Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-13, 17:42   #1111
amber2046
Zakorzenienie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
za ścięcie u Agnes zapłaciłam 50 zł. Dzięki za komplementy, dzisiaj włos został umyty i nawet bez suszenia / modelowania / żeli, pianek itd. wygląda nadal OK (oczywiście troszkę inaczej niż wczoraj...)
Fajnie, moim zdaniem to przystępna cena, w Hair Coif podobne płacę za strzyżenie + modelowanie, już po przyznaniu 20% zniżki.

Zwróciłaś uwagę może na jakich kosmetykach pracują?

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline  
Stary 2008-08-13, 19:09   #1112
joa_b
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Zwróciłaś uwagę może na jakich kosmetykach pracują?
Niestety nie wiem
joa_b jest offline  
Stary 2008-08-17, 15:02   #1113
marta.zuzia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
oj kurcze,a to byl tez moj fryzjer.... uwielbiam Sylwie..i gdzie ja jutro pojde?? a we wtorek wyjezdzam na wakacje....
Pani Małgosia ma teraz salon w Manufakturze Beauty Planet sama szukałam ich przez miesiąc
marta.zuzia jest offline  
Stary 2008-08-18, 19:19   #1114
Mmm8002
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
oj kurcze,a to byl tez moj fryzjer.... uwielbiam Sylwie..i gdzie ja jutro pojde?? a we wtorek wyjezdzam na wakacje....
Kto kolwiek wie kto kolwiek widział gdzieś Sylwie z nożyczkami gdzies aktualnie strzygącą niech mi da znac!!! Pobiegne tyle ile sił w nogach ;P
Mmm8002 jest offline  
Stary 2008-08-19, 11:16   #1115
pakosta
Wtajemniczenie

Idę w czwartek do Maćka z Ricci e Capricci na strzyżenie i kolor. Pierwszy raz będzie mi robił kolor, zobaczymy jak mu wyjdzie

Niezależnie od efektu, jestem za każdym razem zaskoczona jak miło się z nim umawia - zostaje po godzinach, przychodzi wcześniej, wszystko aby gdzieś klientkę zmieścić tak, jak jej pasuje.

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-08-19, 13:32   #1116
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Idę w czwartek do Maćka z Ricci e Capricci na strzyżenie i kolor. Pierwszy raz będzie mi robił kolor, zobaczymy jak mu wyjdzie

Niezależnie od efektu, jestem za każdym razem zaskoczona jak miło się z nim umawia - zostaje po godzinach, przychodzi wcześniej, wszystko aby gdzieś klientkę zmieścić tak, jak jej pasuje.
A ja ide do niego w piatek To bedzie mój pierwszy raz w tym salonie Co mnie pozytywnie zaskoczyło to to że po raz pierwszy usłyszałam szczerą odpowiedź na moje pytanie czy da się zrobić kolor popielaty. A odpowiedź brzmiała, że żeby mieć popielaty trzeba myć tymi specjalnymi szamponami zwyczajnie rozjaśnione. Zawsze fryzjerzy wciskali mi kit, że jasne że się da, a ja wracałam od nich ze łzami w oczach bo były takie jak zawsze czyli żółte
A powiedzcie mi czy jeśli poproszę żeby mi nie podcinał włosów to posłucha? Bo nie każdy słucha... Wiem że mam zniszczone bardzo ale zapuszczam dzielnie
agusiajnw jest offline  
Stary 2008-08-19, 22:39   #1117
taisa26
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
witam jestem modelką o długich blond włosach. jestem uczulona na ich punkcie. o ładny blond jest cięzko. byłam w łodzi u wielu stylistów. jednak zawsze cos mi nie pasowało z tym moim kolorem. trafiłam przez koleżanke do jednego fryzjera nie wiem jak to sie stało że mu zaufałam ale facet miał cos w sobie. prócz wiedzy teoretycznej super podejscie i wyszłam z za***istym kolorem. strzyzenie rewelacja kolor i modelowanie też. nie zaplacilam dużo. koles ma pojecię. pracuje na welli. wczesniej chyba pracował w legrandzie.polecam łukasza z bello. pozdrawiam ojca moich blond..

nie da sie zrobic popielatego koloru myjąc tymi szamponami trzeba jez stonowac.nałozył mi jaką pół farbe..

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-19 o 23:35 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
taisa26 jest offline  
Stary 2008-08-20, 10:34   #1118
seeker
Raczkowanie

Hej,

Ja mogę polecić La grand. Nie są tani ,ale naprawdę poratowali moje spalone trwałą włosy na dwa tygodnie przed moim własnym ślubem. Pan Tyberiusz wyczarował mi piekna fryzure ślubną.
Pracują na Kerastase. I nie tna na siłę bo klienta chce... Ja tak własnie miałam. Jak zobaczyłam swoje spalone włosy to byłam gotowa ściąc na krótko. Na szczęście zostałam "powstrzymana". A po weselu Pani Justynka podcięła tu i ówdzie,że moje włosy wyglądały na zdrowe. Duzo im jeszcze brakuje bo ta cudowna trwała musi mi zrosnąć. Ale napewno jeśli fryzjer to tylko Oni

Pozdrówka
seeker jest offline  
Stary 2008-08-24, 21:12   #1119
PaulaSun
Raczkowanie

Witam.
Po przejrzeniu calego watku na pierwszym miejscu w moim rankingu znalazl sie wlasnie maciek z ricci, potem maciek z glamour, a na trzecim miejscu agnes- chociaz jakos niekoniecznie. zawsze chodzilam do facetow. zapuszczam dlugo wlosy i chcialabym mniej wiecej taka fryzurke jak w linku. prosze o porade, do ktorego sie wybrac, bo chce jak najszybciej sie umowic. z gory dziekuje za odp!
http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura41919.htm
PaulaSun jest offline  
Stary 2008-08-24, 22:05   #1120
taisa26
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

te włosy na zdieciu są przedłużane. dlaczego ograniczylas sie tylko do tego jednego fryzjera?
taisa26 jest offline  
Stary 2008-08-25, 21:51   #1121
mkoko
Przyczajenie

Potrzebuje telefonu do salonu Ilony na xxxxxxx. Obok ma salon Jacek!! PIlne pliss jezeli ktos zna tel niech napisze jaknajszybciej!!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-25 o 22:01 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
mkoko jest offline  
Stary 2008-08-26, 09:40   #1122
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
A ja ide do niego w piatek To bedzie mój pierwszy raz w tym salonie Co mnie pozytywnie zaskoczyło to to że po raz pierwszy usłyszałam szczerą odpowiedź na moje pytanie czy da się zrobić kolor popielaty. A odpowiedź brzmiała, że żeby mieć popielaty trzeba myć tymi specjalnymi szamponami zwyczajnie rozjaśnione. Zawsze fryzjerzy wciskali mi kit, że jasne że się da, a ja wracałam od nich ze łzami w oczach bo były takie jak zawsze czyli żółte
A powiedzcie mi czy jeśli poproszę żeby mi nie podcinał włosów to posłucha? Bo nie każdy słucha... Wiem że mam zniszczone bardzo ale zapuszczam dzielnie
Byłam kilka razy w tym salonie. Kiedyś strzygła mnie kobitka, a później był ten Maciek właśnie..i ja zazwyczaj się broniłam przed podcinaniem zbyt mocno. Spokojnie możesz mu powiedzieć, żeby nie schodził z długości, to nie zejdzie Raz nawet powiedziałam, żeby ściął tak ze 2 cm, ale nie za dużo, bo zapuszczam, to po chwili zastanowienia powiedział, że 2 cm to dość dużo, więc może chcę żeby jednak mniej podciął?

Też bym się tam przeszła, bo zawsze najbardziej zadowolona stamtąd wychodziłam...tylko tak dawno nie byłam u fryzjera, że nawet nie wiem jakie tam są teraz ceny Chyba się dzisiaj spytam.

bura kocurka jest offline  
Stary 2008-08-26, 11:25   #1123
pakosta
Wtajemniczenie

Zapomniałam opisać wrażeń po kolejnej udanej wizycie u Maćka

Kolor dobrał mi piękny, chłodny, ciemny, głęboki brąz - oboje spodziewaliśmy się, że będzie jeszcze ciemniejszy, ale wyszedł idealny. Podcinał mi końcówki - i to na sucho W sumie efekt jest lepszy niż zazwyczaj, mam lepiej wycieniowany dół (zazwyczaj mam po prostu dwa stopnie - do szyi i do łopatek), ale z drugiej strony z długości nic nie poszło a troszkę mi się końcówki rozdwajają, a cieniowanie wszystkich nie wyłapało.

Natomiast grzywke podciął mi ... golarką Nałożył mi na twarz tę "owiewkę" do chronienia twarzy przed lakierami itp, dołozył do niej wyprasowaną grzywkę i skrócił. Super! Minutka a ja mam równą, skróconą grzywkę.

Zapłaciłam 100 zł, mimo że jak rozmawialiśmy mówił o ok. 80 - ale nie żałuję Zwłaszcza, że został dla mnie po godzinach.

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-08-26, 12:00   #1124
johnw57
BAN stały

Ja polecam Hirka. Jest on bardzo dobry Ma on salon na Pietrynce.
johnw57 jest offline  
Stary 2008-08-26, 12:18   #1125
PaulaSun
Raczkowanie

Pakosta ale to za farbe i sciecie zaplacila 100 zl?? czy to byla sama grzywka i koncowki- czy po prostu opisujesz akurat jak to robil... moze troche glupie pytanie, ale 100 zl za te dwie rzeczy to malo jak dla mnie. spr w glamour ceny i ja zaplace za sciecie plus farbe ponad 200 zl(mam dlugie wlosy). hmmm teraz po twoim poscie mam ochote na macka z ricci zdecydowanie, bo tez chce miec braz na wlosach
taisa26: moze i sa przedluzane, ale mam podobna dlugosc i mysle, ze da sie zrobic fryzure w tym stylu, chodzi mi glownie o grzywke i wlasnie to, ze czesc wlosow jest krotsza. nie ograniczylam sie do jednego fryzjera, tylko na podstawie postow na forum wybralam 3
PaulaSun jest offline  
Stary 2008-08-26, 12:22   #1126
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PaulaSun Pokaż wiadomość
Pakosta ale to za farbe i sciecie zaplacila 100 zl?? czy to byla sama grzywka i koncowki- czy po prostu opisujesz akurat jak to robil... moze troche glupie pytanie, ale 100 zl za te dwie rzeczy to malo jak dla mnie. spr w glamour ceny i ja zaplace za sciecie plus farbe ponad 200 zl(mam dlugie wlosy). hmmm teraz po twoim poscie mam ochote na macka z ricci zdecydowanie, bo tez chce miec braz na wlosach
taisa26: moze i sa przedluzane, ale mam podobna dlugosc i mysle, ze da sie zrobic fryzure w tym stylu, chodzi mi glownie o grzywke i wlasnie to, ze czesc wlosow jest krotsza. nie ograniczylam sie do jednego fryzjera, tylko na podstawie postow na forum wybralam 3
Farba i ścięcie

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-08-26, 13:20   #1127
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PaulaSun Pokaż wiadomość
One wcale nie muszą być przedłużane na tym zdjęciu, wiele osób widzę z tą fryzurą I wydaje mi sie, że to jest po prostu takie mocne wystopniowanie, a więc pierwsza warstwa włosów jest mocno ścięta, kolejna już znacznie mniej, itd. Jak pójdziesz z tą fotką, to na pewno każdy fryzjer będzie Ci w stanie uczynić coś takiego na głowie
Swoją drogą fajna ta fryzurka, szkoda, że nie mam aż tak długich włosów

Cytat:
Farba i ścięcie
A długie masz teraz włosy? Bo ja się dzisiaj pytałam ile kosztuje samo strzyżenie na moich i mi zaśpiewał 50 zł A Ty dałaś 100 zł razem z koloryzacją? To malutko

Stary 2008-08-26, 14:28   #1128
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość

A długie masz teraz włosy? Bo ja się dzisiaj pytałam ile kosztuje samo strzyżenie na moich i mi zaśpiewał 50 zł A Ty dałaś 100 zł razem z koloryzacją? To malutko
A mam takie do łopatek mniej więcej. Jak zaczynałam do niego chodzić, płaciłam 45 zł za samo strzyżenie - stałym klientkom liczy nieco mniej

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2008-08-26, 16:29   #1129
bura kocurka
Zakorzenienie

Cytat:
A mam takie do łopatek mniej więcej. Jak zaczynałam do niego chodzić, płaciłam 45 zł za samo strzyżenie - stałym klientkom liczy nieco mniej
Ja jak zaczynałam to płaciłam 30 Mam już włosy za łopatki co prawda, ale i tak widać podrożało No nic, może znajdę kogoś innego, chwilowo jakiś wybujałych wymagań nie mam - ot cieniowanie najzwyklejsze, chyba każdy fryzjer sobie poradzi

Stary 2008-09-01, 14:03   #1130
mavika
Zakorzenienie

GG do mavika

dziewczyny ile bierze pani Ewa Switalska za strzyzenie?
Stary 2008-09-02, 16:14   #1131
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

hej dziewczynki, jestem już zdesperowana. W moim miasteczku nikt nie chce mnie przyjąć do fryzjera ( masowe zapisy ) najbliższa wizyta za dwa tygodnie. czytałam w tym wątku o wielu fryzjerach, ale nie znalazłam żadnych konkretów o fryzjerach w TESCO bałuty i w Carrefour'ze. Mam już dość moich czarnych włosków i chcę sobie zrobić dekoloryzacje. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline  
Stary 2008-09-02, 17:56   #1132
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

up

zbroziu jest offline  
Stary 2008-09-03, 15:14   #1133
zbroziu
Rozeznanie

GG do zbroziu

up

zbroziu jest offline  
Stary 2008-09-04, 14:00   #1134
PaulaSun
Raczkowanie

wczoraj bylam u macka z ricci i jestem strasznie zadowolona. kolor cudny- czekolada, a fryzura sliczna. dzis umylam i ukaldaja sie bezproblemowo, nawet bardziej podoba mi sie dzis niz wczoraj. polecam zdecydowanie. za sciecie, farbe(mam dlugie wlosy) i maseczke odzywcza zaplacilam 140zl. efekt super! pozdrawiam
PaulaSun jest offline  
Stary 2008-09-05, 08:30   #1135
agusiajnw
Zakorzenienie

Ja też zaryzykowałam i poszłam do Maćka z ricci. Od tej pory to będzie mój fryzjer Zrobił mi balejaż dokładnie taki jak chciałam I jak zapytał czy bedziemy scinać a ja powiedziałam że wolałabym nie, to bez gadania zostawił moje włoski w spokoju Dla mnie jest super! 160zł zapłaciłam za długie włosy.
agusiajnw jest offline  
Stary 2008-09-07, 09:28   #1136
Trah
Rozeznanie

w łodzi odwiedziłam jak na razie dwa salony fryzjerskie, po kilka wizyt w każdym.
teraz szukam fryzjera który dobierze dla mnie jakieś mocne cięcie. nie jest to łatwe, bo mam krótkie włosy, z tyłu dwa długie dready, które można świetnie połączyć z fryzurą, naturalnie kręcone włosy-obecnie prostuję.
jak do tej pory, żaden fryzjer nie potrafił SAM wymyślić dla mnie fryzury.
ostatnio został mi polecona pani Beata Kubiak, czy ktoś z Was był u niej lub słyszał coś na jej temat?
pozdrawiam
Trah jest offline  
Stary 2008-09-08, 18:10   #1137
kaska222
Moderator

Chcialam od siebie dodac w tym watku, ze od dzisjaj weszly nowe zasady na forum ,,Dobry fryzjer,, Nie musicie namiarow pisac PW .Pozdrawiam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-09-08, 22:38   #1138
Kronos
Przyczajenie

Talking Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zbroziu Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, jestem już zdesperowana. W moim miasteczku nikt nie chce mnie przyjąć do fryzjera ( masowe zapisy ) najbliższa wizyta za dwa tygodnie. czytałam w tym wątku o wielu fryzjerach, ale nie znalazłam żadnych konkretów o fryzjerach w TESCO bałuty i w Carrefour'ze. Mam już dość moich czarnych włosków i chcę sobie zrobić dekoloryzacje. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Najlepsi stylisci w mieście Łodzi to:
Paweł Kuza
Piotr Alexander
Jacek Olejniczak
Stanisław Komandowski
no i może Sławek Hirek ?
Tanio nie jest ale za profesjonalizm i talent artysty ( a nie stylisty, bo stylistą można zostac po trzy miesięcznym kursie w akademi Berendowicz&Kublin ) słono trzeba zapłacić. Ale od czasu do czasu warto http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon10.gif
Kronos jest offline  
Stary 2008-09-09, 10:44   #1139
Kasicka85
Raczkowanie

...

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-11 o 11:44
Kasicka85 jest offline  
Stary 2008-09-09, 21:16   #1140
kaska222
Moderator

Kronos-prosze zapoznac sie zasadmi tego forum,nie musisz po kilka razy pisac tych samych fryzjerow na jednym watku.Bo uznam to jako reklame.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości