Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-02, 12:54   #991
yamiss
Zadomowienie

GG do yamiss
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Mam wrazenie,ze ktos tu "pije" na przyklad do mojej osoby Ja sadzilam ze to forum jest po to,zeby przedstawiac swoje wrazenia odnosnie wizyt w roznych salonach fryzjerskich,jezeli jestem zadowolona,to pisze,ze jestem,jezeli nie,to nie!Proste! Jaka bezplatna reklama???!!!!Ja jestem zadowolona ze swojej wizyty,no moze poza cena za usluge- byla wysoka,ale raz nie zawsze
Chyba chodzi o to, zeby polecic miejsce ,podzielic sie swoimi wrazeniami,chyba,ze sie myle???[/quote]

a ja myślę, że dziewczynom nie chodziło o twój post ale wystarczy przejrzec kilka ostatnich stron, pojedyńcze wpisy zachwalające taki salon na takiej ulicy, bo tylko tam zrobili cudo na glowie, tylko tam sie podjeli niwykonalnego i tylko tam trzeba iść. ;]

ja mam pytanie do odwiedzających agnes Płoszaj, ona jeszcze tam strzyże czy już jest na macierzyńskim, nie wiecie co się tam teraz dzieje? bo ja za miesiąc jakiś muszę iść do fryzjera po gigantycznej przerwie i nie wiem, czy mam szukać nowego...

you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline  
Stary 2008-05-02, 19:35   #992
Dorotic26
Przyczajenie

Chciałam się ostatnio umówić do Agnes i powiedzieli mi że jest w salonie tylko w środy i soboty, mi zależało na wtorku, dlatego poszłam do Studio Urody 101.
Dorotic26 jest offline  
Stary 2008-05-03, 17:27   #993
flush
Raczkowanie

osobiście polecam p. Dorotę z salonu o tym samym imieniu co właścicielka. są
w Łodzi dwie siedziby: a druga (nigdy w niej nie byłam - powstała niedawno) na Olechowie.

chodzę tam od gimnazjum. teraz mam lat 20 i muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie zostałam pokrzywdzona ani jeśli chodzi o cięcie ani kolor.

teraz mam np. genialną grzywkę z którą mogę zrobić dosłownie wszystko

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-04 o 19:39 Powód: prosze przeczytac nowe zasady na tym forum
flush jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:34   #994
veron1988
Rozeznanie

GG do veron1988

Hejka. Szukam dobrego fryzjera, który dobrze farbuje i obcina. Mieszkam na Sienkiewicza, a więc w centrum. Jeśli ktoś ma od razu w głowie cennik to też poproszę.
veron1988 jest offline  
Stary 2008-05-05, 10:28   #995
inka113
Raczkowanie

Ja też chodzę do Tomka Stańczaka xxxxx od niepamiętnych czasów. Bywałam jeszcze w starym salonie. To jest jedyny fryzjer któremu wierzę. Wiem, że jak tam pójdę to zawsze wyjdę zadowolona. A tak na marginesie, przez to kilka lat doszliśmy od długich (do pasa) blond włosów do krótkiej czarnej fryzurki Poza tym klimat w salonie tam jest naprawdę świetny, ceny można powiedzieć, że raczej normalne! warto!!!
Acha! Tomek nie robi koków, upięć ani nic takiego. Jak poprosi się o trwałą to wyśle do fryzjera na wsi, więc raczej tego tematu nie zaczynajcie. nie chodźcie tam też z gotową koncepcją bo Tomek zawsze zrobi i tak coś innego.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-08 o 18:10 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
inka113 jest offline  
Stary 2008-05-05, 16:04   #996
frulla
Przyczajenie

dobra. Tomek Stańczak czy Jacek Olejniczak? mam długie falowane włosy i zależy mi żeby wygladały lekko. taki 'plażowy wygląd'.
frulla jest offline  
Stary 2008-05-05, 19:56   #997
Korcio
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez frulla Pokaż wiadomość
dobra. Tomek Stańczak czy Jacek Olejniczak? mam długie falowane włosy i zależy mi żeby wygladały lekko. taki 'plażowy wygląd'.
Ani jeden ani drugi !!! Najlepiej do Roberta Barwińskiego xxxxx tel
xxxxxxxx Naprawdę polecam wybieram się do Niego w tym tygodniu wybrałem sobie niełatwą fryzurę do zrobienia wyśle zdjecia po powrocie =]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-08 o 18:09 Powód: prosze zapoznac soe zasadami tego forum.
Korcio jest offline  
Stary 2008-05-08, 14:09   #998
Elwa
Przyczajenie

Hej! ja tez mam pytanko - na ulicy na której znajduje się Galeria (troche przed nią po prawej stronie idac od Galeri w strone Qbusa) jest salon fryzjerski, pracują na marce MATRIX, właścicielką jest chyba pani Małgorzata (teraz jest tam budowa wiec nie widac salonu z ulicy) - czy nie orjentujecie sie w cenniku tego salonu (słyszałam ze maja dwa progi cenowe jeden zwykły a drugi z luksusowymi kosmetykami) jezeli chodzi o cięcie i farbowanie z pasemkami?

Edytowane przez Elwa
Czas edycji: 2008-05-08 o 20:30 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
Elwa jest offline  
Stary 2008-05-08, 18:11   #999
kaska222
Moderator

Dziewczyny,prosze o uwage; Od 1Maja weszly nowe zasady na tym forum(watek redakcyjny),prosze w watkach nie pisac nazw ulic zakladow fryzjerskich i nr;telefonow.Jesli chcecie sie podzielic adresem/nr;telefonu do zakladow fryzjerskich mozecie wymieniac sie PW.
Starsze posty nie beda edytowane.Mam nadzieje ze dostosujecie sie do Nowych zasad na tym forum.Pozdrawiam.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-05-12, 17:06   #1000
DariaRozwens
Przyczajenie

Witam, szukam fryzjera, ktory umiał by zrobić fryzurkę taką jak na poniższym zdjęciu. Bardzo mi zależy. Przeczytałam calusieńki wątek i tyle tego jest, że już sama nie wiem do kogo się udać. Pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9562392.jpg (63,3 KB, 99 załadowań)
DariaRozwens jest offline  
Stary 2008-05-12, 17:45   #1001
yamiss
Zadomowienie

GG do yamiss

Cytat:
Napisane przez Dorotic26 Pokaż wiadomość
Chciałam się ostatnio umówić do Agnes i powiedzieli mi że jest w salonie tylko w środy i soboty, mi zależało na wtorku, dlatego poszłam do Studio Urody 101.
dzieki no to chyba muszę kogoś poszukać..a po przejrzeniu tego wątku mam mętlik w głowie..

you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline  
Stary 2008-05-18, 18:13   #1002
roxx
Raczkowanie

dziewczyny a bylyscie moze u fryzjera w realu xxxx

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-05-29 o 22:06 Powód: zapznaj sie z zasadami forum
roxx jest offline  
Stary 2008-05-19, 21:26   #1003
Agata 80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DariaRozwens Pokaż wiadomość
Witam, szukam fryzjera, ktory umiał by zrobić fryzurkę taką jak na poniższym zdjęciu. Bardzo mi zależy. Przeczytałam calusieńki wątek i tyle tego jest, że już sama nie wiem do kogo się udać. Pozdrowionka
Anna Zalas właścicielka Studio Glamour zna się na takich cięciach - polecam z autopsji - pozdrowionka
Agata 80 jest offline  
Stary 2008-05-20, 18:33   #1004
DariaRozwens
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agata 80 Pokaż wiadomość
Anna Zalas właścicielka Studio Glamour zna się na takich cięciach - polecam z autopsji - pozdrowionka
Co za zbieg okoliczności. Dosłownie kilka godzin temu umówiłam się tam na środę Tylko nie wiem kto będzie mnie strzygł.

Edytowane przez DariaRozwens
Czas edycji: 2008-05-20 o 19:53
Stary 2008-05-21, 19:31   #1005
DariaRozwens
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DariaRozwens Pokaż wiadomość
Co za zbieg okoliczności. Dosłownie kilka godzin temu umówiłam się tam na środę Tylko nie wiem kto będzie mnie strzygł.
Przed chwilą wróciłam ze Studia Glamour.. Obcinał mnie Maciek i jestem berdzo zadowolona Polecam
Stary 2008-05-25, 10:12   #1006
miatka
Przyczajenie

Witam wszystkich

pod koniec kwietnia szukałam fryzjera do obcięcia na krótko z półdługich włosów oraz koloryzacji.
Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami wybrałam Studio Glamour na xxxx i p. Maćka.
Oto moje spostrzeżenia:
1. bardzo dobrze czuję się w króciutkich włosach, bo chyba po prostu mam "dobrą" twarz do takich fryzur
2. p. Maciek poświęcił czas na wyszukanie zdjęcia w komputerze, żeby mi pokazać o czym mówi
i widać, że klientka jest dla niego ważna

ale:
1. salon pracuje na Kadusie, z którą to marką ja się wcześniej nie zetknęłam, natomiast po użyciu toniku przy myciu głowy, dosłownie łzy mi poleciały, tak strasznie szczypała mnie skóra głowy - nie wiem co to było, ale te doznania wystarczyły, że nie dopuszczę do koloryzacji tą marką
2. wytarcie włosów papierowym ręcznikiem, po którym to zabiegu woda dosłownie ścieka na i pod ubranie uważam za dużą niedogodność
3. o ile w sumie byłam zadowolona z decyzji o samym ścięciu, to jednak p.
Maciek wirtuozem nożyczek to nie jest. Włosy miały z każdej strony inną długość łącznie z pejsem o długości kilkunastu cm, który i tak od razu zaczęłam zakładać za ucho a już najgorsze było wystrzyżenie nad samym czołem paska o szer. 1 cm na jeża /!!!/ Chyba chodzi o to, żeby grzywka nie była przyklapnięta do czoła, ale o zaczesaniu włosów do tyłu, co czasem lubię robić, mowy już nie ma. Jestem zła na siebie, że od razu się nie zorientowałam, co on wyrabia.

Efekt końcowy - więcej tam nie pójdę.

Po tych przygodach zaczęłam szukać fryzjera do koloryzacji. Kadus odpadł w przedbiegach, więc interesowała mnie wyłącznie Wella lub Loreal. I znów skorzystałam z tego forum, wybierając salon Piotr Alexander na Wschodniej.

Wchodząc do salonu, spodziewałam się troszkę innego standardu wnętrza, bo np. salon Kadusa był bardziej nowoczesny. Ale, po długim zastanawianiu się, kolor został zrobiony naprawdę bardzo dobrze, choć miałam z tym pewną trudność - w salonie Stanisław na Narutowicza byłam przyzwyczajona, ze to fryzjer podejmował decyzję o kolorze. Tutaj klientka musi się sama zdecydować za delikatną tylko podpowiedzią, a próbki nie oddają rzeczywistego efektu.
A potem trafiłam na fotel pana Piotra, choć tak naprawdę nie miałam w planie strzyżenia. I powiem jedno REWELACJA!!! Jestem zachwycona tym, co zdołał zrobić na moich, króciutkich przecież, włosach. Świetne, profesjonalne cięcie. Teraz obok zadowolenia z krótkich włosów mam poczucie, że moje włosy są obcięte przez Fachowca. Żałuję tylko, że nie trafiłam do niego obcinając włosy z długich.

Tyle moich wniosków z dwóch wizyt w dwóch różnych salonach. Może się komuś przydadzą, choć na pewno nie są uniwersalne. Każda z nas ma w końcu swoje "przejścia" na tym gruncie
pozdrawiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-25 o 12:56 Powód: edytowana ulica
miatka jest offline  
Stary 2008-05-25, 10:24   #1007
nikaa2
Wtajemniczenie

Miatka, ja też byłam u Alexandra i powiem Ci, że strzygła mnie Anieszka i koloryzacja też przebiegała za jej poradą... byłam zadowolona, ale tak mi rozjaśnili włosy, ze później b. mi sie kruszyły o_O a mówiłam im w czasie koloryzacji, ze mnie już swędzi skóa głowy, no ale wiesz, efekt był naprawde b. ładny... moze się do samego Aleksandra wybiorę za jakiś czas i upomnę ich przed zbyt silnym rozjaśnmianiem co by mi włosy nie wypadły

mam nadzieję, ze u Ciebie będzie wszystko ok, a jeżlei nei miałaś rozjaśnianych to na milion % jest

tymczasem ide do Agnes w tygodniu, bo po wizycie u Agnieszki albo Małgosi (juzz apomniałam )gdzieś na pietrynie naprzeciwko magdy, to kolor mam okropny a cięcie- uważam, ze nei bardzo, chyba je pocieniuje, o ile agnes to zrobi
nikaa2 jest offline  
Stary 2008-05-25, 10:36   #1008
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

miatka, mam pytanie, to u Stanisława zupełnie nie ma się wpływu na kolor na jaki farbuje Ci włosy?? mam zamiar się do niego wybrać, ale teraz troszkę się obawiam że zrobi coś co mi zupełnie nie będzie odpowiadało

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2008-05-25, 19:15   #1009
miatka
Przyczajenie

nikaa2 włosy miałam już wcześniej u Stanisława rozjaśnione i zrobione na miedziano-rudo-złoty więc teraz tylko został nałożony inny kolor, który w efekcie delikatnie złagodził ten pierwszy zrobiony Wellą. Z efektu jestem naprawdę zadowolona. Tyle, że to jednak kłopot samej decydować, co wybrać, kiedy fryzjer patrzy wyczekująco i rozkłada kolejne katalogi z próbkami
Generalnie wolę dostać umotywowane propozycje, z których wybiorę najlepszą.

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
miatka, mam pytanie, to u Stanisława zupełnie nie ma się wpływu na kolor na jaki farbuje Ci włosy?? mam zamiar się do niego wybrać, ale teraz troszkę się obawiam że zrobi coś co mi zupełnie nie będzie odpowiadało
Nie, nie. On wysłuchuje, co klientka ma do powiedzenia, sprawdza stan włosa, kolor oczu i cery, po czym dopiero proponuje kolor, z reguły mixa gotowych farb. Ty najpierw musisz wybrać, czy to ma być kolor ciemniejszy czy jaśniejszy. To wszystko
Moja koleżanka kilka lat temu trafiła do Stanisława jako blondynka. Tą blondynką była 10 lat nieprzerwanie, cały czas farbując włosy, żeby utrzymać kolor. Po wizycie u Stanisława wyszła ciemną szatynką - po prostu stwierdził, że powinna wrócić do swojego naturalnego koloru. Jeszcze w salonie dostała napadu płaczu z powodu zmiany, ale to było 4 lata temu, a ona wciąż ma ten ciemny kolor. W którym zresztą jej twarz zdecydowanie zyskała na wyrazistości - a wcześniej w życiu bym nie powiedziała, że nie jest naturalną blondynką

W każdym razie, Stanisław jest stylistą fryzur tak naprawdę, a nie zwykłym fryzjerem. Na pewno będziesz zadowolona. Ja po prostu lubię zmiany na głowie i musiałam po 3 latach poszukać jakiegoś świeżego spojrzenia na moją głowę
miatka jest offline  
Stary 2008-05-26, 07:17   #1010
ineczka7
Zadomowienie

ile kosztuje u niego farba+strzyżenie?
ineczka7 jest offline  
Stary 2008-05-26, 20:12   #1011
miatka
Przyczajenie

Dla półdługich włosów za sam kolor płaciłam 110 zł, za kolor plus strzyżenie 180 zł [to jest max, co kiedykolwiek tam zapłaciłam]. Ale nastaw się na 4 godziny przy takim zabiegu. Bo dostaniesz też w tym od razu odżywkę po farbie, co trwa ok. 30 minut
miatka jest offline  
Stary 2008-05-26, 20:23   #1012
pakosta
Wtajemniczenie

A ja jutro ponownie wybieram się do Maćka z Ricci e Capricci
Ostatnio od Tomka Stańczaka wyszłam niezadowolona, zatem wracam do korzeni.

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-05-26, 20:54   #1013
ineczka7
Zadomowienie

no ja przed wakacyjnym wyjazdem muszę iść poprawić fryzurkę i kolor, z tym że kolor umiem już poprawić sama a fryzurka to jedynie kosmetyczne cięcie. Więc możliwe że pójdę tam gdzie zawsze czyli własnie do Maćka, bo po prostu idealnie się sprawdza w moim przypadku
A jak wrócę z wakacji to _może_ pójdę do Stanisława zaszaleć z kolorem, chociaż jak znam moje bolesne doświadczenia pozamaćkowe to jeszcze z tysiąc razy się zastanowię zanim go zdradzę
ineczka7 jest offline  
Stary 2008-05-27, 14:45   #1014
ola007
Przyczajenie

mam pytanie gdzie w lodzi pracuja na produktach loreala?chcialam zrobic koloryzacje wlasnie takimi produktami.wiem ze w le grand ale tam jest strasznie dlugo wiec moze Wy macie jakies inne adresy
dziekuje z gory
ola007 jest offline  
Stary 2008-05-27, 19:40   #1015
kaktus9327
Raczkowanie

GG do kaktus9327 Send a message via Skype™ to kaktus9327

hmm.. ja od pewnego czasu ( chyba z rok) chodzę do pani Moniki na ul. ( na rogu żeromskiego). Ceny - tanio ( ja płacę 40zł za strzyżenie i prostowanie) . Naprawdę fajnie i polecam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-27 o 21:38 Powód: edytowana ulica,prosze zapoznac sie zasadami forum
kaktus9327 jest offline  
Stary 2008-05-28, 21:46   #1016
DuSia2008
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to DuSia2008
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

niedawno przeglądając te forum zdecydowałam się na salon glamour do pana maćka i cale szczęście że zrobiłam to zanim przeczytałam post koleżanki wyżej,bo inaczej bym się mogła nie zdecydować,a takto wreszcie znalazłam swojego fryzjera.mam ciężkie kręcone włosy
i myślałam,że nic nowego się nie da wymyśleć .jednak pan maciek pokazał mi technike efilażu włosów (jak to nazwał) po której włosy same nabrały kształtu i się uniosły.
wszyscy do tej pory robili to nożyczkami z ząbkami po których włosy mi się strasznie puszyły
(łącznie ze stanisławem) i wiem teraz dlaczego, mój nowy fryzjer wytłumaczył mi,że włosów kręconych nie powinno się degażować.
co więcej ?jestem zadowolona i tyle. mogę dać fotke jak ktos sobie życzy.
pozdrowionka.
DuSia2008 jest offline  
Stary 2008-05-28, 22:02   #1017
nikaa2
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DuSia2008 Pokaż wiadomość
niedawno przeglądając te forum zdecydowałam się na salon glamour do pana maćka i cale szczęście że zrobiłam to zanim przeczytałam post koleżanki wyżej,bo inaczej bym się mogła nie zdecydować,a takto wreszcie znalazłam swojego fryzjera.mam ciężkie kręcone włosy
i myślałam,że nic nowego się nie da wymyśleć .jednak pan maciek pokazał mi technike efilażu włosów (jak to nazwał) po której włosy same nabrały kształtu i się uniosły.
wszyscy do tej pory robili to nożyczkami z ząbkami po których włosy mi się strasznie puszyły
(łącznie ze stanisławem) i wiem teraz dlaczego, mój nowy fryzjer wytłumaczył mi,że włosów kręconych nie powinno się degażować.
pozdrowionka.
no pewnie, ja przynajmniej chcę

ja podeślę jutro Wam zdje cia z wizyty u Agnes
nikaa2 jest offline  
Stary 2008-05-29, 06:41   #1018
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DuSia2008 Pokaż wiadomość
pozdrowionka.
Daj daj, po fotce troszkę jest nam łatwiej zdecydować czy nam się podoba praca wykonana przez danego fryzjera
ineczka7 jest offline  
Stary 2008-05-29, 10:56   #1019
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Chciałabym dodać opinię o salonie fryyzjerskim "Laufer"

Byłam u nich uczesać się na studniówkę, pokusiłam się dlatego bo nie mam własnego, ulubionego fryzjera a w tym salonie zawsze pełno ludzi. I niestety, ale wyszłam stamtąd z płaczem
Nie pamiętam która z pań mnie czesała. Zrobiła mi na głowie wielką, natapirowaną szopę, jak jakiejś starej babie, na dodatek nawaliła mi na włosy tyle wszelkich lakierów, żelów, "nabłyszczaczy" że włosy zrobiły się matowe, a wręcz miały siwy odcień! Na dodatek po godzinie zaczęła się to wszystko rozwalać Przed imprezą poprawiałam fryzurę sama, podratowałam ją jakoś i w efekcie wyszło "tak sobie".
Nie wiem czy trafiłam na jakąś niedoświadczoną fryzjerkę, czy za bardzo się spieszyła czy po prostu miała dwie lewe ręce. Fryzura nie była trudna bo miał być to zwykły kucyk, ładnie podpięty, z wyprostowanych włosów, więc nie wiem jak można było to tak zepsuć.
Dziwię się strasznie, bo jak napisałam, w tym salonie zawsze jest pełno ludzi. No chyba że większość przychodzi na podcięcie końcówek

Tak więc-nie polecam.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-05-29 o 22:03
nati__xxx jest offline  
Stary 2008-05-29, 11:10   #1020
asuka soryu
Przyczajenie

a co sadzicie o hirku? waszym zdaniem jest dobry?
asuka soryu jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości