Jeśli któraś z Was wie może, gdzie teraz pracuje BAARDZO PROSZĘ o informacje! To fantastyczny fryzjer, który potrafi czynić cuda. Wyszłam od niego odmieniona wizualnie i fantastycznym samopoczuciem.
martha.lodz jest offline  
Stary 2008-02-07, 18:07   #817
OrangeJuice
Raczkowanie

[quote=zaneta25;6521702]
Cytat:

Witam was gorąco... Nieprawda... Jestem stałą klientką Sebastiana który właśnie pracuje w STUDIO STAR przy ulicy ŁĄCZNEJ 28 - jest boski... przenieśli się fryzjerzy ale salon pozostał na ŁĄCZNEJ z nowymi stylistami, wiem to na pewno bo właśnie dziś tam byłam u fryzjera i kosmetyczki- p.s p. Małgosia kosmetyczka- obsługa na 6 moje zadowolenie też na 6+... SPROSTOWANIE ŁĄCZNA 28 I RZGOWSKA 62 TO SALONY O TEJ SAMEJ NAZWIE ALE NIE MAJĄ Z SOBĄ NIC WSPÓLNEGO!!!
A to zwracam honor. Sądziłam, że na Łącznej 28 nic nie pozostało. Zawsze tam chodziłam i jak przed ostatnią wizytą dzwoniłam zeby się zapisać to powiedzieli ze teraz sa na Rzgowskiej 62 stad moje przekonanie.
OrangeJuice jest offline  
Stary 2008-02-07, 21:05   #818
nieb206
Przyczajenie

[quote=zaneta25;6521702]
Cytat:

Witam was gorąco... Nieprawda... Jestem stałą klientką Sebastiana który właśnie pracuje w STUDIO STAR przy ulicy ŁĄCZNEJ 28 - jest boski... przenieśli się fryzjerzy ale salon pozostał na ŁĄCZNEJ z nowymi stylistami, wiem to na pewno bo właśnie dziś tam byłam u fryzjera i kosmetyczki- p.s p. Małgosia kosmetyczka- obsługa na 6 moje zadowolenie też na 6+... SPROSTOWANIE ŁĄCZNA 28 I RZGOWSKA 62 TO SALONY O TEJ SAMEJ NAZWIE ALE NIE MAJĄ Z SOBĄ NIC WSPÓLNEGO!!!

Boski FRYZJER??? to świetnie się składa, bo idę do niego w sobotę,

a co do nieporozumienia adresowego - to rzeczywiście są dwa salony studio star obok siebie i ja idę do tego na ŁĄCZNĄ 28!!!!!!! - była tam juz moja koleżanka z pracy i jest świetnie ścięta!!!
nieb206 jest offline  
Stary 2008-02-08, 12:43   #819
olbka
Zadomowienie

ok, a ja w środę idę do p Ewy Świtalskiej na Piotrkowska 44... Pierwszy raz, troche boje sie ceny, ale co tam, raz kozie smierc a ta pani wyjatkowo mila przez telefon, wiec już się cieszę na wizyte... Mam dlugie włosy z jasnymi pasemkami, mam już ich powoli dosc, chce czegos innego, tez dlugie ale moze jakis, nie wiem, jasny brąz. Tak wic nie wiem, czego chce, zobaczymy co wyjdzie Pozdrawiam Was serdecznie!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline  
Stary 2008-02-08, 14:51   #820
OrangeJuice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
ok, a ja w środę idę do p Ewy Świtalskiej na Piotrkowska 44... Pierwszy raz, troche boje sie ceny, ale co tam, raz kozie smierc a ta pani wyjatkowo mila przez telefon, wiec już się cieszę na wizyte... Mam dlugie włosy z jasnymi pasemkami, mam już ich powoli dosc, chce czegos innego, tez dlugie ale moze jakis, nie wiem, jasny brąz. Tak wic nie wiem, czego chce, zobaczymy co wyjdzie Pozdrawiam Was serdecznie!
Daj znac jak wrazenia.
OrangeJuice jest offline  
Stary 2008-02-10, 16:20   #821
Agata 80
Przyczajenie

Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Ostatnio odkryłam nowy salon Studio Glamour na Kopernika. Fryzjerzy są tam z Poznania i Warszawy. Słuchajcie Pani Ania strzyże rewelacynie. Włosy mi się same układają a po nałożeniu koloru włosy błyszczą mi się jak jeszcze nigdy. Zrobiła mi badanie jakąś mikrokamerą i dobrała tylko dla mnie odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji moich włosów i ..... eureka! Włosy mam nareszcie takie o jakich marzyłam!!! Byłam tam już trzy razy i zawsze tak samo dobrze. Po raz pierwszy w swoim życiu, gdy płaciłam za usługę u fryzjera (i to nie mało) zrobiłam to z radością, bo na prawdę warto. Absolutnie fascynujący rezultat. Gorąco polecam!
Fryzjer Maciej też jest niezły i robi super masaże.
Agata 80 jest offline  
Stary 2008-02-10, 16:26   #822
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
Napisane przez Agata 80 Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryłam nowy salon Studio Glamour na Kopernika. Fryzjerzy są tam z Poznania i Warszawy. Słuchajcie Pani Ania strzyże rewelacynie. Włosy mi się same układają a po nałożeniu koloru włosy błyszczą mi się jak jeszcze nigdy. Zrobiła mi badanie jakąś mikrokamerą i dobrała tylko dla mnie odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji moich włosów i ..... eureka! Włosy mam nareszcie takie o jakich marzyłam!!! Byłam tam już trzy razy i zawsze tak samo dobrze. Po raz pierwszy w swoim życiu, gdy płaciłam za usługę u fryzjera (i to nie mało) zrobiłam to z radością, bo na prawdę warto. Absolutnie fascynujący rezultat. Gorąco polecam!
Ile milionow za ten kosmos?

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2008-02-10, 21:02   #823
Ksiezniczka78
Przyczajenie

Cytat:
REKLAMAAAAA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ksiezniczka78 jest offline  
Stary 2008-02-11, 17:37   #824
Agata 80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość

Nat
Raz płaciłam za strzyżenie 80, drugi 240 za strzyżenie z kolorem(chyba jest to uzależnione od długości włosów) plus trzy kosmetyki 170 (zaszalałam co?), za trzecim razem przyszłam z koleżanką i za to dostałam rabat i strzyżenie wyniosło mnie 60.
Agata 80 jest offline  
Stary 2008-02-11, 17:59   #825
Agata 80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ksiezniczka78 Pokaż wiadomość
REKLAMAAAAA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pewnie, że reklama i polecenie zarazem. Wiem, że sama dwa razy płakałam po wyjściu od fryzjera, lub męczyłam się póżniej z włosami, więc z życzliwości dla tych dziewczyn, które płaczą lub jeszcze szukają informuję o dobrym fryzjerze w Łodzi!!!!!!!. Przecież na tym forum chyba właśnie o to chodzi prawda?
Agata 80 jest offline  
Stary 2008-02-11, 18:02   #826
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:

Nat
Nat, dobrze Cię widzieć

Ja byłam ponownie u tomka Stańczaka i coraz bardziej jestem pod wrażeniem.

Cudny masaż głowy podczas mycia (ale to jakiś jego praktykant chyba robił - i chyba tylko dlatego że mógł mi cały czas prosto w piersi zerkać ), pokazałam kilka zdjęć, Tomek popatrzył, pokiwał głową, pokręcił nosem i zrobił mi na głowie dokładnie to co chciałam.

Włoski same się układają, mogę je wyprostować, zostawić do wyschnięcia, podkręcić - a efekt zawsze jest fajny.

No i on jest taaaki uroczy

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-02-11, 19:04   #827
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nat, dobrze Cię widzieć

Cudny masaż głowy podczas mycia (ale to jakiś jego praktykant chyba robił - i chyba tylko dlatego że mógł mi cały czas prosto w piersi zerkać ), pokazałam kilka zdjęć, Tomek popatrzył, pokiwał głową, pokręcił nosem i zrobił mi na głowie dokładnie to co chciałam.

Włoski same się układają, mogę je wyprostować, zostawić do wyschnięcia, podkręcić - a efekt zawsze jest fajny.

A gdzie on ma zakład? Ile płacisz za obcięcie?
Angi74 jest offline  
Stary 2008-02-11, 21:48   #828
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
A gdzie on ma zakład? Ile płacisz za obcięcie?
Fabryka Fryzur Piotrkowska 25

strzyżenie plus mycie 50 zł
strzyżenie plus mycie plus kolor półtrwały 100 zł

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-02-11, 22:37   #829
Lolitka66
Przyczajenie

Cytat:
Pewnie, że reklama i polecenie zarazem. Wiem, że sama dwa razy płakałam po wyjściu od fryzjera, lub męczyłam się póżniej z włosami, więc z życzliwości dla tych dziewczyn, które płaczą lub jeszcze szukają informuję o dobrym fryzjerze w Łodzi!!!!!!!. Przecież na tym forum chyba właśnie o to chodzi prawda?
Reklama dzwignia handlu!!! Napewno ceny maja z kosmosu. A umiejetnosci tych fryzjerow pozostawiaja duzo do zyczenia - wiem bo bylam tam pierwszy raz i ostatni!!! Chcialam jasny blond wlosy a wyszlo zoltko i tak spalonych wlosow nigdy nie widzalam.Moje kolezanki byly zszokowane. Na pewno tam nie wroce. Jestem juz umowiona do p.Kasi w Star studio.Mam nadzieje ze uratuje moje wlosy.
Lolitka66 jest offline  
Stary 2008-02-11, 23:21   #830
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:

Dziękuję.Według mnie to tanio jak na strzyzenie i mycie.
Angi74 jest offline  
Stary 2008-02-12, 12:08   #831
Agata 80
Przyczajenie

Do lolitki 66. To baaardzo ciekawe. A kto Ci zrobił ten bląd? Bo mi akurat w tym salonie wyraźnie odradzono zmianę na bląd z powodu tego, że mocne rozjaśnienie zniszczy mi włosy i właśnie oni specjalizują się w leczeniu takich zniszczonych włosów.
Agata 80 jest offline  
Stary 2008-02-12, 12:39   #832
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
Nat, dobrze Cię widzieć

No ja sie w srode wybieram :tak: Niestety farbowanie zelem nic nie dalo i kolor zszedl mi po niecalym miesiacu - wina tego ze mi sie chcialo szalec z trwala - na nowo odrosnietych (=zdrowych) kolor sie trzyma, na reszcie zlazl. No i ide podciac moje kudly bo zaczynam wygladac jak czarownica - tym razem mam nadzieje ze Tomek sam cos wymysli bo ja nie mam pomyslu na fryzure.

Agata 80 - strasznie drogo!!!! sorr ale za taka kase to ja mam 2x boskie sciecie+malowanie i na kawe z ciachem zostanie

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2008-02-12, 13:19   #833
Ewela1908
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lolitka66 Pokaż wiadomość
Reklama dzwignia handlu!!! Napewno ceny maja z kosmosu. A umiejetnosci tych fryzjerow pozostawiaja duzo do zyczenia - wiem bo bylam tam pierwszy raz i ostatni!!! Chcialam jasny blond wlosy a wyszlo zoltko i tak spalonych wlosow nigdy nie widzalam.Moje kolezanki byly zszokowane. Na pewno tam nie wroce. Jestem juz umowiona do p.Kasi w Star studio.Mam nadzieje ze uratuje moje wlosy.

nie wiem gdzie ty chodziłaś tam gdzie nie wrócisz,ale jeżeli p.Kasia jest taka dobra to dlaczego ją zdradziłaś???
Ja od Kasi już dawno uciekłam i polecam to innym, a widze,że Ty jej niezłą reklame robisz podejrzane

ustalmy jedno ,że Kasia nie poświęca należytej uwagi dla klijenta
a jej usługi i wiedzę porównuje do zwykłych przeciętniaków
nie trafiła,ani razu w mój gust...
mam też
tego świadomość,bo strzygę się w salonie w innym mieście
(więc nie sensu go tu reklamować) w,którym mam porównanie jak to powinno się odbywać naprawdę profesjonalnie.
Jest dignoza włosa,sprawdzają mój kształt twarzy,głowy oceniają jakie barwy (odcienie)pasują mi do twarzy potrafią dobrać w czym dobrze się czuje.Mają nowe pomysły,ale nic na siłe.Jeżeli ja coś chce, a nie koniecznie mi to pasuje to spokojnie odradzają,a co najważniejsze jest miła atmosfera i dobra kawaco prawda nie jest tanio,ale
ja uważam,że cena jest adekwatna do usługi.
Czy czegoś jeszcze można oczekiwać od salonu?
Ewela1908 jest offline  
Stary 2008-02-12, 14:00   #834
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
No ja sie w srode wybieram :tak: Niestety farbowanie zelem nic nie dalo i kolor zszedl mi po niecalym miesiacu - wina tego ze mi sie chcialo szalec z trwala - na nowo odrosnietych (=zdrowych) kolor sie trzyma, na reszcie zlazl. No i ide podciac moje kudly bo zaczynam wygladac jak czarownica - tym razem mam nadzieje ze Tomek sam cos wymysli bo ja nie mam pomyslu na fryzure.

Agata 80 - strasznie drogo!!!! sorr ale za taka kase to ja mam 2x boskie sciecie+malowanie i na kawe z ciachem zostanie

Nat
Nat, mnie się żel trzymał z 6 tygodni prawie bez zmian, i był cuuuudnie chłodny - cos czego nigdy sama nie uzyskam szamponem Ale Tomek bardzo chwalił mój obecny kolor, który zrobiłam sobie sama, i nawet nie dostrzegł w nim rudości - którą ja widzę

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-02-13, 16:39   #835
Angi74
Wtajemniczenie

Ja nadal nie wiem którego fryzjera wybrać...Szukam takiego,który mi dobrze DORADZI w sprawie obcięcia grzywki i dopasuje fryurę do kształtu twarzy.Nie wiem czy Agnes Płoszaj czy Tomek Stańczak..Proszę o poradę
Angi74 jest offline  
Stary 2008-02-13, 18:48   #836
OrangeJuice
Raczkowanie

Również zastanawiam się nad Tomkiem S. Czy ktoś robił u niego jasny balayage i mógłby podzielić się wrażeniami? A na jakich kosmetykach pracuja u niego w salonie?
OrangeJuice jest offline  
Stary 2008-02-14, 16:59   #837
Krystian Wojewoda
Przyczajenie

przykro mi bardzo.... może kiedyś bede miał szanse sie zrewanżować staranniejszym cięciem.
może miałem zły dzień
pozdrawiam
Krystian Wojewoda jest offline  
Stary 2008-02-14, 17:11   #838
Krystian Wojewoda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
moje wlosy przeszly caly proces zdobywania fachu fryzjerskiego przez Kamila [przyjaciel z licealnych czasow- na kims uczyc sie musial] i polecam z czystym sumieniem [a mialam rozne wariacje na głowie, krotkie dlugie, z jasnego blondu przejscie na czekolade i odwrotnie] podobnie jak Krystiana, ma oryginalny sposob bycia ale w kwestii fachowosci nie ma sie do czego przyczepic.. krotko mowiac u Jacka Olejniczaka w salonie krzywdy wam nie zrobia

tak to prawda. osobiście polecam Kamila
może to zabrzmi jak reklama bo wkońcu jest moim bratem ale warto.
Jest bardzo dobry.... wkońcu ja go uczyłem
pozdrawiam
Stary 2008-02-14, 17:11   #839
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:

w bramie?
U nas połowa gabinetu i jedna pacjentka do niego chodzi

agabil1 jest offline  
Stary 2008-02-14, 17:29   #840
Krystian Wojewoda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez seweryna Pokaż wiadomość
Witam
Szukam fryzjera z fantazją i pomysłem - oczywiście w Łodzi.
Chodziłam do super fryzjera -b.młody chłopak ale niestety opuścił ten kraj a ja zostałam bez fryzjera. Szukam opd dłuzszego czasu. Zrobiłam tzw. rekonesans, ktoś mi polecił P. Krystiana , czytalam w necie dobre opinie no i udałam się do niego. Niestety rozczarowałam się... P.Krystian nie zrobił mi żadnej fryzury , włosy nie są docięte i się nie układają, farba po 3 tygodniach prawie zeszła. Jednym słowem rozczarowanie..... Zapłaciłam b.dużo 190 zł!!! W tym zakładzie fryzjerom nie zależy na pozyskaniu klienta! Zdecydowanie nie polecam!
Ale ja szukam dalej!!! Proszę o info od WAS! Ktoś musi znać dobrego fryzjera w Łodzi!

może i źle podciąłem Ci włosy. może miałem zły dzień, może źle sie czułem a może po prostu działałaś mi na nerwy i wyżyłem sie na twoich włosach ciężko mi to stwierdzić (a może w ogóle nie umiem strzyc) ale nikt mi nie powie że farby którymi farbuje źle sie trzymają.. pracuje dla tej firmy ponad 4 lata zrobiłem ponad 300 szkoleń technicznych na tej i dla tej firmy i nigdy nikt nie zarzucił że coś jest nie tak z tą farbą. po pierwsze włosy mają lepsze i gorsze dni (tak jest już z włosami) więc czasem farba może szybciej spłowieć po drugie moja praca to połowa sukcesu ,druga to pielęgnacja włosów w domu właśnie przez Ciebie samą.nie raz spotykam sie z tym że kobieta nie dba o włosy. nie wystarczy "metka - ja sie strzyge u Krystiana "żeby było wszystko pięknie i cudnie. czasem trzeba drogie panie poświęcić godzinę czasem dwie czasem 100 zł a czasem 300zł żeby kolor sie trzymał pełen blasku..
pozdrawiam dziewczynki
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości