Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-29, 12:21   #1021
pakosta
Wtajemniczenie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A ja jutro ponownie wybieram się do Maćka z Ricci e Capricci
Ostatnio od Tomka Stańczaka wyszłam niezadowolona, zatem wracam do korzeni.
Poszłam i jestem zadowolona. Podcięta grzywka tak jak chciałam (czyli zostały mi z boczku dłuższe włoski, bo niefortunnym zbyt dalekim przycięciu przez Tomka z Fabryki Fryzur, i czekam aż odrosną), całość pocieniowana (tak jakby w 2 stopnie, kończące się na szyi a la bob a reszta prawie do łopatek).

Fajnie wszystko, tylko szkoda że nie pocieniował mi grzywki od spodu, lepiej by się układała.

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-05-30, 10:00   #1022
inka113
Raczkowanie

Dziewczyny! Błagam napiszcie co sądzicie o Hirku! Wybieram się tam jutro (do Sławka-syn Hirka). Nie wiem czy warto bo ponoć koszmarnie drogi... Napiszcie jakie macie doświadczenia.
inka113 jest offline  
Stary 2008-05-30, 10:05   #1023
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Błagam napiszcie co sądzicie o Hirku! Wybieram się tam jutro (do Sławka-syn Hirka). Nie wiem czy warto bo ponoć koszmarnie drogi... Napiszcie jakie macie doświadczenia.
Ja mam tylko negatywne. Kolezanke ze 4 lata temu obcial w 1 minute - po prostu zebral wlosy w garsc i ciahcnal nozyczkami - zainkasowal za to 50 pln. Mnie scinal tak ze wygladalam starzej niz wlasna matka do tego plaszcz po wyjsciu przez 2 tygodnie smierdzial mi plesnia i stechlizna. Omijam ich szerokim lukiem. Drogo i beznadziejnie ale niektorzy sobie chwala.

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2008-05-30, 21:02   #1024
asuka soryu
Przyczajenie

u hirka bylam raz, u slawka dwa. hirek robi fryzury dobre dla starszych osob, slawek mam wrazenie lepiej zna sie na uczesaniach dla mlodych fryzurki spoko ale po pierwszym myciu zyja wlasnym zyciem i nie da rady nad nimi zapanowac. no i drogo. hirek inkasuje ok 60 - 70, slawe mam wrazenie ze od 100 w gore :/ zastanawiam sie czy sa warci az tyle....
asuka soryu jest offline  
Stary 2008-06-01, 12:36   #1025
inka113
Raczkowanie

no więc poszłam do Hirka (a raczej Sławka). Z sercem na ramieniu, pęłna obaw- poszłam! I powiem wam, że jeżeli ktoś ma troche zbędnej gotówki to chyba warto. Pasemka- nigdy nie miałam zrobionych tak ładnie i równo! Cięcie trwało rzeczywiście może 5min ale efekt naprawdę niezły. Włosy układają mi się same (dziś już umyłam więc wiem). Facet ma niezłą wprawę bo nożyczkami operuje tak szybko, że prawie ich nie widać ale robi to naprawdę profesjonalnie!

Co do samego salonu to jakoś mnie nie przekonuje chyba jego atmosfera. Trzy fryzjerki farbują włosy na raz 11 klientkom (policzyłam), peleryny w nienajlepszym stanie (chyba można je wyprać a jak się nie nadają już do użutku to salon o takim standardzie powinien je jednak wymieniać czasem). Co lepsze klientki zaprasza się na jakiś tzw. rytualik (nie wiem co to, nie zaproszono mnie ale z tego co słyszałam to jakiś masaż). Pani ktora robiła mi kolorek bardzo miła ale dwie pozostałe chodzą jak napuszone pawie!
Sławek jest tam chyba od wszystkiego! Biega pomiędzy klientkami farbowanymi (dobiera kolory i farby) a tymi które ścina akurat (zostawiał mnie 3 razy żeby coś tam zrobić innego: zamieść, dobrać kolor, odebrać ręczniki od jakiegoś pana).
Najciekawszy jest jednak Starszy Pan. Tanecznym krokiem porusza się po swoich włoścach. Snuje się między klientkami ale oprócz cięcia (szybkiego) nie widziałam żeby coś więcej robił- MISTRZ!

Generalnie jezeli ktoś szuka porady, oczekuje że ktoś poświęci mu chwilę uwagi, trochę czasu to tutaj nie ma co na to liczyć. Jak w fabryce- następny, następny... Ceny też mogą odstraszać- 250zł za pasemka i ścięcie (włosy półdługie)

Muszę jednak im przyznać, że pojęcie o tym co robiom mają niezłe!
inka113 jest offline  
Stary 2008-06-02, 11:00   #1026
nikaa2
Wtajemniczenie

Ja kiedyś chodziłam do Sławka, zauwazyłam, że im częściej tam byłamm tym bardziej mnie zapamiętywał i coraz mniej się starał...
pierwszą fryzurkę mi zrobił super, potem było juz gorzej

Tak jak Wam już pisałam byłam u Agnes parę dni temu, balejage mi robiła druga dziewczyna(zafarbowała mi strasznie skórę, i pasemk anie sa asymetryczne) a obcinała sama Agnieszka, ściachała mi ostro włosy i zmieniła kolor, bo poprzednio miałam jakies takie miedziane(kolor mi się nei podobał), skzoda tylko, że więcej nie ma tych włosów blond
ogólnie było ok, myślę ze do niej wrócę

tak było PRZED:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1205752620

A tak PO:

to nie jest mój ideał, bo uważam, ze sa za krótkie i za ciemne, ale chociaż tego rudawego kolorku nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowy.jpg (223,7 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg no.jpg (259,5 KB, 145 załadowań)
nikaa2 jest offline  
Stary 2008-06-02, 11:12   #1027
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Cytat:
A ja jutro ponownie wybieram się do Maćka z Ricci e Capricci
Ostatnio od Tomka Stańczaka wyszłam niezadowolona, zatem wracam do korzeni.
Taaa nie wiem co jest ale chyba maly daje ojcu popalic... Mnie kiepsko ufarbowal (kolor zlazl po 2 tygodniach) no i notoryczne cieniuje mi koncowki co przy moich cienkich wlosach daje puszace sie koncowki lub efekt "lysienia" .... (przynajmniej tak to wyglada). Na razie podcinam sama (ale mam do sciecia 10 cm "mopa" )

Nat

Legite aut Perite!
Stary 2008-06-02, 11:28   #1028
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Taaa nie wiem co jest ale chyba maly daje ojcu popalic... Mnie kiepsko ufarbowal (kolor zlazl po 2 tygodniach) no i notoryczne cieniuje mi koncowki co przy moich cienkich wlosach daje puszace sie koncowki lub efekt "lysienia" .... (przynajmniej tak to wyglada). Na razie podcinam sama (ale mam do sciecia 10 cm "mopa" )

Nat
No coś jest nie tak, znajoma którą na Tomka namówiłam też niezadowolona.
Ostatnie cięcie u niego było rano, Tomek był niewyspany i chyba jemu też nie bardzo się podobało co zrobił z moją grzywką

Dziewczyny czy wypada poprosić fryzjera, aby poprawił mi grzywkę? Tomek mi ją tak fajnie cieniował od spodu, że sama się układała, a Maciek po prostu równo ciachnął.

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-06-02, 11:31   #1029
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny czy wypada poprosić fryzjera, aby poprawił mi grzywkę? Tomek mi ją tak fajnie cieniował od spodu, że sama się układała, a Maciek po prostu równo ciachnął.
Jak najbardziej wypada Przeciez ty mu placisz za ladne obciecie a nie za to ze machnie nozyczkami... Z reszta, Tomek nie jest az takim bucem, zeby odmowic. Farbowanie poprawia i przyjmuje reklamacje

Nat

Legite aut Perite!
Stary 2008-06-02, 18:18   #1030
glutanolsodu
Przyczajenie

A możecie polecić jakiegoś znakomitego fryzjera od męskich fryzur. Właściwie cena nie gra roli Przez długi okres odwiedzałem osiedlowych "fryzjerów" ale nigdy nie obstrzygli mnie tak jak bym chciał, nie sluchają "proszę nie obcinać mnie na krotko", a obcinają

Chodzi o mniej więcej taka fryzurę:

http://www.ukhairdressers.com/style/index2.asp?R1=9798
http://www.salonfryzur.pl/fryzjerstw...ria/photo/1400
http://www.salonfryzur.pl/fryzjerstw...ria/photo/1410
http://www.cosmoty.de/frisuren/geschlecht/M%E4nner/954/

Nie szukam fabryki, szukam kogoś kto podejdzie do moich włosów indywidualnie

Z góry dziękuję
glutanolsodu jest offline  
Stary 2008-06-02, 21:41   #1031
inka113
Raczkowanie

Ja odnoszę wrażenie, że tomek ogólnie ma kiepskie farby. Zawsze się maxymalnie spierają... A tak poza tym to chyba faktycznie chłopak jest zarobiony i niewyspany chodzi... Szkoda bo uwielbiam jego salon. Klimacik jest niepowtarzalny. I tak pewnie tam jeszcze pójdę.
inka113 jest offline  
Stary 2008-06-03, 13:24   #1032
ola007
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez glutanolsodu Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakiegoś znakomitego fryzjera od męskich fryzur. Właściwie cena nie gra roli Przez długi okres odwiedzałem osiedlowych "fryzjerów" ale nigdy nie obstrzygli mnie tak jak bym chciał, nie sluchają "proszę nie obcinać mnie na krotko", a obcinają

Z góry dziękuję

to jak cena nie gra roli to idz do le grandu tam Ci cos takiego zrobia
ola007 jest offline  
Stary 2008-06-03, 16:04   #1033
glutanolsodu
Przyczajenie

A co myslisz Olu o Agnes Płoszaj jesli chodzi o meskie ciecie?
Stary 2008-06-03, 17:18   #1034
ola007
Przyczajenie

nie mam pojecia ja do niej chodzilam ale nigdy nie widzialam tam zadnego faceta w le grandzie pracuje wielu fryzjerow wiec powinni wiedziec jak cos takiego zrobica ciecie pewnie kolo 70zl kosztuje
ola007 jest offline  
Stary 2008-06-03, 17:45   #1035
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

mój mąż chodzi do Agnes i nie narzeka, ani on ani ja

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2008-06-03, 23:02   #1036
Agata 80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez glutanolsodu Pokaż wiadomość

Z góry dziękuję
Gdybym miała polecić dobrego męskiego fryzjera to Maciej ze studia Glamour. Podoba mi się jak obciął mojego chlopaka. Płacił 40 zł za to strzyżenie. A patrząc na te zdjęcia to myślę, że warto poczekać jak włosy odrosną i wybrać jakiś odpowiedni kosmetyk do stylizacji takich włosów. Fryzjer powinien ci coś odpowiedniego polecić.
Agata 80 jest offline  
Stary 2008-06-10, 20:30   #1037
Shicca
Przyczajenie

Witam,

chciałabym zrobić sobie grzywkę i ew. wyprostować włosy (puszą mi się, a przy grzywce i tych fryzurach to nie wygląda zbyt pięknie), ale nie wiem gdzie się udać! Fryzjer do którego chodziłam bardzo mnie zawiódł, gdy obciął mi włosy, tworząc jakieś dziwne 'schody'.. Włosy mam nieco za łopatki, twarz okrągłą. Fryzury (chodzi ogólnie o sam styl, grzywka na bok, proste kosmyki), szczególnie pierwsza:

1
2

Przyznam że cena też gra tu rolę. Ale najbardziej zależy mi na samym efekcie. Dodam że zapuszczam włosy, więc jak najmniej chciałabym uszczknąć z ich długości (zaznaczam to, bo mam już przejscie z fryzjerami którzy mimo że mają robić coś innego, potrafią zamiast stereotypowego 'podcięcia', "slicznie" skrócić). Może któraś z Wizażanek polecić jakiegoś fryzjera?

Czytając ostatnie strony wątku myślę nad Ricci e Capricci.. Właściwie wiem niby co bym chciała, ale to co ja bym chciała może trochę się mijać z tym w czym byłoby mi dobrze, dlatego jestem otwarta na propozycje fryzjerów - a czasem nawet silne, szybko podejmowane decyzje. Z tego co czytałam pan Maciek z Ricci (...) pasuje do opisu.

Edytowane przez Shicca
Czas edycji: 2008-06-10 o 21:07
Shicca jest offline  
Stary 2008-06-11, 20:04   #1038
ewka25
Przyczajenie

Smile

Goraco polecam wam studio bello w Lodzi,bylam tam kilka razy u fryzjerki Izy Tomaszewskiej,po jej strzyzeniu wlosy bardzo dobrze sie ukladaja,za kazdym razem mam cos wystrzalowego i kazdy pyta gdzie chodze,kolory tez boskie.Moja mama i siostra tez tam chodza.mila atmosfera i ceny ok;-))polecam

iza pracowala w czesniej w Le grandzie wiec mozecie jej zaufac a jesli chodzi o meskie to w Bello Lukasz super strzyze;-)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-11 o 20:19 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
ewka25 jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:02   #1039
OrangeJuice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewka25 Pokaż wiadomość
Goraco polecam wam studio bello w Lodzi,bylam tam kilka razy u fryzjerki Izy Tomaszewskiej,po jej strzyzeniu wlosy bardzo dobrze sie ukladaja,za kazdym razem mam cos wystrzalowego i kazdy pyta gdzie chodze,kolory tez boskie.Moja mama i siostra tez tam chodza.mila atmosfera i ceny ok;-))polecam

iza pracowala w czesniej w Le grandzie wiec mozecie jej zaufac a jesli chodzi o meskie to w Bello Lukasz super strzyze;-)
A jakie ceny, np. balejaz ze scieciem i modelowaniem na dlugie wlosy? i na jakich kosmetykach pracuja? To jest tam na Narutowicza?
OrangeJuice jest offline  
Stary 2008-06-12, 18:29   #1040
ewka25
Przyczajenie

w Bello pracuja na Welli,a ceny za farbowanie ze strzyzeniem wachaja sie od 120 gora do 220 z pielegnacja,wiec nie jest drogo
ewka25 jest offline  
Stary 2008-06-13, 13:18   #1041
glutanolsodu
Przyczajenie

Ile kosztuje meskie strzyzenie w Bello? Sa w stanie cos zaproponowac, jakas fryzurke?
Stary 2008-06-13, 14:24   #1042
chica81
Przyczajenie

Jakiś czas temu odwiedziłam salon "Sara" . Przyznam, że byłam nie lada wyzwaniem dla Pani Małgosi. Na koniec nie dość, że ja wyszłam zadowolona to i Ona poczuła satysfakcję. Zapragnęłam z koloru ciemnej miedzi stać się znowu blondynką (to mój naturalny kolor włosów) i udało sie. Nie zostałam jakimś pomarańczowym kurczakiem a mój nowy "różowy" blond był śliczny. Obsługa bardzo miła.Spędziłam tam duuuuużo czasu wiec mogłam podpatrzeć inne klientki zarówno Pani Małgosi jak i Pana Sergiusza. Są swietni!!! Nie muszę już jeździć do Wrocławia do mojej fryzjerki. Niedługo wybieram się ponownie do "Sary" bo zapuszczam włosy i chcę nadać im jakiś kształt.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-13 o 15:59 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
chica81 jest offline  
Stary 2008-06-14, 16:51   #1043
Kasicka85
Raczkowanie

...

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:19
Kasicka85 jest offline  
Stary 2008-06-14, 20:51   #1044
CZekolada19
Rozeznanie

Dziewczynki, sluchajcie, a ktory z Mackow potrafi polecic fryzurke? bo ja nie mam pomyslu kompletnie, a chcialabym aby fryzura pasowala mi pod kazdym wzgledem no i ktory bierze taniej.. zastanawialam sie nad grzywka na boczku.. help!
CZekolada19 jest offline  
Stary 2008-06-14, 20:59   #1045
veron1988
Rozeznanie

GG do veron1988

Dziewczyny, a któraś z was przedłużała sobie kiedyś włoski w Łodzi właśnie i orientuje się cenowo???
veron1988 jest offline  
Stary 2008-06-15, 14:23   #1046
madziazysia
Przyczajenie

cześć wszystkim.ja tu nowa więc troszkę jestem zagubiona a od czytania o wyborze fryzjera to na dodatek skołowana więc proszę o wyrozumiałość i pomoc: a mianowicie potrzebuję na gwałt odpowiedzi do którego fryzjera iść. Mam w planie balejage (czy jakoś tak) podcięcie końcówek i wymodelowanie (choć liczę też na podpowiedź fryzjera).mam tylko kilka dni na to a wiem że jest termin dla mnie pasujący w : bello, glamour i u Agnes.Wezmę wszystko pod uwagę tylko obawiam się że nie będzie terminu na teraz. Z góry dzięki.
madziazysia jest offline  
Stary 2008-06-15, 18:32   #1047
Pearl1104
Przyczajenie

Czesc, ja bylam w piatek w salonie Ricci e capricci u Maćka i jestem zachwycona!!! Co prawda nie farbowalam wlosow tylko mialam podcinane i cieniowane,ale moja kolezanka chodzi do niego od roku na balejage i inne cuda i wyglada świetnie. Jeszcze nigdy nie bylam u tak swietnego fryzjera! Maciek to pierwszyfryzjer ktory mi tak swietnie doradzil obciecia Wybierz sie do niego, jest rewelacyjny
Pozdrawiwm

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-15 o 19:40 Powód: zapoznaj sie z zasadami forum
Pearl1104 jest offline  
Stary 2008-06-16, 05:53   #1048
madziazysia
Przyczajenie

do nich też dzwoniłam ale tam już nie ma w tym tygodniu terminu dla mojej przypadłości. a z tych trzech co podałam to do kogo iść??Pomocy... Pozdrawiam
madziazysia jest offline  
Stary 2008-06-16, 07:28   #1049
ewka25
Przyczajenie

jak szukasz przedluzania to polecam Bello przedluzaja tasmami i ringami za naturalne wloski zaplacisz ok 1200 ;-)))

a strzyzenie meski w Bello cos ok 40 zl;-)))

na meskie wybierz sie najlepiej do Łukasza napewno cos fajnego zaproponuje.

Edytowane przez ewka25
Czas edycji: 2008-06-23 o 21:17 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
ewka25 jest offline  
Stary 2008-06-18, 19:23   #1050
emi1252
Przyczajenie

ja tez bylam w Bello u Izy na rozjasnieniu i strzyzeniu i jestem zadowolona bo mam rowny ladny blad nie zolty i super strzyzenie ala victoria beckham,wlosy ukladaja sie super,nie musze modelowac.iza zaproponowala mi saune parowa na wlosy i rewelacja wlosy bardzo po niej odzyly.goraco polecam wszystkim niezdecydowanym;-)))
emi1252 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości